Baby face - jak to zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-16, 05:57   #1
zebrowadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1

Baby face - jak to zmienić?


Hej dziewczyny !
Po wczorajszym wypadzie na miasto stwierdziłam że muszę coś zmienić w sobie bo to co się dzieje jest nie do zniesienia. Wczoraj właściciel lokalu w którym byłam ze znajomymi chciał mnie wyprościć - "nieletni tu nie mają wstępu ". Uparł się że mam 16 lat a jak zobaczył na dowodzie że zaraz będzie moje ostatnie naście to kopara opadła. Tak jest co raz częściej. Przez to jest również problem z facetami, bo który chce "dziecko z gimbazy". Mam prawie 19 a ludzie mi dają 15/16. Dlatego chciałabym was prosić o pomoc, byście mi doradziły co zmienić w swoim wyglądzie żeby wyglądać na swój wiek mam nadzieję że mi pomożecie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-03-27 o 09:41 Powód: usuniecie zdjeć na prośbę wizażanki
zebrowadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 11:39   #2
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez zebrowadora Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !
Po wczorajszym wypadzie na miasto stwierdziłam że muszę coś zmienić w sobie bo to co się dzieje jest nie do zniesienia. Wczoraj właściciel lokalu w którym byłam ze znajomymi chciał mnie wyprościć - "nieletni tu nie mają wstępu ". Uparł się że mam 16 lat a jak zobaczył na dowodzie że zaraz będzie moje ostatnie naście to kopara opadła. Tak jest co raz częściej. Przez to jest również problem z facetami, bo który chce "dziecko z gimbazy". Mam prawie 19 a ludzie mi dają 15/16. Dlatego chciałabym was prosić o pomoc, byście mi doradziły co zmienić w swoim wyglądzie żeby wyglądać na swój wiek mam nadzieję że mi pomożecie Załącznik 6360691

Załącznik 6360696
Wyglądasz na swój wiek, problem leży w ludziach, którzy ci mówią te bzdury. Wie to z doświadczenia- wyglądam na dorosłą, którą jestem, a ciągle się ktoś doczepi, że pewnie jestem niepełnoletnia.

Nie próbuj się postarzać, bo będziesz wyglądać na starszą. Na tym zdjęciu na wprost dałabym ci nawet trochę więcej lat niż masz.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 09:43   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Masz tak naprawdę 'żaden' problem,
takie prawo tego wieku, że każdy może się pomylić i powiedzieć, że jesteś młodsza.
Nie ma reguły jak się powinno wyglądać w wieku lat 19 a jak w wieku 17, to tylko 24 mies różnicy.
Ciesz się, że młodo wyglądasz, moja siostra ma ten sam "problem" i wieku 28 lat nawet nie czeka aż ją ktoś zapyta o dowód gdy kupuje alkohol, tylko wyciąga zanim sprzedawca poprosi, żeby nie blokować kolejki hahaha I uwierz mi dla niej to komplement a nie problem.
a właściciel lokalu postąpił słusznie, lepiej sprawdzić, niż potem płącić kary za wpuszczanie osób nieletnich. Jedynie mógł zastosować nieco delikatniejszą formę sprawdzenia Twojego wieku. Ja bym sprawdzała dowody na wejściu do klubu, a nie w trakcie imprezy.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 12:07   #4
rudadagusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 53
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

A może to kwestia tego, że masz bardzo naturalną buzię? Kwestia makijażu i pewnie nikt Cię już nie posądzi o niepełnoletność
rudadagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 13:19   #5
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Wyglądasz na swój wiek, problem leży w ludziach, którzy ci mówią te bzdury. Wie to z doświadczenia- wyglądam na dorosłą, którą jestem, a ciągle się ktoś doczepi, że pewnie jestem niepełnoletnia.

Nie próbuj się postarzać, bo będziesz wyglądać na starszą. Na tym zdjęciu na wprost dałabym ci nawet trochę więcej lat niż masz.
jestem tego samego zdania wyglądasz na ok 19-20 lat. Zresztą nie ma żadnego szablonu jak "należy" wyglądać w tym i w tym wieku
Jeśli chcesz sobie dodać powagi to zmień styl ubierania się na bardziej poważny bo np. mocna tapeta to marny sposób na dodanie sobie lat choć ja akurat postawiłabym na delikatny makijaż
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 18:31   #6
M221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 28
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Ja mam 23 a wyglądam młodziej od Ciebie, i nie uważam tego za powód do zmartwień, wręcz przeciwnie
M221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 21:25   #7
topdong
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 647
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Poczekaj do wieku 25-26 lat jak inne kobiety zaczną zatracać ten blask i młodość, a Ty będziesz wyglądała na młodszą. Generalnie to dobra sprawa, pocierpisz jedynie trochę teraz, a potem będzie lepiej Wyglądasz na naturalną i pod tym względem wszystko jest ok
topdong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 21:21   #8
raczek06
Rozeznanie
 
