wstydzę się chodzić do ubikacji ! :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-08-04, 18:36   #61
zakonna
Naczelna Nastolatka

Dot.: wstydze się chodzic do ubikacji ! :(

Prosto od drzwi wejściowych masz pokój? Z klatki wchodzi się do sypialni czy do kuchni?

wysłane telepatycznie
Stary 2017-08-04, 18:37   #62
Limonka2738
Zakorzenienie

W wielu mniejszych mieszkaniach rezygnuje się z przedpokoju, bo zabierają metraż zupełnie bez sensu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Prosto od drzwi wejściowych masz pokój? Z klatki wchodzi się do sypialni czy do kuchni?

wysłane telepatycznie
Kuchni.
Stary 2017-08-04, 18:37   #63
Emanuelle_Noire
jadowita żmija

Ja tez podchodze na luzie. Hitem jest wyrzucanie wlasnego meza z domu zeby isc kupe.

'' Życie jest proste- albo masz wyj***** albo masz przeje****''

".- Chcesz usłyszeć fraszkę ?
- Pewnie
- Lambert Lambert Ty ch***''
Emanuelle_Noire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 18:37   #64
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte

Cytat:

wysłane telepatycznie
Też widziałam takie mieszkania. Z klatki prosto do tzw. "dużego pokoju". To nie jest jakiś cud nad wisłą.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 18:39   #65
zakonna
Naczelna Nastolatka

W życiu nie widziałam mieszkania takiego.
Serio
Nie wiem gdzie iść z miską JA mam osobno łazienkę i kibelek. A i tak nie korzystam korzystam z wc jeśli za ściana ktoś bierze prysznic.

wysłane telepatycznie
Stary 2017-08-04, 18:41   #66
Limonka2738
Zakorzenienie

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7603501 1]Też widziałam takie mieszkania. Z klatki prosto do tzw. "dużego pokoju". To nie jest jakiś cud nad wisłą.[/QUOTE]
Bo nowe mieszkania tak się buduje. Oszczędza przestrzeń. Tylko szafa i półka z butami przy wejściu i normalnie, najczęściej salon z aneksem od razu.

Ale u mnie jest stare budownictwo (aktualnie tu mieszka) i do kuchni. Pokoje są na tzw. "tramwaj". Potem salon, potem sypialnia, potem toaleta.
Stary 2017-08-04, 18:44   #67
Konto usunięte

Ale co jest obleśnego w łazience połączonej z toaletą, jeśli dwie osoby nie korzystają w tym samym momencie z prysznica i kibelka? Co konkretnie jest w tym obleśnego?
Stary 2017-08-04, 18:45   #68
zakonna
Naczelna Nastolatka

Nic. Chodzi mi o jednoczesne korzystanie.
Dlatego nie mogłabym mieszkać w takim mieszkaniu.

wysłane telepatycznie
Stary 2017-08-04, 19:25   #69
201803071148
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że narobienie do zlewu albo miski jest dla ciebie mniej obleśne?
Lol, od zawsze mam laczone lazienki z toaleta i jak komus sie chce, podczas korzystania z prysznica to czeka az wyjdzie. Nie mam chorego pecherza i moge chwile poczekac.

201803071148 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 19:31   #70
mellitus
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez bramborky Pokaż wiadomość
Rozumiem, jednak musisz mieć świadomość, że mieszkając razem będziesz miała wiele takich krępujących sytuacji. Nie mówię o "dwójce" ale sluchanie jak partner wymiotuje w łazience, jest chyba gorsze od slyszenia bąka albo dwójki wpadającej do wody

Naprawdę? Nie ironizuję, tylko pierwszy raz spotykam się z tym. Chyba, że masz na myśli depilację okolic intymnych

jestem 6 lat po ślubie i od 13 w związku i nigdy mój TŻ nie widział jak golę nogi Mam dużą potrzebę intymności, więc Autorkę rozumiem. U mnie nic się z biegiem lat w tym temacie nie zmieniło. A najgorszy koszmar jaki mi się śni to matematyka w liceum albo że korzystam przy kimś z toalety. Brrr...
Stary 2017-08-04, 19:48   #71
I ona
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bramborky Pokaż wiadomość
Naprawdę? Nie ironizuję, tylko pierwszy raz spotykam się z tym. Chyba, że masz na myśli depilację okolic intymnych

Naprawdę. Depiluje się zawsze kiedy jestem sama w łazience. Nie ważne co depiluje. Nigdy nie zdarzyło mi się inaczej.

