Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-22, 13:36   #4351
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Arya to mu powiedz, ze czas sie nauczyć.
Mnie moj dzis tez wkurzył. Ach ta przedswiateczna aura


Wyslij meza do apteki po Dermol proszek. Srokao to poleca na swojej stronie mi z Leonem sie perfekcyjnie sprawdzilo. Zasyp i za pare godzin posmaruj czyms natluszczajacym bo wysusza skórę jak wszystko na odparzenia. Jutro nie bedzie śladu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

https://www.allecco.pl/dermatol-proszek-2-g-a.html

To jest to. Dziala jak nadmanganian ale bez zabawy w kąpiele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 13:38   #4352
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Screenshot_20191222-143817_Chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 13:40   #4353
oglam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 107
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez ja_kasi Pokaż wiadomość
Dzięki ja za Was też trzymam pomału damy radę. Mój też przysypia i nie dojada, przez to mało przybiera na wadze, a ja już miałam zapalenie i antybiotyki musiałam brać. A do tego cały czas ból odczuwam przy przystawianiu. Byłam u CDL i też nie jestem do końca zadowolona. Udaje Ci się dużo mleka ściągnąć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dziękuję to zależy, teraz ściągam po każdym karmieniu i wynik rożny, raz 10 ml z obydwu piersi, czasem 60, a czasem 100 ml. Mała robi 4-5 kup dziennie, ale dokarmiam ją butlą prawie po każdym karmieniu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oglam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 13:42   #4354
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Ale mnie mąż irytuje, on butelką nie będzie karmił bo nie umie kij, że wtedy bym mogła się przespać w nocy lub chociaż w ciągu dnia



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój za to by chciał np w nocy butelką nakarmić, a ja nie jestem w stanie ściągnąć tyle pokarmu żeby starczyło chociaż na jedno karmienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 13:45   #4355
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Arya to mu powiedz, ze czas sie nauczyć.
Mnie moj dzis tez wkurzył. Ach ta przedswiateczna aura


Wyslij meza do apteki po Dermol proszek. Srokao to poleca na swojej stronie mi z Leonem sie perfekcyjnie sprawdzilo. Zasyp i za pare godzin posmaruj czyms natluszczajacym bo wysusza skórę jak wszystko na odparzenia. Jutro nie bedzie śladu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

https://www.allecco.pl/dermatol-proszek-2-g-a.html

To jest to. Dziala jak nadmanganian ale bez zabawy w kąpiele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Uczy się już tygodnia... sorry mi też butelką nie idzie, ale trzeba próbować. Dzisiaj mnie wszystko wqurwia bo w nocy nic praktycznie nie spalam jak mały usnął to mnie oblały trzy razy zimne poty, takie że musiałam się cała przebierać i pościel :/ i tyle po spaniu. W dzień mąż ogląda wiedźmina a ja próbuje uśpić Małego :/

Ok dzięki wyślę go po obiedzie do apteki eh.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 14:06   #4356
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Zmieniliśmy Pampersy na Dadę i też nic nie dało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ja używam pieluszek bambusowych i nie smaruje, raz na jakiś czas masłem shea jeżeli coś mi podejrzanie wyglada i jestem zadowolona. One przepuszczają powietrze i maja dobry skład, zwłaszcza w porównaniu do nieznanych składów zwykłych pampow od jutra planuje zacząć wielo bo póki co tyle roboty przy małym, ze nie mam jak się za to zabrać
jeszcze ten kryzys laktacyjny, mój maluch ładnie ssie ale mi pokarmu brakuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 14:37   #4357
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
O dziękuje. Nie słyszałam o tej firmie, popatrzę




Nie sądziłam, że karmienie piersią będzie takie trudne. Jak dla mnie narazie najgorsze i najbardziej stresujące ze wszystkiego chociaż prawy sutek trochę się goi po przepisanych przez CDL specyfikach i już łzy nie lecą przy dostawieniu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Arya ja najtrudniej wspominam pierwsze 6tyg wraz z hardcore na końcu (tzw pierwszy skok wzrostowy połączony z kryzysem laktacyjnym). Potem dosłownie z dnia na dzień było jak ręka odjął, sutki przestały bolec, mleko przestało mnie zalewać i kp stało się czysta przyjemnością, łatwizna i wygoda.

Dziewczyny a wiecie, ze te kropelki sab simplex to dokładnie ta sama substancja aktywna co espumisan, tylko dużo większe stężenie? Wystarczy sprawdzić ile dokładnie i podać proporcjonalnie więcej espumisanu

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co robić jak zmiana pieluch na Dadę, wietrzenie i mąka ziemniaczana nie pomaga ? Smarować czymś z cynkiem ? Mamy czerwoną pupę i są takie jakby krostki



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


A jeszcze inne pieluchy? No bambiboo z rossmana? Są droższe bo ekologiczne i bez tych wszystkich substancji, które mogą podrażniać pupę. Maścią z cynku doraźnie usuniesz skutek, ale nie powód problemu.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Polecam przyłożyć ciepły wacik do tyłka i chwilę przytrzymać zamiast grzebania ciałami obcymi. Galaktyczna eksplozja, osrane ręce, dzieciak wolny od gazów. Mamy windi, ale jeszcze nie musieliśmy używać, bo sraka leci jak marzenie.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka


Ten wacik to w takiej temperaturze jak np woda w kąpieli?

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez oglam Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za Was. Ja tez walczę z kp. Czasem Udaje mi się dostawić córę do lewej piersi, prawej w ogóle nie chce. Trochę pomagają kapturki, ale za to mała szybko zasypia przy piersi i tez muszę ściągać mleko i podawać jej butlę. A Ty z czyn dokładnie masz problem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------





Dziś musimy wrócić do kapturka bo inaczej nie uda się karmić z prawej piersi. Cdl niby wie co mówi, ale jakoś ciężko tak zaufać jednej osobie po 1,5 h wizycie, jak każde dziecko jest inne i nie widziała wszystkich sytuacji. A teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką niestety.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Kurcze jak masz jakieś wątpliwości, ze was nie wyczuła, to może poprosić jeszcze inna na konsultacje? W wielu rzeczach można generalizować i podsuwać typowe rozwiązania, ale jak one nie skutkują to już jednak potrzeba spotkania face2face z kimś wyspecjalizowanym...

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Arya jeszcze doraźnie o tormentalum kiedyś pisałam. Przy Pitulu po 1 smarowaniu pupa pawiana zniknęła.

A przy dużym biuście mogę ci sprzedać fajny pomysł na kp w zwykłych ciuchach: pod spod koszulka na cieniutkich ramiączkach (zwykła elastyczna albo taka do karmienia jak z Lidla wrzucalyscie) a na to jakaś bluzka najlepiej choć lekko elastyczna. Do karmienia ta pod spodem ściągasz w dół a wierzchnia podciagaszi tym sposobem może ci wystawać nawet tylko sam sutek. Zostawiasz ssaka i przy lekkiej praktyce karmisz niezauważenie. Ja z czasem nabrałam takiej perfekcji, ze mogłam spacerować z dzieckiem na ręku chodnikiem a idący obok mój osobisty mąż nigdy nie był pewny czy właśnie karmie czy nie .
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-22, 14:43   #4358
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Odpadł nam kikut, przy rozbieraniu znaleźliśmy go w ubranku
Myślicie, że jest szansa, że mała nauczy się jeszcze jeść bez kaptura, czy już do końca jestem na niego skazana? Z jednej strony super, że on jest, bo dziecko je pięknie i mnie sutki nie bolą, ale z drugiej trochę średnio to wygodne.. Jeszcze teraz jak jestem w domu to ok, ale jak gdzieś pójdziemy, to będzie kłopot..

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 15:45   #4359
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Midusia, cieplejszy. To ciepło ma działać rozkurczająco na zwieracz i uwolnić tym samym orkę

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 17:27   #4360
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Arya ja najtrudniej wspominam pierwsze 6tyg wraz z hardcore na końcu (tzw pierwszy skok wzrostowy połączony z kryzysem laktacyjnym). Potem dosłownie z dnia na dzień było jak ręka odjął, sutki przestały bolec, mleko przestało mnie zalewać i kp stało się czysta przyjemnością, łatwizna i wygoda.

Dziewczyny a wiecie, ze te kropelki sab simplex to dokładnie ta sama substancja aktywna co espumisan, tylko dużo większe stężenie? Wystarczy sprawdzić ile dokładnie i podać proporcjonalnie więcej espumisanu

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------





A jeszcze inne pieluchy? No bambiboo z rossmana? Są droższe bo ekologiczne i bez tych wszystkich substancji, które mogą podrażniać pupę. Maścią z cynku doraźnie usuniesz skutek, ale nie powód problemu.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------





Ten wacik to w takiej temperaturze jak np woda w kąpieli?

