*** Kosmetyki propolisowe *** - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-13, 11:18   #1
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile

*** Kosmetyki propolisowe ***


Natknęłam się parę dni temu w łazience na maść propolisową Akurat na czole wyszedł mi paskudny syfek, w którym zebrała się ropa Za radą mamy posmarowałam maścią i po 2 dniach w miejscu jest jeszcze zaczerwienienie, ale wszystko szybko i ładnie się goi W sumie na tej maść nie pisze nic konkretnego. Dwa zdania na temat smarowania na podrażnioną skórę i tyle. Czy Wy macie jakieś doświadczenia z produktami propolisowymi? Na google natknęłam się na tą stronkę: http://sklep.kamianna.pl/index.php?catID=1&prodID=2 z kosmetykami propolisowymi. Tanie, ale ciekawe czy skuteczne i nie zaszkodzą wrażliwej i tradzikowej cerze Może ktoś używał
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 19:22   #2
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

cześć
kiedyś kupiłam sobie(a właściwie tata mi kupił) na targach "ekologicznych" mydło z tej strony, szampon tej samej firmy i krem, nazywał się "krem Egiptu" z Kleopatrą na opakowaniu ale jakiej firmy nie wiem, bo wyrzuciłam pudełko - może Apis?Bartpol?
mydło nie zachwyciło mnie, używałam je do mycia ciała, do twarzy się bałam, szybko się rozmiękczyło, nie widziałam różnicy w wyglądzie skóry, szampon może być (chociaż wcale nie łagodny- z SLS jeśli dobrze pamiętam) a kremik był nawet przyjemny, treściwy w miarę, ale szybko się wchłaniał, stosowałam go jesienią i dobrze się sprawował, chociaż nie aż tak żeby chciało mi się go szukać w Internecie
muszę wypróbować tę maść propolisową, ale i tak najlepiej na mnie działa miód aplikowany doustnie
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 07:04   #3
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
cześć
kiedyś kupiłam sobie(a właściwie tata mi kupił) na targach "ekologicznych" mydło z tej strony, szampon tej samej firmy i krem, nazywał się "krem Egiptu" z Kleopatrą na opakowaniu ale jakiej firmy nie wiem, bo wyrzuciłam pudełko - może Apis?Bartpol?
mydło nie zachwyciło mnie, używałam je do mycia ciała, do twarzy się bałam, szybko się rozmiękczyło, nie widziałam różnicy w wyglądzie skóry, szampon może być (chociaż wcale nie łagodny- z SLS jeśli dobrze pamiętam) a kremik był nawet przyjemny, treściwy w miarę, ale szybko się wchłaniał, stosowałam go jesienią i dobrze się sprawował, chociaż nie aż tak żeby chciało mi się go szukać w Internecie
muszę wypróbować tę maść propolisową, ale i tak najlepiej na mnie działa miód aplikowany doustnie
Nawet nie przyglądałam się tej maści Ale sprawdziłam i pisze pasieka Barć maść propolisowa 7%

Czyli wygląda na to, ze poza maścią inne kosmetyki są przeciętne Dziękuję za informacje

A co do miodku dla mnie stanowczo za słodki, ale używam namiętnie na suche usta

Ps. A ten kremik to chyba o ten chodzi: http://pszczelnictwo.com.pl/sklep/pr...roducts_id=221 Skład niezbyt zachęcający. Paraffinum Liquidum niestety mnie zatyka.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 07:59   #4
narzeczona z Lamermooru
Raczkowanie
 
