wasza najlepsza randka, wieczór, kilka dni kiedykolwiek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-06, 02:48   #1
aspergerWsieci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 49

wasza najlepsza randka, wieczór, kilka dni kiedykolwiek?


hej, jakie były wasze najlepsze randki, wieczory, kilkudniowe wyjazdy? najbardziej romantyczne, z najlepszymi doświadczeniami, kiedy czułyście sie najbardziej wyjątkowo? wiem że każda dziewczyna jest inna, ale szukam inspiracji żeby może wymyślać więcej i bardziej kreatywnie jest wątek o najgorszych https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=583701&page=18 więc może teraz najlepsze? od niedawna umawiam się z dziewczyną która jest bardzo wyrozumiała i z dużą wyobraźnią, nigdy wcześniej nie byłem w takiej relacji, a ona jest o 8 lat starsza, chciałbym jakoś nauczyć się, poznać, wiedzieć jak sprawiać dobrą zabawę... lubię ją widzieć uśmiechniętą i zadowoloną. Bardzo mi sie podoba, nie wiem skąd i dlaczego nie jest przekonana co do swojej urody, ale mówi że przy mnie czuje sie bardziej kobietą niż wcześniej, i zyskuje pewność siebie. Zastanawiam sie jak o nią zadbać pod tym względem. Szukam czegoś w klimacie natury, jak wiszące ogrody, tak żeby był klimat lasu i natury, ale w bezpiecznych warunkach gdzie np. nie będzie dzikich zwierząt albo przechodzących ludzi, może z mostem, rzeczką, o wschodzie albo zachodzie słońca, z księżycem, może z wiatrem albo lekkim deszczem, później chciałbym ją zanieść na rękach, ale np... myśle o inspiracjach muzycznych, zapachowych, kulinarnych, wizualnych, różnokolorowe światła albo świeczki, tylko czy wiatr nie zgasi? byłoby super gdybyście mogły coś skomentować, doradzić. póki co widzieliśmy się 2 razy, ale dużo pisaliśmy i rozmawialiśmy, mamy podobne pomysły i fantazje, ale chciałbym żeby gdy pojedziemy razem na kilka dni, żeby na żywo było tak samo romantycznie i żeby dziewczynie bardzo sie podobało
aspergerWsieci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-06, 08:22   #2
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: wasza najlepsza randka, wieczór, kilka dni kiedykolwiek?

A jaki region geograficzny Was interesuje

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-06, 09:33   #3
aspergerWsieci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 49
Dot.: wasza najlepsza randka, wieczór, kilka dni kiedykolwiek?

hej, na początek może Warszawa albo duża miejscowość nadmorska (Sopot, Kołobrzeg, Świnoujście)
aspergerWsieci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-06 10:33:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.