Prezent dla dziecka/jego matki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-29, 07:22   #1
martakot67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4

Prezent dla dziecka/jego matki


Cześć. Razem z przyjaciółmi szukamy super wypasionego prezentu, który moglibyśmy podarować dziecku, a właściwie jego matce, która niedługo urodzi. Nasza przyjaciółka lada moment zostanie matką i w naszej "paczce" stwierdziliśmy, że musimy cos jej sprawić. Macie jakiś pomysł co moglibyśmy kupić? Szukamy czegoś co naprawdę im się przyda i czego będą długo używać.

Update: Ostatnio wpadliśmy na pomysł, żeby się wykosztować i może kupić ich fotelik, bo znaleźliśmy fajny na stronie xxx Co o tym myślicie?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-01-24 o 21:12 Powód: Link.
martakot67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 18:56   #2
owca_kamerunska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 22
Dot.: Prezent dla dziecka/jego matki

Nie wiem do końca co oznacza "super wypasiony prezent", bo to pewnie jest pojęcie względne Moim zdaniem warto byłoby zapytać, co by się jej przydało i kupić coś po konsultacji z nią, bo być może skompletowała już wyprawkę i np jak kupicie super wypasiony wózek, to może się okazać że ona już taki jeden ma Jest kilka takich rzeczy, które mogą być fajnym prezentem i będą wykorzystywane długo - ja np dostałam od moich koleżanek z pracy krzesełko do karmienia, z którego synek korzystał przez 3 lata, więc to był dla nas bardzo trafiony podarunek. Może nie musi być "wypasiony" Ważne że pamiętacie o niej.
owca_kamerunska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 13:28   #3
Aneta19877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent dla dziecka/jego matki

Cześć


Ostatnio miałam podobny problem , a może i większy bo moja kuzynka która miała urodzić , miała już wszystko dla dziecka pokupowane , od smoczków po pieluchy , bodziaki itp... i teraz co tu zrobić, małe tego, osoby z rodziny też już zaczęły kupować różne dodatkowe rzeczy. I tak przypomniało mi się jak mój synek często ulewa , i musiałam zmieniać często pościel. I odrazy pomysł nawinął się sam . Trafiłam na fajny sklep z pościelą , przetrzepałam opinie bo zawsze tak robię i kupiła, bardzo fajną pościel dla dziecka :xxx Taka moja podpowiedz , a jeśli ma naprawdę dużo pościeli to polecam też szumisia



Pozdrawiam


Aneta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-01-14 o 12:28 Powód: Link.
Aneta19877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 12:01   #4
TanecznyOpos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent dla dziecka/jego matki

Dobrym pomysłem może okazać się zagwarantowanie dziecku czegoś takiego jak kurs tańca Bydgoszcz jest miejscowością, w której istnieje wiele studiów. Sama bym spróbowała na Twoim miejscu. Pozdrawiam i polecam xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-01-24 o 12:53 Powód: link
TanecznyOpos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-28, 22:04   #5
markjohn192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent dla dziecka/jego matki

Also, I would like to buy a gift for my daughter on the last day of mukabbir school. If you know something cool and unique, let me know.

Edytowane przez markjohn192
Czas edycji: 2022-08-22 o 11:33
markjohn192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-28 23:04:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.