Mam teraz i miałam zawsze łączoną łazienkę z wc, nigdy nie robiłam na wc niczego w obecności innej osoby. Bez kitu jak ktoś bierze prysznic to trwa to chwilę, jaki więc problem poczekać chwilę. No nie wiem ja nie mam tak, że zachciewa mi sie do wc i to już nagle musze lecieć bo puszczę. Poczekam nawet pół godziny. Jak bardzo chce mi się siku jak mąż się goli to proszę żeby na chwilkę wyszedł. I wychodzi.
I ona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 19:51   #72
kopnienta
nie kopniĘta

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7603488 6]Ja się z kolei z moimi problemami odnosiłam do innych osób, znajomych, nieznajomych. w moim własnym mieszkaniu i TŻ w innym pokoju nie wstydzę się.

Tez tego nie rozumiem (EDIT: tzn nie rozumiem w tym samym momencie. Ale to, że i jedno i drugie jest w tym samym pomieszczeniu, mnie nie dziwi). To znaczy rozumiem w naprawde naglym przypadku, jakas konkretna biegunka, zatrucie, wirus, bo wtedy to moze sie palic a czlowiek i tak musi, ale nie jako norma.

kopnienta a ciebie to juz w ogole nie rozumiem. najpierw piszesz, ze za puszczenie bąka suszysz twojemu TŻ głowę, że nie ma tego robić, fuj i w ogóle. Potem piszesz, że puściłaś bąka w nocy i on cię strofował, a ty na to "a co ty myślisz, że kobieta bąków nie puszcza i kupy nie robi?!" Teraz z kolei piszesz, że u ciebi w domu korzystanie z toalety jak ktoś brał prysznic było normą... to weź ty się w końcu zdecyduj.[/QUOTE]
No bo w domu było tak od zawsze. Siostrę znam 25 lat, tatę 26 A TŻ-a tylko 4 Ja wiem, że to głupie, no ale tak mam
Bierzmy te z domu dziecka, one też biedne i skrzywdzone, miłości potrzebują!
kopnienta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 20:19   #73
Veredise
Zakorzenienie

Cytat:
W życiu nie widziałam mieszkania takiego.
Serio
Nie wiem gdzie iść z miską JA mam osobno łazienkę i kibelek. A i tak nie korzystam korzystam z wc jeśli za ściana ktoś bierze prysznic.
Ja ma za ścianą od łazienki sąsiada, więc cieszę się, że nie mam takich oporów, bo bym musiała się załatwiać wtedy, gdy sąsiada nie ma w domu

Veredise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 20:25   #74
Aleksandraax
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Pokaż wiadomość
No bo w domu było tak od zawsze. Siostrę znam 25 lat, tatę 26 A TŻ-a tylko 4 Ja wiem, że to głupie, no ale tak mam
Ale to chyba jednak TŻ jest dla Ciebie najbliższą osobą i z nim planujesz mieszkać większość życia a nie z tatą czy siostrą? Nie wiem jak dorosły człowiek może mieć problem z tym, że partner załatwia swoje potrzeby fizjologiczne. No niestety ale przed tym nie uciekniemy. xD
Aleksandraax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 20:25   #75
zakonna
Naczelna Nastolatka

Między łazienką a wc ściana jest cienka a na górze jest otwór w ścianie. Tak jakby okienko bez szyby. Sąsiad mi nie wadzi bo jest za betonową ścianą nośną.

wysłane telepatycznie
Stary 2017-08-04, 20:25   #76
Konto usunięte

Cytat:
ale dlaczego jak ty puszczasz baki to jest ok a TZtowi nie pozwalasz?
Stary 2017-08-04, 21:28   #77
kopnienta
nie kopniĘta

Cytat:
Napisane przez Aleksandraax Pokaż wiadomość
Ale to chyba jednak TŻ jest dla Ciebie najbliższą osobą i z nim planujesz mieszkać większość życia a nie z tatą czy siostrą? Nie wiem jak dorosły człowiek może mieć problem z tym, że partner załatwia swoje potrzeby fizjologiczne. No niestety ale przed tym nie uciekniemy. xD
TŻ jest dla mnoe bliski, ale nie tak jak siostra czy tata. To jest zupełnie co innego. Jeszcze 4 lata temu był dla mnie obcym człowiekiem. Nie wychowywałam się z nim, nie robiłam z nim od małego kupy ani nie puszczałam bezwstydnie od małego bąków w jego towarzystwie.
Jak nie widzisz różnicy między relacją, która trwa 25 lat a taką co trwa 4 to ja nie mam pytań.
I ja mam problem tylko z bąkami. Bo nikt nie lubi wąchać bździn i kultura jednak wymaga, żeby odejść w inne miejsce, aby śmierdziucha puścić.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7603759 6]ale dlaczego jak ty puszczasz baki to jest ok a TZtowi nie pozwalasz?[/QUOTE]
Ja to zrobiłam raz i to nieświadomie przez sen. On to robi częściej i świadomie.

