Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010. - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 18:37   #2311
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 362
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

ja ważę ok 55 kg teraz a u mnie jest normalne że się waha między 48-56 zwłaszcza że ja dużo piję a mój kubek ma zaledwie pojemność 1,5litra i potrafie wypić parę takich dziennie ok 3
no właśnie powinnam nie wmawiać sobie objawów ale z Tż nie mogęo tym nie myśleć
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:39   #2312
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

[1=c9ce64032b34c03b38ca5eb a31819bbd4fc95b6e_5e77fc0 2437e3;24507451]ja swoje 5kg też mogę oddać odkąd jestem żoną wcinam samo mięsko

skąd Marta1986222 wiesz że przyjdzie?

no mi się należy za wmawianie objawów, wczoraj zauważyłam że mnie bolą też sutki (a pamiętam że przy pierwszym cyklu mnie nie bolały, bolały mnie piersi a sutki nie) i w dodatku kucie w podbrzuszu ale to różnie nie z jednej konkretnej strony to chyba wszystko z tej zazdrości o ciąże siostry bo też bym chciała a w dodatku Tż ciągle mówi że did już jest i ja jestem jego inkubatorkiem i nie da się nie myśleć
ale mogę się pochwalić tylko to jeszcze nic pewnego w tym konkursie z przepisami wygrałam albo parowar albo mikser z misą, ale oficjalne wyniki będą ostatniego stycznia[/QUOTE]




Myślę że przyjdzie bo właśnie nie mam żadnych objawów a nie chcę się nakręcać,ale trzymam kciuki za Ciebie,oby się udało.


Gratuluję nagrodyMusi być z Ciebie super kucharka.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:50   #2313
kaja_so
Raczkowanie
 
Avatar kaja_so
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: P-ków Tryb.
Wiadomości: 213
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Marta przy 163 cm mam 47 kg. Właśnie próbuję przytyć
Aniołek, to większości z nas należą się baty, bo te objawy...
W tym cyklu też już mnie kłuje podbrzusze, cycki czasem zabolą, a tak sobie obiecałam, że tym razem nie będę schizować
Dziś byłam na pobraniu krwi do badań. Jutro wyniki, zobaczymy jak tam moje hormonki.
No i zaczęłam też dziś brać luteinę, w razie gdyby maleństwo już było to pomoże jej się zagnieździć. W smaku jest ohydna
kaja_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:02   #2314
Skromal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 121
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Hejka
Jednak nie jestem jeszcze w ciązy;( ....zrobilam testa...negatywny tzn, jeszcze czas do miesiączki, ale tak mnie bolał jajnik, ze az sie balam, ze jak ciąza to cos nie tak musi byc..a tak czeka mnie wizyta u gina, ale to i dobrze wszystkiego sie dowiem, zrobi mi usg i bede wiedziec czy moge byc mama czy nie troche mi smutno ze tym razem sie nie uda, ale lepiej sie przebadac...ostatnio bylam w sierpniu ale w niepublicznym gabinecie....bylo ok, ale wiadomo jak to jest w naszej słuzbie zdrowia...powiem szczerze ze jestem przerazona tym bolem, nigdy nic mnie nie bolalo, a moze to przez to ze zaczlismy robic dzidka? jak myslicie? macie cos takiego? najgorzej ze ty tylko po lewej stronie ....ech....trzymam kciuki za was- moze Wam sie uda

Edytowane przez Skromal
Czas edycji: 2011-01-20 o 19:04
Skromal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:12   #2315
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Cytat:
Napisane przez kaja_so Pokaż wiadomość
Marta przy 163 cm mam 47 kg. Właśnie próbuję przytyć
Aniołek, to większości z nas należą się baty, bo te objawy...
W tym cyklu też już mnie kłuje podbrzusze, cycki czasem zabolą, a tak sobie obiecałam, że tym razem nie będę schizować
Dziś byłam na pobraniu krwi do badań. Jutro wyniki, zobaczymy jak tam moje hormonki.
No i zaczęłam też dziś brać luteinę, w razie gdyby maleństwo już było to pomoże jej się zagnieździć. W smaku jest ohydna

Ja mam 174 cm i ważę 56 kg więc też powinnam trochę przytyć ale nie umiem,zawsze jem tyle samo,słodyczy wogóle,coli nie pijam ani napojów słodzonych poprostu nie lubię tych rzeczy.

Mam nadzieję że hormonki będą w normie.
Trzymam kciuki.
Co do objawów wiem coś o tym ale staram się za każdym razem jak coś mnie zakłuje nie wmawiać sobie że to fasolka bo pozniej za każdym razem rozczarowanie coraz większe.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Skromal Pokaż wiadomość
Hejka
Jednak nie jestem jeszcze w ciązy;( ....zrobilam testa...negatywny tzn, jeszcze czas do miesiączki, ale tak mnie bolał jajnik, ze az sie balam, ze jak ciąza to cos nie tak musi byc..a tak czeka mnie wizyta u gina, ale to i dobrze wszystkiego sie dowiem, zrobi mi usg i bede wiedziec czy moge byc mama czy nie troche mi smutno ze tym razem sie nie uda, ale lepiej sie przebadac...ostatnio bylam w sierpniu ale w niepublicznym gabinecie....bylo ok, ale wiadomo jak to jest w naszej słuzbie zdrowia...powiem szczerze ze jestem przerazona tym bolem, nigdy nic mnie nie bolalo, a moze to przez to ze zaczlismy robic dzidka? jak myslicie? macie cos takiego? najgorzej ze ty tylko po lewej stronie ....ech....trzymam kciuki za was- moze Wam sie uda


Może jeszcze nie wszystko stracone,skoro terminu @ jeszcze nie było to test mógł wyjść negatywny,poczekaj parę dni i wtedy zatestuj.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:26   #2316
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 362
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Cytat:
Napisane przez Skromal Pokaż wiadomość
Hejka
Jednak nie jestem jeszcze w ciązy;( ....zrobilam testa...negatywny tzn, jeszcze czas do miesiączki, ale tak mnie bolał jajnik, ze az sie balam, ze jak ciąza to cos nie tak musi byc..a tak czeka mnie wizyta u gina, ale to i dobrze wszystkiego sie dowiem, zrobi mi usg i bede wiedziec czy moge byc mama czy nie troche mi smutno ze tym razem sie nie uda, ale lepiej sie przebadac...ostatnio bylam w sierpniu ale w niepublicznym gabinecie....bylo ok, ale wiadomo jak to jest w naszej słuzbie zdrowia...powiem szczerze ze jestem przerazona tym bolem, nigdy nic mnie nie bolalo, a moze to przez to ze zaczlismy robic dzidka? jak myslicie? macie cos takiego? najgorzej ze ty tylko po lewej stronie ....ech....trzymam kciuki za was- moze Wam sie uda
uważam tak samo jak Marta jak terminu nie było to test mógł być negatywny, ja wcześniej nic nie zauważałam szczególnie a odkąd się staramy o didka to nic nie umknie mojej uwadze
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:32   #2317
Lilkaa82
Rozeznanie
 
Avatar Lilkaa82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 764
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Któraś z dziewczyn pytała o plamienia wiec ja miałam plamienia przed okresem okolo nawet 7 dni przed. Bralam na to luteine ale niewiele to pomagalo, i w cyklu z fasolinka rozniez mialam te plamienia i trwały chyba 6-7 dni przed planowanym terminem @ a dokladnie tydzien po owulacji polecialy mi 3 kropelki krwi czerwonej (mysle ze to byla implantacja) i dalej te plamienia mialam do terminu @ (zawsze takie brazowe plamienia od jasnych a z czasem coraz ciemniejsze w miare zblizania sie do @ mialam). Mam nadzieje ze pomglam pozdrawiam wszytskie dziewczyny i przesyłam fluidki ciążowe u mnie juz w sobote zacznie sie 17 tydzien
__________________
.................... Nasza Kruszynka jest już na świecie 7 miesięcy

Karolinka ur. 19.06.2011r. - 52cm i 2700g szczęścia

24 tyg - 6770g

Jestem żoną mojego męża
Mamo, Tato ! - A ja rosnę i rosnę...

Edytowane przez Lilkaa82
Czas edycji: 2011-01-20 o 19:35
Lilkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 19:58   #2318
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Cytat:
Napisane przez Lilkaa82 Pokaż wiadomość
Któraś z dziewczyn pytała o plamienia wiec ja miałam plamienia przed okresem okolo nawet 7 dni przed. Bralam na to luteine ale niewiele to pomagalo, i w cyklu z fasolinka rozniez mialam te plamienia i trwały chyba 6-7 dni przed planowanym terminem @ a dokladnie tydzien po owulacji polecialy mi 3 kropelki krwi czerwonej (mysle ze to byla implantacja) i dalej te plamienia mialam do terminu @ (zawsze takie brazowe plamienia od jasnych a z czasem coraz ciemniejsze w miare zblizania sie do @ mialam). Mam nadzieje ze pomglam pozdrawiam wszytskie dziewczyny i przesyłam fluidki ciążowe u mnie juz w sobote zacznie sie 17 tydzien



Dziękuje za odpowiedz,byłam ciekawa jak to było u Ciebie.

17 tydzień fiu,fiu jak ten czas leci,prawie połówkowe.

Całusy dla Ciebie i dzidzi.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 06:20   #2319
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Cytat:
Napisane przez Lilkaa82 Pokaż wiadomość
Któraś z dziewczyn pytała o plamienia wiec ja miałam plamienia przed okresem okolo nawet 7 dni przed. Bralam na to luteine ale niewiele to pomagalo, i w cyklu z fasolinka rozniez mialam te plamienia i trwały chyba 6-7 dni przed planowanym terminem @ a dokladnie tydzien po owulacji polecialy mi 3 kropelki krwi czerwonej (mysle ze to byla implantacja) i dalej te plamienia mialam do terminu @ (zawsze takie brazowe plamienia od jasnych a z czasem coraz ciemniejsze w miare zblizania sie do @ mialam). Mam nadzieje ze pomglam pozdrawiam wszytskie dziewczyny i przesyłam fluidki ciążowe u mnie juz w sobote zacznie sie 17 tydzien
To jak u Ciebie już prawie 18 tydzień, a u mnie prawie 11, to będziesz mi szlaki przecierać
A my dzisiaj na Och Karol 2 idziemy i na popcorn
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 19:09   #2320
kamilka:)
Raczkowanie
 
Avatar kamilka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 77
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

hejka bardzo dawno mnie tu nie było więc witam się ponownie. U mnie dalej brak 2 kresek. 2 cykl mam stymulowany clo. W pierwszym miałam 4 wielkie pęcherzyki i zakaz lekarza na przytulanko a teraz miałam połowę dawki clo i wyhodował się 1 podobno ok pęcherzyk. Pojawiła się nadzieja w pon był 14 dc i miał 23 mm- dzień wcześniej zrobiłam sobie zastrzyk z ovitrelle. Testowanko będzie 31/01 i chyba umrę do tego czasu .... Ostatnio nawet macałam kumpele po brzuchu, która niebawen będzie rodzi, żeby się zarazić - coż trzymam dalej kciuki za staraczki i pozdrawiam
kamilka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 21:28   #2321
kaja_so
Raczkowanie
 
Avatar kaja_so
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: P-ków Tryb.
Wiadomości: 213
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Tak się przyglądam tym papierzyskom z laboratorium i chyba mam za wysoką prolaktynę, tak na moje oko, ale ja się nie znam na tym za bardzo

cześć Kamilka miło że odwiedzasz
kaja_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 22:37   #2322
ValancyStirling
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: niedaleko W-wy
Wiadomości: 151
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

hej dziewczyny
zniknelam na ponad miesiac a tu prosze kolejne zaciazone.
OGROMNE GRATULACJE
Przesylam magiczne fluidy:magi a:

za kolejne zaciazone!
U nas zaczal sie 15tydzien ciazy

Trzymam kciuki za kolejne fasolki!
__________________
be cool
ValancyStirling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 09:32   #2323
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze 5 dni do @

Napewno przyjdzie więc nie robię sobie nadziei

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------




A ile ważysz przy 163 cm?
Tak z ciekawości pytam.
Marta, niekoniecznie muszą być objawy Pamiętaj że każda z nas jest inna a jedynym objawem może być tylko brak @ więc poczekaj - spokojnie

[1=c9ce64032b34c03b38ca5eb a31819bbd4fc95b6e_5e77fc0 2437e3;24507451]ja swoje 5kg też mogę oddać odkąd jestem żoną wcinam samo mięsko

skąd Marta1986222 wiesz że przyjdzie?

no mi się należy za wmawianie objawów, wczoraj zauważyłam że mnie bolą też sutki (a pamiętam że przy pierwszym cyklu mnie nie bolały, bolały mnie piersi a sutki nie) i w dodatku kucie w podbrzuszu ale to różnie nie z jednej konkretnej strony to chyba wszystko z tej zazdrości o ciąże siostry bo też bym chciała a w dodatku Tż ciągle mówi że did już jest i ja jestem jego inkubatorkiem i nie da się nie myśleć
ale mogę się pochwalić tylko to jeszcze nic pewnego w tym konkursie z przepisami wygrałam albo parowar albo mikser z misą, ale oficjalne wyniki będą ostatniego stycznia[/QUOTE]

za konkurs
Wmawianiu objawów mówimy stanowczo nie

Cytat:
Napisane przez Lilkaa82 Pokaż wiadomość
Któraś z dziewczyn pytała o plamienia wiec ja miałam plamienia przed okresem okolo nawet 7 dni przed. Bralam na to luteine ale niewiele to pomagalo, i w cyklu z fasolinka rozniez mialam te plamienia i trwały chyba 6-7 dni przed planowanym terminem @ a dokladnie tydzien po owulacji polecialy mi 3 kropelki krwi czerwonej (mysle ze to byla implantacja) i dalej te plamienia mialam do terminu @ (zawsze takie brazowe plamienia od jasnych a z czasem coraz ciemniejsze w miare zblizania sie do @ mialam). Mam nadzieje ze pomglam pozdrawiam wszytskie dziewczyny i przesyłam fluidki ciążowe u mnie juz w sobote zacznie sie 17 tydzien
Hm...ja mam plamienia przeważnie w okolicach 15 dc.
Zobaczymy jak to będzie w tym cyklu
Cytat:
Napisane przez kamilka:) Pokaż wiadomość
hejka bardzo dawno mnie tu nie było więc witam się ponownie. U mnie dalej brak 2 kresek. 2 cykl mam stymulowany clo. W pierwszym miałam 4 wielkie pęcherzyki i zakaz lekarza na przytulanko a teraz miałam połowę dawki clo i wyhodował się 1 podobno ok pęcherzyk. Pojawiła się nadzieja w pon był 14 dc i miał 23 mm- dzień wcześniej zrobiłam sobie zastrzyk z ovitrelle. Testowanko będzie 31/01 i chyba umrę do tego czasu .... Ostatnio nawet macałam kumpele po brzuchu, która niebawen będzie rodzi, żeby się zarazić - coż trzymam dalej kciuki za staraczki i pozdrawiam
Ja też miałam mieć w lutym stymulkę. Ale w styczniu nie pojawię się u lekarza a ze stymulacją postanowiłam się wstrzymać
za testowanie oby byly dnie krechy


Ok...nadrobiłam
Nie robię nic. bez myślenia. bez nadziei. koniec tego
Póki co szzukam pracy a staranka odkładam na dalszy plan "w tle"

Moja waga waha się między 62 a 63 kg. marzy mi się 58

Dziś mieliśmy iść do znajomych i ich córeczki ale chyba nici z tego bo tż jeszcze z nocki nie powrócił
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 11:47   #2324
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Witam staraczki i zafasolkowane.

Ja niestety wczoraj dostałam wredną @ więc kolejny cykl przed nami ale tym razem stymulowany clo,testy owulacyjne cyfrowe zakupione więc zobaczymy,daję sobie 3 miesiące z clo,jak się nie uda to odpuszczam.
Myślałam że tak łatwo będzie zajść w ciążę a tu już 6 cykl staranek zaczynamy,nawet nie wiem kiedy to minęło.

No cóż zobaczymy jak to będzie.

Udanej soboty.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ValancyStirling Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
zniknelam na ponad miesiac a tu prosze kolejne zaciazone.
OGROMNE GRATULACJE
Przesylam magiczne fluidy:magi a:

za kolejne zaciazone!
U nas zaczal sie 15tydzien ciazy

Trzymam kciuki za kolejne fasolki!


Mamy nadzieję że częściej będziesz do nas zaglądać.
Dla Ciebie i fasolki.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilka:) Pokaż wiadomość
hejka bardzo dawno mnie tu nie było więc witam się ponownie. U mnie dalej brak 2 kresek. 2 cykl mam stymulowany clo. W pierwszym miałam 4 wielkie pęcherzyki i zakaz lekarza na przytulanko a teraz miałam połowę dawki clo i wyhodował się 1 podobno ok pęcherzyk. Pojawiła się nadzieja w pon był 14 dc i miał 23 mm- dzień wcześniej zrobiłam sobie zastrzyk z ovitrelle. Testowanko będzie 31/01 i chyba umrę do tego czasu .... Ostatnio nawet macałam kumpele po brzuchu, która niebawen będzie rodzi, żeby się zarazić - coż trzymam dalej kciuki za staraczki i pozdrawiam


Trzymam kciuki za testowanko

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja_so Pokaż wiadomość
Tak się przyglądam tym papierzyskom z laboratorium i chyba mam za wysoką prolaktynę, tak na moje oko, ale ja się nie znam na tym za bardzo

cześć Kamilka miło że odwiedzasz

Ja też niedawno robiłam prolaktynę,jaki masz wynik?
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 13:55   #2325
kamilka:)
Raczkowanie
 
Avatar kamilka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 77
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Cytat:
Napisane przez Skromal Pokaż wiadomość
Hejka
Jednak nie jestem jeszcze w ciązy;( ....zrobilam testa...negatywny tzn, jeszcze czas do miesiączki, ale tak mnie bolał jajnik, ze az sie balam, ze jak ciąza to cos nie tak musi byc..a tak czeka mnie wizyta u gina, ale to i dobrze wszystkiego sie dowiem, zrobi mi usg i bede wiedziec czy moge byc mama czy nie troche mi smutno ze tym razem sie nie uda, ale lepiej sie przebadac...ostatnio bylam w sierpniu ale w niepublicznym gabinecie....bylo ok, ale wiadomo jak to jest w naszej słuzbie zdrowia...powiem szczerze ze jestem przerazona tym bolem, nigdy nic mnie nie bolalo, a moze to przez to ze zaczlismy robic dzidka? jak myslicie? macie cos takiego? najgorzej ze ty tylko po lewej stronie ....ech....trzymam kciuki za was- moze Wam sie uda
też mam takie bóle szczególnie właśnie z lewej strony - tam gdzie był pęcherzyk...w ogóle mam takie napięcie w podbrzuszu...ale też nie chcę się filmować...do testu jeszcze troche, a bety nie chcę robić - szkoda robić sobie nadzieję...najgorsze jest to, że nie chcę już o tym wszystkim myśleć, a cały czas szperam w necie na ten temat..zamiast zająć się czym pożytecznym dla świata

Cytat:
kaja_so
Tak się przyglądam tym papierzyskom z laboratorium i chyba mam za wysoką prolaktynę, tak na moje oko, ale ja się nie znam na tym za bardzo
wiesz co to lepiej spr jaki masz wynik...ja mam w górnej granicy prolaktynę a i tak dostałam dostinex i biorę raz na tydzień 1/4 tabletki i nie mam żadnych objawów jak piszą dziewczyny o bromregonie
pozdrawiam
kamilka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 17:51   #2326
kaja_so
Raczkowanie
 
Avatar kaja_so
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: P-ków Tryb.
Wiadomości: 213
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Ja też niedawno robiłam prolaktynę,jaki masz wynik?
Właśnie Marta, może Ty mi pomożesz bo kompletnie się na tym nie znam
Wyszło mi prolaktyny 285 mlU/l a po MTC 6377 mlU/l. Co to może oznaczać?
kaja_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 18:20   #2327
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Cytat:
Napisane przez kaja_so Pokaż wiadomość
Właśnie Marta, może Ty mi pomożesz bo kompletnie się na tym nie znam
Wyszło mi prolaktyny 285 mlU/l a po MTC 6377 mlU/l. Co to może oznaczać?


Kurcze to ja mam inaczej mi wyszło 14,5 a norma jest od 1,5 do 26,5.
Każde laboratorium podaje swoje normy,u mnie przy wynikach jest zawsze albo plus,minus lub w normie więc niestety nie pomogę a bardzo bym chciala.A kiedy idziesz do lekarza z wynikami?
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 19:10   #2328
kamilka:)
Raczkowanie
 
Avatar kamilka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 77
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Kurcze to ja mam inaczej mi wyszło 14,5 a norma jest od 1,5 do 26,5.
Każde laboratorium podaje swoje normy,u mnie przy wynikach jest zawsze albo plus,minus lub w normie więc niestety nie pomogę a bardzo bym chciala.A kiedy idziesz do lekarza z wynikami?
Ja miałam prl 343 mIU/l i dostałam dostinex jak już pisałam wcześniej. Normy 102-496. Z obciążeniem też miałam robiony test i wynik był przekroczony 2859 mIU/l gdzie norma to przekroczenie 3-6 razy. Badanie z MTC zlecił mi inny lekarz, a ta gin, u której się teraz leczę powiedziała, że dla niej ważniejszy jest pierwszy wynik. U mnie niby w normie, a mam zbijać. Może w końcu zakończy się pozytywnie. ;D
kamilka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 22:43   #2329
kaja_so
Raczkowanie
 
Avatar kaja_so
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: P-ków Tryb.
Wiadomości: 213
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Dzięki dziewczynki
Wizytę mam dopiero 22 lutego, ale chyba jeszcze będę próbować wcisnąć się wcześniej. Może w innym gabinecie tej kobiety mi się uda bo przyjmuje w dwóch miastach.
A tak w ogóle to się ze mną porobiło bo dzisiaj pokazał mi się śluz płodny a to 21 dc. Test owulacyjny niby jakąś tam owu pokazał w 14 dc, a wtedy śluzu nie było widać. I zrozumieć tu kobietę

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Kamilka, musi zakończyć się pozytywnie. Innej opcji nie widzę
kaja_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 15:02   #2330
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 362
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

wiecie co ja chyba jutro będę testować zobaczę jeszcze może zależy od tempki
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:29   #2331
sigalla
Raczkowanie
 
Avatar sigalla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

a który to bedzie u Ciebie d.c?
sigalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:36   #2332
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 362
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

dzień cyklu jutro 31 ale dzień fazy lutealnej 13
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:57   #2333
sigalla
Raczkowanie
 
Avatar sigalla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

a co to takiego faza lutealna?
a jak długie masz cykle?
sigalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:06   #2334
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 362
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Cytat:
Napisane przez sigalla Pokaż wiadomość
a co to takiego faza lutealna?
a jak długie masz cykle?
faza lutealna jest od owólki (skoku temperatury) i średnio w 12-16 dnia fazy lutealnej dostaje się @(średnio w 14d) chyba że się jest w ciąży, test ciążowy można robić już w 14 dniu i powinien wyjść prawdziwy wynik (zależy od testu dają pozytywne wyniki wcześniej np 13 ale to zależy od stężenia hormonu sprawa indywidualna)
a długość moich cykli zawsze była 28dni (na wizycie u lekarza dowiedziałam się ze moje jajniki nie pracują prawidłowo) z obserwacji tempki jak mam owólkę to dc jest 31 (32 miałam@) a bez owólki miał 28 (zastanawiam się czy miałam owólkę zanim się dowiedziałam o jajnikach) obserwacji tempki miałam 3 cykle- pierwszy z owu, drugi bez, i ten jest trzeci z owu

a dodam ze w pierwszym cyklu w tym czasie temp zaczęła już spadać a w tym cyklu jest na wysokim poziome i malutkimi kroczkami idzie w górę, dlatego mam wielkie nadzieje. chcesz mogę ci do porownania pokazac moje cykle

Edytowane przez c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3
Czas edycji: 2011-01-23 o 19:09
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 21:56   #2335
sigalla
Raczkowanie
 
Avatar sigalla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

ja sie na obserwacji cyklu nie znam. więc testuj jutro jesli juz czas.
trzymam mocno kciuki!!!
sigalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 08:37   #2336
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 362
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Co myślicie dziewczyny o jasnej kresce, ciążowej oczywiście nie kontrolnej? Boję się trochę że taką zobaczę albo będę sobie wmawiać że tam jest
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 08:55   #2337
sigalla
Raczkowanie
 
Avatar sigalla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Aniolek to moze poczekaj do jutra to zatestujemy razem

u mnie jutro termin @, ewentualnie pojutrze. Ale kompletnie nie czuję się jakby miała przyjsc. Zero bólu brzucha i innych oznak nadchodzącej @, a zazwyczaj dzien przed byłam już spuchnięta i obolała.
Za to piersi ciągną i co ciekawe moja cera na buzce jest jak aksamit
sigalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 09:14   #2338
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

Dziewczyny trzymam za Was kciuki bardzo mocno,mam nadzieję że Wam się uda.Ja od jutra zaczynam brać clo i oczywiście robię sobie wielkie nadzieje że może się uda w tym cyklu.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 09:45   #2339
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

[1=c9ce64032b34c03b38ca5eb a31819bbd4fc95b6e_5e77fc0 2437e3;24575187]Co myślicie dziewczyny o jasnej kresce, ciążowej oczywiście nie kontrolnej? Boję się trochę że taką zobaczę albo będę sobie wmawiać że tam jest[/QUOTE]

A to zrobiłaś ten test, czy nie?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymam za Was kciuki bardzo mocno,mam nadzieję że Wam się uda.Ja od jutra zaczynam brać clo i oczywiście robię sobie wielkie nadzieje że może się uda w tym cyklu.


---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Ja dzisiaj rano byłam na badaniach, na 6 różnych mi pobierali i wyszło tej krwi bardzo dużo, ale byłam dzielna, po południu wyniki.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 09:53   #2340
kamilka:)
Raczkowanie
 
Avatar kamilka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 77
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

hej
aniolek2265 i sigalla trzymam kciuki !!!
Ja nie obserwuje swoich cykli...mam pracę w różnych godzinach i jestem roztrzepana więc u mnie by się to nie sprawdziło

Moje wszystkie objawy zniknęły ..nic już mnie nie boli ...nic nie czuję...biorę tę magiczną luteinę i czekam....
W ostatnim cyklu, który też miałam sytmuloawany przed @ myślałam, że umrę z bólu- tak mnie piersi bolały. W ogóle dostałam @ po 24 dniach ;]

Trzymam kicuki za staraczki i teściarki....

Możecie włączyć jakiś czasoprzyspieszacz bo ja nie wytrzymam tego tygodnia dziś 21 dc i oczywiście zaczynam się zastanawiać nad beta..i wiedziałam, że tak będzie choć jak zwykle na początku mówię, że nie będę się filmowała :P

Powiedzcie mi ile forumowiczek tego wątku zobaczyło 2 kreski ??
pozdrawiam
kamilka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.