Dieta 3d chili - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-29, 15:45   #3001
Jolkafit
Raczkowanie
 
Avatar Jolkafit
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta 3d chili

Wbrew pozorom, jak się zaplanuje jedzenie to wychodzi zwykle taniej. Jest mniej lub wcale, podżerania i podobnych historii
Jolkafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 09:42   #3002
seeya89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta 3d chili

Hey dziewczyny!
Jestem tutaj nowa, ale obserwowałam Was od paru dni i widzę, że nagle jakaś cisza się zrobiła. Czyżby wszystkie już zakończyły dietke? Ja jestem na niej od wtorku. Do zgubienia jakieś 15 a najlepiej 20 kg więc szykuję się na dłuuuugą walkę, co najmniej kilku miesięczną. Rok temu byłam już na tej diecie 2 miesiące i schudłam 6,7 kg - bez cwiczen trzymajac się w 99% diety (cos mi podgotowane ryby nie leżały więc je delikatnie smażyłam na małej ilości tłuszczu). Wtedy miałam do zrzucenia jakieś 10 kg. Poxniej troche mi sie pokreciło zycie i byla pełna rozpusta i fest przytyłam. Wiec jestem bardzo zmotywowana do diety i mysle jescze o jakiejs silowni 3 razy w tygodniu, ale poki co sama dieta Jest ktos obecnie tez walczacy?

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

A w sumie to mam jeszcze pytanie.....stosowałam diete 3 d chili i obecnie tez na niej jestem. A tak z ciekawości był ktoś na tej diecie OXY? Czytam tez na forum, ze jedni wolą ją dużo bardziej od 3d chili. Naprawde jest taka rewelacja czy to zwyczajnie kwestia gustu?
seeya89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 12:27   #3003
Sarla
Uparty diabełek
 
Avatar Sarla
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez seeya89 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny!
Jestem tutaj nowa, ale obserwowałam Was od paru dni i widzę, że nagle jakaś cisza się zrobiła. Czyżby wszystkie już zakończyły dietke? Ja jestem na niej od wtorku. Do zgubienia jakieś 15 a najlepiej 20 kg więc szykuję się na dłuuuugą walkę, co najmniej kilku miesięczną.
No hej. Ja się pochorowałam trochę i dietę też szlak trafił, ale i tak nie przybrałam. Kurcze, dużo masz do zrzucenia. Na start 3d chili będzie dla Ciebie super na pewno, ale pamiętaj, że po dwóch miesiącach na 3d należy zrobić sobie przerwę, by ustabilizować.
Sarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 08:05   #3004
seeya89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta 3d chili

Noooo wkońcu ktoś się odezwał myślałam, że już wszyscy są"po" i cieszą się pięknymi figurami Ja jestem na 25 dniu 1 miesiąca... chodzę na siłownię 2-3 razy w tygodniu (w zależności jak mi praca pozwala). Ćwiczenia siłowe i na końcu bieganie (narazie tylko 35 minut, ale będzie lepiej W sumie to i tak sukces - ostatni raz biegałam chyba w 1 klasie liceum). Do tej pory się nie ważyłam i nie mierzyłam i planuję w sobotę zrobić te pomiary. Trochę się stresuję. Wiem, że na tej diecie chudnie się "spokojnie"...to oczywiście zdrowe i mądre..tyle ,że mój prywatny, osobisty system motywacyjny ma zazwyczaj inne zdanie i chciałby spektakularnych zmian hehe No ale muszę przyznać, że napewno coś zleciało, bo wchodzę w płaszczyk, w który ostatnio wchodziłam hmmmm z 5 lat temu...(wiem wiem stary ciuch, aleeee uwielbiałam go i do tego też jest jakimś wyznacznikiem - wtedy byłam w miarę szczupła) Mam też dużo więcej energii i skończył się problem z uczuciem ociążenia po jedzeniu No ta przerwa mnie zastanawia na diecie......czy to po to żeby dać ochłonąć żołądkowi od ostrych przypraw czy serio o stabilizację chodzi? Mam też pytanie, czy po zakończeniu wogóle przygody z 3 d chili, któraś z Was stosowała jakaś dietę "wychodzącą" czy "stabilizującą"?
seeya89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 23:30   #3005
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Dieta 3d chili