Avatar narzeczona z Lamermooru
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 145
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Używałam sztyftu z propolisem, nawilzał średnio, ale leczył spierzchniecia skórek.
__________________

narzeczona z Lamermooru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 10:35   #5
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
cześć
kiedyś kupiłam sobie(a właściwie tata mi kupił) na targach "ekologicznych" mydło z tej strony, szampon tej samej firmy i krem, nazywał się "krem Egiptu" z Kleopatrą na opakowaniu ale jakiej firmy nie wiem, bo wyrzuciłam pudełko - może Apis?Bartpol?
mydło nie zachwyciło mnie, używałam je do mycia ciała, do twarzy się bałam, szybko się rozmiękczyło, nie widziałam różnicy w wyglądzie skóry, szampon może być (chociaż wcale nie łagodny- z SLS jeśli dobrze pamiętam) a kremik był nawet przyjemny, treściwy w miarę, ale szybko się wchłaniał, stosowałam go jesienią i dobrze się sprawował, chociaż nie aż tak żeby chciało mi się go szukać w Internecie
muszę wypróbować tę maść propolisową, ale i tak najlepiej na mnie działa miód aplikowany doustnie
Producentem kremu jest Korana, a w jego składzie nie ma propolisu.
Mam tonik propolisowy tej firmy. Pachnie przyjemnie propolisem i ziołami, nie nawilża, raczej lekko ściąga, pozostawiając lepką warstwę. Trudno mi coś powiedzieć o właściwościach antybakteryjnych, bo używam go sporadycznie.
Maścią propolisową smaruję spierzchnięte wargi (7%).

W Apidermie Bartpolu oprócz propolisu (10%) jest olejek rozmarynowy.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 11:23   #6
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Maścią propolisową smaruję spierzchnięte wargi (7%).
Ta maść rzeczywiście taka tłusta jest i gdyby nie fakt, że jestem u rodziców i nie mam ze sobą swoich kosmetyków w życiu bym jej gdzie indziej niż na wargi nie nałożyła Do tago bardzo podoba mi się jej zapach
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 14:59   #7
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

z propolisem radze uwazac,jest silnie uczulajacy,moja mama kiedys leczyla sie propolisem na prawie wszystko i nawet maseczki do twarzy z propolisem robila i uwazala ze jej bardzo poprawia cere i mnie tez na taka meseczke namowila ,wygladalam jak pokasana przez pszczoly,skora strasznie piekla i bable okrutne,moze by bylo to smieszne ale zdarzylo sie pare godz.przed moim slubem i wtedy mi do smiechu nie bylo,na szczescie do slubu mialam juz tylko czerwonawe placki zakryte makijazem,ale swoje podzylam
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 20:24   #8
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Czyli wygląda na to, ze poza maścią inne kosmetyki są przeciętne Dziękuję za informacje

Nie ma za co , ale kremów z tej strony nie używałam, może są dobre?

Ps. A ten kremik to chyba o ten chodzi: http://pszczelnictwo.com.pl/sklep/pr...ducts_id=2 21 Skład niezbyt zachęcający. Paraffinum Liquidum niestety mnie zatyka.
tak, to właśnie ten; mnie parafina też zatyka, a ten krem nie; jest przyjemny w stosowaniu, jak już pisałam
a, i na targach kosztował 11 zł, a nie 17 jak w tym sklepie

a miód też na suche usta kładę, tylko ciężko mi poczuć jego kojące działanie, bo zaraz go zjadam
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:33   #9
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
Czyli wygląda na to, ze poza maścią inne kosmetyki są przeciętne
Maść propolisowa została mi podarowana kiedy miałam dosyć przykry problem z czyrakiem na udzie...musze przyznać, że poradziła sobie nieźle. "Wyciagnęła" wszystko na wierzch, tak, że skóra szybko się oczyściłą, zagoiła i było po sprawie. Myślę, ze sprawdziłaby się na podskórnych gulach.
Oczywiście, jeśłi ktoś jest uczulony na miód, pyłek kwiatowy itp. - propolis odpada.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:47   #10
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Cytat:
Napisane przez grazia Pokaż wiadomość
z propolisem radze uwazac,jest silnie uczulajacy,moja mama kiedys leczyla sie propolisem na prawie wszystko i nawet maseczki do twarzy z propolisem robila i uwazala ze jej bardzo poprawia cere i mnie tez na taka meseczke namowila ,wygladalam jak pokasana przez pszczoly,skora strasznie piekla i bable okrutne,moze by bylo to smieszne ale zdarzylo sie pare godz.przed moim slubem i wtedy mi do smiechu nie bylo,na szczescie do slubu mialam juz tylko czerwonawe placki zakryte makijazem,ale swoje podzylam
Zwłaszcza przed takim ważnym wydarzeniem lepiej nie testować nowych kosmetyków Koleżanka na wesele też chciała się "upiększyć" i zrobiła sobie maseczkę ogórkową - na miejscu gdzie położyła ową maseczkę wyszły jej małe, czerwone krosteczki

