Modena Nails - dobre żele czy nie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 08:48   #31
aciunia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

Jesli kupisz jednofazowy to budujacy ni jest ci potrzebny ,ale jednofazowki to zele o średniej gęstości , jak na początek ciężka sprawa .Pod budujący musisz użyć podkładówki lub jednofazówki ,jak zrozumiałam to chcesz utwardzać swoje naturalne paznokcie bez ich przedłużania wydaje mi sie ze modena nie spełni twoich oczekiwań to świetne żele zwłaszcza cover nie ma sobie równych z takiej półki cenowej i biały cudo ale niestety do naturalnych paznokci....
aciunia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 13:42   #32
Sekret Urody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

Witam.
Jeśli chodzi o Modenę to polecam. Cena przystępna, bardzo fajna kolorówka. Niektórzy uważają za wadę fakt, że są gęste, mi jednak to odpowiada. Wolę gęstszy żel niż rzadki.

Pozdrawiam, Sekret Urody
Sekret Urody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 17:17   #33
martynq00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

Dziewczyny czy któraś z Was używała żele LED z Modeny? Mam lampe Ledową i ciężko mi dostać dobre żele, które się w niej utwardzą. Czy są to żele jednofazowe, bo takie właśnie mnie interesują? Proszę o pomoc.
martynq00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 19:04   #34
88mary88
Przyczajenie
 
Avatar 88mary88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

Hej! Ja też mam lampę LED i używam żelów z Modeny ale tych zwykłych i super się utwardzają, minutka i gotowe, tak więc uważam, że bez sensu jest kupować specjalnie żele LED
88mary88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:38   #35
martynq00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

ooo super dzięki za pomoc! będę wiedziała na przyszłość, bo już zamówiłam żele LED, sprawdze je akurat dużo zwykłych żeli UV nie utwardzało mi się w lampie LED dlatego bałam się ryzykować.
martynq00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 17:55   #36
JustOneKiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

Modene zamowilam kilka tygodni temu, jesli chodzi o sama firme to przesylla byla juz nastepnego dnia co jest jak najbardziej na duzy plus!
Zakupilam clear budujacy gesty i kamuflaz pink gesty. Clear jest w porzadku, dobrze sie na nim pracuje, nie ma jak na razie problemu z zapowietrzaniem sie. Kamuflaz jak otworzyłam to sie przestraszylam bo wygladal wrecz sino, ale nalozony na plytke wyglada ladnie i naturalnie. Ogolem dobrze sie utwardzaja i fajnie sie nimi buduje krzywa c, jestem w stanie zrobic kilka pazurkow na raz. Kamuflaz super sie samopoziomuje i nie zalewa skorek, czesc osob narzeka, ze jest taki gesty a mi to pasuje bo wiecej paznokci zrobie przed wlozeniem do lampy.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!

JustOneKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 19:50   #37
88mary88
Przyczajenie
 
Avatar 88mary88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

No właśnie jak dla mnie żele Modeny - stosunek jakości do ceny - jest naprawdę super i kolorów mają też duuuuży wybór a wypróbowałam dużo różnych żeli i hybryd sprzedawanych na allegro i większość to masakra - niektóre np. nie chciały się utwardzać ani w tradycyjnej lampie ani w ledowej, potem się rozwarstwiały i się okazywało, że w środku jest mokre, nieutwardzone
88mary88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-08, 19:52   #38
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

hej

robie paznokcie hybrydowe, chce sobie przedluzyc swoje naturalne paznokcie. powiedzcie i czym sie rozni cover od jednofaozwego?
ktory bedzie dla mnie idealny?

Pozdrawiam i dziekuję
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 06:25   #39
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

cover nadaje już kolor jak robisz np. frencha to jego nakłada się na różową część paznokcia żeby zakamuflować naturalny kolor paznokcia (cover = kamuflaż).
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 11:26   #40
kinga11132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Modena nails

Witam
Mam takie pytanie. Czy ktoś wie gdzie w Poznaniu dostanę żele modena nails i czy w ogóle dostanę??
kinga11132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 15:26   #41
88mary88
Przyczajenie
 
Avatar 88mary88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

ja polecam kupowanie żeli na ich stronce, zawsze kupuję w taki sposób
88mary88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 20:24   #42
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

Ja kupilam swoj pierwszy zestaw zeli po kursie i jestem zadowolona z Modeny, procz nablyszczacza Mega gloss - brzydko peka, paznokcie musza byc pod nim mocno zbudowane. Jeszcze nie mam takiej wprawy, ale jak staram sie zrobic ciensze paznokcie, to zawsze popeka, tylko na dosc grubych i ladnie okraglych sie trzyma bez zarzutu. Mam tez wrazenie ze bardziej peka na kolorach, niz np na frenchu, moze to kwestia tego ze kolorowe zele sa bardziej elastyczne, a nablyszczacz twardy i to jest powodem...
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 20:43   #43
danielqa44
DanielQa
 
Avatar danielqa44
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 16
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

ja używałam i polecam modene, ma dobre ceny i dobra jakosc zelu. Najbardziej mi się spodobał kamuflaż modeny który bardzo polecam, pięknie kryje
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
danielqa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 10:52   #44
bbehindBLUEeyess
Raczkowanie
 
Avatar bbehindBLUEeyess
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 199
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

Cześć dziewczyny;-) ja czekam wasnie na paczkę z Modeny. Wczoraj zrobiłam zamówienie,kupiłam tylko"najpotrzebniejsze" rzeczy i wyszła paczka za prawie 200zł ;-) ale przymierzam się do zakupu ich zestawu żeli kolorowych 20szt w cenie 159zł. Co o tym myślicie? Kupiłam kilka żeli Sun flower,ale nie jestem zadowolona, słabo kryja, mażą się.Nie polecam. A jak oceniacie żele MN? warto kupic taki zestaw(bym miała z głowy ;p)?
bbehindBLUEeyess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 16:47   #45
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

kupiłam cover żel i po dwóch dniach odszedł opłatami ? inne żele się trzymają a ten nie chce ? dodam że użyłam primer pierre rene. kupiłam też hybryde modeny ze sklepu internetowego która była w promocji i też odpada . coś z nią nie tak ? a semilac trzyma się 2 tygodnie
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 21:34   #46
Yuukimi1901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

Cytat:
Napisane przez asiunia_28 Pokaż wiadomość
kupiłam cover żel i po dwóch dniach odszedł opłatami ? inne żele się trzymają a ten nie chce ? dodam że użyłam primer pierre rene. kupiłam też hybryde modeny ze sklepu internetowego która była w promocji i też odpada . coś z nią nie tak ? a semilac trzyma się 2 tygodnie
Niektóre paznokcie po prostu źle reagują na różne żele czy akryle. Ja robiłam sobie drogimi akrylami paznokcie i trzymały się kilka dni a najtańszym jak kupiłam po prostu do ćwiczenia trzymały się 2 tygodnie. Ogólnie moje paznokcie wgl nie trzymaja długo takich rzeczy. Semilac potrafi odpaść mi jeszcze tego samego dnia, po prostu chyba bardzo przetłuszcza mi się płytka ;/

A modenę polecam, pracuję na niej i klientką trzyma się długo
Yuukimi1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 08:24   #47
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Modena Nails - dobre żele czy nie?

Hello!
Długo tutaj nikogo nie było, a w Modena nails trochę pozmieniało, produktów przybyło i wogóle.
Powiedzcie mi proszę , czym najlepiej robić ombre pionowe i poziome? Art paintami, qiuckami czy może artisticami? A może po prostu hybrydą? Jakie macie doświadczenie. Chodzi by były piękne przejścia między kolorami...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-17 09:24:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.