Twoja szafa - jaki masz na nią sposób? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-03, 10:55   #1
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851

Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?


Mam pytanie, w jakich szafach trzymacie swoje ubrania (wielkie 3-drzwiowe, czy może malutkie komody), ile miejsca zajmują Wasze ubrania, czy macie jakiś "system" na ich przechowywania i czy jesteście pedantkami.
Kiedyś miałam wszystko poukładane ze względu na rodzaj ubrań, tzn. krótkie rękawki osobno, swetry osobno itd. Póżniej na zestawy. Teraz niestety ze względu na ilość ubrań i wielką szafę, która jest strasznie głęboka i wysoka trzymam ubrania "jak bądź" przez co nie mogę nic znaleźć, a nawet zapominam, że coś mam (gdy zawieruszy się na najwyższej półce, w głębi).
Przez to, że w niej nie ma szuflad, bieliznę trzymam w pudłach, pod wieszakami.
Buty starałam się chować do pudełek, ale niestety szukanie odpowiednich przy ok 40 parach jest trudne (trzeba każde pudło otworzyć), więc leża sobie luzem na wielkiej stercie w szafie i się de fasonują, ale niestety nie mam na nie miejsca.
Dodatki (paski, torebki) wiszą na wieszakach.
A Wy jak "przechowujecie" ubrania - z podziałem na kolory, fasony, ubrania zimowe/letnie, czy przypadkowo. Macie systemy organizacji, które pomagają jakość połapać się w tym, co się ma. Ja mam strasznie dużo wszystkiego, bo jestem chomikiem i mi żal wyrzucać i ginę w tym bałaganie, więc proszę o podzielenie się Waszymi spostrzeżeniami jak skutecznie się zorganizować.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 11:02   #2
ViVian66
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

ja mam jedną szafę dwudrzwiową i na wieszakach trzymam tam kurtki, sukienki i bluzki ( wszystko poukładane kolorystycznie i według długości rękawów) . Na górze mam taką półeczkę i tam leżą sobie spodnie i spódnice. Na dole szafy mam sporo miejsca i poukładałam tam pudełka z butami oraz torebki i plecak. Dodatkowo mam jeszcze komodę na dwie małe szuflady ( te są na bieliznę) i trzy duże ( a te na grube swetry, szale, czapki i apaszki) . W zasadzie to nie mam dużo ubrań (wszystko przede mną) ale sobie jakoś radzę i jest w sumie praktycznie
ViVian66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 11:24   #3
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

mam 2 drzwiowa szafę w niej trzymam na wieszakach : kurtki , bluzy , koszule i sukienki; a na półkach u góry trzymam :sweterki i spodnie
plus mam dodatkowa komodę na koszulki różnego rodzaju
bieliznę trzymam w szufladach pionowej półki dokupionej do szafy

staram się żeby ubrania były posegregowane dokładnie to taka moja mania ...
np. koszulki na ramiączkach są razem ułożone według koloru ,

wyjątkami są tu wieczory przed imprezami gdzie powstaje istna rewolucja
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 11:34   #4
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

ja mam w szafkach tak jak miałaś kiedyś tzn ze względu na rodzaj ubrania ( krótki rękaw, spodnie długi rękaw, swetry itd) a w szafie na wieszakach wiszą z tyłu szafy kurtki, a z przodu bardziej (i tu już jak leci tzn jak mi się wsadzi ) koszule sukienki i takie tam..
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 11:34   #5
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

mam takie same meble, tylko w innym kolorze i ustawieniu

w tej dużej szafie trzymam bluzy, kurtki, spódnice, eleganckie spodnie, swetry itp.

w tej jednodrzwiowej mam same półki na których trzymam głównie bluzki, swetry, jeansy, rybaczki, szorty, topy, jakieś sukienki w których nie chodzę

bieliznęczyt. majtki i staniki trzymam w łazience.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Q42l55junior_01.jpg (35,3 KB, 340 załadowań)
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:06   #6
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

ja mam rzeczy w 3 szafkach, szafie, na stole, na krzesłach i na podlodze...są artystycznie zestawione kolorystycznie i rodzajami, czyli każdy z każdym, bo jestem tolerancyjna i nie chce ich rozdzielać
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:09   #7
aniusiaaa
Rozeznanie
 