Edytowane przez kopnienta
Czas edycji: 2017-08-04 o 21:27
Stary 2017-08-04, 21:36   #78
201803290936
Konto usunięte

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Ja ma za ścianą od łazienki sąsiada, więc cieszę się, że nie mam takich oporów, bo bym musiała się załatwiać wtedy, gdy sąsiada nie ma w domu
Ja mam piętro wyżej i cóż, niektóre rzeczy słychać. Nie że jakoś strasznie, ale jednak. Jasne, że człowiek się nieraz krępuje lekko, ale no życie. Ale rozumiem sam fakt krępowania się w pewnych sytuacjach, bo wiele osób tak ma. Jak się w pracy zrobi grubszą sprawę, to potem się głupio człowiek czuje, jak za nim ktoś zaraz wejdzie następny do wc.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-08-04 o 21:39
201803290936 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 21:51   #79
kopnienta
nie kopniĘta

Ja nad sobą mam rodzinę i wiem, że potrafią kąpać dzieci o północy jak nie lepiej Słyszę każdy chlupot wody czy ślizganie się w wannie. Słyszę jak mama woła dzieci do kąpieli. Wiem też o co się kłócą jak mają otwarte drzwi od łazienki. W łazience słychać wszystko, bo jest kratka wentylacyjna
Stary 2017-08-04, 21:57   #80
Limonka2738
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Naprawdę. Depiluje się zawsze kiedy jestem sama w łazience. Nie ważne co depiluje. Nigdy nie zdarzyło mi się inaczej.
Mnie też nikt nigdy nie widział jak się depiluję. Bo cały widz polega na tym, że depilacja to nie jest nagła potrzeba, tylko jednak można ją sobie zaplanować.

Wy chyba mylicie pojęcia. To nie jest tak, że ja sobie mam posiedzenie, a przychodzą mi do kibla rodzice, siadają i sobie rozmawiamy. Ale ileśtam razy w moim życiu się zdarzyło. Raz mamę urządliła pszczoła (uczulenie), leki były w szafce w łazience i tata wbiegł mi po prostu, bo nie było czasu na pukanie, moje schodzenie i kombinowanie. To był chyba jedyny moment, kiedy zrobił to tata i uważam, że w pełni usprawiedliwiony - nawet nie wiem, czy zauważył, że ja tam w kącie siedzę. Albo ja naprawdę zaraz popuszczę dwójkę (działo się tak kiedy zwiększałam dawkę leków cukrzycowych i to była sekunda, kiedy mi się lało wiadomo co po nogach - nie od razu po lekach, ale w którymś momencie dnia). Albo mama czegośtam zapomniała z łazienki a była spóźniona już do pracy.

Ja mówię o takich niecodziennych sytuacjach, kiedy naprawdę jest potrzeba. Nie siadamy do wigilii przy kiblu, spokojnie.

Czy to przyjemne? Nie. Dalej wolę jednak w samotności.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Ja nad sobą mam rodzinę i wiem, że potrafią kąpać dzieci o północy jak nie lepiej Słyszę każdy chlupot wody czy ślizganie się w wannie. Słyszę jak mama woła dzieci do kąpieli. Wiem też o co się kłócą jak mają otwarte drzwi od łazienki. W łazience słychać wszystko, bo jest kratka wentylacyjna
Miałam koleżankę, która mieszkała dokładnie pod mieszkaniem mojej babci. Wołali już nas z podwórka po całym dniu na osiedlu, a my gadałyśmy przez tą kratkę. Ona stała na krześle, a ja sobie klęczałam na ziemi. Myślałyśmy, że jesteśmy takie super sprytne i dorośli nie skumają.
Stary 2017-08-04, 22:16   #81
ANKA54321
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Niecały rok. nie wiem czy to kwestia długosci związku. Znam dziewzcynę ktora jest w związku od 5 lat i mowi ze nie puszcza bąkow przy chlopaku, wstydzi się i tyle. a kiedy raz jej sie zdarzyło przypadkiem, to bardzo źle się potem z ta sytaucją czuła.
a czy w trakcie wypróżniania wydajesz jakieś głośne dźwięki, że sie wstydzisz ?
Moja mama raz np na imieninach wyszła do wc ( a wc obok salonu) salon pełny gosci a ona zaczeła srać w najlepsze , w dodatku było wszystko słychac
ANKA54321 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 00:16   #82
xXBlankaXx
Zakorzenienie

Ja miałam taki problem jeśli chodzi o korzystanie za grubsza potrzeba z toalety u teściów... A jeździłam tam na weekendy. To była tragedia.. ale to ze względu na teściów,nie tz. Nie jestem przyzwyczajona do cienkich ścian w bloku to mnie paraliżowało. Mój M. To po prostu wysyłał teściów na zakupy (oczywiscie oni o tym i nie wiedzieli))żebym mogła w spokoju iść do WC.

Miałam problem z gazami przez pierwsze 6miesiecy. Potem się przełamałam i jakoś poszło.. nie wysyłam męża do pokoju obok, ani na dwór. No kurcze to jest normalna rzecz. Posmiejemy sie z tego, czy skomentujemy i tyle. I zdarza się to często. Mamy łączony kibelek z łazienką i może jeden się nie kapie a drugi robi co musi, raz tak było dokładnie tak samo jak u użytkowniczki wyżej, wparowalam do łazienki jak się kąpał i no coz, musiał przeżyć. Ale jakoś go to nie ruszyło.

Ale za to jak np. On się kapie to ja się maluje, albo ja się kapie on się goli. Nie wiem co w tym dziwnego

...Czekamy na Ciebie 6.07.2018 - Nina...

xXBlankaXx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 03:06   #83
Latiha
Zakorzenienie

Doskonale Cię autorko rozumiem. Miałam podobnie. Pamiętam jak pojechałam na piewszy wyjazd z moim byłym. Ja mam tak, że codziennie muszę rano po śniadaniu zrobić 2jkę, inaczej mam bardzo silne bóle brzucha. I nie wiedziałam jak sobie poradzić, w końcu powiedziałam wprost, żeby poczekał na mnie na zewnątrz, bo muszę skorzystać z toalety On nigdy nie miał takich oporów przede mną. Z czasem jak zamieszkaliśmy razem normalnie szłam do łazienki i guzik mnie obchodziło czy coś słychać czy też nie. (z reguły było). On normalnie umiał wejść jak ja się kąpałam a jego przypiliło, a ja się zawsze mówiłam "może byś zaczekał smrodzie aż wyjdę"

Teraz jestem w świeżym związku z kimś innym i niestety problem powrócił. Znów mam opory. Czasami uda mi się wymknąć jak on jeszcze śpi, zamykam się w łazience, spuszczam wodę a potem biorę prysznic, żeby zniszczyć ślady. Ale żeby otwarcie powiedzieć mu, że idę zrobić ee, na to jeszcze u mnie za wcześnie. On już robi pewien progress, o ile przez miesiące temat dwójki nigdy się u nas nie pojawił, tak kiedyś powiedział już w nocy, że idzie się pomodlić to toalety Także czuję, że z czasem też stanie się to u nas normą, ale jeszcze potrzeba czasu.

Co Ci mogę radzić, nie rezygnuj przez to ze wspólnego mieszkania razem, bo jest to coś co absolutnie pozwoli Ci z czasem pozbyć się tego problemu.

moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/

Arabistka, w sercu i na papierze

...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 10:12   #84
senkasandry
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ANKA54321 Pokaż wiadomość
a czy w trakcie wypróżniania wydajesz jakieś głośne dźwięki, że sie wstydzisz ?
Moja mama raz np na imieninach wyszła do wc ( a wc obok salonu) salon pełny gosci a ona zaczeła srać w najlepsze , w dodatku było wszystko słychac
czasami zdarza się bezgłośnie, a czasami simę wymsknie głosny bąk co nie jest kontrolowane (przy parciu sie tak zdarza...) tak jak napisala już któras z Was, jak jestem sama to zazwyczaj cicho a jak ktos jest to zawsze mam pewnosc ze bedzie glosno (pewnie podswiadomie juz czuje gazy w jelitach :P).

Dziewczyny, ciesze się, że tak wyrozumiale mi odpisujecie, balam się, że ktos zarzuci mi, że jestem trollem. Nie sądzilam, że az tyle osob ma/mialo tez taki problem
senkasandry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 10:25   #85
mirabelka3690
Zakorzenienie

Autorkę rozumiem, też z początku miałam taki problem. Minęło gdy po prostu już na prawdę koniecznie musiałam iść. Jak to mówią, pierwsze koty za płoty i uznałam że skoro raz już byłam i koniec świata nie nadszedł to nie ma co się wstydzić. Później już z górki. Po prostu musisz się przełamać i tyle
Stary 2017-08-05, 11:52   #86
lucaa_rules
Wtajemniczenie

Mi sie z problemem toaletowym kojarzy stara piosenka zespolu Hey pt Zakochani, ponizej fragment

Toaleta jest miejscem
Do którego nie chadzamy
Nie zdarza nam się jadać
Więc nie wydalamy
Jedyni na ziemi
Gazów nie puszczamy
Nie miewamy problemów
Z przemianą materii

(...)

Początek miłości
To czas udawania
Że wszystko co ludzkie
Jest nam obce

Co ludzie to rozne poglady i upodobania. Moj ex nie czail sie z dwojka czy tez pierdami, ale on juz przesadzal i czasami po prostu pierdzial specjalnie lub dla zabawy. Mozna sie posmiac pewnie, ale po pewnym czasie to stalo sie to obrzydliwe.

Z obecnym partnerem wiemy ze w toalecie rozne rzeczy moga sie zdarzyc, mieszkamy razem i pomimo dwoch toalet, przy mocniejszym desancie tez mozna cos wyczuc Baki tez byly puszczane w swojej obecnosci ale na zasadzie ze sie faktycznie wypsnelo a nie ze specjalnie Jesli chodzi o miejsca publiczne to ja moge sie zalatwic wszedzie, jak mnie najdzie potrzeba to nie obchodzi mnie czy znam kogos czy nie w tej publicznej toalecie, ja musze i juz.

Ale mam np kolezanke ktora za Chiny ludowe nie zalatwi sie nigdzie indziej niz poza wlasna toaleta w domu i czasem trzyma niewiadomo jak dlugo, dopoki nie dojedzie do domu Wspolczuje, bo wiem jaki to moze byc problem dla niektorych i jak mozna sie zablokowac.
lucaa_rules jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 12:56   #87
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie

No ja problemu osobiście nie rozumiem, ale ciekawi mnie odpowiedź na jedno pytanie, które nie padło w całym wątku.

Jeśli słyszycie kogoś innego, kto korzysta z toalety, to jak na to patrzycie? Na bliskich, na obcych? Macie jakieś złe zdanie o tej osobie, czy jak?

Myślę, że jakbym miała taki problem zrobiłabym wszystko, żeby to zmienić, bo naprawdę szkoda tracić całe życie na totalnie irracjonalny, wymyślony wstyd, który tkwi tylko w głowie i jest niesamowicie ograniczający.

Edytowane przez MistrzyniDrugiegoPlanu
Czas edycji: 2017-08-05 o 12:59
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 13:03   #88
alefelerzeklseler
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MistrzyniDrugiegoPlanu Pokaż wiadomość
No ja problemu osobiście nie rozumiem, ale ciekawi mnie odpowiedź na jedno pytanie, które nie padło w całym wątku.
Jeśli słyszycie kogoś innego, kto korzysta z toalety, to jak na to patrzycie? Na bliskich, na obcych? Macie jakieś złe zdanie o tej osobie, czy jak?
Myślę, że jakbym miała taki problem zrobiłabym wszystko, żeby to zmienić, bo naprawdę szkoda tracić całe życie na totalnie irracjonalny, wymyślony wstyd, który tkwi tylko w głowie i jest niesamowicie ograniczający.

jest mi to obojętne.

jak partner wychodzi z łazienki po dłuższej chwili a ja mam potrzebę, to pytam czy mogę bezpiecznie wchodzić . On tak samo. Bąków specjalnie w swoim towarzystwie nie puszczamy, mi się podobno w nocy zdarza ale w nocy to ja śpię. Więc nie mam pojęcia czy to prawda czy partner żartuje.
alefelerzeklseler jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 14:11   #89
Veredise
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Ale mam np kolezanke ktora za Chiny ludowe nie zalatwi sie nigdzie indziej niz poza wlasna toaleta w domu i czasem trzyma niewiadomo jak dlugo, dopoki nie dojedzie do domu Wspolczuje, bo wiem jaki to moze byc problem dla niektorych i jak mozna sie zablokowac.
Zawsze się zastanawiam jak tacy ludzie jeżdżą na wakacje? Albo w delegacje? Albo gdziekolwiek indziej? No chyba, że całe życie spędzają w domu albo blisko domu.

Veredise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 14:15   #90
zakonna
Naczelna Nastolatka

Nie obchodzi mnie co inni robią w wc. Nie myślę o tym i nie ma to żadnego wpływu na moją opinię o innych.
I powtórzę że ja się nie wstydzę ze robię kupę. Tylko potrzebuje ciszy i świadomości ze nikt nie kręci się w pobliżu. Jedni czytają na kibelku i grają w gry, inni potrzebują mieć całkowity spokój.

wysłane telepatycznie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości