Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-13, 05:20   #1081
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Witam wieczorowa pora

Cinde zrobilam sobie ten test, wyszlo mi ze jestem intermittent
ja jak jestem niewyspana, wygladam jak Siobhan z 'Shakespears Sister' z tego kawalka "Stay"
Plany weekendowe mam podobne do Kasztanki, wyspac sie
Bardzo ladny sweterek

Ava Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
No i gratulacje, super prezent Musialas na nich zrobic swietne wrazenie, skoro, specjalnie dla Ciebie stworzyli nowe stanowisko

Kama jeszcze raz 100 Lat!

A u nas z kolei nasza kotka Lolucha ma urodziny, piate

Caffe hey

PaniR jestes kochana, ze sie nimi tak zajelas Supwer fotki, zwlaszcza Rysio w wannie

Zastrzezona ja tez nie biore nic na stale na alergie, tylko, jak mam gorsze dni.
Bardzo rzadko kicham, smarcze, czy mi lzawia oczy, u mnie to sie bardziej objawia takim drip, drip w gardle, takie wrazenie, jakbys sie zachlysnela i probowala sobie odchrzakac, no i wlasnie najlepiej mi sie sprawdza ta Allegra, i ona nie sprawia, ze mi sie chce spac, jak po innych.

PaniR, chyba o cos pytala w zwiazku z allegra, ale zapomnialam teraz o co dokladnie, i nie moge tego pytania znalezc...

Anyzku strasznie milo Cie znow widziec, ale wlasnie doczytalam i bardzo, a bardzo mi przykro, sciskam Cie mocno!! <3

Co do obywatelstwa, to chyba rozumiem co masz na mysli, bo to juz wtedy wszystko takie oczywiste sie staje, takie formalne...klamka zapadla.

A Gosia nadal w dwupaku Mam nadzieje, ze ten problem, to nic powaznego!

Kasztanko mam nadzieje, ze uda Ci sie wyspac. chyba sobie kupie ta odzywke

Ahh, dzieki za odp. dot. Elemis

Dobra, ide spac, u mnie po polnocy, slodkich snow
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 06:37   #1082
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, tak, uskuteczniam bardzo leniwa niedziele Wstalam po 11, wypilam kawe, potem sie ulozylam na kanapie z puchatym towarzystwem. Spokojnie z pol godziny sobie tak podrzemal na moich kolanach, co mu sie wlasciwie nigdy nie zdarza. Chyba jednak mnie troche kocha to moje wredne dziecko
Chociaz jak widac na zdjeciu, moje buty kocha bardziej. I to ma kilka par takich, do ktorych lubi sie tulic

Na pierwszym zdjeciu moje nowe rozowe Uggi, poprzednie mialam na cienszej podeszwie, te sa grubsze i jakie to jest niesamowicie cieple i wygodne Zwlaszcza przy zimnych kamiennych podlogach robi to kolosalna roznice. Chcialam dokupic jeszcze jedna pare, ale niestety wszystkie rozmiary w tym kolorze sie juz wyprzedaly Wiec dodalam do koszyka szare i czarne, maz nosi ten sam rozmiar co ja, jesli nie bedzie chcial zadnych z nich, to obie pary beda dla mnie Dodalam tez do koszyka dwie pary Uggow do kostki, beda w sam raz na jakies zimowe spacery, zwlaszcza, ze dopoki sniezy to w gory i tak sie nie wybiore.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5600.jpg (148,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5590.jpg (121,8 KB, 68 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 08:03   #1083
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 09:02   #1084
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kasztanko to ten kolor ?
IMG_2961.jpg
bo już mam w koszyku.

Właśnie pije kawę w łożku.
Boski poranek.

Reign właśnie tak tak - w spr obywatelstw. Ta zapadająca klamka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 09:05   #1085
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Kasztanko to ten kolor ?
Załącznik 7750852
bo już mam w koszyku.
Tak, to ten
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 09:22   #1086
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dziękuje. Kupiłam. Koszyk w zalando był to i pare ciuchów kliknęłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 09:23   #1087
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Anyż, miło Cię widzieć. A to córka tym samym pozbywa się polskiego obywatelstwa? Również bardzo podobają mi się rzeczy z Uniqlo W Polsce chyba (jeszcze) nie ma ich sklepów stacjonarych, pozostają zakupy online. Byłam w ich sklepie stacjonarnym w Paryżu, dużo rzeczy wpadło mi w oko. Fajne są też rzeczy z Weekday - Caffe raz mi poleciła te firme, bo stwierdziła, że mój styl, i faktycznie Przykro mi w związku z ostatnimi wydarzeniami - życze Ci dużo siły i uśmiechu, pomimo wszystko.

Kasztanka, widze, ze przygotowania do zimy idą pełną parą . Mam na myśli te ciepłe kapcie. Chyba też ostatnio wspomniałaś, że w końcu kupiłaś ten koc elektrycznie podgrzewany (chyba od paru lat się do tego przymierzałaś, bo pamiętam Twoje posty o tym kocu). Bowie słodki Moja kotka też lubi nasze buty.

Pani_R, świetne zdjęcia. Przekochane masz te zwierzaki.

