Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-05, 08:53   #1501
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Kończy mi się okres próbny w pracy. Nie chce przedłużać umowy. Rozmawiałam już o tym z szefową. Muszę pisać jakiś papier że nie chce przedłużać?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Nie, koniec umowy to koniec. Żeby pracować dalej, musiałabyś podpisać nową umowę lub aneks do obecnej, ale jeśli nie chcesz, to nic nie robisz. Tzn. ewentualnie zdajesz jakieś służbowe ubrania, sprzęty, itp.

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Każdy zwierzak ma swój charakter i serio zwierzak potrafi być wredny , do tego potrafią testować ile mogą .
Niewiele chyba wiesz o zwierzakach.
Fajnie, że miałaś szczęście trafić w miarę bezproblemowo. I oby tylko nie było tak, że zwierzaki się męczą, tylko Ty tego nie dostrzegasz - bo nie zawsze jest to widoczne na pierwszy rzut oka.
A przypisywanie zwierzakom ludzkich cech i zachowań to tylko kolejna oznaka braku podstawowej wiedzy nt. zwierząt.



Lightangel, jakimi zabawkami się bawisz? Ja też bym zaczęła od zmiany zabawki, może obecne mu się znudziły.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2019-12-05 o 09:19
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 09:08   #1502
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Obserwując zwierzaki w tym domu stiwerdzam że robię ok. Przyczym moje zwierzaki od początku uczone są ze na właścicieli nawet warknac nie można , mam małą suczkę która włazi wszystkim na głowy ale agresywna nie jest w żaden sposób. Wogole na chwilę obecną mam swoje dwa psy i często też inne na zasadzie ktoś z rodziny czy znajomych zostawia zwierzaki u nas , najważniejsze zapoznanie na neutralnym gruncie i obserwowanie plus reakcja na bieżąco. Kupę lat tak jest i jest ok .
Czyli po prostu Ci się udało. No i fajnie, gratuluję, ale nie zawsze się uda, więc jak się nie znasz to nie doradzaj na zasadzie dowodu anegdotycznego, bo każdy zwierzak jest inny.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 09:20   #1503
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Progesteron od owulacji do @ rośnie, a następnie spada (wtedy przychodzi @), swój szczyt ma około 7 dni po owulacji i wtedy można go zbadać, żeby wiedzieć, czy owulacja faktycznie była.
Też mam nasilony trądzik w środku cyklu (o wiele bardziej niż przed @), ale nic z tym nie robię, bo widocznie tak ma być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 09:30   #1504
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Co ile chodzicie po podwyżkę do szefa i od czego ją uzależniacie i w jakiej wysokości? Chodzi o pracę, gdzie nie są odgórnie narzucone podwyżki i wynagrodzenia za stanowisko, ile wynegocjujesz tyle masz. Praca bez dodatkowej premii, sama podstawa.
Co pol roku mam ocene pracownika spotkania z przelozonym. Wtedy analizujemy sobie co udalo mi sie w pracy osiagnac i jakie mam dalsze plany. Zazwyczaj staram sie wowczas ponegocjowac jakas podwyzke.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Hormony

Czy jest ktoś komu psuje się cera w czasie owulacji? Obserwuję się od jakiegoś czasu i widzę, że około 12-14 przed okresem pogarsza mi się cera (zmiany tradzikowe), w tym czasie mam też lekkie bóle brzucha. Sądzę że to owulacja. Zastanawiam się jakie hormony "winic" i w jakim kierunku się dokładniej przebadać.
Badania hormonalne tarczycy i płciowe już robiłam, usg ginekologiczne też, wszystko w porządku. Ale zapewne hormony trzeba dalej zgłębiać. Bo trądzik ma na 100% to podłoże.
Sprawdz progesteron, prolaktyne.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 09:34   #1505
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
To mój przypadek, tylko uwaga ja przyjechałam karetką, nikogo nie zainteresowały moje wyniki krwi, które były alarmujące.
Ale wiesz, że czasem tyle pacjenci czekają, bo np. lekarze akurat operują?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 09:38   #1506
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87394526]Wiesz co, ja nie wiem dokładnie, ale ja mam okropne PMSy, bardzo bolą mnie piersi, jestem opuchnięta i lekarka kazała mi brać progesteron właśnie. Więc może spada?
Ostatecznie tego nie robiłam, bo przy poprawie diety poprawia mi się też samopoczucie, ale może coś w tym jest.[/QUOTE]Progesteron od owulacji do miesiączki rośnie. Jak pojawia się krwawienie to spada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 09:57   #1507
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Progesteron od owulacji do @ rośnie, a następnie spada (wtedy przychodzi @), swój szczyt ma około 7 dni po owulacji i wtedy można go zbadać, żeby wiedzieć, czy owulacja faktycznie była.
Też mam nasilony trądzik w środku cyklu (o wiele bardziej niż przed @), ale nic z tym nie robię, bo widocznie tak ma być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie niestety też wtedy wysypuje, takimi podskórnymi bulwami w okolicy brody i szyi. Z moich obserwacji wynika, że przy niskim progesteronie tak się dzieje. No ale brać progesteton bez chęci prokreacji to chyba niebardzo?
Ale może ktoś z wiedzą z dermatologii się wypowie czy z tym się walczy. Ja chyba jyz się do tego przyzwyczaiłam, że ciągle walczę z wyglądem twarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-05, 10:00   #1508
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mnie niestety też wtedy wysypuje, takimi podskórnymi bulwami w okolicy brody i szyi. Z moich obserwacji wynika, że przy niskim progesteronie tak się dzieje. No ale brać progesteton bez chęci prokreacji to chyba niebardzo?
Czemu? Ja też się nie staram o dziecko, a lekarka mi zapisała. Progesteron jest na różne rzeczy.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 10:02   #1509
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mnie niestety też wtedy wysypuje, takimi podskórnymi bulwami w okolicy brody i szyi. Z moich obserwacji wynika, że przy niskim progesteronie tak się dzieje. No ale brać progesteton bez chęci prokreacji to chyba niebardzo?
Ale może ktoś z wiedzą z dermatologii się wypowie czy z tym się walczy. Ja chyba jyz się do tego przyzwyczaiłam, że ciągle walczę z wyglądem twarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie chcesz brać progesteronu to może olej z wiesiołka? Jak go brałam to i cykle się unormowały i cera była ładniejsza i pms'y łagodniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 10:15   #1510
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87394755]Jak nie chcesz brać progesteronu to może olej z wiesiołka? Jak go brałam to i cykle się unormowały i cera była ładniejsza i pms'y łagodniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

A w jakiej postaci bierzesz?

Ja mam nieregularne, zanikające miesiączki ze względu na niski poziom progesteronu prawdopodobnie (będę badać, ale wcześniej tak było) i jak nie brałam anty, to non stop jechałam na progesteronie, co wydawało mi się trochę bezsensowne, skoro nie chcę zachodzić w ciążę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 10:25   #1511
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mnie niestety też wtedy wysypuje, takimi podskórnymi bulwami w okolicy brody i szyi. Z moich obserwacji wynika, że przy niskim progesteronie tak się dzieje. No ale brać progesteton bez chęci prokreacji to chyba niebardzo?
Ale może ktoś z wiedzą z dermatologii się wypowie czy z tym się walczy. Ja chyba jyz się do tego przyzwyczaiłam, że ciągle walczę z wyglądem twarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam proga w normie, a i tak te skórne problemy występują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-05, 10:56   #1512
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A w jakiej postaci bierzesz?

Ja mam nieregularne, zanikające miesiączki ze względu na niski poziom progesteronu prawdopodobnie (będę badać, ale wcześniej tak było) i jak nie brałam anty, to non stop jechałam na progesteronie, co wydawało mi się trochę bezsensowne, skoro nie chcę zachodzić w ciążę.
Brałam w postaci tabletek. Zwykłych najtańszych firmy Gal Teraz już nie biorę bo właściwie mi się uregulowały cykle w miarę.
Jak znowu zaczną świrować to wtedy zacznę brać. Miałam cykle czasem 36 dni a czasem 50 a czasem 75 a raz się nawet zdarzyło 90 dni także tego. Aktualnie moje cykle to ok 34-36 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 12:21   #1513
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87394982]Brałam w postaci tabletek. Zwykłych najtańszych firmy Gal Teraz już nie biorę bo właściwie mi się uregulowały cykle w miarę.
Jak znowu zaczną świrować to wtedy zacznę brać. Miałam cykle czasem 36 dni a czasem 50 a czasem 75 a raz się nawet zdarzyło 90 dni także tego. Aktualnie moje cykle to ok 34-36 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dzięki, zapiszę to sobie i może wypróbuję.
Poczytam jeszcze o tym
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 12:25   #1514
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87394755]Jak nie chcesz brać progesteronu to może olej z wiesiołka? Jak go brałam to i cykle się unormowały i cera była ładniejsza i pms'y łagodniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Wiesz co? Zapomniałam o wiesiołka a w sumie cykle mi się zaczęły skracać. Chyba go kupię. Kiedyś z Oleofarmu miałam. Choć w smaku wolę lniany🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 13:28   #1515
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja zmieniam tempo zabawy i wtedy zaczyna atakować. Może warto zmienić zabawkę, u mnie na wędkę raczej się tylko patrzy, ale patyczek z piórkami działa od razu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Lightangel, jakimi zabawkami się bawisz? Ja też bym zaczęła od zmiany zabawki, może obecne mu się znudziły.
Zabawki to temat rzeka, ciemniepani jest mocno wybredna. W zależności od humoru nawet najukochańsza zabawka potrafi jej nie pasować, więc zawsze próbuję różnych opcji. Zazwyczaj wygrywa sznurek, ale czasem chyba po prostu wystarcza jej obserwowanie jak ja się bawię
Najlepsze są duże, naturalne pióra, jak kiedyś znalazłam w lesie pióro jakiegoś drapieżnego ptaka to kota narkotyzowała się nim chyba z tydzień. Tylko to niestety bardzo delikatna zabawka i dwóch czy trzech porządnych atakach kończy w strzępach. A ja nie mogę sobie pozwolić na to żeby co tydzień jeździć nad morze i zbierać wszystkie pióra z plaży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 14:05   #1516
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Zabawki to temat rzeka, ciemniepani jest mocno wybredna. W zależności od humoru nawet najukochańsza zabawka potrafi jej nie pasować, więc zawsze próbuję różnych opcji. Zazwyczaj wygrywa sznurek, ale czasem chyba po prostu wystarcza jej obserwowanie jak ja się bawię
Najlepsze są duże, naturalne pióra, jak kiedyś znalazłam w lesie pióro jakiegoś drapieżnego ptaka to kota narkotyzowała się nim chyba z tydzień. Tylko to niestety bardzo delikatna zabawka i dwóch czy trzech porządnych atakach kończy w strzępach. A ja nie mogę sobie pozwolić na to żeby co tydzień jeździć nad morze i zbierać wszystkie pióra z plaży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój kotek jest jeszcze mały, więc na pewno bardziej skłonny do zabawy, ale w przypadku, gdy się tylko czai i nie chce atakować zabawki, najczęściej działa na niego ukrywanie zabawki, tj. prowadzenie jej w jego zasięgu wzroku, po czym ukrywanie za rogiem pokoju, za drzwiami, za meblem, itp. Wtedy się rzuca.

No i tempo - zauważylam, że najlepiej zmieniać, ale tylko do pewnego stopnia, bo bezsensowne machanie go nie zachwyca. Myślę, że dlatego, że w naturze ofiara by się tak nie zachowywała.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 15:31   #1517
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Mój kotek jest jeszcze mały, więc na pewno bardziej skłonny do zabawy, ale w przypadku, gdy się tylko czai i nie chce atakować zabawki, najczęściej działa na niego ukrywanie zabawki, tj. prowadzenie jej w jego zasięgu wzroku, po czym ukrywanie za rogiem pokoju, za drzwiami, za meblem, itp. Wtedy się rzuca.

No i tempo - zauważylam, że najlepiej zmieniać, ale tylko do pewnego stopnia, bo bezsensowne machanie go nie zachwyca. Myślę, że dlatego, że w naturze ofiara by się tak nie zachowywała.
Jak nie schowam zabawki za poduszką albo nogą od stołu to nawet nie zwraca uwagi
Moja kotka ma już 10 lat i niestety jest dość gruba, sądzę że to też wpływa na chęć do zabawy. Nie wiem czy ona tak naprawdę była od małego uczona zabawy, bo to znajda którą ktoś latem wyrzucił w lesie. Od początku był u niej problem z zabawą, ale staram się robić co mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 15:33   #1518
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A nie masz możliwości od razu przenieść się na inne stanowisko, w obrębie tej samej jednostki? U nas na poczcie wiecznie brakuje ludzi i nie tylko listonoszow - co chwilę widzę nowe osoby do obsługi klienta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie dlatego brakuje że praca jest mega odpowiedzialna i średnio fajna. Na okienku gorzej niż w Biedrze...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 16:18   #1519
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Gdzie znajdę fajne dobre czarne leginsy plus size w normalnej cenie ?
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-05, 16:44   #1520
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Gdzie znajdę fajne dobre czarne leginsy plus size w normalnej cenie ?
Nie wiem jak rozmiarów ka, ale dorwalam w biedrze za 15zl i nic nie prześwituje. One są niby termiczne czy cos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 16:54   #1521
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Ponawiam pytanie. Jak kosmetycznie wykorzystać węgiel aktywowany?

