Amatorszczyzna :P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-30, 10:19   #1
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603

Amatorszczyzna :P


Hey dziewczyny. Już kiedyś umieściłam tu swój makijaż, ale to było dawno i nieprawda ;P
Próbuję więc swoich sił od nowa, tylko błagam nie jedźcie po mnie za bardzo ;P Ja sobie zdaję sprawę, że mistrzostwo to to nie jest. Żresztą nie wiem czy coś zobaczycie na tych zdjęciach. Starałam się zrobić dobre fotki, ale mam aparat od niedawna i jeszcze mistrzem nie jestem ;P
Przepraszam,że nie ma całej twarzy, następnym razem postarm się bardziej i wkleję zarówno zbliżenia oczu jak i cała buzię.
Kosmetyki:
cień do powiek Sensique trio
tusz do rzęs Astor Lycra Extend
cień do powiek Manhattan Multi effect czarny( użyty zamiast kredki do oczu)
Czekam na opinie i już się boję :P
__________________







Edytowane przez sylia
Czas edycji: 2008-01-16 o 16:58
sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 10:37   #2
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Amatorszczyzna :P

Wyszło płasko, przydałaby się kreseczka przy linii rzęs na górnej powiece. No i jakiś ciemniejszy akcent w załamaniu, nie strasznie ciemny, ale ze 3 tony ciemniejszy od cienia bazowego, w celu uzyskania głębi.
Poza tym jest ok.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 10:39   #3
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Amatorszczyzna :P

No jak dla mnie nic specjalnego... Za delikatny. Mogłaś podkreślić górną powiekę rysując kreskę (dół ładnie podkreślony). Mogłaś pocieniować trochę używając ciemniejszego niebieskiego i mocniej wytuszować rzęsy
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 11:00   #4
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Amatorszczyzna :P

madziunia80 i azzis- no to jest właśnie taki delikatny makijaż, niespecjalny, można napisać w sam raz do szkoły :P cieniować nie potafię, kreski na górnej powiece zrobić tymbardziej. Kiedyś mi się to udawało(kreska),a teraz musiałabym ostro poćwiczyć. Aha moje rzęsy sa baaaardzo krótkie, a na tych zdjęciach mam na nich trzy warstwy. Z nimi się nie da nic zrobić :/ Mogę sobie nawlaić tonę tuszu i dalej będą krótkie, nijakie i tylko się skleją
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 11:14   #5
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Amatorszczyzna :P

Sylio nigdzie nie napisałam, że makijaż powinien być ciemny. Napisałam, że jest płaski, dlatego że jednokolorowy. Kreska przy linii rzęs wzmocniłaby efekt tuszu, a cień o maksymalnie 3 tony ciemniejszy nałożony w załamaniu powieki dodałby głębi spojrzeniu.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 11:14   #6
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Amatorszczyzna :P

Cytat:
Napisane przez sylia Pokaż wiadomość
madziunia80 i azzis- no to jest właśnie taki delikatny makijaż, niespecjalny, można napisać w sam raz do szkoły :P cieniować nie potafię, kreski na górnej powiece zrobić tymbardziej. Kiedyś mi się to udawało(kreska),a teraz musiałabym ostro poćwiczyć. Aha moje rzęsy sa baaaardzo krótkie, a na tych zdjęciach mam na nich trzy warstwy. Z nimi się nie da nic zrobić :/ Mogę sobie nawlaić tonę tuszu i dalej będą krótkie, nijakie i tylko się skleją
Tak, dokładnie w sam raz do szkoły.
No to ćwicz kochana te kreski, ćwicz I cieniowanie koniecznie . Na zdjęciu Twoje rzęsy nie wyglądają na takie krótkie ...
Może zmień tusz? Albo podkręć je zalotką ;-)
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 12:09   #7
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Amatorszczyzna :P

zgadzam sie z tym ze wyszlo plasko.mieszaj i bwa sie kolorami wyszlo by lepiej gdybys dodala jakis ciemniejszy akcent.i reszy na gorze wygladaja jakby wcale nie byly pociagniete tuszemtyle moich uwag.sproboj zrobic jakis makijaz z zastosowaniem naszych porad.napewno wyjdzie bardzo fajnie
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 13:03   #8
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Amatorszczyzna :P

Brak modelowania powieki jakimś ciemniejszym cieniem w załamaniu powieki i w zew kąciku. Rzęsy mało widoczne-bardziej bym je wytuszowała. Czarna kreska też by się przydała na górnej powiece
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 13:07   #9
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Amatorszczyzna :P

Cytat:
Napisane przez sylia Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny. Już kiedyś umieściłam tu swój makijaż, ale to było dawno i nieprawda ;P
Próbuję więc swoich sił od nowa, tylko błagam nie jedźcie po mnie za bardzo ;P Ja sobie zdaję sprawę, że mistrzostwo to to nie jest. Żresztą nie wiem czy coś zobaczycie na tych zdjęciach. Starałam się zrobić dobre fotki, ale mam aparat od niedawna i jeszcze mistrzem nie jestem ;P
Przepraszam,że nie ma całej twarzy, następnym razem postarm się bardziej i wkleję zarówno zbliżenia oczu jak i cała buzię.
Kosmetyki:
cień do powiek Sensique trio
tusz do rzęs Astor Lycra Extend
cień do powiek Manhattan Multi effect czarny( użyty zamiast kredki do oczu)
Czekam na opinie i już się boję :P
Pamiętam Twoje oczka, bo mi się bardzo podobają
Hej, tu nie chodzi o to żeby kogoś zjechać, tylko żeby pomóc. A czasem trzeba skrytykować, żeby pomóc Ale nigdy w złej wierze, zresztą zauważ, że jak tutaj komentujemy, to wszystko- nawet to, czego normalnie 'w realu' się nie zauważa. I nikt nie mówi, ze trzeba od razu być mistrzem- w końcu po to jest to MM, aby się też uczyć.
Do rzeczy- zgadzam się z dziewczynami. Ćwicz cieniowanie, nakładaj ciemniejszy cień po trochu w wewnętrznym kąciku i sprawdzaj efekt oddalając się od lustra. Rozumiem problem rzęs, wcale nie są takie krótkie, spróbuj używać zalotki.Fotki nie są złe, kwestia wprawy.
Trzymaj się i próbuj dalej
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 13:48   #10
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Amatorszczyzna :P

Jasny cień + czarna kreska na dolnej powiece obciążają oko.

Ten makijaż jest typowy dla młodych gimnazjalistek/licealistek, które stawiają swoje pierwsze kroki w makijażu, więc mnie nie dziwi dobr kolorów i techniki.
Rozgrzeszam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 14:09   #11
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: Amatorszczyzna :P

Masz bardzo ładne, duże oczy a kolor tęczówek to sam miód Zgadzam się z powyższymi uwagami, że wystarczyłoby bardziej wymodelować oko. Makijaż nie stanie się przez to bardziej ciemny czy ostry za to nabierze głębi. Zastosuj się do porad a sama zobaczysz różnicę

OT: to mój 1000 post
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 14:52   #12
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Amatorszczyzna :P

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Wyszło płasko, przydałaby się kreseczka przy linii rzęs na górnej powiece. No i jakiś ciemniejszy akcent w załamaniu, nie strasznie ciemny, ale ze 3 tony ciemniejszy od cienia bazowego, w celu uzyskania głębi.
Poza tym jest ok.
zgadzam sie
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 19:56   #13
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Amatorszczyzna :P

ja bym proponowała odrobinkę rozetrzeć pacynką czarną kreskę na dolnej powiece żeby wyglądała bardziej łagodnie.

Szkoda, że nie ma zdjęć całej buźki
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:19   #14
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Amatorszczyzna :P

jest soooper delikatnie .... fajnie .... to nic ze amatorszczyzna ale jak cytuje pomadka niekotre gimazjalistki malują sie gorzej i sie ze mną zgodzisz ... te rozmazane cienie te krzywe kreski i te posklejane odbite pod brwiami rzesy. tutaj jest ładnie podobny makijaż pokazywali w JOY
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 09:30   #15
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Amatorszczyzna :P

krek: Twojej opinii chyba bałam się najbardziej a tu niespodzianka
dziewczyny: hehe dzięki myślałam, że będzie gorzej z ocenami zdaję sobie sprawę,że to taki nijaki makijaż, próbowałam wczoraj wykonać taki makijaż jak radzicie, czyli cieniowanie itd. ale jakoś kiepsko mi wyszło :/ Tylko jedna wielka plama się zrobiła :/ A no i kreseczkę na górnej powiece zrobiłam, heh trochę krzywa wyszła :P
pomadka: ja lubię się tak malować, bo bez tej czarnej kreski na dolnej powiece wyglądam po prostu źle, albo się tak bardzo przyzwyczaiłam :P
a ile kosztuje zalotka? bo nawet się nie orientuję :P nigdy nie używałam, wydaje mi się, że moim rzęsom to nic nie pomoże
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 10:20   #16
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Amatorszczyzna :P

jakos tak...bez polotu... brakuje mi wiecej odcieni jak juz ktoraz z Was pisala "plaski"
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 12:57   #17
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Amatorszczyzna :P

Dziewczyny starałam się wczoraj wykonać makijaż 3 odcieniami zieleni a zlało mi się w jednen kolor :/ i jedno oko jest pomalowane bardziej od drugiego, widać jakby prześwity tam gdzie dałam jaśniejszy cień. Chciałam ten makijaż wkleić,ale się boję, że jest gorszy nawet od tego prezentowanego tutaj...
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.