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------





Kurcze jak masz jakieś wątpliwości, ze was nie wyczuła, to może poprosić jeszcze inna na konsultacje? W wielu rzeczach można generalizować i podsuwać typowe rozwiązania, ale jak one nie skutkują to już jednak potrzeba spotkania face2face z kimś wyspecjalizowanym...

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Arya jeszcze doraźnie o tormentalum kiedyś pisałam. Przy Pitulu po 1 smarowaniu pupa pawiana zniknęła.

A przy dużym biuście mogę ci sprzedać fajny pomysł na kp w zwykłych ciuchach: pod spod koszulka na cieniutkich ramiączkach (zwykła elastyczna albo taka do karmienia jak z Lidla wrzucalyscie) a na to jakaś bluzka najlepiej choć lekko elastyczna. Do karmienia ta pod spodem ściągasz w dół a wierzchnia podciagaszi tym sposobem może ci wystawać nawet tylko sam sutek. Zostawiasz ssaka i przy lekkiej praktyce karmisz niezauważenie. Ja z czasem nabrałam takiej perfekcji, ze mogłam spacerować z dzieckiem na ręku chodnikiem a idący obok mój osobisty mąż nigdy nie był pewny czy właśnie karmie czy nie .


Ja mimo, że mleko mi samo leci to mam takie kryzysy, że mam czasem chęć rzucić kp za bardzo boli mnie ta brodawka :/ niewyspanie w nocy pogłębia zirytowanie.
Mam nadzieje, że ogarnę to żeby móc w miejscu publicznym nakarmić :/ bo narazie to po każdym karmieniu jestem cała w mleku bo tryska i kapie. Spróbuje tej metody z bluzkami
Młody się ostatnio ciagle odrywa od cycka i nie może dobrze zassać nie wiem co mu jest zaczął trochę ulewać

Dzisiaj daje nam zdrowo popalić. Oby w nocy było lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 17:41   #4361
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Jak tak Was czytam to nie wiem czy aby napewno chce urodzić to bycie w ciąży nie jest takie złe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-22, 17:47   #4362
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

U mnie na razie kp na szczęście działa. Zobaczymy jak będzie dalej. Odkąd przestałam się denerwować tym czy przybiera i czy na pewno robię to dobrze to jest dużo lżej. I ja jestem spokojniejsza i mały. Teraz niech tylko miną problemy z brzuszkiem i będzie po sprawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 17:54   #4363
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez ja_kasi Pokaż wiadomość
Dzięki ja za Was też trzymam pomału damy radę. Mój też przysypia i nie dojada, przez to mało przybiera na wadze, a ja już miałam zapalenie i antybiotyki musiałam brać. A do tego cały czas ból odczuwam przy przystawianiu. Byłam u CDL i też nie jestem do końca zadowolona. Udaje Ci się dużo mleka ściągnąć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie chyba zastój sie zrobil.. pierś boli w jednym miejscu, bo mam taki guzek i tez obawiam sie zapalenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Ja mimo, że mleko mi samo leci to mam takie kryzysy, że mam czasem chęć rzucić kp za bardzo boli mnie ta brodawka :/ niewyspanie w nocy pogłębia zirytowanie.
Mam nadzieje, że ogarnę to żeby móc w miejscu publicznym nakarmić :/ bo narazie to po każdym karmieniu jestem cała w mleku bo tryska i kapie. Spróbuje tej metody z bluzkami
Młody się ostatnio ciagle odrywa od cycka i nie może dobrze zassać nie wiem co mu jest zaczął trochę ulewać

Dzisiaj daje nam zdrowo popalić. Oby w nocy było lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moj to samo, odrywa się trzyma sutek w buzi kręci glowa zly i placze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 17:54   #4364
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Jak tak Was czytam to nie wiem czy aby napewno chce urodzić to bycie w ciąży nie jest takie złe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zostalysmy we dwie ja też czytam i już się stresuje jak to będzie za kilka, kilkanaście dni się przekonamy coś się zapowiada u Ciebie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 18:03   #4365
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Zostalysmy we dwie ja też czytam i już się stresuje jak to będzie za kilka, kilkanaście dni się przekonamy coś się zapowiada u Ciebie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miejsce na podium mamy u mnie kompletnie nic się nie zapowiada, a u Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 18:08   #4366
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Miejsce na podium mamy u mnie kompletnie nic się nie zapowiada, a u Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście że nie no chyba że zaliczymy do tego humor na zasadzie bez kija nie podchodź, tudzież o **** Ci chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 18:17   #4367
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny możecie opisać jak wyglądał u Waszych dzieci pępek po odpadnieciu kikuta?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 18:20   #4368
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Oczywiście że nie no chyba że zaliczymy do tego humor na zasadzie bez kija nie podchodź, tudzież o **** Ci chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest to na pewno objaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 18:21   #4369
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie opisać jak wyglądał u Waszych dzieci pępek po odpadnieciu kikuta?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka



Zrobiła się ziarnina, trochę zielonego ropska, trochę strupka, trochę krwistej wydzieliny, ogólnie męka pańska i coś obrzydliwego. Za parę dni wszystko wyleciało. Teraz są jakieś nędzne resztki i nawet mój mąż nie boi się uszkodzić dziecka, więc jej to wydłubuje.


Ja oczywiście dalej koszmarnie się brzydzę i nie gmeram patyczkiem xD. Z daleka wygląda normalnie.
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-22, 18:29   #4370
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Zrobiła się ziarnina, trochę zielonego ropska, trochę strupka, trochę krwistej wydzieliny, ogólnie męka pańska i coś obrzydliwego. Za parę dni wszystko wyleciało. Teraz są jakieś nędzne resztki i nawet mój mąż nie boi się uszkodzić dziecka, więc jej to wydłubuje.


Ja oczywiście dalej koszmarnie się brzydzę i nie gmeram patyczkiem xD. Z daleka wygląda normalnie.


Jezu u nas wisi na jednej jakiejś niteczce czy co to jest jak to widzę to mnie trzącha. Dobrze, że mąż to ogarnia. W środku jakoś dziwnie to wygląda, jak zmieniam mu pieluchę to mam za każdym razem traumę, że przy mnie ten kikut odpadnie
A jak odpadnie to dalej się to wyciera patyczkami czy co się robi ? Trzeba wtedy psiukać tym dziadowym octeniseptem ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 18:31   #4371
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Jest to na pewno objaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha. Skoro tak to niech będzie dobrze że większość dnia siedzę sama w domu bo nikt by tego nie wytrzymał

Matko zjadłam cała tabliczkę białej czekolady na raz mam jeszcze jedna 🤣bo mąż nie pamiętał którą lubię ale nie pozwolił mi tej drugiej od razu zjeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 18:33   #4372
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Oczywiście że nie no chyba że zaliczymy do tego humor na zasadzie bez kija nie podchodź, tudzież o **** Ci chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha myślę, że to jeden z objawów ja się bardziej śpiąca zrobiłam i o dziwo tej nocy spałam co prawda z przerwami na siku ale bez rzucania sie z boku na bok przez cala noc wiec jest sukces wieczorem mnie strach ogarnia, ze moze to dzis, chyba bym wolala zeby popoludniu sie zaczelo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 18:33   #4373
oglam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 107
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny, wprowadziłyście już jakieś zabawy dla maluchów ? Czym można je zainteresować jak np leży w łóżeczku i nie śpi. Mam tylko czarno-białe karty. Czy to jeszcze za wcześnie na takie cuda ? Podzielcie się proszę Waszymi pomysłami. Jeśli nie teraz, to kiedy można coś wprowadzić ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oglam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 18:37   #4374
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez oglam Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wprowadziłyście już jakieś zabawy dla maluchów ? Czym można je zainteresować jak np leży w łóżeczku i nie śpi. Mam tylko czarno-białe karty. Czy to jeszcze za wcześnie na takie cuda ? Podzielcie się proszę Waszymi pomysłami. Jeśli nie teraz, to kiedy można coś wprowadzić ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Probowalam pokazywac te karty ale nie bylo zainteresowania u nas jak na razie malo jest czasu gdy nie je albo nie spi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 18:44   #4375
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Haha myślę, że to jeden z objawów ja się bardziej śpiąca zrobiłam i o dziwo tej nocy spałam co prawda z przerwami na siku ale bez rzucania sie z boku na bok przez cala noc wiec jest sukces wieczorem mnie strach ogarnia, ze moze to dzis, chyba bym wolala zeby popoludniu sie zaczelo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie w sumie nie ogarnia strach raczej trochę rozczarowanie że nic się nie zadziało.

Chętnie trochę snu bym wzięła bo dziś 3h spałam po tym jak mnie mąż w nocy obudził i nie mogłam znowu zasnąć. Chyba że to też wina tego że się od wczoraj podczas spania pocę jak świnka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 18:54   #4376
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Jezu u nas wisi na jednej jakiejś niteczce czy co to jest jak to widzę to mnie trzącha. Dobrze, że mąż to ogarnia. W środku jakoś dziwnie to wygląda, jak zmieniam mu pieluchę to mam za każdym razem traumę, że przy mnie ten kikut odpadnie
A jak odpadnie to dalej się to wyciera patyczkami czy co się robi ? Trzeba wtedy psiukać tym dziadowym octeniseptem ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja psikam cały czas. Co osoba to opinia ale osoby do których mam zaufanie kazały psikać. Plus patyczki. W tej chwili wychodzą ostatnie strupki ze środka a na zewnątrz wygląda już ślicznie

Kiedyś tu pisałam, że nie zużyjemy 50 ml octaniseptu A zużyłam już 50 i zaczęłam dużą butlę. Ale dalej nie moczymy pępka podczas kąpieli np.

W ogóle widziałam na fb, że u was ten kikut jest zielony? U nas był czarny. Ale na koniec tak krwawił, że całą noc ze stresu nie spałam I jak na to jak się trzymał to odpadł w sumie szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 19:16   #4377
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Mnie w sumie nie ogarnia strach raczej trochę rozczarowanie że nic się nie zadziało.

Chętnie trochę snu bym wzięła bo dziś 3h spałam po tym jak mnie mąż w nocy obudził i nie mogłam znowu zasnąć. Chyba że to też wina tego że się od wczoraj podczas spania pocę jak świnka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomyśl sobie, ze ja 2 tygodnie nie spałam więc ta noc to była wybawienie
Ola wydaje mi się, że to już tuż tuż u Ciebie, dzis mi się nawet śnilo, że urodziłaś i napisałaś to na grupie i obudziłam się i odrazu odpaliłam fb żeby sprawdzić czy to sen czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 19:25   #4378
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Pomyśl sobie, ze ja 2 tygodnie nie spałam więc ta noc to była wybawienie
Ola wydaje mi się, że to już tuż tuż u Ciebie, dzis mi się nawet śnilo, że urodziłaś i napisałaś to na grupie i obudziłam się i odrazu odpaliłam fb żeby sprawdzić czy to sen czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dopiero druga taka noc w tym tygodniu i jestem wykończona. Dobrze że mąż jutro idzie do pracy bo jak on jest w domu to ja dłużej niż do 6:30 nie pospie

Mi to się kompletnie w tej ciąży nic nie śni. Albo ja nie pamiętam. Zobaczymy czy się sprawdzi że to tuż tuż

Chyba że jeszcze mnie wyprzedzisz lub będziesz moja parą

Dobrze że teraz szybkość pisania nam spadła to jeszcze jest szansa że w tej części wątku urodzimy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ola0731
Czas edycji: 2019-12-22 o 19:27
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 19:28   #4379
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja psikam cały czas. Co osoba to opinia ale osoby do których mam zaufanie kazały psikać. Plus patyczki. W tej chwili wychodzą ostatnie strupki ze środka a na zewnątrz wygląda już ślicznie

Kiedyś tu pisałam, że nie zużyjemy 50 ml octaniseptu A zużyłam już 50 i zaczęłam dużą butlę. Ale dalej nie moczymy pępka podczas kąpieli np.

W ogóle widziałam na fb, że u was ten kikut jest zielony? U nas był czarny. Ale na koniec tak krwawił, że całą noc ze stresu nie spałam I jak na to jak się trzymał to odpadł w sumie szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


My odkąd prawidłowo go czyścimy i podważamy z każdej strony to od wtorku taki progres. Nie psiukam wcale octeniseptem. Ta CDL kazała na sucho tylko woda z mydłem i patyczkiem do sucha.
Jest czarny, zielony nie był czekam na prezent od synka i liczę że na święta pozbędziemy się w końcu kikuta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 19:43   #4380
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Polecam przyłożyć ciepły wacik do tyłka i chwilę przytrzymać zamiast grzebania ciałami obcymi. Galaktyczna eksplozja, osrane ręce, dzieciak wolny od gazów. Mamy windi, ale jeszcze nie musieliśmy używać, bo sraka leci jak marzenie.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Zrobiliśmy dzisiaj dwa podejścia do Twojej metody, niestety się u nas nie sprawdziło kupy nadal brak. Nie chcemy narazie nic mu tam wkładać, boję się coś uszkodzić. Jutro podjedziemy do pediatry, niech coś doradzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.