Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-19, 15:42   #2101
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Za to z nowości dostałam nową pracę, w innym dziale u siebie w firmie. Bardzo się cieszę.
Hej ice Gratuluję pracy

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
O, fajnie Ja niedawno kupiłam półmatową pomadkę Chanel - La Romanesque, też dość mocny kolor, chyba pierwszy raz w życiu sięgnęłam po taki odcień. Ale dobrze się w nim czuję i chętnie coś bym dobrała z takich "konkretnych" kolorów
Ja siebie nigdy nie lubiłam w mocnych kolorach na ustach, ale przełamałam się przy "farbkach" z Bell Widziałam, że Bourjois wypuścił nowe odcenie nudziakowate, więc na pewno na któryś się zdecyduję, tylko kurczę przydałaby się jakaś promocja na kolorówkę w Rossie

U mnie z nowości przyszły dziś perfumy kolejne Zamówiłam (znów w ciemno) Lancome Tresor Lumineuse 50 ml i znowu mi się udało trafić z zapachem Ale w marcu robię sobie szlaban, bo muszę wymienić dowód osobisty (obecny stracił ważność w grudniu ), opłacić składki za auto i w końcu zaliczyć dentystę, bo za długo zwlekałam. I jeszcze fryzjera pasowałoby odwiedzić... masakra
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2015-02-19 o 15:43
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:04   #2102
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej dziewczyny

Bardzo się cieszę, że tak się wszystko wszystkim fajnie układa ice, rzyrafka, napiszecie coś więcej?
Mignęło mi w jakimś wątku, że już nie budujecie domu?

U mnie kosmetycznie nawet nie ma o czym gadać, właściwie w ogóle nic nie kupuję już od jakiegoś czasu. Ostatnio tylko przy okazji zamawiania na amazonie książek skusiłam się na gąbeczkę Real Techniques, bo GlamSponge już się zużyła, a nie chciałam wydawać kokosów na Beauty Blender. Paczka powinna dojść w poniedziałek, już nie mogę się doczekać

U mnie życiowo sporo zmian, ale głównie takich mentalnych. Ostatnie pół roku obfitowało w niezbyt dobre rzeczy, które jednak jakoś mi trochę poprzestawiały w głowie i mam wrażenie, że jestem teraz o wiele mądrzejsza (mam nadzieję, że tak jest rzeczywiście ). W ogóle to kusi mnie ostatnio idea minimalizmu i robię trochę porządek w życiu. I mam ochotę spakować się, wyprowadzić z mieszkania, wsiąść do samochodu i wyjechać gdzieś na dłużej, ale to nie wcześniej niż w drugiej połowie roku

Na razie zaplanowany mam weekend w Paryżu w marcu i tydzień na Islandii w maju. W maju mój brat bierze też ślub nad morzem, więc na pewno kilka dni tam spędzę. Wszystko zapowiada się świetnie
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2015-02-20 o 11:10
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:38   #2103
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie już wszystko bardzo dobrze, ale dosłownie wszystko się w moim życiu zmieniło. Jeszcze zamykam stare sprawy ale poza tym życie się układa dobrze.
A sobotę jadę na narty na cały tydzień i skaczę pod sufit z radości.

Kosmetycznie w sumie rusza mnie tylko to: https://prettyandcie.files.wordpress...tte-essie2.jpg

I w ogóle to cały czas zapominam sprawdzić jak sie nazywają kolory cieni L'Oreal które mam. A ktoś mnie tu kiedyś o to prosił, natomiast potwierdzam, że te jedynki są super, ciągle się nimi ostatnio maluję.
Poszukałam trochę i mam chyba te dwa w dolnym rzędzie, na pewno ten 502 Quartz Fume, a drugiego nie jestem pewna bo mój jest bardziej nasycony i ciemniejszy, no ale tu zdjęcie może być prześwietlone:http://3.bp.blogspot.com/-wtjuAap7-A...oto+2+(12).jpg
Najważniejsze, że już się ze wszystkim uporałaś

Mnie te Essie na szczęście nie ruszają
Za to rozwalił mnie automat z lakierami http://i.huffpost.com/gen/1928840/th...SSIE-570.jpg?8 W sumie u nas przydałyby się takie, gdyby uzupełniali aktualnymi kolekcjami

To ja pytałam Czyli nie są za twarde? Bo chyba pisałaś, że inaczej (na minus) się zachowują niż testery
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja siebie nigdy nie lubiłam w mocnych kolorach na ustach, ale przełamałam się przy "farbkach" z Bell Widziałam, że Bourjois wypuścił nowe odcenie nudziakowate, więc na pewno na któryś się zdecyduję, tylko kurczę przydałaby się jakaś promocja na kolorówkę w Rossie

U mnie z nowości przyszły dziś perfumy kolejne Zamówiłam (znów w ciemno) Lancome Tresor Lumineuse 50 ml i znowu mi się udało trafić z zapachem
Już chyba dawno nie było takiej większej promocji Ja bym chciała jeszcze pomadkę w odcieniu mocnego różu, ale to muszę sprawdzić jak bym wyglądała

Na jakiej stronie kupujesz? Mi ostatnio spodobały się Black Opium, ale nie wiem, czy na tyle, żeby kupić flakon No i mogliby przestać żerować na popularności klasyka ale coraz więcej marek to robi, Tresor też ma już chyba milion odsłon
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Na razie zaplanowany mam weekend w Paryżu w marcu i tydzień na Islandii w maju. W maju mój brat bierze też ślub nad morzem, więc na pewno kilka dni tam spędzę. Wszystko zapowiada się świetnie
Ale super! Zazdroszczę tych wyjazdów
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2015-02-20 o 11:39
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:47   #2104
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ice:
gdzie jedziesz na narty?
Ja byłam w środę po pracy w Tyliczu. Lubie też Laskową
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:53   #2105
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, że tak się wszystko wszystkim fajnie układa ice, rzyrafka, napiszecie coś więcej?
Mignęło mi w jakimś wątku, że już nie budujecie domu?
Nie chciałam się wdawać w szczegóły na publicznym forum ale nie, nie budujemy i jakby to ująć... nie wszystko co się wydaje na całe życie takim jest, czasami nie ma happy endu.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
To ja pytałam Czyli nie są za twarde? Bo chyba pisałaś, że inaczej (na minus) się zachowują niż testery
Tak, pierwsza warstwa albo dwie były dość twarde, ale jak zeszły to cienie są super - aksamitne, mocno napigmentowane, fajne bardzo. Dobrze się nimi maluje i dobrze się cieniują. Zresztą L'Oreal zawsze fajne cienie robił.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice:
gdzie jedziesz na narty?
Ja byłam w środę po pracy w Tyliczu. Lubie też Laskową
Do Włoch jadę po raz pierwszy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 12:05   #2106
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ice: Włochy ... a ja wyskakuję z Tyliczem
Udanego wyjazdu, zwłaszcza, że widzę, że jest Ci to potrzebne ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 12:08   #2107
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

W Tyliczu na pewno fajnie na wypad po pracy ja już nie mam na takie opcji teraz. A to moje pierwsze od wielu wielu lat takie długie narciarskie wakacje, więc jestem bardzo zadowolona.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 14:13   #2108
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tak, pierwsza warstwa albo dwie były dość twarde, ale jak zeszły to cienie są super - aksamitne, mocno napigmentowane, fajne bardzo. Dobrze się nimi maluje i dobrze się cieniują. Zresztą L'Oreal zawsze fajne cienie robił.
No to dobrze, może w końcu się skuszę jak będzie jakaś zniżka. Chociaż paletka 4 cieni średnio mi pasuje, nie mogę się do niej przekonać

Iza, wszystkiego najlepszego! Dużo dużo zdrowia, spełnienia marzeń, szczęścia, pociechy z dzieci i męża, samych cudownych chwil

__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 15:19   #2109
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Na razie zaplanowany mam weekend w Paryżu w marcu i tydzień na Islandii w maju. W maju mój brat bierze też ślub nad morzem, więc na pewno kilka dni tam spędzę. Wszystko zapowiada się świetnie
Super plany wyjazdowe
Też bym chciała nad morze, w zeszłym roku nawet nie miałam urlopu...


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Na jakiej stronie kupujesz? Mi ostatnio spodobały się Black Opium, ale nie wiem, czy na tyle, żeby kupić flakon No i mogliby przestać żerować na popularności klasyka ale coraz więcej marek to robi, Tresor też ma już chyba milion odsłon
Ja kupuję na Dolce.pl, mają dobre ceny i zawsze jestem zadowolona z zakupów
Black Opium też mnie kuszą, ale chyba wolalabym je najpierw powąchać na żywo.

Dołączam się do życzeń dla Izy Wszystkiego najlepszego
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 15:29   #2110
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Iza ja również życzę wszystkiego naj najlepszego
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 21:20   #2111
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na pewno chciałam pogratulować Karolinie i rzyrafce widzę, że się układa to super. To ten osobnik, o którym gadałyśmy jak byłyśmy na kawie kiedyś dawno? Musimy się umówić, ale ja dopiero pierwszy dzień w pracy po długaśnym l4, a zaraz idę na urlop.

Kosmetycznie u mnie dobrze, jestem chyba wyleczona. Albo pewnie brak czasu raczej mnie wyleczył bo nie mam czasu nawet się zastanawiać co mam w szufladzie i czego mi brak. Albo może po prostu nie brak mi niczego.

Za to z nowości dostałam nową pracę, w innym dziale u siebie w firmie. Bardzo się cieszę.
dzięki, nie, to już inny
No koniecznie, tylko teraz mnie dopadło choróbsko

U mnie też dobrze- na razie żaden hurtowy zakup kosmetyczny mi nie grozi. Co najwyżej lakierowy

Super, w takim razie i ja się cieszę!
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Rzyrafko, bardzo się cieszę z Twojej wiosny My na początku lutego obchodziliśmy 10. rocznicę, nie wiem kiedy to zleciało
Z moim byłym chyba też jakoś tyle by stuknęło już- ale nawet nie chce mi sie liczyć dokładnie. Gratulacje!
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kosmetycznie w sumie rusza mnie tylko to: https://prettyandcie.files.wordpress...tte-essie2.jpg

I w ogóle to cały czas zapominam sprawdzić jak sie nazywają kolory cieni L'Oreal które mam. A ktoś mnie tu kiedyś o to prosił, natomiast potwierdzam, że te jedynki są super, ciągle się nimi ostatnio maluję.
Poszukałam trochę i mam chyba te dwa w dolnym rzędzie, na pewno ten 502 Quartz Fume, a drugiego nie jestem pewna bo mój jest bardziej nasycony i ciemniejszy, no ale tu zdjęcie może być prześwietlone:http://3.bp.blogspot.com/-wtjuAap7-A...oto+2+(12).jpg
Mnie zupełnie nie kręcą te matowszczyki, przy okazji chciałam wyrazić swoje niezadowolenie z preparatu matującego CG- on robi raczej efekt satynowy niż całkowiecie matowy, którego to się spodziewałam

ten z tłoczeniami mnie kusi właśnie.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja siebie nigdy nie lubiłam w mocnych kolorach na ustach, ale przełamałam się przy "farbkach" z Bell Widziałam, że Bourjois wypuścił nowe odcenie nudziakowate, więc na pewno na któryś się zdecyduję, tylko kurczę przydałaby się jakaś promocja na kolorówkę w Rossie

U mnie z nowości przyszły dziś perfumy kolejne Zamówiłam (znów w ciemno) Lancome Tresor Lumineuse 50 ml i znowu mi się udało trafić z zapachem Ale w marcu robię sobie szlaban, bo muszę wymienić dowód osobisty (obecny stracił ważność w grudniu ), opłacić składki za auto i w końcu zaliczyć dentystę, bo za długo zwlekałam. I jeszcze fryzjera pasowałoby odwiedzić... masakra
Mocne kolory są super, trzeba tylko dobrze dobrać odcień

I ja się nie mogę doczekać wizyty u fryzjera, dentysta poczeka
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Bardzo się cieszę, że tak się wszystko wszystkim fajnie układa ice, rzyrafka, napiszecie coś więcej?

U mnie życiowo sporo zmian, ale głównie takich mentalnych. Ostatnie pół roku obfitowało w niezbyt dobre rzeczy, które jednak jakoś mi trochę poprzestawiały w głowie i mam wrażenie, że jestem teraz o wiele mądrzejsza (mam nadzieję, że tak jest rzeczywiście ). W ogóle to kusi mnie ostatnio idea minimalizmu i robię trochę porządek w życiu. I mam ochotę spakować się, wyprowadzić z mieszkania, wsiąść do samochodu i wyjechać gdzieś na dłużej, ale to nie wcześniej niż w drugiej połowie roku
Ja się na razie boję pisać więcej

W moim mieszkaniu panuje zbyt duży minimalizm, a ja chyba zupełnie nie mam zmysłu dekoratorskiego i dalej nie umiem się urządzić
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Super plany wyjazdowe
Też bym chciała nad morze, w zeszłym roku nawet nie miałam urlopu...


Black Opium też mnie kuszą, ale chyba wolalabym je najpierw powąchać na żywo.

Dołączam się do życzeń dla Izy Wszystkiego najlepszego
Ja też chcę nad morze! Oby w tym roku się udało

Nie znam klasycznych, ale te Black jakoś zupełnie odbiegły od moich wyobrażeń, wydały mi się takie "zwykłe"

I ja się dołączam

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Aha, i chciałam zapowiedzieć koniec zimy- Stefan zrzuca coraz więcej futra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stef.jpg (80,3 KB, 32 załadowań)
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2015-02-20 o 21:24
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 21:28   #2112
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Bardzo Wam dziękuję

Mało mam czasu ostatnio na internet, ale widziałam dziś, że tu ostatnio większy ruch, w końcu i mi udało się znaleźć chwilę

Gratuluję rzyrafce wiosny i Ice pracy! i Ninie 10tej rocznicy

U mnie nie dzieje się nic nowego, powoli tylko dociera do mnie, że TO już niedługo i nachodzą mnie myśli, jak ja ogarnę dwójkę maluchów... Ale pewnie jakoś to będzie

Za to dziś miałam super dzień, TŻ miał wolne, więc byliśmy sporo na dworze, bo wreszcie było cieplej a teraz wróciliśmy z teatru (Przyjazne dusze w Kwadracie - akurat trafiliśmy na Kobuszewskiego). Moi rodzice pierwszy raz zajmowali się Helenką o tak późnej porze i dała im nieco popalić - powiedzieli nam, że dziecko wchodzi nam na głowę i trzeba ją od tego odzwyczaić, że nie zasypia sama tylko płacze... Po czym jak wyszli, to Helenka spała po 15 minutach
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 21:30   #2113
Gressil
Aleksandra
 
Avatar Gressil
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Gressil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 21:40   #2114
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Aha, i chciałam zapowiedzieć koniec zimy- Stefan zrzuca coraz więcej futra
Jaki ten Stefan piękny
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 22:07   #2115
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Jak go zbyt długo nie odwiedzam to się obraża i nie daje przytulać
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 06:29   #2116
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I ja się nie mogę doczekać wizyty u fryzjera, dentysta poczeka

Aha, i chciałam zapowiedzieć koniec zimy- Stefan zrzuca coraz więcej futra
U mnie raczej nie poczeka, bo mnie ząbek czasem pobolewa przy piciu lub jedzeniu zimnych rzeczy
A z włosami się zastanawiam czy nie zrobić tym razem ciut jaśniejszego odcienia.

Boski ten Twój Stefan
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 09:08   #2117
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak go zbyt długo nie odwiedzam to się obraża i nie daje przytulać
Kocica moich rodziców nigdy nie dawała się przytulać, ale jak dłużej kogoś nie widziała, to całkiem dziczała dla niego Też kiedyś będę miała kota, ale to musi poczekać, bo sama wiem, żebym tego nie ogarnęła
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
U mnie raczej nie poczeka, bo mnie ząbek czasem pobolewa przy piciu lub jedzeniu zimnych rzeczy
A z włosami się zastanawiam czy nie zrobić tym razem ciut jaśniejszego odcienia.
Ja też mam problem z zębami, ale większy, bo boli mnie ząb, który ostatnio miałam leczony kanałowo, a nie mogę mieć prześwietlenia Może to oczywiście inny ząb, ale boli nie od jedzenia jak u Ciebie, tylko po prostu na wieczór, więc to może być kolejny mocno chory


Zmykam, bo zaprosiłam rodzinę na jutro na obiad z okazji "ostatnich urodzin", więc mamy dzisiaj dzień w kuchni
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 10:07   #2118
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Jak tam dziewczyny, czujecie już wiosnę? Za oknem ciepło, a ja właśnie walczę z przeziębieniem Od tygodnia mnie coś brało, aż wczoraj musiałam wziąć urlop, bo w pracy bym nie wysiedziała.

Korzystając z wolnego dnia klinęłam wczoraj zamówienie apteczne. Zamówiłam Antheliosa XL 50+ suchego w dotyku. Jestem w trakcie drugiej tubki i na prawdę jestem tym filtrem zachwycona, bo żaden inny tak dobrze się nie wchłania i nie świeci Mam tylko nadzieję, że na tegoroczne lato nie zmienią mu składu
Do kompletu wzięłam jeszcze krem na noc Ziaja Med - Kuracja dermatologiczna z wit. C. Już go kiedyś miałam i dobrze mi służył
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 21:21   #2119
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Talking Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny, czujecie już wiosnę? Za oknem ciepło, a ja właśnie walczę z przeziębieniem Od tygodnia mnie coś brało, aż wczoraj musiałam wziąć urlop, bo w pracy bym nie wysiedziała.

Korzystając z wolnego dnia klinęłam wczoraj zamówienie apteczne. Zamówiłam Antheliosa XL 50+ suchego w dotyku. Jestem w trakcie drugiej tubki i na prawdę jestem tym filtrem zachwycona, bo żaden inny tak dobrze się nie wchłania i nie świeci Mam tylko nadzieję, że na tegoroczne lato nie zmienią mu składu
Do kompletu wzięłam jeszcze krem na noc Ziaja Med - Kuracja dermatologiczna z wit. C. Już go kiedyś miałam i dobrze mi służył
To jeszcze nie wiosna.
Moją skórę zabija ten alkohol w lrp. Ale mam drugą tubkę Iwostinu acne 25. Jest idealny!
Kusi mnie to badziewie: http://www.lorealparis.pl/pielegnacj...yna-skora.aspx

I do fryzjera chcę do zafarbowania na coś takiego:
Tylko nie wiem co z cięciem- jakieś odświeżenie looku by się przydało, ale chcę zapuszczać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LPvolumetry.jpg (23,1 KB, 9 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 12:52   #2120
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej Dziewczęta
Czy nasz wąteczek jeszcze odżyje?

Szukam niewysuszającego szamponu i lekkiej odżywki do codziennego użytku.
I bezbarwnego żelu utrwalającego do brwi.
I wodę termalną- poluję na Uriage w SP, ale już 3 raz jest w kuponach promocyjnych, a kilka razy zaglądałam i ciągle jest w brakach, a potrzebuję na już. Polećcie coś.

Przyjrzyjcie się nowym fluidom Lirene MyColorCode- wiosna to bardzo ciepły jasny kolor (i wcale nie żółty) a zima to prawie biały chłodny. Ja niestety się po nim świecę, a szkoda, bo lubię tę kremowość w podkładach Ktoś testował już matujące Infaillible? Te kolory są przerażające na ręce, ale może poproszę o odlewkę i sprawdzę na twarzy. I jeszcze Nowośc Sephory mam ochotę wypróbować. A co słychać w tuszach do rzęs? Aktualnie męczę 2, które solo są średnie, ale w duecie nieźle im idzie. Używałyście już Lash Sensational? Albo ten nowy sephorowy?
Uległam kremowi L'Oreala (chciałam serum, ale składowo jeszcze badziewniejsze) i w TK Maxx upolowałam śmieszny kremik nowozelandzki z mnóstwem olejków. Także to będzie mój wiosenny program pielęgnacyjny, tylko jeszcze nie skończyłam się złuszczać atredermem. Trzeba też powykańczać naskładane próbeczki. Udaje mi się nie szaleć pielęgnacyjnie ani kolorówkowo, chociaż kusi mnie najnowsza linia do ciała AA Oil Essence.
Nabyłam micel Biały Jeleń- chyba zdetronizuje Sylveco, zobaczymy.

Dziwny ten nowy wizaż- nie wiem jak teraz się dostać do samych nowości
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 13:58   #2121
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Gdzie te piękne czasy, kiedy ledwo dawało się nadrobić
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 03:22   #2122
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej!
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A co słychać w tuszach do rzęs? Aktualnie męczę 2, które solo są średnie, ale w duecie nieźle im idzie. Używałyście już Lash Sensational? Albo ten nowy sephorowy?
Niestety nie umiem odpowiedzieć:/ Ostatnio używam Loreala coś z Couture w nazwie i jestem zadowolona


Przyszłam się pożalić, nie mogę spać Helenka złapała zapalenie gardła, przeszło też na mnie i w dodatku boli mnie dziś ząb - i to tak, że od pierwszej nie śpię, w końcu przestałam próbować zasnąć i przyszłam nadrobić zaległości internetowe
A tak poza tym, miałam nadzieję się nie rozsypać przed Świętami, ale teraz już sama nie wiem - jak urodzę będę mogła zrobić w końcu rtg i odkryć, który to ząb mnie tak męczy...


Kosmetycznie od nie wiem ilu lat używam kremu YR na zaczerwienienia, ale od ok tygodnia - dwóch mam znów problem po latach właśnie z policzkami, które robią mi się mocno różowe jak tylko zrobi mi się cieplej - nie wiem, czy namieszali w składzie, czy to chwilowe u mnie...


Mi się nowy wizaż nie podoba, wygląda jakby był jakiś błąd na stronie, litery jakieś dziwne... Ale odkąd pamiętam nowe wersje wizażu nigdy nie podobały się użytkowniczkom, a jakoś się przyzwyczajałyśmy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 12:02   #2123
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej, to znowu ja

Chciałam Wam życzyć wszystkiego najlepszego na Święta

Muszę iść się położyć, bo Helenka śpi, więc też trochę odpocznę - zrobiłam już jedno ciasto dzisiaj i spód do sernika A Wy co pieczecie?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 12:10   #2124
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Jak wrócę z pracy zrobię sernik z musem z mango i mazurka z wiśniami
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 20:26   #2125
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Przyszłam się pożalić, nie mogę spać Helenka złapała zapalenie gardła, przeszło też na mnie i w dodatku boli mnie dziś ząb - i to tak, że od pierwszej nie śpię, w końcu przestałam próbować zasnąć i przyszłam nadrobić zaległości internetowe
A tak poza tym, miałam nadzieję się nie rozsypać przed Świętami, ale teraz już sama nie wiem - jak urodzę będę mogła zrobić w końcu rtg i odkryć, który to ząb mnie tak męczy...
Mam nadzieję, że już nie boli i że z gardłem też lepiej A w ogóle na kiedy masz termin?
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej, to znowu ja

