Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Czy mialaś spermę w ustach ???
Często 917 35,13%
Powyżej 10 235 9,00%
5-10 razy 132 5,06%
2-4 razy 237 9,08%
1 raz 210 8,05%
Nigdy 879 33,68%
Głosujący: 2610. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-04, 11:07   #2851
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87300363]Dla mnie to szantaż. Ja zrobilem ci dobrze, poświęciłem się, więc ty też się poświęć i połknij. To nie jest dobra droga w seksie czy jakiejkolwiek innej dziedzinie życia.[/QUOTE]
Ależ to prawo wyboru
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 11:14   #2852
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Ależ to prawo wyboru
Ja też mogę zaproponować że zrobię tobie fisting analny, masz też prawo odmówić. Prawo wyboru.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 11:42   #2853
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ja też mogę zaproponować że zrobię tobie fisting analny, masz też prawo odmówić. Prawo wyboru.
dyskutujesz z trollem.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 11:48   #2854
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
dyskutujesz z trollem.
Nie ma tego w opisie jak inni
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 11:52   #2855
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Nie ma tego w opisie jak inni
ma za to między wierszami.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 20:30   #2856
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A dla mnie o wiele bardziej atrakcyjny jest partner, który da mi się spenetrować straponem. Wymiękasz?
Naprawdę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 20:33   #2857
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez dariusz8403 Pokaż wiadomość
Naprawdę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A cóż w tym dziwnego?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-05, 00:04   #2858
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ja też mogę zaproponować że zrobię tobie fisting analny, masz też prawo odmówić. Prawo wyboru.
Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
(...)
Chyba że, jak pisała Patiasym, będzie to facet tak atrakcyjny, że pozwoli się spenetrować analnie straponem lub wibratorem.
Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
dyskutujesz z trollem.
Czymże by było to forum bez trolli
20856 postów w wątku do rozstrzygnięcia dylematu "łykać, czy nie łykać".
Zatem chyba można dodać kilka, w celu przedstawienia swojego stanowiska w sprawie, co jest się żywotnie zainteresowanym.

Pozostaje zasnąć w przeświadczeniu i nadziei, że człowiek wyrwie z 10 chętnych na łykanie, zanim one trafią jelenia na fisting doopy

Edytowane przez holgath
Czas edycji: 2019-11-05 o 00:42
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 19:58   #2859
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Karolcia_Tomeczka Pokaż wiadomość
zapach jest okropny!kiedys lozko okropnie smierdzialo sperma, myslalam ze zwymiotuje...
i powiedzialam sobie ze nigdy nie bedzie z polykiem!nigdy!nie chce miec obrzydzenia do mojego TŻ przez cale zycie
Serio, aż tak źle? To kwestia diety..
Jest na to sposób, sok ananasowy. Pity codziennie przez partnera.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 20:30   #2860
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Serio, aż tak źle? To kwestia diety..
Jest na to sposób, sok ananasowy. Pity codziennie przez partnera.
I to jest prawdziwie konstruktywne podejście. Brawo!
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 08:04   #2861
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: smak spermy

Pozostaję przy zdaniu, że facet, który ma pretensje do kobiety, że ta nie ma ochoty połykać jego spermy, powinien najpierw połknąć ją sam. Skoro się brzydził, to czemu ona się brzydzić nie może?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-07, 08:12   #2862
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Pozostaję przy zdaniu, że facet, który ma pretensje do kobiety, że ta nie ma ochoty połykać jego spermy, powinien najpierw połknąć ją sam. Skoro się brzydził, to czemu ona się brzydzić nie może?
Popieram .
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 09:08   #2863
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Pozostaję przy zdaniu, że facet, który ma pretensje do kobiety, że ta nie ma ochoty połykać jego spermy, powinien najpierw połknąć ją sam. Skoro się brzydził, to czemu ona się brzydzić nie może?
Ale jak facet jest gotów pić szklankę soku ananasowego codziennie, którego też nie cierpi
A mówiąc poważniej. Moim zdaniem, z łykaniem ze strony kobiety, jest trochę tak, jak z kupowaniem kwiatów, ze strony mężczyzny.
Pomimo ewidentnej bezsensowności tej czynności, wiążącej się ze stratą finansową, mężczyźni, na ogół robią tą przyjemność swojej kobiecie.
- Jedni to robią z przyjemnością.
- Drudzy to robią, ale wymaga to od nich poświęcenia się .
- Trzeci j.w. i trzeba im o tym przypominać.
- A jeszcze inni w ogóle nie robią.

Którego typu chciałabyś, żeby był twój facet?
(I chodzi tylko i wyłącznie o kupowanie i stosunek do dawania kwiatów swojej kobiecie)

Edytowane przez holgath
Czas edycji: 2019-11-07 o 09:14
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 09:13   #2864
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Ale jak facet jest gotów pić szklankę soku ananasowego codziennie, którego też nie cierpi
A mówiąc poważniej. Moim zdaniem, z łykaniem ze strony kobiety, jest trochę tak, jak z kupowaniem kwiatów, ze strony mężczyzny.
Pomimo ewidentnej bezsensowności tej czynności, wiążącej się ze stratą finansową, mężczyźni, na ogół robią tą przyjemność swojej kobiecie.
- Jedni to robią z przyjemnością.
- Drudzy to robią, ale wymaga to od nich poświęcenia się .
- Trzeci j.w. , ale trzeba im o tym przypominać.
- A jeszcze inni w ogóle nie robią.

Którego typu chciałabyś, żeby był twój facet?
(I chodzi tylko i wyłącznie o kupowanie i stosunek do dawania kwiatów swojej kobiecie)
Tego, który robi to, żeby mi sprawić przyjemność, bo jemu to sprawia przyjemność i go cieszy, bo mnie kocha. Inaczej bym tych kwiatów nie chciała, bo to by było wymuszenie. A gdy kogoś kocham, NIE zmuszam .
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 09:37   #2865
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Tego, który robi to, żeby mi sprawić przyjemność, bo jemu to sprawia przyjemność i go cieszy, bo mnie kocha. Inaczej bym tych kwiatów nie chciała, bo to by było wymuszenie. A gdy kogoś kocham, NIE zmuszam .
To muszę cię zmartwić. Poza jakąś wąską grupką pozbawionych jakichkolwiek problemów finansowych i posiadających kamerdynerów do wykonywania czynności wszelakich, to praktycznie, nie ma takich.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 09:52   #2866
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
To muszę cię zmartwić. Poza jakąś wąską grupką pozbawionych jakichkolwiek problemów finansowych i posiadających kamerdynerów do wykonywania czynności wszelakich, to praktycznie, nie ma takich.
To mam szczęście. Kamerdynera nie mamy, problemów finansowych nie mamy, a czynność kupowania mi kwiatów mój mąż jakoś sam ogarnia. I robi to w sposób tak ujmujący, że wierzę, że sprawia mu to przyjemność. Jakby miał ogon i był psem, to by przy tej czynności nim merdał.

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2019-11-07 o 10:04
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 10:12   #2867
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
To muszę cię zmartwić. Poza jakąś wąską grupką pozbawionych jakichkolwiek problemów finansowych i posiadających kamerdynerów do wykonywania czynności wszelakich, to praktycznie, nie ma takich.
Poproszę o badania na podst których opierasz swoje zdanie. A może po prostu wymyślasz te dane na poczekaniu?

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Ja swoim pannom kupuje ten rodzaj kwiatów, które wiem ze lubią. Jeśli wiem ze nie lubią, to kupuje inne upominki, które również są specjalnie dedykowane im, tzn trafiają w jej gust, charakter, inne upodobania, i z których wiem ze będą się cieszyć.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Aha, i nie mam kamerdynera
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 10:39   #2868
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
To mam szczęście. Kamerdynera nie mamy, problemów finansowych nie mamy, a czynność kupowania mi kwiatów mój mąż jakoś sam ogarnia. I robi to w sposób tak ujmujący, że wierzę, że sprawia mu to przyjemność. Jakby miał ogon i był psem, to by przy tej czynności nim merdał.
Czyli nie jakieś tam ojtam hallo, tylko normalnie się zalicza do grupy pierwszej.
Ale zaraz ... Piszesz, że wierzysz, że sprawia mu to przyjemność, zatem dopuszczasz ewentualność przynależności do grupy drugiej, a to już oznacza ewentualność, że twój facet w pewien sposób sam się przymusza do czegoś, żeby zrobić tobie przyjemność.

I to właśnie działa również w drugą stronę. Jeżeli sama czynność nie sprawia tobie przyjemności, to możesz się sama trochę przymusić, żeby zrobić swojemu mężczyźnie przyjemność. I niech on wierzy, że sprawia to tobie przyjemność.
Taki jest mój postulat
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 10:42   #2869
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Czyli nie jakieś tam ojtam hallo, tylko normalnie się zalicza do grupy pierwszej.
Ale zaraz ... Piszesz, że wierzysz, że sprawia mu to przyjemność, zatem dopuszczasz ewentualność przynależności do grupy drugiej, a to już oznacza ewentualność, że twój facet w pewien sposób sam się przymusza do czegoś, żeby zrobić tobie przyjemność.