Jak radzicie sobie z portfelem? Często coś gubię i dla mnie to problem. Nie mogę nosić w jedym miejscu dowodu, kart kredytowych, migawki, pieniędzy. Chciałabym też mieć miejsce na jakies zdjęcia najbliższyszch. Kupiłam fajny portfel ze skóry ale co z tego, skoro zgubienie portfela oznacza utratę wszytskiego.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 17:02   #1522
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Ja choc nie gubię, w portfelu noszę tylko drobne. Grubsze pieniądze, karty mam osobno każde w mieszance w torebce. Dowód i prawko w osobnym etui i też w tej kieszonce
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 17:03   #1523
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie. Jak kosmetycznie wykorzystać węgiel aktywowany?



Jak radzicie sobie z portfelem? Często coś gubię i dla mnie to problem. Nie mogę nosić w jedym miejscu dowodu, kart kredytowych, migawki, pieniędzy. Chciałabym też mieć miejsce na jakies zdjęcia najbliższyszch. Kupiłam fajny portfel ze skóry ale co z tego, skoro zgubienie portfela oznacza utratę wszytskiego.
Dodaj węgiel do jakiejś bazy i zrób maseczkę.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 17:08   #1524
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Ja choc nie gubię, w portfelu noszę tylko drobne. Grubsze pieniądze, karty mam osobno każde w mieszance w torebce. Dowód i prawko w osobnym etui i też w tej kieszonce
[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;87395992]Dodaj węgiel do jakiejś bazy i zrób maseczkę.[/QUOTE]

To po co te rozbudowane portfele na wszystko?
Może jakies małe smieszne kosmetyczki w kształcie kotków, piesków?

Ten węgiel, do jakiej bazy? czytałam, że on jest na wągry, ale ja wągrów nie mam. A zęby? Czytałam, że da się tym jakoś zęby wybielić. Znacie jakiś sposób?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 17:15   #1525
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
To po co te rozbudowane portfele na wszystko?
Może jakies małe smieszne kosmetyczki w kształcie kotków, piesków?

Ten węgiel, do jakiej bazy? czytałam, że on jest na wągry, ale ja wągrów nie mam. A zęby? Czytałam, że da się tym jakoś zęby wybielić. Znacie jakiś sposób?
No pewnie na to wszystko,ale ja się byłabym, że ukradna np.

Tu nasz o węglu na zęby
https://uroda.abczdrowie.pl/przez-10...-na-ich-wyglad
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 17:21   #1526
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Ja tam noszę wszystko w 1 portfelu Ale nie mam tendencji do gubienia rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 17:26   #1527
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Jak pracownik idzie na zwolnienie to pracodawca czegoś nie płaci? Jak to jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 17:28   #1528
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

manicure hybrydowy

wiem, że jest forum paznokciowe, ale tu jest większy ruch ;-)

Mam cerę mieszaną, szybko przetłuszaczające się włosy (myję codziennie), na dwu paznokciach mam nierówną płytkę paznokcia (piszę to, bo podobno to ważne:p).

Czy jest szansa, że hybryda się u mnie utrzyma?
Podobno rodzaj cery i "płaskość" paznokcia ma znaczenie...

Help :-D
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 17:30   #1529
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Jak pracownik idzie na zwolnienie to pracodawca czegoś nie płaci? Jak to jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No za pierwsze 33 dni albo 14 pracodawca płaci a potem Państwo. Jak zakład zatrudnia ponad 20 ludzi to pracodawca wypłaca, ale potraca to sobie ze składek.

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87396033]Ja tam noszę wszystko w 1 portfelu Ale nie mam tendencji do gubienia rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Mojej mamie kiedyś skradziono portfel w autobusie i od tej pory nigdy tam za dużo nie nosze
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-05, 17:31   #1530
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
To po co te rozbudowane portfele na wszystko?
(...)
dla tych co nie gubią
nigdy nie zdarzyło mi się zgubić portfela, zawsze mam go w torebce, a torebkę zawsze w zasięgu wzroku.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-18 11:19:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.