Gosiu, mam nadzieje, ze te nic powaznego. Może coś zaradzimy?

Mnie Allegra nic nie robi, ale po Benadrylu przenosze sie w inny wymiar, mam ochote paść i spać.

Zastrzezona, Reign

Po szczepionce nic mi nie było, jedynie ramię mnie bolało. Pogoda się popsuła, ale to chyba tylko dzisiaj, od jutra znowu nadciąga słońce i upały .

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-06-13 o 09:30
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-13, 09:38   #1088
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88756080]Anyż, miło Cię widzieć. A to córka tym samym pozbywa się polskiego obywatelstwa? Również bardzo podobają mi się rzeczy z Uniqlo W Polsce chyba (jeszcze) nie ma ich sklepów stacjonarych, pozostają zakupy online. Byłam w ich sklepie stacjonarnym w Paryżu, dużo rzeczy wpadło mi w oko. Fajne są też rzeczy z Weekday - Caffe raz mi poleciła te firme, bo stwierdziła, że mój styl, i faktycznie Przykro mi w związku z ostatnimi wydarzeniami - życze Ci dużo siły i uśmiechu, pomimo wszystko.

Kasztanka, widze, ze przygotowania do zimy idą pełną parą . Mam na myśli te ciepłe kapcie. Chyba też ostatnio wspomniałaś, że w końcu kupiłaś ten koc elektrycznie podgrzewany (chyba od paru lat się do tego przymierzałaś, bo pamiętam Twoje posty o tym kocu). Bowie słodki Moja kotka też lubi nasze buty.

Pani_R, świetne zdjęcia. Przekochane masz te zwierzaki.

Gosiu, mam nadzieje, ze te nic powaznego. Może coś zaradzimy?

Mnie Allegra nic nie robi, ale po Benadrylu przenosze sie w inny wymiar, mam ochote paść i spać.

Zastrzezona, Reign

Po szczepionce nic mi nie było, jedynie ramię mnie bolało. Pogoda się popsuła, ale to chyba tylko dzisiaj, od jutra znowu nadciąga słońce i upały .[/QUOTE]

Koc elektryczny zakladany pod przescieradlo mam od chyba 3 lat i nie wyobrazam sobie bez niego zimy. Teraz dodatkowo kupilam w Kmarcie koc-narzute i to jest cudowny wynalazek Wlasnie siedze przy stole i jestem nim owinieta i jedynie w dlonie mi zimno, ale poza tym nie narzekam
https://www.kmart.com.au/product/hea...--grey/2920806
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 11:24   #1089
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Witam i dziekuje za zyczenia!
Chyba sie wypalam zakupowo, w ramach prezentu od siebie-dla siebie kupilam mala kabinowa walizke, co by podrozowac in style oraz dlugopis.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88755306]
Generalnie świat się przez pandemie zmienił, chyba na zawsze. W piątek rozmawiałam z klientką - mają bardzo duży problem z retencją pracowników (zresztą u TŻ w firmie identyczna sytuacja). Wszystko tak się zmieniło, że teraz wiele osób chce kontynuuować prace z domu, nie chcą wracać do biura. Glówny powód jest też taki, że skoro praca z domu, to i brak dojazdów, więc można pracować dla firm z Warszawy, Wrocławia czy Poznania, które oferują lepsze zarobki niż w łódzkim.

Skoczyłam dzisiaj do second-hand. Znalazłam fajny sweter z Topshop, ma baloniaste rękawy, w idealnym stanie. Później zakupy spożywcze, będę robiła curry.
[/QUOTE]
A wiesz, ze Topshop padl i wszystkie stacjonalne sklepy sie pozamykaly? Tym bardziej cenne znalezisko. Ostatnio przechodzilam tez kolo Weekday i zastanawialam sie coz to za sklep, nastepnym razem zajrze skoro polecacie. U nas ostatnio popularny zrobil sie Arket, znacie?

Co do HO masz racje, znam mnoooostwo osob, ktore za nic nie chca wracac do biura. Mam mieszane uczucia jesli chodzi o rozpoczynanie nowej pracy zdalnie. Wolalabym jednak zaczac prace w biurze, gdzie zawsze mozna zajrzec do kogos o pomoc, latwiej sie polapac kto jest kto i jak wszystko funcjonuje. Niby wiem, ze kazdy jest na wyciagniecie telefonu, ale jakos tak mi nie pasuje.

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Cinde bardzo ładny sweterek. Mam podobną bluzę z mojej ulubionej firmy uniqlo- mój typ.

Reign a wiesz, że na moją psychikę źle działa jak córka mówi, że przyjmie obywatelstwo szwedzkie . Nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć. Wiem, godzę się z tym, że tu nie wróci. A jednak coś mnie gniecie jak o tym rozmawiamy. I wiem, że tamto obywatelstwo wiele jej ułatwi w życiu.

Szukam ładnej mlecznej lub budyniowo różowej odżywki do paznokci. Co polecacie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez uwielbiam uniqlo. Ostatnio dorwalam tam swietne jeanso-legginsy, ktore mozna z powodzeniem nosic po domu i nie ma wstydu jak goscie wpadna (w odroznieniu od tego, co normalnie nosze po domu).

Jak masz ochote na wyprobowanie wiecej niz jednej odzywki polecam Back to Life firmy Nails Inc. Zuzylam cale opakowanie i mysle, ze kupie kolejne.

Czy zmiana obywatelstwa rzeczywiscie tak duzo zmienia w zyciu? Ja swoje trzymam, bo - no wlasnie - nie robi zadnej roznicy czy mam polskie czy angielskie. Chyba, ze ktos chce sie zrzec ze wzgledow ideologicznych to oczywiscie zupelnie inna sprawa.

Gosia, widze nadal sie odzywa. Ciekawe kiedy sie zacznie...
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 12:25   #1090
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cześć dziewczyny leniwe niedzielnie, pogoda nie sprzyja aktywności, więc ściągam apkę i zaczynam zabawę z vinted. Dziękuję za info, na co powinnam zwrócić uwagę dam ceny minmalne, bo naprawdę chcę się pozbyć tej kupki ciuchów

Anyżku... różnie u mnie. Bywa, że jest ciąg kilku dni, kiedy funkcjonuję normalnie: praca, dom, zakupy, spacery, bieganie. Jest tego w miarę dużo. A bywa też, że hm... nie wiem jak to opisać: zapadam się w sobie, w moich myślach, irytują mnie sytuacje, które tak naprawdę nie są trudnymi, ciężko wtedy mi wyjść do ludzi lub po prostu się odzywać, odpowiadać na wiadomości itp. Przeczekuję to, zmuszam się do przekierowania myśli na inne tory. Czasem zalec pod kocem i czytać lub oglądać seriale. Żadne osoby z zewnątrz nie mają na to wpływu, to tylko moja głowa i moje myślenie. Nikt mi nie zrobił przykrości i nie ma dodatkowego powodu wiesz. Dlatego uważam, że to ja jestem sama przyczyną takich hm... spadków emocjonalnych nie szukam lekarstwa z zewnątrz, sama też staram się uporządkować moją głowę. Przyjaciele wiedzą, że mnie wołami nigdzie w takim stanie nie wyciągną i muszą odpuścić. Znajomi nawet nie mają świadomości, co się dzieje. Jedynymi osobami wtedy, dla których jestem w stanie się zmobilizować są moi synowie. Rodzice też już wiedzą, że muszą odpuścić i nie angażować mnie w swoje akcje. Jak będę miała siłę, to odpowiem na ich potrzeby no tak z grubsza opisałam, ale szczerze.

U Ciebie jak? Dobrze, że wietrzysz głowę spacerami.

Jeszcze gdzieś przeczytałam, że człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy. A mi się na razie nie chce gadać

Lubię czytać dobre wiadomości, o tym, że zmiany przyniosły korzyści, że ktoś zaczyna inny etap, cieszą mnie radości innych, bo wtedy czuję, że życie/ los jest ogólnie dobre. Myślę wtedy: a może ja też w końcu powinnam się zebrać na odwagę i rzucić rutynę, a wejść w coś, co mnie niepokoi, ale pozwoli zacząć od nowa?

Wiadomości od Was, od innych osób, że coś się zmieniło i jest dobrze wprawiają mnie w dobry nastrój. Jedynym powodem tego, że ja nic nie zmieniam, jest moje młodsze dziecko, on w przyszłym roku zdaje maturę i wybiera studia/ bądź nie i moja rewolucja życiowa nie powinna dokonywać się jego kosztem, tak czuję jako mama. Syn jest w wieku przemian, buntu i szukania tego, co dla niego i jego przyszłości dobre, ja nie mogę mu serwować teraz zmian, zmiany go dotkną naturalnie, kiedy zda maturę.

Dlatego zmianą na teraz jest przemalowanie naszych pokoi, już dwa remonty i zmiany w mojej garderobie/ vinted taka ze mnie rewolucjonistka na tę chwilę.

Przepraszam, nie planowałam takiego monologu.

Dobrze Cię znów tu czytać Anyżku.

Świetny zakup Kasztanko, kolor

P.S. I to mój bardzo subiektywny odbiór tego, co myślę w tej chwili, nie znaczy, że wszyscy muszą się z tą wizją zgadzać, bo jesteśmy różne i na różnych etapach życia, żeby żadna z Was nie poczuła się dotknięta, wiecie... chętnie poczytam inne opinie w końcu dyskutujemy tu sobie o życiu...

A jeszcze zapomniałam napisać, że ładne miejsce i pomysł na wyjazd Dirciku �� moje rodzinne strony, stamtąd pochodzę, gdyby nie remont to pewnie tam bym ulokowała fundusze: inwestując w siebie ��
_______________


Reign to mamy podobnie z tą alergią, ja tez najbardziej cierpię, gdy drapie mnie w gardle i przy okazji szybko wysycha śluzówka wtedy ��
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2021-06-13 o 13:00
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 13:30   #1091
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Zastrzezona mamy podobne stany i mam bardzo podobne poglądy i zachowania.

Ava już odżywkę znalazłam - oczywiście na zalando. Tam jest już prawie wszystko.

Weekday znam i bardzo dawno temu polecałam markę. Odkryłam ich w Stocholmie. Regularnie coś od nich kupuje. Jakość do ceny bardzo dobra. I mają wszystko na czasie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-13, 13:38   #1092
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Zastrzezona, a czemu ktokolwiek miałby poczuc sie urazony...? To sa Twoje mysli i Twoje odczucia, bardzo szczerze to opisałas Naprawde zadna z nas nie musi i nie bedzie zawsze na bacznosc, w 100% gotowosci i sprawnosci, rzucajaca sie za pasja w wyzwania, jakie stawia zycie. czasem własnie potrzebujemy wyciszenia, reflekcji, wycofania sie, przetrawienia mysli...jak zwał tak zwał.
Oczywiscie ja tez sprawdzam odzywke...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 14:21   #1093
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama - spóźnione, nie mniej szczere życzenia urodzinowe!
Kilka dni byli u mnie Rodzice, więc tu nie zaglądałam. Teraz też mam N wątków do przemedytowania, oswojenia, poukładania sobie w głowie ...


Z lżejszych tematów - znalazłam obiecujący produkt z SPF: https://basiclab.shop/kategoria/ochr...ndacje-i-sklad


jest w formie bogatszej (jak w linku), ale też jeszcze lżejszej - emulsji, ta sama cena i pojemność. Świetny skład, rewelacyjny poziom ochrony.
Z kodem CUKIERPUDER do końca czerwca jest 20% rabatu na wszystkie ich kosmetyki, oprócz zestawów. Chyba sprawię córce emulsję, sama na razie używam Australian Gold i też sobie chwalę.
Znacie w ogóle Basic Labs? Czytam wiele bardzo pozytywnych opinii o ich kosmetykach, również wśród znajomych.


Właśnie umówiłam się na serię 3 Kobido - to w ramach tej medytacji i zadbania o siebie, dobrze, że przypominacie o takich dobrodziejstwach
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 15:27   #1094
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Zastrzezona, a czemu ktokolwiek miałby poczuc sie urazony...? To sa Twoje mysli i Twoje odczucia, bardzo szczerze to opisałas Naprawde zadna z nas nie musi i nie bedzie zawsze na bacznosc, w 100% gotowosci i sprawnosci, rzucajaca sie za pasja w wyzwania, jakie stawia zycie. czasem własnie potrzebujemy wyciszenia, reflekcji, wycofania sie, przetrawienia mysli...jak zwał tak zwał.
Oczywiscie ja tez sprawdzam odzywke...
Dokładnie tak

Zastrzezona, życie składa się z lepszych i gorszych okresów. Mówią, że każdy musi zebrać swoją porcje kopniaków. Kto jest tutaj Robocopem niech pierwszy rzuci kamieniem . Przykro mi, że miewasz takie spadki nastroju, i tym bardziej bardzo ładnie o Tobie świadczy, że pomimo tego potrafisz cieszyć się szczęściem innych, a nawet wręcz polepsza Ci to nastrój. Super jesteś Życze, żeby wszystko się unormowało, i niekoniecznie tego, żebyś fruwała ze szczęścia nad ziemią (na dłuższą mete jest to niemożliwe co chyba każda z nas wie), ale żebyś odczuwała coś w rodzaju względnego zadowolenia z życia jako takiego i akceptacje tego co Ci los niesie. Fajnie, że się tak otworzyłaś przed nami i jestem pewna, że nikt nie poczuł się dotknięty tym co napisałaś.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-06-13 o 15:37
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 16:35   #1095
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

U nas dzisiaj bardzo gorąco. Wybraliśmy się z dzieciakami niedaleko domu do parku. Popluskali się w wodzie, pokopali w piasku i zadowoleni.

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 16:43   #1096
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry. Udało mi się odespać (z trzygodzinną przerwą na piszczenie i miauczenie, bo ktoś tutaj je nauczył, że spacer i śniadanie są po godzinie 5 rano, a ja nie zamierzam spełniać takich fanaberii).
No sorry, my house, my rules. Dopiero wstałam (Tzn o 15 jak zaczęłam to pisać )

Czytam, że rano pogoda nie dopisywała. Melduję, że u nas już piękne słońce, wiaterek, szumią liście. Romatyczny, wiejski klimacik się zrobił. Nawet ptaszydła dały spokój, bo piłują na drzewie pod moim oknem gardło od 4 rano codziennie. Samochody w niedzielę tutaj się nie zapuszczają, więc jest sielsko.

Zastrzeżona chyba najważniejszym jest przyzwalać sobie na każde emocje (nie ma złych i dobrych, są tylko te mniej i bardziej lubiane). Każdy stan jest ludzki, jest ok, jest Twój. Masz prawo nie mieć siły, ochoty, nastroju, czuć się ze sobą źle czy być po prostu smutna tak długo jak potrzebujesz, bez żadnych wyrzutów sumienia.
Lubię takie szczere wpisy, buziaki!
A to, jak piszesz o swoim synu jest naprawdę piękne.