I to właśnie działa również w drugą stronę. Jeżeli sama czynność nie sprawia tobie przyjemności, to możesz się sama trochę przymusić, żeby zrobić swojemu mężczyźnie przyjemność. I niech on wierzy, że sprawia to tobie przyjemność.
Taki jest mój postulat
Nie, w seksie nie chodzi o przymuszanie się do czegokolwiek. Musisz mieć bardzo skrzywiona wizje seksu. Przykro mi.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-07, 10:47   #2870
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Poproszę o badania na podst których opierasz swoje zdanie. A może po prostu wymyślasz te dane na poczekaniu?
Klęczy baba przed facetem z zamkniętą buzią.
- Połknij. Mówi facet.
- Yy, yy. Kręci głową baba.
- No połknij. Powtarza facet.
- Yy, yy. Powtarza baba
- Kupie ci futro
- Ym, gul. Z norków?


I ja tego nie wymyśliłem.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie, w seksie nie chodzi o przymuszanie się do czegokolwiek. Musisz mieć bardzo skrzywiona wizje seksu. Przykro mi.
Tak, coś słyszałem, że są podobno jakieś mistrze w tych sprawach.
Ja niestety muszę się trochę po przymuszać i po wysilać i czasem po męczyć, żeby były należyte efekty.

Edytowane przez holgath
Czas edycji: 2019-11-07 o 10:49
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 11:44   #2871
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie, w seksie nie chodzi o przymuszanie się do czegokolwiek. Musisz mieć bardzo skrzywiona wizje seksu. Przykro mi.
Zgadzam się.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 12:14   #2872
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Czyli nie jakieś tam ojtam hallo, tylko normalnie się zalicza do grupy pierwszej.
Ale zaraz ... Piszesz, że wierzysz, że sprawia mu to przyjemność, zatem dopuszczasz ewentualność przynależności do grupy drugiej, a to już oznacza ewentualność, że twój facet w pewien sposób sam się przymusza do czegoś, żeby zrobić tobie przyjemność.

I to właśnie działa również w drugą stronę. Jeżeli sama czynność nie sprawia tobie przyjemności, to możesz się sama trochę przymusić, żeby zrobić swojemu mężczyźnie przyjemność. I niech on wierzy, że sprawia to tobie przyjemność.
Taki jest mój postulat
Co do niczego nie mam w życiu całkowitej i stuprocentowej pewności.
Mam największą możliwą pewność.

I nie, nie widzę powodu przymuszać się do czegokolwiek. W seksie chodzi o przyjemność, nie o przymuszanie się.

Przymuś się, jeśli tego nie lubisz, do penetracji analnej, jako strona bierna, do pissingu, do czegokolwiek, na co nie masz ochoty.

Twoja partnerka uważa, że powinieneś się przymusić dla jej przyjemności, żeby ci nasikała w usta i włożyła wibrator w tyłek. Zrobisz to dla jej przyjemności udając, że tobie to sprawia przyjemność?

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Klęczy baba przed facetem z zamkniętą buzią.
- Połknij. Mówi facet.
- Yy, yy. Kręci głową baba.
- No połknij. Powtarza facet.
- Yy, yy. Powtarza baba
- Kupie ci futro
- Ym, gul. Z norków?


I ja tego nie wymyśliłem.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------


Tak, coś słyszałem, że są podobno jakieś mistrze w tych sprawach.
Ja niestety muszę się trochę po przymuszać i po wysilać i czasem po męczyć, żeby były należyte efekty.
"Po" trenuj i "po" męcz się jeśli tego "po" trzebujesz. Ja w łóżku robię co lubię.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 12:17   #2873
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Klęczy baba przed facetem z zamkniętą buzią.
- Połknij. Mówi facet.
- Yy, yy. Kręci głową baba.
- No połknij. Powtarza facet.
- Yy, yy. Powtarza baba
- Kupie ci futro
- Ym, gul. Z norków?


