Dojrzała kobieta :) - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-10-22, 08:34   #1711
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama szczęśliwego lotu i udanego wypoczynku


Wczoraj miałam istny armagedon w pracy.
Nieświadoma tego co za oknem jak wyszłam.....

....LEDWOM się na nogach utrzymała
W dodatku musiałam jechać po syna ,a podróżowanie przy takiej pogodzie jest mało zabawne


Goś zdrówka dla Was


Sova


Aussie nawet nie przymierzyłam
Do domu wróciłam po 21 ,nie było światła,więc trudno gwiazdorzyć by było
Czekam na ta jedną chwilę....


Teraz to w sumie czekam,aż mnie przestanie brzuch boleć po połknięciu tabletki
Ten @ mnie wykończy.
Dzisiaj dziewczyny jak znajdziecie chwilę wpadnijcie na trasmisję.
Pierwszy live.
Oby wyszedł,denerwuję się
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-22, 12:15   #1712
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Ja tam wierzę, że wszystko będzie dobrze. Poza tym to pierwszy więc wrzuć na luz i bądź sobą kochana

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-22, 20:01   #1713
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-23, 11:04   #1714
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Zimno ale ze słońcem od czasu do czasu. Kiedy wreszcie przestanie wiać?
Zarezerwowałam pobyt w spa na przyszły weekend. Wygrzejemy się w saunie i popływamy
Teraz jadę po lampę dla młodego do Ikea. Oby tylko było mało ludzi. Miłego dnia piękne kobiety

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-23, 11:05   #1715
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Moje niebo IMG_20211023_120431.jpg

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-23, 13:32   #1716
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dobry
U mnie słonecznie i... niestety wietrznie i zimno
Ale za szybką da się przeżyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-23, 16:47   #1717
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Podróż była straszna, najłagodniej rzecz ujmując. Pierwszy pociąg spóźnił się 70 minut, nie zdążyliśmy na następny, nie przetrzymali o 5 minut kolejnego, więc załapaliśmy się dopiero na 3. I zamiast być godzinę przed rozpoczęciem odprawy wylądowaliśmy godzinę po jej rozpoczęciu. Gdyby nie miły facet z pociągu, który oddał nam kolegę taksówkarza, w dodatku takiego, który przemknął przez Warszawę w piątek po południu, to by ta wiadomość była z kraju..
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-23, 19:35   #1718
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama dobrze ze siw udalo doleciwc. Teraz odpoczywajcie i cieszcie sie slonkiem....
Swoja droga cos jest nie tak ostatnio z pocigami.... pare dni temu mi kursant napisal ze sie spozni 20min.... no ok, siedze i czekam... za chwile dzwoni i mowi ze nie dojedzie bo wlasnie mu trzeci pociag odwołali...masakra jakas...
W ogole spac znowu nie moge, 4noce lazilam po domu i mam nadzieje ze to kwestia pelni. Juz nie mam pomyslu co robic, jak dzisiaj sie znowu obudze kolo 2/3 to bede czytac ksiazke...w tygodniu sobie srednio moge pozwolic jak budzik dzwoni o 5..... generalnie tydzien minal pod znakiem zombie....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-23, 20:47   #1719
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dojrzała kobieta

Sova, podobno jakość snu zależy od naszej higieny dnia inaczej mówiąc to co robimy w ciągu dnia zadecyduje jaką będziemy miały noc. Późne jedzenie (znam z autopsji, męczę się okrutnie żeby później zasnąć ) może i dobre dla mózgu bo żre glukozę potrzebną nam do życia tyle że zanim się wyciszy to potrzebuje kilku godzin. A my chcemy przyłożyć głowę do poduszki i zasnąć… do tego zmorą współczesnego świata jest sztuczne światło a z tego jednak trudno nam zrezygnować Skutkiem tego i innych nie wymienionych przeze mnie czynników/ przyczyn nasz zegar biologiczny zwyczajnie wariuje. Dzień? Noc? I tyra na naszą bezsenność. Mam nadzieję że dzisiejsza noc będzie lepsza, czego tobie życzę

Kama czasami splot różnych zdarzeń ma wpływ na nasze być albo nie być
Udanych wakacji.

