zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 20:12   #31
kitek85
Zadomowienie
 
Avatar kitek85
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań/ UK
Wiadomości: 1 113
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Wy mnie lepiej do slubnych nie prowokujcie

Zniechęcenie do malowania i brak weny rozumiem doskonale.. Ale cera... Musimy cos z tym zrobić. (makijazu mi sie może nie chcieć rano nalożyc, ale na punkcie cery mam bzika)
Jakiego kremu uzywasz..? Mi się nie przesusza zimą..


wiesz co ja mam ten problem każdej zimy więc już to przyjęłam w tym roku ze stoickim spokojem...( choć to też zależy od dnia)
używam nivea visage- ładnie nawilża mi buzię ale może pora przerzucić się na coś innego....a Ty jakiego kremu używasz???
kitek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:24   #32
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Cytat:
Napisane przez kitek85 Pokaż wiadomość


wiesz co ja mam ten problem każdej zimy więc już to przyjęłam w tym roku ze stoickim spokojem...( choć to też zależy od dnia)
używam nivea visage- ładnie nawilża mi buzię ale może pora przerzucić się na coś innego....a Ty jakiego kremu używasz???
ojjj.. nie....Nivea srednio....
Mogłabym Ci doradzić jakis krem jeśli chcesz(na pw, bo Offtopujemy tu równo)
Ja kończe powoli GlobalHydra z Sisley, na noc serum Guerlain, a sisley powoli zastępuje............. Bielendą I jest równie świetna. Gdzies pisałam na jakimś wątku o tych kremach..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:26   #33
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

a ja nie Tobie a
Tż-towi pragnę złożyć najserdeczniejsze gratulacje, podjął najlepszą, najpiękniejszą i najukochańszą decyzję życia
a z Tobą Madziu pozostaje mi się z tego radować, cieszyć się Twoim (Waszym) szczęściem , kuuurcze ale bym Cię dzisiaj spiła

makijaż rewelacyjny, taki hmmm królewski jakoś tak z królestwem mi się kojarzy no bomba jak zwykle ale nie jak zwykle przepełniony... uśmiechem i błyszczy
drugi baaaardzo klimatyczny, kwiaty prawie tak piękne jak Ty
co do włosków się nie wypowiadam, znasz moją opinię

no dobra, gratuluję Wam obojgu bo fajny Tż Ci przypadł na całe życie

dawaj ślubne
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:28   #34
kitek85
Zadomowienie
 
Avatar kitek85
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań/ UK
Wiadomości: 1 113
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ojjj.. nie....Nivea srednio....
Mogłabym Ci doradzić jakis krem jeśli chcesz(na pw, bo Offtopujemy tu równo)
Ja kończe powoli GlobalHydra z Sisley, na noc serum Guerlain, a sisley powoli zastępuje............. Bielendą I jest równie świetna. Gdzies pisałam na jakimś wątku o tych kremach..

jasne zapraszam na PW może coś mi przypasi z twoich kremików
kitek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:35   #35
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
to jest napewno ogromnym plusem przy obcieciu wlosow-tracisz te zniszczone, suche koncowki i mozesz o nie dbać należycie(ja pewnie nie będę -ale zauważyłam że się świetnie ukladają same, bez suszenia i modelowania, tylko grzywkę ukladam..). No i tż nie plącze się w nie w nocy już

Kurcze.. naprawdę sledzisz uwaznie MM Nie opalam się m.in. ze wzgledu na pieprzyki.. a poza tym nie podoba mi sie opalenizna

strasznie bym chciała zobaczyć Twoje umiejętnosci makijażowe Choć jedno oko.. Namówię Cię?
Jeśli chodzi o MM - wkręciłam się już dawno patrząc na Twoje i Eweski cuda. Potem doszła Ishi, OE6 i pełno dziewczyn, które nie sposób wymienić...
Raczej nie namówisz, bo mam w domu dwa cienie na krzyż, nie umiem zrobić z nich użytku, brak pędzli (ale mam zamiar jakieś z EDM zamówić )... Ale może za jakieś pół roku... Na razie chciałabym sobie w róże EDM poinwestować , a dopiero potem cienie (choć i tak pewnie przewiną się w tym czasie jakieś te z niższej półki cenowej typu MySecret, Essence czy nawet Inglot - na droższe mnie nie stać - kieszeń nastolatki )
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:37   #36
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

A mi się bardziej 1 podoba

Ferg wracajże do PL i umaluj mnie!
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:55   #37
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
a ja nie Tobie a
Tż-towi pragnę złożyć najserdeczniejsze gratulacje, podjął najlepszą, najpiękniejszą i najukochańszą decyzję życia
a z Tobą Madziu pozostaje mi się z tego radować, cieszyć się Twoim (Waszym) szczęściem , kuuurcze ale bym Cię dzisiaj spiła

makijaż rewelacyjny, taki hmmm królewski jakoś tak z królestwem mi się kojarzy no bomba jak zwykle ale nie jak zwykle przepełniony... uśmiechem i błyszczy
drugi baaaardzo klimatyczny, kwiaty prawie tak piękne jak Ty
co do włosków się nie wypowiadam, znasz moją opinię

no dobra, gratuluję Wam obojgu bo fajny Tż Ci przypadł na całe życie

dawaj ślubne
dziekuje Ci slicznotko wiesz jak bym chętnie to świetowała z przyjaciołmi w Polsce.. ale niestety do czerwca napewno nie przylece..
Ale panienski będzie baaardzo huczny

dziekuje za cudowne słowa
To raczej mi Tżta gratulować trzeba

slubne.. pewnie z moim tempem i czasem-zbiore się za pol roku
(jak wyglądaja makijaże slubne..??)

Cytat:
Napisane przez kitek85 Pokaż wiadomość
jasne zapraszam na PW może coś mi przypasi z twoich kremików

OK

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o MM - wkręciłam się już dawno patrząc na Twoje i Eweski cuda. Potem doszła Ishi, OE6 i pełno dziewczyn, które nie sposób wymienić...Raczej nie namówisz, bo mam w domu dwa cienie na krzyż, nie umiem zrobić z nich użytku, brak pędzli (ale mam zamiar jakieś z EDM zamówić )... Ale może za jakieś pół roku... Na razie chciałabym sobie w róże EDM poinwestować , a dopiero potem cienie (choć i tak pewnie przewiną się w tym czasie jakieś te z niższej półki cenowej typu MySecret, Essence czy nawet Inglot - na droższe mnie nie stać - kieszeń nastolatki )
to umowmy sie tak:Pokaż mi jakie masz cienie(mam w domu jeszcze jakies resztki essence itp-a jaka nie to dobiore podobne odcienie moich) i pokaże Ci jaki mozesz zrobic makijaż bez uzycia pędzelkow, ew z patyczkiem higienicznymA że inwestujesz w minerały to się bardzo ceni Nie zapominaj ze ja się maluję dopiero od 5-6 lat (stara jestem) i przez wiekszość tego czasu byłam biedną studentką
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A mi się bardziej 1 podoba Ferg wracajże do PL i umaluj mnie!
deal!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 21:19   #38
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

własnie! Tyle osób jest przekonanych że albo jestem juz mężatką() albo że już byliśmy zaręczeni i nie ma niespodzianki Nawet moja mama przyjeła to tak spokojnie..

O przygotowaniach do slubu nawet nie mam sily jeszcze mysleć.. wiem tylko jaka sukienka a makijaż.. nawet nie wiem jakie są zasady slubnego.. Napewno nie będzie kolorowy
Postaram się dodawać coś na bieżąco-a narazie dziekuję Ci ślicznie za przemiły komentarz
jak się wiedzie Tobie w cudnym Madrycie?


