Trwała - zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-23, 12:14   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Trwała - zbiorczy


Mam długie włosy. Zrobiłam sobie trwałą i jestem bardzo zadowolona bo moje proste z natury włosy fajnie się teraz kręcą. Poza tym, co niemniej ważne, nie przetłuszczają się już tak szybko. Wiem jednak, że trwała tak jak inne zabiegi niszczy włosy. Chciałabym je dobrze pielęgnować by nie okazało się, że po zejściu trwałej moje włosy są tragiczne. Proszę o radę jakich szamponów używać, odżywek, balsmów, a także kosmetyków, które podkreśliłby skręt.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-23, 12:14   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
trwała

Mam długie włosy. Zrobiłam sobie trwałą i jestem bardzo zadowolona bo moje proste z natury włosy fajnie się teraz kręcą. Poza tym, co niemniej ważne, nie przetłuszczają się już tak szybko. Wiem jednak, że trwała tak jak inne zabiegi niszczy włosy. Chciałabym je dobrze pielęgnować by nie okazało się, że po zejściu trwałej moje włosy są tragiczne. Proszę o radę jakich szamponów używać, odżywek, balsmów, a także kosmetyków, które podkreśliłby skręt.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-08, 12:48   #3
mayah6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 8
Trwała - zbiorczy

Witam i Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Mam cienkie i proste wlosy. Ładnie wyglądają gdy lekko się
kęcą, tylko ze ciągłe nawijanie ich na wałki niszczy je..i jest zbyt meczące. Myslałam więc o delikatnej trwałej na grube walki.ale cz ona nie zniszcy mi wlosow? jak dlugo sie utrzyma? Czy bedzie wygladac naturalnie? A moze wybrac headlines?
Pomocy!!!
Był okres kiedy myslałam o ich przedłuzeniu lub zagęszczeniu, ale zdecydowanie ladniej wygladam w "falowanych" włosach..
Co radzicie??
Chciałabym żeby moje włosy wyglądały podobnie jak na zdjęciu(patrz."Włosy"-"Loki jak marzenie"-zdjęcie 9(ostatnie))
BUŹKA

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-12-08 o 20:27 Powód: Zmiana tytułu
mayah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-08, 13:22   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: HEADLINE?? TRWAŁA??

Maju jesli chcesz, zeby wlosy sie tylko lekko falowaly to polecam raczej headline. Trwala, zwlaszcza na cienkie wlosy, nawet ta na grubych walkach moze Ci je bardziej pokrecic niz chcesz.

Tylko powiedz dokladnie fryzjerowi na jakim efekcie Ci zalezy. Ale niewykluczone, ze potem tak czy inaczej bedziesz musiala po myciu glowy wlosy zakrecac na grube walki, zeby fale byly ladniejsze. Plusem jest to, ze wlosy na pewno sie mniej przetluszczaja i efekt jest duzo trwalszy.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-08, 13:51   #5
mayah6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 8
Re: HEADLINE?? TRWAŁA??

To może jednak lekka trwała.W artykule czytałam, że są ich różne rodzaje.Nie chce mieć baranka, ale nie chcę też wciąż nakręcać ich na wałki. Najlepiej, umyć, nie czesać, wgnieść płyn do układania, spiąć klamrą w "artystyczny nieład" i do pracy.
Chodzi też o to, aby sprawiały wrażenie, że jest ich wiecej.
Buźka pa [img]icons/icon7.gif[/img]
mayah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-09, 08:37   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Wypróbowany sposób

Może ktoś z Was robił sobie cos w stylu trwałej na grube wałki lub headline? Jak wyszło? Pomóżcie.
Buźka pa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-09, 11:11   #7
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: HEADLINE?? TRWAŁA??

