Udawanie orgazmów - za czy przeciw? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-02-17, 09:37   #61
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Cytat:
Napisane przez BimboBubu Pokaż wiadomość
No na pieska to przeciezz facet jest za tobą i się rusza to jak ma jeszcze stymulować łechtaczkę?

Tak samo w innych pozycjach gdzie to fscet jest aktywny…

Poza tym nie spotkałam się z tym żeby fscet to robił umiejętnie zazwyczaj robią to za mocno mimo instrukcji itd. I tak za chwile wracają do za mocnych ruchów

Dlatego opcje na to widzę tylko na jeźdźca

Ale u mnie i to odpada bo nosze długie paznokcie od lat i nie zetnę ich z tego powodu

U mnie jest wladnie ten „problem” ze podnieca mnie ostry seks itd ale to bardziej zaspokaja mnie psychicznie ale do orgazmów potrzebuje bardzo delikatnych ruchów zarówno jeśli chodzi o pochwowy i łechtaczkowy a faceci w większości tego „nie czują” i lubią zawsze na ostro
No to powiedz, że potrzebujesz łagodnych ruchów.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-17, 10:19   #62
Mad___Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 5
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Cytat:
Napisane przez BimboBubu Pokaż wiadomość
No na pieska to przeciezz facet jest za tobą i się rusza to jak ma jeszcze stymulować łechtaczkę?
Ręką?
Każda pozycja, która nie wymaga u faceta podparcia (lub trzymania Cię) obiema rękami umożliwia stymulację łechtaczki.
Mad___Max jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-17, 11:34   #63
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale nie potrafię czerpać satysfakcji jak partner mnie penetruje, a do tego jeszcze on by jeszcze pieścił łechtaczkę. Nie wiem wtedy na czym się skupić, i takie coś to tylko mnie oddala od orgazmu.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-17, 12:34   #64
BimboBubu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 94
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale nie potrafię czerpać satysfakcji jak partner mnie penetruje, a do tego jeszcze on by jeszcze pieścił łechtaczkę. Nie wiem wtedy na czym się skupić, i takie coś to tylko mnie oddala od orgazmu.
Mam to samo..
Facet się porusza wiec logiczne ze ta ręka nie jest stabilna i nie operuje nià delikatnie tylko chaotycznie…

Taka stymulacja w wykonaniu faceta wydaje mi się nieprzyjemna i dla mnie i dla niego
BimboBubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-17, 13:04   #65
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

No to spoko, jak nie podoba Ci się taki pomysł to tego nie rób my radzimy z własnych doświadczeń. Osobiście preferuję orgazmy niż długie paznokcie, ale każdy jest inny i coś co sprawdza się u mnie niekoniecznie będzie Tobie pasowało.
I to nieprawda, że każdy facet lubi/potrzebuje ostrego seksu.

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-17, 13:46   #66
missVivi
Raczkowanie
 
Avatar missVivi
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 287
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Cytat:
Napisane przez BimboBubu Pokaż wiadomość
Mam to samo..
Facet się porusza wiec logiczne ze ta ręka nie jest stabilna i nie operuje nià delikatnie tylko chaotycznie…

Taka stymulacja w wykonaniu faceta wydaje mi się nieprzyjemna i dla mnie i dla niego
Można się rozwodzić o tym, że nie zawsze wszystko wychodzi dobrze. Nie zapomnę początków z seksem - Chryste Panie - Ile opieprzu było za przydługie paznokcie w czasie pieszczot to nie zliczę Człowiek się uczy i przez to powinien się również dzielić tym co pomaga a co nie w czasie sexy time, co rajcuje a co gasi. Poza tym lepiej pouczyć się co na nas działa.

Udawanie.. kiedyś owszem, było tak, ale później po prostu wolałam powiedzieć, ze coś nie gra i były eksperymenty.
missVivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-17, 13:49   #67
BimboBubu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 94
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;89504974]No to spoko, jak nie podoba Ci się taki pomysł to tego nie rób my radzimy z własnych doświadczeń. Osobiście preferuję orgazmy niż długie paznokcie, ale każdy jest inny i coś co sprawdza się u mnie niekoniecznie będzie Tobie pasowało.
I to nieprawda, że każdy facet lubi/potrzebuje ostrego seksu.

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk[/QUOTE]

Nie mam dużego doświadczenia z mężczyznami miałam 5 partnerów i każdy lubił na ostro ..

No właśnie sama pytam o doświadczenia innych..
Mi te orgazmy nie są tak potrzebne i trudno mi je osiągnąć ale gdyby był sposób żeby było łatwiej to napewno bym skorzystała głównie dla przyjemności partnera .. bo to udawanie serio jest mi nie w smak

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez missVivi Pokaż wiadomość
Można się rozwodzić o tym, że nie zawsze wszystko wychodzi dobrze. Nie zapomnę początków z seksem - Chryste Panie - Ile opieprzu było za przydługie paznokcie w czasie pieszczot to nie zliczę Człowiek się uczy i przez to powinien się również dzielić tym co pomaga a co nie w czasie sexy time, co rajcuje a co gasi. Poza tym lepiej pouczyć się co na nas działa.

Udawanie.. kiedyś owszem, było tak, ale później po prostu wolałam powiedzieć, ze coś nie gra i były eksperymenty.
Opieprzu za paznokcie??? Ja swoje bardzo lubię i każdy mój fscet tez

Czyli jednak udawanie pomogło Ci w budowaniu fajnego pożycia ??
BimboBubu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-17, 14:22   #68
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Ja uwielbiam mieć długie przedłużane paznokcie żelowe, nie zrezygnowałabym.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-19, 17:52   #69
BimboBubu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 94
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Jesteśmy już po
Ogólnie widzę ze jest bardziej wyrozumiały ale..,
Raz prawie doszłam tak naprawdę ale on nie wytrzymał i niestety zakończył przede mną

A potem uprawialiśmy długi seks i tez już byłam blisko ale ciagle mnie cos rozpraszało i udałam orgazm pierwszy raz w życiu nie było to trudne bo już naprawdę prawie go miałam i tylko trochę głośniej pokrzyczalam. Widziałam jak on się stara i jak bardzo tego chce.. ale serio ciagle mnie ciś rozprasza i to jest mój problem.
Strasznie się cieszył i widziałam jaki jest z siebie zadowolony ..
To było łatwiejsze niż myślałam - trochę więcej krzyków a nie żaden wielki teatr

Nie żałuje ze udałam bo było mi bardzo przyjemnie a mój mężczyzna jest szczęśliwy
Nie chce udawać non stop bo widzę ze naprawdę zmienił podejście i będę z nim mogła osiągać prawdziwe orgazmy powoli

Edytowane przez BimboBubu
Czas edycji: 2023-02-19 o 18:21
BimboBubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-21, 12:22   #70
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Ja jednak za bardzo lubię seks, żeby odstawiać cyrki z udawaniem orgazmów i robić z siebie i faceta debila. Jeśli łatwo dochodzisz poprzez stymulację łechtaczki, to facet powinien to uwzględnić i współpracować z Tobą w tym kierunku. Jeśli tego nie robi, tylko strzela fochy, bo_musi_być_pochwowy, to jest zwyczajnie kiepski w te klocki.
Cytat:
Napisane przez BimboBubu Pokaż wiadomość

Wystarczy mi orgazm lechtaczkowy a potem mogę się z nim bawić i godzinami .. problem w tym ze on jest przyzwyczajony do tych sztucznych orgazmów co pare minut i innego seksu nie znoa
I wtf? Orgazmy u jego rzekomo wszystkich kobiet co parę minut? On czasem nie jest licealistą, któremu ledwo puścił się wąs? Bo poziom wiedzy by się zgadzał.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-22, 18:09   #71
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Stare wróble ćwierkają, że prawdziwy orgazm to zejście 200kal, udawany 600, więc nie należy za bardzo ufać chudym laskom.

A co do teorii i praktyki, to przecież Prezesa można używać zarówno do walki w pochwie, jak i ataku na łechtaczke i nie tylko, wtedy wychodzi w praniu, gdzie akurat jest bardziej pożądany i skuteczny, bez żadnej potrzeby wyciskania, na siłe sztucznych uniesień. Jak są z tym jakieś problemy, to bez żadnych uświadamiających rozmów, podczas n.p. "kowbojskich" akcji możecie facetowi, w sposób naturalny pokazać, że podczas stosunku nie muszą go trzymać cały czas wbitego w pochwę.
Nawet ci mało lotni powinni uchwycić istotę zagadnienia.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-23, 07:36   #72
BimboBubu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 94
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Ja jednak za bardzo lubię seks, żeby odstawiać cyrki z udawaniem orgazmów i robić z siebie i faceta debila. Jeśli łatwo dochodzisz poprzez stymulację łechtaczki, to facet powinien to uwzględnić i współpracować z Tobą w tym kierunku. Jeśli tego nie robi, tylko strzela fochy, bo_musi_być_pochwowy, to jest zwyczajnie kiepski w te klocki.

I wtf? Orgazmy u jego rzekomo wszystkich kobiet co parę minut? On czasem nie jest licealistą, któremu ledwo puścił się wąs? Bo poziom wiedzy by się zgadzał.
Ma prawie 40 lat .

Bez problemu osiągam z nim orgazmy lechtaczkowe tylko dla niego to jakby nie wystarcza

Ale po ostatnim razie praktycznie doszłam dwa razy pochwowo ale już mi nie chciało się „męczyć” i udałam chyba z własnego lenistwa


Przyznan ze chvialam tez sprawdzić czy on da się na to złapać i jak bardzo jest nieuświadomiony w tym jak wyglada prawdziwy orgazm i jak bardzo te jego opowieści o wielokrotnych orgazmach jego byłych mogły być naciągnięte .. i jestem w szoku .. zaczęłam poprostu głośniej krzyczeć a on już myślał ze mam orgazm i zaczął mocniej pracować wiec pociągnęłam to już dalej…
Był wniebowzięty i dumny jak paw a mi trochę go było zal w pewnym sensie .. ze tak malo wie o kobiecym orgazmie i tak łatwo go „oszukać” I ze prawdopodobnie całe jego życie seksualne może nyc kłamstwem :/

Myślałam wcześniej ze będę musiała odstawić prawdziwy teatr żeby go wkręcić …

To wszuxtko jest bardzo dziwne bo on naprawdę ma fantazje w łóżku , wie jak dotknąć i gdzie, jak rozbudzić; robi ze mną rzeczy których inni mi odmawiali albo nie umieli, czuje się z nim genialnie i swobodnie a jednak o samym orgazmie wie bardzo niewiele…

Ale jestem zachęcona bo naprawdę lepiej nam idzie i może wcale nie będę „musiała” nic udawać :jupi

Problemem z mojej strony jest to ze w trakcie jak już jestem blisko nagle mnóstwo rzeczy zaczyna mnie rozpraszać, robi mi się niewygodnie, zaczynam o czyms myśleć i przez to nie osiągam tego orgazmu.
Nie wiem jak to wyeliminować . Gdyby nie to to wcale to udawanie nie byłoby „konieczne”:/:

Edytowane przez BimboBubu
Czas edycji: 2023-02-23 o 07:44
BimboBubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-23, 07:49   #73
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale nie potrafię czerpać satysfakcji jak partner mnie penetruje, a do tego jeszcze on by jeszcze pieścił łechtaczkę. Nie wiem wtedy na czym się skupić, i takie coś to tylko mnie oddala od orgazmu.
Mam tak samo.
Tak samo nigdy u mnie dziala, jak ja sama mam sie w tym czasie piescic. No nie umiem sie skupic ani nawet jakby odpowiednio dosięgnac lechtaczki.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-23, 08:23   #74
BimboBubu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 94
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89510661]Mam tak samo.
Tak samo nigdy u mnie dziala, jak ja sama mam sie w tym czasie piescic. No nie umiem sie skupic ani nawet jakby odpowiednio dosięgnac lechtaczki.[/QUOTE]

Czyli nie tylko u mnie tak jest.. już myślałam ze jestem jakaś dziwna xD
BimboBubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-23, 09:45   #75
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Cytat:
Napisane przez BimboBubu Pokaż wiadomość
Ma prawie 40 lat .

Bez problemu osiągam z nim orgazmy lechtaczkowe tylko dla niego to jakby nie wystarcza

Ale po ostatnim razie praktycznie doszłam dwa razy pochwowo ale już mi nie chciało się „męczyć” i udałam chyba z własnego lenistwa


Przyznan ze chvialam tez sprawdzić czy on da się na to złapać i jak bardzo jest nieuświadomiony w tym jak wyglada prawdziwy orgazm i jak bardzo te jego opowieści o wielokrotnych orgazmach jego byłych mogły być naciągnięte .. i jestem w szoku .. zaczęłam poprostu głośniej krzyczeć a on już myślał ze mam orgazm i zaczął mocniej pracować wiec pociągnęłam to już dalej…
Był wniebowzięty i dumny jak paw a mi trochę go było zal w pewnym sensie .. ze tak malo wie o kobiecym orgazmie i tak łatwo go „oszukać” I ze prawdopodobnie całe jego życie seksualne może nyc kłamstwem :/

Myślałam wcześniej ze będę musiała odstawić prawdziwy teatr żeby go wkręcić …

To wszuxtko jest bardzo dziwne bo on naprawdę ma fantazje w łóżku , wie jak dotknąć i gdzie, jak rozbudzić; robi ze mną rzeczy których inni mi odmawiali albo nie umieli, czuje się z nim genialnie i swobodnie a jednak o samym orgazmie wie bardzo niewiele…

