Żak czy Cosinus ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-31, 21:35   #31
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Cytat:
Napisane przez Ragana_ Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, to Żak ma ciekawszą ofertę od Cosinusa, z tym minusem, że ich kierunki są dość drogie.

masz na mysli jakies konkretne kierunki? z tego co wiem cosinus ma calkiem szeroka oferte...
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 06:43   #32
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Renatka_2108, jaką szkołę wybrała Twoja przyjaciółka?
nad tym samym się zastanawiam... Żak czy Cosinus
pozostała mi do zaliczenia 3 klasa LO i chciałabym iść tam gdzie łatwiej jest, nie za wysoki poziom na kursy maturalne i tak ide gdzie indziej... liceum tylko aby dobrze zaliczyć bez zbędnego wysiłku

a może jakaś wizażanka ze Szczecina chodzi do którejś z tych szkół? bo wiem, że to zależy od nauczycieli...
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 20:29   #33
kika101
Raczkowanie
 
Avatar kika101
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 75
Dot.: Żak czy Cosinus ?

A ja mam propozycje 3 szkół w Katowicah i nie wiem do jakiś sie zapisać progres, teb edukacja(o ile nie jest platna) i cosinus. O żaku tez myslalam. Chodzi mi o kierunek : organizacja reklamy. We wszystkich szkolach jest ten kierunek i bezplatny, sa w podobnej odleglosci i nie wiem ktora jest dobra i przyjazna. Jesli ktos uczeszcza do katowic do jednej z tych szkół prosze o kontakt: GG: 351432 lub na priv. Bardzo prosze o pomoc
kika101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:26   #34
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Cytat:
Napisane przez kika101 Pokaż wiadomość
A ja mam propozycje 3 szkół w Katowicah i nie wiem do jakiś sie zapisać progres, teb edukacja(o ile nie jest platna) i cosinus. O żaku tez myslalam. Chodzi mi o kierunek : organizacja reklamy. We wszystkich szkolach jest ten kierunek i bezplatny, sa w podobnej odleglosci i nie wiem ktora jest dobra i przyjazna. Jesli ktos uczeszcza do katowic do jednej z tych szkół prosze o kontakt: GG: 351432 lub na priv. Bardzo prosze o pomoc
jesli na kierunek technika organizacji reklamy, to ja go skonczylam w cosinusie teraz w czerwcu. Fakt- jest za darmo przez cały okres trwania nauki, u mnie tak bylo i nie podejrzewam by nagle cos sie zmienilo Jeśli chodzi o sam kierunek to bardzo fajnie w cosinusie go prowadzili, bo zaopatrzyli nas w studio fotograficzne (na przedmiocie fotografia reklamowa), gdzie na zaliczenie byly 2 zdjecia reklamowe przedmiotu w 2 ujeciach: przedmiotu, a drugie portret- w zyciu nie wiedzialam, ze mam tak dobre oko bo wyszly calkiem fajne rzeczy. Poza tym na innych zajeciach chodzilysmy ulicami miasta i wylapywalismy reklamy zewnetrzne i je wspolnie analizowalismy, a nie ryzunki w ksiazce...
mi osobiscie bardzo sie to podbalo, a jak sie cos dzialo, to mialam tel z sekretariatu, nie mialam opcji ze przychodzilam, a tu nie ma zajec- a ja o co come on...
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 17:07   #35
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Żak czy Cosinus ?

pomylka przy pisaniu

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-04-03 o 11:44
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 13:09   #36
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Żak czy Cosinus ?

rozwiń myśl
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 10:02   #37
agnesdg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Żak czy Cosinus ?

Witam
Żak ma bardzo dużo bezpłatnych kierunków, nie wiem skąd ta informacja, że jest drogi? Osobiście robiłam u nich technika i nie dość, że za darmo to jeszcze w bardzo miłej atmosferze. Może ktoś trafił na jakiegoś olewającego nauczyciela i dlatego się zraził, ale nie możemy wszystkich mierzyć jedną miarą, choćby dlatego że mają kilkadziesiąt oddzialów i wcale nie jest powiedziane, że jak w jednym coś nie wyszło to w każdym jest tak samo. Ja go polecam wszystkim znajomym i Wam również
agnesdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 12:15   #38
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Żak czy Cosinus ?

