Wesele we Włocławku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 13:06   #1
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061

Wesele we Włocławku.


Witajcie
Chciałabym się Was zapytać o dobry lokal we Włocławku nadający się na wesele.
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:36   #2
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałabym się Was zapytać o dobry lokal we Włocławku nadający się na wesele.
Mandragona, a musi być koniecznie we Włocławku? Bo jeśli okolice, to mogę kilka śmiało polecić
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 15:23   #3
Ewulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele we Włocławku.

ja równiez mogę polecić okolice Włocławka a dokładnie Wieniec i ośrodek "Wieniecki Zakątek". rewelacyjna obsługa, organizacja, wystrój i czego dusza zapragnie
Ewulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 15:38   #4
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wesele we Włocławku.

Tak mogą być okolice
Wiem,że jako tako we Włocławku nie ma nic ciekawego, ale poza Włocławkiem może coś być
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 16:49   #5
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Tak mogą być okolice
Wiem,że jako tako we Włocławku nie ma nic ciekawego, ale poza Włocławkiem może coś być
W takim razie gorrąco polecam zajazd "MAT-ERA" we Wielgiem (sama tam będę miała wesele w maju), Kama i Diana w Skępem, może być też "Michałufka" oraz gościeniec "Orbaś" w Szpiegowie. Odrazdzam włocławską Casablancę-mało jedzenia, fatalna obsługa no i sama sala nieciekawa.
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 10:43   #6
Bamboszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele we Włocławku.

Czesc,

Bardzo ciekawy watek My planujemy slub na 26 sierpnia 2011. Mieszkamy w Anglii, i tylko czasami latamy do Polski.

Sprawdze miejsca ktore zostaly polecone powyzej na poczatku maja jak bede w Polsce. Mam nadzieje ze 15 miesiecy wczesniej, pozwoli mi na spokojne dobranie sali, zespolu, etc.

Mam nadzieje ze watek sie rozkreci Wloclawianki.
Pozdrawiam
Bamboszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 09:29   #7
kjujiczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele we Włocławku.

Zgadzam się, że najlepszy lokal to MAT-ERA we Wielgiem, dwa razy bawiłam się tam na weselu i za każdym razem byłam zachwycona, jedzenie przepyszne, sala naprawdę piękna, dużo miejsca do tańczenia, ładne, zadbane łazienki, pokoik, w którym można złożyć wszystkie prezenty, palarnia, naprawdę polecam i bardzo miło wspominam.
kjujiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 09:49   #8
mykam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Włocławek ;)
Wiadomości: 1 295
Dot.: Wesele we Włocławku.

też jestem z Włocławka
Zalezy od kosztów. Może pałacyk bursztynowy?

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

mój szwagier miał w krzywej górze. sala niewielka ale piękna i na prawdę dbają tam o gości.
a zapomniałam mozna tam 3 pokoiki wynająć
mykam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 10:00   #9
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wesele we Włocławku.

Najlepiej coś w okolicach Włocławka, co prawda do ewentualnego wesela ponad 2 lata , ale informacje można zbierać Dziękuję Wam Drogie Włocławianki
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:09   #10
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Odrazdzam włocławską Casablancę-mało jedzenia, fatalna obsługa no i sama sala nieciekawa.
A ja właśnie będę miała tam swoje wesele. Już się naczytałam tyle opinii, że się nie przejmuję. Kiedy byłaś w tym lokalu? Teraz się zmieniła obsługa, przyszła tam Pani z Wienieckiego Zakątka. Co do sali, to jak się komu podoba, mnie akurat pasuje, bo nie robię wesela na 100 osób, tylko na 30. Sala ślicznie wygląda jak jest udekorowana (byłam o 17.30 przed jakimś weselem). A Wieniecki Zakątek ja odradzam - stawiają wszystko na wystrój a nie na jedzenie i obsługę. W Sylwestra ludzie wychodzili po północy, bo nie mieli co jeść i było im zimno. Tak więc ile ludzi tyle opinii... Pozdrawiam
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 09:49   #11
Ewulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele we Włocławku.

