Rozstanie z facetem XXXIII - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-10-18, 15:20   #4651
Ivy_rose
Raczkowanie

Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

A mi tak jakoś smutno dzisiaj. Wspomnienia atakują mnie z każdej strony :/

Może dlatego, że muszę się uczyć czegoś, czego uczyliśmy się razem?

Ech... porażka.
Ciągle lata mi po głowie, przewija się w myślach.

Edytowane przez Ivy_rose
Czas edycji: 2015-10-18 o 15:42
Ivy_rose jest offline  
Stary 2015-10-18, 16:32   #4652
Loluuusia
Raczkowanie

Co tu tak cicho ostatnio? Wróciłyście do exów, czy tak dobrze się czujecie, że nie musicie tu się udzielać?

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ivy_rose Pokaż wiadomość
A mi tak jakoś smutno dzisiaj. Wspomnienia atakują mnie z każdej strony :/

Może dlatego, że muszę się uczyć czegoś, czego uczyliśmy się razem?

Ech... porażka.
Ciągle lata mi po głowie, przewija się w myślach.
Z dnia na dzień będzie coraz lepiej, głowa do góry. Wyjdź gdzieś ze znajomymi, albo z koleżanką. Od razu będziesz miała lepszy nastrój.
Loluuusia jest offline  
Stary 2015-10-18, 16:37   #4653
lucaa_rules
Wtajemniczenie

ja mam intensywny weekend wczoraj na musicalu bylo cudnie a potem babski wieczor. przetrawilsmy 4 filmy obzarlysmy sie pizza i czekolada, poplotkowalysmy i bylo super!
lucaa_rules jest offline  
Stary 2015-10-18, 16:39   #4654
jagerbull
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Loluuusia Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho ostatnio? Wróciłyście do exów, czy tak dobrze się czujecie, że nie musicie tu się udzielać?

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Z dnia na dzień będzie coraz lepiej, głowa do góry. Wyjdź gdzieś ze znajomymi, albo z koleżanką. Od razu będziesz miała lepszy nastrój.
Też sie nad tym zastanawialam. hehe

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
jagerbull jest offline  
Stary 2015-10-18, 17:11   #4655
niewinny roz
czasem troszkę winny

Studia przywaliły mnie materiałem
Stary 2015-10-18, 19:37   #4656
201609270956
Konto usunięte

Cytat:
Co tu tak cicho ostatnio? Wróciłyście do exów... ?
Tfu, a broń mnie Panie Boże!
U mnie lekki dołek odkąd wróciłam z zajęć do domu. Naszły mnie jakieś natrętne wspomnienia z naszego związku i chyba zatęskniłam. Tylko nie wiem czy za eksem, czy za bliskością.
201609270956 jest offline  
Stary 2015-10-18, 20:03   #4657
jagerbull
Raczkowanie

U mnie jak było dobrze, tak po spotkaniu i nie tylko znowu załamka. I tu nie chodzi wcale o tą "niby randke" ...

jagerbull jest offline  
Stary 2015-10-18, 21:20   #4658
kokillka
Raczkowanie

U mnie nadal poranki najgorsze, ciężko mi się zwlec z łóżka . Ale jak już wstanę to z górki. Mam tak zapchany dzień obowiązkami, że nawet nie mam czasu myśleć. Super to jest
kokillka jest offline  
Stary 2015-10-18, 21:28   #4659
nikola6661
Przyczajenie

Co tu tak cicho ostatnio? Wróciłyście do exów, czy tak dobrze się czujecie, że nie musicie tu się udzielać

mam tyle pracy ze nawet nie mam czasu myśleć momentami nachodzą mnie wspomnienia ale daje rade
a u ciebie jak ?

nikola6661 jest offline  
Stary 2015-10-18, 21:55   #4660
Halls1
Raczkowanie

Napisałem do niej sms'a zainspirowany zdjęciem, które dodała na fb i nie uzyskałem odpowiedzi.. chyba serio ma mnie gdzieś.
Halls1 jest offline  
Stary 2015-10-18, 22:14   #4661
Loluuusia
Raczkowanie

