Bardzo gęste brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-18, 17:56   #1
Ktosskiedyss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2

Bardzo gęste brwi


Zatem tak, mam naturalnie baaaardzo gęste brwi. Strasznie dużo osób mówi mi, że chciałoby mieć takie jak moje. Niestety osobiście uważam, że są zbyt gęste? Nie dość, że niemal naturalnie czarne, mają grube włoski, nie są cienkie, bo niemal tak samo grube jak te brwi popularne na insta. Normalnie jak krzaki jakieś, przez co jakakolwiek ingerencja w nie jest przeokropnie trudna. Jak mamy cienkie brwi, używamy pomady i już. A tutaj regulacja to koszmar, za każdym razem wychodzą trochę inaczej. Występuje też między nimi lekka rozbieżność, ponieważ lewa brew jest naturalnie wyższa, prawa bardziej płaska. Miejscami i tak mam wrażenie, że brakuje jednego włoska, dodatkowo są takie długie, przez co boję się je podcinać, żeby potem nie było łyso na brwi.

Macie jakieś sposoby na ogarnięcie takich krzaków? Czasami mam ochotę się ich pozbyć, zrobiłam sobie nawet grzywkę, by nie było ich widać, ale to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę, ponieważ kiedyś chcę z grzywki zrezygnować.
Ktosskiedyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 06:32   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Bardzo gęste brwi

Cytat:
Napisane przez Ktosskiedyss Pokaż wiadomość
Zatem tak, mam naturalnie baaaardzo gęste brwi. Strasznie dużo osób mówi mi, że chciałoby mieć takie jak moje. Niestety osobiście uważam, że są zbyt gęste? Nie dość, że niemal naturalnie czarne, mają grube włoski, nie są cienkie, bo niemal tak samo grube jak te brwi popularne na insta. Normalnie jak krzaki jakieś, przez co jakakolwiek ingerencja w nie jest przeokropnie trudna. Jak mamy cienkie brwi, używamy pomady i już. A tutaj regulacja to koszmar, za każdym razem wychodzą trochę inaczej. Występuje też między nimi lekka rozbieżność, ponieważ lewa brew jest naturalnie wyższa, prawa bardziej płaska. Miejscami i tak mam wrażenie, że brakuje jednego włoska, dodatkowo są takie długie, przez co boję się je podcinać, żeby potem nie było łyso na brwi.

Macie jakieś sposoby na ogarnięcie takich krzaków? Czasami mam ochotę się ich pozbyć, zrobiłam sobie nawet grzywkę, by nie było ich widać, ale to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę, ponieważ kiedyś chcę z grzywki zrezygnować.
a próbowałaś wizyty u jakiejś sprawdzonej stylistki brwi? wyreguluje i poprzycina Ci to fachowym okiem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 00:38   #3
Ktosskiedyss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2
Dot.: Bardzo gęste brwi

Byłam kilkukrotnie, jednak nie chcę co kilka tygodni tam wracać tylko po to, by brwi wyglądały znośnie. Problem tkwi w tym, że czasami w jednym miejscu włosków będzie mniej, z kolei zaczną rosnąć w następnym, tak więc podążanie za ich naturalnym kształtem jest koszmarem. Dodatkowo nie maluję się na co dzień, więc regulacja ich, by wyglądały okej podczas makijażu, jest u mnie nieopłacalna, a właśnie tak robi chyba większość. Chcę by naturalnie wyglądały okej, ale one potrafią z dnia na dzień wyglądać bosko lub odwrotnie .
Ktosskiedyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 06:17   #4
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Bardzo gęste brwi

Cytat:
Napisane przez Ktosskiedyss Pokaż wiadomość
Byłam kilkukrotnie, jednak nie chcę co kilka tygodni tam wracać tylko po to, by brwi wyglądały znośnie. Problem tkwi w tym, że czasami w jednym miejscu włosków będzie mniej, z kolei zaczną rosnąć w następnym, tak więc podążanie za ich naturalnym kształtem jest koszmarem. Dodatkowo nie maluję się na co dzień, więc regulacja ich, by wyglądały okej podczas makijażu, jest u mnie nieopłacalna, a właśnie tak robi chyba większość. Chcę by naturalnie wyglądały okej, ale one potrafią z dnia na dzień wyglądać bosko lub odwrotnie .
jak "tylko" skoro to jest Twój problem i nie umiesz sama sobie z tym poradzić?
wszystko co poprawiamy w swojej urodzie (fryzjer, rzesy, paznokcie, depilacja i inne rzeczy, które kobiety robia) trzeba powtarzać co kilka tygodni, więc nie wiem czego oczekujesz skoro makijażowe triki ani profesjonalista nie wchodza w gre
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 09:05   #5
Paulla80
Raczkowanie
 
Avatar Paulla80
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 46
Dot.: Bardzo gęste brwi

ja też mam dość grube brwi i czasem mi sie podobają a czasem nie, więc próbuję je po prostu też z lekka skracać. zaczesuje je pierw do góry i przycina, później na dół i to samo.. dopiero wtedy modeluje kształt.
Paulla80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-24 10:05:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.