brzuch pod pepkiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-31, 10:42   #1
biedrona1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 125
Exclamation

brzuch pod pepkiem


Czesc wszystkim...
Jestem szczupla osoba, ktora brzuszek nad pepkiem ma plaski i chudziutki jednak pod pepkiem jest on juz duzo wiekszy Nie wiem od czego to moze byc.. Wiem, ze to glupio brzmi ale nie potrafie tego bardziej wytlumaczyc... jest on calkowicie plaski tylko gdy jestem bardzo glodna i spragniona... Nawet cwiczenia nie pomagaja... Kiedys uslyszalam natomiast opinie, ze moze to byc od zbyt czestego picia (nie mam tu na mysli kawy czy herbaty ale np zwykla wode niegazowana) Prosze poradzcie mi co moge z tym zrobic bo jak dla mnei jest to bardzo uciazliwe i zle sie z tym czuje????
biedrona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 10:49   #2
Lightness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 19
Dot.: brzuch pod pepkiem

Hej!
Wiesz mam podobny problem)
Stosuj zdrowe szczypanie brzuszka, zeby powstaly faldki i masaz rekawica, a najlepiej zerknij na cwiczenia, ktorych sama od dzis korzystam))mam 166 cm wzrostu 65 cm w tali czy to za duzo?
Slyszalam, ze miesnie brzucha rzezbia sie dosc szybko, dlatego postanowilam wziac sie za siebie!!!
Prawde mowiac to zaczelam od dzis, i nie za duzo, ale nie nalezy przeciez sie przemeczyc tak by nastepnego dnia nie zrobic o kilka wiecej tylko o kilkanascie mniej
Moj program na poczatek wyglada tak ( 2 pierwsze tygodnie)
!Brzuch
a) Mocne mięśnie: Leżąc na plecach, podciagnij kolana. Stopy postaw plasko na ziemi jak najladej od bioder. Powoli unos glowe wyciagajac przed siebie rece-tak aby byly ulozone wzdluz ciala. W tej pozycji pozostan 3 sekundy.Do wykonania przynajmniej 8 razy, ale to tzn polbrzuszki wiec ja robie 25 razy!!!
b) Smukła talia: to te brzyszki skosne na talie tez 25 razy na jeden bok
c)Zero fałdek:Połóż sie na plecach ze skrzyzowanymi pod glową ramionami. Napnij mięśnie brzucha. Zegnij nogi w biodrach pod kątem 90 stopni i "wsiadaj" na rower. Do wykonania 2 "jazdy po 2 minuty))
d) to jest tzw kołyska, podnoszenie nog w gore ale to chyba wszyscy znaja bo ktos juz to napisal i tez powtorzyc 25 razy
2 Jesć z umiarem, ja na sniadanie pije jorurt do tego pieczywo chrupkie- zytnie, na obiad warzywa np kalafior i brokuly prosto z wody, a na kolacje to roznie tez jogurt i pieczywo zytnie albo rezygnuje, nio i pic co najmniej 2 litry wody i jesc owoce)))
3Szczypanie brzuszka podczas kapieli, to doskonale wplywa na jedrnosc
4 Masowac brzuch specjalna rekawica przez np 5 min
5 Wlac do goracej wody 10 kropli soku cytryny tyle samo olejku rozmarynowego lub lawendowego. Nasączyc recznik wywarem i owinac ciasno brzuch na 40 min
6Wyciągnij brzuch i wyprostuj plecy:P:P Trzeba chodzic wyprostowanym, to najlepszy sposob na ladna postawe tym samym plaski brzuch!!!
7 Używac codzinnie balsamu ujedrniajacego, i jak najczesciej masowac jesli juz nie cwiczyc to szczypac masowac itp brzuch))
Lightness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 10:56   #3
biedrona1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 125
Dot.: brzuch pod pepkiem

ale ja juz to robie od kilku tygodni i to nic nie pomaga ((

Wczesniej cwiczylam przez dlugi okres zanim przestalam i tez mi to nic nie pomogla akurat na moj dolny brzuszek wszystko chudnie, wysmukla sie oprocz tego co jest najbardziej wskazane nawet nie pije juz herbaty czarnej tylko czerwona, nie jem rzeczy ciezko strawnych i nadal nie widze zadnych efektow
biedrona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 11:18   #4
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: brzuch pod pepkiem

Ja mam dokładeni ten sam problem. Cwiczenia nie pomagają, widicznie to wina diety, ale co należałoby wykluczyc żeby problem zniknal? Okropnie to wygląda bo górna partia brzucha prawie modlowa, a dół.... no oponka na szrokosc kości biodrowych. Specjalistki od smukłej sylwetki pomocy!!!
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 11:23   #5
biedrona1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 125
Dot.: brzuch pod pepkiem

Carla 1010

Dokladnie tak jest jak mowisz... Widze, ze nie tylko ja jedna mam z tym problem To podbudowuje mnie troszke... moze wspolnymi silami uda sie cos osiagnac
biedrona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 11:42   #6
Lightness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 19
Dot.: brzuch pod pepkiem

mnie kiedy lekarz powiedzial, ze trzeba jesc salate na taki brzuch
Lightness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 11:44   #7
biedrona1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 125
Dot.: brzuch pod pepkiem

hmm salate??? jakos nie kojarzy mi sie aby moglaby pomoc ale kto wie moze to wlasnie bedzie cos co by pomoglo
biedrona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 13:09   #8
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: brzuch pod pepkiem

To jest warstwa komórek tluszczowych, ktore zlokalizowane sa tuz pod skora(tzw oponka), dlatego tak trudno je zlikwidowac i tak dlugo czeka sie na efekty.

Polecam aeroby na brzuch ze szczegolnym uwzglednieniem tych dolnych partii, czyli np. unoszenie nóg

PS. Jesli duzo pijemy, to nic dziwnego ze mamy rozdęty brzuch. Ale wodą, nie tłuszczem!
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 13:16   #9
biedrona1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 125
Dot.: brzuch pod pepkiem

Nio ale czy to mozliwe aby ta woda a nie tluszcz odkladala sie tylko w dolnej czesci???
biedrona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 13:29   #10
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: brzuch pod pepkiem

Ale to nie woda sie odklada! Ona tylko gromadzi sie, a dolna czesc brzucha to poczatek jelita grubego, w ktorym wchlaniana jest woda. Po prostu czujesz jak sobie faluje w brzuchu razem z Tobą
A ta oponka to jest wlasnie w-wa tluszczu podskórnego, którą najtrudniej zrzucić.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 13:43   #11
biedrona1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 125
Dot.: brzuch pod pepkiem

oki wiec ile musialabym cwiczyc by osiagnac zadawalajace efekty???? Jak dlugo??? jak czesto??? i przez jak dlugi okres czasu ???
biedrona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 18:23   #12
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: brzuch pod pepkiem

Mam ten sam problem, co gorsza trenowałam sztuki walki i mój brzuch jest naprawde umięśniony tylko ta oponka na dole ale ostatnio zainteresowałam się Pilates są to ćwiczenia które mogą pomóc, do tego aeroby no i najważniejsza jest dieta (zero soli) plus kemik ujędrniający.
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 18:32   #13
marine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Arrow Dot.: brzuch pod pepkiem

Hej dziewczyny )!! ja tez mam ten problem:-((!! tez ćwicze..słyszłam o szypaniu jak pamiętam to stosuje:P: a sałata..hmm ona ponoć wzmaga przmiene materii z tego co wiem..) no ja tez mam nadzieje że wspólnymi siłami osiągniemy sukces bo lata tuz tuż..a nieefektownie wygląda ten "sterczący" brzuszek gdy jest sie szczupłą ...prawda? hmm.....a kiedyś myślałam z e to tylko moja zmora... pozdrowionka p.s. jak byście jeszcze gdzieś wyczytały o nowościach w zwalczaniu tego uporczywego kłopotu dajcie znać na forum trzymajcie się!!!!

Edytowane przez marine
Czas edycji: 2005-05-31 o 18:34
marine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 18:24   #14
Lightness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 19
Dot.: brzuch pod pepkiem

Wiecie co ja mam 64 cm w tali i 87 w biodrach to podobno dobrze a ta oponka to mnie dobija((((((((((((((((( (( albo jestem przewrazliwiona po prostu
Lightness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 09:04   #15
biedrona1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 125
Dot.: brzuch pod pepkiem

Ech ja mam 65cm w pasie i jakies 88cm w biodrach a ta oponka meczy mnie od bardzo dawna to straszne a w szczegolnosci wtedy kiedy chce sie zalozyc jakies biodrowki, ktore uwielbiam a do tego bluzeczke przed pepek
biedrona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 09:34   #16
marine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Arrow Dot.: brzuch pod pepkiem

Cytat:
Napisane przez biedrona1
Ech ja mam 65cm w pasie i jakies 88cm w biodrach a ta oponka meczy mnie od bardzo dawna to straszne a w szczegolnosci wtedy kiedy chce sie zalozyc jakies biodrowki, ktore uwielbiam a do tego bluzeczke przed pepek
dokładnie biedroneczko!!!znam ten ból :-( niestety!!! równiez uweilbiam biodróweczki a latem uwielbiam odkrywać brzuszek oponka jest straszna!!!! chce sie jej pozbyc i to jak najszybciej...bużka!!
marine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 11:17   #17
gosiek oo1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 25
Dot.: brzuch pod pepkiem

Cytat:
Napisane przez biedrona1
Ech ja mam 65cm w pasie i jakies 88cm w biodrach a ta oponka meczy mnie od bardzo dawna to straszne a w szczegolnosci wtedy kiedy chce sie zalozyc jakies biodrowki, ktore uwielbiam a do tego bluzeczke przed pepek
Ech dziewczyny ile ja bym dała, żeby mnieć takie wymiarki . A tu przede mną jeszcze dużo ciężkiej pracy i wylanego potu . Ale mam nadzieję, że mi się uda i dam radę to wytrzymać.
gosiek oo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 13:10   #18
biedrona1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 125
Dot.: brzuch pod pepkiem

Dziewczyny to skoro jest nas tyle z podobnym - uciazliwym problemem - to wymyslmy cos razem... postanowmy cos wspolnymi silami - robmy to a co najwazniejsze motywujmy sie nawzajem opowiadajac o efektach... przeciez motywacja tu jest bardzo wazna i to brak jej i tego ze nie mam poprawy powoduje, ze sie poddajemy i oponka wygrywa co wy na to???
biedrona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 16:20   #19
marine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Arrow Dot.: brzuch pod pepkiem

Cytat:
Napisane przez biedrona1
Dziewczyny to skoro jest nas tyle z podobnym - uciazliwym problemem - to wymyslmy cos razem... postanowmy cos wspolnymi silami - robmy to a co najwazniejsze motywujmy sie nawzajem opowiadajac o efektach... przeciez motywacja tu jest bardzo wazna i to brak jej i tego ze nie mam poprawy powoduje, ze sie poddajemy i oponka wygrywa co wy na to???
Zgadzam się z Tobą. Razem zawsze rażniej pozatym sama świadomośc ze jest ktoś kto boryka sie z takim samym problemem dodaje sił i motywyje do działamania. Fajnie że ten tamat zosytał poruszony bo zawsze można podzielić się nowinkami czy osiągnięciami.Musze przyznac ze iiedyś nawet dietkowałam bo nie wiedziałam wtedy że ten brzuch to wina oponki i za wszewlką cene chciałam schudnąc..Teraz to się zmeiniło większy naciska kłade na ćwiczenia codziennie staram się wkonac pare brzuszków, używam kremów i masuje brzuszek. Pozatym staram sie jesc to co przyspiesza przemiane materii))) czy też usprawnia prace jelit.
Drogie wizażanki trzymajmy sie razem a efekty napewno będą ..prędzej czy pózniej)))) musimy wieżyc że nam sie udą chęci i motywacja to podstawa))
ale się rozpisałam pozdrawiam!!bużka
marine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-02, 18:43   #20
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: brzuch pod pepkiem

Ja również sie przyłączam
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 12:15   #21
marine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Talking Dot.: brzuch pod pepkiem

no dziewczynki zapomniałyście
marine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 09:18   #22
biedrona1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 125
Dot.: brzuch pod pepkiem

nie, nie zapomniałysmy - tzn ja nie zapomnialam... Tylko jesli chodzi o mnie to mialam dwa dni podlamania - jedzenia slodyczy i ziemniaczki tez sie zdarzylo zjesc a cwiczenia poszly troszeczke na drugi plan Ale wiecie jak to jest - sesja, stres - obym tylko szybko wrocila do poprzednich postanowienien dietetycznych, ruchowych i kosmetycznych bo juz po tych kilku dniach przybylo mi nie wiem jakim cudem 2 cm w biodrach Ech
biedrona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 10:23   #23
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Unhappy Dot.: brzuch pod pepkiem

Hmmm, ja mam identyczny problem, tzn. chudnę i umięśniam wszystkie partie oprócz dołu brzuszka. I niestety obawiam się, że mam na to wytłumaczenie. Studiuję Odnowę Biologiczną i na jednych z zajęć rozmawialiśmy właśnie o mięśniach brzucha... Otóż kobiety są tak zbudowane, że dolny mięsień brzucha jest bardzo słabo rozwinięty a nawet zdarza się, że praktycznie go nie ma. Jest to związane z przyszłą ciążą... Ta tkanka tłuszczowa też jest praktycznie nie do usunięcia (są to naturalne rezerwy dla dzidziusia). Niestety taka juz natura kobiet. Natomiast silne mięśnie brzucha to taki "pancerz" trzymający w ryzach nasze narządy wewnętrzne.... np. gdy zjemy za dużo, przy mocnych mięśniach nie wyglądamy jak balonik.
Dlatego tak jak piszecie, mięśnie nad pępkiem są silne i można je pięknie wyrzeźbić, natomiast te pod pępkiem są na to zbyt słabe i wystarczy, że za dużo zjemy aby brzuszek nieładnie się wydął (po prostu nie ma "pancerza", który trzyma jelita w ryzach).
Oczywiście można nad tym pracować ale na efekty trzeba bardzo dlugo czekać i chyba nigdy tak do końca nas nie zadowolą...
Ehhh ta kobieca natura
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 13:43   #24
biedrona1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 125
Dot.: brzuch pod pepkiem

Nio to teraz nas załamałas Doridee i co my mamy teraz zrobic??? przeciez nie mozna sie poddac bo ten brzuszek wyglada bardzo nieladnie
biedrona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 20:25   #25
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: brzuch pod pepkiem

Zgadzam się, mi też się to bardzo nie podoba :/ Pewnie, że nie można się poddawać!!! Musimy dużo ćwiczyć,szczególnie specjalne cwiczenia na dolne partie mięśni brzucha. Stosować systematycznie kremy wyszczuplające i ujędrniające skórę brzucha, różne masaże, szczypanki i co tam jeszcze...
Ale pamiętajmy, że ta okolica to prawdziwa kobieca "pięta achillesowa" i nie oczekajmy cudów i nie poddawajmy się zbyt szybko Ja w każdym razie ciągle walczę o swój płaski brzuch i nie zamierzam się poddawać Mam nadzieję, że w końcu mój organizm zrozumie, że mimo wieku nie chcę jeszcze dzidziusia i te rezerwy są mi zupełnie zbyteczne
Życze powodzenia!!!!
Dori
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 15:38   #26
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: brzuch pod pepkiem

Ja przylaczam sie do rozmowy bo mam ten sam problem.Przez rok chodzilam na Pilates i byly efekty, tylko teraz nie mam za bardzo kasy ani czasu.Czasem proboje sama pocwiczyc w domq bo na tych zajeciach bylam na poziomie srednio-zaawansowanym ale wiecie jak to jestMusze przyznac ze te cwiczenia sa bardzo fajne i polecam.Zwlaszcza jak ktoras z Was pikne Wizazanki ma bole brzushka wiadomo w ktorej czesci miesiacaMi to pomoglo i kiedy regularnie cwiczylam nie mialam zadnych dolegliwosci z tej stronyPozatym w Pilatesie chodzi przedwszystkim o wzmocnienie miesni brzucha.Nie dzieje sie to odrazu, po jakis 3 miesiacach widac efekty.
Nio ale przestalam chodzic na zajecia i oponka jestbiore sobie od dzis postanowienie zeby cwiczyc tego Pilatesa w domu bo zaczyna sie robic cieplej nio i zgodnie z Waszymi radami nie dam oponce spokoju, bede szczypac i zawziecie masowacdzieki Wam moja oponka i ja nie czujemy sie osamotnione
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 18:35   #27
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: brzuch pod pepkiem

z wlasnego doswiadczenia wiem, ze oprocz regularnych ''brzuszkow'' trzeba na codzien, najlepiej caly czas trzymac proste plecki i wciagniety brzuszek, zarowno te czesc nad jak i pod pepkiem, wtedy miesnie pracuja caly dzien. naprawde widac wtedy efekty, a nasza sylwetka sprawia wrazenie jeszcze szczuplejszej.
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 19:20   #28
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: brzuch pod pepkiem

"brzuszek pod pępkiem" jest moim zdaniem najczęściej spotykaną odmianą brzuszka ja mam dokładnie to samo, moja siostra też jak i wiele dziewczyn. żadko zdarza się że tłuszcz rozkłada się na cały brzuszek (tak ma moja przyjaciółka i jej zazdroszczę)
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 23:13   #29
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: brzuch pod pepkiem

no to juz sama nie wiem czy da sie jakos zlikwidowac ta oponke 'pod'. Jesli tak to prosze dajcie przepisDieta, cwiczenia-ale jakie?
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 12:00   #30
karusia20
Raczkowanie
 
Avatar karusia20
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 54
Dot.: brzuch pod pepkiem

Kurcze, ja tez mam problem z brzucholkiem pod pępkiem Dziewczyny jeśli tylko znajdziemy jakies dobre ćwiczenia na zlikwidowanie tego wstrętnego tłuszczyku, wypiszmy je na tu na forum Wspólna walka jest o wiele przyjemniejsza!!!!
__________________
"Rozpraw się, losie, zły biesie,
W zaciekłej ze mną szermierce!
A jeśli serce nie zniesie?
To trudno! Ja albo serce."
L. Staff
karusia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-15 21:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.