Hej, a ja mam pytanie, czy niezbędne są kapsułki? Tzn. Czy faktycznie chudnie się x nimi szybciej, i czy można np. Ujednolicić dietę np. Zamiast serka zawsze jogurt itd? Czasem nie mam możliwości kupowania, gotowania codziennie, łatwiej mi zrobić porcję na dwa dni oczywiście zachowywałabym ścisłe proporce, wagowe i wytyczne dot. Przypraw. Mam do zrzucenia jakieś 7 kg, 40 na karku, więc metabolizm nie super młody. Pozdrawiam serdecznie
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 10:42   #3006
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez lysiczka Pokaż wiadomość
Hej, a ja mam pytanie, czy niezbędne są kapsułki? Tzn. Czy faktycznie chudnie się x nimi szybciej, i czy można np. Ujednolicić dietę np. Zamiast serka zawsze jogurt itd? Czasem nie mam możliwości kupowania, gotowania codziennie, łatwiej mi zrobić porcję na dwa dni oczywiście zachowywałabym ścisłe proporce, wagowe i wytyczne dot. Przypraw. Mam do zrzucenia jakieś 7 kg, 40 na karku, więc metabolizm nie super młody. Pozdrawiam serdecznie
Mi przez miesiac diety zeszlo jakies 5 czy 6 kg.bez kapsulek nie trzymalam sie scisle do przepisow
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 16:15   #3007
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Dieta 3d chili

Dziękuję, ile dni byłaś na diecie? a Czy stosowałaś dietę mniej różnorodną, np. Zamiast twarogu cały czas jogurt, zamiast ryby, chudy drób?
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-11, 20:08   #3008
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez lysiczka Pokaż wiadomość
Dziękuję, ile dni byłaś na diecie? a Czy stosowałaś dietę mniej różnorodną, np. Zamiast twarogu cały czas jogurt, zamiast ryby, chudy drób?
Bylam miesiac jakos na tej diecie. Rybe zamienialam na drob. Ale ogolnie dosc monotonnie n niej jadlam bo mi jednak nie smakowaly potrawy
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 08:07   #3009
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Dieta 3d chili

Dziękuję za odpowiedź )))) Dopytam, ćwiczyłaś? Ja teraz odpuściłam, jak ćwiczę, mam spory apetyt. Na razie jestem 3 dzień, jest ok, czuję się bardzo dobrze. Staram się nie jeść po 18tej, więc czasem nie jem kolacji,chyba z korzyścią dla wagi))))))
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 09:22   #3010
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez lysiczka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź )))) Dopytam, ćwiczyłaś? Ja teraz odpuściłam, jak ćwiczę, mam spory apetyt. Na razie jestem 3 dzień, jest ok, czuję się bardzo dobrze. Staram się nie jeść po 18tej, więc czasem nie jem kolacji,chyba z korzyścią dla wagi))))))
Nie cwiczylam
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 11:06   #3011
Patnow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta 3d chili

Dziewczyny poradzcie, bo ostatnio wykupilam sobie plan Sylwi Pawlak i tam jest jeszcze jadlospis mniej wiecej co jessc, jednak wolalabym ta diete, czy jak bede chodzila na silownie plus dieta 3d to beda jakies efekty?
Patnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 16:56   #3012
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 532
Dot.: Dieta 3d chili

Walczy ktoś jeszcze z chili?
ThinkingAboutUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 12:08   #3013
anepok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta 3d chili

