Dąbrowa Górnicza - sala na wesele - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-29, 00:03   #211
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Byłam załamana bo miałam wynajętą przepiękną salę, podpisaną umowę... Sala z przepięknymi starymi posadzkami, wysokimi drewnianymi oknami - dla mnie boskie wnętrze ale właściciele tejże sali nas wyciulali

Dlatego na gwałt szukałam czegoś innego żeby nie zmieniać terminu wesela

Maxim jest typową restauracją, duża sala, czysto, przytulnie, jedzenie bardzo dobre (mogłam wprowadzić modyfikacje dań wg swojego uznania). Właściciele bardzo pomocni. Pozwolili mi samej dekorować salę. Kelnerzy mega profeska. Klimatyzowany lokal, duża chłodnia.
Ale to nie była moja sala którą sobie wymarzyłam - stąd moje załamanie
Bo marzyłam o niemal zamkowym wnętrzu

Poza tym w Maximie miały wesele 2 nasze zaprzyjaźnione pary i chcieliśmy coś 'innego'

Jeśli masz jakieś pyt. to daj znać, chętnie odpowiem
Dzięki za odpowiedź i za chęć odp na ew pytania myślałam może, że z tą salą coś nie tak, a że nie miałaś innego wyjścia to już musiałaś ją wybrać
i przykro mi z powodu poprzedniej sali...teraz przypominam sobie chyba Twój? wątek o tamtym zajściu.....

My z TŻ byliśmy zobaczyć Maxim, mnie się podobało, sala jest bardzo przyjemna i przestronna, ale TŻowi już mniej - szczególnie menu mu nie podpasowało, chociaż właściciel nam mówił, że można zmieniać.


Dla nas ważne są też noclegi dla gości, i chyba na 99% wybieramy Astrę, chociaż wcześniej nie braliśmy jej w ogóle pod uwagę


Zastanawialiśmy się jeszcze nad Różaną Doliną, sala jest przepiękna ale ja raczej nie pasuje do takiej eleganckiej sali no i nie ma tam noclegów...




Cytat:
Napisane przez primavery Pokaż wiadomość
tycikata - też się zastanawiałam nad Zaciszem bo piszą o nim bardzo dobrze dziewczyny, ale się bałam, ze goście będą łazić po dworze i trzeba będzie ich tak jak u mojej kumpeli zaganiac po kolei na kolacje, torta - no ciagle była pustawa sala
Też bym się tego obawiała, tak samo z salą na pogorii...
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 19:22   #212
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

jakies opinie o pogoria residence? zastanawiam sie nad ta sala... z góry bardzo dziekuje
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 19:44   #213
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Zuz_ka Pokaż wiadomość
Co prawda sama tam nie organizowałam wesela, ale z czystym sumieniem mogę polecić Restaurację Astra. Moja Siostra organizowała tam swoje wesele i była bardzo usatysfakcjonowana. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że sala jest bardzo ładna i bardzo ustawna.
Fajnie, że pojawiają się pozytywne komentarze na temat Astry.
My tam organizujemy nasze wesele, ale już zdążyłam się nasłuchać złych opinii o jedzeniu, że owszem, jest pięknie przystrojone i podane, ale...jest mało? chętnie dowiedziałabym się więcej o jedzeniu....
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 13:49   #214
kasia8008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Raz tu raz tam :)
Wiadomości: 57
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

W Astrze o ilość i jakość jedzenia raczej bym się nie martwiła
kasia8008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 22:37   #215
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

No to super, jestem trochę spokojniejsza

dzięki
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 01:17   #216
webcia33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 54
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Hej dziewczyny jestem tu nowa też zaczynamy powoli planowac weselicho... dzis bylismy w origami i wystrój sali zrobil na nas wielkie wrażenie.. Jakos tylko nie pasuje mi ta resteuracja na dole.. w sumie szukamy sali w calym Zaglebiu nie tylko w dg. Bardzo kusi nas Anmark bo bylam tam kiedys na weselu i zawsze bylo to dla mnie takie wymarzone miejsce i znajomi tez jak byli tam na weselach to nigdy zadnej negatywnej opinii nie wyrażali, zawsze bardzo chwalili to miejsce..bylismy tez tam dzisiaj ale nie mial kto sie nami zajać i poopowiadac nam cos o obecnych cenach itp. Wybralismy sie tez do Moja Pasja w sosnowcu-menagerka zrobiła na nas takie wrazenie ze do teraz nie potrafimy ochłonąc.. nie wiem jak to wszytsko bedzie..zawsze myslalam ze to bedzie takie łatwe dla mnie-planowanie wesela..a teraz jak o tym wszytskim mysle co trzeba załatwiec, gdzie pojechac, co zobaczyc, jakie decyzje podjąc to mnie to wszystko przeraza ((
webcia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 21:32   #217
TAaricia
Przyczajenie
 
Avatar TAaricia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cześć dziewczyny Planuję ślub w 2015 roku maj-czerwiec. Zastanawiam się nad restauracjami: Impresja, Origami i Leśna. W tym tygodniu idę oglądać sale. Czy któraś z was ma jakieś świeże opinie? Odpada Maxim i Astra ze względu na okolicę i brak ogródka. Podoba mi się bardzo Villa Marina ale ceny mają powalające ;/

Wiecie może czy w impresji w opcji za 230 zł rzeczywiście wódka i napoje gazowane są bez ograniczeń
Primvery Ty chyba miałaś wesele w Origami za 230 zł z alkoholem bez ograniczeń, proszę powiedz czy kelnerzy donosili wódkę, gdy brakło czy raczej się ociągali? Miałaś w tej opcji ciasta?
TAaricia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 10:03   #218
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Z całego serca polecam Origami, sala przepiękna, jedzenie pyszne, kelnerzy non stop wszystko donosili nawet jak wódka jeszcze była w butelce to ją zabierali i przynosili nową zmrożoną butelkę Pełen profesjonalizm pod kazdym względem !

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Dodam,że miałam tę opcję 230 zł
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 16:24   #219
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Dołączam do wątku. Planujemy weselne na sierpień/wrzesień 2016 r.
Najwyższa pora zacząć sali szukać. Bo podobno coraz gorzej z terminami podobno...
Szukamy sali na Zagłębiu Śląsko-Dąbrowskim, niekoniecznie w samej Dąbrowie.
Od razu zaznaczam, że potrzebujemy sali z hotelem, bądź z niedaleką odległością od hotelu, bo większość gości będzie przyjezdnych. I osób na weselu w sumie będzie max.70
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 19:01   #220
TAaricia
Przyczajenie
 
Avatar TAaricia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Jestem już po odwiedzinach w kilku salach i mogę przedstawić wam moje wrażenia.

Ale od początku.... planuję wesele na ok. 70 osób, najlepiej ze spaniem, ponieważ mam kilkanaście osób przyjezdnych. Myślę nad majem, bo po 1 może być trochę taniej, a po 2 jest więcej wolnych terminów, a trochę za późno wzięłam się za planowanie


Pod Jesionem (D.G - Gołonóg) - sala bardzo piękna, jak dla mnie wymarzona na wesele (w barwach fioletu), nowoczesna, budynek nowy z pięknym ogrodem, alejkami, ławkami i altaną. Mam dużo gości ze wsi i pomimo tego, że dla mnie byłaby to wymarzona sala, oni mogli by się czuć skrępowani na weselu. A przecież zadowolenie gości jest najważniejsze Co więcej właściciel nie wywarł na mnie dobrego wrażenia. Uważa że wszystko ma najlepsze, podczas rozmowy ciężko wejść mu w słowo, trochę cwaniakowaty - współpraca z nim może być ciężka,

Niestety wesela robi od 80 osób, może być też mniej ale musimy kupić jakieś dodatkowe rzeczy np. alkohol u niego, ewentualnie stół wiejski itp. bo on musi na tym zarobić. Moim zdaniem sala jest trochę za duża jak na 70 osób, może być pusto kiedy część osób rozejdzie się do ogródka. Właściciel twierdził, że ogródek jest fajny, bo potem robią się np. "trzy mini imprezy" - jedni siedzą pod parasolkami, jedni pod altaną i jedni jeszcze gdzie indziej. Po co mi w takim razie sala na wesele? Goście powinni się razem bawić, a nie siedzieć w swoich grupkach na dworze. Moim zdaniem ta sala jest idealna na wesele jeśli ktoś planuje zaprosić ok. 100 osób. Ceny od 200 zł w górę (opcja alkoholu (wódka + wino) bez ograniczeń 30 zł). Niektórzy narzekają na kwestię dojazdu do sali - trzeba przejechać kilka metrów w nieprzyjemnej okolicy, ale moim zdaniem nie ma to większego znaczenia. Jak goście zobaczą salę to opadną im szczęki i zapomną


Origami (D.G - Reden) - sala bardzo ładna, kryształowa, nowoczesna, sprawia wrażenie świeżości i czystości. Słyszałam o restauracji dużo pozytywnych opinii i byłam bardzo pozytywnie nastawiona. Ceny za menu zaczynają się już od 180 zł, które wydaje się być wystarczające. W tym jest już wystrój sali żywymi kwiatami i pokrowce na krzesła. Korkowe ok. 10% wartości wódki. Origami ma też piękny japoński ogród - niestety ostatnio podczas rozmowy z zastępcą menadżerki dowiedziałam się że ogród w czasie przyjęcia jest zamykany, co dla mnie jest niedopuszczalne, bo goście nie będą mieli gdzie wyjść... Nie podoba mi się też ustawienie orkiestry, która zazwyczaj ustawiana jest przy balkonie i tam ma być podobno parkiet to tańczenia, który moim zdaniem jest zdecydowanie za mały.


Impresja (D.G - Mydlice) - niestety ta sala kompletnie nie przypadła mi do gustu - jest w niej wszystko naciaprane, wielki misz-masz. Nie w moim stylu. Właściciel wydaje się ok, twierdzi, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Menu już od 180 zł. Są też pokoje do spania dla gości, bardzo fajne, więc to na plus. Niestety nie mogę przebrnąć przez wygląd tej sali. Ogródek też jest bardzo mały, prawie, że w ogóle go nie ma, po prostu małe wyjście na dwór, gdzie znajdują się stoliki, wszystko na asfalcie, zero trawy - na minus. Restauracja zaraz przy drodze, co chwile jeżdżą auta. Jak dla mnie odpada.


Leśna w Kazimierzu - sala mi się podoba, została niedawno odnowiona i jest czysto i przyjemnie. Duże jasne kafelki, kryształowe żyrandole, odcienie bordo. Niestety na stronie nie ma zdjęć z nową salą - warto ją zobaczyć na żywo. Menu już od 140 zł, ale za dużo tam nie ma, jest też opcja za 170 zł, która wydaje się całkiem spoko. Duży plus - pokoje do spania, jest ich dużo, bo można pomieścić nawet 30 osób. Niestety łóżka i pościel wyglądają tak, że nie bardzo miałabym się ochotę na nich położyć. Właścicielka bardzo sympatyczna, można z nią pogadać na wiele tematów, doradzi itp. Restauracja znajduje się z parku więc miejsca na spacer jest pod dostatkiem, powiedziałabym że nawet za dużo - goście się rozejdą i kto potem będzie tańczył na sali? Jest też mały ogródek przed budynkiem, gdzie można posiedzieć.


Różna Dolina w Będzinie - sala przepiękną, odcienie złota, piękne złote zasłony i lampki. Na podłodze kafelki. Z sali przechodzi się do mniejszego pokoju/salki, gdzie siedzi orkiestra/fotograf/kamerzysta i tam też mogą przesiadywać zmęczeni goście. Moim zdaniem idealna na 70-80 osób czyli dla mnie Menu za ok. 200 zł - wystarczające. Nie ma korkowego. Przed budynkiem jest średni ogródek - moim zdaniem zupełnie wystarczy. Okolica przyjemna, cicho. Właścicielka bardzo sympatyczna, odpowiada na wszystkie pytania. Niestety na minus brak noclegów i jak dla mnie cena mogłaby być ciut niższa. Mimo tego, sala jest na razie moim faworytem.

To tak ogólnie. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej pytajcie.


Mam wielki misz masz w głowie i nie wiem co wybrać, a do 2 tygodni max. muszę się zdecydować... Zastanawiam się jeszcze czy nie odwiedzić Finezji obok Pogorii 4 - mają tam noclegi, sala na zdjęciach wygląda nowocześnie, ale boje się, że będzie za duża na 70 osób. Słyszałam też, że ciężko tam jest z terminami.


lenka990 byłaś już oglądać jakieś sale?
TAaricia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 19:28   #221
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

TAaricia O ale fajna recenzja Na pewno do kilku podanych przez Ciebie sal się wybierzemy. Jeszcze nie byliśmy oglądać na żywo żadnej. Obydwoje mamy sesje ( moja ostatnia:P TŻ ma jeszcze dwie przed sobą), i dopiero po egzaminach chcemy się wybrać na oglądanie sal. Widzę, że będzie podobna liczba gości i też część z noclegiem na naszych weselach, więc mam się czym sugerować

Wiem, że będziemy uderzać do:
Anmarka do Czeladzi,
Złotego Lwa w Gródkowie,
Fenixa na Przeczycach
Dwór Hubertus w Piekarach (znajomi mieli tam wesele i byliśmy zachwyceni salą).

Pod uwagę bierzemy też BEA w DG i pewnie do Origami się przejedziamy Ale recenzję zdam dopiero w okolicach lipca
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

Edytowane przez lenka990
Czas edycji: 2014-06-02 o 19:31
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 17:02   #222
ciasteczkoweserce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza.
Wiadomości: 16
GG do ciasteczkoweserce
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cześć A o Zaciszu w Ząbkowicach co taka cisza? Macie jakieś opinie na temat tej sali? My tam planujemy wesele w 2016 roku, wydaje się być idealnie, super podejście organizatorki Ale to teraz .. A jak będzie i jest rzeczywiście?
__________________




24 września 2016
ciasteczkoweserce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 07:49   #223
kwiatowa_
Raczkowanie
 
Avatar kwiatowa_
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 146
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Dziewczyny czy moze kyoras wyrazic opinie o Villi Marina?
kwiatowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 14:01   #224
ciasteczkoweserce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza.
Wiadomości: 16
GG do ciasteczkoweserce
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Nie wiem z doświadczenia jak tam jest .. ale jak jeździliśmy oglądać sale to byliśmy tam, sala przepiękna .. ale na ilość osób max 100. I co nas też odstraszyło, że w trakcie podpisywania umowy podaje się liczbę osób. I np gdy podasz 120 osób to może przyjść tylko 10%(chyba, albo 20%) mniej. Jeżeli np z tych 120 osób przyjdzie 100 osób to płacisz za 108 osób ;/ A to już jest dodatkowo + 1760zł więcej ( bo tam chyba jest 220 od osoby) czy chcesz czy nie chcesz. Gorzej jak np się coś wydarzy(śmierć kogoś z rodziny) i wiele więcej osób nie przyjdzie to jest kasa wydana za nic .. No i żeby para młoda dostała pokój za free to trzeba też wynająć inne pokoje bo ochroniarz tylko dla młodych nie bedzie siedział i kucharki rano nie zrobią śniadania tylko dla nas .. ;/
__________________




24 września 2016

Edytowane przez ciasteczkoweserce
Czas edycji: 2014-11-05 o 14:03
ciasteczkoweserce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 14:47   #225
sylwia983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 35
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Na wesela do 70 osób warto sprawdzić lokal w Katowicach, który nazywa się Baszta. Byłam tam w maju na komunii i bardzo spodobało mi się wnętrze i wystrój sali. Poza tym jest jasno i czyściutko. Na imprezę weselną w sam raz. Nie wiem jak z menu weselnym bo w czasie komunii za dużo tego nie ma, jakiś obiad tylko plus deser ale było ok. Minusem na pewno jest że na miejscu nie ma możliwości noclegów. Tutaj można zobaczyć zdjęcia - baszta.katowice.pl jak to wszystko wygląda.
sylwia983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 11:01   #226
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Jedyną sensowną salą weselna, na ten moment, w DG jest http://www.villamarina.eu
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 10:29   #227
mona0705
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 9
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Nie polecam sali na wesele - Hotel/ Restauracja Shuma. W czasie największych upałów klimatyzacja nie działała...Z wszystkich gości lał się pot. Niezbyt estetycznie to wyglądało...Jeden taniec i każdy miał dość wiec o zabawie nie było mowy.
mona0705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 16:31   #228
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Nie polecam
Restauracja Catamaran w Dąbrowie Górniczej.Jedzenie dobre i duzo ale obsługa do bani i pan menadzer to jakas pomyłka.Dostał kase za wesele i i jego zaiteresowanie się skończyło w dniu otrzymania przelewu.A trzeba było zapłacić przed więc same wiecie.https://www.facebook.com/pages/Catam...14001871973271
Zostawiliśmy kika rzeczy w domku,które jakoś się nie odnalazły.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 18:59   #229
N_a_t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Hej szukam opinii na temat sali Pod Jesionem. Są tak skrajne opinie, że nie wiem czego się spodziewać. A może polecacie jakieś inne sale na Zagłębiu? Pozdrawiam :-*
N_a_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 22:48   #230
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez N_a_t Pokaż wiadomość
Hej szukam opinii na temat sali Pod Jesionem. Są tak skrajne opinie, że nie wiem czego się spodziewać. A może polecacie jakieś inne sale na Zagłębiu? Pozdrawiam :-*

Nie byłam w Pod Jesionem, ale słyszałam od znajomych, że jest w porządku tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość wobec właścicieli (nie znam szczegółów). Rozważaliśmy tę salę, ale znaleźliśmy ładniejszą w podobnej cenie i wyszło cudownie! Sala to Gościniec Paradise w Przeczycach nad jeziorem. Kawałek trzeba dojechać (ok 20min z Dąbrowy Górniczej) ale absolutnie warto - jest tam przepięknie i mogę polecić tę salę pod każdym względem Oglądaliśmy też Zajazd Kwadrat w Dąbrowie Górniczej - również bardzo fajna sala, przystępna cenowo i słyszałam dobre opinie. Jeśli masz mniej niż 100 gości (właściwie to polecałabym do 80 na tę salę, wydawało mi się tam ciasno) to może spodoba Ci się Różana Dolina w Będzinie, ma bardzo dobre opinie, wystrój nie w moim stylu, ale dość elegancki, przemiła obsługa.

Edytowane przez Faiza
Czas edycji: 2018-07-17 o 22:48 Powód: literówka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 17:14   #231
Dajemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 8
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Z tych sal które tutaj wymieniłyście to ja byłam w Zajeździe Kwadrat na kilku weselach i tam mi się bardzo podobało. Bardzo smaczne jedzenie, naprawdę, nie takie masowe tylko naprawdę dobrze przygotowane mają. I piękna sala
Dajemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 12:49   #232
adaadawit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Ostatnio bawiłam na weselu w sali bankietowej Aldan w Jaroszowcu Spokojnie mogę powiedzieć że to była najlepsza impreza na jakiej byłam. Sala bardzo ładnie urządzona i gustownie udekorowana. Ładna i klimatyczna okolica. Świetne jedzenie i super muzyka. Bawiliśmy się ta bardzo dobrze.
adaadawit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-14 12:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.