Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010. - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych mam i tatusiów - przed porodem, planujemy dziecko , czekamy na dziecko, będę mamą, chcę być mamą

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-10, 18:19   #2221
Nadia5
Zakorzenienie

Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

przyszła @.
miałam dziś takiego nerwa, stresa, żal i w ogóle, że aż dostałam okresu...

przechodzę kryzys z TŻtem. nie wiem czy to odbudujemy. nie wiem jak można żyć z człowiekiem - mężem - który nie ma ochoty widywać się z moimi rodzicami.
pomijając już inne nasze poważne problemy w związku
Jest mi strasznie przykro

Edytowane przez Nadia5
Czas edycji: 2011-01-10 o 18:26
Nadia5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 18:57   #2222
Oliweczka1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nadia5 Pokaż wiadomość
przyszła @.

przechodzę kryzys z TŻtem. nie wiem czy to odbudujemy. nie wiem jak można żyć z człowiekiem - mężem - który nie ma ochoty widywać się z moimi rodzicami.
Przykro, że macie kryzys, wiem coś o tym niestety....Trzymaj się, w razie czego pisz doradzimy.

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 21:34   #2223
kaja_so
Raczkowanie

Cytat:
przyszła @.

Trzymaj się jakoś. Może to jeszcze nie koniec świata i da się jeszcze porozmawiać i wszystko wyjasnić.
kaja_so jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 11:11   #2224
Oliweczka1985
Zakorzenienie

I jak tam Nadia lepiej??

Juleńka
Mateuszek
Stary 2011-01-11, 11:17   #2225
aniolek2265
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
przyszła @.

Mam nadzieję naduś że jednak jest szansa na odbudowanie. Nie wiem jak jest u was jakie macie problemy bo napisałaś tylko jeden i do tego jednego mogę powiedzieć - że mój Tż u mnie w rodzinnym mieście w ciągu roku był 2-3 razy moja mama czasem tu przyjeżdża ale Tż nie ma z nią jakiś wspólnych tematów. Myślę że ten problem nie jest aż taki straszny, ja jakbym mieszkała osobno to też do teściowej bym w ogóle nie przyjeżdżała, no ale niestety mieszkamy pod jednym dachem
Trzymam kciuki że się ułoży : cmok:

aniolek2265 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 14:56   #2226
marta1986222
Zakorzenienie

Byłam dzisiaj odebrać wynik z poziomu prolaktyny i wszystko jest w normie,tak bardzo się cieszę
Lekarz mi mówił że zbyt wysoka uniemożliwia często zajście w ciążę i trzeba wtedy brać tabletki by ją zbić.
Staranka cały czas kontynujemy.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Smerfetko wzywamy Cię.

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm

Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm

marta1986222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 16:44   #2227
Nadia5
Zakorzenienie

cześć

sytuacja z tz. póki co bez zmian. dziś się praktycznie nie widzieliśmy. wyszedł gdzieś i miałam spokój. teraz pewnie już w pracy siedzi

@ jest to nie plamienia. ale na monitoring pójdę w lutym. w tym miesiącu nie będe nic sprawdzać

marta dobrze że wyniki w porządku. u mnie PRL też była ok jak robiłam badania
działajcie

Stary 2011-01-11, 17:06   #2228
marta1986222
Zakorzenienie

Cytat:
cześć

sytuacja z tz. póki co bez zmian. dziś się praktycznie nie widzieliśmy. wyszedł gdzieś i miałam spokój. teraz pewnie już w pracy siedzi

@ jest to nie plamienia. ale na monitoring pójdę w lutym. w tym miesiącu nie będe nic sprawdzać

marta dobrze że wyniki w porządku. u mnie PRL też była ok jak robiłam badania
działajcie

dzialamy,dzialamy oby tylko z tego coś wyszło

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm

Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm

Stary 2011-01-11, 17:41   #2229
kaja_so
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj odebrać wynik z poziomu prolaktyny i wszystko jest w normie,tak bardzo się cieszę
Lekarz mi mówił że zbyt wysoka uniemożliwia często zajście w ciążę i trzeba wtedy brać tabletki by ją zbić.
Staranka cały czas kontynujemy.
no to super wiadomości.

Nadia, to dobrze, że jesteście dziś osobno. Macie czas żeby ochłonąć. W kazdym związku sa niestety trudne chwile i trzeba przez to przebrnąć. Na pocieszenie powiem Ci, że my jesteśmy 11 lat po slubie, 13 lat razem, a jeszcze się docieramy... i to czasem tak, że wióry i trociny lecą. SZlag mnie wtedy trafia i najlepiej właśnie jak on mi wtedy zniknie z oczu i nie muszę jaśnie pana oglądać. Ostatnio zdarza się to coraz częściej, bo zaczął sie czepiać wszystkiego co tylko jest możliwe.WRRRR
Stary 2011-01-11, 21:48   #2230
marta1986222
Zakorzenienie

Dziewczyny co tak słabo piszecie?

Już mi tu pisać która w fazie staranek,która niedługo testuje bo inaczej

Ja mam @ dostać po 20.01 więc cały czas pracuję nad fasolką.

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm

Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm

Stary 2011-01-11, 22:39   #2231
aniolek2265
Raczkowanie

ja czekam na owólkę, dziś 18dc, mam nadzieję że jutro będzie tak jak pierwszego cyklu obserwacji trzymam

dzisiaj Tż do mnie tak : ugotuj sosu z kaszą tak żeby jak wrócę to było już gotowe do zjedzenia. Na to ja mu że poczekam aż przyjedzie do domu i razem ugotujemy, to on: to chociaż sos ugotuj i kasze on reszte zrobi
ja biorę udział w konkursie na przepisy trzeba mieć jak najwięcej i najlepiej ze zdjęciem to jest wtedy więcej punktów i jak na złość zginęły mi zdjęcia z potrawami i próbuje nadrabiać przepisami. całymi dniami przepisuję z zeszytu mamy specjalnie sobie przywiozłam. ale boję się że w rankingu nagle spadnę o jedno miejsce za dużo i zamiast za tą "pracę" wygrać chociaż mikser to dostanie mi się pudełko na makaron. Jestem po gastronomiku i na praktykach robiłam fajne dania ale że w grupie byłam najlepsza to ja zajmowałam się gotowaniem i dekoracją to nie miałam czasu tych przepisów przepisać i nie mam żadnych a koleżanki nie mogę się doprosić żeby chociaż je zeskanowała żebym sobie przepisała. Ech a przepisy mi się już kończą niektóre ludzie to takie maniaki że szok! ponad 400 przepisów wrzucić!! To muszą być nasze przepisy z naszymi prawami autorskimi a skąd oni tyle mają? ja mam zeszyt mamy taki stary że szok zobaczymy co będzie

Stary 2011-01-12, 08:00   #2232
Oliweczka1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniolek2265 Pokaż wiadomość
ja czekam na owólkę, dziś 18dc, mam nadzieję że jutro będzie tak jak pierwszego cyklu obserwacji trzymam

dzisiaj Tż do mnie tak : ugotuj sosu z kaszą tak żeby jak wrócę to było już gotowe do zjedzenia. Na to ja mu że poczekam aż przyjedzie do domu i razem ugotujemy, to on: to chociaż sos ugotuj i kasze on reszte zrobi
ja biorę udział w konkursie na przepisy trzeba mieć jak najwięcej i najlepiej ze zdjęciem to jest wtedy więcej punktów i jak na złość zginęły mi zdjęcia z potrawami i próbuje nadrabiać przepisami. całymi dniami przepisuję z zeszytu mamy specjalnie sobie przywiozłam. ale boję się że w rankingu nagle spadnę o jedno miejsce za dużo i zamiast za tą "pracę" wygrać chociaż mikser to dostanie mi się pudełko na makaron. Jestem po gastronomiku i na praktykach robiłam fajne dania ale że w grupie byłam najlepsza to ja zajmowałam się gotowaniem i dekoracją to nie miałam czasu tych przepisów przepisać i nie mam żadnych a koleżanki nie mogę się doprosić żeby chociaż je zeskanowała żebym sobie przepisała. Ech a przepisy mi się już kończą niektóre ludzie to takie maniaki że szok! ponad 400 przepisów wrzucić!! To muszą być nasze przepisy z naszymi prawami autorskimi a skąd oni tyle mają? ja mam zeszyt mamy taki stary że szok zobaczymy co będzie
To fajnie że zajmujesz się takimi rzeczami, Twój mąż musi być szczęśliwy, bo pewnie nie marudzisz, jak musisz zrobic obiad? Ja też lubię gotować, ale bez przesady i tez mam taki stary zeszyt mamy

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:

Pracuj, pracuj kochaniutka

Juleńka
Mateuszek
Stary 2011-01-12, 09:37   #2233
sigalla
Raczkowanie

aniolek2265 super zajęcie. Też lubię gotować, ale często brak mi weny twórczej i po poostu robię makaron z pomidorami i mozarella- najprostrze i najlepsze.

