..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::.. - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 19:44   #4291
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
Chyba sobie te papryczki też kiedyś spróbuję- fajnie brzmi
A macie jakieś inne propozycję na przyrządzanie papryki? Bo ja zazwyczaj wsuwam na surowo, ale przydałoby się jakieś urozmaicenie...
gyros z przepisowego też polecam, również z papryczką
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 19:47   #4292
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

calma, w końcu ktoś, kto jest dopiero w 1wszej fazie Jak się czujesz na niej? Mi najbardziej to chyba będzie brakowało chleba i makaronu, bo lubię bardzo z mlekiem sobie zjeść je.. No ale nic. Ja jutro na śniadanko zaplanowałam sobie omlet z pieczarkami. Mozzarelli light niestety nie znalazłam, a podobno bardzo dobry byłby z nią.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:00   #4293
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Witam, witam koleżanki

alusia1989
: czuję się całkiem nieźle, jak na kogoś kto kocha ponad wszystko chlebki, bułeczki, ciasteczka i....słodycze Makarony też uwielbiam Dosyć łatwo poszły te pierwsze dni, może dlatego, że chora jestem i apetyt nie dopisuje
Kończą mi się pomysły, muszę poświęcić trochę czasu na wertowanie stron tematu. Widzę, że dziewczyny tutaj same pyszność wymyślają

Dzisiejsze jedzonko:

---> jajecznica z chudą szynką, odrobina oliwy z oliwek, 2 plastry sera topionego w plastrach Gouda 40% mniej tłuszczu

---> mieszanka orzechów i kolejne 2 plastry sera j.w.

---> tilapia duszona z odrobiną oliwy z oliwek, fasolka szparagowa żółta, sałatka z sałaty lodowej, szczypiorku +przyprawa do sałatek

---> 1 papryla faszerowana serem białym light ze szczypiorekim

Wy też sporo solicie? Bez soli nie za bardzo smakuje....
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:01   #4294
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Hej. Moge sie dolaczyc ? stosowalam juz wiele diet, ale glownie nie przynosily rezultatow... pewnie za malo jadlam... ale zawsze balam sie jesc wiecej bo przytyje... mozecie mnie korygowac jak cos zle bede robic? dzis zjadlam

9:00 jogurt naturalny (nie mialam jajek )
11:00 wiesniak light
16: 00 2 kotlety schabowe upieczone na grilku do tego ok 200 g brokul
i po zakupach w tesco
20:00 jajecznica z 2 jajek z pieczrka, troszeczke papryki, cebulki i kielbaski drobiowej.
do tego troche orzeszkow ziemnych (kupilam solone, ale je umylam i sa bez soli), chyba mozna ?

---------

ogolnie pare slow o sobie. waga hmmmm.... dawno sie nie wazylam... jutro napisze wzrost 168 cm, i moja zmowa ogromny brzuch i boczki.... straszne.... aktywnosc, ucze sie plywac, i raz w tygodniu chodze na areobik....
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!

Edytowane przez migotka1010
Czas edycji: 2009-03-26 o 20:04
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:05   #4295
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
do tego troche orzeszkow ziemnych (kupilam solone, ale je umylam i sa bez soli), chyba mozna ?
jak to je umyłas ? tak normalnie, pod woda ?
to nie lepiej fistaszki sobie było kupić ? od razu bez soli.
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:08   #4296
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez kakafoniaa Pokaż wiadomość
jak to je umyłas ? tak normalnie, pod woda ?
to nie lepiej fistaszki sobie było kupić ? od razu bez soli.

nom pod woda a wiesz co nie chce mi sie ich obierac tak mam obrane, nie balaganie i sa czysciutkie

ile powinnam zjadac kalorii dziennie ? czy tylko tak do zaspokojenia glodu?
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:11   #4297
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Ja na szczęście ostatnio jakoś ochoty na słodycze nie mam. Od miesiąca to chyba zjadłam raz 2 kostki czekolady i kilka chipsów. I to też jakoś tak odruchowo, a jak już wzięłam to do buzi, to stwierdziłam, że przecież nie mam nawet na to ochoty:P Także jeśli chodzi o słodycze, to z nimi problemu u mnie nie będzie. Od jakichś 2 tygodni także jakoś wszystko, co posłodzone (chociaż trochę) wydaje mi się przesłodzone. Np. dawniej mogłam słodzic herbatę 2,5 łyżeczki, a ostatnio jak sobie posłodziłam niecałą łyżeczkę, to mi było za dużo. Na szczęście mój organizm chyba już nie potrzebuje tyle cukru, a to dobrze, bo dawniej jadłam mnóstwo słodyczy! No ale nic. Zobaczę jak mój organizm zniesie tym razem brak chlebka i makaronu. Na szczęście lubię większośc z produktów, jakie są zalecane

calma, informuj nas oczywiście o efektach! Bo to na pewno zmotywuje nie tylko mnie.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
nom pod woda a wiesz co nie chce mi sie ich obierac tak mam obrane, nie balaganie i sa czysciutkie

ile powinnam zjadac kalorii dziennie ? czy tylko tak do zaspokojenia glodu?
Podobno nie ma ograniczeń kalorycznych. Ale jedząc to, co zalecane w diecie, i tak zbyt dużo kalorii nie dostarczysz swojemu organizmowi, także bez obaw
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 20:22   #4298
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
nom pod woda a wiesz co nie chce mi sie ich obierac tak mam obrane, nie balaganie i sa czysciutkie

ile powinnam zjadac kalorii dziennie ? czy tylko tak do zaspokojenia glodu?
nie no dobra jesteś z tymi orzeszkami

co do kalorii to nie liczymy. zobacz sobie ile je Ilona czy Effa a jak liczy im Telik to nie dużo wychodzi. Głodne nie chodzą to napewno
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:23   #4299
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Okazalo sie, ze nie jestem cyborgiem Pusty dom, wiec sie polozylam i ucielam sobie pogodzinna drzemke po poludniu. Rety nie pamietam, kiedy tak odpoczelam

Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie!
Na początku powiem Wam, że jestem mile zaskoczona ilością części tematu o SB. Na początku trafiłam do I. I tak powolutku, powolutku doszłam do najnowszej.
2 tygodnie temu postanowiłam, że będę ćwiczyć, żeby poprawić swoją sylwetkę. Nie chciałam przechodzić na żadną dietę, bo już kilka razy próbowałam i po 2 dniach było mi tak słabo, że trzeba było mnie zbierać z podłogi:/ Jednak kilka dni temu znalazłam tą dietkę i stwierdziłam, że tym razem, to chyba będzie to, czego potrzebuję. Na SB przechodzę od jutra. Przeglądnęłam cały wątek z przepisami i skopiowałam sobie prawie wszystko, co tyczy się I fazy.
Od 2 tygodni cwiczę codziennie tak ok. 1,5 - 2 h. Mam nadzieję, że to mi pomoże w osiągnięciu wymarzonej wagi i sylwetki. Ważę 62 kg przy wzroście ok. 168 cm. Najbardziej przeszkadza mi wystający brzuch i uda.
Pozdrawiam Was wszystkie i liczę na wsparcie!
Witaj. Wsparcie masz zapewnione. Super, ze poczytalas o diecie, bo czasami walkujemy w kolko odpowiedzi na te same pytania Co do cwiczen uwazaj, miesnie tez musza odpoczac, chyba, ze codziennie cwiczysz inne partie miesni.

Cytat:
Napisane przez malenka86 Pokaż wiadomość
kochana ale ja sprawdzałam ) i z tych świetnych kalkulatorów wynika że powinnam ważyć 45 kilo przy moim wzroście no wyglądałabym super jak dziewczynka z podstawówki bez piersi i tyłka więc dlatego pytam Was bo widziałam że jakos to obliczałyście i zapotrzebowanie na kalorie też jeśli masz jakąś stronkę która mi pomoże to proszę o link
45 kg Lo matko. A z tej stronki korzystam: http://www.programy.u.waw.pl/zapotrz...ie-kalorie.php

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
Ugotowany makaron razowy+ ugotowane brokuły + sos (starty żółty ser z roztrzepanym jajkiem przyprawiony wedle gustu-> ja dałam dużo pieprzu i czosnek), wszystko razem mieszasz i do piekarnika, dopóki ser się nie rozpuści.
Pycha!!
Jeszcze mi na jutro zostało- już się nie mogę doczekać obiadu...
Ja bym dodalam kuraka, albo pestki, super sposobem jest nasmarowanie naczynia oliwa i posypanie sezamu - trzyma zapiekanke w caloscii. Do jajka mozna dac ciut mleka, wtedy sie nie wysuszy.

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Hello plażowiczki przygarniecie calmę?
Jestem w fazie I od 4 dni, jak narazie z powodzeniem Pierwszy raz stosuję tą dietę.
Przygarniemy

Cytat:
Napisane przez anthill Pokaż wiadomość
śliczne plażowiczki
powiedzcie mi czy słonecznik prażony można sobie dodać np do sałatki. oczywiście z umiarem ? jedna duza lyzke mozna, albo dwie... nie pamietam

moje dzisiejsze szamanko
ś: soczewica ( miseczka)+ czerwna kapusta+ plasterek szynki
p: fasolka szparagowa+2 jajka
o: 1,5 miseczki( sporej) zupy z groszku soczewicy i brokułów + ok 1,5 garci słoncznika do zupy [ alternatwa dla grzanek]
p: 3 łyżeczki wiórków kokosowych , sałatka z kapustki czerwonej-inna niż na śniadanie
k: twarożek na słodko ( 1/2 kostki serka 0,5% + troszkę słodziku i nei mogłam się oprzeć 25 g wiórków kokosowych)
mam nadzieje że już łapie. ah i na prawde chodzę pełna wręcz nażarta :P
Wiorki masz bez cukru??? Sa zakazane na I fazie. Zreszta sa zazwyczaj z cukrem, wiec w ogole sa zakazane.
No lepiej, NNKT brakuje troche. I to nie chodzi o to, czy ty chodzisz nazarta, tu chodzi o Twoj metabolizm, zeby umial trawic to co zjesz i nie spowalnial.

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
Chyba sobie te papryczki też kiedyś spróbuję- fajnie brzmi
A macie jakieś inne propozycję na przyrządzanie papryki? Bo ja zazwyczaj wsuwam na surowo, ale przydałoby się jakieś urozmaicenie...
Ja nadziewam feta z twarogiem z dodatkami i pieke 20 min w piekarniku. W przepisowym jest duzo przepisow na papryke.

Dobra moja fleshdieta:
sn: pasta z makreli z cebulka, kielkami, jajkiem, ciut majonezu i jogurty na salacie, plus 3 kromi chlebka
p: dwa zawijasy z twarozkiem z warzywkami
o: 80 g piersi z kuraka gotowane w soczewicy, brokuly z feta
p: koktajl - jablko + pol mango + 5 mrozonych truskawek + 100 ml mleka sojowego
k: 70g placuszka z maki orkiszowej z twarogiem, jablkiem i ciut dzemu + jajko na salacie ze szczypiorkiem i kielkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5652.jpg (63,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5656.jpg (59,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5657.jpg (70,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5669.jpg (25,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5670.jpg (44,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5675.jpg (75,1 KB, 15 załadowań)
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:28   #4300
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Hej. Moge sie dolaczyc ? stosowalam juz wiele diet, ale glownie nie przynosily rezultatow... pewnie za malo jadlam... ale zawsze balam sie jesc wiecej bo przytyje... mozecie mnie korygowac jak cos zle bede robic? dzis zjadlam

9:00 jogurt naturalny (nie mialam jajek )
11:00 wiesniak light
16: 00 2 kotlety schabowe upieczone na grilku do tego ok 200 g brokul
i po zakupach w tesco
20:00 jajecznica z 2 jajek z pieczrka, troszeczke papryki, cebulki i kielbaski drobiowej.
do tego troche orzeszkow ziemnych (kupilam solone, ale je umylam i sa bez soli), chyba mozna ?
A czytalas w ogole o tej diecieBo jak na razie to tu nic nie ma wspolnego z SB. Zupelny brak warzyw.Do samego objadu powinno sie zjadac dwie szkl warzyw. Jogurt, wiesniak to jedynie przekaski, zawsze do nich orzechy, warzywa, w II fazie owoce. POczytaj moze co i jak powinno sie jesc.

Cytat:
Napisane przez kakafoniaa Pokaż wiadomość
nie no dobra jesteś z tymi orzeszkami

co do kalorii to nie liczymy. zobacz sobie ile je Ilona czy Effa a jak liczy im Telik to nie dużo wychodzi. Głodne nie chodzą to napewno
hihihi alez mamy team Fakt, ze patrzac na kcal wychodzi naprawde nieduzo w porownaniu z iloscia zjadanych rzeczy.
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:34   #4301
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Oj... no pewnie ze czytalam... a sniadanie mialam takie skromne bo jak pisalam nie miala co zjesc, wieczorej bylam na zakupach dopiero... 2 szkl warzyw tzn, to wyszlo by ok 200 g brokul :P pisze dlatego jadlospis by moc go dzieki wam korygowac... (przykro mi sie zrobilo :P bo jak nic nie wiem na dany temat to sie nie wypowiadam.... )

a moje pytanie o ktorej ostatni posilek zjadacie?

i jeszcze jedno... groszek zielony z puszki mozna jesc ? raz znajduje przepisy ze tak, innym razem widdze zakaz...
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 20:53   #4302
malenka86
Przyczajenie
 
Avatar malenka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 22
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

[

45 kg Lo matko. A z tej stronki korzystam: http://www.programy.u.waw.pl/zapotrz...ie-kalorie.php


Dziękuje fajna ta stronka
__________________
I faza do: sama nie wiem 56, 55, 54,53,52,51,50,49
płaski brzuszek
malenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:03   #4303
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
hihihi alez mamy team Fakt, ze patrzac na kcal wychodzi naprawde nieduzo w porownaniu z iloscia zjadanych rzeczy.
no kochana to jak wielka trójca prawie że
Od kogo się wszyscy uczą jak nie od Was no dorzucić trzeba jeszcze parę kobitek-weteranek (to już one zapewne wiedzą, że o nich właśnie myślę) do tej trójcy i wyjdzie nam rada ekspertów

i co do kalorii to jak pierwszy raz Telik policzył to dosłownie byłam w ciężkim szoku. na plus jak najbardziej, na plus.
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:06   #4304
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

witam wszystkie nowe plazowiczki, zycze powodzenia
Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Witam, witam koleżanki

alusia1989
: czuję się całkiem nieźle, jak na kogoś kto kocha ponad wszystko chlebki, bułeczki, ciasteczka i....słodycze Makarony też uwielbiam Dosyć łatwo poszły te pierwsze dni, może dlatego, że chora jestem i apetyt nie dopisuje
Kończą mi się pomysły, muszę poświęcić trochę czasu na wertowanie stron tematu. Widzę, że dziewczyny tutaj same pyszność wymyślają

Dzisiejsze jedzonko:

---> jajecznica z chudą szynką, odrobina oliwy z oliwek, 2 plastry sera topionego w plastrach Gouda 40% mniej tłuszczu

---> mieszanka orzechów i kolejne 2 plastry sera j.w.

---> tilapia duszona z odrobiną oliwy z oliwek, fasolka szparagowa żółta, sałatka z sałaty lodowej, szczypiorku +przyprawa do sałatek

---> 1 papryla faszerowana serem białym light ze szczypiorekim

Wy też sporo solicie? Bez soli nie za bardzo smakuje....
ładny jadłospis, choc zabrakło jeszcze jednego posiłku
dałoradeby wcisnac przekaske miedzy 3 a 4 posiłek?


Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
wszystkie śliczne
a mi się czwarta podoba
pewnie masz super figurę i jesteś wysoka,zgadłam??
wysoka nie jestem dygotko
a figure mam moze nie super ale chociaz taka SB


Cytat:
Napisane przez anthill Pokaż wiadomość
śliczne plażowiczki
powiedzcie mi czy słonecznik prażony można sobie dodać np do sałatki. oczywiście z umiarem ?


moje dzisiejsze szamanko
ś: soczewica ( miseczka)+ czerwna kapusta+ plasterek szynki
p: fasolka szparagowa+2 jajka
o: 1,5 miseczki( sporej) zupy z groszku soczewicy i brokułów + ok 1,5 garci słoncznika do zupy [ alternatwa dla grzanek]
p: 3 łyżeczki wiórków kokosowych , sałatka z kapustki czerwonej-inna niż na śniadanie
k: twarożek na słodko ( 1/2 kostki serka 0,5% + troszkę słodziku i nei mogłam się oprzeć 25 g wiórków kokosowych)


mam nadzieje że już łapie. ah i na prawde chodzę pełna wręcz nażarta :P
no ciewkae sie robi o menu tylko malo miesa lub ryb to jest najlepsze zrodlo bialaka
tylko wiórkom mówimy nie

oki zmykam zgrywac fotki i zaraz sie wysowiadam
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:10   #4305
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez Ciarra Pokaż wiadomość
kiedys mi pomogly :P schudlam bardzo szybo dzieki term line II; rok temu - 8kg w 2 miesiace; teraz dzieki nim mam energie zeby isc na fitness, chyba bym padla bez nich po 10min...
i co się stało z tymi 8kg jeśli wolno spytać?
nie wątpię, że masz energie na ćwiczenia dzięki TLII - w końcu to dopalacz, kofeina, człowiek czuje się jak na haju, takie drobnostki jak pożywienie odsuwają się na bok
a powinnaś tę energię czerpać z pożywienia a nie z chemii, Ty tymczasem idąc na trening wypijasz jedynie sok pomidorowy
zauważyłam, że jesz bardzo monotonnie, zero ryb, zero strączkowych, z mięsa tylko kurak - znudzi Ci się szybko takie menu i zaczniesz szukać czegoś innego
Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Okazalo sie, ze nie jestem cyborgiem Pusty dom, wiec sie polozylam i ucielam sobie pogodzinna drzemke po poludniu. Rety nie pamietam, kiedy tak odpoczelam
no, każdemu się należy
ja podreptałam dzis na peeling migdałowy

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
hihihi alez mamy team Fakt, ze patrzac na kcal wychodzi naprawde nieduzo w porownaniu z iloscia zjadanych rzeczy.

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Oj... no pewnie ze czytalam... a sniadanie mialam takie skromne bo jak pisalam nie miala co zjesc, wieczorej bylam na zakupach dopiero... 2 szkl warzyw tzn, to wyszlo by ok 200 g brokul :P pisze dlatego jadlospis by moc go dzieki wam korygowac... (przykro mi sie zrobilo :P bo jak nic nie wiem na dany temat to sie nie wypowiadam.... )

a moje pytanie o ktorej ostatni posilek zjadacie?

i jeszcze jedno... groszek zielony z puszki mozna jesc ? raz znajduje przepisy ze tak, innym razem widdze zakaz...
ale warzywa mają być go każdego posiłku
kolacja białkowa - min 1 godzinę przed snam
jeśli kombinacja składników to 2-3 h
groszek można w II fazie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:13   #4306
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Witaj. Wsparcie masz zapewnione. Super, ze poczytalas o diecie, bo czasami walkujemy w kolko odpowiedzi na te same pytania Co do cwiczen uwazaj, miesnie tez musza odpoczac, chyba, ze codziennie cwiczysz inne partie miesni.
No czytałam, ale oczywiście jeszcze wszystkiego nie ogarnęłam, bo znalazłam masę (naprawdę mnóstwo!) stronek o tej diecie i sobie to wszyściutko wydrukowałam. Mam na dzisiejszy wieczór kilkadziesiąt stron czytania Nie lubię robić czegoś, o czym nic nie wiem, także nie zdecydowałabym się na tą dietę, gdybym nie wiedziała przynajmniej potrzebnego minimum.

Jeśli chodzi o ćwiczenia, to robię w tygodniu 2 dni przerwy. W sumie przypadkowo te dwa dni wypadły, ale stwierdziłam, że tak będę robic, albo po prostu zmniejszę czas ćwiczeń. Albo jest jeszcze jedna opcja, o której Ty już wspomniałaś - jednego dnia będę robiła ćwiczenia na brzuch, drugiego dnia na nogi. I tak na zmianę.

Dobra, wracam do czytania. Muszę sobie ułożyc jakieś porządne menu na jutro, bo rano zamierzam iśc na zakupy A w ogóle, to jeszcze muszę uporządkowac moje kilkadziesiąt przepisów, które znalazłam tutaj, na wizażu.

Ale zerknę oczywiście tutaj później, bo widzę, że tyle się tutaj dzieje! Wy tak dużo piszecie, że boję się, że będę miała masę nadrabiania:P
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:14   #4307
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

a, witam wszystkie nowe "twarze"

kakafoniaa,
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:17   #4308
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
wysoka nie jestem dygotko
a figure mam moze nie super ale chociaz taka SB
SB - Super bardzo ładną
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:33   #4309
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
kakafoniaa,
że co lizus jestem ?
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 21:34   #4310
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Okazalo sie, ze nie jestem cyborgiem Pusty dom, wiec sie polozylam i ucielam sobie pogodzinna drzemke po poludniu. Rety nie pamietam, kiedy tak odpoczelam
no i wkoncu




Dobra moja fleshdieta:
sn: pasta z makreli z cebulka, kielkami, jajkiem, ciut majonezu i jogurty na salacie, plus 3 kromi chlebka
p: dwa zawijasy z twarozkiem z warzywkami
o: 80 g piersi z kuraka gotowane w soczewicy, brokuly z feta ale tej fety jak kot napłakał no ale trza przestrzegac doktorka
p: koktajl - jablko + pol mango + 5 mrozonych truskawek + 100 ml mleka sojowegowooow effa ten koktaj mi przypomina lato i maliny, jagódki itd itd
k: 70g placuszka z maki orkiszowej z twarogiem, jablkiem i ciut dzemu ale sliczny ten placuszek
jeszcze nigdy nie robilam akich placuszków zdradzisz proporcje bo telik glupolek
+ jajko na salacie ze szczypiorkiem i kielkami
Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Oj... no pewnie ze czytalam... a sniadanie mialam takie skromne bo jak pisalam nie miala co zjesc, wieczorej bylam na zakupach dopiero... 2 szkl warzyw tzn, to wyszlo by ok 200 g brokul :P pisze dlatego jadlospis by moc go dzieki wam korygowac... (przykro mi sie zrobilo :P bo jak nic nie wiem na dany temat to sie nie wypowiadam.... )

a moje pytanie o ktorej ostatni posilek zjadacie?

i jeszcze jedno... groszek zielony z puszki mozna jesc ? raz znajduje przepisy ze tak, innym razem widdze zakaz...
ostatni posiłek 3 godziny przed snem
groszek z puszki nie, a co do uwag to musimy troche pokrzyczec na nowe plazowiczki, bo zeby dieta byla skuteczna w długim czasie trzeba nabyc wiele nawyków takich jak regularne jedzenie zbilansowanych posiłków

oki juz sie spowiadam choc to nie jest moj najlepszy dzien, jakis wilczy apetyt mnie dopada po tej głodówce...
1)omlet z cebulka pieczarkami, wedlina drobiowa, nadziewany mozarella light (ok 420 kcal)
2)jog. naturalny z lyzka smarowidła sliwkowego mmmm+mala nektarynka(nieplanowana)( 220kcal)
3)salatka z makaroem(makaron, rukola, pomidory swieze i suszoe, mozarella, lyzeczka oliwy) (500kcal)
4) 1 kielbaska drobiowa+2 plastry szynki+pomidorek(wrocilam z zakupow i sprawdzalam czy dobre wedliny kupilam- normalka) kilka pistacji moze z 7szt-fotki brak(200)
5)2 kiełbaski drobiowe podgrzane(niby chude ale nie wiem co taka kielbaska kryje w sobie wiec obiecuje ze wiecej nie popełnie tej zbrodni), salatka wrzywna z sosem jog.(250)
ja dolicze kawe to wychodzi grubo poad 1600... wiec tak ze 100 powinnam zredukowac... ale co tam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (82,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (47,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (52,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (67,8 KB, 14 załadowań)
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:03   #4311
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Dziewczyny, ale czemu wy te kalorie liczycie powiedzcie mi ? Czy to nie byla jedna z glownych zasad ze na tej diecie nic nie podliczamy poza orzeszkami ? Na poczatku myslalam, ze moze po prostu z ciekawosci ktoras sprawdza, ale teraz to juz nie wiem, czy cos przegapilam, czy zaczelyscie liczyc... a ja czegos nie doczytalam w nowej ksiazce...
No to prosze slucham
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:10   #4312
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
do tego troche orzeszkow ziemnych (kupilam solone, ale je umylam i sa bez soli), chyba mozna ?


Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość

Ja nadziewam feta z twarogiem z dodatkami i pieke 20 min w piekarniku. W przepisowym jest duzo przepisow na papryke.
Dzięki za pomysł- na pewno wykorzystam!

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
tylko wiórkom mówimy nie
A wiórki bez cukru?? Też nie można??
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:14   #4313
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Jeśli się nie obrazicie, wkleję swój pomysł na jutrzejsze menu. Wiem, że to nie wątek nt. przepisów, ale chciałabym miec mniej więcej obraz tego, jak będzie wyglądała ta dieta. Poza tym, nie chcę robic żadnych błędów. Chcę trzymac się diety w 100%. Zero ustępstw, zero wpadek! Tak jak mówiłam, ze słodyczami nie będzie problemu, nie pijam kawy, herbatę owszem, ale czerwona, którą sobie dzisiaj kupiłam, smakuje wyśmienicie, więc nie tu będzie tkwił problem. Ja się boję, że wybiorę zły przepis, ktoś, kto go pisał, nie był świadomy swojego błędu itp. itd. Dlatego przez 2 - 3 dni pisałabym Wam przepisy, a Wy byście mi tylko napisały, czy wszystko jest okej. Później już będę wiedziała jak to wszystko działa, obiecuję

Śniadanie: omlet z pieczarkami
Obiad: gyros (składniki: pierś z kurczaka, pieczarki, ogórki kiszone, 1 papryka, pół pomidora, cebula, przyprawy - bazylia, oregano)
Kolacja: sałatka z tuńczyka (puszka tuńczyka w sosie własnym, kilka ogórków konserwowych, 2 - 3 jajka gotowane, trochę czerwonej fasolki z puszki, trochę fety light, pół łyżki majonezu)

Co Wy na to? Nie mam pomysłu na przekąski, ale pewne jedną będą orzechy włoskie, a na resztę nie mam pomysłu, bo nie przeczytałam jeszcze wszystkiego wydrukowanego z internetu i nie wiem, czy to mają byc jakieś drobne przekąski, czy może byc to np. beziki z bitą śmietaną, albo deserek al'a tiramisu, krem migdałowy itp. Wszystko oczywiście znalezione na wizażu, w wątku z przepisami do SB. Zastanawia mnie jeszcze to, że w wielu z tych przepisów jest napisane, żeby dodawac sól. Ja nie zamierzam tego robic, ale o ile mi dobrze wiadomo soli mamy unikac. Eh, mam lekki mętlik w głowie.

Liczę na Wasze rady.

alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:16   #4314
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale czemu wy te kalorie liczycie powiedzcie mi ? Czy to nie byla jedna z glownych zasad ze na tej diecie nic nie podliczamy poza orzeszkami ? Na poczatku myslalam, ze moze po prostu z ciekawosci ktoras sprawdza, ale teraz to juz nie wiem, czy cos przegapilam, czy zaczelyscie liczyc... a ja czegos nie doczytalam w nowej ksiazce...
No to prosze slucham
no racja racja
niepotrzebne zamiesznie tu zrobilysmy
proszed o baciki jakies
w mieszkanku panuje najpieknejszy zapach na swiecie -zapach domowgo pieczywa...

a tak mysle sobie sobie jak tam nasz kochany papraczek..
no i mamaoli nie widac, o djanie nie wspomne i agee i fru
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:24   #4315
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Kalorie też pewnie będę liczyła, szczególnie na początku. A choćby tak z ciekawości

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Powiem Wam dziewczyny, że strasznie mi zaczęło w brzuchu burczeć:P Nie wiem czemu. W sumie nie zjadłam dzisiaj dużo, bo się źle czułam, ale jak zawsze, wszystko na złość i na przekór wszystkiemu:P Nie mogłam to być głodna przez dzień?:P Wtedy bym jeszcze coś zjadła. A teraz? Na pewno nie. Zresztą idę zaraz spać, bo zmęczona jestem.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:44   #4316
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Uff skonczylam i wyslalam recenzje...

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Oj... no pewnie ze czytalam... a sniadanie mialam takie skromne bo jak pisalam nie miala co zjesc, wieczorej bylam na zakupach dopiero... 2 szkl warzyw tzn, to wyszlo by ok 200 g brokul :P pisze dlatego jadlospis by moc go dzieki wam korygowac... (przykro mi sie zrobilo :P bo jak nic nie wiem na dany temat to sie nie wypowiadam.... )
a moje pytanie o ktorej ostatni posilek zjadacie?
O jeny, wiesz, ale mysle, ze nikt nie bedzie ci pisal, ze to super jadlospis, jak taki nie jest. Na poczatku kazdy sie mota, a ty poprosilas o ocene, ktore uwazam, sa bardzo pomocne i pozwalaja unikac bledow. A po jadlospisie widac, ze wiesz bardzo malo. Podstawa to bialko o warzywa. Zobaczysz bedzie lepiej.
Ja zjadam kolacje ok. 19.30.

Cytat:
Napisane przez kakafoniaa Pokaż wiadomość
no kochana to jak wielka trójca prawie że
Od kogo się wszyscy uczą jak nie od Was no dorzucić trzeba jeszcze parę kobitek-weteranek (to już one zapewne wiedzą, że o nich właśnie myślę) do tej trójcy i wyjdzie nam rada ekspertów

i co do kalorii to jak pierwszy raz Telik policzył to dosłownie byłam w ciężkim szoku. na plus jak najbardziej, na plus.
A co do kcal, to powiem ci, ze sama bylam w szoku

Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
Dobra, wracam do czytania. Muszę sobie ułożyc jakieś porządne menu na jutro, bo rano zamierzam iśc na zakupy A w ogóle, to jeszcze muszę uporządkowac moje kilkadziesiąt przepisów, które znalazłam tutaj, na wizażu.

Ale zerknę oczywiście tutaj później, bo widzę, że tyle się tutaj dzieje! Wy tak dużo piszecie, że boję się, że będę miała masę nadrabiania:P
Alusia dobrze sobie ulozyc jadlospis ma caly tydzien na poczatek. To pozwala nie jesc monotonnie i unikac podjadania. Zrobisz wieksze zakupy i zawsze cos SB bedziesz miala pod reka. Ja polecam wieksza ilosc mrozonych borkołow, szpianku, fasolki, pomidory, fasola w puszce, ser odtluszczony, topiony light, orzeszki, wiesniak, twarog chudy min 2 kostki, soczewice, warzywa i jajka.

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale czemu wy te kalorie liczycie powiedzcie mi ? Czy to nie byla jedna z glownych zasad ze na tej diecie nic nie podliczamy poza orzeszkami ? Na poczatku myslalam, ze moze po prostu z ciekawosci ktoras sprawdza, ale teraz to juz nie wiem, czy cos przegapilam, czy zaczelyscie liczyc... a ja czegos nie doczytalam w nowej ksiazce...
No to prosze slucham
No, ale liczymy wlasnie z ciekawosci. Tzn. Telik nam liczy Bylam ciekawa, ile zjadam...

Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość

Śniadanie: omlet z pieczarkami dodałabym warzywa - salate, ogorka, pomidora, kielki
Obiad: gyros (składniki: pierś z kurczaka, pieczarki, ogórki kiszone, 1 papryka, pół pomidora, cebula, przyprawy - bazylia, oregano) dalabym surowe warzywa jakies, np. pekinke z sosem czosnkowym
Kolacja: sałatka z tuńczyka (puszka tuńczyka w sosie własnym, kilka ogórków konserwowych, 2 - 3 jajka gotowane, trochę czerwonej fasolki z puszki, trochę fety light, pół łyżki majonezu) ogórki konserowe to sredni wybor, lepiej kiszone, tamte maja cukier w zalewie, tej fasolki to daj wiecej niz troche, a moze mniej majonezu, a dac jogurt nat. odtluszczony polecam Zott 1%

Co Wy na to? Nie mam pomysłu na przekąski, ale pewne jedną będą orzechy włoskie, a na resztę nie mam pomysłu, bo nie przeczytałam jeszcze wszystkiego wydrukowanego z internetu i nie wiem, czy to mają byc jakieś drobne przekąski, czy może byc to np. beziki z bitą śmietaną, albo deserek al'a tiramisu, krem migdałowy itp. Wszystko oczywiście znalezione na wizażu, w wątku z przepisami do SB. Zastanawia mnie jeszcze to, że w wielu z tych przepisów jest napisane, żeby dodawac sól. Ja nie zamierzam tego robic, ale o ile mi dobrze wiadomo soli mamy unikac. Eh, mam lekki mętlik w głowie.

Liczę na Wasze rady.
Dalabym na przeske zawijasy, popatrz chociaz na moje foty zawijasow, wiesniaka z orzechami, jog. z cynamonem i pestkami tez dziewczyny jedza. Popatrz na nasze jadlospisy. Przekaski sa bardzo wazne, zeby nie miec napadow glodu. I na poczatku nie licz kcal. MY tak sie bawimy na II fazie, kombinujac jak schudnac te ostatnie 2 kg
A i jak ci burczy w brzuchu przed spaniem, to zjedz kawalek twarogu, zeby rano nie obudzic sie na maksa glodna.

Telik tam propocje bys chciala, nie mam pojecia o proporcjach, ja nawet chleb "na oko" robie... Placuszki u mnie sa czesto, bo chlopakom robie, a oni lubia. Daje jajko (bialko ubijam), do zoltka daje make, ciut proszku do pieczenia, mleko i dodatki - starte jablko, twarog, serek homogenizowany, co tam mam pod reka. Bialko ubite delikatnie mieszam. Ciasto musi byc bardziej geste niz na nalesniki, zeby sienie rozlewalo, pamietasz jeszcze placki ziemniaczane? To taka konsystencja wlasnie, to i na patelnie wrzucam. Jem z dzemikiem, bo ja raczej rzadko kiedy cos slodze. Mozna na mace pszennej razowej tez zrobic.

Sledzie nadal w lodowce. z ta smietana, przeciez nia dam...
Za to jutro nalesniczki z twarogiem na obiad
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 23:19   #4317
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Alusia dobrze sobie ulozyc jadlospis ma caly tydzien na poczatek. To pozwala nie jesc monotonnie i unikac podjadania. Zrobisz wieksze zakupy i zawsze cos SB bedziesz miala pod reka. Ja polecam wieksza ilosc mrozonych borkołow, szpianku, fasolki, pomidory, fasola w puszce, ser odtluszczony, topiony light, orzeszki, wiesniak, twarog chudy min 2 kostki, soczewice, warzywa i jajka.


No, ale liczymy wlasnie z ciekawosci. Tzn. Telik nam liczy Bylam ciekawa, ile zjadam...


Dalabym na przeske zawijasy, popatrz chociaz na moje foty zawijasow, wiesniaka z orzechami, jog. z cynamonem i pestkami tez dziewczyny jedza. Popatrz na nasze jadlospisy. Przekaski sa bardzo wazne, zeby nie miec napadow glodu. I na poczatku nie licz kcal. MY tak sie bawimy na II fazie, kombinujac jak schudnac te ostatnie 2 kg
A i jak ci burczy w brzuchu przed spaniem, to zjedz kawalek twarogu, zeby rano nie obudzic sie na maksa glodna.
O rany, dziękuję za tak cenną wypowiedź! Przepisy wzięłam z wątku na wizażu. Nic nie zmieniałam w nich, bo aż tak bardzo się nie znam, ale zastosuję się na pewno do Twoich rad, bo są świetne! Sama bym na to nie wpadła!

Jeśli chodzi o przekąski, to właśnie znalazłam sobie kilka. Jutrzejszy dzień : 1wsza - krem migdałowy z przepisowego wątku, na 2gą - orzechy włoskie (tylko nie wiem ile tego można, gdzieś czytałam, że 30 - tyle na pewno nie zjem, ale chyba z 10 - 15 mogę, prawda?), a na 3cią - zawijaski Wyglądają przeeepysznie! Tylko co dokładnie tam jest? Bo nie pamiętam, żeby ten przepis był w tym wątku, który przeczytałam. Chociaż ręki nie dam sobie uciąć. Przeglądałam go niby dwa razy, ale wybrałam tylko niektóre.

Co do planu na cały tydzień, to chwilę przed przeczytaniem Twojego posta, zaczęłam go układać. Mam na razie 2 dni. Jutro siądę nad tym porządnie, ułożę sobie go jak trzeba i wydrukuję. Bo mam taki problem, że z tych przepisów, które znalazłam w przepisowym wątku, to większośc z tego co wybrałam, to są potrawy albo z pieczarkami, albo z piersią z kurczaka, albo z tuńczykiem:P I nie wiem, czy to jest na tyle monotonne, czy mam szukac dalej:P Bo nie powiem, tuńczyka i pieczarki uwielbiam, więc nie będzie mi przeszkadzało, jeśli będę go musiała jeśc co 2 dni:P

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Z racji tego, że jutro jest piątek, to gyrosa przesunęłam na sobotę, a jutro będzie zapiekanka z brokułów (50 dag brokułów, 30 dag jogurtu naturalnego, 5 jaj, 20 dag odtłuszczonego sera żółtego, 2 łyżki sezamu , sól, oliwa - soli pewnie nie dam, jeśli już trzeba będzie, to odrobinę).
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 06:42   #4318
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

o, pierwsza dziś jestem
Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale czemu wy te kalorie liczycie powiedzcie mi ? Czy to nie byla jedna z glownych zasad ze na tej diecie nic nie podliczamy poza orzeszkami ? Na poczatku myslalam, ze moze po prostu z ciekawosci ktoras sprawdza, ale teraz to juz nie wiem, czy cos przegapilam, czy zaczelyscie liczyc... a ja czegos nie doczytalam w nowej ksiazce...
No to prosze slucham
z czystej ciekawości i coby nie wpaść w rutynę i nie powtarzać utrwalonych błędów
ja osobiście miałam zawirowania z wagą i musiałam się dowiedzieć czy problem tkwi w ilość kalorii czy kompozycji posiłków
Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
Śniadanie: omlet z pieczarkami
Obiad: gyros (składniki: pierś z kurczaka, pieczarki, ogórki kiszone, 1 papryka, pół pomidora, cebula, przyprawy - bazylia, oregano) + oliwa
Kolacja: sałatka z tuńczyka (puszka tuńczyka w sosie własnym, kilka ogórków konserwowych, 2 - 3 jajka gotowane, trochę czerwonej fasolki z puszki, trochę fety light, pół łyżki majonezu) może ogranicz się do ryby, jajek i fasolki z ogórkami i czerwoną cebulą - to już spora porcja białka
a fetę dołóż sobie do szpinaku lub brokułów
przepisy są ok
Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
Kalorie też pewnie będę liczyła, szczególnie na początku. A choćby tak z ciekawości

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Powiem Wam dziewczyny, że strasznie mi zaczęło w brzuchu burczeć:P Nie wiem czemu. W sumie nie zjadłam dzisiaj dużo, bo się źle czułam, ale jak zawsze, wszystko na złość i na przekór wszystkiemu:P Nie mogłam to być głodna przez dzień?:P Wtedy bym jeszcze coś zjadła. A teraz? Na pewno nie. Zresztą idę zaraz spać, bo zmęczona jestem.
pewnie za mało zjadłaś, a późno dość już
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 06:45   #4319
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
O a na 3cią - zawijaski Wyglądają przeeepysznie! Tylko co dokładnie tam jest? Bo nie pamiętam, żeby ten przepis był w tym wątku, który przeczytałam. Chociaż ręki nie dam sobie uciąć. Przeglądałam go niby dwa razy, ale wybrałam tylko niektóre.
Ja w zawijaski wrzucam odtłuszczony ser żółty (lub odtłuszczony topiony), jakieś mięsko, paprykę, czasem ogórka. I to wszystko zawijam w sałatę lodową. Czasem sobie ser żółty posmaruję koncentratem pomodorowym.
Ostatnio zawinęłam sobie w sałatę szpinak z pieczarkami ktory został mi z poprzedniego dnia...
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 06:48   #4320
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

zwijaski - to różne rzeczy zawinięte w liście sałaty posmarowane odrobiną majonezu, musztardy b/cukru; można zawijać plastry pieczonego mięsa, chudą wędlinę, wędzony łosoś, ser żółty, słupki papryki, ogórków, cukinii, fasolkę szparagową - i co Ci tam jeszcze przyjdzie do głowy
w przepisowym chyba to funkcjonuje pod nazwą "roladki" ale łapki sobie uciąć nie dam
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.