a ja mam takie pytanie :
Wypełniając rejestrację online a właściwie już po jej wysłaniu wystąpił błąd, więc czy mój formularz doszedł do nich czy nie ? pisałam do danego wydziału meila ale nikt mi nie odpisał :?
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 17:56   #39
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie :
Wypełniając rejestrację online a właściwie już po jej wysłaniu wystąpił błąd, więc czy mój formularz doszedł do nich czy nie ? pisałam do danego wydziału meila ale nikt mi nie odpisał :?
Mimo wszystko wydaje mi się, że powinnaś się kontaktować z wydziałem. Skąd możemy wiedzieć, czy rejestracja doszła do skutku? Nie my siedzimy w ich komputerach
Powodzenia!
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 22:46   #40
elzi31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Angry Dot.: Żak czy Cosinus ?

ta szkola to porazka!naprawde szkoda czasu na jakiekolwiek zapisy. skoczyłam studia na etapie licencjatu- w przerwie poszlam sobie do cosinusa- to co tam sie dzialo to totalna pomylka!nauczyciele niekompetetni, cały czas nauczycielki narzekaly o niewiadomo czym np. o tym ile przytyly i o dietach (a mialam sie uczyc- w zawodzie technik prac biurowych)Chodzilam do Cosinusa 3 semmestry- w sumie pod koniec podziekowano mi bo mimo iz mialam zaliczone wszystkie egzaminy, praktyki, prace zaliczeniowe to nie bylo mnie na wiekszej częsci zajęc- zaczełam studia magisterskie i nie dało to sie pogodzić- nikt nie chciał mi isc na ręke- a mi szkoda było czasu i pieniedzy na dojazdy do tej beznadziejnej szkoły na poziomie nie wiecej niz podstawowym. Ten nowy dyrektor- szok! Zero kompetencji!Jak był jeszcze ten poprzedni- to naprawdę fajny gośc- potrafił zrozumieć ze są studia- szło z nim normalnie porozmawiać, coś robił w kierunku takim aby nie rezygnowac ze szkoly i jakos to pogodzić. Ten nowy dyrektor to tylko ma o sobie wysokie mniemanie, nic nie potrafi, zacheca tylko do tego by ze szkoła dać sobie spokój- porażka!Straciłam tylko czas i pieniadze- bo dojeżdzałam 60 km do szkoły, by czegoś się nauczyc, a nie by siedzieć w trzy osoby przy jednym komputerze- do tego nie sprawnym..i czekać przez godzine, aż cokolwiek sprzęt załapie. Jak słyszę Cosinus to....hahaha-może już zostawię to dla siebie- ale naprawdę szczerze odradzam! Przeszłam już kilka szkół- wszystkie bezproblemowo skończyłam i naprawdę Cosinus szczerze nie polecam!
elzi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 17:45   #41
doderic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Cytat:
Napisane przez elzi31 Pokaż wiadomość
ta szkola to porazka!naprawde szkoda czasu na jakiekolwiek zapisy. skoczyłam studia na etapie licencjatu- w przerwie poszlam sobie do cosinusa- to co tam sie dzialo to totalna pomylka!nauczyciele niekompetetni, cały czas nauczycielki narzekaly o niewiadomo czym np. o tym ile przytyly i o dietach (a mialam sie uczyc- w zawodzie technik prac biurowych)Chodzilam do Cosinusa 3 semmestry- w sumie pod koniec podziekowano mi bo mimo iz mialam zaliczone wszystkie egzaminy, praktyki, prace zaliczeniowe to nie bylo mnie na wiekszej częsci zajęc- zaczełam studia magisterskie i nie dało to sie pogodzić- nikt nie chciał mi isc na ręke- a mi szkoda było czasu i pieniedzy na dojazdy do tej beznadziejnej szkoły na poziomie nie wiecej niz podstawowym. Ten nowy dyrektor- szok! Zero kompetencji!Jak był jeszcze ten poprzedni- to naprawdę fajny gośc- potrafił zrozumieć ze są studia- szło z nim normalnie porozmawiać, coś robił w kierunku takim aby nie rezygnowac ze szkoly i jakos to pogodzić. Ten nowy dyrektor to tylko ma o sobie wysokie mniemanie, nic nie potrafi, zacheca tylko do tego by ze szkoła dać sobie spokój- porażka!Straciłam tylko czas i pieniadze- bo dojeżdzałam 60 km do szkoły, by czegoś się nauczyc, a nie by siedzieć w trzy osoby przy jednym komputerze- do tego nie sprawnym..i czekać przez godzine, aż cokolwiek sprzęt załapie. Jak słyszę Cosinus to....hahaha-może już zostawię to dla siebie- ale naprawdę szczerze odradzam! Przeszłam już kilka szkół- wszystkie bezproblemowo skończyłam i naprawdę Cosinus szczerze nie polecam!
nie bede sie powtarzać, wiec daje linka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post25306805
doderic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 21:30   #42
patiska21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 15
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Witam, ja chodziłam do Żaka na technika bhp w Mławie i zdałam. tak ogółem to polecam tę szkołę , bynajmiej w naszym mieście, duża zdawalnośc i miła, wymagająca kadra.
patiska21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 11:20   #43
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Cytat:
Napisane przez patiska21 Pokaż wiadomość
Witam, ja chodziłam do Żaka na technika bhp w Mławie i zdałam. tak ogółem to polecam tę szkołę , bynajmiej w naszym mieście, duża zdawalnośc i miła, wymagająca kadra.
u mnie podobnie, zadawalam rok temu zawodowy w cosinusie na 20 osob, nie poszczescilo sie 1 osobie, tylko ze ona jest sama sobie winna, bo caly czas olewala, sukces ze ja wogole dopuscili
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 21:11   #44
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Żak czy Cosinus ?

cosinus ma wszystkie kierunki za free, a w żaku trzeba płacić , poza tym Cosinus jest teraz niemal w każdym większym mieście- więc nie ma problemu z logistyką.
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:52   #45
anula12099
Raczkowanie
 
Avatar anula12099
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 235
Dot.: Żak czy Cosinus ?

ja chodzę do cosinusa na kosmetykę jestem bardzo zadowolona, poziom jest na prawdę niezły, wymagania mają.
A co do żaka nie wypowiem się, bo nie wiem;]
__________________

anula12099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:46   #46
superstarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 49
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Cytat:
Napisane przez anula12099 Pokaż wiadomość
ja chodzę do cosinusa na kosmetykę jestem bardzo zadowolona, poziom jest na prawdę niezły, wymagania mają.
A co do żaka nie wypowiem się, bo nie wiem;]
fakt, podzielam opinię - aż na początku mnie dziwiło, że kosmetyka trzyma tak wysoki poziom, a sama szkoła jest za darmo
superstarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 21:27   #47
sommeilange
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
Renatka_2108, jaką szkołę wybrała Twoja przyjaciółka?
nad tym samym się zastanawiam... Żak czy Cosinus
pozostała mi do zaliczenia 3 klasa LO i chciałabym iść tam gdzie łatwiej jest, nie za wysoki poziom na kursy maturalne i tak ide gdzie indziej... liceum tylko aby dobrze zaliczyć bez zbędnego wysiłku

a może jakaś wizażanka ze Szczecina chodzi do którejś z tych szkół? bo wiem, że to zależy od nauczycieli...
Mam tę samą sytuację co Ty i także szukam jakiegoś względnego liceum zaocznego
sommeilange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 20:28   #48
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Cytat:
Napisane przez sommeilange Pokaż wiadomość
Mam tę samą sytuację co Ty i także szukam jakiegoś względnego liceum zaocznego
to w takim razie mogę polecić Cosinusa, oni właśnie mają LO i LU i z tego co słyszałam - całkiem spoko jest
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 20:17   #49
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Cytat:
Napisane przez malamila Pokaż wiadomość
to w takim razie mogę polecić Cosinusa, oni właśnie mają LO i LU i z tego co słyszałam - całkiem spoko jest
również mogę polecić, a jak się komuś spodoba - może na policealnej zostanie
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 19:00   #50
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Dziewczyny. Odświeżam.
Czy cosinus jest naprawdę bezpłatny?
Nie zapłacę za szkołę ani złotówki?
Nawet w przypadku nie zjawiania się na zajęciach?
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 22:25   #51
MaLibu 2o
Raczkowanie
 
Avatar MaLibu 2o
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: czajna tałn
Wiadomości: 187
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Odświeżam.
Czy cosinus jest naprawdę bezpłatny?
Nie zapłacę za szkołę ani złotówki?
Nawet w przypadku nie zjawiania się na zajęciach?

naprawde nic nie zaplacisz, jest bezplatny w 100%
MaLibu 2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 22:31   #52
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Żak czy Cosinus ?

dzięki
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:04   #53
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Pomylić dwa razy - nie sądzę.

To te Cosinusy można robić po zawodówce? aha. super.
W ogóle to myślałam, że po zawodówce jest się ukierunkowanym na zawód, a nie jakąś tam dalszą edukację, bo po co tracić czas, jak można iść do pracy?
Ech. Powiem szczerze ,że powinnaś się opanować.

Nie uważasz ,że w ten sposób trochę obrażasz ludzi ,którzy kończyli szkoły zawodowe? Ile jest dziewczyn po LO ,które nie mają ani zawodu ani matury? Tylko średnie?

A owszem po zawodówce można iść do pracy. Ale niektórzy ludzie są bardziej ambitni. Chcą mieć zawód ,ale też średnie. Czasami jeszcze studia. Poza tym sama skończyłam zawodówkę. I robię średnie w Cossinusie. Jakby nie patrzeć w kwestii zawodu umiem więcej niż ludzie po Technikum. Ale nie oznacza to ,że jestem gorsza? Nie mam zamiaru stać w miejscu i żyć tylko pracą ,ale również się dokształcać. Jakby nie patrzeć w dzisiejszych czasach ważny jest zawód.Ludzie po studiach często nie mają pracy.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 21:37   #54
motylkowa07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 51
Dot.: Żak czy Cosinus ?

W Cosinusie nauka jest rzeczywiscie bezpłatna. Wiem bo mój brat jest tam własnie na informatyce.
motylkowa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 22:27   #55
Blanka_maluje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Zdecydowanie Cosinus! Bez żadnego ale ta szkoła wygrywa ten pojedynek, argumenty? Jest darmowa, bez żadnych ukrytych kosztów. Duży wybór kierunków. Wyciągają dłoń do osób, które z różnych przyczyn przerwały edukację, a teraz mogą zdobyć dyplom oraz zawód. Zajęcia praktyczne na przykładzie kierunku kosmetycznym czy masażysty odbywają się w bardzo starannie przygotowanych salach. Nie brakuje w nich potrzebnych kosmetyków czy sprzętów . Nauczyciele są po prostu ludzcy, masz z czymś problem, oni Ci pomogą, nie zostawiają Cię samemu sobie.
Szkołę Cosinus określiłabym raczej jako wielką rodzinkę. Kawka przed zajęciami, czyste sale i nauczyciele, którzy na pewno przygotują Cię do egzaminów. Zakończyłam pierwszy rok z wysokim wynikiem na egzaminie bez siedzenia samemu nad podręcznikiem, ponieważ szkoła oferuje fakultety przed egzaminami gdzie wspólnie omawiamy program i przygotowujemy się z tego czego nie umiemy . Nie zastanawiaj się ! Dołącz do nas
Blanka_maluje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 22:48   #56
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Pomylić dwa razy - nie sądzę.

To te Cosinusy można robić po zawodówce? aha. super.
W ogóle to myślałam, że po zawodówce jest się ukierunkowanym na zawód, a nie jakąś tam dalszą edukację, bo po co tracić czas, jak można iść do pracy?
Ale co Ciebie to tak boli. Niech każdy sobie chodzi gdzie chce i kiedy chce.
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 18:03   #57
G_Angelika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 3
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Uważam, że szkoła Cosinus może wiele zaproponować. Ja chodzę do tej szkoły i mogę powiedzieć, że szkoła na mnie wywarła bardzo dobre wrażenie. Poziom podstawówki? Uważam, że poziom nauczania jest adekwatny do realizowanego mojego kierunku. Program nauczania mają na wysokim poziomie, ponieważ widać to w zdawalnosci Słuchacz na egzaminach. U mnie oprócz testów na zajęciach mamy egzaminy wewnętrzne w szkole, czyli podsumowanie semestrów. Nie ma tak, że siedzimy w ławkach i nic nie robimy. Dużo ćwiczymy na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych. Nauczyciele, którzy znami prowadzą zajęcia są praktykami, a oznacza to że prowadzą sami działalnosci i z praktyki opowiadają nam co to znaczy mieć swój gabinet kosmetyczny. Na szczerze polecam Cosinus. Ukończyłam 2 kierunków studiów, a poszłam do szkoły policealnej i jestem zadowolona. Zawsze za studia płaciłam, a tutaj uczę się za darmo. Moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś chce się uczyć to wynosi że szkoły tyle ile sam chce.g_angelika, 29/02 2020r.
G_Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 18:42   #58
Bbecia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 2
Dot.: Żak czy Cosinus ?

W Cosinusie po zawodówce można zrobić średnie, a potem jakiś zawód . Szkoła za darmo daje wiele możliwości. Ja kończyłam florystykę, a myślę jeszcze o opiekunie medycznym. Serdecznie polecam Cosinus.
Bbecia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-21, 18:12   #59
omajk2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 14
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Według mnie lepsza jest szkoła Cosinus, wszystko jest bezpłatne, kadra jest super!
A także można zdobyć fajne nagrody. Polecam
omajk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 19:44   #60
Marrrrikaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 2
Dot.: Żak czy Cosinus ?

Zdecydowanie Cosinus. Wszystko za darmo ja się uczę na florystyce w Łodzi. Kwiaty i dekoracje mamy że szkoły Bardzo fajne i kreatywne zajęcia. Spoko nauczyciele. Fajne promocje Bardzo polecam szkole Cosinus
Marrrrikaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-11 13:14:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.