Dziewczyny ja to juz chyba nigdy w ta ciąze nie zajdę. Ten cykl to masakra. Zacznę od tego ze z męzem rzuciliśmy palenie w nowy rok. Niby dobra decyzja, ale dla naszego małzenstwa tragiczna
Takich kłótni to nigdy nie mieliśmy. Kompletnie nie potrafiliśmy ze sobą rozmawiac. Każda rozmowa kończyła się awanturą wiec woleliśmy rozmawiac jak najmniej. I tak trwało to do 13dc wiec z przytulanek nici. A własnie wtedy miałam śluz płodny. Od kilku dni sucho jak na pustyni ale za to dopiero wczoraj test owu pokazał 2krechy I tez tak czuję, bo jajnik kłuje bardzo.

Powiedzcie mi dzwiewczyny jak to jest z tym śluzem? Zawsze go macie w czasie owu czy on tylko prognozuje a potem go nie ma?
sigalla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 09:56   #2234
aniolek2265
Raczkowanie

sigalla ja miałam rozciągliwy śluz na 10 cm (bardziej palców nie rozłożę ) w 9dc a owólki nie było! Mam nadzieję że palenie rzucenia nie namiesza w waszym związku, pewnie to są nerwy że chce się zapalić a nie można.

A dzisiaj skok tempki
więc będziemy działać. Dzisiaj jadę zameldować się na stałe i złożyć papiery o staż- chciałabym mieć w przychodni- kolega tam był i pracował tylko 4 godziny dziennie i dostawał 900 zl
Gotować dużo nie gotuję na praktykach to robiłam fajne potrawy wymyślne takie a tu to teściowa wchodzi do kuchni jak gotuję i mi mówi co i jak i się gapi więc ja szybko obiad robię, chyba że jej nie ma. Ale nie powiem mój Tż tez gotuję- ja frytek nie zrobię bo nie umiem (niby) spaghetti on zawsze robi, śniadanie i kolacje to też jego działka Ale wczoraj robiłam sos i wygrałam taki zestaw produktów Knorr i wzięłam do tego sosu te bulionetki pieczeniowe. Jaki pyszny sos ja i Tż to sie najeść nie mogliśmy. Wkleje wam coś:

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: – Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? – Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. – Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? – Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. – A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? – Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. – A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? – Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. – Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? – Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. – Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. – Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: – O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. – Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: „MAMUSIU”.

Stary 2011-01-12, 10:10   #2235
Oliweczka1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sigalla Pokaż wiadomość
aniolek2265 super zajęcie. Też lubię gotować, ale często brak mi weny twórczej i po poostu robię makaron z pomidorami i mozarella- najprostrze i najlepsze.

Dziewczyny ja to juz chyba nigdy w ta ciąze nie zajdę. Ten cykl to masakra. Zacznę od tego ze z męzem rzuciliśmy palenie w nowy rok. Niby dobra decyzja, ale dla naszego małzenstwa tragiczna
Takich kłótni to nigdy nie mieliśmy. Kompletnie nie potrafiliśmy ze sobą rozmawiac. Każda rozmowa kończyła się awanturą wiec woleliśmy rozmawiac jak najmniej. I tak trwało to do 13dc wiec z przytulanek nici. A własnie wtedy miałam śluz płodny. Od kilku dni sucho jak na pustyni ale za to dopiero wczoraj test owu pokazał 2krechy I tez tak czuję, bo jajnik kłuje bardzo.

Powiedzcie mi dzwiewczyny jak to jest z tym śluzem? Zawsze go macie w czasie owu czy on tylko prognozuje a potem go nie ma?
Na poczatku gratuluję Ci kochana rzucenia palenia
Ja nie palę już od miesiąca, ale z wiadomych powodów, a mój mężulek pali. No cóż jakoś musiałam się z tym pogodzić, ale i tak nie ma palenia w domu( chyba że przy kratce wentylacyjnej, albo na balkonie), no i ogólnie ogranicza się podobno. Mam nadzieję, że i On niedługo rzuci
Ja wiem co to znaczy wkurzanie się na byle co, dlatego że się nie pali fajek-to jest nałóg, jak brakuje nikotyny, to się wkurzacie i stąd te kłótnie, ale to mija, musicie oboje się zmobilizować i czasem ugryźć w język, powodzenia.
A co do śluzu, to ja co miesiąc miałam w czasie owulacji.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolek2265 Pokaż wiadomość
sigalla ja miałam rozciągliwy śluz na 10 cm (bardziej palców nie rozłożę ) w 9dc a owólki nie było! Mam nadzieję że palenie rzucenia nie namiesza w waszym związku, pewnie to są nerwy że chce się zapalić a nie można.

A dzisiaj skok tempki
więc będziemy działać. Dzisiaj jadę zameldować się na stałe i złożyć papiery o staż- chciałabym mieć w przychodni- kolega tam był i pracował tylko 4 godziny dziennie i dostawał 900 zl
Gotować dużo nie gotuję na praktykach to robiłam fajne potrawy wymyślne takie a tu to teściowa wchodzi do kuchni jak gotuję i mi mówi co i jak i się gapi więc ja szybko obiad robię, chyba że jej nie ma. Ale nie powiem mój Tż tez gotuję- ja frytek nie zrobię bo nie umiem (niby) spaghetti on zawsze robi, śniadanie i kolacje to też jego działka Ale wczoraj robiłam sos i wygrałam taki zestaw produktów Knorr i wzięłam do tego sosu te bulionetki pieczeniowe. Jaki pyszny sos ja i Tż to sie najeść nie mogliśmy. Wkleje wam coś:

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: – Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? – Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. – Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? – Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. – A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? – Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. – A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? – Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. – Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? – Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. – Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. – Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: – O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. – Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: „MAMUSIU”.
Ale słodkie

Owocnych staranek

Juleńka
Mateuszek
Stary 2011-01-12, 10:46   #2236
Nadia5
Zakorzenienie

Cytat:

jak moj tż rzucał palenie to atmosfera była podobna. niestety.

Ja palę i jakoś nie wychodzi mi rzucanie

śluzu płodnego na dobrą sprawę nie mam. stąd moja interpretacja - ciągłe cykle bezowulacyjne

Stary 2011-01-12, 11:01   #2237
sigalla
Raczkowanie

moj mąż jest silnie uzależniony. Pierwszego papierosa palił zaraz po wstaniu z łóżka. Ja niby też palę wiele lat ale paliłam dużo mniej, a na sam zapach papierosa z rana robiło mi sie niedobrze. Teraz musieliśmy odstawic tez alkohol bo inaczej by się nie dało. Ehhh juz zadnych przyjemności w tym życiu

Nadia brak śluzu wcale nie oznacza cyklu bezowulacyjnego. Może po prostu masz go mało, albo jest tylko głęboko w srodku.
Juz sama nie wiem jak to jest, jajnik mnie boli jak choroba, a śluzu zero
Stary 2011-01-12, 11:06   #2238
Nadia5
Zakorzenienie

Cytat:
moj mąż jest silnie uzależniony. Pierwszego papierosa palił zaraz po wstaniu z łóżka. Ja niby też palę wiele lat ale paliłam dużo mniej, a na sam zapach papierosa z rana robiło mi sie niedobrze. Teraz musieliśmy odstawic tez alkohol bo inaczej by się nie dało. Ehhh juz zadnych przyjemności w tym życiu

Nadia brak śluzu wcale nie oznacza cyklu bezowulacyjnego. Może po prostu masz go mało, albo jest tylko głęboko w srodku.
Juz sama nie wiem jak to jest, jajnik mnie boli jak choroba, a śluzu zero
ja też palę pierwszego papierosa zaraz po przebudzeniu
wiem że jeśli już zafasolkuję to ciężko będzie rzucić, ale czego się nie robi dla fasolinki

ja już sama nie wiem. bo niby w listopadzie miałam cykl bezowulacyjny. teraz jest @ ale postanowiłam w tym cyklu nie iść na monitoring, po co dodatkowo się stresować.
zreszta...nie ma co patrzeć na te "objawy" i po prostu oddać się przyjemności
znam wiele osób które znały swój organizm na wylot, wyluzowały i fasolinka odrazu się pojawiła w czasie gdy nie miało prawa się udać

organizm potrafi płatać nam figle

Stary 2011-01-12, 14:36   #2239
kaja_so
Raczkowanie

Cytat:

No to już całkiem niedługo dowiesz się czy cykl jest owocny, Trzymam kciuki, żeby tak było. Moja @ pewnie będzie okolo 30, więc właśnie zaczynamy się starać.