Avatar aniusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 725
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Ja mam dużą dwu drzwiową szafę, trzymam tam na wieszakach ciuchy w których częściej chodzę, a na półkach mam poukładane spodnie i rzeczy mniej używane na samym dole trzymam torebki. W szufladach mam bieliznę, a buty już nie w moim pokoju
aniusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 12:14   #8
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

w życiu nie układałam ciuchów kolorami... i chyba nie znam nikogo kto by tak robił

u mnie jest tak:
  • szafka nr 1: koszulki/topy na krótki rękaw, krótkie spodenki.. generalnie letnie rzeczy,
  • szafka nr 2: swetry, bluzy.. ubrania cieplejsze
  • szafa: spodnie, spodnice, koszule, kurteczki, paski (na drazku przypocowanym do drzwiczek), buty (ktore sie tam raczej nie mieszcza) itd
  • szuflady: bielizna,
  • moim problemem są torby/torebki-nie mam ich gdzie wcisnac
fajny sposób na buty to wkładanie ich do pudełek przeźroczystych-dostałam kiedys komplet (10szt.) od kumpeli z glasgow, ale wydaje mi sie, ze w Polsce tez je mozna dostac.

Moja znajoma z kolei opisuje pudla z butami-nie musi w ten sposob otwierac wszystkich
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:17   #9
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Ja STARAM SIĘ mieć wszystko poukładane wg. rodzajów, ale rzadko mi się to udaje, więc w komodzie w której trzymam bluzki i bluzeczki jest ogólny bałagan. w szafie dwudrzwiowej mam spódnice, koszule, sukienki itd, a na buty mam takie kieszenie.
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:18   #10
Shadow_06
Raczkowanie
 
Avatar Shadow_06
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Natalka2 - mam identyczne meble, tylko w innym kolorze (ciemniejszy niebieski, faktura drewna)
Jak wyglądają moje obie szafy wolę nie pisać Co jakiś czas robię porządek, ale po kilku tygodniach wszystko wraca do stanu wyjściowego... Najbardziej denerwuje mnie ta podłużna szafka, ma za wysokie i za wąskie półki, ciężko jest mi tam układać ciuchy...
__________________

Shadow_06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:22   #11
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

heh fajnie sie dowiedziec jak inni trzymaja swoje ubranka.
Ja w komodzie trzymam
1 szuflada: piżamy, paski
2. bielizna
3. topy
4.sweterki
5. ubrania typu "luzne", dresy i takie tam
6. spodnie

Plus jeszcze duza szafa na bluzki, spodnice, ogolnie wszystkie rzeczy ktore powinny wisiec na wieszakach
Buty trzymam w osobnej szafce.

Aha co do porzadku...hmm.. za nic nie potrafie go utrzymac, jaki juz takowy mam..co sie rzadko zdarza. Czasami przyjaciolka jak do mnie wpadnie to mi poukłada ciuchy hehehe... Nie smiac sie :P

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2007-08-03 o 12:24 Powód: fd
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 12:26   #12
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Cytat:
Napisane przez zaczarovana Pokaż wiadomość
ja mam rzeczy w 3 szafkach, szafie, na stole, na krzesłach i na podlodze...są artystycznie zestawione kolorystycznie i rodzajami, czyli każdy z każdym, bo jestem tolerancyjna i nie chce ich rozdzielać
podoba mi się taka kompozycja

i czasem sobie pozwalam na artystyczne zestawienie na krześle i łóżku, ale mojej mamie się ta wersja już nei podoba
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:35   #13
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

swietny watek mam do was dziewczyny pytanie dzinsy wieszacie czy trzymacie na polkach co lepiej sie sprawdza??
roxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:36   #14
ViVian66
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

natalka2 mam identyczny zestaw tylko bez tego kolorka, takie zwykłe drewno i w pokoju została szafka na ksiązki, zafa i biurką z półką
ViVian66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:40   #15
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

a ja mam ogolnie balagan(ladnie to ujmujac). szukam jakiejs bluzki,spodni etc. pare minut jesli w ogole cos znajde/. robie porzadki w szafkach co mieisac bo porpsou nie umiem o to zadbac.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:54   #16
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

ja mam szafe dwudrzwiową i trzymam tam kurtke, sukienki , spódnice bluzki a na dole buty reszte ciuchów i bielizne mam w osobnych szafkach i komodzie
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 13:48   #17
Pysio24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 623
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

...

Edytowane przez Pysio24
Czas edycji: 2011-09-02 o 19:03
Pysio24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 13:57   #18
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

W moim mieszkaniu gdzie mieszkam z siostrą mamy dużą szafę w przedpokoju, ale muszę przyznać ze jest jakaś taka niepraktyczna. Bardzo dużo miejsca na wieszaki, za to mało pólek, z czego połowa jest tak wysoko że siostra tam w ogóle nie sięga a ja z trudem, a druga połowa tak nisko ze ja tam ledwo mogę coś znaleźć ponieważ nie umiem kucać (ehh te zepsute nogi). Tak więc chociaż starałyśmy się ułożyć ubrania w jakiś sensowny sposób niezbyt nam to wyszło i ostatecznie mamy mniej więcej tak:
-bluzki z krótkim rękawem na niskiej półce
-moje spodnie, bluzki z długim rękawem na wysokiej półce
-spodnie siostry na najniższej półce
-swetry, spódnice, reszta spodni na wieszakach
-bielizna w szufladach szafy w pokoju

ale w praktyce zazwyczaj jest niestety kosmiczny bałagan i ciężko coś znaleźć... chyba muszę pomyśleć nad jakąś przebudową tej szafy
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 16:00   #19
magdalena8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 17
GG do magdalena8989
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

ja dziś robiłam porzadki w szafiee miałam zapełniona malutka komode i szafee A teraz to tylko mam szafee A jest tam jeszcze pełno miejscaa tyko teraz mam problem? Co mam z tą reszta ciuchów zrobić...??;>
magdalena8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 16:48   #20
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Ja mam 2częściową szafę.Na półkach leżą swetry,oddzielnie bluzki z długim rękawem,niżej z krótkim lub bez rękawów,potem spodnie.Na samym dole ciuchy 'domowe' Z kolei w drugiej części na wieszakach wiszą bluzy,kurtki,spódnice,itp .,na pólce znajdują się torby,a na samym dole leżą pudełka z butami.Z kolei bielizne trzymam w komodzie
W życiu nie podjęłabym się układania ciuchów kolorami
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 16:59   #21
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

W moim pokoju mam szafę 3-drzwiową podzieloną na część z wieszakami i część z półkami. Na wieszakach wiszą kurtki, płaszcze, później nieużywane bluzy, bluzy używane, bluzki z kołnierzykiem, sukienki, spodnice i żakiety. Pod wieszakami sporo miejsca na torby. Półka poniżej toreb to miejsce na szaliki, chusty, rękawice i czapki. W części z półkami ciuszki są poukładane wg typu, na samym dole bielizna w torbach takich jakby szmacianych (nie reklamówkach!) wyzej rzeczy do spania, nastepna polka to bluzki z długimi rękawami, kolejna to jeansy i inne spodnie, przedostatnia z krótkimi rękawami i na samej górze sweterki i bluzki 'po domu'. Wszystko muszę mieć dokładnie poukladane bo inaczej jestem chora a co do butów.. nie mam problemu trzymania ich w swojej szafie bo blisko drzwi wyjściowych mam szafki z samymi butami
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 17:04   #22
Pysio24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 623
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

...

Edytowane przez Pysio24
Czas edycji: 2011-09-02 o 19:02
Pysio24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 17:04   #23
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Cytat:
Napisane przez Shadow_06 Pokaż wiadomość
Natalka2 - mam identyczne meble, tylko w innym kolorze (ciemniejszy niebieski, faktura drewna)
Jak wyglądają moje obie szafy wolę nie pisać Co jakiś czas robię porządek, ale po kilku tygodniach wszystko wraca do stanu wyjściowego... Najbardziej denerwuje mnie ta podłużna szafka, ma za wysokie i za wąskie półki, ciężko jest mi tam układać ciuchy...
Cytat:
Napisane przez ViVian66 Pokaż wiadomość
natalka2 mam identyczny zestaw tylko bez tego kolorka, takie zwykłe drewno i w pokoju została szafka na ksiązki, zafa i biurką z półką
widzę, że meble popularne
ja mam całe w jednym kolorze o nazwie olcha [ten ciemniejszy]
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 17:10   #24
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Fajny watek


Ja mam szafe z 'przesuwanymi drzwiami'. Mam wiele polek.. i niestety balagan na kazdej. Watek sklonil mnie do tego zeby pojsc dzisiaj do Dunnes'a na dzial domowy i zobaczyc czy sa jakie fajne 'worki' na moje szpargaly. W Irlandii zostaje jeszcze miesiac, o mojej szafie tu nie wspomne bo juz kompletnie nic sie nie miesci..biorac pod uwage fakt, ze zrobilam tu meeeega zakupy.

