Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-10, 18:14   #481
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje szybkiej pomocy żeby kupić coś stacjonarnie(albo szybką wysyłką), bo Lucy od 2 tyg nie wysłało mojego zamówienia
W jaki kolor podkładu matującego celować przy Lucy - Creamy Olive, Neauty - Golden Light Medium, Pixie - Dew Kiss? Golden fair? Sunny?

Jeżeli chodzi o Lucy to mówisz o tej firmie co ze Szczecina wysyła? Najlepiej napisać do nich smsa, bo ta osoba, która prowadzi ten sklep chyba rzadko tam zagląda. Ja też ostatnio długo czekalam aż w końcu zadzwoniłam/napisałam smsa.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-11, 08:53   #482
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Dzięki, dziewczyny. Zobaczę czy mi odpiszą i będę dzwonić, bo to jest jakiś żart...
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 11:34   #483
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Lucy to mówisz o tej firmie co ze Szczecina wysyła? Najlepiej napisać do nich smsa, bo ta osoba, która prowadzi ten sklep chyba rzadko tam zagląda. Ja też ostatnio długo czekalam aż w końcu zadzwoniłam/napisałam smsa.
Mogłabyś podać mi nr na jaki pisałaś/dzwoniłaś? Próbowałam się kontaktować na ten z fejsa, ale bez odpowiedzi, a to już miesiąc mija...
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 12:34   #484
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Mogłabyś podać mi nr na jaki pisałaś/dzwoniłaś? Próbowałam się kontaktować na ten z fejsa, ale bez odpowiedzi, a to już miesiąc mija...

Wysłałam Ci na PW. Ja nie wiem czy ta strona Lucy funkcjonuje, bo oni docelowo mają inną działalność. Jak kilka miesięcy temu zamawiałam to też się naczekałam kilka tygodni, później odezwał się do mnie jakiś facet (nie właściciel) i niby twierdził, że maile wskakują do spamu. Później już kontaktowałam się z nimi telefonicznie, ale też na przesyłkę się naczekałam. Chociaż wtedy poprosiłam żeby za pobraniem mi wysłali.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 11:00   #485
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Dzięki dziewczyny za doradzenie koloru, golden fair jest cacy chociaż formuła Annabelek chyba dla mnie nie najlepsza.



Dzwoniłam wcześniej pod ten sam numer do Lucy i a ni widu ani słychu, a dziś po ponad miesiącu dzwonię, a facet ciśnie mi kit "no tak tak miałem dzwonić właśnie dziś". Mówię, że pisałam smsy, maile na co dostałam odp "wiem", czyli widzieli je i mnie zlali no fajnie . Moje ostatnie zakupy tam, a szkoda bo najbardziej pasowała mi formuła i kolor.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 16:07   #486
MaleUfo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Myszków
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cześć dziewczyny, powiedzcie mi proszę czy któraś może zamawiała Zestaw miniaturek bestsellerów GET Set są tam próbki korektorów, podkładów i cieni. Nigdy nie korzystałam z kosmetyków mineralnych i zastanawiam się jak najlepiej zacząć z nimi przygodę
MaleUfo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 19:49   #487
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez MaleUfo Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, powiedzcie mi proszę czy któraś może zamawiała Zestaw miniaturek bestsellerów GET Set są tam próbki korektorów, podkładów i cieni. Nigdy nie korzystałam z kosmetyków mineralnych i zastanawiam się jak najlepiej zacząć z nimi przygodę
mysle, ze to nie bedzie najlepsze na poczatek ja dlugo czekalam na ten zestaw - jak byl to nie mialam kasy, jak mialam kase to juz byl wyprzedany udalo sie w koncu, ale troche sie rozczarowalam, bo duzo tam rozy, rozswietlaczy i cieni a korektorow tylko 3

ale ja juz znalam mineraly i mialam swoj odcien podkladu, chodzilo mi bardziej o korektor (bo wydaje mi sie, ze pelnowymiarowe opakowanie korektora to dla mnie za duzo - nie zdaze go zuzyc) i cienie, bo nie maluje sie na co dzien a te kilka probek wystarczy mi chyba do konca zycia
jesli nie korzystalas z mineralow to radzilabym na poczatek dobor podkladu - wybierz formule, ktora Ci odpowiada i zamow zestaw probek, aby dobrac odcien Get Set to juz krok dalej w makijzau mineralnym
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-16, 23:10   #488
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Ja kupiłam zestaw miniaturek podkładów, dwa zużyłam, które mi najbardziej pasowały, kupiłam takiego biga, a reszta leży Więc gdybym miała ponownie się zdecydować, to kupiłabym chyba w opakowaniach strunowych, ale nie pamiętam czy Anabelle takie miała.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 12:14   #489
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam zestaw miniaturek podkładów, dwa zużyłam, które mi najbardziej pasowały, kupiłam takiego biga, a reszta leży Więc gdybym miała ponownie się zdecydować, to kupiłabym chyba w opakowaniach strunowych, ale nie pamiętam czy Anabelle takie miała.
chyba nie ma takich od kiedy wprowadzili te zestawy mini

masz konto na FB? bo jest taka grupa wymiankowa i mozna sprzedac/wymienic to, co zostalo - ja sie tak pozbylam rozy z Get Set
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 15:00   #490
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
chyba nie ma takich od kiedy wprowadzili te zestawy mini

masz konto na FB? bo jest taka grupa wymiankowa i mozna sprzedac/wymienic to, co zostalo - ja sie tak pozbylam rozy z Get Set

Nie mam fejsa Ale może kogoś poproszę. Chociaż jak rzeczy mają tak małą wartość to ludzie nie zawsze chcą się decydować na zakup/wymianę, bo teraz sama przesylka z PP wynosi 14 zł Paczkomaty chyba 10.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 15:50   #491
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Nie mam fejsa Ale może kogoś poproszę. Chociaż jak rzeczy mają tak małą wartość to ludzie nie zawsze chcą się decydować na zakup/wymianę, bo teraz sama przesylka z PP wynosi 14 zł Paczkomaty chyba 10.
no jednej probki to sie nie oplaca wymieniac/kupowac, ale kilka czemu nie (i najtansza opcja wysylki to przez kiosk Ruchu 8 zl, ale najbezpieczniejsza obecnie to Paczkomat)
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 11:17   #492
SayMyName90
Przyczajenie
 
Avatar SayMyName90
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Dziewczyny! Proszę o poradę jaki odcień podkładu mineralnego kryjącego Annabelle Minerals wybrać- coś najbardziej zbliżonego do odcienia Bounjoris Healthy Mix w odcieniu 52, który idealnie do mnie pasuje. Wiem, że ten odcień jest dość popularny, więc liczę na Wasze wskazówki.
SayMyName90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 08:23   #493
bccdcf434faad1be96eaee75ec00689e31b1d0e0_5f10dbf29baff
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

cześć. czytałam że warto wziąć ciemniejszy odcień podkładu i świetnie się sprawdzi jako bronzer, macie z tym doświadczenia? ile tonów ciemniejszy wybrać? czytałam że ton, ale mam i golden fair i golden light i zdecydowanie light nie może robić tu za bronzer, jest po prostu zbyt żółty i zbyt jasny jak na bronzer. czy odcienie ciemniejsze AM jako bronzer na standardowych słowiańskich cerach, do których pasuje golden fair, mają odcienie bronzera (szarego do konturowania czy bardziej opalonego do opalania?) czy tak jak u mnie golden light są nieładnie zbyt żółte?



