Paradise Hotel - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-03, 13:52   #2131
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy obejrzę do końca, za dużo nerwów mnie to kosztuje, choć wiem że to głupota żeby się tak wczuwać no ale tak mam. 40 kontra 20 też przestałam w połowie oglądać bo tak mnie te baby denerwowały, też tam się uwzięły na najładniejszą. Śledzę Viki na insta i to jest taka pozytywna dziewczyna, ma swoją pasję, ciężko zapierdziela na swoje sukcesy, może też dlatego nie miała załamki takiej po programie bo ma swoje życie ciekawe i też zawody jedne za drugimi, widać że mogła też dostać jakieś upomnienie ze stacji bo od tej afery mniej jej jest i raczej już nie mówi o tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze bym zrozumiała gdyby ona faktycznie czymś podpadała, wywyższała się, mąciła, uwodziła chłopaków którzy budują prawdziwą relację w swojej parze. Ale tu nic takiego nie miało miejsca. One uzwiely się na nią od samego początku za to że zwróciła uwagę wszystkich facetów i co by nie zrobiła albo zrobiła zawsze było źle.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 17:33   #2132
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Paradise Hotel

Mnie się Wiktoria z wyglądu nie podoba, ale jakby nie wyglądała to nie usprawiedliwia takiego zachowania względem jej osoby. Zresztą reszt dziewczyn to też żadne piękności. Ale akurat grupę napuścił na nią w pierwszej kolejności Przemek, bo chciał utrzymywać jakieś szóstki czy inne familje i pewnie poczuł się zagrożony, że owinęła sobie Miłosza i mogą dojść do finału.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 17:43   #2133
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Paradise Hotel

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88931869]Mnie się Wiktoria z wyglądu nie podoba, ale jakby nie wyglądała to nie usprawiedliwia takiego zachowania względem jej osoby. Zresztą reszt dziewczyn to też żadne piękności. Ale akurat grupę napuścił na nią w pierwszej kolejności Przemek, bo chciał utrzymywać jakieś szóstki czy inne familje i pewnie poczuł się zagrożony, że owinęła sobie Miłosza i mogą dojść do finału.[/QUOTE]Bo Viki nie jest jakąś pięknością i tak wytrenowane mocno ciało też nie każdemu się spodoba a jednak jak tylko weszła to wszystkie zakompleksione rury stwierdziły że ona będzie graczem na pewno podoba się każdemu facetowi i one nie mogą być bezpieczne przy niej, kompleksy i tyle, wystarczy spojrzeć na konkurencyjny program, tam też wchodzą bardzo ładne dziewczyny i takie rzeczy się nie dzieją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 18:14   #2134
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Bo Viki nie jest jakąś pięknością i tak wytrenowane mocno ciało też nie każdemu się spodoba a jednak jak tylko weszła to wszystkie zakompleksione rury stwierdziły że ona będzie graczem na pewno podoba się każdemu facetowi i one nie mogą być bezpieczne przy niej, kompleksy i tyle, wystarczy spojrzeć na konkurencyjny program, tam też wchodzą bardzo ładne dziewczyny i takie rzeczy się nie dzieją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Racja mi się osobiście Wiktoria z wyglądu nie podoba, nie jestem też fanką takich figur u dziewczyn, ale jakby nie wyglądała - zachowanie reszty poniżej pasa.. nie wiem, dziewczyny może stwierdziły, że każdy chłopak na nią poleci, a sama jest sportowcem więc będzie grać i będzie silnym przeciwnikiem i to prawda - wszystko zaczęło się od pseudomiłosiernego Przema i ta jego familia czy jakaś tam święta szóstka, z której i tak już odpadł Darek. Bo rozumiem, że ta szóstka to Launo, Przemo, Nana, Łukasz, Natka i Darek.. do tej pory nie mogę przeboleć, że Darek nie podszedł do Launo, Przemek do Natki i wtedy jakby miała takie same jaja jak w momencie wywalania Darka to może wywaliłaby Przema - hipokryte do bólu..

LI a HP to niebo a ziemia z pozytywnym ukłonem w stronę LI.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 19:27   #2135
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Paradise Hotel

oglądałam dziś powtórkę jak weszła Sara i chciało mi się śmiać z dziewczyn, one do basenu nie wejdą bo Wiki i Sara je na pewno obgadują i się na nie patrzą, a same w tym momencie nic innego nie robiły tylko je obserwowały i obgadywały
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 20:03   #2136
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
oglądałam dziś powtórkę jak weszła Sara i chciało mi się śmiać z dziewczyn, one do basenu nie wejdą bo Wiki i Sara je na pewno obgadują i się na nie patrzą, a same w tym momencie nic innego nie robiły tylko je obserwowały i obgadywały
Trochę jak w gimbazie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 20:27   #2137
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
oglądałam dziś powtórkę jak weszła Sara i chciało mi się śmiać z dziewczyn, one do basenu nie wejdą bo Wiki i Sara je na pewno obgadują i się na nie patrzą, a same w tym momencie nic innego nie robiły tylko je obserwowały i obgadywały
Tak, to był hit
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-03, 22:32   #2138
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Ja oglądałam wczoraj story u Marii na profilu i miałam ciary żenady. Wydaje mi się, że ona jest serio mentalnie na poziomie gimnazjum - wykrzywianie się i udawanie Wiktorie, naśmiewanie się, no nie czaję, że dorosła kobieta może być tak dziecinna.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 10:27   #2139
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ja oglądałam wczoraj story u Marii na profilu i miałam ciary żenady. Wydaje mi się, że ona jest serio mentalnie na poziomie gimnazjum - wykrzywianie się i udawanie Wiktorie, naśmiewanie się, no nie czaję, że dorosła kobieta może być tak dziecinna.
Zbyt mądra też nie jest, widzi co się dzieje, hejt poszedł gruby na tych którzy gnębili Wiktorie a ta sama się podkłada, obejrzała już przecież że sama też nie była lubiana i akceptowana od początku i planowali się jej pozbyć a teraz jeszcze chyba próbuje się wkupić w ich łaski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 10:52   #2140
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Paradise Hotel

Robi to specjalnie żeby przybyło jej obserwatorów, idealnie jej pojechał Artur z 2 edycji, że tak "ynteligentna" a już pochwaliła sie ze sie zaręczyla, choć oni podpisują umowy w których jest ze do końca emisji programu w TV nie mogą zdradzać w mediach społecznościowych czy z kimś są i to nieważne czy z kimś z programu czy nie. I że zarzuca Wiki ze poszła po lans i obserwatorów, a ona po co poszła? Też Artur wprost powiedział, miała chłopaka a poszła do programu, więc po co szła??

Jak dla mnie to ta edycja powinna być ostatnia, niezły smród się generalnie zrobił, i ponoć produkcja też miała rozmowy z górą, stad ten live z lektorem ,próbowali się tłumaczyć ale jak dla mnie to sie pogrążyli, no i El Dursi która gdzieś w wywiadzie powiedziała ze być może Wiktoria zasłużyła sobie na takie traktowanie to dno dna...

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2021-10-04 o 11:00
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 11:25   #2141
CrispyCookie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 211
Dot.: Paradise Hotel

Mnie oburzyło strasznie, to że El Durszlak broni tej patologii, może sama z takiej się wywodzi lub ona jest jak Klauno? Porażka, ten program zszedł na takie dno, że nie wiem czy kiedykolwiek z niego wyjdą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Już wiem, że kolejne sezony wybieram Love Island, tam produkcja trzyma jakiś poziom, i prowadząca też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CrispyCookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-04, 11:55   #2142
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez CrispyCookie Pokaż wiadomość
Mnie oburzyło strasznie, to że El Durszlak broni tej patologii, może sama z takiej się wywodzi lub ona jest jak Klauno? Porażka, ten program zszedł na takie dno, że nie wiem czy kiedykolwiek z niego wyjdą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Już wiem, że kolejne sezony wybieram Love Island, tam produkcja trzyma jakiś poziom, i prowadząca też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona zawsze broni takich zachowań, w zeszłej edycji jej ulubieńcami były Olka i Luiza a teraz te patusy, widziałam ten wywiad w którym mówi że nic się nie dzieje bez przyczyny, dziwnym trafem ta nowa też to powtarza jak ją o Wiktorię pytają mimo że dopiero weszła, coś mi się wydaje że to będzie takie ich stanowisko że zasłużyła sobie to miała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 12:53   #2143
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Paradise Hotel

A mnie te słowa El Dursi wręcz zszokowały, bo pamietam chyba Kulisy Sławy z nią gdzie opowiadała jak miała cieżko w szkołe bo jej dokuczali z powodu ciemniejszej skóry ,a teraz tak mówi...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 13:03   #2144
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
A mnie te słowa El Dursi wręcz zszokowały, bo pamietam chyba Kulisy Sławy z nią gdzie opowiadała jak miała cieżko w szkołe bo jej dokuczali z powodu ciemniejszej skóry ,a teraz tak mówi...
Mówi to co kazała jej produkcja jak dla mnie. Poza tym wywiad z nią podobno był zrobiony przed całą tą aferą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 13:54   #2145
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Do kogo by ten palec nie był to patologia i tyle, a co jej kto zrobił żeby mu tak pokazywać...
Ten program polega na knuciu spiskowaniu grze, ale na Boga nie na gnębieniu jednej osoby, to jest znaczna różnica.
Uważam że największą winę za to ponosi produkcja programu, ok może nie wiedzieli kogo biorą do programu bo na castingach każdy z super strony się pokazał, ale tam byli na miejscu i to wiedzieli i powinni zareagować przerwać tą falę nienawiści , a oni ni teraz sie tłumaczą ze nie doszło do przemocy fizycznej a Wiktora nie prosiła ich o pomoc, no ręce opadają....
Ja HP nie ogladam. Obejrzalam jeden odcinek jakis czas temu, jak zobaczylam te osoby , to mialam przerczucie, ze bedzie szambo i patologia. Chyba wszystkie bardziej sensowne i w miare wygladajace osoby poszly na castingi do LI

Ja ogolnie uwazam, ze z grupa tvnowska cos nie tak sie dzieje od dluzszego czasu. Niby taka rozwojowa telewizja pro nie wiadomo co i do przodu, tolerncyjna , walczaca o prawa zwierzat, wolnosc, walczaca z hejtem... W slubie od pierwszego wejrzenia wzmacnianie zakorzenionych rol spolecznych przez ekspertow, w top model wykorzystywanie zwierzat podczas sesji (gdzie Krupa i Piorog byli wtedy, nawet slowem sie nie odezwali)., wybranie osoby z protezami zeby pobic ogldalnosc i zony posla PISu gdzie ewidentnie odstawala od pozostlaych uczestnikow, juz nie wspomne o oglupijacych ukrytych prawdach itp. Dla mnie ta telewizja ma w sobie coraz wiecej hipokryzji , czegos takiego co do konca nie styka. Mnie sie kompletnie nie chce juz nic od nich ogladac. Widac tez, ze coraz wiecej osob przechodzi od ich do innych stacji.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 22:46   #2146
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Paradise Hotel

No ,az sie stresuje ogladajac ten HP teraz. Bo ma jednak mam swiadomosc ze to prawdziwe zycie. Słow mi brak na Milosza ,ktory zachowuje sie jak biedy zbity piesek, a sam sobie piwa nawarzyl. On ma 22 lata, tak ? No moze jest bardzo niedojrzaly i to dlatego ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 06:09   #2147
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
No ,az sie stresuje ogladajac ten HP teraz. Bo ma jednak mam swiadomosc ze to prawdziwe zycie. Słow mi brak na Milosza ,ktory zachowuje sie jak biedy zbity piesek, a sam sobie piwa nawarzyl. On ma 22 lata, tak ? No moze jest bardzo niedojrzaly i to dlatego ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Okropnie się zachowuje, u niego wygrała potrzeba przynależności do grupy a jak widać niepotrzebnie bo też go odgadywali i mieli za nic, teraz to widzi i żałuje bo tak jak Wiki nie wiedział co się dzieje tak naprawdę, każe czekać że będzie jeszcze w końcu lepiej żeby dać mu szansę tak że jeszcze daje ale po wczorajszym odcinku gdzie wszyscy powinni ją przeprosić to ona przepraszała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 07:21   #2148
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Paradise Hotel

Miłosz jest człowiekiem absolutnie śmiesznym i niepoważnym. Typowe popychadło i pożyteczny idiota dla grupy. Żałość.
Ale widocznie Wiktorii to nie przeszkadza, bo zaraz po tym jak okazało się, że to niegodny zaufania palant i zdrajca - rzuciła się do obściskiwania z nim i do lizanka. A taka biedna, usciśniona - internet płakał
Śmieszy mnie histeria która sie rozpętała, bo serio - tam się nie dzieje nic, czego bym nie znała z tzw. normalnego życia. Kto pracował w jakimkolwiek urzędzie w babskim zespole ten wie, o czym mówię
Dajcie spokój, to są dorośli ludzie. I jakoś dali sobie radę, Wiktoria choć krzyczała, że wyjeżdża, nie wyjechała, ucina sobie pogaduszki z Launo Klaudią i show się kręci dalej.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-10-05 o 07:48
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 07:27   #2149
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Ja już nie ogarniam tego, co tam się dzieje i o co komu chodzi, a szczególnie Miłoszowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-05, 07:29   #2150
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Paradise Hotel

Dobrze ze chociaz Mateusz ma wlasny mozg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 07:34   #2151
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja już nie ogarniam tego, co tam się dzieje i o co komu chodzi, a szczególnie Miłoszowi

Miłosz knuje intrygi ponad swoją inteligencję
Jednym słowem - zakiwał się.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 08:16   #2152
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Paradise Hotel

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88934195]Miłosz jest człowiekiem absolutnie śmiesznym i niepoważnym. Typowe popychadło i pożyteczny idiota dla grupy. Żałość.
Ale widocznie Wiktorii to nie przeszkadza, bo zaraz po tym jak okazało się, że to niegodny zaufania palant i zdrajca - rzuciła się do obściskiwania z nim i do lizanka. A taka biedna, usciśniona - internet płakał
Śmieszy mnie histeria która sie rozpętała, bo serio - tam się nie dzieje nic, czego bym nie znała z tzw. normalnego życia. Kto pracował w jakimkolwiek urzędzie w babskim zespole ten wie, o czym mówię
Dajcie spokój, to są dorośli ludzie. I jakoś dali sobie radę, Wiktoria choć krzyczała, że wyjeżdża, nie wyjechała, ucina sobie pogaduszki z Launo Klaudią i show się kręci dalej.[/QUOTE]

I jeszcze przeprasza i tuli się. Ale z drugiej strony ona nie widzi i nie wie tego co my, to też trzeba mieć na uwadze. Ale jak dla mnie to już samo to pytanie na Pandorze, że wszyscy ją nienawidzą i chcą się pozbyć przekreśliłoby jakiekolwiek dobre relacje z tymi ludźmi. A co do Miłosza to totalnie się zgadzam, bezjajeczny pajac.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja już nie ogarniam tego, co tam się dzieje i o co komu chodzi, a szczególnie Miłoszowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie, wczoraj miałam totalny cringe. A ta Launo to nieźle musi mieć nasrane w głowie, wyzywa kogoś od k.. i szmat a potem tuli.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 08:16   #2153
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja już nie ogarniam tego, co tam się dzieje i o co komu chodzi, a szczególnie Miłoszowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie, wczoraj miałam totalny cringe. A ta Launo to nieźle musi mieć nasrane w głowie, wyzywa kogoś od k.. i szmat a potem tuli.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 08:36   #2154
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony ona nie widzi i nie wie tego co my

Już chyba jaśniej nie dało się jej pokazać, że Miłosz knuł przeciw niej i ciągle ją okłamywał jak wtedy na pandorze, kiedy sam to przyznał Ona albo tak bardzo chce wygrać, że przełknie każde upokorzenie, a cały czas myśli, że tylko z Miłoszem może zajść dalej (póki co raczej żaden samiec nie będzie chciał być z nią w związku, no - może ten Mateusz byłby chętny, ale on do Natki się przyssał albo Łukasz, ale to historia na dalszą część programu, a ona musi przetrwać teraz, kiedy grupa zbiorowo chce się jej pozbyć), albo lubi żyć złudzeniami.
W każdym z tych przypadków - po tym, czego już się dowiedziała, nie można jej usprawiedliwać nieświadomością, moim zdaniem.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 09:20   #2155
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Miłosz zachowuje się, jakby miał rozdwojenie jaźni. Nie wiem, czy on naprawdę nie ogarnia, co się dzieje, czy rozumie sytuację, ale nie wie, jak się z niej wyplątać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 09:50   #2156
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Paradise Hotel

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88934321]Już chyba jaśniej nie dało się jej pokazać, że Miłosz knuł przeciw niej i ciągle ją okłamywał jak wtedy na pandorze, kiedy sam to przyznał Ona albo tak bardzo chce wygrać, że przełknie każde upokorzenie, a cały czas myśli, że tylko z Miłoszem może zajść dalej (póki co raczej żaden samiec nie będzie chciał być z nią w związku, no - może ten Mateusz byłby chętny, ale on do Natki się przyssał albo Łukasz, ale to historia na dalszą część programu, a ona musi przetrwać teraz, kiedy grupa zbiorowo chce się jej pozbyć), albo lubi żyć złudzeniami.
W każdym z tych przypadków - po tym, czego już się dowiedziała, nie można jej usprawiedliwać nieświadomością, moim zdaniem.[/QUOTE]

Nie chodziło mi o Miłosza tylko bardziej o laski, w sensie że ją wyzywają i ta sytuacja z tym drinkiem. Co do Miłosza to pełna zgoda, zachowuje się jak desperatka.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 15:50   #2157
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez CrispyCookie Pokaż wiadomość
Mnie oburzyło strasznie, to że El Durszlak broni tej patologii, może sama z takiej się wywodzi lub ona jest jak Klauno? Porażka, ten program zszedł na takie dno, że nie wiem czy kiedykolwiek z niego wyjdą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Już wiem, że kolejne sezony wybieram Love Island, tam produkcja trzyma jakiś poziom, i prowadząca też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojej rozbawiło mnie to - ,,El Durszlak''
Nie no zachowanie w HP a w LI to jest kompletna przepaść. Są takie ewenementy jak Arek, ale ogólnie ludzie w LI naprawdę się wspierają, wyciągają wnioski, mają jakieś refleksje. Jak się tam Paulina z Andrzejem całowali to nie mogłam z tej radochy reszty w kuchni. To było zabawne i mega miłe!

Widzę, że piszecie o Miłoszu. Straszliwie niedojrzałe zachowanie chyba z obawy, że zostanie odrzucony przez grupę, która jest tak toksyczna, że szkoda gadać. Jak zawieje tak leci, można go łatwo zmanipulować, nie potrafi się postawić i nie ma swojego zdania.
Też nie rozumiem i nie zrozumiem pewnych zachowań - Miłosz zachował się okropnie - przed snem Wiktoria się z nim całuje i obściskuje Launo naskakuje na nią przy każdej możliwej okazji, a ta siedzi i normalnie z nią rozmawia i się zwierza no wtf?

Jak dobrze, że jest tam chociaż jedna osoba, która jeszcze racjonalnie myśli - Mateusz. Po pandorze powiedział dokładnie to co my tu pisałyśmy, że wszyscy naskakują na Wiki, że skacze koło Łukasza, a inne dziewczyny robią to samo, a jednak Wika be a inne aniołki, ale przecież do nich to nie dotrze, co się łudzić.. Natka też nie wiem co z tym płaczem nagle. Chwile wcześniej atakuje Wiktorię, pyta czy lubi być masochistką i leci z pasywno-agresywnym tonem, a za chwilę łzy i smutek, że ona zapoczątkowała atak. Nie wiem kto montuje te odcinki.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Miłosz zachowuje się, jakby miał rozdwojenie jaźni. Nie wiem, czy on naprawdę nie ogarnia, co się dzieje, czy rozumie sytuację, ale nie wie, jak się z niej wyplątać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to mam wrażenie, że tam większość ma rozdwojenie jaźni z Miłoszem na czele.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 15:54   #2158
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Natka też nie wiem co z tym płaczem nagle. Chwile wcześniej atakuje Wiktorię, pyta czy lubi być masochistką i leci z pasywno-agresywnym tonem, a za chwilę łzy i smutek, że ona zapoczątkowała atak. Nie wiem kto montuje te odcinki.

Moim zdaniem to nie w montażu problem, a w uczestnikach.
Natka to jest ubergracz. Podoba mi się, bo nie da sobie w kaszę dmuchać i wodzi wszystkich za nos, jedzą jej z ręki. A przyaktorzyć, że niby takie ma wrażliwe serduszko też potrafi Wie, że trzeba umieć szybko wyczuwać z której strony wieje wiatr i grać na odpowiednią melodię

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-10-06 o 06:06
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 16:32   #2159
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Paradise Hotel

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88935207]Moim zdaniem to nie w montażu problem, a w uczestnikach.
Natka to jest ubergracz. Podoba mi się, bo nie da sobie w kaszę dmuchać i wodzi wszystkich za nos, jedzą jej z ręki. A przyaktorzyć, że niby takie ma wrażliwe serduszko też potrafi Wie, że trzeba umieć szybko wyczuwać z której strony wieje wiatr i grać na odpowiednią melodię Widzę ją w finale.[/QUOTE]

Czyli rozdwojenie jaźni tylko bardziej świadome i kontrolowane.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 16:45   #2160
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Paradise Hotel

Ponoć odcinki sa przemontowywane tak by zmniejszyć hejt, Rajskie Rozdanie miało byc wczoraj, przemontowali będzie dziś, a wczoraj cały odcinek poświęcony Miłoszowi ze to niby on zaczął hejt na Wiki.
Do tego słychać komentarze lektora są na nowo nagrywane i dodawane.
Cały sezon to dno dna, i ja robię sobie przerwę od programu.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-17 10:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.