Zmiany w dodawaniu opinii o produkcie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-22, 19:17   #1
asjaa98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Lightbulb

Zmiany w dodawaniu opinii o produkcie?


Hej! Czy orientuje się ktoś dlaczego teraz opinie o danym produkcie jak ocenimy będą udostępniane dopiero następnego dnia? Coś zmieniło się na Wizażu? Napisałam dzisiaj recenzje i wyskoczyła informacja, że dopiero jutro będą one widoczne dla całej społeczności, a na ten moment widzę je tylko ja w katalogu
asjaa98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 11:13   #2
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Zmiany w dodawaniu opinii o produkcie?

Cytat:
Napisane przez asjaa98 Pokaż wiadomość
Hej! Czy orientuje się ktoś dlaczego teraz opinie o danym produkcie jak ocenimy będą udostępniane dopiero następnego dnia? Coś zmieniło się na Wizażu? Napisałam dzisiaj recenzje i wyskoczyła informacja, że dopiero jutro będą one widoczne dla całej społeczności, a na ten moment widzę je tylko ja w katalogu
Dzieje się tak dlatego , że obecnie portal boryka się z dość dużą usterką , która ciągle jest w trakcie naprawiania przez dział IT .
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 12:12   #3
asjaa98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zmiany w dodawaniu opinii o produkcie?

Dziękuję za odpowiedź! Właśnie, coś mi nie pasowało, ale zero informacji na ten temat, więc zastanawiałam się, czy tylko u mnie jest coś nie tak Faktycznie Wizaż coś ostatnio szwankuje, ciągłe błędy 500 przy wchodzeniu na profil :/
asjaa98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-27, 17:40   #4
_Sasha_
Raczkowanie
 
Avatar _Sasha_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Dot.: Zmiany w dodawaniu opinii o produkcie?

Zauważyłam, że w ostatnim czasie Wizaz podszedł bardzo komercyjnie do swojej funkcji i bardzo duża część komentarzy pod nowymi produktami, jest napisana przez opłaconych trolli, którzy podbijają oceny kosmetyków. Widać, że to są świeże profile, z podobnymi nickami, treść komentarzy podobna i widać, że to fejk.
Do tego pojawiła się cenzura i dodawane przez nas komentarze nie pojawiają się od razu, tylko czekają na weryfikację, dodanie negatywa często skutkuje jego usunięciem. To bardzo nieuczciwe posunięcie i podważa wiarygodność portalu. Widzę pod wieloma kosmetykami, że większość pozytywnych komentarzy jest napisana przez trolle. Bardzo to nieuczciwie.
_Sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-27, 18:30   #5
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Zmiany w dodawaniu opinii o produkcie?

Jeśli widzisz recenzje wyglądające na SPAM bardzo proszę zgłoś je przez przycisk '' zgłoś do moderacji'' zbadam temat . Nie ma żadnej weryfikacji recenzji , bo tutaj nie ma '' komentarzy '' tylko recenzje . Portal zmaga się obecnie z pewnymi usterkami nad rozwiązaniem których pracuje dział IT , dlatego po napisaniu recenzji pojawia się komunikat , że recenzja będzie widoczna następnego dnia , ale już teraz można ją zobaczyć w swoim profilu . Na daną chwilę natomiast ta usterka nie pojawia się i wszystkie recenzje publikują się od razu po napisaniu . Nigdy żadna recenzja nie została usunięta tylko dlatego , że jest negatywna . Recenzje usuwane są tylko i wyłącznie dlatego , że łamią regulamin . To czy dana recenzja jest pozytywna czy negatywna nie ma nic do rzeczy . Każda musi być zgodna z regulaminem
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-27 19:30:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.