Florystyka - kontynuować czy dać sobie spokój? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-24, 17:01   #1
enebell
Raczkowanie
 
Avatar enebell
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 40
Post

Florystyka - kontynuować czy dać sobie spokój?


Od wrzesnia ucze sie na kierunku florysta, poniewaz zawsze mnie to interesowalo, marzylam o pracy w kwiaciarni,zawsze sobie myslalm ze fajnie byloby pracowac wsrod kwiatow.Teraz jednak nie jestem pewna w klasie jestem najgorsza z wszystkich,staram sie jak moge ale niestety nie mam az takiego talentu, takiej rozwinietej wyobrazni przestrzennej, a w zasadzie prawie w ogole nie mam zadnych wizji na kompozycje z kwaitow, bukiety,wience czy inne ozdoby :/ Pozostalym dziewczynom naprawde o wiele lepiej i latwiej to przychodzi zrobienie czegos sensownego a ja sie mecze i mecze a i te moje kompozycje szalu nie robia. jestem na praktykach w kwiaciarni i lepiej nie jest, cwicze bukiety kilka dni z rzedu i dalej nie umeim ! Pani z kwiaciarni jest bardzo mila osoba wiec nic mi nie powiedziala ze zle mi idzie czy cos ale widze po jej minie, ze nie jest zadowolona, poniewaz niszcze jej tylko material roslinny a skutki moich cwiczen sa marne.
W czerwcu mam miec egzaminy i szczerze zastanawiam sie czy na nie isc, cos czuje ze to jednak nie dla mnie, nie odnajde sie w tym zawodze, nie mam talentu i sztywne rece, niezdolne manualnie. :/

teraz pytanie do was, brnac w to dalej czy lepiej odpuscic sobie i szukac innych zawodow ?Od wrzesnia ucze sie na kierunku florysta, poniewaz zawsze mnie to interesowalo, marzylam o pracy w kwiaciarni,zawsze sobie myslalm ze fajnie byloby pracowac wsrod kwiatow.Teraz jednak nie jestem pewna w klasie jestem najgorsza z wszystkich,staram sie jak moge ale niestety nie mam az takiego talentu, takiej rozwinietej wyobrazni przestrzennej, a w zasadzie prawie w ogole nie mam zadnych wizji na kompozycje z kwaitow, bukiety,wience czy inne ozdoby :/ Pozostalym dziewczynom naprawde o wiele lepiej i latwiej to przychodzi zrobienie czegos sensownego a ja sie mecze i mecze a i te moje kompozycje szalu nie robia. jestem na praktykach w kwiaciarni i lepiej nie jest, cwicze bukiety kilka dni z rzedu i dalej nie umeim ! Pani z kwiaciarni jest bardzo mila osoba wiec nic mi nie powiedziala ze zle mi idzie czy cos ale widze po jej minie, ze nie jest zadowolona, poniewaz niszcze jej tylko material roslinny a skutki moich cwiczen sa marne.
W czerwcu mam miec egzaminy i szczerze zastanawiam sie czy na nie isc, cos czuje ze to jednak nie dla mnie, nie odnajde sie w tym zawodze, nie mam talentu i sztywne rece, niezdolne manualnie. :/

teraz pytanie do was, brnac w to dalej czy lepiej odpuscic sobie i szukac innych zawodow ? Chodzi mi też o to co z tym zrobić po zakończeniu szkoły.
Prosze o porady, piszcie szczerze
Z gory dziekuje za kazda odpowiedz,porade

Prosze o porady, piszcie szczerze
Z gory dziekuje za kazda odpowiedz,porade
enebell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 22:08   #2
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Florystyka - kontynuować czy dać sobie spokój?

Możesz próbować podejść do egzaminu, skoro zaszłaś już tak daleko. Ale skoro wiesz, że nie masz smykałki do zawodu, to może faktycznie lepiej zacząć się zastanawiać, co byś chciała w życiu robić i do czego masz talent.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-24 23:08:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.