Ja po walczę
Zatracona w codzienności zaważyłam 61 kg.(152cm)
Zaraz kochane skończę 44 latka.... Ogrom przemyśleń , zmian
....i ..... ostatni dzwonek by ogarnąć swoje oponki i tym samym poprawić samopoczucie.
Problem z dietami był u mnie taki ,że gdzieś w końcu , w którymś momencie zabrakło kasy. Bo nie ukrywajmy dieta - zdrowe odżywianie to produkty ,które pochłaniają sporą część naszych dochodów .... i jeszcze jak tu nie podzielić sie z rodziną
Nieco zmodyfikuje 1 dzień bo nieco pusta lodówka
śniadanie: posiekane
1/2 czerw.papr
2 jajka ugotow.
kubeczek jogurtu
szczypiorek
chili ,pieprz ,zioła prow.
woda

----------------------------------------------------------------------
dzień 1
waga 61kg
wzrost 152
anepok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 11:28   #3014
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez anepok Pokaż wiadomość
Ja po walczę
Zatracona w codzienności zaważyłam 61 kg.(152cm)
Zaraz kochane skończę 44 latka.... Ogrom przemyśleń , zmian
....i ..... ostatni dzwonek by ogarnąć swoje oponki i tym samym poprawić samopoczucie.
Problem z dietami był u mnie taki ,że gdzieś w końcu , w którymś momencie zabrakło kasy. Bo nie ukrywajmy dieta - zdrowe odżywianie to produkty ,które pochłaniają sporą część naszych dochodów .... i jeszcze jak tu nie podzielić sie z rodziną
Nieco zmodyfikuje 1 dzień bo nieco pusta lodówka
śniadanie: posiekane
1/2 czerw.papr
2 jajka ugotow.
kubeczek jogurtu
szczypiorek
chili ,pieprz ,zioła prow.
woda

----------------------------------------------------------------------
dzień 1
waga 61kg
wzrost 152
Trzymam kciuki, ja poległam. nie mialam czasu na codziennie robienie zakupów, lodówka mała, wiec nie dałabym rady kupic hurtowo.. plus opcja, pół czegoś tam, a następne [pół za tydzień- wiec lądowalo w koszu..)
Poszłam na siłownię.. Od jutra dieta trenerki i siłka
Ja lat 41: waga start 65
wzrost 158
./. więc szału nie ma;D
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 09:57   #3015
anepok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta 3d chili

Lisiczka dziękuje ale......
hehe zawsze jest jakieś ale
Twój post przeczytałam dziś a dokładnie wczoraj miałam takie same przemyślenia.
Dodatkowo robiąc liste zakupów olśniło mnie ,że ja tak nie chcę , nie mam na to czasu , za dużo tego i zaś gdzieś z tyłu głowy będę wciąż miała szalone myśli by wszystko ogarnąć . Potrzebuje prostą dietę zbilansowaną z łatwo dostępnymi (czyt. pod ręką) produktami.
Wiemy ze zmiana nawyków (bo nie tylko ,,co" ale ,,jak" jemy)jest istotą w tym rozgardiaszu.
Ja mogę przez tydzień jeść na obiad pierś z Mieszanką Chińską ,owsiankę z dodatkami czy też serek wiejski z dodatkami . Mnie to nie przyszkadza ale przede wszystkim muszę skupić sie na organizacji tych nieszczęsnych 5 posiłków ok. co 3 godziny
A nie po całym dniu niejedzenia przyjść np. o 19 do domu i zapchać się tym co pod ręką.
Wiec również mam wstępny kontakt z dietetyczką i wracam na siłkę.
Mam tabletki 3d chili więc skoro sa to je z konsumuje.
Więc pozwolę sobie tu zaglądać
pozdrawiam
anepok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 13:17   #3016
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 532
Dot.: Dieta 3d chili

Ja przy weekendzie miałam "małe" zawirowania ale dzisiaj już powrót na właściwe tory i wsuwam zupę krem z marchewek. Dobra jest.
Z moich przemyśleń na temat diety: na pewno działa, bo bilans kaloryczny jest niski, moim zdaniem nawet za niski. Potrawy banalnie proste i dostępne, raz na jakiś czas można się obkupić na kilka dni i nie ma problemu z podjadaniem bo... w domu po prostu nic innego nie ma.
Natomiast uważam, że dużą wadą tej diety jest bardzo mała ilość białka, wieczorem głoduję, a ja głodna to nic dobrego, dlatego zawsze w ciągu dnia wcisnę gdzieś 2 jajka. Polecam jeśli głodujecie.
ThinkingAboutUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 12:09   #3017
lysiczka
Przyczajenie
 
Avatar lysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez anepok Pokaż wiadomość
Lisiczka dziękuje ale......
hehe zawsze jest jakieś ale
Twój post przeczytałam dziś a dokładnie wczoraj miałam takie same przemyślenia.
Dodatkowo robiąc liste zakupów olśniło mnie ,że ja tak nie chcę , nie mam na to czasu , za dużo tego i zaś gdzieś z tyłu głowy będę wciąż miała szalone myśli by wszystko ogarnąć . Potrzebuje prostą dietę zbilansowaną z łatwo dostępnymi (czyt. pod ręką) produktami.
Wiemy ze zmiana nawyków (bo nie tylko ,,co" ale ,,jak" jemy)jest istotą w tym rozgardiaszu.
Ja mogę przez tydzień jeść na obiad pierś z Mieszanką Chińską ,owsiankę z dodatkami czy też serek wiejski z dodatkami . Mnie to nie przyszkadza ale przede wszystkim muszę skupić sie na organizacji tych nieszczęsnych 5 posiłków ok. co 3 godziny
A nie po całym dniu niejedzenia przyjść np. o 19 do domu i zapchać się tym co pod ręką.
Wiec również mam wstępny kontakt z dietetyczką i wracam na siłkę.
Mam tabletki 3d chili więc skoro sa to je z konsumuje.
Więc pozwolę sobie tu zaglądać
pozdrawiam
No i własnie dostałąm taką dietę od trenerki")) O dziwo przepis z 3 d chilli, kurczak, mieszkanka chińska , kasza gryczana, jak chce ,m,moze to jeść w wyznaczonych proporcjach 4 x
dziennie)))))))))))
mnie po tygodniu po 3 d chilli, zabiło bieganie po sklepach i stanie po garach... poza tym wyrzucałam spore ilości jedzenia, które nie bylo wykorzystane w pelni..
lysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 14:12   #3018
AannaDominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta 3d chili

Chilli rozgrzewa i często jest w pigułkach na odchudzanie.

Ja lecę na diecie wegetariańskiej i mam dobre efekty.
AannaDominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-26, 14:20   #3019
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Dieta 3d chili

Po kilku latach wracam na tę dietę i na wątek. Poleciłam ją koleżance z pracy i sana nabralam ochotę.

Dzisiaj pierwszy dzień, muszę jeszcze dokupić kilka rzeczy na ten tydzień.

Przypomnę, że będąc na diecie i biegajac do 2-3 dni schudlam 7kg w 1,5 miesiaca. Nie trzymałam się diety kurczowo bo brałam do pracy np dodatkowy owoc, sałatkę czy lekkie pieczywo.

Nie jadłam wszystkich potraw bo np nie lubię zup- kremów czy oliwek.
Żeby nie robic obiadów codziennie robilam wiekszą porcję na dwa dni.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2019-10-26 o 14:22
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 10:01   #3020
MiszelWizaz
Raczkowanie
 
Avatar MiszelWizaz
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 70
Dot.: Dieta 3d chili

Ja bym chętnie w to weszła.. Normalnie jak w masełko, ale..... nie mogę jeść ostrego przy swojej cerze
__________________
: roza:
MiszelWizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-28 11:01:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.