Miszka i jak wypadł pierwszy live? Teraz rozumiem skąd takie zainteresowanie siłownią Piękna, młoda i wysportowana … mam już zazdrościć hehe..
Rozumiem ze grasz tam główna rolę? Poszukam…

Aussie, ciekawe plany na przyszły weekend.

Nie zachęcam nikogo na krótki wypad nad morze… wieje, wieje, wieje… jesteśmy z rodzina siostry. Ze szwagrem nie jest źle… dobrze tez nie. Najważniejsze że chodzi, a miał być roślinką. Nie mniej cuda się zdarzają…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2021-10-23 o 20:52
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-23, 20:55   #1720
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama dobrze, że wszystko się dobrze skończyło super ten gość od taxi i kierowca taxi również teraz odpoczywajcie. Czekamy na zdjęcia i opisy waszych wrażeń no właśnie jak pierwsze wrażenia?

Sova nic nie mów o pociągach. Młody jeździ codziennie do szkoły. Normalnie trasa zajmuje 25min, w tym tygodniu ta sama trasa zajmowała od godziny do uwaga 105min. Porażka totalna. Wszędzie niby remonty. Niby bo ciężko zobaczyć tam jakichś ludzi pracujących. I do tego wszystkie remonty na raz. Na dodatek zepsuła się jakaś tam iglica na moście. Wszystkie pociągi puszczone objazdem i korek się robił w obie strony. Istny armagedon. Pocieszałam młodego, żeby szukał pozytywów. Np może pospać, odpocząć. Niestety to niemożliwe bo ludzi w pociągu pełno i miejsc nawet do stania brak... Ech

LaMary wszystko dobrze?

Miszka jak tam twoje nerwy po piątkowej premierze? Z tygodnia na tydzień będzie łatwiej

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-23, 20:59   #1721
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Sova, podobno jakość snu zależy od naszej higieny dnia inaczej mówiąc to co robimy w ciągu dnia zadecyduje jaką będziemy miały noc. Późne jedzenie (znam z autopsji, męczę się okrutnie żeby później zasnąć ) może i dobre dla mózgu bo żre glukozę potrzebną nam do życia tyle że zanim się wyciszy to potrzebuje kilku godzin. A my chcemy przyłożyć głowę do poduszki i zasnąć… do tego zmorą współczesnego świata jest sztuczne światło a z tego jednak trudno nam zrezygnować Skutkiem tego i innych nie wymienionych przeze mnie czynników/ przyczyn nasz zegar biologiczny zwyczajnie wariuje. Dzień? Noc? I tyra na naszą bezsenność. Mam nadzieję że dzisiejsza noc będzie lepsza, czego tobie życzę

Kama czasami splot różnych zdarzeń ma wpływ na nasze być albo nie być
Udanych wakacji.

Miszka i jak wypadł pierwszy live? Teraz rozumiem skąd takie zainteresowanie siłownią Piękna, młoda i wysportowana … mam już zazdrościć hehe..
Rozumiem ze grasz tam główna rolę? Poszukam…

Aussie, ciekawe plany na przyszły weekend.

Nie zachęcam nikogo na krótki wypad nad morze… wieje, wieje, wieje… jesteśmy z rodzina siostry. Ze szwagrem nie jest źle… dobrze tez nie. Najważniejsze że chodzi, a miał być roślinką. Nie mniej cuda się zdarzają…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O wilku mowa a wilk....

