Przetłuszczające się włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-20, 11:40   #1
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek

tłusta skóra głowy


Witam! Jak napisałam w temacie, mam problem ze zbyt szybko przetłuszczającą się skórą głowy. Włosy muszę myć codziennie, nawet 2 razy dziennie. Czy mogłaby mi Pani polecić jakiś preparat lub domowe sposoby, aby temu zapobiec? Czy da się to jakoś wyleczyć, abym mogła spokojnie myć włosy co dwa dni? Dziękuję z góry za odpowiedź.
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 11:40   #2
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
tłusta skóra głowy

Witam! Jak napisałam w temacie, mam problem ze zbyt szybko przetłuszczającą się skórą głowy. Włosy muszę myć codziennie, nawet 2 razy dziennie. Czy mogłaby mi Pani polecić jakiś preparat lub domowe sposoby, aby temu zapobiec? Czy da się to jakoś wyleczyć, abym mogła spokojnie myć włosy co dwa dni? Dziękuję z góry za odpowiedź.
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 17:24   #3
Peggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 60
Re: tłusta skóra głowy

Podbijam
Peggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 17:24   #4
Peggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 60
Re: tłusta skóra głowy

Podbijam
Peggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 15:26   #5
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Re: tłusta skóra głowy

czy Pani lekarz w ogole odpowiada na pytania?
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 15:26   #6
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Re: tłusta skóra głowy

czy Pani lekarz w ogole odpowiada na pytania?
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 21:20   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: tłusta skóra głowy

też mam takie włosy.
od biedy teraz da radę je myć co 2 dni rano. trochę pomagają: szmpony z dziegciem,np. polytar liquid, szampony do "codziennego stosowania", a szczególnie te "dodające objętości"- bo są delikatne i nie pobudzają dodatkowo gruczołów łojowych i nie zawieraja substancji dodatkowo przetłuszczających włosy,np. silikonów, seboradin niger tonik lub ampułki (inter-fragrances), niesuszenie/suszenie letnim powietrzem, mycle w letniej wodzie. jeśli odżywki, to raczej tylko na końcówki i trzeba je dokładnie spłukiwać.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-24, 21:20   #8
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: tłusta skóra głowy

też mam takie włosy.
od biedy teraz da radę je myć co 2 dni rano. trochę pomagają: szmpony z dziegciem,np. polytar liquid, szampony do "codziennego stosowania", a szczególnie te "dodające objętości"- bo są delikatne i nie pobudzają dodatkowo gruczołów łojowych i nie zawieraja substancji dodatkowo przetłuszczających włosy,np. silikonów, seboradin niger tonik lub ampułki (inter-fragrances), niesuszenie/suszenie letnim powietrzem, mycle w letniej wodzie. jeśli odżywki, to raczej tylko na końcówki i trzeba je dokładnie spłukiwać.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 13:05   #9
201607071155
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 401
przetłuszczanie się włosów

Muszę myć głowę codziennie, czasem zdarza się, że już popołudniu włosy są tłuste. Co na to poradzić, skoro nawet specyfiki od dermatologa nie pomagają?
201607071155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 20:00   #10
nowa1010
Raczkowanie
 
Avatar nowa1010
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 391
Dot.: przetłuszczanie się włosów

Wypróbuj specjalnych szamponów, odżywek - jest ich dużo w sklepach, a tak poza tym polecam wyszukiwarkę , był już nieraz ruszany ten temat
np.:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...B3uszczaj%B1ce
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...B3uszczaj%B1ce
nowa1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 20:41   #11
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy

Witam. Ja mam inny problem, od 2-3 lat zmagam się z nadmiernym przetłuszczaniem się włosów, do tego od niedawna zaczęły mi nadmiernie wypadać-od 4 lat używam prostownicy i suszarki. Łykam Vitapil i skrzyp polny i mam nadzieję, że zadziała, ale czy miał ktoś łojotok?? Co lekarz poradził?? Już nie mam siły codziennie myć głowy... Na szczęście za 2 tygodnie idę do dermatologa i jak znów mi powie, że wiek dojrzewania trzeba przeczekac i samo się ureguluje to mnie krew zaleje..
__________________
Dbam o cerę!
Zapuszczam włosy!
Pielęgnuję ciało!
Pracuję nad opalenizną
Utrzymuję wagę

pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 22:03   #12
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Przetłuszczające się włosy

Słuchajcie ja już nie wytrzymuje z moimi włosami. Nie dosyć że wypadają w ilościach niesamowicie wielkich ale na szczęście łysa nie jestem ale chodzi o to że muszę myć głowę codziennie. Nie którzy twierdzą że powinnam ją przetłuszczać. Ale rozmawiałam z dermatologiem i powiedział że jeśli jest potrzeba mycia włosów codziennie to powinnam tak robić. Ale w tym problem, że wyjeżdżam. Co by można robić żeby te włosy się tak nie tłuściły? albo jakaś odżywka czy mgiełka która sprawi że na drugi dzień można spryskać włosy a nie bedą wyglądać na tłuste.
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:22   #13
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Przetłuszczające się włosy

Jakich kosmetyków używasz? Jeżeli szamponów i odżywek do tłustych włosów to spróbuj na miesiąc chociaż zmienić na takie do włosów suchych.
Te do włosów tłustych silnie odtłuszczają i skóra (nawet sucha skóra) produkuje coraz więcej tłuszczu żeby się chronić. Te do suchych już nie - i dlatego skóra może produkcję wyregulować na normalnym dla niej poziomie. Ale musisz dać jej trochę czasu.
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 12:14   #14
Aniulek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska:*
Wiadomości: 113
GG do Aniulek_
Dot.: Przetłuszczające się włosy

mam ten sam problem. uzywam szamponu zwyklego, taniego z rumiankiem. i staram sie jak najmniej czesac wlosy oraz ich dotykac. na 2 dzien biore zwykly puder (oczywiscie nie w kremie,zeby nie bylo:P) do twarzy i na wlosy (nie na cale tylko na ok 3 cm gdzie sa przetluszczone):P i zwanego smalcu za specjalnie nie widac. tylko,ze ja mam jasne wlosy, dlatego puder nie rzuca sie w oczy. slyszalam tez o stosowaniu zwyklego pudru dla dzieci,ale nigdy nie praktykowalam tego.

stosowalam specjalne szampony i odzywki ale to nic nie dalo. te fu wlosy zawdzieczam hormonom, szaleja i tyle proponuje zwiazanie wlosow i zero grzywki na czole. i tak samo podczas snu.
__________________
With the taste of your lips...
With a taste of the poison paradise...
I'm addicted to you!
Don't you know that you're toxic?
18.04

Edytowane przez Aniulek_
Czas edycji: 2009-11-17 o 12:17
Aniulek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:20   #15
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Przetłuszczające się włosy

Używam szamponu do włosów suchych i zniszczonych. Nie używam odżywki bo włosy robią się szybciej tłuste. Chyba że czasem na końcówki.
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:11   #16
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Przetłuszczające się włosy

myłam wlosy codziennie od 10 lat a teraz zrobiłam sobie trwałą i włosów nie muszę myć codziennie-myje co 2 dni, a jeszcze na trzeci wyglądają OK. Jestem przeszczęśliwa
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 15:39   #17
aleks185
Raczkowanie
 
Avatar aleks185
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 41
Dot.: Przetłuszczające się włosy

Mam dokładnie tak samo
Nawet jak umyję włosy wieczorem to na drugi dzień popołudniu mam już smalec
Może znacie jakieś domowe sposoby na przetłuszczanie włosów
Bo wszystkie szampony itp nic nie dają
aleks185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 15:48   #18
Aniulek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska:*
Wiadomości: 113
GG do Aniulek_
Dot.: Przetłuszczające się włosy

stosowalam szampon Seboratin. kupilam w aptece. no i pomagał w sumie
__________________
With the taste of your lips...
With a taste of the poison paradise...
I'm addicted to you!
Don't you know that you're toxic?
18.04
Aniulek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 15:56   #19
aleks185
Raczkowanie
 
Avatar aleks185
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 41
Dot.: Przetłuszczające się włosy

No tak ale chodziło mi o jakieś domowe sposoby Ale dzięki za propozycję, warto spróbować
aleks185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 16:08   #20
Aniulek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska:*
Wiadomości: 113
GG do Aniulek_
Dot.: Przetłuszczające się włosy

domowych sposobow nie znam
__________________
With the taste of your lips...
With a taste of the poison paradise...
I'm addicted to you!
Don't you know that you're toxic?
18.04
Aniulek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:26   #21
Smunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 81
GG do Smunia
Dot.: Przetłuszczające się włosy

Autorko wątku. Na wyjazdy świetnie sprawdza się suchy szampon. Taki proszek wciera się we włosy i absorbuje on tłustą wydzielinę skóry głowy i pot. Potem wystarczy go wyczesać. Nie używać na podrażnioną skore głowy.
Smunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 15:59   #22
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Przetłuszczające się włosy

Pomóc mogą ziołowe płukanki, np. z szałwii, rozmarynu czy tymianku. Można też spłukiwać włosy wodą z cytryną. Oprócz tego suszenie chłodnym nawiewem (gorące powietrze pobudza gruczoły łojowe) i unikanie częstego dotykania włosów dłońmi. Polecam artykuł o przetłuszczających się włosach
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 13:46   #23
agaaaacia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2
Dot.: Przetłuszczające się włosy

płukanki z ruminku i pokrzywy, a takze miety mogą byc pomocne, naturalne szampony z rumienku i pokrzywy tez. ja polecam cynk w tabletkach, po 2 tyg stosowanania nie myje włosów codziennie tylko co 2 - 3 dzień, jest znaczaca poprawa i juz nie swieci mi sie cera.polecam

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

a i najważniejsze myc włosy w zimnej lub chłodnej wodzie (gorąca i ciepła pobudza gruczoły do pracy) i płukać jak najdłużej

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------


Edytowane przez agaaaacia
Czas edycji: 2010-04-21 o 13:47
agaaaacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:49   #24
pietrucha91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
łojotok- włosy

witam

od dłuższego czasu miałem problem z włosami i z cerą twarzy. w zeszłorocznym maju kupiłem sobie żel do włosy który zniszczył mi włosy i zaczęły mi po nim wypadać. włosy i skórę głowy miałem suchą jak pieprz, a wizyty u dermatologa i przepisane przez niego leki nie pomagały.

następnie włosy zaczęły mi się strasznie przetłuszczać, a potem czoło. wypadanie włosów się nasiliło, a nawet częste mycie włosów nie pomagało bo kilka godzin po myciu głowy włosy i czoło znowu były tłuste. na czole non stop pojawiały się wypryski i krosty. towarzyszyło temu częste swędzenie a nawet pieczenie. ostatnio kupiłem Nizoral i efekty były natychmiastowe. od razu po myciu poczułem ulgę, a włosy nie przetłuszczają się z takim natężeniem jak wcześniej. swędzenie i pieczenie zniknęło a włosy również przestały mi wypadać. to dopiero początek kuracji ale wiem że ten szampon mi pomaga i czekam na dalsze wyniki.

doszedłem do wniosku że mam po prostu łojotok, w ulotce wyczytałem że Nizoral zwalcza tego typu przypadki i producent w tym przypadku nie kłamał.

problem na dzień dzisiejszy jest taki że włosy mi się mocno przerzedziły i zrobiły mi się zakola. czy istnieje taka możliwość aby naturalnie włosy wróciły do swojego dawnego stanu? wcześniej miałem gęste i mocne włosy tak jak mój ojciec i raczej takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. jeśli nie to istnieje możliwość aby jakimiś środkami medycznymi spowodować aby mi odrosły?

z góry dziękuje za pomoc.
pietrucha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:59   #25
erobaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Przetłuszczające się włosy

Witam, o to moje spostrzeżenia:
Przepisy na płukanki są dobre, sama stosowałam płukankę z octu winnego z cytryną i szałwią a następonego dnia wtarłam samą cytrynę w skórę i włosy (na razie tylko raz, heh, w tym tygodzniu to wystarczyło). Jednak co do szamponów-mam własne zdanie na ten temat po tym, jak umyłam swoje włosy SZARYM MYDŁEM i nie zauważyłam żadnej, powtarzam, ŻADNEJ różnicy w ich wyglądzie, miękkości czy częstotliwości mycia. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na "opdpowiednie" czy "dobre" szampony (u mnie szampon przeciwłupieżowy pogorszył sprawę).
Oprócz wspomnianych problemów dermatologicznych skóry należy wziąć pod uwagę jeszcze inne czynniki:

-dieta (bez słodyczy, używek, smażonych potraw, mniej soli, mięsa czy herbaty-za to duużo warzyw i owoców)

-hormony: pomimo, że moje małe dzieci odżywiają się tak samo jak ja, ich włosy jeszcze po tygodniu są świeże. Za młodszych czasów również nie potrzebowałam ich myć częściej niż raz na sześć dni. Stąd wniosek, iż hormony i rozwój fizyczny mają w tym swój udział

-stress: moje dzieci nie mają takich stresów co ja teraz, się wie. Chciałabym mieć takie problemy, jak którego misia zabrać ze sobą Ja natomiast jak się zdenerwuję to czuję jak mi włosy stają dęba

-wilgotność i temperatura powietrza: wiadomo, wilgoć powoduje że włosy są oklapnięte, latem zaś częściej się przetłuszczają.

Dla mnie najlepsze do włosów jest szare mydło. Ponoć nasze babcie je stosowały kiedy nie wymyślono jeszcze takich "specyfików" jak szampony. Dziś jeszcze po wczorajszym myciu cieszę się świeżo wyglądającymi włosami. Myślę, że jutro z powodzeniem również ominie mnie mycie włosów. Dziewczyny, powodzenia
erobaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 14:15   #26
Asiunia1230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 467
Nagle zaczęły mi się przetłuszczać włosy! Czy to wina chromu? Pomóżcie :(

Są okropne - od razu po wysuszeniu są sztywne i tłuste u nasady, muszę wiązać je w kitkę, to jakaś masakra.
Nigdy nie miałam problemu z przetłuszczaniem się włosów, zawsze były normalne, lejące się. Wyglądam jakbym nie myła włosów ;/

Jest kilka rzeczy jakie zmieniłam w swoim życiu/diecie, a mianowicie:

-zaczęłam ćwiczyć,
-dieta jest bogatsza w białko, a uboższa w węglowodany,
-biorę suplementy takie jak - chrom, thermo speed extreme olimp, wita-min plus olimp

Odstawiłam thermo speed extreme olimp jakieś trzy dni temu, więc to chyba nie wina tego suplementu. Wydaje mi się, że to nie od witamin i minerałów. Więc może to przez chrom??

Używałam szamponów przeciwłupieżowych i do włosów przetłuszczonych i nic nie pomaga.

Tak z dnia na dzień stały się przetłuszczone.
Asiunia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 07:26   #27
Patika_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 22
Dot.: Nagle zaczęły mi się przetłuszczać włosy! Czy to wina chromu? Pomóżcie :(

Słyszałam, że po chromie mogą wypadać włosy, więc niewykluczone, że i się przetłuszczają.
Nie wiem, w jakim jesteś wieku, jeśli masz jeszcze naście lat, to też może być przyczyną - mi się właśnie zaczęły przetłuszczać jakoś w okresie dojrzewania. W wakacje babcia mi robiła płukanki ze świeżych pokrzyw;-) i chyba trochę pomagało. Polecam jakiś szampon pokrzywowy plus zwykle witaminy A+E i tran - dobrze działają na włosy i cerę. Ja w ogóle nie widzę powodu, żeby przepłacać za suplementy, skoro są tańsze polskie mieszanki witaminowo-minerałowe z taką samą zawartością składników, no ale to już twoja decyzja.
Patika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 07:38   #28
Asiunia1230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 467
Dot.: Nagle zaczęły mi się przetłuszczać włosy! Czy to wina chromu? Pomóżcie :(

Cytat:
Napisane przez Patika_ Pokaż wiadomość
Słyszałam, że po chromie mogą wypadać włosy, więc niewykluczone, że i się przetłuszczają.
Nie wiem, w jakim jesteś wieku, jeśli masz jeszcze naście lat, to też może być przyczyną - mi się właśnie zaczęły przetłuszczać jakoś w okresie dojrzewania. W wakacje babcia mi robiła płukanki ze świeżych pokrzyw;-) i chyba trochę pomagało. Polecam jakiś szampon pokrzywowy plus zwykle witaminy A+E i tran - dobrze działają na włosy i cerę. Ja w ogóle nie widzę powodu, żeby przepłacać za suplementy, skoro są tańsze polskie mieszanki witaminowo-minerałowe z taką samą zawartością składników, no ale to już twoja decyzja.
Mam 20 lat. To, że po chromie włosy mogą wypadać też słyszałam, czytałam też, że chrom powinien przeciwdziałać przetłuszczaniu, a nie jeszcze je wzmagać (bądź tworzyć- jak w moim przypadku).

Nie podejrzewałam kiedykolwiek, że włosy będą mi się przetłuszczać
Z cerą nie mam już problemów, mam uczulenie na laktozę - przestałam pić mleko i trądzik zniknął. Zostały tylko lekkie przebarwienia.
Asiunia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 13:41   #29
ciezkawalizka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 25
Dot.: Nagle zaczęły mi się przetłuszczać włosy! Czy to wina chromu? Pomóżcie :(

nie sądze zeby to było przez chrom, moze po prostu zmieniłas diete i ona wpłyneła na jakosc włosów?
ciezkawalizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 17:29   #30
Asiunia1230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 467
Dot.: Nagle zaczęły mi się przetłuszczać włosy! Czy to wina chromu? Pomóżcie :(

Dużo w diecie nie zmieniłam. Odstawiłam słodycze i pieczywo, tłuszcze zastąpiłam tymi zdrowymi (olej lniany, z pestek winogron, oliwa z oliwek), nie jem smażonego i fast-foodów. Dodałam sporo białego mięsa, kasze gryczaną, ryż brązowy, owoce oraz warzywa.
Przy takiej diecie raczej powinno być chyba lepiej a nie gorzej?
Asiunia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 11:39:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.