Wiem o tym, że młode pary zabiegałyo terminy w "Wienieckim Zakątku". Sama byłam tam gosciem na trzech weselach i nie mam zastrzeżen ani do dekoracji sali, ani do ilosci posiłków, ani do obsługi. Tymbardziej, że sama decydujesz ile chcesz podan, jakie dania, więc z pewnością ilośc i jakośc jedzenia nie jest zależna od kucharek, a wyłącznie od kwoty jaka chcemy na to przeznaczyć) Nie wiem natomiast jak wyglada Sylwester w tym miejscu, ja bawiłam sie tam latem, wtedy nie ma problemu z tym, że komuś jest zimno :P
Ewulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 23:46   #12
gonia31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele we Włocławku.

Mieszkamy w Anglii i wlasnie we wrzesniu bedziemy miec wesele we Wloclawku.

Tez zastanawialismy sie gdzie zrobic wesele, debata wielka, juz szukalismy poza Wlockiem,ale potem poszlismy po rozum do glowy ze nie ma co szalec, bo po co gdzies tam kawal drogi jechac i ze cos trzeba wybrac co jest na miejscu.


Orbas- podobno sie "zepsul"

Zakatek Wieniecki- slyszalam ze kiedys rzeczywiscie bylo tam super, ale ze teraz nic rewelacyjnego

Casablanka - jak dla nas lokal odpadal juz na samym wejsciu

Hotel Wiktoria - tam byl Pan bardzo konkretny, odpowiedala na wszystkie pytania, byl przygotowany na kazda mozliwosc, pokazywal rozne prezntacje dan, stolow...no ale sala max na 30- 35 osob, i wodke i napoje trzeba wziasc od nich gdzie przy wodce mieli bardzo maly narzut...zas jak podal nam ceny za napoje , byly drozesz o 200% niz w sklepie.

IMRESJA - moze lokal fajne wrazenie robi, ale jak bylismy sie pytac tam o sale i zainteresowani bylismy roznymi kwestiami oragnizacyjnymi, Pani ZANETKA (prosta i glupia jak but jak sie okazalo) byla bardzo nie mila i nie potrafila odpowiedziec nam prawie na zadne zadane pytanie (to bylo zalosne), wrecz sprawiala na nas wrazenie ze jej przeszkadzamy (a w ten dzien wygladala na nieuczesana, niewyspana i byla bez prezentacji jakiejkolwiek, juz lepiej wygladal Pan co stal w barze) a najlepiej jakbysmy o nic nie pytali tylko zaplacili zaliczke albo spadali. Nawet nas poinformowala,ze dobrze byloby jak sie cos stanie, czyli np stluknie sie talerz, jakby goscie sami za siebie sprzatali....no wogole tam bylo niesympatycznie. Dobry byl tez motyw zarzadzania wodka....jesli wodke mialby roznosic moj ojcie, to bedzie lodowka na sali, ale jak oni sami to alkohole beda u niej w chybziku .... slyszalam zas ze jak idzie ie tam tak z buta na jakies jedzoonko to calkiem dobre, ale totalnie zniechecila nas pani ZNETKA.....zalosna...

Aleksander - nie znam osby ktora by mi polecila ten lokal. Jest tam pieknie, tak dostojnie....no ale jakby nieslyszec, kazdy mowi ze male porcje daja na weselach wiec nie ryzykowalismy.

My wybralismy Gospode - lokal w stylu a'la goralskim.... tu jeszcze z nami konkretnie rozmawiano. Sala ma wiele uroku.Podoba nam sie fakt ze nie trzeba bedzie jej zdobic zadnymi balonami (juz nie mzemy patrzec na te zabaloniale wesela) bo ma w sobie duzo uroku bez balonow. Dwoch znajomych rozbilo tam swoje wesela- ja nie bylam - ale oni sobie chwala (a dowiedzialam sie dopiero o tym teraz a sale zamawialam we wrzesniu). Ogolnie babeczka jest konkretna, nie musze fatygowac rodzicow zeby tam biegali, bo jestem z nia w kontakcie mailowym i zawsze szybko odpisuje.


Ogolnie powiem tak z mojego doswiadczenia ..... jak czytam na forach zeby pytac o to, o tamto, zeby wszytskie elementy ktore chcemy zeby byly zawarte w umowie....to ten wariant zalatwiania nie jest dla wloclawksich biznesmenow. Jak tak chodzilismy i pytalismy czy dostaniemy taka umowe zeby bylo tam napisane ze np wentylacja jest do dyspozycji bez dodatkowych oplat, no takie tam....to wszedzie byli na NIE, ze w umowie to tylko data, mniej wiecej cena, przypuszczalna godzina, imiona....koszmar....czem u ?????
Pan tylko z Wiktori nam powiedzialze sporzadzi umowe taka jaka chciec bedziemy.
gonia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 12:38   #13
aniall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele we Włocławku.

Hej dziewczyny Ja co prawda nie jestem z Włocławka, ale właśnie w tym mieście będę brać ślub w tym roku. Z moim TŻ wybraliśmy Pałac Bursztynowy, nowy, elegancki obiekt. Pyszne jedzenie, miła i profesjonalna obsługa. Jedna duża sala na której mieszczą się stoły i miejsce do tańczenia, a nie dzielona sala. Duży plus za to że w tym samym miejscu goście będą się bawić i spać. Mi się bardzo podoba i mam nadzieję że my i goście będziemy zadowoleni
Co do innych lokali, niestety nie pomogę. Byłam kiedyś na weselu w Impresji we Włocławku, bardzo sympatyczny lokal, ale nieduży
aniall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 16:59   #14
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez aniall Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja co prawda nie jestem z Włocławka, ale właśnie w tym mieście będę brać ślub w tym roku. Z moim TŻ wybraliśmy Pałac Bursztynowy, nowy, elegancki obiekt. Pyszne jedzenie, miła i profesjonalna obsługa. Jedna duża sala na której mieszczą się stoły i miejsce do tańczenia, a nie dzielona sala. Duży plus za to że w tym samym miejscu goście będą się bawić i spać. Mi się bardzo podoba i mam nadzieję że my i goście będziemy zadowoleni
Co do innych lokali, niestety nie pomogę. Byłam kiedyś na weselu w Impresji we Włocławku, bardzo sympatyczny lokal, ale nieduży
Właśnie oglądałam zdjęcia na ich stronie internetowej i naprawdę robi wrażenie! mogłabyś napisać coś więcej na temat tego pałacyku? na stronie są podane tylko ceny pokoi, a jak to jest z wynajęciem sali na wesele? jeśli możesz to napisz na ile osób jest sala i ile będziecie płacić, bo na stronie niestety nie znalazłam takich informacji. Będę bardzo wdzięcznaPozdrawiam
kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 10:01   #15
aniall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 39
Dot.: Wesele we Włocławku.

Hej, najlepiej samemu wybrać się do pałacu żeby zobaczyć jakie robi wrażenie Sala jest bardzo duża. Ja będę mieć wesele na 130 osób myślę że więcej może być już ciasno. Chociaż będzie to zależało od ustaiwenia stołów bo jakby stoły ustawić dookoła sali, żeby tańce były w środku to myślę że nawet 160 osób wejdzie. Co do ceny to są dwa menu jedno za 240zł, a drugie bogatsze za 280 zł. W cenie jest wszystko soki, napoje, owoce, ciasta, tort, alkohol. Za nocleg jest 50% rabatu. Na pierwszy rzut oka wydało mi się to wszystko bardzo dużo ale po policzeniu ile byśmy musieli za te wszystkie rzeczy sami zapłacić plus stracony czas, jeżdżenie i załatwianie to cena nie jest wygórowana.
Więcej będę mogła powiedzieć dopiero po moim ślubie
aniall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 13:21   #16
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez aniall Pokaż wiadomość
Hej, najlepiej samemu wybrać się do pałacu żeby zobaczyć jakie robi wrażenie Sala jest bardzo duża. Ja będę mieć wesele na 130 osób myślę że więcej może być już ciasno. Chociaż będzie to zależało od ustaiwenia stołów bo jakby stoły ustawić dookoła sali, żeby tańce były w środku to myślę że nawet 160 osób wejdzie. Co do ceny to są dwa menu jedno za 240zł, a drugie bogatsze za 280 zł. W cenie jest wszystko soki, napoje, owoce, ciasta, tort, alkohol. Za nocleg jest 50% rabatu. Na pierwszy rzut oka wydało mi się to wszystko bardzo dużo ale po policzeniu ile byśmy musieli za te wszystkie rzeczy sami zapłacić plus stracony czas, jeżdżenie i załatwianie to cena nie jest wygórowana.
Więcej będę mogła powiedzieć dopiero po moim ślubie
Dziękuję za odpowiedź i życzę udanego wesela czekam tez na relację po pozdrawiam
kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 14:17   #17
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wesele we Włocławku.

Ja także czekam na relację po weselu aniall
A przy okazji Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 19:36   #18
dora_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele we Włocławku.

Witam! Odstąpię salę weselną w miejscowości Wielgie \"MAT-ERA\" oraz zespół KAMIDA w terminie 24. 04. 2011 (możliwość zmiany terminu). Bardziej szczegółowe info pod nr tel. 508 811 028

Edytowane przez dora_24
Czas edycji: 2010-08-30 o 19:41
dora_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 20:19   #19
sabrina1987
Przyczajenie
 
Avatar sabrina1987
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele we Włocławku.

witam, również poszukuję sali na wesele, czy gdzieś można zdobyć zdjęcia wspominanej tutaj Mat-Ery?
__________________
Judka
sabrina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 12:18   #20
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Wesele we Włocławku.

Ja miałam wesele w "Koralowej" na Michelinie. Sala na ok 70 osób, więc nie za duża. Uczciwi ludzie -starsze małżeństwo, nie podnieśli cen w ostatniej chwili ( mojej kuzynce, która ślubowała 2 tyg po nas w Orbasiu podnieśli cenę o 30 zetów od osoby) Jedzenia było tyle, że nasze mamy rozdawały po rodzinie. Terminy mają zawsze zapełnione, wiem, bo wypytywałam ludzi, znajomych i znajomych znajomych, zanim się zdecydowałam.
Odradzam Zajazd, chcieliśmy zrobić w pierwotnej wersji tylko przyjęcie: obiad i deser, ale cenowo w Zajeździe wyszłoby drożej niż normalne wesele.
Radzą też uzgodnić repertuar z orkiestrą. My nie chcieliśmy sprośnych pzryśpiewek ani żadnej "cioci z Ameryki" co przywozi masło,żeby smarować cipkę i inne żenua. Niektórzy nam mówili, że my płacimy i na tym się kończy nasza rola, oni wiedzą co śpiewać. No ale w końcu z innymi dogadaliśmy się.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 13:25   #21
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Wesele we Włocławku.

Ja w połowie września byłam na weselu brata ciotecznego w Zakątku Wienieckim i niestety potwierdziło się to, co słyszałam od pani, która organizowała moje wesele.
Jedzenie bardzo mi nie smakowało: schab był bardzo suchy, kaczka była podana z kośćmi, flaki słodkie, a żurek mocno tłusty. Rozumiem, że każdy ma swoje wyczucie smaku, ale dawać do jednej porcji żurku kawałka słoniny posiekaną na drobne kawałki - never.
Nie było tak, że na jedną osobę jest przygotowywany jeden kawałek schabu, jeden kotlet, jedno udko.... Na dwadzieścia osób przy stoliku były 4 kawałki schabu, 4 kotlety...
Wystrój sali jako sali ładny. Jednak wystrój stolików pozostawiał wiele do życzenia. Patery z owocami były gęsto naustawiane na stołach (jak rozmawiałam z jedną kucharką, która tam pracowała, to taki patent jest stosowany żeby ukryć puste miejsca na stołach), Surówek pełno. W te surówki spadały owoce z pater. Materiału pełno na stolikach i jak chciałam postawić prosto szklankę to nie było gdzie, bo wszędzie był materiał. Podano złe kieliszki do wódki - zamiast nich dano do likierów, gdzie likierów na weselu nie było. Osoba, z którą ustalało się menu, powiedziała, że młodzi mają kupić kilka butelek porządnej whisky, żeby TYLKO stała na stołach i nie będzie ona otwierana...
__________________


15


Edytowane przez aneczka240
Czas edycji: 2011-11-02 o 17:21
aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 08:52   #22
sabrina1987
Przyczajenie
 
Avatar sabrina1987
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele we Włocławku.

ja wraz z narzeczonym zdecydowaliśmy się na Gościniec Orbaś, słyszeliśmy bardzo dobre opinie na temat sali, obsługi i jedzenia i mamy nadzieję, że się nie zawiedziemy

teraz jesteśmy na etapie poszukiwań zespołu, czy możecie coś poradzić?
__________________
Judka

Edytowane przez sabrina1987
Czas edycji: 2010-11-12 o 08:57
sabrina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 18:34   #23
magmaar555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez sabrina1987 Pokaż wiadomość
ja wraz z narzeczonym zdecydowaliśmy się na Gościniec Orbaś, słyszeliśmy bardzo dobre opinie na temat sali, obsługi i jedzenia i mamy nadzieję, że się nie zawiedziemy

teraz jesteśmy na etapie poszukiwań zespołu, czy możecie coś poradzić?
Ja polecam zespół Remix z Lipna! Bywam na wielu weselach i moim zdaniem ten jest naprawdę najlepsze i przygotowuje wiele niespodzianek dla Młodych i gości!
magmaar555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 18:35   #24
sabrina1987
Przyczajenie
 
Avatar sabrina1987
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele we Włocławku.

hm coś o nim słyszałam, ale nie maja nigdzie filmików z wesel i tak trudno mi sie zdecydowac w ciemno...

a co myslicie o zespole Bravo?
__________________
Judka
sabrina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:25   #25
magmaar555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele we Włocławku.

http://remix1.muzzo.pl/ Remix
magmaar555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:14   #26
Ewulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele we Włocławku.

Tak jak juz pisałam, wszystko zależy od tego co się zamówi i w jakich ilościach. Z wypowiedzi Aneczki240 wnioskuję, że na weselu były dwa rodzaje dań mięsnych i dwa rodzaje zup Schab z tego co mi wiadomo, należy do mięs suchych. W ogóle schab ze sliwką jest dość oklepaną potrawą. Moja kuzynka w miejsce schabu zamówiła karczek, który był wyśmienity. Żurek okraszany był drobnosiekaną cebulką, nie zaś słoniną. Nie moge tez powiedzieć, żeby brakowało potraw na stole. To też zalezy od tego czy bierze się wersję "oszczędnościową" a tym samym zostawia sobie możliwośc do ponarzekania, czy tez opcję full i niczego nie brakuje. O rodzajach potraw i ich ilości wystroju sali decyduje osoba zamawiająca. Uczestniczyłam w tych rozmawach i wiem, że w żaden sposób nic nie jest siłą narzucane. Motywy dekoracyjne to też kwestia gustu, można zrezygnować z pięciu narzutek na stół i zamówić więcej dań. Jeżeli ktos życzył sobie zakamuflować brak wystarczajacej ilości potraw kolejną serwetką, to juz jego prywatna sprawa. Jedyne co mogę stwierdzić to fakt, że przy 120 osobach robi sie przy stołach troszeczkę ciasno
Jesli chodzi o zespół muzyczny, to proponuje "Tequilę". Sprawdzony, bo grali na moim własnym weselu Jest to zespół z tzw. górnej półki, grają kawałki , które znane są wszystkim. Muzyka lata 70, 80 itp. Bez podrygów w stylu disco polo. Pan Herliczko jest świetnym wokalistą ale i wodzirejem; oczepiny prowadzone są w taki sposób , że w zasadzie bawią się wszyscy goscie. Na życzenie pary młodej przygotują każdą piosenkę na pierwszy taniec. No i przede wszystkim wspaniała wokalistka. Przerwy krótkie, a w trakcie przerw muzyka z płyty.

Edytowane przez Ewulka
Czas edycji: 2010-11-24 o 08:25
Ewulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:06   #27
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez Ewulka Pokaż wiadomość
Tak jak juz pisałam, wszystko zależy od tego co się zamówi i w jakich ilościach. Z wypowiedzi Aneczki240 wnioskuję, że na weselu były dwa rodzaje dań mięsnych i dwa rodzaje zup Schab z tego co mi wiadomo, należy do mięs suchych. W ogóle schab ze sliwką jest dość oklepaną potrawą. Moja kuzynka w miejsce schabu zamówiła karczek, który był wyśmienity. Żurek okraszany był drobnosiekaną cebulką, nie zaś słoniną. Nie moge tez powiedzieć, żeby brakowało potraw na stole. To też zalezy od tego czy bierze się wersję "oszczędnościową" a tym samym zostawia sobie możliwośc do ponarzekania, czy tez opcję full i niczego nie brakuje. O rodzajach potraw i ich ilości wystroju sali decyduje osoba zamawiająca. Uczestniczyłam w tych rozmawach i wiem, że w żaden sposób nic nie jest siłą narzucane. Motywy dekoracyjne to też kwestia gustu, można zrezygnować z pięciu narzutek na stół i zamówić więcej dań. Jeżeli ktos życzył sobie zakamuflować brak wystarczajacej ilości potraw kolejną serwetką, to juz jego prywatna sprawa. Jedyne co mogę stwierdzić to fakt, że przy 120 osobach robi sie przy stołach troszeczkę ciasno
Jesli chodzi o zespół muzyczny, to proponuje "Tequilę". Sprawdzony, bo grali na moim własnym weselu Jest to zespół z tzw. górnej półki, grają kawałki , które znane są wszystkim. Muzyka lata 70, 80 itp. Bez podrygów w stylu disco polo. Pan Herliczko jest świetnym wokalistą ale i wodzirejem; oczepiny prowadzone są w taki sposób , że w zasadzie bawią się wszyscy goscie. Na życzenie pary młodej przygotują każdą piosenkę na pierwszy taniec. No i przede wszystkim wspaniała wokalistka. Przerwy krótkie, a w trakcie przerw muzyka z płyty.
Na 120 osób raczej mój kuzyn nie wybrał opcji oszczędnościowej, bo na samo przyjęcie wydali ok. 22 tysięcy (bez zespołu).
Schabu ze śliwką nie było - był zwykły kawałek schabu upieczony, bez żadnego sosu - nawet nim nie polewany, pokrojony na kawałki. Suchy jak diabli.
Z mężem nie byliśmy zbytnio zadowoleni.
__________________


15


Edytowane przez aneczka240
Czas edycji: 2011-11-02 o 17:22
aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 08:23   #28
sabrina1987
Przyczajenie
 
Avatar sabrina1987
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez magmaar555 Pokaż wiadomość
tak, tak widzialam to, bede miala na dniach plyte z wesela, zobaczymy co dalej
__________________
Judka
sabrina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 05:09   #29
sabrina1987
Przyczajenie
 
Avatar sabrina1987
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele we Włocławku.

a zna ktos zespol a propos z Piotrkowa Kujawskiego?
__________________
Judka
sabrina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:33   #30
malg28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele we Włocławku i okolice

Witajcie Kochani,

Dla tych ktorzy marza (tak jak ja marzylam) o bajecznym weselu i slubie w plenerze... odstapie ZLOTY TERMIN 25 czerwca 2011 roku (poczatek wakacji) w BURSZTYNOWYM PALACU w Strzekecinie. Wypadki losowe zmuszaja nas do odwolania wesela w tym terminie. Zaimteresowanych prosze o kontakt i zachecam do odwiedzenia ich strony internetowej
www.bursztynowypalac.pl

Pozdrawiam i powodzenia w organizowaniu wesel

Malgosia
malg28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-26 12:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.