Zapomniałam Sova ja kupiłam sobie na lepszy sen to. U mnie się sprawdza
To mieszanka melatoniny z tryptofanem itdJPEG_20211023_215808_5124189274979407229.jpg

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-23, 22:44   #1722
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta

Widzisz, Sova i już masz podpowiedzi.
Miszka, jakie live ,bo ja nie w temacie?
Pierwsze wrażenia? Fajnie i bezpiecznie, zasad antycovidowych przestrzegają bardzo mocno, choć chodzi o ochronę miejscowych, nie turystów. Bezpiecznie też, bo to inne oblicze Afryki. Biednie owszem, turystyka ruszyła od niedawna, natomiast problemów nie ma, bo to spokojni, pogodni ludzie, wyznania katolickiego. Tak Portugalczycy chcieli zjednoczyć archipelag, a teraz nie ma problemów z mniejszościami, terroryzmem itp. kobiety też chodzą ubrane, jak chcą dżinsy, mini kto, pracują normalnie...Dla turystów to też duży plus, bo czują się bezpiecznie w pobliskim miasteczku.
Jedzenie przepyszne, warzywa lepsze są w Grecji, ale takiego wyboru smacznych deserów chyba nie spotkałam, chęć przetestowania mnie zabija!!
Tarta ananasowa? Ptysie? Bułeczki z pieczonym jablkiem? Gruszka w winie? Tiramisu? Flan? Creme brulee?
Za to drinkom mówię nie - dziś spróbowałam Black russian i jakiś tradycyjny miejscowy i zdziwienie, że ludzie piją takie świństwa
Ocean ciepły, piękny na zdjęciach, ale pływanie w nim średnie. Trzeba szybko wchodzić dalej, bo fale przy brzegu dochodzą do 2 metrów i z siłą cepa walą, zbijajc z nóg... Zerwało mi okulary, ale zdołałam je pochwycić, do połowy ściągało mi bikini! Piasek, piasek wszędzie - we włosach, uszachz strefach intymnych...Bardzo silny wiatr...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-23, 23:17   #1723
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta

Kama no dzieje się u Ciebie.
Od razu ocean zdzierea Ci majtasy
Buziaczkam Was oboje i....

zazdraszczam odpoczynku...
i deserów



La Mary gwiazdorzyłam z półki
Mam 4 modelowe dziewczyny to niech pracują na kawałek chlebka dla siebie i dla mnie.


Aussie bardzo dziękuję za obecność i zakupy


Goś Tobie również ,bo też mi chyba jakiś komentarz się wyświetlił.


Stres był,ale shoty na początku przełamały bariery strachu i chyba dziewczyny dobrze sobie poradziły.


Następny live wyprzedażowy,poprzeplatan y nowościami.
Zapraszam



Jutro napisze więcej.
Byłam po towar.
Padam na twarz.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 06:53   #1724
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dobry
Aussie no wlasnie mi przypomnialas ze jakis czas temu kupilam melatonine i polozylam bo nie byla potrzebna..... czas po nia siegnac
Kama ciesze sie ze fajnie
a u mnie mglisto od rana... dobrze ze nie pada bo mam w planie wypad na rynek, jezdze tam po owoce i warzywa...
milej niedzieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 08:00   #1725
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry jogging time IMG_20211024_084939.jpgIMG_20211024_085933.jpg

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 08:16   #1726
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Nad morzem mamy dziś niebo takie jak u ciebie Aussie Słonce przebija się przez chmury, przestało wiać...no szlaaag... a my musimy wcześnie wracać, obowiązki córki wzywają.

Kama pamiętaj że wino i inne % usuwają stres (bez wyrzutów sumienia zjesz te wymienione specjały), bieliznę i inne problemy dnia codziennego

Sova jak dzisiejsza noc? Rozumiem że skoro sięgasz po melatoninę to kiepsko

Miszka nie bij ale nie pamietam twojego nazwiska... wydawało mi się że noszę w pamięci nazwę sklepu... Cóż, zaczęły mi wyskakiwać strony z... lampami. Na to wychodzi że mam dobrą pamięć ale krótką Trzeba było trochę pogłówkować... niestety nie jestem pewna tego co widzę... kobieta niepodobna do twoich zdjęć...bo widzę taką z krwi i kości... gabarytowo...teges... a kolor włosów blond zupełnie mnie zmylił... rozjeżdża mi się twój wizerunek hehe... niewykluczone że się pomyliłam... wiem że nic nie wiem
Poproszę o namiar sklepu, chcę zobaczyć jak "gwiazdorzysz" hehe...

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Dzień dobry jogging time Załącznik 7761100Załącznik 7761101

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Aussie, o wilku mowa... a tu czerwony kapturek a taka mnie naszła od rana "złota myśl" hehe...
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 09:50   #1727
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Wstałam z bólem głowy.
Trzeci dzień pod rząd.
Wrrr..


La Mary transmisja :

https://www.facebook.com/lejdis.butik.ostrow.wlkp
Jak nie chce Ci się całej oglądac w 35:44 minucie jakoś mnie pokazują


Drugi mój butik:
https://www.facebook.com/Butik-Italylux-906233672863452


Ocean wie,że Kama nie pijąca to zdziera bieliznę i ułatwia mężowi robotę.
Tak na poważnie,to faktycznie żadna frajda z kąpieli.
Opisuj Kama widoki,ludzi,krajbrazy.
Może uda Ci się fotkami nas uraczyć?


Sova udanych zakupów

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Aussie tak z rana aktywna.
Brawo.
Mnie dopiero kawa do krwiobiegu dochodzi

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-10-24 o 09:45
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 11:06   #1728
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

to mi ulżyło Miszka swoją drogą świetnie ze zatrudniasz modelki plus size. Czy ta pani ma sztuczne, doczepiane włosy, czy może natura była dla niej łaskawa?
Tak trzymać i życzę Miszka kolejnych sukcesów!!

Miłego dnia, zaraz ruszamy w drogę...
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 12:57   #1729
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

LaMary dzieki, ze pytasz.... dwie pobudki dzisiaj ale jedna o 1, wc i zasnelam od razu a druga o 5.30 czyli tak jak normalnie wstaje wiec mysle ze nie ma co narzekac...
Zakupilam jablka i gruszki...i marchewke bo dziewczynom sie zachcialo ciasta marchewkowego
No i slonecznie sie zrobilo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 13:19   #1730
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Plus size?
La Mary te dwie dziewczyny z większym biustem to typowe 38 w rozmiarze.
38 na małą 40.
I takie są najbardziej kobiece szczerze mówiąc.
Musi mieć kobieta trochę ciałka,cyca,tyłka,to i ciuch lepiej leży.
Ty wiesz ja ciężko wystylizować bardzo szczupłe i niskie.


Zaraz mam gości.
Idę zamieszać w rosole i podlać gęś.


Kama pięknie słowem oddałaś obraz

Kiedyś tak cudnie opisywała Kenię jedna z koleżanek na wizażu.
Norwegię inna...(zapomniałam nicka)

Eva Dubaj...

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Sova uwielbiam marchewkowe.
Mniamciu.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 14:28   #1731
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Póki co niewiele więcej widzieliśmy, poza hotelem, plaża i kawałkiem miasteczka, jutro objazdowka. Zaraz idziemy na obiad...Ten długi spacer i trochę pływania może daje jakąś przepustkę do deserów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20211024_124947.jpg (112,7 KB, 35 załadowań)
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 15:42   #1732
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Póki co niewiele więcej widzieliśmy, poza hotelem, plaża i kawałkiem miasteczka, jutro objazdowka. Zaraz idziemy na obiad...Ten długi spacer i trochę pływania może daje jakąś przepustkę do deserów...
Ależ błękit oceanu

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 15:45   #1733
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Nad morzem mamy dziś niebo takie jak u ciebie Aussie Słonce przebija się przez chmury, przestało wiać...no szlaaag... a my musimy wcześnie wracać, obowiązki córki wzywają.



Kama pamiętaj że wino i inne % usuwają stres (bez wyrzutów sumienia zjesz te wymienione specjały), bieliznę i inne problemy dnia codziennego



Sova jak dzisiejsza noc? Rozumiem że skoro sięgasz po melatoninę to kiepsko



Miszka nie bij ale nie pamietam twojego nazwiska... wydawało mi się że noszę w pamięci nazwę sklepu... Cóż, zaczęły mi wyskakiwać strony z... lampami. Na to wychodzi że mam dobrą pamięć ale krótką Trzeba było trochę pogłówkować... niestety nie jestem pewna tego co widzę... kobieta niepodobna do twoich zdjęć...bo widzę taką z krwi i kości... gabarytowo...teges... a kolor włosów blond zupełnie mnie zmylił... rozjeżdża mi się twój wizerunek hehe... niewykluczone że się pomyliłam... wiem że nic nie wiem

Poproszę o namiar sklepu, chcę zobaczyć jak "gwiazdorzysz" hehe...

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------





Aussie, o wilku mowa... a tu czerwony kapturek a taka mnie naszła od rana "złota myśl" hehe...
Ja tam zamawiam pogodę na kolejny weekend w sumie nie ważna pogoda, tylko to czy jesteśmy na nią odpowiednio przygotowani

Po porannym zachmurzeniu śladu nie zostało. Błękitne niebo i żółte liście IMG_20211024_124246.jpg

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 16:19   #1734
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie to jak "zamawiasz" pogode to ja poprosze o bezdeszczowa na dlugi weekend

Kama ale plaza.... polezalabym na takiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 17:53   #1735
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama zazdroszczę ciepełka...

Aussie, skoro masz dobre kontakty z "górą" to ja również dołączam się do prośby o słoneczną pogodę na przyszły weekend

Miszka, oglądnęłam transmisję w całości. Fajne masz te dziewczyny i oczywiście śliczne. Wydajecie się zgranym zespołem, po prostu czuć w powietrzu przyjazna atmosferę A takie pozytywne klimaty są jak wiesz, na wagę złota
Nie, nie...chyba się nie zrozumiałyśmy bo pisząc o modelkach w większym rozmiarze miałam na myśli tylko blondynkę. Zreszta świetnie, ze takie kobiety u ciebie pracują, przecież piękno nie ma rozmiaru prawda?
Pomyslałam że u mnie w robocie nie ma takiej pozytywnej atmosfery, niestety... a z roku na rok jest coraz gorzej. każdy sobie rzepkę skrobie... jakie czasy taki diabeł Tak że pozostaje mi tylko pozazdrościć...

jesteśmy juz w domu.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 20:34   #1736
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka super transmisja.
Kama, świstna plaża

My byliśmy w lesie. Znakeźliśmy aż 6 grzybów Tego na fotce zostawiłam w lesie IMG_20211024_151622.jpg

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 20:53   #1737
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

29.10 i 30.10 będą następne transmisje.
Zapraszam jesli macie czas i ochotę.

Chciałabym by ludzie oglądający dobrze się bawili i miło z nami spędzili tą godzinkę czy dwie.
Oby to wyszło.
Takie czasy,że trzeba cyckami świecić przed kamerami ha ha..
Dziękuję za miłe słowa

Przez to całe zamieszanie mój Bizuu nadal w różowym kartonie czeka na właściwą chwilę.
Jutro go ogarnę ,jak ogarnę siebie
Dzisiaj męża imieniny.
Byli goście,było miło..
Dobrej nocy dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 248260689_1747312852131486_7036862682391589432_n.jpg (83,0 KB, 33 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 20:54   #1738
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

A wieczorem gramy w bilard. Kot zaczyna IMG_20211024_205242.jpg

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-25, 08:03   #1739
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry

Młoda się rozchorowała, trzeba umówić wizytę i wziąć zwolnienie lekarskie.

Mam do przetestowania nowe podkłady: Dior i Sisley. A testuję piling Grown Alchemist. Z pilingu na pewno zrezygnuję ponieważ ma duże, ostre drobinki typu piling za dwa złote. I śmierdzi intensywnie paczulą albo drzewem sandałowym Dla mnie nie do zaakceptowania.

https://pell.pl/product-pol-480-GROW...y-peeling.html

https://www.sephora.pl/p/capture-tot...P10018120.html

https://www.sephora.pl/p/phyto-tient...P10018675.html

Słonecznego dnia
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-25, 08:06   #1740
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

A ja wczoraj tego na fotce zostawiłam w lesie 😉
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7F02DCB3-80CB-461F-A7F7-870E8A781A37.jpg (195,8 KB, 32 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.