I ja tego nie wymyśliłem.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------


Tak, coś słyszałem, że są podobno jakieś mistrze w tych sprawach.
Ja niestety muszę się trochę po przymuszać i po wysilać i czasem po męczyć, żeby były należyte efekty.
Współczuje Ci, bo widać, ze masz jakieś problemy. Współczuje, ze nie umiesz czerpać w pełni radości z seksu. Współczuje tez Twoim partnerkom, ze skoro Ty musisz się przymuszać do seksu, to także oczekujesz tego od nich. Bardzo smutny obraz Twojego łóżka się z tego wyłania. Jeszcze raz - bardzo mi przykro, ze tak masz Ty i Twoje partnerki.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Nie rozumiem tez kompletnie czerpania satysfakcji z faktu kiedy się wie, ze partnerkę się do czegoś przymusilo. Jak w ogóle to może podniecać? Ja bym nie umiał. Trzeba mieć w sobie chyba coś z gwałciciela
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 13:00   #2874
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Współczuje Ci, bo widać, ze masz jakieś problemy. Współczuje, ze nie umiesz czerpać w pełni radości z seksu. Współczuje tez Twoim partnerkom, ze skoro Ty musisz się przymuszać do seksu, to także oczekujesz tego od nich. Bardzo smutny obraz Twojego łóżka się z tego wyłania. Jeszcze raz - bardzo mi przykro, ze tak masz Ty i Twoje partnerki.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Nie rozumiem tez kompletnie czerpania satysfakcji z faktu kiedy się wie, ze partnerkę się do czegoś przymusilo. Jak w ogóle to może podniecać? Ja bym nie umiał. Trzeba mieć w sobie chyba coś z gwałciciela
Dołączam do wyrazów współczucia.
Ale czuję też pogardę dla niego.
I dziękuję losowi, że kogoś takiego w życiu nie postawił na mojej drodze, żeby spieprzyć mi tę piękną stronę życia.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 13:21   #2875
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Klęczy baba przed facetem z zamkniętą buzią.
- Połknij. Mówi facet.
- Yy, yy. Kręci głową baba.
- No połknij. Powtarza facet.
- Yy, yy. Powtarza baba
- Kupie ci futro
- Ym, gul. Z norków?


I ja tego nie wymyśliłem.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------


Tak, coś słyszałem, że są podobno jakieś mistrze w tych sprawach.
Ja niestety muszę się trochę po przymuszać i po wysilać i czasem po męczyć, żeby były należyte efekty.
Masakra, żeby siebie albo kogoś do seksu przynuszac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 14:08   #2876
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: smak spermy

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87312581]Masakra, żeby siebie albo kogoś do seksu przynuszac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Niesamowite!
Zgadzam się z tobą.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 14:55   #2877
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość

I to właśnie działa również w drugą stronę. Jeżeli sama czynność nie sprawia tobie przyjemności, to możesz się sama trochę przymusić, żeby zrobić swojemu mężczyźnie przyjemność. I niech on wierzy, że sprawia to tobie przyjemność.
Taki jest mój postulat
Czytając historie z kwiatami odrazu wiedziałam do czego zmierzasz.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 15:00   #2878
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Czytając historie z kwiatami odrazu wiedziałam do czego zmierzasz.
To było proste jak umysł, który to porównanie wyprodukował.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 17:59   #2879
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
(...)
I nie, nie widzę powodu przymuszać się do czegokolwiek. W seksie chodzi o przyjemność, nie o przymuszanie się.
(...)
Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Współczuje Ci, bo widać, ze masz jakieś problemy.(..)
Przyjmuję złożone wyrazy współczucia, chociaż wcale nie trzeba było.
Jak moja kobieta daje sygnał, żeby zaspokoić ją w sposób, który nie do końca preferuję, to zakładam służbowy kask i gumofilce. To mi dodaje pewności siebie i jakoś sobie radzę.

Zagadnienie łykania jest jednak dość istotne, co ukazuje poniższy resercz.
2 877 postów, 1 123 049 odsłon.

Dla porównania:
- Brak orgazmu 2 064 postów, 451 217 odsłon
- Brak wzwodu 1 496 postów, 454 850 odsłon
Temat bity tylko przez:
- Seks analny 3 880 postów, 1 480 978 odsłon (czyżby wyjaśnienie dla takich inklinacji do wibratora w tyłku?
- Kobieta z kobietą 2 911 postów 484 568 odsłon ( Tu wynik reserczu mnie bardzo zaskoczył. Muszę przyznać.

Edytowane przez holgath
Czas edycji: 2019-11-07 o 18:03
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 20:31   #2880
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: smak spermy

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
to zakładam służbowy kask i gumofilce. To mi dodaje pewności siebie i jakoś sobie radzę.
O nie! Zwizualizowałam to sobie
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-13 14:55:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.