Cytat:
No właśnie jak z tym śluzem? U mnie jest podobnie przed owulacją niby jest, a potem zanika. Może to właśnie w tym jest problem, że nie udaje mi się zaciążyć. W piątek idę do ginekologa-endokrynologa, więc może choć na kilka moich pytań mi odpowie.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

A no i ja też prawie paląca. Staram się jak mogę, żeby nie palić, ale przy piwku zupełnie mi to nie wychodzi. Na razie jestem kilka dni bez papierosa, ale muszę jechać do koleżanki podziękowac (winkiem) za uszycie firanek, więc na pewno nie wytrzymam. Tym bardziej, że ona pali
Stary 2011-01-12, 15:50   #2240
Little Angel
Wtajemniczenie

Dziewczyny, brak sluzu nie oznacza braku owulacji.Ja conajmniej od roku nie widzialam roznicy w sluzie w zaleznosci od dc-raczej widzialam suchosc.A jednak mialam owulacje i w ciaze zaszlam.Nie nakrecajcie sie bo same sobie robicie krzywdeSpokoj, tylko spokoj.
Little Angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 16:30   #2241
Nadia5
Zakorzenienie

kaja_so o taaak do piwa czy winka lub innego alko to już w ogóle nie potrafię się powstrzymać z zapaleniem
ostatnio romawiałam z koleżanką, jak zaszła to lekarz powiedział jej że nie może odstawić papierosów bo to będzie za duży szok dla organizmu. jedynie ograniczyć więc już sama nie wiem co z tym paleniem
Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, brak sluzu nie oznacza braku owulacji.Ja conajmniej od roku nie widzialam roznicy w sluzie w zaleznosci od dc-raczej widzialam suchosc.A jednak mialam owulacje i w ciaze zaszlam.Nie nakrecajcie sie bo same sobie robicie krzywdeSpokoj, tylko spokoj.
ooo dobrze wiedzieć. więc może ten mój bezowulacyjny cykl to wciąż pozostałości po tabletkach anty

Stary 2011-01-12, 17:42   #2242
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
kaja_so o taaak do piwa czy winka lub innego alko to już w ogóle nie potrafię się powstrzymać z zapaleniem
ostatnio romawiałam z koleżanką, jak zaszła to lekarz powiedział jej że nie może odstawić papierosów bo to będzie za duży szok dla organizmu. jedynie ograniczyć więc już sama nie wiem co z tym paleniem

ooo dobrze wiedzieć. więc może ten mój bezowulacyjny cykl to wciąż pozostałości po tabletkach anty
Może Wcześniej napisałaś, że odpuszczasz monitoring w tym mc, popieram.Trzeba wyluzowac, bo naprawde dzidzius przychodzi wtedy kiedy mu odpuszczamy,przybywa z zaskoczenia
Little Angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 22:14   #2243
marta1986222
Zakorzenienie

W końcu po pracy
Jutro wolne

Ja już nie palę 1.5 roku było ciężko rzucić ale udało się po 8 latach intensywnego palenia.

Co do śluzu ja jestem jakaś felerna bo nigdy nie wiem który to prawidlowy a jajniki wcale mnie nie kłują

Dobra zmykam pod prysznic,mam dość 13 godzin dzisiaj w pracy kto to widział.

Już teraz się zastanawiam że jak zajdę w ciąże to jak dam rady tyle godzin na nogach.

Kolorowych snów.

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm

Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm

Stary 2011-01-12, 22:33   #2244
inutil
Zakorzenienie

GG do inutil

witam...

niestety moje drugie serduszko przestało bić... w niedzielę trafiłam do szpitala, w poniedziałek wieczorem wróciłam do domu sama...

więc wypiszcie mnie z listy...

mam nadzieję, że w końcu zobaczycie upragnione II na teście.
pozdrawiam
Stary 2011-01-12, 23:13   #2245
Nadia5
Zakorzenienie

Cytat:
W końcu po pracy
Jutro wolne

Ja już nie palę 1.5 roku było ciężko rzucić ale udało się po 8 latach intensywnego palenia.