ojj ale ci zazdroszcze slubuja juz mialam ale to tak wspaniały dzien ze bym powtorzyła chyba z 10 razy jeszcze
jak juz wiesz jaka suknia to najwazniejsze, reszta pojdzie jak z platka
A w Madrycie nawet nawet mi sie wiedzie...robie te swoje paznokcie ale makijaz tez mam w planach...
a wiesz ze zmierzam sie zapisac do jakiejs szkoły makijazu tutaj ??juz pomału sie rozgladam....jak narazie kolezanke namowilam i sie zapisala, a bardzo ja interesuje makijaz....
no juz nie bede sie powtarzac...ale to ty zapalilas we mnie te iskierke makijazowa
szczescia zycze i duzooo miłosci
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:55   #39
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Ale piękne makijaże..chociaż powiem Ci szczerze Fergusoniku, że oprócz zachwytu wzbudzają we mnie trochę zazdrości, że ja w odrobinie cienia wyglądam jak przerysowana, więc nie mogę sobie nawet pozwolic na próbę skopiowania tych piękności
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:57   #40
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Gratuluje i życzę dużo dużo dużo dobrego.
Co do makijażu klasa czepiać się czego nie ma jedyne co można to szczerze się zachwycać
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 23:42   #41
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

...a Ty, Ferguussonku, jesteś kolejną osobą, której nick przy nowym poscie sprawia, że klikam i nie mogę się doczekać, aż zobaczę...

No i oczywiście i tym raze sie nie zawiodłam

Gratuluję Wielkich Zmian!

Coś Ty zrobiła temu japońskiemu fryzjerowi, że się mścił?!
Na mój gust włosy wydają się OK, ale znam to uczucie - ok. rok temu fryzjerka mnie "świetnie wystylizowała" i u niej mi się podobało. Dopiero gdy w domu łeb umylam, miałam ochotę tam wrócić i ją zabić... I dopiero teraz, po ok roku włosy mi odrosły na tyle, że juz mnie to tak nie drażni...

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Nie opalam się m.in. ze wzgledu na pieprzyki.. a poza tym nie podoba mi sie opalenizna
To tak, jak ja Mnie dodatkowo słońce nie lubi (przy każdej okazji mi nakopie...)
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 04:53   #42
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Przede wszystkim GRATULUJĘ!!!

Jeśli chodzi o makijaże nic nowego Ci nie powiem... Ślicznie prześlicznie Zdecydowanie masz talent w łapkach!
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 07:33   #43
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

GRATULUJE!!

To wspaniale! klask i:

Widać szczęście w Twoich oczkach
Makijaże bardzo staranne i powalające. Tż pewnie by padł z wrażenia. (jakby Cie uprzedził a Ty byś zdążyła zmalować takie piękności jak na zdjęciach)
Policzki to bosko podkreślone w obu wersjach!
Bardziej podoba mi się ten pierwszy.

A teraz czekam na ślubne!
Będziesz najpiękniejsza panna młodą dziejów
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/

Edytowane przez Eowina1818
Czas edycji: 2010-02-03 o 07:36
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 07:56   #44
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Gratuluję zaręczyn
TŻ wie co robi
Makijaże piękne
Mój faworyt to 2, chyba w takim Cię jeszcze nie widziałam.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:50   #45
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Fergiii! Jak ja się cieszę, że Cię widzę!
Kochana przede wszystkim gratuluję zaręczyn Twój TŻ to naprawdę wielki szczęściarz, tak myślę
Jeśli chodzi o drugą część tytułu wątku, to absolutnie nie masz się czym przejmować, bo włosy masz nadal piękne, do tego wyglądają zdrowo i świeżo a końcówki na pewno są Ci wdzięczne za skrócenie Sama uparłam się na zapuszczanie, ale miałam już tak zniszczone końce, że też skróciłam i nie żałuję. To tylko włosy - odrosną, a teraz wyglądają inaczej, zdrowiej, lepiej ).
No i wreszcie w temacie makijaży - Kochana, znowu mnie powaliłaś Oczy malujesz pomysłowo i starannie, cudnie cieniujesz, a te kolory... Ehh. Nie umiem wybrać ładniejszego, bo oba są świetne! O ustach nic nie piszę, bo jak zobaczyłam ten cudny 'mokry efekt' to zbierałam szczenę pół godziny, wolę nie ryzykować drugiego spojrzenia Generalnie: wow. Wracaj częściej!

P.S. Używałaś może cieni mineralnych EDM? Pewnie tak, ale pytam bo do mnie niedawno doleciały i wczoraj wypróbowałam kolor Movie Night i Countryside - jestem po prostu oczarowana!
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:51   #46
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Gratulacje! (;

Muszę przyznać, że bardziej mi się podoba pierwszy makijaż.. Świetne kolorki i w ogóle! Ślicznie wyglądasz w tych swoich makijażach, a jakie rzęsiska .. tylko pozazdrościć
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 11:22   #47
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość

P.S. Używałaś może cieni mineralnych EDM? Pewnie tak, ale pytam bo do mnie niedawno doleciały i wczoraj wypróbowałam kolor Movie Night i Countryside - jestem po prostu oczarowana!
to czemu żeś nam nie pokazała foch

Madzik, wiesz że dopiero po setnym obejrzeniu zdjęć dostrzegłam panią MM mimo że jest wyraźna, przyćmiłaś ją okrutnie
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 13:18   #48
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
to czemu żeś nam nie pokazała foch
Bo się bardzo bardzo spieszyłam, przepraszam To nie było nic niezwykłego, dzienniak, próba cieni Może dziś się uda wyrobić i obfotografować
Fergi, wybacz off top
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 13:40   #49
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Gratuluję
Zdecydowanie najbardziej podoba mi się wersja bez eyelinera, no i ten drugi jest też superaśny - choć nie widać twarzy wprost
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 15:38   #50
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

jakos chaotycznie mi sie cytuje..

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Fergiii! Jak ja się cieszę, że Cię widzę!
Kochana przede wszystkim gratuluję zaręczyn Twój TŻ to naprawdę wielki szczęściarz, tak myślę
Jeśli chodzi o drugą część tytułu wątku, to absolutnie nie masz się czym przejmować, bo włosy masz nadal piękne, do tego wyglądają zdrowo i świeżo a końcówki na pewno są Ci wdzięczne za skrócenie Sama uparłam się na zapuszczanie, ale miałam już tak zniszczone końce, że też skróciłam i nie żałuję. To tylko włosy - odrosną, a teraz wyglądają inaczej, zdrowiej, lepiej ).
No i wreszcie w temacie makijaży - Kochana, znowu mnie powaliłaś Oczy malujesz pomysłowo i starannie, cudnie cieniujesz, a te kolory... Ehh. Nie umiem wybrać ładniejszego, bo oba są świetne! O ustach nic nie piszę, bo jak zobaczyłam ten cudny 'mokry efekt' to zbierałam szczenę pół godziny, wolę nie ryzykować drugiego spojrzenia Generalnie: wow. Wracaj częściej!

P.S. Używałaś może cieni mineralnych EDM? Pewnie tak, ale pytam bo do mnie niedawno doleciały i wczoraj wypróbowałam kolor Movie Night i Countryside - jestem po prostu oczarowana!

uwielbiam czytać Twoje komentarze no

dziekuję
(mam mnostwo cieni mineralnych, ale nie moge sie do nich przekonać... za bardzo lubie UD więc idą na wymiankę..) Ale z ogromną chęcią zobaczę co zmalowałaś

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
GRATULUJE!!

To wspaniale! klask i:

Widać szczęście w Twoich oczkach
Makijaże bardzo staranne i powalające. Tż pewnie by padł z wrażenia. (jakby Cie uprzedził a Ty byś zdążyła zmalować takie piękności jak na zdjęciach)
Policzki to bosko podkreślone w obu wersjach!
Bardziej podoba mi się ten pierwszy.