Wiecie, czego się dowiedziałam?
Były znalazł już sobie pocieszenie. Pisze z jakąś dziewczyną i jest tym podjarany. Dowiedziałam się od koleżanki o tym. Wiem też, że pisali ze sobą przed naszym zerwaniem. Napisałam do niej i odpisała, że tylko ze sobą piszą. On do mnie napisał smsa: "Odwal się i nie pisz do niej. Żegnam", dzwonił 2 razy (nie odebrałam) i napisał, że OD DAWNA mnie już nie kocha i skoro jest wolny, to może pisać z kim chce. Wiem, że pisał z nią, jak jeszcze nie był wolny. Zabolało mnie to, że oszukiwał mnie, mówiąc, że mnie kocha.
Loluuusia jest offline  
Stary 2015-10-18, 22:21   #4662
dnie_i_noce
Przyczajenie

Cytat:
Były znalazł już sobie pocieszenie. Pisze z jakąś dziewczyną i jest tym podjarany. Dowiedziałam się od koleżanki o tym. Wiem też, że pisali ze sobą przed naszym zerwaniem. Napisałam do niej i odpisała, że tylko ze sobą piszą. On do mnie napisał smsa: "Odwal się i nie pisz do niej. Żegnam", dzwonił 2 razy (nie odebrałam) i napisał, że OD DAWNA mnie już nie kocha i skoro jest wolny, to może pisać z kim chce. Wiem, że pisał z nią, jak jeszcze nie był wolny. Zabolało mnie to, że oszukiwał mnie, mówiąc, że mnie kocha.
zupełnie niepotrzebnie do niej pisałaś... poproś lepiej koleżanki żeby się nie informowały co u niego. ja nigdy nie pytam o to naszych wspólnych znajomych, oni też sami z siebie postanowili mi oszczędzić i tak jest chyba lepiej. jeśli kogoś ma to wolę o tym nie wiedzieć.

wczoraj byłam na imprezie, bawiłam się do samego rana, poznałam kogoś, zaprosił mnie już nawet na randkę ale myślę że to dla mnie jeszcze za wcześnie na spotykanie się z nowym facetem. niemniej jednak wczorajsze wyjście całkiem dobrze na mnie wpłynęło, okazało się że istnieją jeszcze inni faceci poza eks i że oni też zauważają moje istnienie.
dnie_i_noce jest offline  
Stary 2015-10-18, 22:25   #4663
jagerbull
Raczkowanie

Cytat:
Heh, u mnie był podobny stan jak powiedzial mi o sex-portalu i zobaczyłam te komentarze do tych kobiet...<przytula>.

Wiecie co mi pomaga, kiedy nachodzą mnie myśli o nim, że może coś by sie dało naprawić itp itd? Wyobrażam sobie wszystkie te najgorsze momenty związku, kiedy zawiódł i ignorował moje sugestie no i sam koniec w jaki mnie potraktował. Polecam zdecydowanie.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Co do tego pisania do tej dziewczyny też uważam, że niepotrzebnie pisałaś. Z dwojga złego wolałabym już exowi napisać, że szybko sobie znalazł pocieszenie. A najlepiej nie pisać wcale. Brak kontaktu to najlepsza forma kontaktu bezpośrednio po rozstaniu. Każda inna rani. Takie moje zdanie.

jagerbull jest offline  
Stary 2015-10-18, 22:33   #4664
Loluuusia
Raczkowanie

Do exa też napisałam, żeby "walił się na ryj" i że wszystko wiem. Chcieliśmy się spotkać, jak miał przyjechać za parę dni i sprawdzić, jak byłoby na żywo. Chciałam sprawdzić, czy nadal go kocham i zobaczyć, czy coś się zmieniło. On też chciał się spotkać. Zachował się nie fair. Chociaż dowiedziałam się, że nie kocha mnie od dawna. Przeprosiłam tą dziewczyną, bo trochę chamsko do niej na początku się zwróciłam. Byłam tak zdenerwowana, że nie myślałam, co robię. Najbardziej boli mnie to, że zaczął już z nią kręcić, jak byliśmy w związku i to, że od dawna mnie nie kocha, a mówił ciągle inaczej. Myślałam, że już z niego się wyleczyłam i że on mnie już nie rusza, a jednak myliłam się. Koleżanka nie wiedziała, że nie jesteśmy razem. Zdziwiła się jego zachowaniem, dlatego mnie zapytała, czy między nami wszystko ok. Mało mam z nią kontaktu i ona nie wiedziała o zerwaniu. Jutro się napie*dolę...
Loluuusia jest offline  
Stary 2015-10-18, 22:41   #4665
jagerbull
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Halls1 Pokaż wiadomość
Napisałem do niej sms'a zainspirowany zdjęciem, które dodała na fb i nie uzyskałem odpowiedzi.. chyba serio ma mnie gdzieś.
Wiem, że ciężko ale ... nie pisz. Jeżeli wszystko było ok tak jak piszesz, a ona mimo wszystko odeszła to... zasługujesz na kobietę, która Cie doceni bo wydajesz mi sie cieplym i wartosciowym facetem ... z tego co pamiętam pisałeś, że Twoja ex powiedziała Ci ze kocha Cie ale jak przyjaciela. Nawet gdyby wrocila do Ciebie, to odpowiedz sobie jeszcze raz na pytanie - czy byłbyś usatysfakcjonowany z bycia w zwiazku, gdzie tylko Ty kochasz ja tą właściwą dla zwiazku miłością? Co dałby Ci powrót do niej?

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Do exa też napisałam, żeby "walił się na ryj" i że wszystko wiem. Chcieliśmy się spotkać, jak miał przyjechać za parę dni i sprawdzić, jak byłoby na żywo. Chciałam sprawdzić, czy nadal go kocham i zobaczyć, czy coś się zmieniło. On też chciał się spotkać. Zachował się nie fair. Chociaż dowiedziałam się, że nie kocha mnie od dawna. Przeprosiłam tą dziewczyną, bo trochę chamsko do niej na początku się zwróciłam. Byłam tak zdenerwowana, że nie myślałam, co robię. Najbardziej boli mnie to, że zaczął już z nią kręcić, jak byliśmy w związku i to, że od dawna mnie nie kocha, a mówił ciągle inaczej. Myślałam, że już z niego się wyleczyłam i że on mnie już nie rusza, a jednak myliłam się. Koleżanka nie wiedziała, że nie jesteśmy razem. Zdziwiła się jego zachowaniem, dlatego mnie zapytała, czy między nami wszystko ok. Mało mam z nią kontaktu i ona nie wiedziała o zerwaniu. Jutro się napie*dolę...
Ok cofam, juz rozumialam. Skoro pisał z nią jak jeszcze byliście razem to... otworz jutro szampana ze nie jestes juz z takim dupkiem. Serio. I pomysl ze zrobil Ci przysluge bo masz szanse teraz poznac kogos 100razy lepszego Ja zaczelam z tego zalozenia wychodzic i nie mysle juz o moim ex-dupku.

Edytowane przez jagerbull
Czas edycji: 2015-10-18 o 22:45
jagerbull jest offline  
Stary 2015-10-18, 22:47   #4666
kokillka
Raczkowanie

Cytat:

Proszę Cie nie pisz do niego , bo tylko sie pograzasz . Po co mu pokazujesz , ze Cie to obchodzi ? Ośmieszasz sie takim zachowaniem . W takich chwilach trzeba umieć zapanować nad emocjami , przyjść tu do nas , wypłakać sie, napisac do przyjaciółki ale nie do niego !!!!!
On sobie znalazł pocieszenie ale Ty tez przecież masz swojego kolegę . Każde poszło swoją droga . Ok rozumiem , okłamywał Cie w zwiazku , to boli i złość jest zrozumiała ale juz nie jestescie razem . Sama sie z kimś spotykałas wiec nie miej pretensji, ze on teraz pisze z jakaś dziewczyna . A to , ze Cie okłamywał No to Cóż , za kim tu płakać?
kokillka jest offline  
Stary 2015-10-18, 22:49   #4667
jagerbull
Raczkowanie

Nasz wspolny znajomy dodal posta ze umiera (bo pił) na FB, wchodzę w komentarze a tam komentarz exa ze tez umiera. Znajac siebie juz bym złapała doła ze pewnie rzucił sie wraz z kumpelem-singlem na dziki podryw do lokalu (nasz znajomy lubi sobie powyrywac panny) a patrzylam na to z usmiechem politowania, ze jego zycie to jeden wielki pusty melanż, i zastanawiam sie czy to dobry objaw?

jagerbull jest offline  
Stary 2015-10-18, 22:56   #4668
kokillka
Raczkowanie

Rozstanie z facetem XXXIII

Swoją droga jezeli sie kogos kocha to sie to wie i nie potrzeba żadnych sprawdzianów pt " zobaczę go to sie okaże " . Byłaś zafascynowana kimś nowym , nie myslalas o eksie -odpowiedz jest jednoznaczna . Teraz czujesz złość i zal i to jest normalne . Ale czy to nadal miłośc ? Watpię .

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez jagerbull Pokaż wiadomość
Nasz wspolny znajomy dodal posta ze umiera (bo pił) na FB, wchodzę w komentarze a tam komentarz exa ze tez umiera. Znajac siebie juz bym złapała doła ze pewnie rzucił sie wraz z kumpelem-singlem na dziki podryw do lokalu (nasz znajomy lubi sobie powyrywac panny) a patrzylam na to z usmiechem politowania, ze jego zycie to jeden wielki pusty melanż, i zastanawiam sie czy to dobry objaw?

Mojego eska zycie to tez jeden wielki pusty melanż i pretensje do całego swiata , bo on jest nieszczęśliwy i nic od życia nie dostaje ... Masakra serio . Co my robiłyśmy z takimi ludźmi?

Edytowane przez kokillka
Czas edycji: 2015-10-18 o 22:53
kokillka jest offline  
Stary 2015-10-18, 23:15   #4669
Loluuusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kokillka Pokaż wiadomość
Proszę Cie nie pisz do niego , bo tylko sie pograzasz . Po co mu pokazujesz , ze Cie to obchodzi ? Ośmieszasz sie takim zachowaniem . W takich chwilach trzeba umieć zapanować nad emocjami , przyjść tu do nas , wypłakać sie, napisac do przyjaciółki ale nie do niego !!!!!
On sobie znalazł pocieszenie ale Ty tez przecież masz swojego kolegę . Każde poszło swoją droga . Ok rozumiem , okłamywał Cie w zwiazku , to boli i złość jest zrozumiała ale juz nie jestescie razem . Sama sie z kimś spotykałas wiec nie miej pretensji, ze on teraz pisze z jakaś dziewczyna . A to , ze Cie okłamywał No to Cóż , za kim tu płakać?
Napisałam mu tylko jednego smsa. Nie obierałam, jak dzwonił i nie odpisywałam na jego wiadomości. Nie chcę mieć z nim kontaktu.

Bardzo mi pomaga to, co piszecie. Czuję się silniejsza. Jeszcze 1-2 miesiące temu chciał ze mną zamieszkać, chciał się oświadczyć, jak wróci z zagranicy, a teraz napisał, że nie kocha mnie już od dawna. To boli. Oszukiwał mnie.
Loluuusia jest offline  
Stary 2015-10-18, 23:31   #4670
kokillka
Raczkowanie

Cytat:
Napisałam mu tylko jednego smsa. Nie obierałam, jak dzwonił i nie odpisywałam na jego wiadomości. Nie chcę mieć z nim kontaktu.

Bardzo mi pomaga to, co piszecie. Czuję się silniejsza. Jeszcze 1-2 miesiące temu chciał ze mną zamieszkać, chciał się oświadczyć, jak wróci z zagranicy, a teraz napisał, że nie kocha mnie już od dawna. To boli. Oszukiwał mnie.

Tak , to jest najgorsze . Płaczemy i psujemy sobie humor przez frajerów , którzy nas okłamywali . Z jednej strony mozemy im podziękować , ze nas zostawili ew ze o nas nie walczyli ale z drugiej ? Moj eks mi wyrządził tyle krzywdy swoim zachowaniem i kłamstwami , ze serce mnie nadal boli jak pomyśle , ze ufałam człowiekowi , patrzyłam ciagle w te oczy , te zakłamane oczy i ze nie byłam świadoma tego przez 4lata . Ciagle powtarzamy , ze gdzies tam na świecie jest nam pisana druga osoba , z ktora bedziemy naprawdę szczęśliwe, i ktora nie bedzie nas okłamywać . Wierze w to , ale jednocześnie sie boje , ze po tym co mnie spotkało , nie bede w stanie zaufać juz nikomu , ze bede ciagle podejrzliwa , ze stanę sie toksyczna ech , cały dzien było ok wiec humor musiał mi sie zepsuć na wieczor
kokillka jest offline  
Stary 2015-10-19, 00:03   #4671
jagerbull
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kokillka Pokaż wiadomość
Swoją droga jezeli sie kogos kocha to sie to wie i nie potrzeba żadnych sprawdzianów pt " zobaczę go to sie okaże " . Byłaś zafascynowana kimś nowym , nie myslalas o eksie -odpowiedz jest jednoznaczna . Teraz czujesz złość i zal i to jest normalne . Ale czy to nadal miłośc ? Watpię .

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Mojego eska zycie to tez jeden wielki pusty melanż i pretensje do całego swiata , bo on jest nieszczęśliwy i nic od życia nie dostaje ... Masakra serio . Co my robiłyśmy z takimi ludźmi?
Miłość zagłusza zdrowy rozsądek chyba mój exz kolei twierdzi, że on wcale nie imprezował. Był moment w związku gdzie on częściej byl na imprezie z kumplami niz ze mną sie widział. Pozatym ze mna nie chciał nigdzie wyjść -.- Z kumplami spędzał 4 wieczory w tygodniu, ze mna jeżeli spędzał czas to godzinke- dwie po pracy i sruuu do kumpli. Jezu chyba przestałam żałować zwiazku z tym czlowiekiem jak sobie przypominam ta jego specyficzną "miłość"

jagerbull jest offline  
Stary 2015-10-19, 00:03   #4672
Halls1
Raczkowanie

[QUOTE=jagerbull;53150471]Wiem, że ciężko ale ... nie pisz. Jeżeli wszystko było ok tak jak piszesz, a ona mimo wszystko odeszła to... zasługujesz na kobietę, która Cie doceni bo wydajesz mi sie cieplym i wartosciowym facetem ... z tego co pamiętam pisałeś, że Twoja ex powiedziała Ci ze kocha Cie ale jak przyjaciela. Nawet gdyby wrocila do Ciebie, to odpowiedz sobie jeszcze raz na pytanie - czy byłbyś usatysfakcjonowany z bycia w zwiazku, gdzie tylko Ty kochasz ja tą właściwą dla zwiazku miłością? Co dałby Ci powrót do niej?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka[COLOR="Silver"]
Ehhh, kurczę no..
Według mnie ona sama nie wie, czego w tym momencie chce.
Prosiłem jej, żeby mi wykrzyczała, że mnie nie kocha, to zrozumiem. Mówiłem parę razy i nie zrobiła tego.
W pierwszej rozmowie po rozstaniu stwierdziła, że kocha jak przyjaciela.. Potem były opowieści w stylu "chcę być sama", "nie kocham Cie, tak jak Ty tego oczekujesz" itp. Teraz ma trochę problemów, ojciec pracuje zagranicą już dłuższy czas, teraz do niego dołącza mama i zostanie sama z bratem, siostrą i babcią. Może to ją przerasta? Wychodzę z założenia, że lepiej spróbować powalczyć niż później żałować, że się nie spróbowało..
Halls1 jest offline  
Stary 2015-10-19, 00:12   #4673
jagerbull
Raczkowanie

Cytat:

To bardzo dobrze ze Ci pomaga ten watek i my po to on jest w koncu wszyscy tutaj przechodzimy to samo

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

[QUOTE=Halls1;53151054]
Cytat:
Napisane przez jagerbull Pokaż wiadomość
Wiem, że ciężko ale ... nie pisz. Jeżeli wszystko było ok tak jak piszesz, a ona mimo wszystko odeszła to... zasługujesz na kobietę, która Cie doceni bo wydajesz mi sie cieplym i wartosciowym facetem ... z tego co pamiętam pisałeś, że Twoja ex powiedziała Ci ze kocha Cie ale jak przyjaciela. Nawet gdyby wrocila do Ciebie, to odpowiedz sobie jeszcze raz na pytanie - czy byłbyś usatysfakcjonowany z bycia w zwiazku, gdzie tylko Ty kochasz ja tą właściwą dla zwiazku miłością? Co dałby Ci powrót do niej?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka[COLOR="Silver"]
Ehhh, kurczę no..
Według mnie ona sama nie wie, czego w tym momencie chce.
Prosiłem jej, żeby mi wykrzyczała, że mnie nie kocha, to zrozumiem. Mówiłem parę razy i nie zrobiła tego.
W pierwszej rozmowie po rozstaniu stwierdziła, że kocha jak przyjaciela.. Potem były opowieści w stylu "chcę być sama", "nie kocham Cie, tak jak Ty tego oczekujesz" itp. Teraz ma trochę problemów, ojciec pracuje zagranicą już dłuższy czas, teraz do niego dołącza mama i zostanie sama z bratem, siostrą i babcią. Może to ją przerasta? Wychodzę z założenia, że lepiej spróbować powalczyć niż później żałować, że się nie spróbowało..
Moim zdaniem próbujesz dorobić teorię do tego rozstania na sile. Ona powiedziała ze Cie kocha jak przyjaciela, moze poprostu nie miala odwagi/nie chciala Cie ranic slowami "nie kocham Cie"?
To brzmi brutalnie ale spróbuj sie pogodzic z zaistniala sytuacja. Czy chciałbyś sie dowiedzieć o takim fakcie majac z nia dziecko/bedac po slubie? Cały czas analizujac zameczysz sie. Mnie ex tez nie chcial powiedziec ze mnie nie kocha od dawna, ladnie to ubieral w slowa ze "uczucia bardzo oslably" ale po zachowaniu i zynach najlatwiej stwierdzic czy dana osoba kocha czy nie. Ciezki byl moment, kiedy zdałam sobie kilka dni temu sprawę z tego, że on mnie nie kocha. Nie przejął sie tym, ze go zostawilam. Rzucil sie w wir romansowania w necie, chcial umawiac sie na sex z innymi kobietami. Trzeba w koncu sie obudzic z marazmu i przestac usprawiedliwiac druga osobe. Gdyby chcieli naprawiac/kochali to z pewnoscia bysmy to odczuli. Taka o moja refleksja nad tym wszystkim, moze i brutalna ale prawdziwa.

jagerbull jest offline  
Stary 2015-10-19, 00:53   #4674
najgorzej_
Raczkowanie

A ja mam dziwne zwiechy... Raz myślę, że już wszystko ze mną okej, a za chwilę mnie łapią jakieś wspominki i czuję, że mi smutno bardzo i że tęsknię za nim.

Dokładnie 2 miesiące temu jechaliśmy razem nad morze, byliśmy w pociągu. A za kilka dni będzie dokładnie 2 miesiące od momentu, w którym mnie zostawił.

A za chwilę pewnie będę się cieszyć, że już nie jestem z tym idiotą. Jak sobie przypomnę te złe momenty, w których się na nim mega zawiodłam, to się śmieję, że byłam taka ślepa i sama sobie pewne rzeczy tłumaczyłam... Dziwnie mi. Naprawdę. Nie jest mi ani wesoło mega, ani mega smutno, jest mi DZIWNIE, bardzo DZIWNIE...
najgorzej_ jest offline  
Stary 2015-10-19, 01:00   #4675
Loluuusia
Raczkowanie

Straciłam wiarę w facetów i w to, że kiedykolwiek będę z którymś szczęśliwa...
Loluuusia jest offline  
Stary 2015-10-19, 01:15   #4676
kokillka
Raczkowanie

Ajajaj tule Was wszystkich !!! Bedzie dobrze . Musi
kokillka jest offline  
Stary 2015-10-19, 01:18   #4677
Loluuusia
Raczkowanie

Czuję się oszukana. Chyba nigdy już nie uwierzę w słowa jakiegokolwiek faceta. Jak można ciągle mówić, że się kocha, planować wspólne mieszkanie i oświadczyny, choć to wszystko nie prawda? Nie mogę przeboleć tego, że tyle czasu mnie oszukiwał.
Loluuusia jest offline  
Stary 2015-10-19, 03:22   #4678
Loluuusia
Raczkowanie

Nie mogę spać.
Loluuusia jest offline  
Stary 2015-10-19, 03:32   #4679
jagerbull
Raczkowanie

Cytat:
Nie mogę spać.
U mnie dzień jak co dzień z tą bezsennością.

jagerbull jest offline  
Stary 2015-10-19, 03:38   #4680
Loluuusia
Raczkowanie

Mam nadzieję, że przejdzie mi ta bezsenność. Jestem w szoku, po tym, czego się dowiedziałam... Muszę się wyspać, żeby mieć siłę na jutro, a chyba to niemożliwe. Myślałam, że o nim zapomniałam i jest ok, a po tym, co mi napisał, cierpię niesamowicie. Czemu mnie tyle czasu oszukiwał i obiecywał różne rzeczy? Czuję się taka naiwna i mam złamane serce. To oszust.
Loluuusia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ból, miłość, rozstanie, złamane serce

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości