Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-26, 17:26   #1
aluzja
Rozeznanie
 
Avatar aluzja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 965
GG do aluzja

Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?


Witajcie od pewnego czasu dręczy mnie jedna rzecz. Chciałabym sie poradzic i z góry przepraszm jesli cos podobnego miało tu miejsce. Od stycznia zaczęlam pracę w innym miescie, zupełnie nikogo tu nie znam. W pracy też dopiero poznaję niektóre osoby. Jak na razie zaznajomiłam sie bliżej z dwiema osobami. Choć to nie jest przyjaźń. Niedługo organizowana jest impreza zakladowa, typu bal lub cos na wzor sylwestra. Będzie na niej może nie polowa ale mniejsza polowa biura, dyrektor oczywiście każdy (lub wiekszość) z partnerami. Bedzie też część tzw. młodej krwi w moim wieku i takich osób do 30lat. Niektorzy idą sami. Czy mi jako osobie nieznającej tam nikogo wypada na cos takiego sie zapisać? Oczywiście ja nawet o tym nie myslalam ale im bliżej tym każdy mnie namawia, a wiadomno glupio odmowić tym bardziej że jakby chcę się tam "wkupić", wypaść pozytywnie. jeden pracownik nie mając pary zaproponowal czy bym mu nie potowarzyszyla? Dodam że nie przepadam za hucznymi imprezami, choć nie na jednym weselu już byłam. Należę też do osób nieśmiałych i spokojnych. Jeśli już pójść to jak się ubrac aby nie zwracać zbytnio na siebie uwagi?
__________________
e-mail: jg89@o2.pl

Lonely ATGCATG would like to pair up with congenial TACGTAC.
aluzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 17:33   #2
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?

Zależy.. jeśli to normalna impreza w LOKALU i jest powiedziane że można przyjść z kimś + nie są to sami faceci (vide mój wątek założony przed chwilą) to czemu nie ?

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Aha co do ubioru może jakaś fajna, ale niewyzywająca sukienka? Albo jeansy i koszula? Zależy czy jest jakiś dresscode - skoro piszesz że to coś jak sylwester..
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 17:37   #3
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?

Poszłabym. To fajna okazja żeby poznać współpracowników. No i mała czarna- zawsze się sprawdza.
Chociaż lepiej podpytaj znajomych, jak zazwyczaj ubiera się na takie imprezy.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 17:50   #4
aluzja
Rozeznanie
 
Avatar aluzja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 965
GG do aluzja
Dot.: Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
Zależy.. jeśli to normalna impreza w LOKALU i jest powiedziane że można przyjść z kimś + nie są to sami faceci (vide mój wątek założony przed chwilą) to czemu nie ?

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Aha co do ubioru może jakaś fajna, ale niewyzywająca sukienka? Albo jeansy i koszula? Zależy czy jest jakiś dresscode - skoro piszesz że to coś jak sylwester..
Impreza ma być w hotelu. Sami faceci oczywiście nie będą. Będą pary i osoby samotne w moim wieku również. Z tego co wiem to obowiązują stroje jak na bal. Suknie sukienki. Więc dżinsy odpadają...
Mimo to dzięki za wskazówki
__________________
e-mail: jg89@o2.pl

Lonely ATGCATG would like to pair up with congenial TACGTAC.
aluzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 18:05   #5
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Oczywiście ja nawet o tym nie myslalam ale im bliżej tym każdy mnie namawia, a wiadomno glupio odmowić tym bardziej że jakby chcę się tam "wkupić", wypaść pozytywnie. jeden pracownik nie mając pary zaproponowal czy bym mu nie potowarzyszyla?
Oczywiście, że idź! Jeszcze jak trafia się współtowarzysz, z którym będziesz mogła spędzić wieczór, a nie stać sama jak ten kołek, to tym bardziej (chyba że to jakiś idiota). Rozumiem, że się obawiasz, ale skoro chcesz się zintegrować, to najlepsza ku temu okazja.
Również polecam małą czarną, prostą. Do tego jakiś ładny naszyjnik i voila.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 18:20   #6
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?

Z zasady taka impreza ma na celu właśnie poznanie sie pracowników
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 18:29   #7
aluzja
Rozeznanie
 
Avatar aluzja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 965
GG do aluzja
Dot.: Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Oczywiście, że idź! Jeszcze jak trafia się współtowarzysz, z którym będziesz mogła spędzić wieczór, a nie stać sama jak ten kołek, to tym bardziej (chyba że to jakiś idiota). Rozumiem, że się obawiasz, ale skoro chcesz się zintegrować, to najlepsza ku temu okazja.
Również polecam małą czarną, prostą. Do tego jakiś ładny naszyjnik i voila.
a czy wypada pojsc w malej czarnej z koronki, lekko przed kolana, dekolt lekko zabudowany (taki mały golfik) i rekawki też są (nie cienkie ramiączka). Z biżuterii miałabym tylko bransoletkę ew. małe kolczyki wkrętki. Czy wypada ubrać jescze czarne rajstopy cienkie? I prosty sweter czarny tylko na pierwsze wejście?
Nie za dużo tego czarnego?
__________________
e-mail: jg89@o2.pl

Lonely ATGCATG would like to pair up with congenial TACGTAC.
aluzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 18:37   #8
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?

Uważam, że powinnaś iść. Tym bardziej,że facet proponuje Ci towarzystwo Zawsze partner do pierwszego tańca jest Potem wiadomo, że wszyscy i i tak się wymieszają

Co do stroju....to koronka jest bardzo modna więc myślę, że sukienka będzie oktylko ja bym włożyła cieliste matowe rajstopy, do tego buty jakieś imprezowe szpileczki do czarnej sukienki możesz dobrać każdy kolor....czerwone, fuksja, złote, srebrne, do tego fikuśna torebka i ładny make up i jesteś gotowa

Co do swetra to nie jestem przekonana nawet na wejście, może lepiej żakiecik??
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 19:26   #9
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Nie za dużo tego czarnego?
Naprawdę ciężko ocenić, nie widząc końcowego efektu. Jakbyś dałafotkę, to skrytykujemy.

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Co do stroju....to koronka jest bardzo modna więc myślę, że sukienka będzie oktylko ja bym włożyła cieliste matowe rajstopy, do tego buty jakieś imprezowe szpileczki do czarnej sukienki możesz dobrać każdy kolor....czerwone, fuksja, złote, srebrne, do tego fikuśna torebka i ładny make up i jesteś gotowa

Co do swetra to nie jestem przekonana nawet na wejście, może lepiej żakiecik??
Racja.

Ale przede wszystkim SZEROKI UŚMIECH, choćbyś poszła i w dresie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 21:41   #10
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?

Ja też uważam, że powinnaś iść i że jest to świetna okazja do poznania osób z pracy.
Może zamiast czarnego swetra załóż w innym kolorze? Bo w sumie z Twojego opisu wynika, że faktycznie za dużo tego czarnego
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 10:26   #11
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Witajcie od pewnego czasu dręczy mnie jedna rzecz. Chciałabym sie poradzic i z góry przepraszm jesli cos podobnego miało tu miejsce. Od stycznia zaczęlam pracę w innym miescie, zupełnie nikogo tu nie znam. W pracy też dopiero poznaję niektóre osoby. Jak na razie zaznajomiłam sie bliżej z dwiema osobami. Choć to nie jest przyjaźń. Niedługo organizowana jest impreza zakladowa, typu bal lub cos na wzor sylwestra. Będzie na niej może nie polowa ale mniejsza polowa biura, dyrektor oczywiście każdy (lub wiekszość) z partnerami. Bedzie też część tzw. młodej krwi w moim wieku i takich osób do 30lat. Niektorzy idą sami. Czy mi jako osobie nieznającej tam nikogo wypada na cos takiego sie zapisać? Oczywiście ja nawet o tym nie myslalam ale im bliżej tym każdy mnie namawia, a wiadomno glupio odmowić tym bardziej że jakby chcę się tam "wkupić", wypaść pozytywnie. jeden pracownik nie mając pary zaproponowal czy bym mu nie potowarzyszyla? Dodam że nie przepadam za hucznymi imprezami, choć nie na jednym weselu już byłam. Należę też do osób nieśmiałych i spokojnych. Jeśli już pójść to jak się ubrac aby nie zwracać zbytnio na siebie uwagi?
Oczywiście, że idź.
Takie imprezy to doskonała okazja, żeby poznać ludzi, z którymi pracujesz.

Co do stroju - padła mała czarna. Mała czarna zawsze spoko, ale ja bym do niej dorzuciła coś błyszczącego, a przynajmniej - staranną fryzurę i mocniejszy makijaż.

W mojej firmie tego rodzaju imprezy są zawsze przebierane. Nie polecę Ci więc stroju Rzymianina, który u nas jest absolutnie normalny.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 12:18   #12
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?

To jest wręc wskazane żeby iść i poznać współpracowników. Imprezy z partnerami są słabsze, bo jest mniejsza integracja z ludźmi z pracy, jak ktoś przychodzi z drugą połówką to poświęca jej większość czasu. Przynajmniej tak wynika z moich dotychczasowych doświadczeń.

Dobry strój na imprezy z pracy to mała czarna. Pasuje również na bal.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 13:06   #13
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?

Iść, przecież nikt nie zmusza byś siedziała do samego rana i piła hektolitry alkoholu, o ile w ogóle będzie. Świetna okazja, żebyś ty poznała innych jak i oni ciebie.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 17:41   #14
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Czy wypada pójść na imprezę zakładową nieznając nikogo?

Jasne, że tak Świetna okazja żeby poznać ludzi i zwrócić na siebie uwagę (ale od dobrej strony, oczywiście )
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-30 18:41:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.