A teraz czekam na ślubne!
Będziesz najpiękniejsza panna młodą dziejów
dziekuje pieknie
najpiekniejszą napewno nie-ważny by mojemu tżtowi sie podobalo


Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
to czemu żeś nam nie pokazała foch

Madzik, wiesz że dopiero po setnym obejrzeniu zdjęć dostrzegłam panią MM mimo że jest wyraźna, przyćmiłaś ją okrutnie
ale kochanie.. co masz na myśli...?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 15:39   #51
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Bo się bardzo bardzo spieszyłam, przepraszam To nie było nic niezwykłego, dzienniak, próba cieni Może dziś się uda wyrobić i obfotografować
Fergi, wybacz off top
U mnie można do woli.. W koncu nie mamy plotkowego na MM


Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Gratuluję
Zdecydowanie najbardziej podoba mi się wersja bez eyelinera, no i ten drugi jest też superaśny - choć nie widać twarzy wprost
dziekuje
Nie mam innych ujęc, zrobiłam może z 5 zdjęć, bo to tak na szybko, jako bonus. Ale postaram się robić więcej na przyszłość

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
ojj ale ci zazdroszcze slubuja juz mialam ale to tak wspaniały dzien ze bym powtorzyła chyba z 10 razy jeszcze
jak juz wiesz jaka suknia to najwazniejsze, reszta pojdzie jak z platka
A w Madrycie nawet nawet mi sie wiedzie...robie te swoje paznokcie ale makijaz tez mam w planach...
a wiesz ze zmierzam sie zapisac do jakiejs szkoły makijazu tutaj ??juz pomału sie rozgladam....jak narazie kolezanke namowilam i sie zapisala, a bardzo ja interesuje makijaz....
no juz nie bede sie powtarzac...ale to ty zapalilas we mnie te iskierke makijazowa
szczescia zycze i duzooo miłosci
mnie narazie stresuje sama myśl o przygotowaniach, zwlaszcza że wszystko na odległość musi być.. ale mam nadzieje że to będzie niezapomniany(w pozytywnym sensie) dzien..

Bardzo się cieszę z tak pozytywnych zmian u Ciebie. Wiesz-zawsze lepiej mieć szersze kwalifikacje, a nóż okaże się ze makijaż jest jeszcze bardziej opłacalny finansowo i będzie zapotrzebowanie.. A skoro to lubisz, i masz okazję podszlifować umiejętności na kursie-to bardzo się ciesze



Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Ale piękne makijaże..chociaż powiem Ci szczerze Fergusoniku, że oprócz zachwytu wzbudzają we mnie trochę zazdrości, że ja w odrobinie cienia wyglądam jak przerysowana, więc nie mogę sobie nawet pozwolic na próbę skopiowania tych piękności
nie uwierzę póki nie zobaczę

dziekuje pięknie za komentarz


Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Gratuluje i życzę dużo dużo dużo dobrego.
Co do makijażu klasa czepiać się czego nie ma jedyne co można to szczerze się zachwycać
Dziekuje

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
...a Ty, Ferguussonku, jesteś kolejną osobą, której nick przy nowym poscie sprawia, że klikam i nie mogę się doczekać, aż zobaczę...

No i oczywiście i tym raze sie nie zawiodłam

Gratuluję Wielkich Zmian!

Coś Ty zrobiła temu japońskiemu fryzjerowi, że się mścił?!
Na mój gust włosy wydają się OK, ale znam to uczucie - ok. rok temu fryzjerka mnie "świetnie wystylizowała" i u niej mi się podobało. Dopiero gdy w domu łeb umylam, miałam ochotę tam wrócić i ją zabić... I dopiero teraz, po ok roku włosy mi odrosły na tyle, że juz mnie to tak nie drażni...



To tak, jak ja Mnie dodatkowo słońce nie lubi (przy każdej okazji mi nakopie...)
dziś przeglądałam zdjęcia z obozu-jakoś.. połowa Liceum.. Spalona na czekoladkę.. (siła rzeczy, mało komu uda się uniknąc slońca na wakacjach nad morzem).. a fuj! Nie podoba mi sie to strasznie... Słońce mnie nie kopie jakoś wybitnie-ale boję się o pieprzyki bo mam ich bardzo duzo na całym ciele, a moja mama byla już na onkologii...
więc rozumiesz..

to co Twoja fryzjerka zrobiła..? ( o stylizacji mi nawet nie mów, moj zrobił mi.. loki..................:br zydal

dziekuje za przemiły komentarz



Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Gratulacje! (;

Muszę przyznać, że bardziej mi się podoba pierwszy makijaż.. Świetne kolorki i w ogóle! Ślicznie wyglądasz w tych swoich makijażach, a jakie rzęsiska .. tylko pozazdrościć

dziekuję Ci ślicznie
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 15:39   #52
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
...a Ty, Ferguussonku, jesteś kolejną osobą, której nick przy nowym poscie sprawia, że klikam i nie mogę się doczekać, aż zobaczę...

No i oczywiście i tym raze sie nie zawiodłam

Gratuluję Wielkich Zmian!

Coś Ty zrobiła temu japońskiemu fryzjerowi, że się mścił?!
Na mój gust włosy wydają się OK, ale znam to uczucie - ok. rok temu fryzjerka mnie "świetnie wystylizowała" i u niej mi się podobało. Dopiero gdy w domu łeb umylam, miałam ochotę tam wrócić i ją zabić... I dopiero teraz, po ok roku włosy mi odrosły na tyle, że juz mnie to tak nie drażni...



To tak, jak ja Mnie dodatkowo słońce nie lubi (przy każdej okazji mi nakopie...)
dziś przeglądałam zdjęcia z obozu-jakoś.. połowa Liceum.. Spalona na czekoladkę.. (siła rzeczy, mało komu uda się uniknąc slońca na wakacjach nad morzem).. a fuj! Nie podoba mi sie to strasznie... Słońce mnie nie kopie jakoś wybitnie-ale boję się o pieprzyki bo mam ich bardzo duzo na całym ciele, a moja mama byla już na onkologii...
więc rozumiesz..

to co Twoja fryzjerka zrobiła..? ( o stylizacji mi nawet nie mów, moj zrobił mi.. loki..................:br zydal

dziekuje za przemiły komentarz



Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Gratulacje! (;

Muszę przyznać, że bardziej mi się podoba pierwszy makijaż.. Świetne kolorki i w ogóle! Ślicznie wyglądasz w tych swoich makijażach, a jakie rzęsiska .. tylko pozazdrościć

dziekuję Ci ślicznie
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 17:23   #53
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Gratulacje
Ten pierwszy makijaż mnie najpierw zabił swoją doskonałością, a potem jeszcze dobił seksownością. Umarłam Dołącza do grona mojej złotej dziesiątki makijażowej.
A w drugim... ta zieleń. Taka soczysta, że nie można wzroku oderwać
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 18:23   #54
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Gratulacje!
Makijaż podglądałam już wczoraj i dziś napiszę, że jest bardzo ładny
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 20:56   #55
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Wrocilas!!

I to z JAKIMI wiesciami!

Seeerdecznie Ci gratuluje! Narzeczenstwo to zdecydowanie przyjemny stan (u mnie od wakacji, i niech trwa, slubu jeszcze nie planujemy Piekny pierscionek!(widzialam na innym watku) Ciesze sie Twoim szczesciem! Taka sympatyczna osobka z Ciebie, ze sie nalezy :P

Makijaz... mozna popasc w kompleksy...masz wszystko! Talent w lapkach, niebanalne pomysly i piekna facjate o idealnej cerze! (czy ja sie kiedys przestane zachwycac Twoja cera??..chyba nie)

Wlosy- podobaja mi sie obie wersje, choc samej marza mi sie taaakie dlugasne, jak mialas, nigdy nie udalo mi sie takich wyhodowac, za slabe.
Twoje wygladaja teraz zdrowo i nie sa za krotkie! (choc to pewnie troche potrwa zanim przywykniesz)

Nie bedziesz juz znikac na tak dlugo, prawda? Powiedz, ze nie bedziesz??

Edytowane przez karoleena
Czas edycji: 2010-02-03 o 20:57
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:12   #56
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Gratuluję serdecznie

Co do makijażu: pierwszy cudowny, piękne kolorki
W drugim kreska do mnie nie przemawia. Może dlatego, że sama się w takiej nie widzę. Nie mniej jednak Tobie pasuje.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 10:19   #57
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Gratuluuuuję zaręczyn
Co do włosów jakis czaaas temu , tez byłam u fryzjera i Mnie także ścięła za dużo Ale już jakoooś odrastają Wiec się nie martw , włosy nie ręka
Co do makijaży to oba są cudowne , pierwszy ma piekne kolorki , drugi przepiekna kreche Cud , miód i orzeszki A na te ślubne to Ja już się doczekać nie mogę
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:17   #58
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Bardzo podoba mi się pierwszy makijaż, fiolet jest genialny ! i te Twoje rzęsy
ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 14:47   #59
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Gratulacje
Ten pierwszy makijaż mnie najpierw zabił swoją doskonałością, a potem jeszcze dobił seksownością. Umarłam Dołącza do grona mojej złotej dziesiątki makijażowej.
A w drugim... ta zieleń. Taka soczysta, że nie można wzroku oderwać
Dziękuje pieknie
bardzo sie ciesze z tak pozytywnej opinii


Cytat:
Napisane przez kika14 Pokaż wiadomość
Gratulacje!
Makijaż podglądałam już wczoraj i dziś napiszę, że jest bardzo ładny
dziekuje pieknie



Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
Wrocilas!!

I to z JAKIMI wiesciami!

Seeerdecznie Ci gratuluje! Narzeczenstwo to zdecydowanie przyjemny stan (u mnie od wakacji, i niech trwa, slubu jeszcze nie planujemy Piekny pierscionek!(widzialam na innym watku) Ciesze sie Twoim szczesciem! Taka sympatyczna osobka z Ciebie, ze sie nalezy :P

Makijaz... mozna popasc w kompleksy...masz wszystko! Talent w lapkach, niebanalne pomysly i piekna facjate o idealnej cerze! (czy ja sie kiedys przestane zachwycac Twoja cera??..chyba nie)

Wlosy- podobaja mi sie obie wersje, choc samej marza mi sie taaakie dlugasne, jak mialas, nigdy nie udalo mi sie takich wyhodowac, za slabe.
Twoje wygladaja teraz zdrowo i nie sa za krotkie! (choc to pewnie troche potrwa zanim przywykniesz)

Nie bedziesz juz znikac na tak dlugo, prawda? Powiedz, ze nie bedziesz??
Jak milo widzieć komentarz od Ciebie
wrociłam na ile mi czas pozwoli.. zwlaszcza że celebrujemy teraz okres narzeczeństwa(czytaj: nic się nie zmieniło, ale każdy pretekst dobry by coś razem robić )
włosy-odrastają w takim tempie ze jestem w szoku Może jednak ten japoński fryzjer nie byl taki zły

Cera cerą-ja bym zabiła za całą Twoja urodę, wiesz

Dziekuje pięknie za przemile słowa:

Ps. Też jeszcze nie planujemy slubu.. Znaczy-ja moge się zebrac z przygotowaniami za rok(narazie mamy sporo wydatków na nowe mieszkanie)-tz już szuka sali eh.. mężczyźni
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 14:48   #60
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: zaręczynowo, vel "zemsta japońskiego fryzjera"..:D

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Gratuluję serdecznie

Co do makijażu: pierwszy cudowny, piękne kolorki
W drugim kreska do mnie nie przemawia. Może dlatego, że sama się w takiej nie widzę. Nie mniej jednak Tobie pasuje.
Dziekuje
Cieszę się że podoba Ci sie pierwszy.. Kreski są rzeczywiscie trochę trudne do ujarzmienia-ale jeśli wstawisz nam jedną na MM z chęcią ocenie -możliwe że wyglądasz świetnie tylko nie jesteś przyzwyczajona


Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Gratuluuuuję zaręczyn
Co do włosów jakis czaaas temu , tez byłam u fryzjera i Mnie także ścięła za dużo Ale już jakoooś odrastają Wiec się nie martw , włosy nie ręka
Co do makijaży to oba są cudowne , pierwszy ma piekne kolorki , drugi przepiekna kreche Cud , miód i orzeszki A na te ślubne to Ja już się doczekać nie mogę
Dziekuje!!
Ty mi lepiej powiedz kochana-jakie to są ślubne makijaże ? Bo nie wiem.....

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się pierwszy makijaż, fiolet jest genialny ! i te Twoje rzęsy

dziekuje
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.