Avatar raczek06
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 989
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Też mam taki "problem", tylko że jestem już po 20-tce. W pewnym wieku zaczęłam się śmiać i cieszyć, że ludzie dają mi 15-16 lat Miałam sporo zabawnych sytuacji. Zauważyłam nawet ostatnio, że wiele kobiet mi tego po prostu zazdrości. Myślę, że baby face nie jest jakąś straszną wadą, szybko wyjmujesz dowód i po sprawie, nikt się nie czepia. Prawdziwym problemem jest zbyt stary wygląd.
raczek06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 16:15   #9
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

nie masz żadnego "baby face" i wyglądasz na swój wiek
to nic nadzwyczajnego, że obsługa lokali do których mogą wchodzić tylko osoby pełnoletnie wolą dmuchać na zimne - konsekwencje wpuszczeni kogoś kto nawet ma tą 18stkę za tydzień są duże więc jak ktoś wyglądana na "naście" to się prosi o dowód i tyle
nie postrzaj się niepotrzebnie bo nie ma problemu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 17:09   #10
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Postarza makijaż i sposób ubierania. Ale uwierz mi - teraz narzekasz, ale za 20 lat będziesz wyglądać na młodziutką, kiedy wszystkie rówieśniczki dookoła będą się skarżyć na zmarszczki
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 19:43   #11
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Ja mam 27 lat i cięgle proszą mnie o dowód

a Ty w sumie wyglądasz na swój wiek. jak miałam 19-20 lat to też mi się wydawało, że jestem już taka dorosła i jak to? inni tego nie widzą? tak naprawdę między 17-19 dużej różnicy w wyglądzie nie ma. można się pomylić. wiem, że to trudny wiek i człowiek się piekli, że go za takiego małolata biorą, a latek ma AŻ 19... no kopara opada

ehh, chciałabym mieć znów 19 lat i takie problemy

A tak serio, to nie masz się czym przejmować.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 23:52   #12
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Moim zdaniem wyglądasz na 19-20 lat.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 13:11   #13
markas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość
Poczekaj do wieku 25-26 lat jak inne kobiety zaczną zatracać ten blask i młodość, a Ty będziesz wyglądała na młodszą.
Uhuuu... No to jest względna kwestia... Ja zawsze miałam ten "problem" co Autorka wątku... Tak właśnie do około 25 roku życia Teraz dobijam 30stki i wyglądam już na właśnie tyle... Tak z roku na rok w zasadzie moja buzia postanowiła dorównać metryce I nie wynika to z zaniedbania pielęgnacji czy innych czynników - ot, takie geny
markas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 15:59   #14
kingafalkowska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 36
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Również tak mam! Jednak ja traktuję takie uwagi jako komplement
kingafalkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 09:37   #15
paweljo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 9
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Za dziesięć lat będziesz się cieszyła ze swojej młodo wyglądającej twarzy.
paweljo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 15:25   #16
Maria353
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 5
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Wiadomo, że mocniejszy makijaż robi swoje czasem nie na wszystko mamy wpływ
Maria353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 18:00   #17
tereska21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań, Swarzędz
Wiadomości: 94
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Mnie czasem w wieku 23 lat zapytają o dowód a wyglądam na swój wiek.
Co do Twojej buzi, małe zdjęcia ale wyglądasz dla mnie normalnie. Chyba nie masz makijażu? Znam osoby, które bez makijażu wyglądają o wiele lat młodziej (u mnie jest na odwrót). Jeśli czujesz się z tego powodu źle to po prostu mocniej maluj oko. Kreska nad okiem i tusz. Dodadzą twarzy wyrazu i lat Teraz to może dla Ciebie problem ale za parę lat będziesz się z tego cieszyć.
tereska21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 11:44   #18
Khannah
Przyczajenie
 
Avatar Khannah
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Jesteś piękną kobietą, która powinna cieszyć się, że ludzie odejmują Ci lat. Za jakiś czas to docenisz!

Nie zdarza mi się często, ale ostatnio też miałam sytuację, gdzie w sklepie zostałam poproszona o dowód (27 lat!). Na początku stanęłam, jak wryta, ale po chwili zreflektowałam się i z uśmiechem na twarzy podziękowałam Pani, że mnie o ten dowód poprosiła

Zawsze pod ręką trzymaj dowód, byś nie miała problemu z wejściem do klubu, czy napicia się piwa w pubie. Po prostu to, co uważasz za wadę, zamień na zaletę.

Pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Khannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 12:49   #19
alabio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

ja mam 27 prawie ;] a po ostatniej wizycie u nieudolnego fryzjera wygladam jak 15-stka
alabio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 14:43   #20
m_i_r_a
Raczkowanie
 
Avatar m_i_r_a
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 36
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Za kilka lat to bedzie zaleta, a nie wada moja kolezanka ma prawie trzydziestkę, a za każdym razem pytają ją o dowód, już nie mówiąc o wejściu do klubu. Wyglądasz na swój wiek, a to, że Twoje rówieśniczki wyglądają jak zrobione 40., to ich problem. Naturalność najlepsza, pamiętaj Zawsze możesz się podmalować, ubrać inaczej i na pewno to zmieni wygląd. Powazniej wyglądałabyś tez w dobrze dobranych okularach
m_i_r_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 00:45   #21
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Ja tu zadnego baby face tez nie widze.
Ot brak makijazu, wlosy wygladaja na nieskalane farba - taki naturalny wyglad "odmladza" co poniektorych.
A ze w klubie czy sklepie pytaja o dowod - sprawdzaja bo sa kary a nie zawsze dlatego ze kos wyglada jak nastka w wieku 30 lat.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 09:07   #22
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Wyglądasz bardzo dobrze, młodo, ładnie. Jakbyś sobie zrobiła nieco mocniejszy makijaż to pewnie nie będą Cię już prosić o dowód
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 14:07   #23
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

super wyglądasz! młodszy wygląd to wielka zaleta ja bym nic nie zmieniała, masz urok!
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 11:57   #24
komako8
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

wiecie jak to jest, w późniejszym wieku to zaleta, ale w młodszym nie koniecznie
komako8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 10:39   #25
Justyna1980_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 11
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Nie masz baby face, ładnie wyglądasz, po prostu niektórzy nie umieją ocenić wieku. Może pomaluj się gdy wychodzisz do klubu i po problemie
Justyna1980_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 21:27   #26
201608290932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 23
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

sama wyglądam jak dziecko, mimo że mam 24 lata to ciągle słyszę że mam 16. o dowód mnie nie pytają tylko wtedy gdy się elegancko ubiorę, obowiązkowo obcasy, mocniej pomaluję (czyli prócz pudru mineralnego i tuszu delikatne konturowanie, szminka i kreska eyelinerem) i zadbam o włosy (czyli nie messy buny ani roztrzepane coś . w sumie nic innego nie pomaga.
201608290932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 17:12   #27
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Nie ma reguły jak się powinno wyglądać w wieku lat 19 a jak w wieku 17, to tylko 24 mies różnicy.
dokładnie.
Mi też ciężko określić czyjś wiek, najczęściej mylę się koło 10 lat a jedną lub drugą stronę
Jak zresztą widzisz co druga dziewczyna ma tutaj ten "problem". Skoro Ci to tak przeszkadza, pocieszę Cię, ze ani się nie obejrzysz a już będziesz mieć 30-40 lat i nikt o dowód Cię nie spyta Głowa do góry!
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 13:57   #28
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

ja mam 20 lat i już od 10ciu osób usłyszałam, że mam 15-16 i ten szok i zdziwienie na ich twarzach ;/... strasznie mnie to wnerwia, że większość ludzi traktuje mnie jak dziecko, na dodatek jestem wysoka więc co "wyrośnięte dziecko"?

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

ostatnio jakaś kobieta z dalekiej rodziny pyta się na rodzinnej imprezie "a w której już jesteś klasie?", ja na to "pierwszy rok studiów...", a ta rozdziawia gębę i "co??? naprawdę? to przepraszam, myślałam, że w gimnazjum jesteś dopiero..."
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:29   #29
Dobrawka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

Nie rozumiem, czemu robicie z tego taką aferę - przecież to fajne jak się młodo wygląda, to zaleta.
Dobrawka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:13   #30
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Baby face - jak to zmienić?

wyglądasz na swój wiek (ja bym ci dała nawet ciut więcej), może ubierasz się jak gimnazjalistka i nie malujesz. a może jesteś niska i drobniutka...

Ciesz się że ludzie dają ci mniej lat niż masz!
Ja mam 29 i jest mi bardzo miło gdy słyszę, że ludzie mają mnie za studentkę i odejmują mi kilka lat
Być może mając 19 się tego nie docenia, ale mając 39, 49, ... to będzie ogromny atut
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-09 11:09:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.