Co do śluzu ja jestem jakaś felerna bo nigdy nie wiem który to prawidlowy a jajniki wcale mnie nie kłują

Dobra zmykam pod prysznic,mam dość 13 godzin dzisiaj w pracy kto to widział.

Już teraz się zastanawiam że jak zajdę w ciąże to jak dam rady tyle godzin na nogach.

Kolorowych snów.
a gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć ?
w ciąży kochana to nie można pracować 12 godzin

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
witam...

niestety moje drugie serduszko przestało bić... w niedzielę trafiłam do szpitala, w poniedziałek wieczorem wróciłam do domu sama...

pozdrawiam
przykro mi, to straszne
mam nadzieję że szbko Wam się uda i wszystko potoczy się dobrze
trzymaj się

Stary 2011-01-13, 07:18   #2246
Oliweczka1985
Zakorzenienie

Cytat:

Tak, lekarze wlaśnie mówią o tym szoku, jak się rzuci palenie w ciaży, dlatego ja swojemu nie mówilam o paleniu, tylko po prostu rzuciłam, bo jakby zaczął mi mówić o jakiś szokach i o tym, żeby aby ograniczyć, to w życiu bym nie rzuciła, a tak bezboleśnie(prawie) sie z nimi rozstalam i jestem przeszczęśliwa z tego powodu!!!!Wkoncu PACHNĘ. A tak wogóle, to paliłam praktycznie paczkę dziennie i każdy dzień zaczynałam od papierosa

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
witam...

pozdrawiam
Bardzo mi przykro

Juleńka
Mateuszek
Stary 2011-01-13, 11:11   #2247
Nadia5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Tak, lekarze wlaśnie mówią o tym szoku, jak się rzuci palenie w ciaży, dlatego ja swojemu nie mówilam o paleniu, tylko po prostu rzuciłam, bo jakby zaczął mi mówić o jakiś szokach i o tym, żeby aby ograniczyć, to w życiu bym nie rzuciła, a tak bezboleśnie(prawie) sie z nimi rozstalam i jestem przeszczęśliwa z tego powodu!!!!Wkoncu PACHNĘ. A tak wogóle, to paliłam praktycznie paczkę dziennie i każdy dzień zaczynałam od papierosa

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Bardzo mi przykro
tzn. ja już dawno rozmawiałam z moim gin na temat rzucania. chciałam się poradzić co brać aby rzucić itp
okazało się że on też pali, wyjechał mi z tabletkami za ok 600 zł (na część kuracji) po czym stwierdził że ciaża zmotywuje mnie do rzucenia
więc myśle że nie będzie źle

Stary 2011-01-13, 11:14   #2248
Oliweczka1985
Zakorzenienie

Cytat:
tzn. ja już dawno rozmawiałam z moim gin na temat rzucania. chciałam się poradzić co brać aby rzucić itp
okazało się że on też pali, wyjechał mi z tabletkami za ok 600 zł (na część kuracji) po czym stwierdził że ciaża zmotywuje mnie do rzucenia
więc myśle że nie będzie źle
Zmotywuje Cię napewno, mnie nadal ciągnie niestety, ale trudno nie można...

Juleńka
Mateuszek
Stary 2011-01-13, 11:35   #2249
sigalla
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
racja, racja, ja to cały czas pracuję nad tym spokojem

inutil bardzo mi przykro

dziewczyny ja palenie rzucałam wiele razy. Nic prostrzego. Ale chorobka utrzymac się w tym niepaleniu to juz wyższa sztuka. Mam nadzieję, że tym razem mi sie uda

Edytowane przez sigalla
Czas edycji: 2011-01-13 o 11:39
Stary 2011-01-13, 11:53   #2250
kaja_so
Raczkowanie

Inutil kochana trzymaj się.

Oliweczka najlepszym przykładem, że ciąża motywuje do niepalenia, więc i nam się kiedyś uda.

U mnie staranka w dalszym ciągu, ale już mi się nawet nie chce liczyć który to dzień cyklu.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości