Mamusie październik 2020 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-30, 11:55   #1381
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

mi dzisiaj aplikacja powiedziała, że zaczynam drugi trymestr skończone 13 tyg, zaczynamy 14sty

A i przyszedł dziś kurier... 🤪 tak na smaka 20200330_125103-min.jpg20200330_125125-min.jpg20200330_125137-min.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 12:09   #1382
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
mi dzisiaj aplikacja powiedziała, że zaczynam drugi trymestr skończone 13 tyg, zaczynamy 14sty

A i przyszedł dziś kurier... tak na smaka Załącznik 7711616Załącznik 7711617Załącznik 7711618

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie się wczoraj zastanawiałam kiedy zaczną się pierwsze ciuszki

Ja narazie jeszcze nie kupuję, ale myśle ze jakby można było buszować po sklepach i oglądać to wszystko to tez bym coś miała. Tak się łatwiej powstrzymać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 12:18   #1383
agra123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 316
Dot.: Mamusie październik 2020

Ja to z imionami i ciuchami to poczekam do 20 tygodnia ciąży. Kiedy będzie już na 100% znana płeć i to już będzie taki późniejszy etap ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 12:19   #1384
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie październik 2020

Ja czuję dziewczynkę. W pierwszej ciazy intuicja nie zawiodła, teraz myślę że też nie. Czuję się już całkiem ok. Wyglądam tragicznie.nigdy nie miałam problemów z cera a teraz trądzik, okropny łupież, sucha skóra. Identycznie jak z córką. Synek by tego mamie nie zrobił 🤣
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 12:38   #1385
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Ja czuję dziewczynkę. W pierwszej ciazy intuicja nie zawiodła, teraz myślę że też nie. Czuję się już całkiem ok. Wyglądam tragicznie.nigdy nie miałam problemów z cera a teraz trądzik, okropny łupież, sucha skóra. Identycznie jak z córką. Synek by tego mamie nie zrobił 🤣
wychodzę z tego samego założenia 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 13:08   #1386
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
mi dzisiaj aplikacja powiedziała, że zaczynam drugi trymestr skończone 13 tyg, zaczynamy 14sty

A i przyszedł dziś kurier... 🤪 tak na smaka Załącznik 7711616Załącznik 7711617Załącznik 7711618

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajne ciuszki chociaż ja napowno nie kupuje kaftaników, wogole nie praktyczne i przy córce ani razu nie nałożyłam


Ja czuję wewnętrznie że to bedxie chłopczyk, no ale zobaczymy


Obłoczek kciuki za dzisiejszą wizytę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 13:26   #1387
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamusie październik 2020

Ja dziewczyny chyba jestem najdalej za wami dzis bylam na usg, wszystko dobrze, dzidzius ma 4 cm, aktualnie 10+5.
Mam ogromne przeczucie ze to chlopiec ale tz uwaza ze wyczuwa dziewczynkę wiec nie wroze z fusów

Ubranka postanowilam sobie ze do 20 tyg nie kupuje nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-30, 13:45   #1388
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

ja też sobie dużo rzeczy postanowiłam... 🤣
nie chce raczej więcej kupować, bo moja przyjaciółka za chwilę rodzi, więc od niej będę miała masę ubrań, a druga rodzi za miesiąc, więc to samo najlepsze, że jedna ma chłopca, druga dziewczynkę, więc jestem zabezpieczona

mój tż mnie rozczula coraz bardziej. oglądał te ciuszki i cmokal i się zachwycal po czym pytał, kiedy kupujemy łóżeczko bo on by już chciał je skręcać... 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 13:45   #1389
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Fajne ciuszki chociaż ja napowno nie kupuje kaftaników, wogole nie praktyczne i przy córce ani razu nie nałożyłam


Ja czuję wewnętrznie że to bedxie chłopczyk, no ale zobaczymy


Obłoczek kciuki za dzisiejszą wizytę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie zamierzam jeszcze długo nic kupować, ale cieszę się, ze są z nami doświadczone mamy i wytłumaczą co to jest to na zdjęciu i czym u licha jest kaftanik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 13:56   #1390
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja nie zamierzam jeszcze długo nic kupować, ale cieszę się, ze są z nami doświadczone mamy i wytłumaczą co to jest to na zdjęciu i czym u licha jest kaftanik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hahaha 🤣🤣🤣
ja się będę musiała nauczyć na nowo, 12 lat temu to dla przepaść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 14:26   #1391
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

Ja nie tylko na podstawie zabobonów czuję dziewczynę, ale ogólnie moja intuicja mi to podpowiada zawsze chciałam syna, mąż córkę.. A teraz mi na prawdę obojetne, z córki będę się tak samo cieszyć my jeszcze nic dla dziecka nie kupujemy. Będziemy o tym myśleć pewnie w lipcu, bo od razu mąż obiecał mi remont sypialni 3 tyg temu jedynie od znajomych dostaliśmy misia z gratulacjami, przyjęliśmy z grzeczności i to na tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-30, 14:42   #1392
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie październik 2020

Ja nie kupuje nic. Jeśli się okaże że syn, wtedy będę musiała😁 Mam bardzo mało neutralnych ubrań.Jesli córka, to kupię tylko kilka pajacow na początek.Mam ich bardzo mało a odpowiadaly mi najbardziej. U nas emocje hmm.. Zupełnie inaczej przeżywamy ta ciąże. Tak na spokojnie, powiedziałabym nawet trochę na chłodno. Mimo, że widziałam dziecko na usg to mój mózg nie ogarnia że jestem w ciąży. Często o tym zapominam 🤣Ale fakt nie mam teraz czasu się nad sobą rozczulać. Córka wymaga sto procent uwagi. Słynny bunt dwulatka i hormony ciążowe to nie jest dobre połączenie 🤣Jest mi czasem ciężko. I jak pomyślę, że jeszcze ponad pół roku ciąży to robi mi się słabo 😉
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 14:57   #1393
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Mamusie październik 2020

Hej dziewczyny.

Ja właśnie wróciłam ze szpitala, byłam dziś przewożona karetką bo dostałam krwawienia

Jak zobaczyłam plamki krwi na bieliźnie a potem się ze mnie wylało, to wpadłam w panikę i zaczęłam płakać. Na szczęście mój zachował zimną krew i zadzwonił na 112.

W szpitalu jeden wielki nieogar, lekarz pytał położnej co ma w tej sytuacji zrobić, jak mnie przeprowadzić przez oddział tak, żeby mi zrobić USG. Wyobrażacie to sobie? Nie dość, że byłam kompletnie przestraszona, to jeszcze personel nie wie jak zareagować...

na szczęście z dzieckiem wszystko jest w porządku, maluch ma ponad 6 cm. Jeszcze z lekarza musiałam sama wyciągać informację, czy dziecko żyje, bo sam tylko gapił się na monitor i nic nie mówił. Koszmar.

A plamienie to wynik wysiłku (wczorajszy seks) także dziewczyny uważajcie, żeby za bardzo się nie wysilać w razie co tyle się stresu najadłam, że szok... właśnie leżę i czekam żeby wziąć kolejną dawkę luteiny.

Ale miałam w głowie najczarniejszy scenariusz i tylko błagałam, żeby z maluchem było wszystko okej, straszne przeżycie.
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 15:05   #1394
agra123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 316
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

Ja właśnie wróciłam ze szpitala, byłam dziś przewożona karetką bo dostałam krwawienia

Jak zobaczyłam plamki krwi na bieliźnie a potem się ze mnie wylało, to wpadłam w panikę i zaczęłam płakać. Na szczęście mój zachował zimną krew i zadzwonił na 112.

W szpitalu jeden wielki nieogar, lekarz pytał położnej co ma w tej sytuacji zrobić, jak mnie przeprowadzić przez oddział tak, żeby mi zrobić USG. Wyobrażacie to sobie? Nie dość, że byłam kompletnie przestraszona, to jeszcze personel nie wie jak zareagować...

na szczęście z dzieckiem wszystko jest w porządku, maluch ma ponad 6 cm. Jeszcze z lekarza musiałam sama wyciągać informację, czy dziecko żyje, bo sam tylko gapił się na monitor i nic nie mówił. Koszmar.

A plamienie to wynik wysiłku (wczorajszy seks) także dziewczyny uważajcie, żeby za bardzo się nie wysilać w razie co tyle się stresu najadłam, że szok... właśnie leżę i czekam żeby wziąć kolejną dawkę luteiny.

Ale miałam w głowie najczarniejszy scenariusz i tylko błagałam, żeby z maluchem było wszystko okej, straszne przeżycie.
Uffff....... jak dobrze że z dzieckiem wszystko dobrze. Ale się najadłas strachu. Oni może nieogarnieci przez te epidemie. Zostawili Cię na oddziale?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 15:15   #1395
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Mamusie październik 2020

Nie, wypuścili mnie do domu bo powiedzieli, że leżenie u nich w tym momencie nie ma sensu bo i tak by mi podawali tylko luteinę, którą mam w domu. I dobrze, że tam nie zostałam... prawdopodobnie jakby lekarz wykrył nieprawidłowości to bym została, ale już nie plamię, więc już chyba będzie dobrze. Najważniejsze, że nic nie bolało, łożysko się nie odkleja, kosmówka okej, szyjka twarda i zamknięta. A za dwa tygodnie wizyta u mojej pani doktor. Ile się człowiek nastresuje, a jeszcze dziecka nie ma na świecie...
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 15:22   #1396
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Mug współczuję stresu, odpoczywaj dużo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 16:04   #1397
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

Ja właśnie wróciłam ze szpitala, byłam dziś przewożona karetką bo dostałam krwawienia

Jak zobaczyłam plamki krwi na bieliźnie a potem się ze mnie wylało, to wpadłam w panikę i zaczęłam płakać. Na szczęście mój zachował zimną krew i zadzwonił na 112.

W szpitalu jeden wielki nieogar, lekarz pytał położnej co ma w tej sytuacji zrobić, jak mnie przeprowadzić przez oddział tak, żeby mi zrobić USG. Wyobrażacie to sobie? Nie dość, że byłam kompletnie przestraszona, to jeszcze personel nie wie jak zareagować...

na szczęście z dzieckiem wszystko jest w porządku, maluch ma ponad 6 cm. Jeszcze z lekarza musiałam sama wyciągać informację, czy dziecko żyje, bo sam tylko gapił się na monitor i nic nie mówił. Koszmar.

A plamienie to wynik wysiłku (wczorajszy seks) także dziewczyny uważajcie, żeby za bardzo się nie wysilać w razie co tyle się stresu najadłam, że szok... właśnie leżę i czekam żeby wziąć kolejną dawkę luteiny.

Ale miałam w głowie najczarniejszy scenariusz i tylko błagałam, żeby z maluchem było wszystko okej, straszne przeżycie.
O rany padłabym na zawał. Dobrze, że wszystko dobrze z maluszkiem. Ja właśnie się tego bardzo boję, dlatego wstrzymuję się z sexem mimo, że lekarz pozwolił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 16:17   #1398
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Mamusie październik 2020

W takich chwilach jak ta naprawdę się czuje, jak bardzo zależy ci na tym, żeby z tą małą istotką było wszystko dobrze. Bardzo mi ulżyło, strasznie się bałam, że mogę stracić tę kruszynę



Przed chwilą przyszedł kurier i doręczył mi dwie paczki z pieluszkami muślinowymi z motywem Kubusia Puchatka i małego Simby a parę dni temu przyszły prześcieradełka, materacyk, butelki avent (na wszelki wypadek), magiczna butelka, pieluszki tetrowe (bo będziemy wielopieluchować ) i śliczny kocyk z lullalove. Teraz tak co miesiąc coś kupujemy, żeby nas tak bardzo portfel nie bolał
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 16:58   #1399
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie październik 2020

Mig dobrze ze wszystko ok. Teraz odpoczywaj. Co do seksu my do tej pory nic. W poprzedniej ciąży calutka ciąże nic... Lekarz odwołał mi jutrzejszą wizyte😣Powiedział że ryzykować nie będziemy skoro nic złego się nie dzieje. Za tydzień genetyczne. Będzie jeszcze dzwonił potwierdzał.. Będę szukać innego lekarza w razie gdyby i genetyczne odwołał.. Boję się że teraz lekarze wola przyjmować tylko stałe pacjentki i mnie nikt nie przyjmie.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-30, 17:34   #1400
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020

Hej, ja się melduję po wizycie! Wszystko w najlepszym porządku! Dziecina urosła od środy 0,5cm, ma teraz 5,1 cm a jego stopa ma 6mm Prenatalne mam pojutrze ale doktor powiedział ze kość nosowa już dobrze widoczna i przezierność karkowa prawidłowa. Ruszało się toto strasznie Doktor chciał zrobić projekcję 3D ale maleństwo miało pępowinkę przed twarzą i nic z tego. Ważne ze narazie wszystko dobrze, ma wszystko na miejscu tam gdzie ma być! Świetny widok na tym usg, strasznie mi szkoda że tż nie mógł tego zobaczyć... Ale najważniejsze że małe rozwija się prawidłowo!

Ps. Między nogami powiedział że trudno na tym etapie powiedzieć. Ale chyba coś tam wystawało. Zgodnie z moim przeczuciem. Naprawdę się już nie zdziwię jak to okaże się naprawdę chłopak tak jak czuję od początku Chociaż nadal nic nie przesądzone!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Nie, wypuścili mnie do domu bo powiedzieli, że leżenie u nich w tym momencie nie ma sensu bo i tak by mi podawali tylko luteinę, którą mam w domu. I dobrze, że tam nie zostałam... prawdopodobnie jakby lekarz wykrył nieprawidłowości to bym została, ale już nie plamię, więc już chyba będzie dobrze. Najważniejsze, że nic nie bolało, łożysko się nie odkleja, kosmówka okej, szyjka twarda i zamknięta. A za dwa tygodnie wizyta u mojej pani doktor. Ile się człowiek nastresuje, a jeszcze dziecka nie ma na świecie...

Odpoczywaj! Dobrze że dobrze ale szkoda stresu!

My coś tam od czasu do czasu się kochamy, ale ja się trochę boję i nie jest to tak zupełnie na luzie. Do tego staramy się uważać i dziwnie to wszytsko wychodzi. Lepiej chyba dmuchać na zimne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 18:32   #1401
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Mug ale najadlas się stresu, współczuję ale dobrze ze z maluchem wszayrko ok i tam w środku wszystko pozamykane i jak trzeba odpoczywaj!


Obłoczek super że wizyta udana, ale szybko te maluchy teraz rosną i zazdroszczę że za dwa dni znów się z nim spotkasz i zobaczysz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 18:46   #1402
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

obloczek super cieszę się, że wizyta udana.

moja kolejna (miejmy nadzieje) za 3 tygodnie i jeden dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 18:54   #1403
AnnieSmith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 181
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Ja dziewczyny chyba jestem najdalej za wami dzis bylam na usg, wszystko dobrze, dzidzius ma 4 cm, aktualnie 10+5.
Mam ogromne przeczucie ze to chlopiec ale tz uwaza ze wyczuwa dziewczynkę wiec nie wroze z fusów

Ubranka postanowilam sobie ze do 20 tyg nie kupuje nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem jeszcze dalej bo tp mam na 30.10 takze jestem na samym koncu listy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnieSmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 18:55   #1404
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020

Muszę poprosić żeby to usg w środę mi jakoś nagrali albo chociaż wybłagać żebym mogła nagrać krótki film na komórce dla męża, bo naprawdę to trzeba zobaczyć, wspaniały widok jak taki maluszek wierzga...

Pojutrze się zobaczymy a potem czekanie do 27 kwietnia... Ale najważniejsze że narazie jest dobrze to trzeba się trzymać myśli że dalej też będzie tak samo Jak zaliczę prenatalne w środę to do następnej wizyty jestem bez zaleceń, żadnych badań, krwi, tylko dbanie o siebie i czekanie na następną wizytę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-30, 19:21   #1405
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Gratuluję wizyt Mug współczuję, wyobrażam sobie co musiałaś przeżyć.

Ja dopiero 14 kwietnia prenatalne razem z wizytą za jednym razem, więc jeszcze dwa tygodnie niepewności. Trochę mi żal, ze tak długo nic nie widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 09:31   #1406
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

obloczek jak masz możliwość to weź ze sobą pusta płytę DVD.

jak ja byłam to im się skończyły i nie mam filmu

z tej wizyty za 3 tygodnie już poproszę doktorka żeby nagrać chwilę telefonem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 10:13   #1407
Hania134
Raczkowanie
 
Avatar Hania134
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 233
Dot.: Mamusie październik 2020

Super, ze wszystkie wizyty udane
Mug, dobrze ze to tylko chwilowe i ze z maluchem wszystko w porządku

Ja już się czawartku nie mogę doczekać, ze znowu podglądne dzieciaczka ciekawe czy będzie widać co tam chowa między nogami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hania134 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 11:02   #1408
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez Hania134 Pokaż wiadomość
Super, ze wszystkie wizyty udane
Mug, dobrze ze to tylko chwilowe i ze z maluchem wszystko w porządku

Ja już się czawartku nie mogę doczekać, ze znowu podglądne dzieciaczka ciekawe czy będzie widać co tam chowa między nogami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja do czwartku czekam na wyniki pappy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 12:59   #1409
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie październik 2020

Moja wiyta jutro aktualna kamień z serca i strach jednocześnie czy wszystko będzie ok.
Mug dobrze że wszystko dobrze z malcem ale sytuacja napewno bardzo stresująca.

Dziewczyny czy przed usg piłyście dużo wody zeby mieć pełny pęcherz bo zapomniałam zapytac jak rozmawiałam z asystentką dzisiaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-31, 13:06   #1410
agra123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 316
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez arenika Pokaż wiadomość
Moja wiyta jutro aktualna kamień z serca i strach jednocześnie czy wszystko będzie ok.
Mug dobrze że wszystko dobrze z malcem ale sytuacja napewno bardzo stresująca.

Dziewczyny czy przed usg piłyście dużo wody zeby mieć pełny pęcherz bo zapomniałam zapytac jak rozmawiałam z asystentką dzisiaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to nie trzeba mieć właśnie pustego pęcherza? Bo mi zawsze przed USG każą siku zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-26 11:22:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.