Ale jestem zachęcona bo naprawdę lepiej nam idzie i może wcale nie będę „musiała” nic udawać :jupi

Problemem z mojej strony jest to ze w trakcie jak już jestem blisko nagle mnóstwo rzeczy zaczyna mnie rozpraszać, robi mi się niewygodnie, zaczynam o czyms myśleć i przez to nie osiągam tego orgazmu.
Nie wiem jak to wyeliminować . Gdyby nie to to wcale to udawanie nie byłoby „konieczne”:/:
Skoro poprzednie również go "wkręcały" to co się dziwić : P

kobiety same sobie psują rynek i zakrzywiają rzeczywistość
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-23, 10:04   #76
BimboBubu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 94
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Skoro poprzednie również go "wkręcały" to co się dziwić : P

kobiety same sobie psują rynek i zakrzywiają rzeczywistość
No niestety. Z jedna jego była gadałam i szedł temat na seks i mówiła ze udawała bo nie umie inaczej bo się przyzwyczaiła ponieważ ma problemy z dochodzeniem a faceci tego wymagają :/

Ale to ze mu powiedziała ze jest pierwszym z którym dochodzi to już wyższy level wyrachowania :/
Pewnie każdy jej facet to słyszy…

Ma dziewczyna opracowana cała strategie jak pompować ego facetom

Nic dziwnego ze jest wiecznie sama bo pewnie w innych rzeczach tez ściemnia :0
BimboBubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-23, 12:41   #77
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89510661]Mam tak samo.

Tak samo nigdy u mnie dziala, jak ja sama mam sie w tym czasie piescic. No nie umiem sie skupic ani nawet jakby odpowiednio dosięgnac lechtaczki.[/QUOTE]Ja to uwielbiam, doznania się poteguja i są dużo silniejsze niż obie te rzeczy osobno

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-23, 12:49   #78
Ilenan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 4
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Seks jest przyjemny. Nie ma co udawać. Uda się orgazm, to się uda, nie uda, to trudno.
Ilenan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-23, 13:37   #79
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Cytat:
Napisane przez BimboBubu Pokaż wiadomość
No niestety. Z jedna jego była gadałam i szedł temat na seks i mówiła ze udawała bo nie umie inaczej bo się przyzwyczaiła ponieważ ma problemy z dochodzeniem a faceci tego wymagają :/

Ale to ze mu powiedziała ze jest pierwszym z którym dochodzi to już wyższy level wyrachowania :/
Pewnie każdy jej facet to słyszyâ�Ś

Ma dziewczyna opracowana cała strategie jak pompować ego facetom

Nic dziwnego ze jest wiecznie sama bo pewnie w innych rzeczach tez ściemnia :0
Dla mnie to jest jakiś kosmos ,ze rozmawiasz z jego byłą dziewczyną na temat seksu i na dodatek ona ci opowiada ,ze udawała. Ona z niego robiła debila ale ty też . Mam nadzieję ,ze wykazałas sie chociaz minimum przyzwoitości i zostawiłas cos dla siebie. Straszne to jest. Jak w podstawowce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2023-02-23 o 13:43
robcia jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-23, 13:45   #80
BimboBubu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 94
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest jakiś kosmos ,ze rozmawiasz z jego byłą dziewczyną na temat seksu . Ona z niego robiła debila ale ty też .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sam się o to prosi..

Wcześniej nue udawałam, próbowałam go uświadomić nawet badania naukowe podsylalam i jak grochem o ścianę ..
Chodził zdołowany i seks był coraz gorszy

Nie chce mi się drugi raz przechodzić powtórkę z rozrywki i słuchać jak to on niemęsko się czuje

Teraz już i tak jest lepiej i podchodzi w miarę normalnie do seksu w porównaniu do tego co było wcześniej

Teraz jak udałam to widzę Ze dostał motywacji i zadziałało to na niego jak takie pozytywne wzmocnienie … i naprawdę mi z nim było dużo lepiej i byłam blisko prawdziwego orgazmu a wcześniej rzadko to miało miejsce
Tak jak to opisywał drdoom tylko on proponował dosypanie mu czegoś żeby nabrał pewności siebie
Widzę ze udawany orgazm tak na niego właśnie podziałał

Jeszcze pare razy i niczego nie będę musiała udawać :0
BimboBubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-25, 10:45   #81
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Udawanie orgazmów - za czy przeciw?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-25 11:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.