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
a miód też na suche usta kładę, tylko ciężko mi poczuć jego kojące działanie, bo zaraz go zjadam
Dlatego lepiej zaopatrzyć się w maść propolisową W smaku nie jest dobra

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Maść propolisowa została mi podarowana kiedy miałam dosyć przykry problem z czyrakiem na udzie...musze przyznać, że poradziła sobie nieźle. "Wyciagnęła" wszystko na wierzch, tak, że skóra szybko się oczyściłą, zagoiła i było po sprawie. Myślę, ze sprawdziłaby się na podskórnych gulach.
Oczywiście, jeśłi ktoś jest uczulony na miód, pyłek kwiatowy itp. - propolis odpada.
Mi też już wszystko ładnie się zagoiło Skóra jest jeszcze zaczerwieniona, ale sądze, że to tylko kwestia czasu i szybko wszystko wróci do normy
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 15:54   #11
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Dlatego lepiej zaopatrzyć się w maść propolisową W smaku nie jest dobra

Mi też już wszystko ładnie się zagoiło Skóra jest jeszcze zaczerwieniona, ale sądze, że to tylko kwestia czasu i szybko wszystko wróci do normy[/quote]
Chyba kupię tę maść na usta i upartego pryszcza ciągle mi się robi i nic na niego nie działa; a maści pewnie nie będę już zlizywała z ust



Producentem kremu jest Korana, a w jego składzie nie ma propolisu.[quote mentha]

Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Polyglycerin-3-Metyl, Glucose Distearate, Decyl Oleate, Glyceryl Stearate, Grape Seed Oil, Cyclomethicone, Dicaprylyl Ether, Shea Butter, Cetyl Alcohol, Bixa Orellana Seed Oil, Propylene Glycol, Nynphaea Cearulea Flower Extract, Mel Extract, Sweat Almond Extract, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Wheat Milk, Caesalpinia Spinosa Oligosaccharides, Caesalpinaspinosa Gum, Rose Distillate, Cera Alba, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Menthyl, Propyl - Paraben, Parfum, Hexyl Cinnamyl, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Geraniol, Citronellol, Linalool, Isomethylionone, Limonene,Citral, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol

Ma ekstrakt z miodu, choć niezbyt dużo
i cera alba - wybielony na słońcu lub za pomocą substancji chemicznych wosk pszczeli
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 07:54   #12
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
Chyba kupię tę maść na usta i upartego pryszcza ciągle mi się robi i nic na niego nie działa; a maści pewnie nie będę już zlizywała z ust
Nie jest droga, a może pomóc A co do smarowania ust to wolę jednak zwykłą wazelinę
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 16:54   #13
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

a czy można ją kupić w "zwykłych" aptekach? byłam wczoraj i spytałam się o tę maść, a pani spojrzała na mnie i powiedziała że nie było nigdy czegoś takiego ; gdzie kupują ją Twoi rodzice?
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 10:40   #14
Morunda
Raczkowanie
 
Avatar Morunda
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 97
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

kosmetyki propolisowe najlepiej kupic w specjalnych sklepikach "pszczelarskich", niestety nie ma ich za wiele..A jezeli nie znajdziesz takiego, mozna popytać w aptece.Pamietaj tylko że propolis, jak zreszta inne środki pochodzące z ula uczula i nie nadaje sie kazdemu.
Morunda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 17:44   #15
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
a czy można ją kupić w "zwykłych" aptekach? byłam wczoraj i spytałam się o tę maść, a pani spojrzała na mnie i powiedziała że nie było nigdy czegoś takiego ; gdzie kupują ją Twoi rodzice?
Jestem daleko od rodziców, ale zadzwonie i się zapytam Pewnie mama kupiła w sklepie zielarskim
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 18:43   #16
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

