Dla małych kobiet =) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-19, 22:05   #151
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Dla małych kobiet =)

Witam Ivvonko wiesz to normalne,że zimą jest z nami gorzej - głównie za sprawą małej ilości ruchu, więcej siedzimy w domu, jemy i tyjemy... niestety więc czekajmy na lato
jeszcze jedno, czy aby masz dobrze dopasowane pigułki?? Powiem Ci że w dzisiejszych czasach przybieranie na wadze czy wzrost biustu po stosowaniu pigułek jest zazwyczaj spowodowany ich złym doborem.
Ja po pigułkach nigdy nie przytyłam a biorę je już... o Boże 10 lat!! ale ten czas leci
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 22:09   #152
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Ja nosze teraz 60E, mam 66cm pod biustem i 85 cm w biuście. I boję się, że jak schudnę to zrobi się z niego 60DD albo 60D. :/
Jak boisz się że stracisz w biuście -a wnioskuję, że nie chcesz żeby tak się stało, to poświęć sporo czasu na ćwiczenie mięśni klatki piersiowej.
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 22:23   #153
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Witam! Chciałam tylko przypomnieć, że nie ma czegoś takiego jak małe B! Może być 60B, 65B, 70B, 75B itd. ale małego B NIE MA!
Ja nosze teraz 60E, mam 66cm pod biustem i 85 cm w biuście. I boję się, że jak schudnę to zrobi się z niego 60DD albo 60D. :/
Tzn. nosilam staniki A bez poduszek a B z poduszkami typu push-up. Teraz B bez poduszek jest na mnie za male i nosze C, ale bez poduszek (jest troche luzny), ale nie chce ich dodatkowo powiekszac Zmierzylam sie wlasnie, mam 67 cm pod biustem i 90 cm w biuscie.

A co do pigulek, to bralam kilka rodzajow juz... Na kazde reaguje tak samo: zaraz rosna mi piersi (ktore po przestaniu brania mi maleja!) i brzuszek ( mam caly czas takie uczucie wzdetego, wypuklego brzucha, ktory ciezko mi wciagnac) i puchna ramiona :-( Ogolnie z dobrej sylwetki robi mi sie taka "nabita", pewnie efekt zatrzymywania wody. :/ Ech... Nie wiem, czy nie przestane brac, ale z drugiej strony o dzidziusiu w ogole nie mysle. A inne metody choc byly skuteczne, to zbyt stresujace.

W biodrach mam 88 cm.

perlista, no niestety... a przy niskim wzroscie 2-3 kg do przodu od razu widac
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 22:27   #154
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

witaj Ivvonko ech ta zima skad ja to znam choc tu w Szkocji wlasciwie zimy nie ma (snieg w tym roku padal dwa razy i zniknal szybciej niz sie pojawil), ale to normalne, ze rozleniwiamy sie w tym czasie. choc nie do konca sie rozleniwiamy, co widac po ilosci watkow i postow na dietetyce
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 22:27   #155
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Ogolnie z dobrej sylwetki robi mi sie taka "nabita", pewnie efekt zatrzymywania wody. :/
W biodrach mam 88 cm.
jeżeli chcesz się pozbyć nadmiaru wody w organizmie wypróbuj aqua femin
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 07:20   #156
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Tzn. nosilam staniki A bez poduszek a B z poduszkami typu push-up. Teraz B bez poduszek jest na mnie za male i nosze C, ale bez poduszek (jest troche luzny), ale nie chce ich dodatkowo powiekszac Zmierzylam sie wlasnie, mam 67 cm pod biustem i 90 cm w biuscie.
Mnie chodziło o to, że nie można podawać rozmiaru samej miseczki, bo sama miseczka nic nie znaczy. Spójrz tutaj: http://www.avokado.co.nz/shop/fitting_guide.php
Na zdjęciach są pokazane rozmiary 65DD i 90DD. Podając samą miseczkę tak naprawdę nic nie mówisz o wielkości biustu. Oczywiście, wiem że w Twojej wypowiedzi chodziło zapewne o zmianę wielkości miski przy tym samym obwodzie, ale należało po prostu dodać jakim.
Moim zdaniem powinnaś nosić brytyjski rozmiar 60FF, ewentualnie 65E. A miska w tych biustonoszach będzie mniej więcej takiej wielkości jak w biustonoszu 75C. Ale te biustonosze będą faktycznie biustoNOSZAMI, bo 75C przy Twoich wymiarach są biustoZASŁANIACZAMI.

Przepraszam za ten wykład, ale akurat kwestia doboru odpowiedniego rozmiaru biustonosza jest w pewnym sensie moim hobby, co widać zresztą po moim podpisie

A po tym krótkim wykładzie idę poćwiczyć, bo sobie wczoraj trochę pofolgowałam.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:38   #157
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: Dla małych kobiet =)

a mi nikt nie pomoze???
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 19:15   #158
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
a mi nikt nie pomoze???
kiedy Cie z nami nie ma to trudno jest pomoc napisz w czym mozemy pomoc. to ze jesz zdecydowanie za rzadko juz wczesniej napisalam. nie uciekaj od nas to wspolnymi silami napewno damy rade i nie smuc sie
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:20   #159
boclerke
Raczkowanie
 
Avatar boclerke
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość

Przepraszam za ten wykład, ale akurat kwestia doboru odpowiedniego rozmiaru biustonosza jest w pewnym sensie moim hobby, co widać zresztą po moim podpisie

A po tym krótkim wykładzie idę poćwiczyć, bo sobie wczoraj trochę pofolgowałam.

Oooo spadłaś mi z nieba!! Ja mam w biuście 88cm, pod 76cm. Wydaje mi się że to 75C, ale w praktyce nie do końca pasuje, bo podczas jakichś ruchów stanik sie przemieszcza itp. Może mi coś doradzisz??

[sorki za offtopapa]



A jeśli chodzi o dietke to dziś koszmar... zjadłam przed chwila obiad na kolację bo nie miałam czasu wcześniej... I do tego dziś dzień ćwiczeń, ale nie mam sił:P No nic, mam nadzieje ze to tylko jeden taki dzień:P:P czasem trzeba odrobinkę oderwać się od rzeczywistości


zasmucona15 czekamy na jakieś newsy Jak Ci idzie??
boclerke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:47   #160
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość
kiedy Cie z nami nie ma to trudno jest pomoc napisz w czym mozemy pomoc. to ze jesz zdecydowanie za rzadko juz wczesniej napisalam. nie uciekaj od nas to wspolnymi silami napewno damy rade i nie smuc sie

pisalam co mnie neka juz wczesniej a nikt nawet nie odpisal wiec wiesz ja sie nie lubie komus wtracac
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:50   #161
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: Dla małych kobiet =)

mi idzie mizernie................. ......... bo sama nie wiem co ja mam ze soba zrobic zeby schudnac.......:cool :
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 20:54   #162
martyna82
Raczkowanie
 
Avatar martyna82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 195
Wink Dot.: Dla małych kobiet =)

Ja jutro znów wyjeżdżam w góry, ale tym razem sprobuję się tak nie obżerać i może waga spadnie... Jak wrócę wszystko opowiem i podam całe wymiary.
martyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:43   #163
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez boclerke Pokaż wiadomość
Oooo spadłaś mi z nieba!! Ja mam w biuście 88cm, pod 76cm. Wydaje mi się że to 75C, ale w praktyce nie do końca pasuje, bo podczas jakichś ruchów stanik sie przemieszcza itp. Może mi coś doradzisz??
Jeśli stanik sie przemieszcza to oznaka, że obwód jest za luźny. A ile masz pod biustem jeśli zmierzysz się ciasno i na wydechu, bez powietrza?
W zależności od tego wyniku powinnaś spróbować 70D lub brytyjskie 30E, a z Melissy i Avocado 65E.
A w ogóle to zapraszam na forum z mojego podpisu

