"Rolnik szuka żony"cz.II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-01, 09:40   #4981
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Ale Jakub nie wyglada na człowieka który aktywnie zyje, on ma 43lata , 43-latek który aktywnie żyje uprawia sporty no sorry tak nie wyglada...
Moze i wyjeżdza na jakies wycieczki wczasy,ale to nie jest raczej typ człowieka ktory uprawia gdzieś tam jakieś sporty, raczej leżakuje...

Tak i on ma ogromne gospodarstwo, to nie jest zwykły rolnik jak większość tam, to jest bardziej nawet biznesmen zajmujący sie rolnictwem. Chyba bogatszego nie było, w wizytówce było widac jak Manowska nawet była pod wrażeniem tego co tam zobaczyła.
I faktycznie mówił ze moze mieszkać gdzie indziej i dojeżdzać , wiecie ma mase ludzie zatrudnionych on sam to nadzoruje tylko...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 09:41   #4982
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Bycie energicznym i żądnym poznawania nowych miejsc nie musi równać się posiadaniu roweru, bez przesady. Może ma złe doświadczenia z jazdą na rowerze.

Ale ta w ogóle: z Jakuba jak dla mnie taki rolnik choćby wcale. On ma dom chyba na takich już bardziej podmiejskich peryferiach, wyjeżdża często (z tego co deklarował, że podróże), więc nie musi samodzielnie doglądać roli. Zupełnie inna sytuacja, niż pozostali rolnicy.
ej, ale te pamiątki z podrózy, jakies rzeźby, obrazki to Waldemar pokazywał.
przed chwila doczytałam o Jakubie "Rolnik ma wiele pucharów za osiągnięcia zawodowe. Jeden z najbogatszych rolników w programie. "Taki Kulczyk - Czarnecki". Produkuje około 11 tysięcy świń rocznie" (źródło: Superexpres, ale ubawiło mnie
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 10:25   #4983
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87214619]ej, ale te pamiątki z podrózy, jakies rzeźby, obrazki to Waldemar pokazywał.
przed chwila doczytałam o Jakubie "Rolnik ma wiele pucharów za osiągnięcia zawodowe. Jeden z najbogatszych rolników w programie. "Taki Kulczyk - Czarnecki". Produkuje około 11 tysięcy świń rocznie" (źródło: Superexpres, ale ubawiło mnie [/QUOTE]

Ten, który ma dwie uczestniczki to który? Jakub?

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ale Jakub nie wyglada na człowieka który aktywnie zyje, on ma 43lata , 43-latek który aktywnie żyje uprawia sporty no sorry tak nie wyglada...
Moze i wyjeżdza na jakies wycieczki wczasy,ale to nie jest raczej typ człowieka ktory uprawia gdzieś tam jakieś sporty, raczej leżakuje...

Tak i on ma ogromne gospodarstwo, to nie jest zwykły rolnik jak większość tam, to jest bardziej nawet biznesmen zajmujący sie rolnictwem. Chyba bogatszego nie było, w wizytówce było widac jak Manowska nawet była pod wrażeniem tego co tam zobaczyła.
I faktycznie mówił ze moze mieszkać gdzie indziej i dojeżdzać , wiecie ma mase ludzie zatrudnionych on sam to nadzoruje tylko...
U niego może "aktywne życie" jest rozumiane jako wyjazdy all inclusive 3 razy w roku.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 11:29   #4984
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

ja jestem ciągle w szoku ze on ma te 43 lata naprawde znam cała masę 40-latków i on by mógł z wyglądu być ich ojcem...
Tak to typ all inclusive i "leżing i plażing"
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 12:16   #4985
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

To ja też jestem w szoku, dałabym mu dobrą dyche więcej.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 12:53   #4986
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

To prawda. 40 latkowie sa z reguły fajni ,dobry wiek dla mężczyzny . A Jakub jest taki prawie dziadkowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 13:09   #4987
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ale Jakub nie wyglada na człowieka który aktywnie zyje, on ma 43lata , 43-latek który aktywnie żyje uprawia sporty no sorry tak nie wyglada...
Moze i wyjeżdza na jakies wycieczki wczasy,ale to nie jest raczej typ człowieka ktory uprawia gdzieś tam jakieś sporty, raczej leżakuje...
No tak, ale aktywność życiowa to nie tylko czynne uprawianie sportu. Dla mnie człowiek, który często podróżuje, wychodzi na miasto ze znajomymi, chodzi na koncerty czy inne wydarzenia kulturalne, lubi spędzać czas poza domem jest aktywny, czyli przeciwieństwo domatora. Zresztą sport też ma różne oblicza, ktoś może woleć sporty motorowe, bilard, albo golf.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-01, 13:14   #4988
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ten, który ma dwie uczestniczki to który? Jakub?

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------



U niego może "aktywne życie" jest rozumiane jako wyjazdy all inclusive 3 razy w roku.
Sam raczej nie jeździ. Chyba, że zabiera rodziców albo rodzeństwo. Nie spotkałam się, żeby ktoś sam jeździł w takie miejsca. A na samotnika wypraw zorganizowanych przez siebie raczej nie wygląda. Wizytówki nie widziałam, ale może ma nadzieję poznać Panią do takich podróży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 15:04   #4989
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Z wizytówki Jakuba na stronie TVP:
"Jest mężczyzną wesołym, otwartym na nowe przeżycia i spokojnym, choć czasem pozwala ponieść się impulsom. Lubi góry latem, spacery, przejażdżki quadem, często wychodzi ze znajomymi i lubi się bawić. Niedawno odkrył w sobie pasję do samolotów i wszędzie, gdzie może podróżuje więc samolotem. Zamiłowanie do poznawania nowych miejsc, dzieli ze swoim bratem, który mieszka i pracuje w Australii jako organizator wycieczek do Papui Nowej Gwinei.

Pomimo kilku poważniejszych związków pan Jakub wciąż nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Nie ukrywa też, że jako esteta zwraca uwagę na wygląd, ale najważniejsza jest dobra aura. Kobieta, której szuka powinna być szczera i otwarta, ale nie może pozwolić wejść sobie na głowę. Jakub chciałby, żeby dzieliła jego zacięcie podróżnicze i pogląd, że życie trzeba przeżyć jak najlepiej. Nie przeszkadzają mu też rozwód, dzieci z poprzednich związków czy papierosy. I choć nie zakochuje się łatwo, gotów jest otworzyć swoje serce. Czy w „Rolniku” spełni swoje marzenia?"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 15:05   #4990
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
A to jedyna forma aktywności jaką można podejmować? A jak ktoś nie lubi jeździć na rowerze, to znaczy że w wolnym czasie najchętniej siedzi w domy? Nie widzę związku.

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
No nie jedyna, ale jak ma problem z rowerem no to chyba nie będzie chętny na aktywność fizyczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 16:26   #4991
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No nie jedyna, ale jak ma problem z rowerem no to chyba nie będzie chętny na aktywność fizyczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aktywność w życiu to nie tylko aktywność fizyczna. Człowiek, który spotyka się z ludźmi, wyjeżdża, zwiedza, chodzi do kina, teatru, na koncerty itp. też może być określony jako aktywny, mimo że sportem się nie kala.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-01, 17:50   #4992
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Z wizytówki Jakuba na stronie TVP:
"Jest mężczyzną wesołym, otwartym na nowe przeżycia i spokojnym, choć czasem pozwala ponieść się impulsom. Lubi góry latem, spacery, przejażdżki quadem, często wychodzi ze znajomymi i lubi się bawić. Niedawno odkrył w sobie pasję do samolotów i wszędzie, gdzie może podróżuje więc samolotem. Zamiłowanie do poznawania nowych miejsc, dzieli ze swoim bratem, który mieszka i pracuje w Australii jako organizator wycieczek do Papui Nowej Gwinei.

Pomimo kilku poważniejszych związków pan Jakub wciąż nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Nie ukrywa też, że jako esteta zwraca uwagę na wygląd, ale najważniejsza jest dobra aura. Kobieta, której szuka powinna być szczera i otwarta, ale nie może pozwolić wejść sobie na głowę. Jakub chciałby, żeby dzieliła jego zacięcie podróżnicze i pogląd, że życie trzeba przeżyć jak najlepiej. Nie przeszkadzają mu też rozwód, dzieci z poprzednich związków czy papierosy. I choć nie zakochuje się łatwo, gotów jest otworzyć swoje serce. Czy w „Rolniku” spełni swoje marzenia?"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Po tyle edycjach jeśli chodzi o wizytówki to mozna stwierdzić jedno; są mocno podkolorowane
Ale faktycznie podróże moze lubić wsiada do samolotu leci i jest na drugim końcu światu-to zaden problem , jak sie ma kasę jak on
Natomiast ja go odbieram jako... nudziarza , no takie sprawia wrażenie. Serio niczym przez te odcinki jakos tak mnie absolutnie nie przekonał do siebie, po pierwsze wyglad mówię na dzień dobry daję mu 55, ale i charakter dla mnie na nie...
Wielkie ogromne wymagania co do kobiety a sam, no mało ciekawy. Nawet te rozmowy z Manowską takie drętwe zero jakiegoś takiego spontanu w nim. I to wcale nie chodzi o stres przed kamerami bo mam wrażenie ze on sie czuje dobrze przed kamerami...
Nudny facet, ta Ania o niebo za fajna dla niego, ale kobieta po przejciach moze juz nie patrzy na pewne sprawy tylko chce mieć jakąś ostoje, stabilnego rozsądnego faceta>?
Ta nowa mam wrazenie ze chyba mu się na żywo nie spodobała już tak bardzo-zreszta chyba własnie wspomniał o tym Manowskiej że myslał żeinaczej wyglada..

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-10-01 o 17:51
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 19:51   #4993
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Aktywność w życiu to nie tylko aktywność fizyczna. Człowiek, który spotyka się z ludźmi, wyjeżdża, zwiedza, chodzi do kina, teatru, na koncerty itp. też może być określony jako aktywny, mimo że sportem się nie kala.
Co racja to racja.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 20:19   #4994
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Po tyle edycjach jeśli chodzi o wizytówki to mozna stwierdzić jedno; są mocno podkolorowane
Ale faktycznie podróże moze lubić wsiada do samolotu leci i jest na drugim końcu światu-to zaden problem , jak sie ma kasę jak on
Natomiast ja go odbieram jako... nudziarza , no takie sprawia wrażenie. Serio niczym przez te odcinki jakos tak mnie absolutnie nie przekonał do siebie, po pierwsze wyglad mówię na dzień dobry daję mu 55, ale i charakter dla mnie na nie...
Wielkie ogromne wymagania co do kobiety a sam, no mało ciekawy. Nawet te rozmowy z Manowską takie drętwe zero jakiegoś takiego spontanu w nim. I to wcale nie chodzi o stres przed kamerami bo mam wrażenie ze on sie czuje dobrze przed kamerami...
Ja zupełnie inaczej go "odczytuję". To jak się wypowiada, swoboda mówienia przed kamerą, słownictwo - według mnie jest w czołówce rolników, jacy brali udział w programie. Nie powiedziałabym, że jest nudny. Bo kto niby był ciekawszy w którejkolwiek edycji? Oczywiście w pozytywnym sensie? xD

Co do wyglądu to faktycznie nieco zapuszczony, ale Waldemar jest tylko 4 lata starszy, a różnica na jego niekorzyść jest diametralna. U Jakuba parę(naście) kilo mniej i żyleta, u Waldka nie widzę żadnego światełka w tunelu.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 21:15   #4995
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja zupełnie inaczej go "odczytuję". To jak się wypowiada, swoboda mówienia przed kamerą, słownictwo - według mnie jest w czołówce rolników, jacy brali udział w programie. Nie powiedziałabym, że jest nudny. Bo kto niby był ciekawszy w którejkolwiek edycji? Oczywiście w pozytywnym sensie? xD

Co do wyglądu to faktycznie nieco zapuszczony, ale Waldemar jest tylko 4 lata starszy, a różnica na jego niekorzyść jest diametralna. U Jakuba parę(naście) kilo mniej i żyleta, u Waldka nie widzę żadnego światełka w tunelu.
Serio zyleta ?yyy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 21:24   #4996
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Chyba pora na nowy wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 11:25   #4997
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Chyba pora na nowy wątek
Musimy dobić do 5000 postów. Co najmniej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 15:26   #4998
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

A ktoś zrobi nowy wątek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 16:56   #4999
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Serio zyleta ?yyy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mnie to rozbawiło Z Jakuba nie da się zrobić żylety, nie z każdego się da. I chociaż nie oceniam go jednoznacznie negatywnie, to jednak mam wrażenie, że to kolejny rolnik liczący na super laskę. Ta cała Ewa ewidentnie mu się nie spodobała i stracił humor. Sympatyczny jest, ale halo, nigdy bym się nim nie zainteresowała, mimo że wiekowo pewnie celuje w moje rówieśniczki. Wygląda jak mój ojciec
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-02, 20:14   #5000
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja zupełnie inaczej go "odczytuję". To jak się wypowiada, swoboda mówienia przed kamerą, słownictwo - według mnie jest w czołówce rolników, jacy brali udział w programie. Nie powiedziałabym, że jest nudny. Bo kto niby był ciekawszy w którejkolwiek edycji? Oczywiście w pozytywnym sensie? xD

Co do wyglądu to faktycznie nieco zapuszczony, ale Waldemar jest tylko 4 lata starszy, a różnica na jego niekorzyść jest diametralna. U Jakuba parę(naście) kilo mniej i żyleta, u Waldka nie widzę żadnego światełka w tunelu.
Ale szok, Waldemar faktycznie był tylko 4 lata starszy? A wizualnie i pod względem jakiejś takiej energii i aury miałam wrażenie, że dzieli ich jakieś 15 lat
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 21:28   #5001
maburekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 566
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;87218942]Ale szok, Waldemar faktycznie był tylko 4 lata starszy? A wizualnie i pod względem jakiejś takiej energii i aury miałam wrażenie, że dzieli ich jakieś 15 lat [/QUOTE]
A wg mnie Waldemar właśnie wyglądał z 5 lat młodziej od Jakuba... :P
maburekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-02, 21:32   #5002
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

No dobra, może przesadziłam z żyletą ale to po prostu sympatyczny facet, który przy dobrych chęciach i dość niewielkim wysiłku mógłby być bardziej zachęcający niż kilku rolników z poprzednich edycji, którzy byli od niego dużo młodsi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 09:35   #5003
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Zamykam i zapraszam do kolejnej części
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post87219920
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-03 10:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.