Oczyszczanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-13, 15:18   #1
ROla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Question

Oczyszczanie?


Po nieudanej kuracji differinem kremem zmieniłam panią dermatolog (powodem nie był brak sukcesu w leczeniu,ale fakt, że lekarka eksperymentowała na mojej twarzy i czułam,że zupełnie nie interesuje się moim problemem).Nowa przepisała mi clindacne i robiony płyn do przemywania twarzy (2 razy dziennie) na spirytusie, detreomycynie, kwasie borowym i salicylowym. Po pierwsze zastanawiam się czy przemywać nim buzię? Nie wiem, jak to w końcu jest z tym spirytusem - pomaga czy szkodzi?I czy na początku stosowania leków moje problemy mogą się nasilić?

A drugie pytanie - już takie typowo kosmetyczne - dermatolog powiedziała mi,że powinnam oczyścić sobie cerę (umówiła mnie na wizytę u kosmetyczki). Ponoć po takim zabiegu leki będą szybciej działać,bo moje pory nie będą zatkane i preparaty będą mogły głębiej wnikać (mam,cerę mieszaną z zaskórnikami otwartymi na nosie i punktowo na czole + pryszcze głownie na czole,ale nie jakoś "bardzo gęsto usiane" ) Czy to prawda?
ROla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 17:41   #2
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
Dot.: Oczyszczanie?

tak, leki beda na pewno szybciej dzialac, jesli twarz jest PRAWIDLOWO oczyszczona
czy prosilas dermatologa, zeby cie zapisal do kosmetyczki? czy sam po prpstu to zrobil?
dziewczyny czy wy tez macie takie wrazenie , ze dermatolodzy i kosmetyczki sa "ugadane" jak ja bylam u dermatologa to mi pani dr wrecz bezczelnie wskazala kosmetyczke, jakbym nie miala prawa wyboru...a od roku mam swoją zaufana
oczywiscie poszlam do "swojej".
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 18:15   #3
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: Oczyszczanie?

tak to prawda jestem studentka kosmetologii tez mam cere mieszana ze sklonnoscia do tradzika moge ci doradzic ze bardzo dobrze u komsetyczki poprawiaja cere zabiegi jak oczyszczanie badz jontoforeza
co do lekow to prawda niektore leki jak differin moga powodowac pogorszenie najpierw cery a potem jej poprawe trzeba wytrwalosci niestety
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:14   #4
ROla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Dot.: Oczyszczanie?

Dzięki bardzo za odpowiedzi Tak,dermatolog sama wskazała mi kosmetyczkę - nawiasem mówiąc swoją córkę Od razu wypowiedziałą się nt. jej preferencji,pokazała jej zdjęcie i obiecała,że po oczyszczaniu nie będę cała w kropkach Dodała jeszcze,że inni pacjeni b.chwalą kosmetyczkę (oby to była prawda) Dałam lekarce "kredyt zaufania" bo była bardzo miła Poza tym jako pierwsza sprawdziła moją cerę pod lupą No i zapytała o przebieg leczenia,pokazała jakieś obrazki i wykresy i w ogóle zainteresowała się mną jako człowiekiem, a nie tylko pacjentką Oby jej metody leczenia przyniosły równie miłe efekty...
ROla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.