Koniec offtopiku, możecie polecić jakieś ciekawe formy aktywności fizycznej dla kogoś kto ma raczej kiepska kondycję? Póki co ćwiczę głównie taniec brzucha, choć to raczej przyjemność Mięśnie bolą, ale przydałaby się też jakaś inna forma aktywności.
Próbuje jeszcze skakać na skakance, ale na razie kiepsko mi idzie
Myślałam o zajęciach body ball, ale nie ma ich w tej chwili w fitness clubie, do którego chciałam chodzi. A mogłyby być dobre na początek.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:54   #164
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
pisalam co mnie neka juz wczesniej a nikt nawet nie odpisal wiec wiesz ja sie nie lubie komus wtracac
slonce, ale przeciez pisalysmy przejrzyj watek dokladnie napisz jeszcze raz co cwiczysz i jak czesto. wiem, ze biegasz, ale pozostalych nie moglam rozszyfrowac, bo bylo sporo literowek. napisz czy nadal jesz tylko sniadanie i obiad. jesli tak to jest wielki blad i to trzeba zmienic. twoj metabolizm jest bardzo spowolniony, a z racji tak rzadkich poslkow, podjadasz, to zrozumiale i Twoj organizm wariuje. blednym jest myslenie, ze jesli ogranicze ilosc posilkow i generalnie jedzenia to schudne nie tedy droga
i nie uciekaj od nas, zadna z nas nie che zle, wszystkie chcemy sobie pomoc i kazda z nas chce tego samego, dlatego musimy rozmawiac
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:57   #165
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez martyna82 Pokaż wiadomość
Ja jutro znów wyjeżdżam w góry, ale tym razem sprobuję się tak nie obżerać i może waga spadnie... Jak wrócę wszystko opowiem i podam całe wymiary.
ech zazdroszcze i milej zabawy zycze
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 22:11   #166
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Koniec offtopiku, możecie polecić jakieś ciekawe formy aktywności fizycznej dla kogoś kto ma raczej kiepska kondycję? Póki co ćwiczę głównie taniec brzucha, choć to raczej przyjemność Mięśnie bolą, ale przydałaby się też jakaś inna forma aktywności.
Próbuje jeszcze skakać na skakance, ale na razie kiepsko mi idzie
Myślałam o zajęciach body ball, ale nie ma ich w tej chwili w fitness clubie, do którego chciałam chodzi. A mogłyby być dobre na początek.
jesli masz mozliwosc zapisania sie do klubu fitness to swietnie tam na pewno znajdziesz cos ciekawego. ja niestety nie mam takiej mozliwosci, tzn. mozliwosc mam, ale jestem w obcym kraju, jezyk jeszcze nie do konca opanowany wiec poki co nie widze siebie na takich zajeciach narazie cwicze sama, w domu. od jutra planuje wrocic do skakanki, potrzebuje ruchu aerobowego. pogoda jest bardzo kiepska wiec narazie rower i dlugie spacery odpadaja. jak bylam w polsce codziennie chodzilam szybkim marszem ok. 40-50 min. do tego jakies cwiczenia na miesnie i byly ladne efekty. aeroby sa bardzo wazne. spalaja tluszczyk. a miesnie aktualnie ciwcze z filmikami na youtube. to skarbinca cwiczen. wejdziesz w jedno, znajdziesz cos ciekawego, pozniej znowu cos i tak po nitce do klebka. ja wybralam 8 minute legs i 8 minute arms. jak dla mnie super, choc nie czuje zmeczenia po nich. od nastepnego tygodnia zaczne robic po dwie serie. do tego cwicze kilka kombinacji brzuszkow i na koniec sie rozciagam (jakies 10-15 mni.)
a taniec brzucha to tez switne cwiczenia a co najwazniejsze jak sama piszesz przyjemne, a o to wlasnie chodzi w wysilku fizycznym musi sprawiac przyjemnosc
__________________


Edytowane przez alternatywa
Czas edycji: 2008-02-20 o 23:54 Powód: literowka
alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 07:11   #167
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość
slonce, ale przeciez pisalysmy przejrzyj watek dokladnie napisz jeszcze raz co cwiczysz i jak czesto. wiem, ze biegasz, ale pozostalych nie moglam rozszyfrowac, bo bylo sporo literowek. napisz czy nadal jesz tylko sniadanie i obiad. jesli tak to jest wielki blad i to trzeba zmienic. twoj metabolizm jest bardzo spowolniony, a z racji tak rzadkich poslkow, podjadasz, to zrozumiale i Twoj organizm wariuje. blednym jest myslenie, ze jesli ogranicze ilosc posilkow i generalnie jedzenia to schudne nie tedy droga
i nie uciekaj od nas, zadna z nas nie che zle, wszystkie chcemy sobie pomoc i kazda z nas chce tego samego, dlatego musimy rozmawiac

szczerze to jestem coraz bardziej negatywnie do tego wszystkiego nastawiona bo nikt mi nie pomoga (w sensie wspiera) tylko wszyscy przeciwko mnie no ile mozna o co wogle chodzi stracilam wszelkie nadzieje na to ze schudne
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 13:14   #168
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
szczerze to jestem coraz bardziej negatywnie do tego wszystkiego nastawiona bo nikt mi nie pomoga (w sensie wspiera) tylko wszyscy przeciwko mnie no ile mozna o co wogle chodzi stracilam wszelkie nadzieje na to ze schudne
Zasmucona głowa do góry!! Nie możesz mówić,że nikt Cie nie wspiera.
Przecież jesteśmy my wszystkie!! Nie poddawaj się! Nie możesz tracić nadziei. Zobaczysz,że z czasem zaczniesz tracić kilogramy,ale na wszystko potrzeba czasu!!
Na początek zacznij jeść regularnie - 5 posiłków dziennie!! To jest najzdrowsze dla organizmu, porcje jedz tylko mniejsze! Jak będziesz się głodzić, to efekt będzie odwrotny! Bo jakikolwiek posiłek przyjmiesz będzie się odkładał w tłuszczyk. Organizm mając niedobór po prostu magazynuje wszystko na gorsze czasy.
Nie stawaj też na wadze codziennie! Bo różnicy nie zobaczysz,albo zobaczysz minimalną a to na pewno nie będzie Cię cieszyć. Waż się nie częściej niż raz w tygodniu! A na pierwsze efekty zaczekaj 2-3 tygodnie!

I pamiętaj,że jesteśmy MY
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 13:59   #169
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
szczerze to jestem coraz bardziej negatywnie do tego wszystkiego nastawiona bo nikt mi nie pomoga (w sensie wspiera) tylko wszyscy przeciwko mnie no ile mozna o co wogle chodzi stracilam wszelkie nadzieje na to ze schudne
przejrzałam kilka wątków, w których zabierałaś głos i wszędzie piszesz, że albo nikt Ci nie pomaga, albo dziewczyny nie chcą Cię w wątkach?! pokaż mi proszę, choć jeden wątek w którym ktoś powiedział, że Cię tam nie chce??!! zmień podejście, proszę. chcemy Ci pomóc, ale napisz czego od nas oczekujesz. zadałam Ci pytania więc odpowiedz i wtedy będziemy coś myśleć jeśli naprawdę chcesz shcudnąć i oczekujesz pomocy to rozmawaiaj z nami inaczej nic z tego nie będzie.
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 17:30   #170
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: Dla małych kobiet =)

latwo wam mowic a patrzac na to wszystko to gdziekol wiek napisze to bardziej ktos sie zajmuje soba bo watek jest juz od dawna itd............... z reszta co ja bede sie odzywac i tak to jest nie warte.... no niby jestescie wy no ale i co mi to da znajac zycie i tak wiekszosc mnie zlekcewazy ja nie schudne itd juz mam takie podejscie do zycie bo wiecej zlego niz dobrego spotkalo
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 18:44   #171
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
latwo wam mowic a patrzac na to wszystko to gdziekol wiek napisze to bardziej ktos sie zajmuje soba bo watek jest juz od dawna itd............... z reszta co ja bede sie odzywac i tak to jest nie warte.... no niby jestescie wy no ale i co mi to da znajac zycie i tak wiekszosc mnie zlekcewazy ja nie schudne itd juz mam takie podejscie do zycie bo wiecej zlego niz dobrego spotkalo
nikt przeciez Cie tu nie lekcewazy, skoro Ty jestes negatywnie nastawiona to jak my mamy Ci pomoc? to zreszta nie od nas zalezy czy schudniesz czy nie. my mozemy Cie wspierac, doradzac... ale tylko wtedy gdy bedziesz tego chciala. pisz do nas, mow jak Ci idzie, jak wygladal dzien. wspolnymi silami dojdziemy do celu
widze, ze jestes bardzo sklocona z zyciem. zmien nastawienie. ja kiedy mialam 13 myslalam podobnie do Ciebie i do tej pory lecze sie z ciezkiej depresji, wiec uwierz mi- nie warto!
szukasz pomocy? masz ja tutaj ale prosze Cie skoncz pisac, ze wszystko i wszyscy sa na- nie. bo dobrze wiesz, ze to nie prawda.
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:02   #172
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Dla małych kobiet =)

Zasmucona każdy stara się jakoś Ci pomóc, podpowiadamy, doradzamy - dziewczyny widzę bardzo starają się podnieść Cię na duchu- a Ty tylko, że wszyscy Cię lekceważą i nikt nie chce! Weź się dziewczyno w garść! Otrząśnij się z tego marudnego nastroju i naładuj sie pozytywnie Wszystko się da jak się chce owszem trzeba czasu i wytrwałości, ale od tego jesteśmy by się wspierać! prawda dziewczyny?
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:14   #173
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez izia17 Pokaż wiadomość
Zasmucona każdy stara się jakoś Ci pomóc, podpowiadamy, doradzamy - dziewczyny widzę bardzo starają się podnieść Cię na duchu- a Ty tylko, że wszyscy Cię lekceważą i nikt nie chce! Weź się dziewczyno w garść! Otrząśnij się z tego marudnego nastroju i naładuj sie pozytywnie Wszystko się da jak się chce owszem trzeba czasu i wytrwałości, ale od tego jesteśmy by się wspierać! prawda dziewczyny?
prawda, prawda
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:58   #174
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: Dla małych kobiet =)

zaraz sie poplacze......
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:18   #175
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
zaraz sie poplacze......
zasmucona15 co chcesz osiagnac przez takie posty? napisz cos konkretnego to wtedy pomozemy! a jesli jest Ci zle i masz inne problemy to porozmawiaj z kims. jesli chcesz to napisz do mnie pw to sprobuje Ci doradzic


jak Wam dziewczyny idzie. ja nie chce zapeszac, ale jest bardzo dobrze trzymam diete pieknie- jak nigdy,cwicze tyle ile sobie zamierzylam, takze narazie do przodu
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:37   #176
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
z reszta co ja bede sie odzywac i tak to jest nie warte.... no niby jestescie wy no ale i co mi to da znajac zycie i tak wiekszosc mnie zlekcewazy ja nie schudne itd juz mam takie podejscie do zycie bo wiecej zlego niz dobrego spotkalo
Sama piszesz,że masz takie podejscie, wiec staraj sie je zmienic
Nie mozesz we wszystkim doszukiwac sie zlego. Wiesz, jest coś takiego jak "samospełniające się proroctwo" - czyli jak mocno w cos wierzysz to tak sie wlasnie dzieje. Powinnaś wiec zaczac podchodzic do zycia bardziej pozytywnie!! Ciesz sie z wszystkiego z czago mozesz, nie doszukuj sie samego zlego, a zobaczysz z czasem bedzie tylko lepiej.
Alternatywa pisala,ze jak nie chcesz z czyms sie podzielic na formum to zebys napisala do niej pw,jezeli masz ochote mozesz napisac takze do mnie- na pewno odpisze i postaram sie cos doradzic.
Głowa do góry!
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:45   #177
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość

jak Wam dziewczyny idzie. ja nie chce zapeszac, ale jest bardzo dobrze trzymam diete pieknie- jak nigdy,cwicze tyle ile sobie zamierzylam, takze narazie do przodu
GRATULACJE! I oby tak dalej!

Ja takze jestem zadowolona z moich postepów
Dieta - czyli jedzenie w małych ilosciach idzie mi coraz lepiej. Wieczorami nie odczuwam juz takiego glodu jak bylo to jeszcze tydzien temu - wiec nie wcinam nic przed snem
W moich cwiczeniach tez robie duze postepy - dzisiaj na rehabilitacji dalam rade ćwiczyc na rowerze 1 h!! Wiem ze dla innym moze wydac sie to śmieszne,ale biorąc pod uwagę ze w zeszly piatek zgieli mi gips (6 tyg go miałam) po zlamaniu kolana to duzy sukces. Moja rehabilitantka normalnie nie dowierzała jak dzisiaj zobaczyła ze daje rade zginać cała noge! A to dla mnie dowod- ze jak sie mocno czegos chce i sie do czegos dazy to mozna to osiagnac
Tak wiec mysle ze jeszcze 2 tyg i smigam na aerobic
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 23:03   #178
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez perlista Pokaż wiadomość
GRATULACJE! I oby tak dalej!

Ja takze jestem zadowolona z moich postepów
Dieta - czyli jedzenie w małych ilosciach idzie mi coraz lepiej. Wieczorami nie odczuwam juz takiego glodu jak bylo to jeszcze tydzien temu - wiec nie wcinam nic przed snem
W moich cwiczeniach tez robie duze postepy - dzisiaj na rehabilitacji dalam rade ćwiczyc na rowerze 1 h!! Wiem ze dla innym moze wydac sie to śmieszne,ale biorąc pod uwagę ze w zeszly piatek zgieli mi gips (6 tyg go miałam) po zlamaniu kolana to duzy sukces. Moja rehabilitantka normalnie nie dowierzała jak dzisiaj zobaczyła ze daje rade zginać cała noge! A to dla mnie dowod- ze jak sie mocno czegos chce i sie do czegos dazy to mozna to osiagnac
Tak wiec mysle ze jeszcze 2 tyg i smigam na aerobic
takze jednym slowem jestesmy za***iste

jakim cudem zlamalas kolano rety az mnie zabolalo
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 08:20   #179
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość
zasmucona15 co chcesz osiagnac przez takie posty? napisz cos konkretnego to wtedy pomozemy! a jesli jest Ci zle i masz inne problemy to porozmawiaj z kims. jesli chcesz to napisz do mnie pw to sprobuje Ci doradzic


jak Wam dziewczyny idzie. ja nie chce zapeszac, ale jest bardzo dobrze trzymam diete pieknie- jak nigdy,cwicze tyle ile sobie zamierzylam, takze narazie do przodu

nie zrozumialas o co mi chodzi........
trzymam za Ciebie i \inne dziewczyny kciuki.....
przykro mo ale trudno mi w zyciu i to dosyc czesto..... dlatego czasem pisze takie posty a nie inne
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:28   #180
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
nie zrozumialas o co mi chodzi........
trzymam za Ciebie i \inne dziewczyny kciuki.....
przykro mo ale trudno mi w zyciu i to dosyc czesto..... dlatego czasem pisze takie posty a nie inne
myślę, że rozumiem więcej niż Ci się wydaje. jak już pisałam wcześniej jeśli chcesz pogadać napisz do mnie pw, postaram się pomóc jak tylko mogę. musisz zmienić pogląd na życie, aktulne podejście zrujnuje Ci młodość, a co za tym idzie również kawał życia.
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.