Problem z zapisanymi szkicami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-29, 06:38   #1
Gogo145
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2022
 
Avatar Gogo145
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 9

Problem z zapisanymi szkicami


Zapisuję w telefonie recenzje w postaci szkiców. Po otwarciu swojego profilu w okienku pojawia mi się ilość recenzji i ilość szkiców, niestety kiedy naciskam i chcę zobaczyć szkice pojawiają mi się tylko recenzje opublikowane, gdzie podziały się szkice.
Gogo145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 18:35   #2
Gala23
Przyczajenie
 
Avatar Gala23
 
Zarejestrowany: 2021-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z zapisanymi szkicami

Cześć. I co, odzyskałaś swoje szkice? Ja dzisiaj straciłam jeden ze swoich trzech, który pisałam w sumie od tygodnia. Została data pierwszego wpisu, ale recenzja jest pusta! A ja wściekła. Poświęciłam temu tyle czasu, tekst jest dłuższy od Inwokacji, a dostałam tylko fangę w nos. Jest mi naprawdę przykro. I nawet nie mam gdzie tego zgłosić. Ale raczej nie mam na co liczyć...
Gala23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-27, 17:27   #3
Gogo145
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2022
 
Avatar Gogo145
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 9
Dot.: Problem z zapisanymi szkicami

Tak po kilku dniach nic nie robiąc . Spróbuj ponownie wejść w dany produkt , który chcesz zrecenzować, naciśnij '' dodaj recenzję'' ,to może zapisana uprzednio treść pojawi się w pustych okienkach. JA tak odzyskałam najpierw 2 szkice. MAM nadzieję że pomogłam.
Gogo145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-28, 15:45   #4
Gala23
Przyczajenie
 
Avatar Gala23
 
Zarejestrowany: 2021-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z zapisanymi szkicami

Wielkie Dzięki za odpowiedź.

Ja odtworzyłam szkic swojej recenzji sama, właśnie przedwczoraj, z pamięci. Ale dostałam też wczoraj ładnego maila, że im przykro, że zespół IT spróbuje mi pomóc, także wszystko fajnie i profesjonalnie. Jednak nie liczyłabym na wiele. A jeszcze, że recenzja sama do mnie wróci, to... Nie... Nie, nie. To nie ja. Nigdy nie miałam szczęścia. Zresztą, gdybym miała, to bym jej nie straciła : ) Zwykle piszę je w ciągu jednego dnia i od razu wstawiam, tutaj bawię się już od tygodnia. Strona mogła mieć już dosyć tego otwierania-zamykania, wchodzenia-wychodzenia i miała prawo trochę zwariować, ale gdy otworzyłam treść ponownie i zobaczyłam migający kursor na tle "białej kartki", to jakby ktoś dał mi w mordę ( jak powiedział swego czasu Adaś Miauczyński ). Przyznam, że nieźle ścięło mnie z nóg. Dlatego wszystkie moje szkice mam już także w Schowku i wysłałam je sobie na maila.

Jeszcze raz wielkie Dzięki za odpowiedź i Pozdrawiam Cię Serdecznie.
Gala23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-28 16:45:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.