Chciałam Wam życzyć wszystkiego najlepszego na Święta

Muszę iść się położyć, bo Helenka śpi, więc też trochę odpocznę - zrobiłam już jedno ciasto dzisiaj i spód do sernika A Wy co pieczecie?
Ja też życzę Wszystkim Wesołych Świąt!

dziś upiekłam słodkie mini-babeczki jogurtowo-cytrynowe, są boskie i keks, jakoś w tym roku nie miałam weny na nic więcej
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 20:50   #2126
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

U mnie mazurek wiśniowy () i sernik z musem z mango ()

a ja na diecie ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 22:21   #2127
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Radosnego świętowania- może się jeszcze komuś przydadzą życzenia ,)
Ja nic nie piekłam w tym roku, brak auta rozwiązał problem.
Ale pichcić mi się chce.

Zawzięłam się i uparcie zużywam szminki- poszły już 3 i tak mi się spodobało, że już następne 3 są w kolejce do wykończenia i nawet przeszła mi ochota na zakup czegoś nowego, choć to pewnie chwilowe tylko ,)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 09:07   #2128
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej dziewczęta Dawno tu nie zaglądałam, ale jakoś ostatnio miałam tyle zawirowań w pracy, znów dużo nerwów i w ogóle. Ale postanowiłam teraz trochę wyluzować: dość nadgodzin i brania wszystkiego na swoje barki.
Święta upłynęły mi bardzo miło i mam nadzieję, że Wam też

Co do Wizażu, ten nowy wygląd też mi się dziwny wydaje, też macie całkiem białe tło, bez tych wcześniejszych ramek, które oddzielały jeden wątek od drugiego? Trochę się wszystko teraz zlewa w jedną całość

Odnośnie kosmetycznych szaleństw to ja jestem grzeczna. Niewiele się dzieje u mnie w tym temacie. Dopiero teraz na wiosnę i lato muszę trochę uzupełnić kosmetyczkę o jakieś filtry do opalania (w Carrefourze już widziałam wystawione ). Muszę też kupić nowe lakiery do paznokci, bo większość mojego zbiorku zgluciała (pisałam Wam, że jakoś przez jesień i zimę chęć do malowania mi przeszła). Ale ostatnio zawzięłam się i już pierwszy raz w tym roku pomalowałam paznokcie u stóp, choć zwykle robię to dopiero, gdy chodzę w odkrytych butach
Na koniec zamówiłam dziś w Dolce kolejne perfumy, chciałam coś cytrusowego i świeżego, wybrałam jakąś nowość DKNY Key Lime Tart To kolejny zakup w ciemno i mam nadzieję, że będzie trafiony.

Zmykam korzystać z pięknej pogody, miłego weekendu
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2015-04-11 o 09:08
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 12:37   #2129
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Podnoszę, żeby wątek nie odszedł w zapomnienie
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 14:53   #2130
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Podnoszę, żeby wątek nie odszedł w zapomnienie
Nooo, spadłyśmy już chyba na 5.stronę

Jak tam, kupiłyście coś w Rossmannowej promocji? Ja miałam dziś iść po lakiery, ale taka ulewa, że zrezygnowałam. Może jutro
Ostatnio za to poszalałam z pielęgnacją i zrobiłam zamówienie z Bielendy na maskę algową arbuzową z serii profesjonalnej, serum Super Power Mezo Serum (te ich nazwy mnie rozwalają ) i krem na noc na pierwsze zmarszczki 30+ Technologia 7D Na razie najbardziej podoba mi się maska i serum. Chyba w kolejnym miesiącu zamówię coś jeszcze z serii profesjonalnej.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.