Torebki Zofii Chylak chylak.com - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-15, 17:15   #901
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Super ten Kulik Worek taki trochę chylakowy, ale jakoś chyba bardziej do mnie przemawia.
prawda? detale podobają mi się bardzo, ale nie kupuje - przynajmniej w styczniu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 19:04   #902
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
prawda? detale podobają mi się bardzo, ale nie kupuje - przynajmniej w styczniu
Ja też na razie nie, bo mam inne wydatki i przeprowadzkę na widoku, ale "wpisuję" na listę.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-16, 09:28   #903
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja też na razie nie, bo mam inne wydatki i przeprowadzkę na widoku, ale "wpisuję" na listę.
to rzymamy się
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-16, 11:23   #904
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
to rzymamy się
Ojj tak, ja to się w ogóle staram trzymać w ryzach z wszelkimi wydatkami...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-16, 12:20   #905
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Obawiam sie, ze one juz doczekaly sie wieliu kopii (nie mam na mysli podrobek)...

Edytowane przez 77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Czas edycji: 2021-02-05 o 17:11
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 20:09   #906
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Kupilyscie coś na archive sale? Kusił mnie pyton (obojętnie półksiężyc lub ten z klapka) ale nie zdążyłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 20:32   #907
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Kupilyscie coś na archive sale? Kusił mnie pyton (obojętnie półksiężyc lub ten z klapka) ale nie zdążyłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie, bo burgundową juz mam, a nic innego mi sie nie podobało. Jedynie oliwka by mnie kusiła, ale niczego w tym kolorze nie było na tej wyprzedaży. Ogólnie trochę bida i wkurza mnie że dopiero po kliknięciu w daną torebkę widać że jest już wyprzedana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-18, 20:58   #908
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

A ja nie wiedzialam nic o wyprzedazy moze to i lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 21:27   #909
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie, bo burgundową juz mam, a nic innego mi sie nie podobało. Jedynie oliwka by mnie kusiła, ale niczego w tym kolorze nie było na tej wyprzedaży. Ogólnie trochę bida i wkurza mnie że dopiero po kliknięciu w daną torebkę widać że jest już wyprzedana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez mnie to wkurzało ale później poprawili - sprawdzałam jakieś 2h temu i niektóre torebki miały u góry na zdjęciu „wyprzedane”. W sumie nawet nie niektóre tylko większość chyba zostały te z piórami


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 18:46   #910
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cześć dziewczyny, melduję się na wątku. Kupiłam dziś mały worek (pyton). Myślałam o nim kilka lat (!!!) temu, chyba w 2018, ale był niedostępny. A dziś weszłam na stronę i był, więc się skusiłam. Zastanawiam się tylko, czy nie będzie dla mnie za mały - mam 174 cm wzrostu, lubię średnie albo większe torebki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 19:14   #911
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, melduję się na wątku. Kupiłam dziś mały worek (pyton). Myślałam o nim kilka lat (!!!) temu, chyba w 2018, ale był niedostępny. A dziś weszłam na stronę i był, więc się skusiłam. Zastanawiam się tylko, czy nie będzie dla mnie za mały - mam 174 cm wzrostu, lubię średnie albo większe torebki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To raczej duży worek byłby dla Ciebie lepszy. Mały jest naprawdę po prostu mały.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-21, 19:22   #912
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
To raczej duży worek byłby dla Ciebie lepszy. Mały jest naprawdę po prostu mały.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Według mnie nie jest wcale taki mały wiadomo, zależy od wzrostu i od tego jakie torebki się nosiło do tej pory. Ja mam 172 i dla mnie jest idealny, a mieści się do niego naprawdę dużo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 19:34   #913
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
To raczej duży worek byłby dla Ciebie lepszy. Mały jest naprawdę po prostu mały.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Duży nie jest dostępny, poza tym szukałam mniejszej/średniej torebki, takiej na wyjścia na miasto. Poza tym czytałam, że jest lekki i pakowny, więc byłby idealny. Obawiam się tylko, że może nieproporcjonalnie wyglądać, ale muszę go przymierzyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 19:39   #914
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Duży nie jest dostępny, poza tym szukałam mniejszej/średniej torebki, takiej na wyjścia na miasto. Poza tym czytałam, że jest lekki i pakowny, więc byłby idealny. Obawiam się tylko, że może nieproporcjonalnie wyglądać, ale muszę go przymierzyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak szukałaś mniejszej to ok. Wyżej napisałaś, że lubisz większe torebki, a ta na pewno taka nie jest, poza tym jesteś wysoka. Zobaczysz, najwyżej odeślesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 19:36   #915
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Przyszedł do mnie mały worek. Wcale nie był taki mały, raczej średni, a nawet większy niż średnie torebki. Sylwetkowo pasował, długość paska do noszenia na jednym ramieniu (nie przez ciało) ideolo. Spokojnie zmieściłabym portfel, telefon, okulary w etui, małą kosmetyczkę, etui na klucze i nawet Kindle. Czyli wszystko, czego potrzebuję do szczęścia. Był bardzo ładnie wykonany, zero zarzutów. Niestety miał dwa minusy, które go dyskwalifikowały. Zamknięcie było mało bezpieczne, lepiej sprawdzałby się materiałowy worek w środku - taka jakby podszewka ściągana na materiałowy troczek, ale to jeszcze byłbym w stanie przeżyć. Natomiast przekreśliłam go całkowicie z tego względu, że nie miał żadnej kieszonki wewnątrz, a ja potrzebuję takiej na telefon, żeby nie latał po dalek torebce. Jakoś tego nie doczytałam. Szkoda. Także odesłałam go już, żeby nie kusił


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 22:15   #916
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Hmm ja mam duży worek i ma małą kieszonkę na telefon w środku. Ale fakt, ten brak podszewki, zamka, kieszonek to jest jakaś plaga wśród teoretycznie porządnych, drogich torebek, szkoda :/ Idą na łatwiznę i tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 23:26   #917
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Totalnie nie rozumiem braku tych nieszczęsnych kieszonek. Czytałam, że w starych małych workach nie było podszewki, teraz jest. Ale nie ma żadnej kieszonki. Jakościowo był naprawdę bardzo ok, w porównaniu do np torebek z Kazara (które lubię) wyglądał lepiej, myślę że ładnie by się starzał, ale wiem, że przez brak kieszonki nosiłabym go rzadko, więc odpuściłam. Będę szukać czegoś innego
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 00:07   #918
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 124
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Widzę, jestem spóźniona na imprezę chylakową, ale właśnie mnie ogarnął torebkowy szał i chciałam się podzielić moimi wrażeniami.

Wiele, wiele przeczytałam o modelach i ostatnio zakupiłam klasyczną, w brązowym błyszczącym krokodylu. No i mam nauczkę, że trzeba słuchać intuicji, bo niestety, o ile sama torebka to dzieło sztuki, tak nie widzę, jak miałabym ją nosić. Ten gruby krótki pasek jest po prostu nieakceptowalny. Torebka jest pękata i niestety słabo to wygląda "pod cyckiem". Może półksiężyc lepiej wygląda, bo jest "szczuplejszy"... ale nie będę już tego sprawdzać. Nie bardzo rozumiem dołączania tylko tego paska, to noszenie torebki "pod cyckiem" chyba miało swoje 5 minut kilka lat temu, a teraz to po prostu dziwnie wygląda. Gdyby jeszcze można było dokupić te dłuższe, regulowane paski, ale one są permanentnie niedostępne. Nie będę więc na nie liczyć i odsyłam.

Sama obsługa na 5.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 00:19   #919
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Widzę, jestem spóźniona na imprezę chylakową, ale właśnie mnie ogarnął torebkowy szał i chciałam się podzielić moimi wrażeniami.

Wiele, wiele przeczytałam o modelach i ostatnio zakupiłam klasyczną, w brązowym błyszczącym krokodylu. No i mam nauczkę, że trzeba słuchać intuicji, bo niestety, o ile sama torebka to dzieło sztuki, tak nie widzę, jak miałabym ją nosić. Ten gruby krótki pasek jest po prostu nieakceptowalny. Torebka jest pękata i niestety słabo to wygląda "pod cyckiem". Może półksiężyc lepiej wygląda, bo jest "szczuplejszy"... ale nie będę już tego sprawdzać. Nie bardzo rozumiem dołączania tylko tego paska, to noszenie torebki "pod cyckiem" chyba miało swoje 5 minut kilka lat temu, a teraz to po prostu dziwnie wygląda. Gdyby jeszcze można było dokupić te dłuższe, regulowane paski, ale one są permanentnie niedostępne. Nie będę więc na nie liczyć i odsyłam.

Sama obsługa na 5.

Miałam to samo, kilka lat temu najpierw zamówiłam klasyka i jednak za bardzo odstawał, nie podobało mi się to. Półksiężyc za to jest dla mnie idealny, często go noszę. Jednak moja najczęściej używana torebka ze wszystkich jakie mam to worek chylak, ten model bardzo polecam. Pasek jest długi, a sama torebka mieści pół domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-30, 01:17   #920
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 124
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Miałam to samo, kilka lat temu najpierw zamówiłam klasyka i jednak za bardzo odstawał, nie podobało mi się to. Półksiężyc za to jest dla mnie idealny, często go noszę. Jednak moja najczęściej używana torebka ze wszystkich jakie mam to worek chylak, ten model bardzo polecam. Pasek jest długi, a sama torebka mieści pół domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ha, no właśnie, worek też mam (w pytonie), z drugiej ręki, ale de facto nówka sztuka. Jest super, ale z kolei pasek za długi Nie dogodzisz. Spytam kaletnika, czy skróci, jak nie, to postaram się sprzedać.

Półksiężyc mnie strasznie kusi, bo piękny, ale tak chyba nic prawie sie nie mieści...
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 04:31   #921
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Widzę, jestem spóźniona na imprezę chylakową, ale właśnie mnie ogarnął torebkowy szał i chciałam się podzielić moimi wrażeniami.

Wiele, wiele przeczytałam o modelach i ostatnio zakupiłam klasyczną, w brązowym błyszczącym krokodylu. No i mam nauczkę, że trzeba słuchać intuicji, bo niestety, o ile sama torebka to dzieło sztuki, tak nie widzę, jak miałabym ją nosić. Ten gruby krótki pasek jest po prostu nieakceptowalny. Torebka jest pękata i niestety słabo to wygląda "pod cyckiem". Może półksiężyc lepiej wygląda, bo jest "szczuplejszy"... ale nie będę już tego sprawdzać. Nie bardzo rozumiem dołączania tylko tego paska, to noszenie torebki "pod cyckiem" chyba miało swoje 5 minut kilka lat temu, a teraz to po prostu dziwnie wygląda. Gdyby jeszcze można było dokupić te dłuższe, regulowane paski, ale one są permanentnie niedostępne. Nie będę więc na nie liczyć i odsyłam.

Sama obsługa na 5.
Hej, widzę że wątek został wskrzeszony, więc chętnie dorzucę swoje 3 grosze
Ja mam obecnie 4 torebki Chylak i ta właśnie klasyczna jest moją najmniej ulubioną. Wprawdzie długość paska niespecjalnie mi przeszkadza, ale to że jest gruby i razem z torebką trochę ważą, to już niebardzo. Wolę nosić tą torebkę na tzw.rączce, czyli tym krótkim pasku. Sama torebka jak dla mnie faktycznie też jest zbyt pękata , co wcale nie przekłada się na jej pakowość. Ogólnie nie jest zbyt poręczna . Zdecydowanie wolę klasyczną małą- ma zaskakującą pojemność jak na takiego malucha a przy tym jest leciutka plus ma cienki pasek.
Gdyby kogoś zainteresowały zdjęcia porównawcze tych dwóch torebek , to wstawiłam je tu kiedyś na wątku - są na poprzedniej stronie
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 19:36   #922
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

A ja najbardziej lubię półksiężyc w krokodylu. Tyle że u mnie wypada nad cyckiem
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-01, 00:36   #923
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Ha, no właśnie, worek też mam (w pytonie), z drugiej ręki, ale de facto nówka sztuka. Jest super, ale z kolei pasek za długi Nie dogodzisz. Spytam kaletnika, czy skróci, jak nie, to postaram się sprzedać.

Półksiężyc mnie strasznie kusi, bo piękny, ale tak chyba nic prawie sie nie mieści...

Tez mam pyton, dla mnie crossbody jest ok. Czasem tez wiąże sobie supełek jak chce nosić na ramieniu (podpatrzylam gdzieś w internecie). A półksiężyc mieści faktycznie mało ale mały portfel, telefon, chusteczki, lusterko i błyszczyk wchodzą u mnie wypada trochę niżej niż „pod cyckiem”, lepiej niż klasyk.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A ja najbardziej lubię półksiężyc w krokodylu. Tyle że u mnie wypada nad cyckiem

Ja mam matowy, ten z 2019. Skóra jest trochę bardziej elastyczna niż krokodyl, dla mnie idealna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-01, 10:03   #924
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Tez mam pyton, dla mnie crossbody jest ok. Czasem tez wiąże sobie supełek jak chce nosić na ramieniu (podpatrzylam gdzieś w internecie). A półksiężyc mieści faktycznie mało ale mały portfel, telefon, chusteczki, lusterko i błyszczyk wchodzą u mnie wypada trochę niżej niż „pod cyckiem”, lepiej niż klasyk.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------




Ja mam matowy, ten z 2019. Skóra jest trochę bardziej elastyczna niż krokodyl, dla mnie idealna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi na gładkim przeszkadzają odbite palce
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-01, 14:00   #925
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mi na gładkim przeszkadzają odbite palce

Na tym gładkim co jest teraz dostępny rzeczywiście się odbijają, ale na macie nie, to jest inna skóra, już niedostępnazamówiłam kiedyś gładka mini na próbę i właśnie przez to mi nie podpasowala.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-01, 19:01   #926
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 124
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Tez mam pyton, dla mnie crossbody jest ok. Czasem tez wiąże sobie supełek jak chce nosić na ramieniu (podpatrzylam gdzieś w internecie). A półksiężyc mieści faktycznie mało ale mały portfel, telefon, chusteczki, lusterko i błyszczyk wchodzą u mnie wypada trochę niżej niż „pod cyckiem”, lepiej niż klasyk.
Hmm, bardzo mnie nęci ten półksiężyc (zwłaszcza w czarnym krokodylu), ale nie bardzo mi się uśmiecha wydawanie prawie 1300 zł. za torebkę, gdzie nie zmieszczę małej, składanej parasolki. To u mnie mus w tym kraju

Przegadam oferty na vinted i olx, ale mam wrażenie, że te w dobrych cenach, to nie są w najlepszym stanie...

Kilka dni temu zobaczyłam w Kauflandzie dziewczynę z klasyczną Chylak i całkiem spoko to wyglądało i nie odstawał tak bardzo. Zastanawiam się, czy przypadkiem nie była to ta mniejsza.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-01, 19:04   #927
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Na tym gładkim co jest teraz dostępny rzeczywiście się odbijają, ale na macie nie, to jest inna skóra, już niedostępnazamówiłam kiedyś gładka mini na próbę i właśnie przez to mi nie podpasowala.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam ten stary i też mi się palce odbijają Dlatego myślę o puszczeniu w świat, bo wybieram zwykle krokodyla.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 03:42   #928
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja mam ten stary i też mi się palce odbijają Dlatego myślę o puszczeniu w świat, bo wybieram zwykle krokodyla.

Aaa no to rzeczywiście, skoro Cię to denerwuje to lepiej się pozbyć ja jakoś na mojej tego nie widzę no ale rzadko ją nosze w sumie, chociaż na tej nowej to było widać od razu jak przyszła wiec trochę słabo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 03:42 ---------- Poprzedni post napisano o 03:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Hmm, bardzo mnie nęci ten półksiężyc (zwłaszcza w czarnym krokodylu), ale nie bardzo mi się uśmiecha wydawanie prawie 1300 zł. za torebkę, gdzie nie zmieszczę małej, składanej parasolki. To u mnie mus w tym kraju

Przegadam oferty na vinted i olx, ale mam wrażenie, że te w dobrych cenach, to nie są w najlepszym stanie...

Kilka dni temu zobaczyłam w Kauflandzie dziewczynę z klasyczną Chylak i całkiem spoko to wyglądało i nie odstawał tak bardzo. Zastanawiam się, czy przypadkiem nie była to ta mniejsza.

Sprawdź sobie grupe na Facebooku fanki torebek Chylak - ja tam sprzedałam dwie torebki, poszły praktycznie od razu. Często dziewczyny tam sprzedają, teraz jest nawet właśnie półksiężyc mat z dodatkowym łańcuszkiem wystawiony za chyba 800 lub 900 (widziałam dziś rano). Tez dzisiaj jakaś dziewczyna wystawiła karmelowa mini za 250 (skóra tam wymagała trochę odświeżenia), bardzo szybko się sprzedała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 12:03   #929
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 124
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Sprawdź sobie grupe na Facebooku fanki torebek Chylak - ja tam sprzedałam dwie torebki, poszły praktycznie od razu. Często dziewczyny tam sprzedają, teraz jest nawet właśnie półksiężyc mat z dodatkowym łańcuszkiem wystawiony za chyba 800 lub 900 (widziałam dziś rano). Tez dzisiaj jakaś dziewczyna wystawiła karmelowa mini za 250 (skóra tam wymagała trochę odświeżenia), bardzo szybko się sprzedała.
Dzięki, znalazłam, czekam na zgodę na dołączenie

A czy macie dziewczyny jakieś doświadczenia ze zwrotami? Bo jakieś dziwne mi się wydają te instrukcje - mam po prostu wysłać kurierem na adres Chylak z dołączonym formularzem zwrotu, bez wcześniejszego powiadamiania ich? Zwykle zwroty są rejestrowane na stronach.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 12:18   #930
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Dzięki, znalazłam, czekam na zgodę na dołączenie

A czy macie dziewczyny jakieś doświadczenia ze zwrotami? Bo jakieś dziwne mi się wydają te instrukcje - mam po prostu wysłać kurierem na adres Chylak z dołączonym formularzem zwrotu, bez wcześniejszego powiadamiania ich? Zwykle zwroty są rejestrowane na stronach.
Nie zawsze. Jak nadasz w terminie to nie powinno być żadnego problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-17 13:31:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.