ta maść 7% propolisowa z firmy Barć jest rewalacyjna jak mi coś wyskoczy na twarzy
też kupiła mi ją moja mama - opakowanie i spore i starczy mi na bardzooo długo
czasem używam jej jak mi jakiś gigant (zwłaszcza przed okresem) wyskoczy i maść ładnie goi zaczerwienie praktycznie od razu, a po dwóch dniach nie ma po syfku śladu
kiedyś ta maść jako jedyna (!!!) poradziła sobie z podskórną grudką, która była twarda a wycisnąć jej się nie da, w dodatku ta grudka dość spora była - zrobiła mi się na brodzie, posmarowałam ją ta maścią i nie wierzyłam własnym oczom - grudka się po prostu rozpłynęła!


edit:
moja maść była kupiona w aptece, tylko mama mówiła,że jak poszła do apteki to jej akurat nie mieli, ale sprowadzili na drugi dzień
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 19:17   #17
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
byłam u rodziców i nie miałam dostępu do internetu
jutro rozpocznę wielkie poszukiwania tej maści, dobrze że się ociepla już, bo czuję, że będę musiała pochodzić długo
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 21:07   #18
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

ja tez slyszalam o tym propolisie, jednak mama mnie troche nastraszyla i nie odwazylam sie go zastosowac . boje sie eksperymentow na buzi.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 06:07   #19
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja tez slyszalam o tym propolisie, jednak mama mnie troche nastraszyla i nie odwazylam sie go zastosowac . boje sie eksperymentow na buzi.
Czym Cię nastraszyła i skąd wzięła takie straszne informacje

Mi nic nie jest Może mamie chodziło o uczulenie, ale przecież nie każdy musi być uczulony na propolis Dla mnie osobiscie maść jest bardzo dobra
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 08:45   #20
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja tez slyszalam o tym propolisie, jednak mama mnie troche nastraszyla i nie odwazylam sie go zastosowac . boje sie eksperymentow na buzi.
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Czym Cię nastraszyła i skąd wzięła takie straszne informacje

Mi nic nie jest Może mamie chodziło o uczulenie, ale przecież nie każdy musi być uczulony na propolis Dla mnie osobiscie maść jest bardzo dobra
też myślę, że chodzi o uczulenie, w końcu są ludzie mający uczulenia na propolis
dla mnie ta maść z firmy barć jest rewelacyjna
po prostu wszystkie inne mazidła nasyfki jej nie dorównują, przepięknie goi mi zaczerwienienia i likwiduje wypryski, a po drugie robi to w bardzo krótkim czasie
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 22:15   #21
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

dziewczyny, rozczarowałam się , wczoraj znalazłam maść w sklepie zielarskim, były dwa rodzaje, wzięłam tę z większymi procentami , (Herbapol 4%, druga firmy Farmapia - 7%), nie było tej zachwalanej przez Was,
w domu przeczytałam skład (petrolatum, lanolin, propolis concentrate)i boję się ją używać, mam chyba uczulenie na lanolinę, no a petrolatum też mi się średnio podoba raczej nie użyję jej do twarzy, może do ciała kiedyś się odważę
ech, a miało być tak pięknie
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 07:59   #22
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

oczywiscie, ze chodzi o uczulenie. tylko, ze ja nie mowie o masci, ale o samym propolisie, ktory jakos tam sie przygotowuje i potem pije. jest u mnie w domu ten propolis, ale jak widac nadal lezy nieuzyty.

dhama ojoj!!! ja takich rozczarowan to juz sporo przezylam .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 13:19   #23
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
dziewczyny, rozczarowałam się , wczoraj znalazłam maść w sklepie zielarskim, były dwa rodzaje, wzięłam tę z większymi procentami , (Herbapol 4%, druga firmy Farmapia - 7%), nie było tej zachwalanej przez Was,
w domu przeczytałam skład (petrolatum, lanolin, propolis concentrate)i boję się ją używać, mam chyba uczulenie na lanolinę, no a petrolatum też mi się średnio podoba raczej nie użyję jej do twarzy, może do ciała kiedyś się odważę
ech, a miało być tak pięknie
Nie zwracałam uwagi na sklad tej maści i nie wiem czy różni się od tej ktorą kupiłaś. Nie mam możliwiości sprawdzenia, bo maść została u rodziców

No cóż jak nie spróbujesz to się nie przekonasz czy działa Może nie koniecznie na twarz, może posmaruj np. dekold żeby sprawdzić czy nie masz uczulenia
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 17:31   #24
werona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Ja znalazłam maść na tej stronie.

http://www.calivita.abc24.pl/default...8071&pro=92909

To jest sklep z naturalnymi witaminami i suplementami. Nie widzę dokładnie składu maści ale podejrzewam,że nie ma w niej chemii.Można dowiedzieć się telefonicznie.
Jest droższa,ale może skuteczniejsza.
werona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 08:07   #25
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

a czy takie masci propolisowe to przypadkiem nie zapychaja, gdyz zauwazylam na zdjeciu, ze ta masc jest bardzo tlusta i wyglada jak wazelina .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 08:39   #26
werona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Ale takie maści stosuje się chyba tylko punktowo . I to, o ile ktoś nie ma uczulenia.
werona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:05   #27
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

cześć dziewczyny, moja pierwsza maść leży sobie w łazience, ale ostatnio byłam w Wiśle i na straganie zobaczyłam kosmetyki propolisowe w tym maść firmy Barć, chwaloną przez Was; chociaż Pani dała mi ulotkę do niej, nie było składu nigdzie; przez jakiś czas nie miałam jej jak wypróbować, taka dziwna skóra mi się zrobiła bez jednego pryszcza nawet , no ale teraz coś mi chciało wyskoczyć i posmarowałam się tą maścią, i faktycznie następnego dnia było już dużo lepiej!!to działa!
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:27   #28
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Cytat:
Napisane przez werona Pokaż wiadomość
Ale takie maści stosuje się chyba tylko punktowo . I to, o ile ktoś nie ma uczulenia.
tak, ja ją stosuję punktowo
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 23:55   #29
ANovice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

Czesc, wybaczcie ze odkopuje tak stary temat aczkolwiek mam pare pytan z nim zwiazanych, no i licze na szybka pomoc

Ostatnio w moje rece trafila Masc Propolisowa 7%. Tak sie sklada, ze mam troche ranek na twarzy, coz, nie najlepsza cera. Smaruje sie juz drugi dzien, akurat siedze w domu wiec moge miec to na sobie w tym nonstop, ale no, nie widze zadnych wiekszych efektow

Czas odpowiedzialby mi na pytanie po jakim okresie widac poprawe, ale jestem bardzo ciekawski i niecierpliwy wiec pytam was. Poza tym, napisane jest w instrukcji by smarowac sie trzy razy dziennie. Ok, ale czy przed kolejnymi razami powinienem zetrzec/wyplukac twarz czy tez nakladac na siebie kolejne warstwy? Tak samo jak ide spac, lepiej po prostu zetrzec czy umyc dobrze buzie?

Mala aktualizacja, co dziwne w pewnych miejscach gdzie sie posmarowalem dokucza mi swedzenie, dosyc nieprzyjemne. Nie wiem, czy za duzo sobie nalozylem, czy co, ale wydaje mi sie ze nie mam uczulenia na zaden skladnik. Miod wcinam sobie normalnie od zawsze :<

Edytowane przez ANovice
Czas edycji: 2015-04-16 o 12:30
ANovice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 08:57   #30
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: *** Kosmetyki propolisowe ***

W tej maści (sama się nad nią zastanawiam) jest też bodajże wazelina, lanolina(?) , które wiele osób mogą ''zapychać''.
Ja tylko ze względu na nie - boje się kupić maści. A kusi, kusi.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-23 09:57:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.