Schudnąć 5 kg w domu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-19, 17:49   #1
Anulka0207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10

Schudnąć 5 kg w domu


Dziewczyny szybkie wskazówki na poczatek jak probowac schudnać samej ...przymierzam sie do kupna planu a narazie chce sprobowac sama..Co odstawic w pierwszej kolejnosci? cukier? chleb? ziemniaki? cwiczenia? cardio..tabata?Skalpel? co wam przynosiło efekty
Anulka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 11:29   #2
Kudi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 10
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Hej. Ja próbowałam sam na własną rękę wielu rzeczy, ale mi trochę słabo wychodziło, a największym błędem jaki zrobiłam, to zakup tabletek na odchudzanie.
Teraz mam wykupioną spersonalizowaną dietę i plan treningowy, z czego jestem mega zadowolona i kilogramy lecą, ale zaczynałam stopniowo od odstawienia słodyczy, słonych przekąsek i śmieciowego jedzenia.
Zacznij stopniowo, żeby się nie zniechęcić. Najlepsza metoda małych kroczków.
Tak samo z ćwiczeniami. Zacznij od 3 razy w tygodniu później możesz prosić trenera o zwiększenie długości treningów, czy większej ilości w ciągu tygodnia.
Kudi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 11:19   #3
0daff299eefa15f5762663572addb4c5552f87fb_61fc6c8245002
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 262
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Jeśli potrafisz zrezygnować z cukru, alkoholu, przekąsek, to chyba to najważniejsze . Oblicz swoje zapotrzebowanie na kalorie np. przez fitatu, przy jakim tempie chudniecia. Jeśli potrafisz być systematyczna, to wprowadzaj tam sobie wszystko co jesz. Mnie to w pewnym momencie zaczęło nudzić, więc codziennie staram sobie w głowie kalkulowac ile mniej więcej zjadłam. Każdy trening czy jakaś czynność (dłuższy spacer itp.) Jest dla mnie po prostu jako dodatek. Żeby się zniechęcać, jak napisała dziewczyna wyżej, wszystko małymi krokami. Jeśli jednego dnia mam ochotę iść na bieżnie to idę, innego hula hop, innego brzuszki czy inne ćwiczenia, innego stepper.
Dołączam się do wątku, bo osiągnęłam ten stan, co kiedyś, do którego miałam nadzieję, że nigdy nie wrócę. Chciałabym schudnąć min. 5 kg, wrócić do tego momentu kiedy jako tako byłam zadowolona z mojego ciała. Jezeli chciałabym chudnąć 0,5kg na tydzień, to mogę jeść 1500 kcal. To nie jest dużo, biorąc pod uwagę, że moje obiady są kaloryczne :/ Aktualnie słodkie płatki śniadaniowe, które jadłam każdego dnia na śniadanie (to było dla mnie ok. 500kcal(!) na śniadanie) zamieniłam na owoce, tu już mam ok. -200 kcal lub więcej. Ja jestem ogólnie wielka fanką słodyczy i nie ma opcji, że zrezygnuje, bo też nie o to chodzi, żeby się męczyć. Ja wolę po prostu więcej poćwiczyć i móc zjeść batona niż odstawić całkowicie cukier. Ale to ja, może Ty jesteś silniejsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Btw kiedyś udało mi się zrezygnować ze słodyczy na 2 tygodnie lub więcej. Waga szybko zaczęła spadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0daff299eefa15f5762663572addb4c5552f87fb_61fc6c8245002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 12:42   #4
Kudi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 10
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

[1=0daff299eefa15f57626635 72addb4c5552f87fb_61fc6c8 245002;88314124]Jeśli potrafisz zrezygnować z cukru, alkoholu, przekąsek, to chyba to najważniejsze . Oblicz swoje zapotrzebowanie na kalorie np. przez fitatu, przy jakim tempie chudniecia. Jeśli potrafisz być systematyczna, to wprowadzaj tam sobie wszystko co jesz. Mnie to w pewnym momencie zaczęło nudzić, więc codziennie staram sobie w głowie kalkulowac ile mniej więcej zjadłam. Każdy trening czy jakaś czynność (dłuższy spacer itp.) Jest dla mnie po prostu jako dodatek. Żeby się zniechęcać, jak napisała dziewczyna wyżej, wszystko małymi krokami. Jeśli jednego dnia mam ochotę iść na bieżnie to idę, innego hula hop, innego brzuszki czy inne ćwiczenia, innego stepper.
Dołączam się do wątku, bo osiągnęłam ten stan, co kiedyś, do którego miałam nadzieję, że nigdy nie wrócę. Chciałabym schudnąć min. 5 kg, wrócić do tego momentu kiedy jako tako byłam zadowolona z mojego ciała. Jezeli chciałabym chudnąć 0,5kg na tydzień, to mogę jeść 1500 kcal. To nie jest dużo, biorąc pod uwagę, że moje obiady są kaloryczne :/ Aktualnie słodkie płatki śniadaniowe, które jadłam każdego dnia na śniadanie (to było dla mnie ok. 500kcal(!) na śniadanie) zamieniłam na owoce, tu już mam ok. -200 kcal lub więcej. Ja jestem ogólnie wielka fanką słodyczy i nie ma opcji, że zrezygnuje, bo też nie o to chodzi, żeby się męczyć. Ja wolę po prostu więcej poćwiczyć i móc zjeść batona niż odstawić całkowicie cukier. Ale to ja, może Ty jesteś silniejsza



Ja też lubię słodkie i na przykładowe śniadanie mam wpisane płatki owsiane z dynią lub słonecznikiem i do tego odżywka białkowa o smaku czekoladowym. Niebo w gębie. Zawsze możesz zwykłego batona zamienić na batona proteinowego
Kudi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 12:54   #5
0daff299eefa15f5762663572addb4c5552f87fb_61fc6c8245002
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 262
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Cytat:
Napisane przez Kudi7 Pokaż wiadomość
[1=0daff299eefa15f57626635 72addb4c5552f87fb_61fc6c8 245002;88314124]Jeśli potrafisz zrezygnować z cukru, alkoholu, przekąsek, to chyba to najważniejsze . Oblicz swoje zapotrzebowanie na kalorie np. przez fitatu, przy jakim tempie chudniecia. Jeśli potrafisz być systematyczna, to wprowadzaj tam sobie wszystko co jesz. Mnie to w pewnym momencie zaczęło nudzić, więc codziennie staram sobie w głowie kalkulowac ile mniej więcej zjadłam. Każdy trening czy jakaś czynność (dłuższy spacer itp.) Jest dla mnie po prostu jako dodatek. Żeby się zniechęcać, jak napisała dziewczyna wyżej, wszystko małymi krokami. Jeśli jednego dnia mam ochotę iść na bieżnie to idę, innego hula hop, innego brzuszki czy inne ćwiczenia, innego stepper.
Dołączam się do wątku, bo osiągnęłam ten stan, co kiedyś, do którego miałam nadzieję, że nigdy nie wrócę. Chciałabym schudnąć min. 5 kg, wrócić do tego momentu kiedy jako tako byłam zadowolona z mojego ciała. Jezeli chciałabym chudnąć 0,5kg na tydzień, to mogę jeść 1500 kcal. To nie jest dużo, biorąc pod uwagę, że moje obiady są kaloryczne :/ Aktualnie słodkie płatki śniadaniowe, które jadłam każdego dnia na śniadanie (to było dla mnie ok. 500kcal(!) na śniadanie) zamieniłam na owoce, tu już mam ok. -200 kcal lub więcej. Ja jestem ogólnie wielka fanką słodyczy i nie ma opcji, że zrezygnuje, bo też nie o to chodzi, żeby się męczyć. Ja wolę po prostu więcej poćwiczyć i móc zjeść batona niż odstawić całkowicie cukier. Ale to ja, może Ty jesteś silniejsza



Ja też lubię słodkie i na przykładowe śniadanie mam wpisane płatki owsiane z dynią lub słonecznikiem i do tego odżywka białkowa o smaku czekoladowym. Niebo w gębie. Zawsze możesz zwykłego batona zamienić na batona proteinowego
No niestety nie umiem się przekonać do zdrowych przekąsek sama jestem sobie winna ale przynajmniej ograniczyć umiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0daff299eefa15f5762663572addb4c5552f87fb_61fc6c8245002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 22:37   #6
Leondro
Przyczajenie
 
Avatar Leondro
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Ja robię pajacyki i tak poszło już 3 kilo. Najważniejsza systematyczność. Jest ciekawy plan... 1 pompka dziennie. Zgadnij ile musisz zrobić po miesiącu . Dochodzi się do świetnych efektów.
Leondro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-09, 14:48   #7
hurraganka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 69
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Jedz wszystko ale zwracaj uwagę na CPM i PPM przy takim a nie innym trybcie aktywności fizycznej Poza tym zawsze ruszać się można w domu. Wiem, ze to nie siłownia, ale ćwiczę sobie tańcze przez grę just dance xD Zawsze coś tam się poruszam przez godzinkę czy półtorej
hurraganka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-22, 22:51   #8
DagusiaaaPl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

5 kg to nie jest wiele. Myślę, że spokojnie dasz radę. Powodzenia!
DagusiaaaPl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-24, 10:47   #9
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Cytat:
Napisane przez Anulka0207 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szybkie wskazówki na poczatek jak probowac schudnać samej ...przymierzam sie do kupna planu a narazie chce sprobowac sama..Co odstawic w pierwszej kolejnosci? cukier? chleb? ziemniaki? cwiczenia? cardio..tabata?Skalpel? co wam przynosiło efekty
No, dej se spokój z kupnem planu... Ćwiczeń bym raczej nie odstawiał Dodaj białka, ujmij cukrów prostych, nie unikaj tłuszczy bo mają wysoki indeks sytości. Generalnie to oczywiście trzeba jeść mniej kalorii niźli się ich zużywa - spala.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 12:34   #10
NataliaUry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 11
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Moim zdaniem jest to możliwe bez problemu. Przede wszystkim konieczne jest przejście na dietę. To, co jemy ma duży wypływ na nasz wygląd skóry i całego działa. Dodatkowo wskazana jest aktywność fizyczna, a więc na początku spacer, później bieganie, ewentualnie jakieś ćwiczenia w domu lub na siłowni. Do diety i ćwiczeń warto dołożyć suplementy. Ja od początku roku stosuję xxx który zmniejszył mój apetyt, a dzięki temu że mniej jem i ćwiczę, w 2 miesiące schudłam już 6 kg

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-03-29 o 09:04 Powód: reklama
NataliaUry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 08:02   #11
FitLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Witaj, jeśli chcesz trenować w domu, warto skorzystać z profesjonalnie ułożonego planu treningowego. Jeśli potrzebujesz wskazówek, odwiedź moją stronę

Pamiętaj też, że to, czy osiągniesz cel zależy od Twojego trybu życia. Niekoniecznie musisz np. rezygnować z ulubionych potraw. xxxx
Powidzenia!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-03-29 o 09:03 Powód: reklama
FitLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-10, 12:46   #12
5bf57317973e1ec9b234fe526a30a88e7776b256_61f1e0a91bf13
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 143
Arrow Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Wystarczy trochę samodyscypliny i zrzucimy trochę kilogramów.
5 kg to nie jest dużo, wystarczy zmniejszać ilość jedzenia oraz trochę ruchu. Na śniadanie jedną porcję płatków owsianych na wodzie lub mleku; lub kasza gryczana niepalona (biała) na mleku rozcieńczonym z wodą; albo np. tylko jedna lub dwie kanapki obojętnie z czym; drugie śniadanie: zielony banan lub jabłko, marchewka, 10 migdałów lub pistacji(tylko jeden produkt). Obiad, jemy wszystko, ale małą porcję. Na kolację też coś lekkiego i mało. Polecam pomidory, ogórki (również kiszone), ryby, mozzarella, filet indyka, bardzo gorzka czekolada i jak najmniej przetworzonych produktów. Wykluczamy cukier i nadmiar tłuszczu. Trochę ruchu, wystarczy od 6000-10000 kroków ( w tym 10 minutowy szybki marsz). Jak lubimy ćwiczenia i gry to super, ale nic na siłę. Stosujmy aktywność fizyczną, którą lubimy. Domowe obowiązki też spalają kalorie. Wystarczy trochę umiaru w jedzeniu i trochę ruchu i waga pójdzie w dół, a już na pewno nie będzie szła do góry.
5bf57317973e1ec9b234fe526a30a88e7776b256_61f1e0a91bf13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 12:34   #13
zaneciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 139
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

nie jest to łatwe zadanie, bo przecież przez kolejne lockdowny siłownie wciąż są zamknięte. też chciałam schudnąć i ćwiczyłam w domu, ale efekty były małe. zatem zapisałam się na do dietetyka, który ułożył mi dietę. coś drgnęło, ale wciąż nie tyle, ile chciałam. zapisałam się do kliniki vesuna z krakowa na zabiegi onda, aby wymodelować sylwetkę i to była dobra decyzja. w końcu mi się udało! oczywiście, aby utrzymać efekty zabiegu zaczęłam biegać, bo chociaż tyle mogę i robię proste ćwiczenia w domu.
zaneciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-05, 11:43   #14
sylwia983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 35
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Do tego żeby schudnąć siłownia nie jest potrzebna. Spokojnie w domu można sobie zorganizować treningi, które pozwolą na większe spalanie kalorii. W internecie jest pełno gotowych filmów z zestawami ćwiczeń. Ja jednak wolałabym pobiegać na świeżym powietrzu. Oczywiście niezbędna jest też dieta, eliminacja złych nawyków żywieniowych itp. Na pierwszy rzut ja zrezygnowałabym z wszelkich pustych kalorii typu słodycze, jakieś chipsy itp. ograniczyłabym ilość węglowodanów ale konkrety to już powinny być indywidualnie dostosowane do tego co kto lubi jeść, czego nie lubi, stanu zdrowia itd.
sylwia983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 16:37   #15
DagusiaaaPl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Wystarczy policzyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i obciąć 300-500 kcal. Możesz też dodać np 3 razy w tygodniu dowolne ćwiczenia lub bieganie.
DagusiaaaPl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 13:43   #16
Teery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Zawsze zastanawiają mnie rady, aby obciąć 200-300 kalorii dziennie. Aby schudnąć 1 kg trzeba spalić 7 tysięcy kalorii.
Obcinając 300 kalorii dziennie będziemy na to potrzebować ponad 23 dni. Chudnięcie niewiele ponad 1 kg miesięcznie musi być bardzo zniechęcające.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 09:32   #17
Pan_Robert
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 37
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Jest takie piękne angielskie słowo: "neat"...

oznacza "schludny"

Jednak to słowo oznacza też pewien skrót a mianowicie: Non-Exercise Activity Thermogenesis

Musisz nad czymś zastanowić się? Wstań i przejdź się po pokoju - lepiej się myśli a kalorie się palą.

Widzisz jakiś okruszek na dywanie? Schyl się i podnieś go, zanieś do kosza, nie czekaj na odkurzanie.

Masz do wyprania coś co nie musi być super czyste albo jest łatwe do uprania? Wrzuć do wanienki, nasyp proszku, zalej ciepłą woda i wydepcz zamiast wrzucać to do pralki.

Efekty po pewnym czasie mogą Cię zdziwić.
Pan_Robert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-22, 10:59   #18
nuala
Raczkowanie
 
Avatar nuala
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Cytat:
Napisane przez Teery Pokaż wiadomość
Zawsze zastanawiają mnie rady, aby obciąć 200-300 kalorii dziennie. Aby schudnąć 1 kg trzeba spalić 7 tysięcy kalorii.
Obcinając 300 kalorii dziennie będziemy na to potrzebować ponad 23 dni. Chudnięcie niewiele ponad 1 kg miesięcznie musi być bardzo zniechęcające.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja obliczałam sobie TDEE (całkowite zapotrzebowanie dobowe) ze wzoru z forum SFD, zależnie od przyjętych założeń wychodziło 1900-2000 kcal, po obcięciu 200-300 około 1700, dla mnie to jest minimalna ilośc możliwa do przyjęcia, żebym nie chodziła głodna. Mam duzego psa, który musi się wylatać, i nie mówimy tutaj o spacerkach na lince wokół trawnika tylko o kilometrach trzaskanych codziennie po łące i lesie, do tego jeżdże MTB parę razy w tygodniu, mam ogród i trawnik, przy którym tez coś tam trzeba zrobic i nie ma bata, ja potrzebuję energii, dlatego dziwi mnie, jak można obcinać więcej niż 200-300. Przy swoim podejściu do tematu chudnę 0,5 do kilograma tygodniowo, zależnie od fazy cyklu i mnie to zupełnie wystarcza. Szybsze chudniecie to większa szansa na jojo albo plateau - organizm w pewnym momencie przejdzie na tryb oszczędzania, wtedy żeby chudnąc dalej, trzeba obcinać jeszcze więcej. A nie chodzi o to, żeby organizm stwierdził "ups, idą złe czasy, trzeba zwolnić metabliozm i odkładać każdą kalorię w tkance tłuszczowej", tylko "ohoho, przemiana materii się kręci, aż miło, może warto by sięgnąc po ten zapasik na brzuchu i tyłku, żeby to podtrzymać"
nuala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-22, 13:04   #19
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Cytat:
Napisane przez Teery Pokaż wiadomość
Zawsze zastanawiają mnie rady, aby obciąć 200-300 kalorii dziennie. Aby schudnąć 1 kg trzeba spalić 7 tysięcy kalorii.
Obcinając 300 kalorii dziennie będziemy na to potrzebować ponad 23 dni. Chudnięcie niewiele ponad 1 kg miesięcznie musi być bardzo zniechęcające.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Diety 1000 kcal itp. sa niezdrowe i powoduja efekt jojo. Organizm potrzebuje pewnej minimalnej ilosci kalorii do podstawowych czynnosci jak oddychanie itp., dlatego ponizej pewnej liczby nie powinno sie schodzic (Basal Metabolic Rate, BMR).
Takze mam nadzieje, ze juz cie te rady nie zastanawiaja.

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2021-05-22 o 13:07
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-14, 12:55   #20
Mazia1100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 1
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Ja dużo czytałam w Internecie o tym jak zacząć i postawiłam na suplementy fitness, które pomogły mi zgubić więcej niż 5 kg. Dodatkowo zaczęłam się zdrowo odżywiać i bardzo szybko miałam zauważalne efekty.
Mazia1100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 00:17   #21
jowiszekkk
Raczkowanie
 
Avatar jowiszekkk
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 205
Dot.: Schudnąć 5 kg w domu

Ja ze względów zdrowotnych zrezygnowałam z pszenicy oraz z wypieków żytnich. Okazało się że jest to problem z nietolerancją i problemów trawiennych tych dwóch rzeczy ( nie jest to nietolerancja glutenu) przez co nie mogłam schudnąć.

Tak naprawdę chudnąć zaczęłam jak przeszłam na flexitarianizm, oprócz utraty wagi mam więcej energii i czuję się lekko. Zaczęłam również pić dużo wody bez butelki Brita nie ruszam się z domu wypijam ok 6 butelek wody 0,6 l. Zamiast słodkich napojów i słodyczy piję wody owocowe własnej roboty. ( Jeszcze rok temu potrafiłam pić dziennie 2 litry Pepsi)

Niczego sobie nie odmawiam, uważam tylko na ilość i łącznie produktów ze sobą ale nie odczuwam tego jako kary czy ograniczeń.
__________________
jowiszekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 01:17:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.