Maju, ja mialam headline trzymala mi sie okolo 1,5 m-ca.Mam podatne wlosy. Niepotrzebnie tylko je scielam krocej bo teraz na nowo musze je ukladac.
Wlosy nie zniszczyly mi sie wcale:moze b.lekko tylko przesuszyly.
Ale zaznaczam ze wlosy myje codziennie, ukladam suszarka tez codziennie - a to tez wysusza.
Co do wygladu:naturalny skret (srednie walki)
A jak mi podrosna sama wybieram sie na lekka trwala, bo na dluzszych headlinu nie robia(nie utryzmuje sie)

PODSTAWA: dobry fryzjer !!!
PAPA
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-10-09, 12:55   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: HEADLINE?? TRWAŁA??

Dzięki wielkie. Duża buźka [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-26, 13:32   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Trwała?

Witam, mam pytanie odnośnie włosów. Mam włosy średniej długości do ramion i... problem. Kiedy jest ładna pogoda, bądź mrożna mam fajną fryzurkę, dokładnie taką jaką sobie wcześniej ułożę i trzyma się ona około 2-3 dni, jednak gdy na dworze jest wilgotno, moje włosy robią się sianowate i wyglądam jak zmokła kura z sianem na głowie.
Dlatego ma pytanie co można zrobić by mieć fajną, normalną fryzurkę w "mokre i wilgotne dni" oraz czy rozwiązaniem nie byłaby trwała. Tylko z trwałą się trochę boję, czy nie popali mi włosów i będę miała jeszcze większe siano niż dotychczas. Bardzo proszę o poradę.
Pozdrawiam Zgaga
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-27, 15:59   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Trwała?

Droga Zgago [img]icons/icon7.gif[/img]
wbrew panujacej opinii trwala jest rowniez zabiegiem, po ktorym wlosy musza byc ciagle ukladane - wyj. stanowi fryzura, gdzie wlosy maja byc jedynie delikatnie pokarbowane, wtedy wlosy wystarczy wysuszuc najlepiej dyfuzorem i nalozyc odrobine nablyszczacza. Natomiast jesli chcesz miec loczki, sprezynki, fale... To zawsze po myciu musisz je na nowo ulozyc, czyli uzyc walkow, lokowki, papilotow... Trwala jedynie utrwala ten skret i mozemy sie cieszyc taka fryzura duzo dluzej niz na wlosach, ktore wczesniej nie zostaly poddane ondulacji.

Pozdrawaim [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 21:06   #11
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
trwała na odrosty...

Witam serdecznie .
Chciałabym sobie zrobic trwałą na odrosty, żeby nie przesuszac koncówek włosów. Chciałabym się zapytać pani Grażyno ile taki zabieg kosztuje?Wiem, że nie we wszystkich salonach fryzjerskich jest przeprowadzany .
Dlatego jesli jest tutaj jakaś wizażanka z Poznania to chciałabym się zapytać czy się orientuje gdzie taką trwałą można sobie w Poznaniu zrobić?? Z góry dziekuję za odpowiedź..
Pozdrawiam serdecznie i ściaskam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-21, 21:06   #12
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
trwała na odrosty...

Witam serdecznie .
Chciałabym sobie zrobic trwałą na odrosty, żeby nie przesuszac koncówek włosów. Chciałabym się zapytać pani Grażyno ile taki zabieg kosztuje?Wiem, że nie we wszystkich salonach fryzjerskich jest przeprowadzany .
Dlatego jesli jest tutaj jakaś wizażanka z Poznania to chciałabym się zapytać czy się orientuje gdzie taką trwałą można sobie w Poznaniu zrobić?? Z góry dziekuję za odpowiedź..
Pozdrawiam serdecznie i ściaskam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 22:02   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: trwała na odrosty...

Kamilo nie moge Ci dac na to pytanie odpowiedzi , poniewaz kazdy salon ma swoj cennik, zalezne jest to od cen srodków jakimi pracuje.
Bewerly Hills to swietny salon w Poznaniu. Ale cen nie znam.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 22:02   #14
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: trwała na odrosty...

Kamilo nie moge Ci dac na to pytanie odpowiedzi , poniewaz kazdy salon ma swoj cennik, zalezne jest to od cen srodków jakimi pracuje.
Bewerly Hills to swietny salon w Poznaniu. Ale cen nie znam.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-24, 13:51   #15
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
trwała, włosy farbowane

Koloryzuję sobie włoski na czarny kolor szamponem do 24 myć, chociaż kolor mi się nigdy nie zmył do końca. Chciałabym sobie zrobić trwałą, nie mam pojęcia jeszcze dokładnie jak to ma wyglądać, ale słyszałam że jak ma się farbowane to nie powinnam robić trwałej. Może mi pani wyjaśnić jak to jest? Czy jest istotne czym farbuję (farba trwała, nietrwała). I jeszcze jedno pytanko : czy używanie szamponów do włosów farbowanych ma sens gdy koloryzuję włosy szamponem do 24 myć? Czy może takie szampony i odżywki są przeznaczone do włosów farbowanych farbą taką na stałe.
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-24, 13:51   #16
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
trwała, włosy farbowane

Koloryzuję sobie włoski na czarny kolor szamponem do 24 myć, chociaż kolor mi się nigdy nie zmył do końca. Chciałabym sobie zrobić trwałą, nie mam pojęcia jeszcze dokładnie jak to ma wyglądać, ale słyszałam że jak ma się farbowane to nie powinnam robić trwałej. Może mi pani wyjaśnić jak to jest? Czy jest istotne czym farbuję (farba trwała, nietrwała). I jeszcze jedno pytanko : czy używanie szamponów do włosów farbowanych ma sens gdy koloryzuję włosy szamponem do 24 myć? Czy może takie szampony i odżywki są przeznaczone do włosów farbowanych farbą taką na stałe.
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-26, 22:09   #17
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: trwała, włosy farbowane

WITAM!
szampon jak nazwa wskazuje, to szampon. Czyli jakiś srodek myjacy.Wiec, jezeli szampon koloryzujacy! ,to ma wystarczac do 1-2 myc!!A nie do 24!! Farba wytrzymuje prawie tyle myc!.Wiec jak TO! ma sie nazywac SZAMPON?!zastanówcie sie!Czy warto swoje włosy narażac na działanie
takich środków?Nasze fryzjerskie preparaty ,owszem ,maja działanie takie jakie jest ich przeznaczenie.
POZDRAWIAM
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-26, 22:09   #18
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: trwała, włosy farbowane

WITAM!
szampon jak nazwa wskazuje, to szampon. Czyli jakiś srodek myjacy.Wiec, jezeli szampon koloryzujacy! ,to ma wystarczac do 1-2 myc!!A nie do 24!! Farba wytrzymuje prawie tyle myc!.Wiec jak TO! ma sie nazywac SZAMPON?!zastanówcie sie!Czy warto swoje włosy narażac na działanie
takich środków?Nasze fryzjerskie preparaty ,owszem ,maja działanie takie jakie jest ich przeznaczenie.
POZDRAWIAM
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-27, 17:55   #19
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: trwała, włosy farbowane

Zapomniałam dodac,że profesjonalne salony fryzjerskie dysponuja plynami do trwałej do kazdego rodzaju włosow.Ale ja i tak zawsze sprawdzam kondycje włosa,jesli uznam ze mozna zrobic trwała, to robie kuracje wygładzajaca łuske włosa, zabezpieczam konce.Jezeli ci tego nie zaproponuja, to uciekaj !CAŁUSKI
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-27, 17:55   #20
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: trwała, włosy farbowane

Zapomniałam dodac,że profesjonalne salony fryzjerskie dysponuja plynami do trwałej do kazdego rodzaju włosow.Ale ja i tak zawsze sprawdzam kondycje włosa,jesli uznam ze mozna zrobic trwała, to robie kuracje wygładzajaca łuske włosa, zabezpieczam konce.Jezeli ci tego nie zaproponuja, to uciekaj !CAŁUSKI
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-06, 16:04   #21
bells
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 4
trwała

Chciałam zrobić trwałą, a fryzjer "odmówił". Dokładniej to odradził zdecydowanie. Faktycznie mam włosy podniszczone, fryzjerka mi je podcięła, są do ramion, ale przylizane okropnie. Chciałam zrobić trwałą, ale taką która nie robi loków tylko podnosi u nasady włosy sprawiając, że są bujniejsze. Czy rzeczywiście muszę chodzic z przylizaną fryzurą, cienkimi niteczkami,któe mieszczą się w jednej dłoni?
bells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-06, 16:04   #22
bells
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 4
Trwała - wątek zbiorczy

Chciałam zrobić trwałą, a fryzjer "odmówił". Dokładniej to odradził zdecydowanie. Faktycznie mam włosy podniszczone, fryzjerka mi je podcięła, są do ramion, ale przylizane okropnie. Chciałam zrobić trwałą, ale taką która nie robi loków tylko podnosi u nasady włosy sprawiając, że są bujniejsze. Czy rzeczywiście muszę chodzic z przylizaną fryzurą, cienkimi niteczkami,któe mieszczą się w jednej dłoni?
bells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-07, 13:04   #23
askagrz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 13
Chcę zrobić trwałą...

Chcę zrobić trwałą, ale jednocześnie zafarbować włosy. W jakiej kolejności powinnam to wykonać??????? A ponadto prosiłabym o jakieś zdjęcia kobiet z kręconymi włosami - nie wiem na jaki skręt mam się zdecydować?
askagrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-07, 13:04   #24
askagrz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 13
Chcę zrobić trwałą...

Chcę zrobić trwałą, ale jednocześnie zafarbować włosy. W jakiej kolejności powinnam to wykonać??????? A ponadto prosiłabym o jakieś zdjęcia kobiet z kręconymi włosami - nie wiem na jaki skręt mam się zdecydować?
askagrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-07, 20:16   #25
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Chcę zrobić trwałą...

Witam!
po pierwsze musisz zrozumiec jedno, ja np. opiekuje sie tym forum, lecz o godz np. 14 jak ty zadajesz pytania jestem w pracy i zajmuje sie swoimi klientkami, co dla mnie jest bardzo wazny zajeciem.natomiast wieczorem jak tylko czas na to pozwoli( czasem prowadze rowniez pokazy lub szkolenia, wracam tak pozno ze nie mam czasu)odpowiadam w zasadzie na wszystkie pytania!
do tej pory dziewczyny nie mialy o to pretensji, wiec rowniez i ty zechciej to zrozumiec.
bede ci za to wdzieczna.
Po drugie zawsze najpierw robi sie trwała a potem farbuje włosy, lecz tylko farby Matrix mozna stosowac bezposrednio po trwałej, mozna jednak w tym samym dniu zamiast farby zastosowac szapony ,balsamy lub tonery koloryzujace.
musisz wziac po uwage fakt ze zdjecia nie oddadza obrazu trwałej jaka wyjdzie na twoich włosach.
poszukaj pod hasłem krecone włosy na tej stronie, sa tam fotki.
i jeszcze jedno tylko dobry fryzjer,ktory zobaczy gatune i stan twoich włosów moze zadecydowac jaki bedzi mogł byc skret twoich włosow.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-07, 20:16   #26
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Chcę zrobić trwałą...

Witam!
po pierwsze musisz zrozumiec jedno, ja np. opiekuje sie tym forum, lecz o godz np. 14 jak ty zadajesz pytania jestem w pracy i zajmuje sie swoimi klientkami, co dla mnie jest bardzo wazny zajeciem.natomiast wieczorem jak tylko czas na to pozwoli( czasem prowadze rowniez pokazy lub szkolenia, wracam tak pozno ze nie mam czasu)odpowiadam w zasadzie na wszystkie pytania!
do tej pory dziewczyny nie mialy o to pretensji, wiec rowniez i ty zechciej to zrozumiec.
bede ci za to wdzieczna.
Po drugie zawsze najpierw robi sie trwała a potem farbuje włosy, lecz tylko farby Matrix mozna stosowac bezposrednio po trwałej, mozna jednak w tym samym dniu zamiast farby zastosowac szapony ,balsamy lub tonery koloryzujace.
musisz wziac po uwage fakt ze zdjecia nie oddadza obrazu trwałej jaka wyjdzie na twoich włosach.
poszukaj pod hasłem krecone włosy na tej stronie, sa tam fotki.
i jeszcze jedno tylko dobry fryzjer,ktory zobaczy gatune i stan twoich włosów moze zadecydowac jaki bedzi mogł byc skret twoich włosow.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-07, 20:41   #27
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: trwała

HI!
masz podniszczone? co to znaczy? jakims zabiegiem? powiedz cos wiecej o twoich wloskach. czy wykonywałas jakie zabiegi sama i czym?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-07, 20:41   #28
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: trwała

HI!
masz podniszczone? co to znaczy? jakims zabiegiem? powiedz cos wiecej o twoich wloskach. czy wykonywałas jakie zabiegi sama i czym?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-09, 14:27   #29
bells
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 4
Re: trwała

W grudniu zeszłego roku robiłam trwałą (10 minut Wellą w domu, ale robiła fryzjerka), mam ja jeszcze na końcach jakies 5 cm. Ale była to trwała na duże wałki, także fryzura wyglądała jak proste włosy tylko, że bujniejsze i odstawały od skóry głowy. Chciałam dziś zrobić taką samą, nie chcę mieć kręconych, a więcej i łatwiejsze w układaniu. Miałam przedtem też robione pasemka. często jednak farbuje włosy, w tym roku juz 2 razy w domu sama, na ciemno. Ostatnio kładłam farbę Wella w maju, troche już się spłukała, wyblakła i odrosły włosy z 3 cm. Chciałabym cos zmienic w wyglądzie włosów, samo cięcie nie zda raczej egzaminu, bo mam cienkie włosy i przylizane, chciałabym aby sprawiały wrażenie że jest ich więcej. najchętniej tak jakby były nawinięte na bardzo duże wałki takie 3 cm średnicy, ale z tego co się dowiadywałam to nie ma takiej możliwości, każdy wałek do trwałej jest góra 0,5 cm gruby. Czy to prawda? Czy pasemka lub balejage (blond) są mniej niszczące dla włosów (ciemnych, i do tego jeszcze z farbą)od trwałej?
bells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-09, 14:27   #30
bells
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 4
Re: trwała

W grudniu zeszłego roku robiłam trwałą (10 minut Wellą w domu, ale robiła fryzjerka), mam ja jeszcze na końcach jakies 5 cm. Ale była to trwała na duże wałki, także fryzura wyglądała jak proste włosy tylko, że bujniejsze i odstawały od skóry głowy. Chciałam dziś zrobić taką samą, nie chcę mieć kręconych, a więcej i łatwiejsze w układaniu. Miałam przedtem też robione pasemka. często jednak farbuje włosy, w tym roku juz 2 razy w domu sama, na ciemno. Ostatnio kładłam farbę Wella w maju, troche już się spłukała, wyblakła i odrosły włosy z 3 cm. Chciałabym cos zmienic w wyglądzie włosów, samo cięcie nie zda raczej egzaminu, bo mam cienkie włosy i przylizane, chciałabym aby sprawiały wrażenie że jest ich więcej. najchętniej tak jakby były nawinięte na bardzo duże wałki takie 3 cm średnicy, ale z tego co się dowiadywałam to nie ma takiej możliwości, każdy wałek do trwałej jest góra 0,5 cm gruby. Czy to prawda? Czy pasemka lub balejage (blond) są mniej niszczące dla włosów (ciemnych, i do tego jeszcze z farbą)od trwałej?
bells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.