Cytat:
Napisane przez SayMyName90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Proszę o poradę jaki odcień podkładu mineralnego kryjącego Annabelle Minerals wybrać- coś najbardziej zbliżonego do odcienia Bounjoris Healthy Mix w odcieniu 52, który idealnie do mnie pasuje. Wiem, że ten odcień jest dość popularny, więc liczę na Wasze wskazówki.
golden fair.
bccdcf434faad1be96eaee75ec00689e31b1d0e0_5f10dbf29baff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-24, 09:09   #494
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

[1=bccdcf434faad1be96eaee7 5ec00689e31b1d0e0_5f10dbf 29baff;87871881]cześć. czytałam że warto wziąć ciemniejszy odcień podkładu i świetnie się sprawdzi jako bronzer, macie z tym doświadczenia? ile tonów ciemniejszy wybrać? czytałam że ton, ale mam i golden fair i golden light i zdecydowanie light nie może robić tu za bronzer, jest po prostu zbyt żółty i zbyt jasny jak na bronzer. czy odcienie ciemniejsze AM jako bronzer na standardowych słowiańskich cerach, do których pasuje golden fair, mają odcienie bronzera (szarego do konturowania czy bardziej opalonego do opalania?) czy tak jak u mnie golden light są nieładnie zbyt żółte?




golden fair.[/QUOTE]Myślę że jak najbardziej. Szczególnie że można sobie wybrać jaki będzie podton. No i raczej poszła bym w podkład kryjący i najciemniejszy odcień, który będzie miał więcej pigmentu. Ja pewnie celowalabym w neutralne.
Mimo wszystko bronzer podkladowy może być dość delikatny więc zależy jakiego efektu oczekujesz. Jeśli lubisz mocniejszy pigment to raczej szukałabym w innych markach mineralnych które mają już typowe bronzery

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 18:09   #495
pogon0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Znacie podkład niemineralny o kolorze z Annabelle Sunny Cream?
pogon0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-01, 00:45   #496
jadwigamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

na pewno wiecie że zmienił się skład podkładów matujących

a raczej proporcje



(było tak:

Mica, Titanum Dioxide, Zinc Oxide,

Iron Oxides

77491, 77492, 77499


teraz tak:

Mica, Zinc Oxide, 77891,

77492, 77491, 77499)


a zauważyłyście czy zmieniły się właściwości?
jadwigamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 12:04   #497
Marcinrtv2334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Ciekawe
Marcinrtv2334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 12:45   #498
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez SayMyName90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Proszę o poradę jaki odcień podkładu mineralnego kryjącego Annabelle Minerals wybrać- coś najbardziej zbliżonego do odcienia Bounjoris Healthy Mix w odcieniu 52, który idealnie do mnie pasuje. Wiem, że ten odcień jest dość popularny, więc liczę na Wasze wskazówki.
Golden fair.
Ja uzywalam healthy mix nr 51 i idealny dla mnie jest kryjacy golden fairest. Jest idealny- pieknie rozswietla krycie mozna budowac. W koncu trafilam na swoj odcien metoda prob i bledow. Teraz do zamowienia daja gratid fajny puszek do zmywania - glow przy tym to sie chowa. Az zamowilam caly zestaw tych puszkow bo sa swietne dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 10:50   #499
kasiadaniosa111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
nowość - glinkowe cienie w nudziakowych kolorach

https://www.eshopannabelle.com/pl/30...enie-do-powiek



Cudowne, mam używam i jestem bardzo zadowolona
kasiadaniosa111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-11, 14:46   #500
MartaEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Ja używam od lat podkładu kryjącego na codzień i jest super. Polecam
MartaEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 19:17   #501
anastazjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Hej dziewczyny, mnie również zaciekawiły podkłady matujące z tej firmy. Bardzo bym chciała zamówić próbki, ale kompletnie nie wiem na jakie się zdecydować. Może któraś z Was używała podkładu Maybelline affinitone odcień Vanilla Rose i trafiła na idealny odcień podkładu mineralnego?
__________________
zapuszczam i dbam o włosy
minimalizuje swoje zbiory = odwyk kosmetyczny
41/48
anastazjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 09:26   #502
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez anastazjaa93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mnie również zaciekawiły podkłady matujące z tej firmy. Bardzo bym chciała zamówić próbki, ale kompletnie nie wiem na jakie się zdecydować. Może któraś z Was używała podkładu Maybelline affinitone odcień Vanilla Rose i trafiła na idealny odcień podkładu mineralnego?
Kiedyś dawno temu używałam affinitone, ale te najjaśniejsze.
Jedyne co mogę Ci doradzić, to w Hebe przeważnie są AM. Możesz porównać z affi. Mają testery. Nie wiem czy w niektórych Naturach też nie ma AM.
Myślę, że to będzie conajmniej poziom fair/ light. U mnie fairest był za ciemny ( 02/03 affi).
Co do gamy kolorystycznej to gama beige wpada w różowe tony, neutral mniej, ale jednak. Sunny są żółte, goldeny żółto-ziemiste.
Możesz też wygooglać swatche swojego affi i porównać z AM na ekranie. Zawsze to coś. Czasami to zawęża wybór.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-19, 12:51   #503
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Annabelle wypuściła nową wersję podkładów kryjących. Próbowałyście nowej formuły? W sumie skład jest sporo zmieniony. Jestem ciekawa jak wypadają kolorystycznie do starej wersji.
Teraz w sklepach internetowych trudno się połapać czy sprzedają starą czy nową wersję jeśli nie jest podany skład.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-19, 16:27   #504
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Annabelle wypuściła nową wersję podkładów kryjących. Próbowałyście nowej formuły? W sumie skład jest sporo zmieniony. Jestem ciekawa jak wypadają kolorystycznie do starej wersji.
Teraz w sklepach internetowych trudno się połapać czy sprzedają starą czy nową wersję jeśli nie jest podany skład.
Ja ostatnio testuje podklad w formule kryjacej, nowa wersja. Jak dla mnie podklad duzo ladniej sie prezentuje niz w tej poprzedniej wersji, ma lepsza przyczepnosc i cera wyglada bardzo ladnie. W moim odczuciu podklad jest odrobinke jasniejszy, ale nie porownywalam az tak tych podkladow. Oba mi pasowały. Odcien Golden Fair.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-19, 17:01   #505
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Od kiedy oni mają tę nową formułę?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-19, 19:53   #506
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Od kiedy oni mają tę nową formułę?
Chyba od początku roku, może wcześniej... Nie śledziłam uważnie tematu.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-25, 15:26   #507
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Od kiedy oni mają tę nową formułę?
Od kiedy trzeba bylo zmniejszyc stezenie albo wylelimiinowac jednego ze skladnikow, bo "cos tam powodowal". Tylko, ze u AM to bylo jako zmiana formuly, a w Pixie przyznali ze chodzi o przepisy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-25, 22:01   #508
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Od kiedy trzeba bylo zmniejszyc stezenie albo wylelimiinowac jednego ze skladnikow, bo "cos tam powodowal". Tylko, ze u AM to bylo jako zmiana formuly, a w Pixie przyznali ze chodzi o przepisy.
Mimo formy, w jakiej to zrobili, to chyba jednak zmiana formuły na plus. Pamiętam, że ta stara kryjąca miała opinię warzącej się i zapychającej. Gdzieś jeszcze mam słoiczek, ale nie polubiłam się.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-26, 10:35   #509
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Mimo formy, w jakiej to zrobili, to chyba jednak zmiana formuły na plus. Pamiętam, że ta stara kryjąca miała opinię warzącej się i zapychającej. Gdzieś jeszcze mam słoiczek, ale nie polubiłam się.
Tak. Podkład wyglada ladnie, jest bardzo zblizony do neauty kryjacego. Jeydnie co zauwazylam to trzeba troszke wiecej go nakladac zeby bylo lepsze krycie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-09, 13:02   #510
malwka989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Dziewczyny, macie jakiś sposób jak najlepiej nakładać podkład mineralny? Za każdym razem robią mi się na twarzy jakieś takie placki. Próbowałam nakladać pędzlem, gąbeczką, na krem, bez kremu i zawsze to samo..
malwka989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 18:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.