Dircik miałam retinol 2% z BasicLab i nie dałam rady, był zbyt mocny. Na grupach kosmetycznych bardzo chwalona marka Będę chciała kiedyś wypróbować serum z trehalozą. Dzięki za cynk z kodem rabatowym

Anyżku pochwalisz się zakupami ciuchowymi?

Ojej, kleję ten post od paru godzin i zaraz wyjdzie, że wstałam o 18

Zdecydowałam się w kwestii Nero również na kurację Nivalinem i rozpoczęcie rehabilitacji. On chodzi, pobiega nawet, ale ma dni, że odmawia wejścia po schodach, więc myślę, że to czas na coś więcej niż tabletki poprawiające przewodnictwo nerwowe i długie spacery. Czasowo nie będzie to żadne utrudnienie, bo będzie jeździł razem z Rychem, a zabiegi trwają 30 minut.

Weszłam na podforum wizoż i po raz kolejny po prostu się załamałam... Nie mogę czytać takich rzeczy.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-06-13 o 17:11
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 18:33   #1097
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Napisałam odp. i mi nie wysłało...

To teraz krócej

Dziękuję Wam dziewczyny za zrozumienie lepiej mi, ze napisałam tak od serca...

Pani R. , chyba wiem, o czym piszesz, ja nie mogę czytać takich rzeczy, ludzie są okrutnie pozbawieni empatii w stosunku do zwierząt, nawet mojego syna czasem stawiam do pionu, kiedy koty gdzieś wskoczą , a on je zbyt nerwowo przegania.
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 19:30   #1098
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Zastrzezona, niektorzy ludzie sa pozbawieni empatii w stosunku do siebie nazwajem, co dopiero do zwierzat. A ta 3 latka, skatowana przez rodzicow i ostatecznie ostatnio zmarła? Czy to jest normalne? Baba ma jeszcze dwojke małych dzieci i jest w ciazy, a to dziecko było wielokrotnie bite, nie miało zaopatrzonego wczesniejszego złamania reki? Sorry, ale dla mnie nie ma wytłumaczenia i wyjasnienia na cos takiego. Nikt nie musi miec dzieci, ale znecanie sie nad nimi to juz ostateczne dno. Jestem radykalna, ale dla mnie likwidacja zwyrodnialcow w niczym by nie zubozyłą społeczenstwa. same geny i pionowa postawa to za mało, by mowic o człowieczenstwie...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 20:13   #1099
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Czy to są ci ze wspolnym kontem na FB i nakładką o ochronie zycia poczetego? Cos takiego mi mignelo z podpisem, ze te osoby zabily swoje 3letnie dziecko.

Tak, to oni. a widze ze cos podobnego bylo w Poznaniu miesiac wczesniej.

Z innej beczki... zaczęło się polowanie na czarownice. Policja poprzez media naglasnia, ze znaleziono "plod dziecka", z opisu 14tygodniowy w oczyszczalni scieków i poszukują "Matki", zachęcają do zgłaszania kto mial sasiadke we wczesnej ciazy, kto znal taka kobiete po całej Polsce.
Nie jest to jeszcze nijak karalne, pomijajac co moze przezywac kobieta, jesli po prostu poroniła. Ale nagonka będzie...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-13, 20:17   #1100
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

To prawda, nie ma usprawiedliwienia dla takiego zachowania wobec każdego słabszego, czy to dziecko, starsza osoba czy zwierzę, też uważam to za zwyrodnialstwo

Swego czasu czytałam komentarze dotyczące karania za takie czyny, za które wcześniej była wykonywana kara śmierci, a teraz dożywocie, które bardzo często w apelacji i "za dobre sprawowanie" jest zamieniane na wyrok 25 lat - tyle odsiadują nawet podwójni zabójcy, nie mam już linka do tego artykułu, ale dziennikarz zadał pytanie, czy kara śmierci powinna wrócić do systemu. Uważam, że powinna wrócić w przypadku kiedy czyny są dokonywane wielokrotnie, a skazany po pierwszym wyroku idzie siedzieć za ten sam czyn, kto tu mówi o resocjalizacji... to słowo to tylko definicja słownikowa i nie funkcjonuje w moim przekonaniu w przypadku maniakalnych morderców, pedofilów, sadystów...

Nad jedną wypowiedzią się zastanowiłam: obrońcy przywrócenia kary śmierci uzasadniali swoje stanowisko z etycznego punktu widzenia, tak sparafrazuję teraz ich słowa najprościej: skoro mam skazać człowieka na karę śmierci, to w czym jestem lepszy od skazanego, przecież także odbieram życie człowieka. Piszę to dlatego, że dla mnie jest to wielkie uproszczenie, ktoś musi (instytucja, prawo, sąd) czuwać nad tym, aby zwyrodnialcy nie dopuszczali się ponownie takich czynów. I w sumie nadal się zastanawiam...

Tak na szybko piszę.
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2021-06-13 o 20:26
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 20:26   #1101
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Z tego co wiem, tzn co tam po kątach słyszałam ze statystyk (miałam na roku parę osób po resocjalizacji - specjalizacji, nie, że ich resocjalizowano ) to u nas ten procent jest znikomy. Dużo lepszy w którymś z krajów skandynawskich, ale ogólnie jak najbardziej są wśród nas psychopaci i tych osób nie sposób leczyć. Tacy się urodzili, tacy umrą. To jakby czekać, że komuś amputowana noga odrośnie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 21:04   #1102
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dircik, jak zwykle złamałam sie Powtarzałam sobie: nic nie potrzebuje, nic nie potrzebuje...ale ten zestaw wyglada obiecująco...
https://basiclab.shop/kolekcja/zestw...bione-produkty
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 22:06   #1103
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

No właśnie, Kama - mam tak samo
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 01:59   #1104
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Witam Piekne Panie

Ahhh, dziewczyny, za 2 tyg. czeka mnie mala podroz do Waszyngtonu Otoz udalo mi sie umowic na wizyte, zeby odnowic paszport Mialam fuksa, bo nastepna data na wizyte dopiero w sierpniu. Najprowdopodobniej i tak nie uda mi sie poleciec w te wakacje, bo wyrobienie paszportu troche trwa, w dodatku przy pandemii, bedzie to trwalo dluzej, ale juz planuje poleciec z mezem na Gwiazdke (do tej pory powinnam miec ten nowy paszport)cholera wie, jak dlugo beda te restrykcje, ale on, jako maz obywatelki, bedzie mogl wleciec ze mna (wg ichniego website).
Moja kuzynka zmarla (miala raka z przerzutami, chyba napomknelam kiedys o niej). Tak to na mnie podzialalo, ze raz dwa wszystko ogarnelam, tylko zdjecie paszportowe musze zrobic. Strasznie kocham moja rodzine i bardzo za nimi tesknie, ja chce sie jeszcze z nimi wszystkimi zobaczyc!! I zadna pandemia, nie bedzie mi rzucac klod pod nogi!
Nawet Uggi sobie dzis zamowilam ( Kasztanka to Twoja wina w razie czego ) skoro pewnie polece zima.

Kasztanko no to ja podobnie, w prawdzie obudzilam sie o 10, to jednak polezalam do 11-tej Poczytalam o Twoich zakupach zimowych (sliczne paputki), wiec zamowilam sobie jeszcze jedne okulary przeciw sloneczne, zeby zachowana byla rownowaga
No, a teraz jeszcze te uggi (classic mini), skoro pewnie polece na Gwiazdke. Tez chcialam rozowe, ale nie bylo, wiec kupilam bardzo jasniutki fiolet, I w sumie dobrze, ze nie bylo, bo tez bym miala problem, ktore wybrac
No pewnie, ze synus Cie kocha i chyba po mamusi ma slabosc do rozu Cudne fotki

Anyzku wiesz, co dobre ja rowniez uwielbiam popijac kawke w lozku
Jakie fajne ciuszki kupilas?

Cinde ano benadryl, to juz wyzsza szkola jazdy
Ciesze sie, ze po szczepionce dobrze sie czujesz! U nas pogoda tez sie zepsula, tzn, caly czas bylo dzis pieknie, do momentu, kiedy weszlismy do baseny, zaraz po jakis 20 minutach rozpetala sie burza. Ja to mam pecha z ta pogoda, zawsze ilekroc pracuje, jest przepieknie i slonecznie, w dni wolne leje, grr

Ava no wlasnie jednak zostawie sobie, ze wzgledu na moich bliskich, rozmawialam z nimi i byloby im bardzo przykro. A teraz ten polski paszport by mi bardzo ulatwil zycie, dlatego juz sie umowilam na odnowienie
Kiedy zaczynasz nowa prace? Jestes podekscytowana pewnie bardzo?

Zastrzezona hugs! No mam baaaardzo podobnie. Teraz akurat mam lepsze dni i checi do dzialania, na jak dlugo? zobaczymy, poki co, korzystam z tego, ze lepiej sie czuje

Na suchosc w ustach, ja uzywam tego, ale nie wiem, czy to istnieje w Polsce
https://www.biotene.com/dry-mouth-pr...g-mouth-spray/

Dircik Nie znam Basic Labs, czy to polska marka?
Przyjemnosci na kobido Ja sie zapisalam na masaz, bo moje plecy tego potrzebuja,a le to dopiero w przyszlym miesiacu, albo zabookowane, albo akurat w dni pracy, a nie cche mi sie z nikim zamieniac dni.

Kamlisa zgadzam sie co do joty! W tych sprawacj ja tez jestem bardzo radykalna.
I z Zastrzezona sie zgadzam, mysle podobnie.

Pani R Ty przynajmniej zla pogode przespalas I widze,z e tez tak piszesz z przerwami jak ja

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Czy to są ci ze wspolnym kontem na FB i nakładką o ochronie zycia poczetego? Cos takiego mi mignelo z podpisem, ze te osoby zabily swoje 3letnie dziecko.

Tak, to oni. a widze ze cos podobnego bylo w Poznaniu miesiac wczesniej.

Z innej beczki... zaczęło się polowanie na czarownice. Policja poprzez media naglasnia, ze znaleziono "plod dziecka", z opisu 14tygodniowy w oczyszczalni scieków i poszukują "Matki", zachęcają do zgłaszania kto mial sasiadke we wczesnej ciazy, kto znal taka kobiete po całej Polsce.
Nie jest to jeszcze nijak karalne, pomijajac co moze przezywac kobieta, jesli po prostu poroniła. Ale nagonka będzie...


Brak slow!

Znalazlam ladna piosenke przypadkiem, tzn IMO ladna
siedze sobie w maseczce na twarzy i stopach i pije winko i tak sobie slucham Jak sie konczy, to puszczam jeszcze raz, tak mi sie spodobala. I to nie jestt black metal, zaznaczam

https://youtu.be/-OnhOTQdQh4

Slodkich snow
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 04:22   #1105
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Zastrzezona, niektorzy ludzie sa pozbawieni empatii w stosunku do siebie nazwajem, co dopiero do zwierzat. A ta 3 latka, skatowana przez rodzicow i ostatecznie ostatnio zmarła? Czy to jest normalne? Baba ma jeszcze dwojke małych dzieci i jest w ciazy, a to dziecko było wielokrotnie bite, nie miało zaopatrzonego wczesniejszego złamania reki? Sorry, ale dla mnie nie ma wytłumaczenia i wyjasnienia na cos takiego. Nikt nie musi miec dzieci, ale znecanie sie nad nimi to juz ostateczne dno. Jestem radykalna, ale dla mnie likwidacja zwyrodnialcow w niczym by nie zubozyłą społeczenstwa. same geny i pionowa postawa to za mało, by mowic o człowieczenstwie...
Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Czy to są ci ze wspolnym kontem na FB i nakładką o ochronie zycia poczetego? Cos takiego mi mignelo z podpisem, ze te osoby zabily swoje 3letnie dziecko.

Tak, to oni. a widze ze cos podobnego bylo w Poznaniu miesiac wczesniej.

Z innej beczki... zaczęło się polowanie na czarownice. Policja poprzez media naglasnia, ze znaleziono "plod dziecka", z opisu 14tygodniowy w oczyszczalni scieków i poszukują "Matki", zachęcają do zgłaszania kto mial sasiadke we wczesnej ciazy, kto znal taka kobiete po całej Polsce.
Nie jest to jeszcze nijak karalne, pomijajac co moze przezywac kobieta, jesli po prostu poroniła. Ale nagonka będzie...
To nie jest normalne Znecanie sie nad kimkolwiek (niezaleznie od tego, czy to czyjes wlasne dziecko, zwierze czy obca osoba) powinno byc tak surowo karane, zeby ludzie sie sto razy zastanowili zanim podniosa reke na dziecko czy psa. Nagonka na "matke plodu dziecka" to juz w ogole jakis nowy level absurdu. Gilead jak nic

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Witam Piekne Panie

Ahhh, dziewczyny, za 2 tyg. czeka mnie mala podroz do Waszyngtonu Otoz udalo mi sie umowic na wizyte, zeby odnowic paszport Mialam fuksa, bo nastepna data na wizyte dopiero w sierpniu. Najprowdopodobniej i tak nie uda mi sie poleciec w te wakacje, bo wyrobienie paszportu troche trwa, w dodatku przy pandemii, bedzie to trwalo dluzej, ale juz planuje poleciec z mezem na Gwiazdke (do tej pory powinnam miec ten nowy paszport)cholera wie, jak dlugo beda te restrykcje, ale on, jako maz obywatelki, bedzie mogl wleciec ze mna (wg ichniego website).
Moja kuzynka zmarla (miala raka z przerzutami, chyba napomknelam kiedys o niej). Tak to na mnie podzialalo, ze raz dwa wszystko ogarnelam, tylko zdjecie paszportowe musze zrobic. Strasznie kocham moja rodzine i bardzo za nimi tesknie, ja chce sie jeszcze z nimi wszystkimi zobaczyc!! I zadna pandemia, nie bedzie mi rzucac klod pod nogi!
Nawet Uggi sobie dzis zamowilam ( Kasztanka to Twoja wina w razie czego ) skoro pewnie polece zima.

Kasztanko no to ja podobnie, w prawdzie obudzilam sie o 10, to jednak polezalam do 11-tej Poczytalam o Twoich zakupach zimowych (sliczne paputki), wiec zamowilam sobie jeszcze jedne okulary przeciw sloneczne, zeby zachowana byla rownowaga
No, a teraz jeszcze te uggi (classic mini), skoro pewnie polece na Gwiazdke. Tez chcialam rozowe, ale nie bylo, wiec kupilam bardzo jasniutki fiolet, I w sumie dobrze, ze nie bylo, bo tez bym miala problem, ktore wybrac
No pewnie, ze synus Cie kocha i chyba po mamusi ma slabosc do rozu Cudne fotki
Trzymam kciuki za szybkie wyrobienie paszportu i za mozliwosc wyjazdu do Polski na swieta
Wspolczuje z powodu kuzynki.
Ale masz racje, czasami takie doswiadczenie w zyciu motywuje do dzialania.

Mnie teraz ciagnie do wszystkich zimowych zakupow, bo tylek marznie.
W srode chyba mialam 13 stopni w mieszkaniu, teraz sie troche ocieplilo i bylo przez ostatnie 2-3 dni z 17-18, ale to nadal dla mnie o wiele za zimno zeby normalnie funkcjonowac
Teraz to nawet moj zimnolubny koci dziec sie usadowil na kanapie pod samym wylotem klimy i grzeje ten puchaty rudy tylek. A jak Bowiemu jest zimno to naprawde musi byc bardzo zimno
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 08:17   #1106
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry
U mnie przeziębienie nie odpuszcza. To już 8 dni, zatoki zawalone i ucho zaczęło mnie boleć. Próbuję dodzwonić się do lekarza, żeby przepisał mi antybiotyk.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 09:04   #1107
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

O chronotypach widziałam kiedyś fajny podcast, polecam: KLIK

Jestem zdecydowanie nocnym markiem, najbardziej cenny jest dla mnie sen poranny, za to wieczorem zawsze mam problem z tym, żeby się położyć o sensownej porze.

Dzięki dziewczyny za gratulacje mieszkania, utrudniałam sobie zakup jak mogłam, ale ostatecznie wydaje mi się, że dobrze wybrałam, przy czym zależało mi w sumie na kilku rzeczach: konkretna lokalizacja, bliskość parku/dużo zieleni, kamienica, dobre światło, wanna w łazience/miejsce na wannę Z wiekowych elementów zostały drzwi wewnętrzne i piękne szerokie futryny, klimatyczne wysokie okna i takież sufity.

Zastrzeżona chyba każdy ma czasem takie chwile. Mnie także ostatnio towarzyszy jakiś taki marazm na zmianę z rozdrażnieniem i jeszcze nie do końca zidentyfikowałam źródło. Mam też świadomość, że ponieważ nie radzę sobie z dietą, w takim sensie, że nie jest dobrze zbilansowana, np. nie jem mięsa i pojawiły mi się zajady (nigdy wcześniej nie miałam) to może to być zwyczajnie kwestia braku odpowiednich witamin/minerałów. Trzymam kciuki za przejaśnienia Może jakiś wyjazd?

Ava gratulacje nowych perspektyw, super sprawa mieć ciekawą pracę i możliwości rozwoju

Kamlisa podoba mi się Twoje nastawienie urlopowe, bliskie mojemu. A Kretę bardzo mile wspominam, i to jedzenie

Pani Robot świetna ferajna! )
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 09:43   #1108
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Soso, wysokie okna i sufity brzmia bajecznie, uwielbiam takie mieszkania z dusza
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 10:34   #1109
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Soso, wysokie okna i sufity brzmia bajecznie, uwielbiam takie mieszkania z dusza
Tak Mieszkanie brzmi super.

Soso, myśle, że idziesz dobrym tropem - ja również jak mam okres gorszego samopoczucia, a nie ma ku temu żadnych większych powodów (przyszło z nikąd), to zastanawiam się nad swoją dietą i/lub dawką ruchu jaką sobie serwuje. U Ciebie nie tylko głowa, ale i ciało (zajady) daje znać, że coś do końca aktualnie nie gra. Suplementujesz B12?

Ja się dość dobrze ostatnio czuje, ale mam tak z reguły w letnich miesiącach. Przez ostatnie tygodnie, jak tylko moge, to przesiaduje na balkonie rano i wygrzewam się w słońcu, już udało mi się nawet opalić nogi. Zdecydowanie było mi to potrzebne po tej długiej zimie i pracy z domu, żyłam troche jak wampir .

Reign, super wieści, że tak szybko udało Ci się to ogarnąć Będziesz miała piękne święta.

Gosia, biedaku Nie dosyć, że ta ciąża do łatwych nie należała, to jeszcze na jej koniec się tak wymordujesz. Na szczęscie takie rzeczy wiecznie nie trwają, będzie lepiej.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-06-14 o 10:37
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 16:00   #1110
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry w miarę energicznie czy tam energetycznie

w poniedziałki jeszcze mam energię, tak mi schodzi do środy, w czwartki zbieram rezerwę sił, aby w piątek do 16.00 na oparach dotrwać.

Właśnie sobie przypomniałam Cinde, że Ty masz lżejsze piątki zazdro a u Was dziewczyny jak się rozkładają siły na pracę w tygodniu?

Gosiu, no pech z tym przeziębieniem, dostałaś leki?

Reign i dobrze, że z terminem się udało tej innej sytuacji współczuję

Soso dołączę do dziewczyn, fajnie brzmi opis Twojego mieszkanka, masz już pomysł na wnętrze?

Powrzucajcie proszę foty jakichś letnich sukienek, ale z sieciówek poproszę, żebym pojechała do galerii i przymierzyła, może mnie natchnie...

Podobają Wam się tego typu sukienki? Bo tak się zastanawiam nad tym fasonem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8972-sukienka-z-falbana-na-dole-asee.jpg (51,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol_pl_-pola-czerwona-mini-sukienka-rozkloszowana-z-falbana-na-co-dzien-53361_2.jpg (113,7 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka-szara-falbana.jpg (52,6 KB, 54 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2021-06-14 o 16:03
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.