Wracajac do tematu.
Staram sie ukladac ubrania tak: wszystkie spodnie na jednej polce, t-shirty na kolejnej, ciuchy na impreze na kolejnej, a ze na imprezy chodze co tydzien..to musialam 'zagospodarowac' oddzielna polke. Bielizna w szufladach..Nie wiem gdzie trzymac paski i torebki bo tego tez jest mnostwo;/ Jesli paski mam w jednej torbie to nie moge sie polapac i nigdy nic nie znajduje Buty trzymam w szafce, oddzielnie na polkach, a zimowe w pawlaczu.
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 17:23   #25
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

ciekawy pomysł na wątek

ja mam dwie duże szafy, szuflady i kilka szafek.
w jednej z szaf mam zrobione półki i tam są poukładane ciuchy rodzajami, tak jak u większości z was. w drugiej szafie są normalne wieszaki i tam wiszą kurtki, sukienki, bluzki, itp. w szufladach trzymam bieliznę, pończochy, skarpetki.

w jednej z szafek trzymam torebki, chociaż już mi się powoli nie mieszczą kurtki/płaszcze zimowe trzymam w szafie przeznaczonej specjalnie do tego, w innym pokoju. buty są poukładane na regałach w piwnicy.

uwielbiam mieć porządek
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 19:10   #26
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Hm no ja to mam tak:
W moim pokoju szafa 1 drzwiowa z samymi polkami i tam mam na samej gorze roznego rodzaju spodnie i spodniczki, nizej topy, koszulki, cienkie bluzki z dlugim, bolerka itd, nizej poupychane ciuchy domowe, a jeszcze nizej torebki i drukarke.
W 2 szufladach komody mam bielizne. Buty w rozsuwanej szafie w przedpokoju, a w czesci wiszacej kurtki, sukienki, bluzy, koszule itp...

PS. Pod wplywem tego watku naszlo mnie na sprzatanie w szafach , a ze nie mam aktualnie nic lepszego do roboty to wlasnie sie za nie zabieram. Zobaczymy czy sie zwolni jakies miejsce
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 19:16   #27
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

w domu mam oddzielna garderobe z dwoma wielkimi szafami z drzwiami przesuwanymi. jedna szafa jest tylko moja - na wieszakach mam porozwieszane ciuchy a na samym dole mam poukladane buty w przezroczystych, plastikowych pudelkach. druga szafa jest w polowie moja [plaszcze i okrycia zimowo-jesienne] a w polowie TZa. bielizne trzymamy w sypialni w komodzie. a torebki mam w szafie w przedpokoju [duzo mam szaf w domu, jeszcze jedna niewykorzystana stoi w sypialni]
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 19:24   #28
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

u mnie jest jeden wielki misz-masz staram sie układac ciuchy wg przydatności, itp. ale po dwóch dniach nie wiem co gdzie znaleść
Część ubrań trzymam w szafce w regale, część w szafie na wieszakach i na pólkach. Brakuje mi miejsca żeby trzymać wszystko razem Marzy mi się wielka garderoba
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 19:36   #29
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Ja mam szafę dwudrzwiową, która jest przeznaczona nie tylko na ubrania i torby. Rzeczy, których z racji pory roku nie będę w danym okresie nosić, chowam na dolne półki. Jedynym sposobem na moją szafę jest porządek .
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 21:20   #30
Shadow_06
Raczkowanie
 
Avatar Shadow_06
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Twoja szafa - jaki masz na nią sposób?

Zawsze jak czytam jakiś wątek o szafach na wizażu, mam ochotę wreszcie coś zrobić ze swoją... Tak więc natchnęło mnie i chciałabym wszystko zrobić teraz - zaraz, ale to większa operacja wymagająca strategii :P Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie
__________________

Shadow_06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.