gładka cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-11, 18:43   #1
kaka1395
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8

gładka cera


Mam 17 lat i chciała bym mięć idealny i gładki kolor skóry, jakimi kosmetykami mogę zrobić taki efekt? I nie chodzi mi tu aby pełno kosmetyków na siebie nałożyć czy jest jakiś sposób??
kaka1395 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 19:23   #2
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: gładka cera

Cytat:
Napisane przez kaka1395 Pokaż wiadomość
Mam 17 lat i chciała bym mięć idealny i gładki kolor skóry, jakimi kosmetykami mogę zrobić taki efekt? I nie chodzi mi tu aby pełno kosmetyków na siebie nałożyć czy jest jakiś sposób??
Jeżeli nie masz większych problemów ze skórą i chcesz tylko wyrównać jej koloryt to może na początek spróbuj kremu tonującego. Ja mam taki w odcieniu 01:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cy.html&next=1
Wydaje się ciemny ale ładnie dopasowuje się do koloru skóry i nawet bladolicym będzie pasował. Jeżeli buzia Ci się błyszczy to możesz nałożyć jeszcze puder matujący i powinno być OK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 19:13   #3
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: gładka cera

Też mam ten krem polecany przez SexiChic tylko kolor 02 opalony, ładnie dopasowuje się nawet do jaśniejszej cery.

A z podkładów cięższych polecam Dax Cosmetics Cashmere mousse (recenzja na moim blogu), ładnie kryje jeśli coś trzeba, dopasowuje się do skóry i pozostawia ją gładką.

A poza tym używaj kremów nawilżających i raz lub dwa w tygodniu zrób porządny peeling wtedy skóra jest gładka. Tylko ważna jest regularność.
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.