Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych mam i tatusiów - przed porodem, planujemy dziecko , czekamy na dziecko, będę mamą, chcę być mamą

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-02-05, 08:47   #3991
pretty_girl19892
Zakorzenienie

GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Hej
W końcu doczekalam się dzisiejszej wizyty, jakoś ostatni miesiąc mi się dłużyl
Więc kciuki za resztę dzisiejszych wizyt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 08:54   #3992
czaro_dziejkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Hej
W końcu doczekalam się dzisiejszej wizyty, jakoś ostatni miesiąc mi się dłużyl
Więc kciuki za resztę dzisiejszych wizyt

O której wizytujesz? Kciuki!

czaro_dziejkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:00   #3993
Koma1002
Zadomowienie

Dzień dobry w mroźny poniedziałek 😉
Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
To ja myślę że mimo planowanej CC wolałabym żeby samo się zaczęło. Mniejszy szok dla dzieci, mam nadzieję że brak problemów z laktacją. I najlepiej żeby zaczęło się w niedzielę. Mąż na miejscu, siostra też.

Ja to dziś na skraju wyczerpania fizycznego. Najpierw maluchy kopały do 1 tak, że zasnąć nie mogłam. O 3 zaczęły się bóle i po 4 dopiero puściły. A po 5 mloda się z placzem obudziła. Ona zasnęła, a mnie znów bolało jak zasnęłam to o 7 znów pobudka bo młoda. I nawet drzemka w dzień odpada bo 3latka już nie śpi

U mnie najprawdopodobniej tak będzie to wyglądało. Tzn.lekarz chce czekać jak najdłużej, żeby małego nie wyciągać ot tak, po prostu. Stąd o "terminie" cc porozmawiamy "na spokojnie" w 39 tygodniu.
Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Co do tej blokady na IP to nam na SR mówili że wynika to z czego innego że kobieta się uspokaja bo jest już pod opieką i znika stres związany z dojazdem, z tym czy zdąży i czy nie zacznie rodzić np w aucie. I dlatego skurcze mogą ustać na jakiś czas.

Jak dla mnie to zależy od kobiety i pewnie każda przeżywa to po swojemu

Dziś zapowiada się nudny dzień i nawet nie mam po co wyjść z mieszkania, nie wiem jak mam to wytrzymać w planach tylko zakupy internetowe, dalsze rozpakowywanie i porządki.

Że uspokaja? Ja bym obstawiala, że to adrenalina i strach 😂😂

U mnie wcale, a wcale nie będzie spokojny. Właśnie jadę na makijaż, a o 11.30 sesja ciążowa 😎 czyli urodzinowy prezent - niespodzianka od męża 😄 jakoś się tam chyba dokulam.

Pozale się też Wam....od jakiegoś czasu ból kręgosłupa jest tak silny i uciążliwy, że każdego dnia (w nocy tez) budzę się i dokładnie jakbym uczyła się chodzić na nowo...ledwo podnosze stopy- taki to ból 😭😭 nie wiem już jak dotrwam jeszcze te kilka tygodni

Koma1002 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:05   #3994
lelowa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja to dziś na skraju wyczerpania fizycznego. Najpierw maluchy kopały do 1 tak, że zasnąć nie mogłam. O 3 zaczęły się bóle i po 4 dopiero puściły. A po 5 mloda się z placzem obudziła. Ona zasnęła, a mnie znów bolało jak zasnęłam to o 7 znów pobudka bo młoda. I nawet drzemka w dzień odpada bo 3latka już nie śpi

Kurcze wspolczuje
lelowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:06   #3995
parapet
Zadomowienie

Cytat:
Mnie bardziej przeraża że miałabym w mokrych spodniach wejść na izbę przyjęć :/ mam nadzieję że dam radę się chociaż przebrać w czarne spodnie a nie paradować w mokrych jeansach.
Wtedy przynajmniej przyjęcie gwarantowane

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Mąż został dzisiaj w domu bo ma dobre go choroba rozłożyła. Ja tylko chowam się po kątach żeby się nie zarazić.

Czekam aż otworzą laboratorium bo muszę pobrać krew a taka jestem głodna że nie wiem czy wytrzymam do tej 9!
Ale patowa sytuacja z chorym mężem.
Strasznie późno otwierają laboratorium!

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Bede sie żalić: wlazło mi cos w bok (dziecko oczywiście) i nie moge juz w ogóle głęboko oddychać, bo mnie kłuje wszystko jak przy nerwobólu. Potraktowałam go z rana prysznicem, ale efekt jest taki, ze tylko bardziej nogę w tamte rejony wyprostował i czeka mnie dzien stania na baczność az nie wyjdzie.
A to łobuz Moja jest płochliwa, jak się dotknie tego, co wypchnie, to zaraz się zabiera

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Ło matko, ile potem lamentu że trzeba tapicerkę prać!
Podobno nie odpiera się łatwo i śmierdoli po jakimś czasie

Cytat:
Może się zdarzyć, że nie dotrwasz do tego 15.02. chociaż to wydaje się już tak blisko.

Ja dospałam godzinkę. Chyba mam jakąś niestrawność, przez to rano mnie poderwało Mam nawet podejrzenie od czego.

Ojoanna, ty czekasz na wózek, ja na pakę z apteki Wolałabym wózek A tak będę się zachwycać podkładami poporodowymi :P I rozkminiać pakowanko.
parapet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:07   #3996
Domi_001
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Dzień dobry w mroźny poniedziałek 😉

U mnie najprawdopodobniej tak będzie to wyglądało. Tzn.lekarz chce czekać jak najdłużej, żeby małego nie wyciągać ot tak, po prostu. Stąd o "terminie" cc porozmawiamy "na spokojnie" w 39 tygodniu.

Że uspokaja? Ja bym obstawiala, że to adrenalina i strach 😂😂

U mnie wcale, a wcale nie będzie spokojny. Właśnie jadę na makijaż, a o 11.30 sesja ciążowa 😎 czyli urodzinowy prezent - niespodzianka od męża 😄 jakoś się tam chyba dokulam.

Pozale się też Wam....od jakiegoś czasu ból kręgosłupa jest tak silny i uciążliwy, że każdego dnia (w nocy tez) budzę się i dokładnie jakbym uczyła się chodzić na nowo...ledwo podnosze stopy- taki to ból 😭😭 nie wiem już jak dotrwam jeszcze te kilka tygodni

Biedna

W PNŚ rozmawiaja O porodzie naturalnym i cesarce i hejcie na cesarke... Masakra..

Domi_001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:07   #3997
lelowa
Zakorzenienie

Cytat:
Na twardnienia to magnez. 3x2

Co do morfologii w obu szpitalach położniczych w wawie twierdzą że nie trzeba być na czczo w ciąży. Trzeba tylko do glukozy.

Heh, a u nas uparcie, ze do morfo tez na czczo, pozatym chce zrobic prywatnie glukoze z krwi i tsh to tak czy siak nie moge jesc. Jakos wytrzymam ale juz mi tak niedobrze, ze hej.
Stary 2018-02-05, 09:08   #3998
Pannkaka
Rozeznanie

Ehh, wychodzi na to, ze na tym etapie normalne pielegniarki i lekarze nie chca miec ze mna nic do czynienia Tutaj nie moge sobie sama zbadac moczu, musze isc do pielegniarki i ona to zleca. A ona zamiast po prostu wziac ode mnie probke powiedziala, ze musze isc do poloznej i teraz czekam w drugiej kolejce

Na szczescie gdzie moj laptop tam moje biuro

Cytat:
Co do tej blokady na IP to nam na SR mówili że wynika to z czego innego że kobieta się uspokaja bo jest już pod opieką i znika stres związany z dojazdem, z tym czy zdąży i czy nie zacznie rodzić np w aucie. I dlatego skurcze mogą ustać na jakiś czas.

Jak dla mnie to zależy od kobiety i pewnie każda przeżywa to po swojemu
Wlasnie mialam pisac, ze u mnie wrecz przyspieszylo na IP, ale mnie zestresowali na wejsciu - mialam tylko dostac cos przeciwbolowego i wracac do domu, a tam mi mowia 4cm i dziecko twarza albo z raczka przy glowie, ze musza drugiego lekarza sciagnac, bo pierwszy nie byl pewien
Pannkaka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:11   #3999
Wilanka
Rozeznanie

Dzień dobry

Od piątku nie miałam czasu wejść na dłużej i za to dziś nadrabialam...35 stron w aplikacji. Cieszę się że wizyty udane i wszystko ok. Widzę, że Mecassie dba o wysoki poziom adrenaliny na wątku mam nadzieję, że jest w porządku, bo wczoraj nic tu nie pisała.
Mogę się pochwalić, że skończylam prasowanie i wszystko już poukładane w komodzie. W przyszły weekend będę wreszcie klikać zamówienie z gemini i będę mogła się wziąć za pakowanie torby. No i mój gbs na szczęście ujemny ciężkie noce ostatnio, bo córka się budzi w nocy i potem przez 3 godziny nie śpi. Nie wiem już czy to taki etap, który trzeba przeczekać czy co
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

Wilanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:12   #4000
Pannkaka
Rozeznanie

U mnie ani razu nie kazali byc na czczo. Nawet glukoze mierza tylko z palca i nie na czczo (pewnie dopiero jak to by zle wyszlo to byloby dodatkowe badanie na czczo). Ciekawe, ze az tak moze sie to roznic...
Stary 2018-02-05, 09:15   #4001
Koma1002
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Ehh, wychodzi na to, ze na tym etapie normalne pielegniarki i lekarze nie chca miec ze mna nic do czynienia Tutaj nie moge sobie sama zbadac moczu, musze isc do pielegniarki i ona to zleca. A ona zamiast po prostu wziac ode mnie probke powiedziala, ze musze isc do poloznej i teraz czekam w drugiej kolejce

Na szczescie gdzie moj laptop tam moje biuro

Wlasnie mialam pisac, ze u mnie wrecz przyspieszylo na IP, ale mnie zestresowali na wejsciu - mialam tylko dostac cos przeciwbolowego i wracac do domu, a tam mi mowia 4cm i dziecko twarza albo z raczka przy glowie, ze musza drugiego lekarza sciagnac, bo pierwszy nie byl pewien
Dobrze wiedzieć, że macie też jakieś luki w tym idyllicznym systemie ochrony zdrowia 😋

Stary 2018-02-05, 09:24   #4002
Lunak
Wtajemniczenie

Lelowa, u mnie w przychodni tez przeważnie takie kolejki do pobrania. Od 7 rejestrują, od 7:15 pobierają, ale wtedy niekiedy nie ma juz jak wejść. Z tym, ze to taka wiejska przychodnia jest i tylko 2 razy w tygodniu przez 1,5 godziny pobrania są.

Czarodziejka, Koma mi juz kiedys pisała, ze ograniczenia picia na noc nic nie daje i miała racje. Ja zawsze najwiecej ja noc piłam to i tak ciezko mi zmienić przyzwyczajenie, ale ograniczać sie nie bede jesli potrzebuje.

Pannkaka, trochę taką spychologię zaczynają stosować w stosunku do Ciebie jako kobiety w zaawansowanej ciazy. No ale jak taki system to trzeba przetrwać

Juz każda z ostatnim praniem/prasowaniem/pakowaniem sie. Ja tez mam tylko wrzucić ostatni rzut pieluch i pozniej wszystko wyprasować. Musze jakoś prasowanie na siedząco rozkminić

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:28   #4003
bloody_marry
Rozeznanie

Koma, współczuję bardzo takiego bólu

Wiecie co, to bardzo głupie bo nie powinnam się przejmować opiniami innych, ale utrzymuje w tajemnicy to że będę miała CC. U mnie powodem są tachykardie, więc nie jest to powszechnie wiadome, że coś mi dokucza. Spodziewam się reakcji typu że coś sobie wymyśliłam, że chce CC dla wygody itp. a to tym bardziej mnie wkurzy że bardzo chciałam wszystko przejść jak najbardziej naturalnie i w zasadzie CC boję się bardziej niż porodu :/

bloody_marry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:31   #4004
Koma1002
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Lelowa, u mnie w przychodni tez przeważnie takie kolejki do pobrania. Od 7 rejestrują, od 7:15 pobierają, ale wtedy niekiedy nie ma juz jak wejść. Z tym, ze to taka wiejska przychodnia jest i tylko 2 razy w tygodniu przez 1,5 godziny pobrania są.

Czarodziejka, Koma mi juz kiedys pisała, ze ograniczenia picia na noc nic nie daje i miała racje. Ja zawsze najwiecej ja noc piłam to i tak ciezko mi zmienić przyzwyczajenie, ale ograniczać sie nie bede jesli potrzebuje.

Pannkaka, trochę taką spychologię zaczynają stosować w stosunku do Ciebie jako kobiety w zaawansowanej ciazy. No ale jak taki system to trzeba przetrwać

Juz każda z ostatnim praniem/prasowaniem/pakowaniem sie. Ja tez mam tylko wrzucić ostatni rzut pieluch i pozniej wszystko wyprasować. Musze jakoś prasowanie na siedząco rozkminić

Ja prasuje na siedząco i dla mnie jest super 😉 ale jestem może nieobiektywna, bo ćwiczę wszystko na nowej stacji parowej i mam z tego dużą frajdę 😆

Z piciem na noc - podtrzymuję swoje stanowisko 😎

Hmmm może uda mi się dzisiaj podejść po wyniki...ciekawe jakie cholerstwo się znowu do mnie przypałętało...

Stary 2018-02-05, 09:35   #4005
lelowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Od piątku nie miałam czasu wejść na dłużej i za to dziś nadrabialam...35 stron w aplikacji. Cieszę się że wizyty udane i wszystko ok. Widzę, że Mecassie dba o wysoki poziom adrenaliny na wątku mam nadzieję, że jest w porządku, bo wczoraj nic tu nie pisała.
Mogę się pochwalić, że skończylam prasowanie i wszystko już poukładane w komodzie. W przyszły weekend będę wreszcie klikać zamówienie z gemini i będę mogła się wziąć za pakowanie torby. No i mój gbs na szczęście ujemny ciężkie noce ostatnio, bo córka się budzi w nocy i potem przez 3 godziny nie śpi. Nie wiem już czy to taki etap, który trzeba przeczekać czy co
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

Ale super zazdroszcze, ja jeszcze wszystkiego nie uprasowalam. Robie to partiami bo ciezko mi stac juz tyle czasu, a na siedzaco niestety nie umiem. No i wymyslilam sobie, ze od razu popiore i wylrasuje wszystko co mam do rozmiaru 74, a mam tego z 7 pralek
Co do pobudek i nocnego niespania przez kilka godzin przerabialismy to samo przy mlodej, raz, ze czworki wychodzily, dwa, ze chyba taki etap byl. Chodzilam jak zombie, niewyspana i zmeczona tym wszystkim.
Stary 2018-02-05, 09:37   #4006
Domi_001
Raczkowanie

Cytat:

Wiecie co, to bardzo głupie bo nie powinnam się przejmować opiniami innych, ale utrzymuje w tajemnicy to że będę miała CC. U mnie powodem są tachykardie, więc nie jest to powszechnie wiadome, że coś mi dokucza. Spodziewam się reakcji typu że coś sobie wymyśliłam, że chce CC dla wygody itp. a to tym bardziej mnie wkurzy że bardzo chciałam wszystko przejść jak najbardziej naturalnie i w zasadzie CC boję się bardziej niż porodu :/

Ja uważam że nie ma się czego wstydzić. jednak ludzie są głupi i potrafią zranić niepotrzebnym komentarzem. Będzie tak żeby jak najlepiej wyszło dla Ciebie i malenstwa. I tylko o tym myśl. Że cc będzie pieknym wstepem do wspolnego zycia i tylko to się liczy

Domi_001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:38   #4007
ScarlettO
Wtajemniczenie

Cytat:

My mieszkamy teraz w mniejszym miescie, są dwa szpitale, i polonica zawsze wiozą do tego akurat gdzie nie chce rodzić. Bo tylko tam mają sor i stacje wyjazdową karetek. Więc ja mam plan jechać taxi jeśli mąż będzie w pracy. A że miasto małe to pewnie nie każda taxi ma terminal, a ja nigdy nie mam gotówki, więc wymyśliłam że na lodówce przyczepiamy kopertę z gotówką w środku

Dzień dobry z rana

Dobry pomysł z ta gotówka - ściągnę sobie

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Znowu słaba noc za mną chociaż skurczu łydki nie miałam ani jednego

Mąż został dzisiaj w domu bo ma dobre go choroba rozłożyła. Ja tylko chowam się po kątach żeby się nie zarazić.

Czekam aż otworzą laboratorium bo muszę pobrać krew a taka jestem głodna że nie wiem czy wytrzymam do tej 9!

Dziś w planach mam odwiedzenie pracy, muszę zawieźć L4 i z ciekawością zobaczę co się tam dzieje

To uważaj na siebie
Choc u mnie TZ był chory przez cały tydzień, był na l4, a jak wyzdrowiał to ja sie rozchorowałam :/ takze coz...

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Znowu miałam tragiczną noc, biodra tak mnie bolą, że chyba nie wstanę z łóżka, dawać mi tu kuriera z wózkiem na poprawę humoru

Ja mam ciągle nadzieję, że jednak będzie to cc, nic się wcześniej nie zacznie i po prostu pojadę sobie z tz w wyznaczonym dniu na spokojnie, przygotowana, niczego nie zapomnę itd żadnych karetek czy taxi albo dzwonienia do taty, bo wody odeszły, a tz w pracy
Nam na sr mówili ze zawsze lepiej jak akcja sie sama zacznie, nawet przy cc. Mniejszy szok i dla organizmu i dla dziecka, choc wiadomo ze nie zawsze jest taka możliwość...

Cytat:
Ja częściej odnośnie wód słyszę, że była to jedna wielka fala, jakby ktoś kubeł wody wylał (koleżanki, teściowa). Jedyną historię inną od pozostałych słyszałam od mojej mamy, która mówiła, że jej odeszło tyle wód, że chyba nawet pół szklanki by nie było

Lunak, będziesz miała prosty kręgosłup od dziecia
Wiem o czym mówisz - ja też mam często coś takiego

Z tym ze to nam moze sie wydawac ze tych wód jest dużo jak wylejesz szklankę wody na kafelki to tez bedzie jej dużo przecież
Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Nam jeszcze polozna mowila odnosnie tych blokad ze przy rozwarciu sa dwa progi kiedy akcja moze spowolnic - 4 i 7 cm. Ale nie zawsze
Miejmy nadzieje ze nas ominą wszelkie blokady

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Dzień dobry w mroźny poniedziałek

Że uspokaja? Ja bym obstawiala, że to adrenalina i strach

U mnie wcale, a wcale nie będzie spokojny. Właśnie jadę na makijaż, a o 11.30 sesja ciążowa czyli urodzinowy prezent - niespodzianka od męża jakoś się tam chyba dokulam.

Pozale się też Wam....od jakiegoś czasu ból kręgosłupa jest tak silny i uciążliwy, że każdego dnia (w nocy tez) budzę się i dokładnie jakbym uczyła się chodzić na nowo...ledwo podnosze stopy- taki to ból nie wiem już jak dotrwam jeszcze te kilka tygodni

O, ja mam sesje ciążowa za tydzień w Walentynki takze cieszę sie, ze nie ja jedyna w takim odległym terminie

i wszystkiego najlepszego

Współczuje tego bólu kręgosłupa

Cytat:

Kochana, ale to dla Twojego zdrowia i zdrowia Twojego maleństwa, powinnaś miec takie opinie głęboko w zreszta to nie ich interes jak bedziesz rodzic, nawet jakbyś chciała miec cc na życzenie :|

Hej
U mnie nadal okropny ból gardła, o 15 mam wizytę u internisty, mam nadzieje ze wykluczy wszelkie zapalenia itp i to tylko przeziębieniowe. Przeraża mnie ze miałabym na tym etapie trafić do szpitala
ScarlettO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:43   #4008
Pannkaka
Rozeznanie

Koma, wspolczuje tego bolu... Juz sie chyba pytalam, a moze jak zwykle tylko mi sie wydaje, ale czy planujesz kp? Czy ze wzgledu na potrzebne leki przeciwbolowe raczej mm?
Stary 2018-02-05, 09:46   #4009
alleyezonme
Zakorzenienie

Uff, ja już po pobraniu. Można jeść zawsze rzucam się na jedzenie jak bym tydzień nie jadła po tych badaniach

Zaraz trzeba się zbierać do pracy w końcu odwiedzić stare śmieci.

U nas dziś mróz! Zima wraca?

Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:47   #4010
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie

GG do xxxJuanaxxx

pretty - kciuki za wizytę!

asiula - dzięki za rade! zwiększam zatem magnez i zobaczymy co się będzie działo. Jak będzie to uciążliwe nadal zadzwonię do gin, a na razie czekam na poniedziałkowa wizytę. Zresztą u mnie dziś 36+4 wiec na szczęście bliżej niż dalej

Co do prania - teraz piore nasze rzeczy. A z dziecięcych zostalo mi pol pralki ubranek, pralka pieluchy +przescieradła no i jeszcze pokrowiec na materac jak materac do mnie dojedzie Ja piore i prasuje na razie tylko do 74 Aaaa i jeszcze 2 pralki rzeczy mam do wyprasowania ale to dzisiaj pójdzie raz-dwa. Uwielbiam prasować te malutkie rzeczy

ScarlettO - Zdrówka!

xxxJuanaxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:49   #4011
czaro_dziejkaa
Zadomowienie

Koma, wspolczuje bólu. Biedna jesteś okropnie Pochwal się nam koniecznie efektami sesji, na pewno będzie pięknie

Bloody Mary, naprawdę się nie przejmuj. Ja uważa , ze to jak kobieta rodzi czy karmi to jest tylko i wyłącznie jej sprawa, a zazwyczaj najwięcej do powiedzenia maja osoby z którymi nie mamy jakiegoś bliskiego kontaktu.
Ja pamiętam jak mnie wkurzaly pytania czy kp w sumie obcych mi ludzi, jakiś dalszych sąsiadek czy znajomych. A co ich to obchodzi w ogóle. Czy ja kogoś obcego pytam ile razy w tygodniu np sypia z mężem?

czaro_dziejkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 09:52   #4012
pretty_girl19892
Zakorzenienie

GG do pretty_girl19892

Cytat:
Ja dzisiaj w planach mnóstwo rzeczy - przepakowanie toreb do szpitala (bo w te które się spakowałam nie mieszczę się ), wypranie pościeli, zrobienie dzieciowego najostatniejazego prania , zrobienie zakupów do czwartku (w czwartek mam wizytę więc i tak będę musiała się ruszyć z domu ) i jak zdążę to poprasowanie jeszcze kilku pieluch (prasowanie pieluch strasznie opornie mi idzie...).
Miłego dnia

Ja pieluchy właśnie najbardziej lubię prasowac 😁 są duże i nie mają tylu zagiec

PM 2017
Stary 2018-02-05, 09:55   #4013
lelowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Bloody Mary, naprawdę się nie przejmuj. Ja uważa , ze to jak kobieta rodzi czy karmi to jest tylko i wyłącznie jej sprawa, a zazwyczaj najwięcej do powiedzenia maja osoby z którymi nie mamy jakiegoś bliskiego kontaktu.
Ja pamiętam jak mnie wkurzaly pytania czy kp w sumie obcych mi ludzi, jakiś dalszych sąsiadek czy znajomych. A co ich to obchodzi w ogóle. Czy ja kogoś obcego pytam ile razy w tygodniu np sypia z mężem?
Dokladnie Tez nie rozumiem co to kogo obchodzi jak ktos rodzil czy jak karmi. Wazne, ze dziecko zdrowe i szczesliwe. Za przeproszeniem rzygac sie chce czytajac na fb wkolko te same tematy na dzieciowych stronach o wydobycinach, kp kontra mm itp, tylko nakrecaja gownoburze.
Stary 2018-02-05, 09:56   #4014
pretty_girl19892
Zakorzenienie

GG do pretty_girl19892

Cytat:
O której wizytujesz? Kciuki!

Dopiero o 16 😏
Ale wcześniej idę do galerii to może jakoś czas szybciej zleci

PM 2017
Stary 2018-02-05, 09:56   #4015
lelowa
Zakorzenienie

Prettygirl kciuki!
Stary 2018-02-05, 10:01   #4016
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Kokoszę się nadal w łóżku, poczytałam trochę książki o kp i powinnam wstać i zacząć gotować ciecierzycę na zupkę ciekawa jestem smaku gotowego obiadu

Ja się zaczynam bać cc mimo że sama chciałam ale dziecko i tak jest duże więc mnie nie ominie Ale po prostu się martwię o kp kiedy wszystko boli i ciągnie i niestety mam jakieś wyobrażenie o bólu przez operację wyrostka

Ilsa Lund jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 10:03   #4017
Wilanka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ale super zazdroszcze, ja jeszcze wszystkiego nie uprasowalam. Robie to partiami bo ciezko mi stac juz tyle czasu, a na siedzaco niestety nie umiem. No i wymyslilam sobie, ze od razu popiore i wylrasuje wszystko co mam do rozmiaru 74, a mam tego z 7 pralek
Co do pobudek i nocnego niespania przez kilka godzin przerabialismy to samo przy mlodej, raz, ze czworki wychodzily, dwa, ze chyba taki etap byl. Chodzilam jak zombie, niewyspana i zmeczona tym wszystkim.
Ja też partiami prasowalam. Ja tak mam mniej więcej do 68 i niektóre 74 bo wiadomo, że rozmiar rozmiarowi nie równy. Powoli i też wszystko zrobisz no właśnie się skłaniam ku temu że mała taki etap teraz ma, bo zęby to na pewno nie są. Zostały trójki i piątki do wyjścia , ale nic tam na razie nie widać.
Cytat:

Oczywiście, że nie powinnaś się przejmować tym bardziej, że to przecież nie jest twoje widzimisię, tylko chodzi o zdrowie twoje i maleństwa.
A zawsze ktoś będzie się czepiał i krzywo patrzal. To jest jakieś odwieczne piętnowanie sn i cc, tak samo kp i mm. Nigdy nie dogodzisz wszystkim. Trzeba robić tak, żeby nam było dobrze, a inni niech się zajmą sobą.

Edytowane przez Wilanka
Czas edycji: 2018-02-05 o 10:05
Wilanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 10:07   #4018
Lenka_007
Zakorzenienie

GG do Lenka_007

U mnie dziś noc nawet dobra. wstawałam tylko 3 razy.
Ja się nastawiam że do szpitala zawiezie mnie mąż ale u niego powrót z pracy przez całe miasto zajmuję co najmniej 35 min. Najwyżej będę dzwoniła po brata

Ja wizytuję o 15 już się nie mogę doczekać A teraz chyba wstawię jakieś pranie bo poprałam tylko te najmniejsze rzeczy a widzę że wy szalejecie i z większymi ciuszkami
Stary 2018-02-05, 10:07   #4019
bloody_marry
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Ja uważam że nie ma się czego wstydzić. jednak ludzie są głupi i potrafią zranić niepotrzebnym komentarzem. Będzie tak żeby jak najlepiej wyszło dla Ciebie i malenstwa. I tylko o tym myśl. Że cc będzie pieknym wstepem do wspolnego zycia i tylko to się liczy

Cytat:

Macie rację, ja to nawet w teorii wiem tylko że jestem taka mądra w teorii, jednak moja emocjonalność wygrywa i najpierw sobie pobecze a potem sobie uświadamiam że takie gadki spuszczam na bambus.

Kiedyś nie było takiego problemu bo o ciąży i macierzyństwie rozmawiało się w gronie najbliższych np. z mamą, przyjaciółka. A dzisiaj to przelotnie spotkana daleka znajoma nie ma oporów żeby zapytać o szczegóły mojej ciąży i jeszcze ma dla mnie jakies złote rady. Już nie wspomnę jak faceci wymarzają się nt. ciąży bo np. ich siostra rodziła 5 lat temu. Wrr.

Pytanie co do termometrów bezdotykowych - tutaj polecalyscie głównie microlife ale czy ktoś ma inny i jest zadowolony? Microlife ma dużo złych opinii, zwłaszcza przez długi czas mierzenia. Będę wdzięczna za rady

bloody_marry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 10:20   #4020
Lunak
Wtajemniczenie

Pretty, Lenka, kciuki juz zaciśnięte

Czarodziejka, mysle dokładnie tak samo jak Ty. Co kogo to obchodzi. Ja jeszcze zauważyłam, ze denerwuje mnie ciagle pytanie czy dziecko mnie kopie. Z kim sie nie zobaczę i to nie wazne czy codziennie, raz na tydzien czy raz w miesiącu to zawsze musi paść to pytanie. Nosz kurczaczek, żywy człowiek tam siedzi to jasne, ze sie rusza.

Lunak jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości