Happyderm czy Complete Protection? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-01, 13:53   #1
ROla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Question

Happyderm czy Complete Protection?


Mam pytanie związane właśnie z tymi dwoma kremami. Jestem posiadaczką cery mieszanej (dość suche policzki,reszta...świecąc a ), skłonnej do wyprysków .chiałabym zaopatrzyć się w krem nawilżający , bo moja skóra,którą leczę dermatologicznie, potrzebuje nawilżenia - jest ściągnięta. Na dzień używam Effaclar K i jest ok, na noc Differin, ale po powrócie ze szkoły chciałbym nawilżyć czymś buzię (poza maseczkami ). Zastanawiam się, na który spośród tych dwóch kremów się zdecydować? Chciałabym, żeby przede wszystkim nie zatykał porów, nie powodował powstawania wyprysków i oczywiście nawilżał(choć wolę słabsze nawilżanie w zamian za brak "niespodzianek").Któr y więc będzie lepszy?
ROla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 19:43   #2
ROla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Dot.: Happyderm czy Complete Protection?

pomoże ktoś?
ROla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 19:59   #3
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Happyderm czy Complete Protection?

Przede wszystkim zajrzyj do KWC.
Happyderm: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10019
Complete Protection: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6355
Ja mam cere mieszana, bardzo przetluszczajaca sie w strefie T i generalnie pasowaly mi oba kremy z tym, ze Happyderm matuje i o wiele lepiej sie wchlania, CP troche gorzej. H jest lzejszy, CP bardziej kremowy. H zawiera alkohol, a CP filtry. Wybieraj
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 17:09   #4
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Happyderm czy Complete Protection?

ja mam podobne cerę do Twojej, i uzywam Happyderm, napewno nie zapycha porów, całkiem przyzwoicie nawilża, dobrze sie wchłania, nie czuć go na twarzy, nie pozostawia tłustej warstwy, czoło sie nie świeci, naprawde polecam a no i ma ładny zapach
uzywam go naprzemiennie z kremem Skrzypovita, Eris DUO C intensywnie nawilżający, w zalezności od nastroju
a Skrzypovity mam juz 2 opakowanie i świetnie mi służy, zwłaszcza na noc gdy skóra jest bardziej wysuszona i chce pić
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 09:52   #5
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Happyderm czy Complete Protection?

Ja na twoim miejscu kupiłabym sobie dobry krem z filtrem na te poranne kwasy. Dziwię się, ze dermatolog ci ich nie polecił, szczególnie teraz, kiedy jest dosyć ostre słońce i mozna się nabawić powaznych przebarwień. Kremy z filtrami nie tylko będą chronić, ale i świetnie nawilżają.Przy twojej kuracji najlepszy byłby wysoki faktor .
Co do Happydermy to jest to jeden z najgorszych kremów do twarzy jakich kiedykolwiek uzywałam, poza tym ma alkohol w składzie, co jeszcze może ci rozdraznić skórę. Do tego bardzo słabo nawilża. Miałam wersję do cery suchej, a mam mieszaną i musiałam się smarować kilka razy, żeby poczuć jakieś nawilżenie.
Skrzypovity też nie polecam, a to ze względu na Polyacrylamide w składzie, na wysokiej pozycji, który może działąć kancerogennie. Poza tym Skrzypovita tez nawilżająca nie jest.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 12:48   #6
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Happyderm czy Complete Protection?

witaj ja uzywam kremu Nivea Complete Protection, no i uwazam ze jest ok, mam próbke tego Happydermu L'oreala wiec wypróbuje jeszcze i wystawie werdykt , tez na noc smaruje Differinem i rano skora jest taka maksymalnie sciagnieta ze szok, najgorzej ze jak sie posmaruje potem kremem to pod moim nowym podkladem Maybelline Dream musse Matte widac syche skorki czasem co ja mam robic?
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 15:18   #7
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Happyderm czy Complete Protection?

Raczej odradzam Happyderm- ma go moja siostra, nawilża słabo, zbyt słabo jak na krem po kwasach i potrafi zatkać pory. Wybralabym raczej Complete Protection. No i te filtry- pomyśl koniecznie o takich w kremach aptecznych- to chyba jest najważniejsze z tego wszystkiego
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 21:51   #8
ROla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Dot.: Happyderm czy Complete Protection?

Dzięki To ja się chyba w tą niveę zaopatrze - skoro lepiej nawilża Bałam się,że pozatyka pory,ale skoro tego nie robi...to mam nadzieję,że nie sprawi mi kłopotu
ROla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.