Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-16, 08:19   #31
me-na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 50
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

cześć dziewczyny ja miałam 7 zabiegów laserowych IPL i powiem wam ż e one działają ale wszystko zależy od tego jak głęboko są te przebarwienia ja ich miałam dużo te które były na czole po 2 zabiegu znikly zupełnie i nie ma do tej pory śladu a minął juz rok ale te które mam pod oczami na lini łuku brwiowego taki efekt pandy wygląda to jakbym miała kółka wokół oczu ciemne i te sa trudniejsze do usunięcia ale po tych zabiegach muszę przyznać że za każdym razem jest lepiej plamy są coraz jaśniejsze ostatni zabieg miałam 2 tygonie temu i teraz muszę czekać do jesieni poniewaz niemożna już ich robić
powiem wam że ja żadnych efektów ubocznych po nich nie miałam tylko małe zaczerwienienie w miejscu gdzie był robiony zabieg mogłam normalnie wyjść do ludzi
ale gdybym miała od ręki 1500zł to bym pewnie poszła i zrobiła sobie COSMELAN ale niestety niemam takich pieniedzy wiec jak tylko uda mi sie troche nazbierac to ide i robie IPL nic nie boli i wyglada się normalnie
Marzena
me-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 19:11   #32
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez samirati Pokaż wiadomość
oszczedzaj pieniadze!!! osobiscie nie mialam zabiegu z laserem,ale znam pare osob,ktore to robily-nie pomoglo.Pamietaj !!! obojetne na co sie zdecydujesz-uzywaj FILTROW przeciwslonecznych.Cosmel an mi osobiscie pomogl,polecam
filtrów używam cały rok, nawet w dni deszczowe co do oszczędzania to laser wyjdzie mnie niestety dwa razy więcej niz bym zapłaciła za cosmelan bo podobno to jakiś o najnowszej technologii , dlatego jeżeli miałby nie zadziałać to bym sie nieźle wkurzyła ale doktor powiedział mi że na 100% po trzech zabiegach nie bede miałam juz przebarwień, mam nadzieje że mnie nie naciąga.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 20:10   #33
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziu mozesz cos blizej napisac o tym laserze? jak on sie nazywa i ile kosztuje jeden zabieg? i jak mozesz to podaj namiary ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 11:27   #34
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Madziu mozesz cos blizej napisac o tym laserze? jak on sie nazywa i ile kosztuje jeden zabieg? i jak mozesz to podaj namiary ?

" laser diodowy KTP (półprzewodnikowy laser potasowo-tytanowo-fosforanowy) firmy IRIDEX . Piegi, przebarwienia posłoneczne, hormonalne, starcze, plamy soczewicowate oraz tatuaże."

http://www.estederm.pl/

Kasiu, jeżeli chodzi o cenę to zależy w którym miejscu masz przebarwienia, ja mam na całej twarzy także jeden zabieg bedzie mnie kosztować około 700 zł . Ale jak mus to mus , moje są tak widoczne że ostatnio jak mi fryzjer zmywał farbę z włosów to tarł mi płynem przebarwione miejsca na czole bo myślał że to farba zafarbowała mi czoło
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 11:49   #35
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Magda dzięki za odpowiedź i podanie linka
Trzymam kciuki za pomyślne odplamianie i relacjonuj jak możesz na bieżąco
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 16:23   #36
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Magda dzięki za odpowiedź i podanie linka
Trzymam kciuki za pomyślne odplamianie i relacjonuj jak możesz na bieżąco
ok, bede o wszystkim pisała, pierwszy zabieg mam za tydzień w piątek 25.05.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 18:23   #37
aLibra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Samirati, czy mogłabyś odpowiedzieć mi na mój wcześniejszy post? (pisałam w długi weekend, pewnie niekogo nie było, więc wklejam jeszcze raz):

Jestem w trzecim tygodniu zabiegu i stosuję cosmelan2 raz dziennie. Proszę o dalsze wskazówki, jak często stosuje się go w kolejnych tygodniach. W ulotce kremu jest tylko info, że po 3 tyg. raz dziennie. Zastanawiam się, czy taka częstotliwość ma być już do końca słoiczka, czy potem smarujemy coraz rzadziej. Zwłaszcza, że słyszałam, że wystarcza on na 3 miesiące, więc chyba jednak trzeba trochę rzadziej.
Proszę o wskazówki jak stosowałyście w poszczególnych tygodniach.
aLibra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 20:20   #38
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

czesc alibra!przepraszam,ze nie odpisalam.Cosmelan2 po 3tyg. uzywaj 2-3 razy tygodniowo,a pozniej wystarczy 1-2 tygod.Napisz mi prosze ,czy skora teraz tez Ci schodzi.Pozdrowienia
samirati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 07:30   #39
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

i z tego co ja wiem -1 tydzi. 3 razy dziennie,2 tydzi. 2 razy dziennie,3 tydzi. raz dziennie,a pozniej tak jak wyzej napisalam.Tak mi lekarz powiedzial.I tak pisze na www.cosmelan-set.de Pozdrowienia
samirati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 18:22   #40
aurum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam serdecznie, absolutnie proszę unikajcie lasera ja osobiscie miałam 4 zabiegi owszem zniknęło na krótki czas, a potem z ogromna siłą wróciły z powrotem.Moge powiedzieć, iż 2.000 zł wyrzuciłamw błoto.
Ale zrobiłam cosmelan jestem zachwycona są efekty minęły 3 tygodnie, co prawda mam czerwoną buzię, ale nie mam paskudnych, szpecących wstrętnych brązowych plam. Moge polecić Pana doktora tanio sympatycznie.
aurum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 12:21   #41
aLibra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez samirati Pokaż wiadomość
czesc alibra!przepraszam,ze nie odpisalam.Cosmelan2 po 3tyg. uzywaj 2-3 razy tygodniowo,a pozniej wystarczy 1-2 tygod.Napisz mi prosze ,czy skora teraz tez Ci schodzi.Pozdrowienia
Dziękuję za wyjaśnienia. U mnie jest prawie 6 tygodni po zabiegu, skóra już się nie łuszczy, ale jest cienka, miejscami schodzi w małych illościach. Stosuję jeszcze cosmelan2 2 razy w tygodniu tylko na te najgorsze miejsca, czyli tam gdzie były mocne plamy (nad wargą i w okolicy oczu).
Z efektu jestem bardzo zadowolona, ale będę na 100% dopiero za kilka tygodni, gdy plamy nie wrócą, bo po zabiegach laserem wracały mimo pierwszego dobrego efektu.
Bardzo się pilnuję, smaruję filtrami kosztem makijażu, bo jakoś jedno z drugim cięzko idzie
aLibra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 13:25   #42
me-na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 50
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

cześć dziewczyny mam prośbę czy któraś z was wie gdzie można kupić zestaw Cosmelan wmiare tanio ,na allegro jest ale prawie 1600 zł to dla mnie za dużo
ale gdzieś u polaka ponieważ niemam możliwości zapłacenia kartą w gre wchodzi tylko zapłata polska waluta
a może wiecie kto ma do odsprzedania już użyty zestaw i może się nim podzielić wtedy koszty byłyby o połowę mniejsze
Marzena
me-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 13:36   #43
me-na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 50
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

aurum czy mogłabyś powiedziec gdzie przyjmuje ten lekarz i ile bierze za zabieg
słuchajcie niewiem o co chodzi ale dzisiaj zadzwoniłam do lublina dp pani dr.dermatolga estetycznego i ona mi powiedziała że u niej cosmelan kosztuje od 150 zł w zależnosci od tego czy maska bedzie kładziona na całą twarz czy na konkretne przebarwienie umówiłam się na zabieg jadę za tydzień ciekawa jestem o co tutaj chodzi

Edytowane przez me-na
Czas edycji: 2007-05-22 o 17:58
me-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 11:53   #44
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

jestem już po pierwszym laserze bolało jak chlolera, aż się popłakałam i w trakcie prosiłam o przerwę, buzia po zabiegu jest lekko zaczerwieniona i przez jakiś czas jest odczuwalne pieczenie w miejscu przebarwień pojawiły się małe strupki, zdecydowałam jednak że na następne zabiegi wybiorę się jesienią, mimo iz stosuje codzinnie filtry boję się że mogę sobie zaszkodzić także następną relację zdam wam dopiero we wrzesniu albo październiku
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 13:31   #45
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

me-na podaj namiary na tą panią dermatolog w Łodzi. Chcę też zrobic cosmelan, w Warszawie chcą 1500 zł. Nie potrzebuję na całą twarz wystwrczy na cześć czoła, skronie i pod oczy no i na brodę troszke. Moje plamy wędrują, kiedyś miałam ciemny wąsik, którego nie cierpialam strasznie, ciotki mnie pytały czy mi wąsy rosna bo z daleka to tak wyglądało, a mi było strasznie przykro i głupio ze tak mam. W tym roku wąsik zniknął, smarowałam go całą zimę czym sie dało czasem 2 różnymi krememi na przebarwienia na raz. Teraz mam najciemniejszą plamę na skroni przechodzącą pod oko.
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 09:23   #46
me-na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 50
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
me-na podaj namiary na tą panią dermatolog w Łodzi. Chcę też zrobic cosmelan, w Warszawie chcą 1500 zł. Nie potrzebuję na całą twarz wystwrczy na cześć czoła, skronie i pod oczy no i na brodę troszke. Moje plamy wędrują, kiedyś miałam ciemny wąsik, którego nie cierpialam strasznie, ciotki mnie pytały czy mi wąsy rosna bo z daleka to tak wyglądało, a mi było strasznie przykro i głupio ze tak mam. W tym roku wąsik zniknął, smarowałam go całą zimę czym sie dało czasem 2 różnymi krememi na przebarwienia na raz. Teraz mam najciemniejszą plamę na skroni przechodzącą pod oko.
witaj mam ten sam problem co ty ale ja jestem już po 7 zabiegach IPL i one są rewelacyjne ale jeszcze plamy mam nie sa one juz tak widoczne jak kiedyś ale jeszcze mam ta pani doktor jest w Lublinie a nie Łodzi dzisij jade na zabieg wizyte mam o 19 tak więc jutro napisze więcej jak to wyglada
telefon do pani doktor to
Rejestracja:
694 895 330 (pon-pt. 12-14)

Dr hab.n.med. Dorota Krasowska:
608 098 578
Lublin ul. Głowackiego 17


Specjalista dermatologii i wenerologii II stopnia
Ordynator Oddziału Kobiecego B w Klinice Dermatologii AM w Lublinie
me-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 09:56   #47
aga_kg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam seredcznie!
Jestem 5-ty dzień po zabiegu Cosmelan.Od dwóch dni skóra łuszczy się, ale efekty juz sa widoczne, co dla mnie jest najważniejsze..Doczekać się nie mogę efektu końcowego..Pozdrawiam..Ag a
__________________
Aga
aga_kg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 10:17   #48
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
jestem już po pierwszym laserze bolało jak chlolera, aż się popłakałam i w trakcie prosiłam o przerwę, buzia po zabiegu jest lekko zaczerwieniona i przez jakiś czas jest odczuwalne pieczenie w miejscu przebarwień pojawiły się małe strupki, zdecydowałam jednak że na następne zabiegi wybiorę się jesienią, mimo iz stosuje codzinnie filtry boję się że mogę sobie zaszkodzić także następną relację zdam wam dopiero we wrzesniu albo październiku
Podziwiam Cię za wytrzymałość na ból Ja powinnam iść na laserowe zamykanie naczynek na nogach, ale jak na razie strach jest silniejszy

Madziu i jak efekty ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 14:24   #49
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Podziwiam Cię za wytrzymałość na ból Ja powinnam iść na laserowe zamykanie naczynek na nogach, ale jak na razie strach jest silniejszy

Madziu i jak efekty ?

narazie jestem załamana bo przebarwienia są trzy razy bardziej widoczne niz przed zabiegiem wyglądam jak kupa mam tez takie drobne strupki ale podobno pierwsze efekty sa widoczne 2 tygonie po zabiegu także czekam cierpliwie do tego wszystkiego byłam dzisiaj u fryzjera i mnie okropnie obcieła, teraz to dopiero wyglądam.

Jakiś czas temu byłam też na zamknięciu naczynka na nosie i niestety dalej je widać tyle że jest słabsze niz przed zabiegiem, ehhh ile trzeba się nacierpieć żeby wyglądać jak człowiek
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 15:58   #50
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
narazie jestem załamana bo przebarwienia są trzy razy bardziej widoczne niz przed zabiegiem wyglądam jak kupa mam tez takie drobne strupki ale podobno pierwsze efekty sa widoczne 2 tygonie po zabiegu także czekam cierpliwie do tego wszystkiego byłam dzisiaj u fryzjera i mnie okropnie obcieła, teraz to dopiero wyglądam.
No fakt to dopiero tydzien od zabiegu i troche za wczesnie na efekty.
Wlosami sie nie przejmuj zanim sie obejrzysz a juz odrosna

Cytat:
Napisane przez Madziorka
Jakiś czas temu byłam też na zamknięciu naczynka na nosie i niestety dalej je widać tyle że jest słabsze niz przed zabiegiem, ehhh ile trzeba się nacierpieć żeby wyglądać jak człowiek
Dlatego m. in. wacham sie, czy pojsc na zmykanie czy nie
Wycierpie sie, a naczynka i tak beda widoczne. Poza tym nie konczy sie to niestety na jednym zabiegu. Trzeba wziac serie co najmniej 3-4 . Sama nie wiem
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 15:39   #51
aLibra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Minęło 7 tygodni od zabiegu, skóra ogólnie jest ładniejsza, nie ma brązowych plam, ale...
... niestety w miejscu , gdzie przebarwienia były najsilniejsze, zostały cienie, nie są to brązowe plamy, ale właśnie takie szare, jak cienie. Widać, że skóra w tym miejscu ma inny kolor. Oczywiście efekt jest, bo wczesniej nawet gruby makijaż nie tuszował plam, jednak nie jest to efektr w pełni zadowalający. Nie wiem tez, czy plamy nie wrócą, skoro jeszcze 2-3 tyg. temu nie było ich prawie wcale. Jak tylko skóra się uspokoiła, przestała się łuszczyć i czerwienić, pojawiły się te cienie.
Będę na te miejsca nadal stosować cosmelan2 1-2 razy w tygodniu, ale motywacja mi trochę spadła

Co do lasera, to nie powinno się tego zabiegu robić latem (w przeciwieństwie do cosmelanu), bo laser jest bardzo inwazyjny, silnie uszkadza naskórek, stąd strupy i słońce może zrobić dużo szkody. Z doświadczenia wiem, że jeden zabieg raczej nie wystarczy.

Co do zamykania naczynek, to efekt pojawia się po dłuższym czasie, nawet do kilku miesięcy. Zamykałam duże naczynie na nodze i trzeba czekać, aż się wchłonie wszystko, im większe tym dłużej.
Przez kilka tygodni po zabiegu naczynka są nawet bardziej widoczne niż wczesniej, bo ciemnieją, w tym czasie skóry nie wolno opalać, więc nie polecam robic sobie całych nóg w lecie, bo efekt wizualny może byc gorszy.
aLibra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 21:50   #52
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aLibra Pokaż wiadomość
Minęło 7 tygodni od zabiegu, skóra ogólnie jest ładniejsza, nie ma brązowych plam, ale...
... niestety w miejscu , gdzie przebarwienia były najsilniejsze, zostały cienie, nie są to brązowe plamy, ale właśnie takie szare, jak cienie. Widać, że skóra w tym miejscu ma inny kolor. Oczywiście efekt jest, bo wczesniej nawet gruby makijaż nie tuszował plam, jednak nie jest to efektr w pełni zadowalający. Nie wiem tez, czy plamy nie wrócą, skoro jeszcze 2-3 tyg. temu nie było ich prawie wcale. Jak tylko skóra się uspokoiła, przestała się łuszczyć i czerwienić, pojawiły się te cienie.
Będę na te miejsca nadal stosować cosmelan2 1-2 razy w tygodniu, ale motywacja mi trochę spadła

Co do lasera, to nie powinno się tego zabiegu robić latem (w przeciwieństwie do cosmelanu), bo laser jest bardzo inwazyjny, silnie uszkadza naskórek, stąd strupy i słońce może zrobić dużo szkody. Z doświadczenia wiem, że jeden zabieg raczej nie wystarczy.

Co do zamykania naczynek, to efekt pojawia się po dłuższym czasie, nawet do kilku miesięcy. Zamykałam duże naczynie na nodze i trzeba czekać, aż się wchłonie wszystko, im większe tym dłużej.
Przez kilka tygodni po zabiegu naczynka są nawet bardziej widoczne niż wczesniej, bo ciemnieją, w tym czasie skóry nie wolno opalać, więc nie polecam robic sobie całych nóg w lecie, bo efekt wizualny może byc gorszy.
pierwszy raz miałam zamykane naczynko ponad rok temu , drugi raz powtórzyłam zabieg niedawno ale naczynko dalej jest widoczne, filtry stosuje cały rok, na następne zamknięcie i laser zamierzam wybrać się w październiku bo po mimo stosowania filtrów obawiam się słońca tym bardziej że planujemy wyjazd do Egiptu.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 21:53   #53
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość


Dlatego m. in. wacham sie, czy pojsc na zmykanie czy nie
Wycierpie sie, a naczynka i tak beda widoczne. Poza tym nie konczy sie to niestety na jednym zabiegu. Trzeba wziac serie co najmniej 3-4 . Sama nie wiem

to prawda no chyba że są mało widoczne to może wystarczy jeden zabieg .
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 08:49   #54
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
Hej. Ja Słyszałam , że Cosmelan2 Musi Być Poprzedzony Maską Zeby Dał Rezultaty. Pozdrawiam
Krem Cosmelan 2 może być stosowany bez wcześniejszego zabiegu z maską. Jutro jadę do mojej Pani doktor z gabinetów dermatologii estetycznej Juwena na zabieg i między innymi właśnie po sam krem Cosmelan 2. Można go stosować w formie kuracji, ale nie na własną rekę- lekarz odpowiednio do stanu mojej skóry zaleci używanie kremu. Wiem, ze na początek to ma być 1 raz w tygodniu, tylko na godzinę i zmywanko Krem może powodawać intensywny rumień, mocne złuszczanie. Więc natłuszczanie, natłuszczanie, natłuszcanie plus obowiązkowo filtry SPF 50+. Pani doktor uznała, że cały zabieg Cosmelan nie jest mi potrzebny, ale krem może być dobrym rozwiązniem i przy takim stosowaniu mogę go mieć nawet do 9 miesięcy-więc cena nie jest taka straszna.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 10:21   #55
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Cosmelan

Proszę o rade. Jestem po zabiegu cosmelanem (zabieg wykonany był w lutym) niestety przebarwienia są jeszcze wieksze.Lekarz zapewnił mnie,że cosmelan daje 95% skuteczność,niestety w moim przypadku plamy sie nasiliły. Wczesniej przeszłam glikol i TCA,jedyną nadzieja był tylko cosmelan.Co sie dzieje,ze przebarwienia nie ustepują? co się dzieje z moja skórą? nie opalam się,stosuję najwyższe filtry,jestem załamana, co robić?
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 12:56   #56
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja chyba trafiłam na jakiegoś wyłudzacza, bo najpierw przy oglądaniu twarzy powiedział, że mouje plamy są raczej mało intensywne i nie za wielkie. Następnie po wykładzie o potrzebie urzywania filtrów i kosmetykach zaproponował Cosmelan całość. Nie dowiedziałam się u niego niczego nowego a za wizytę zapłaciłam 80 zł.
Mysle o spróbowaniu samego cosmelanu 2, czy to ma sens?
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 20:23   #57
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 717
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dorotabat Pokaż wiadomość
Pani doktor uznała, że cały zabieg Cosmelan nie jest mi potrzebny, ale krem może być dobrym rozwiązniem i przy takim stosowaniu mogę go mieć nawet do 9 miesięcy-więc cena nie jest taka straszna.

Krem cosmelan 2 po otwarciu ma 3 m-c waznosci, mniej wiecej po tym czasie zaczyna sie robic coraz bardziej zolty z koloru "czkolada mleczna", przestaje byc "aksamitny" a staje sie bardziej grudkowaty, ciezki do rozsmarowania. Czy nadal dziala tego nie wiem.

Jesli kogos interesuje sklad:

Cosmelan 1 (maska)
Skład: AQUA, TITANIUM DIOXIDE, OCTYL METHOXYCINNAMATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM LAURYL SULFATE, PARAFFINUM LIQUIDUM, KOJIC ACID, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PHYTIC ACID, ARBUTINA, EDTA, ASCORBIC ACID, RETINYL PALMITATE, CETEARETH-12, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINO NE, ETHYLISOTHIAZOLINONE, PARFUM

cosmelan2

Skład: AQUA, TITANIUM DIOXIDE, OCTYL METHOXYCINNAMATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM LAURYL SULFATE, SODIUM CETEARYL SULFATE, PARAFFINUM LIQUIDUM, KOJIC ACID, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PHYTIC ACID, ASCORBIC ACID, RETINYL PALMITATE, CETEARETH-12, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINO NE, METHYLISOTHIAZOLINONE, PARFUM

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 717 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 12:19   #58
me-na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 50
Red face Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczyny
ja tez uwazam ze wiekszość dermatologów to naciągacze jeden mówi jedno drugi co innego już sama nie wiem komu mam wieżyć
Powiem wam że jestem rozczarowana tydzień temu pojechałam 130 km odemnie do pani doktor która znalazłam w internecie która robi cosmelan ponieważ nikt u mnie w miescie tego nierobi wtrakcie rozmowy telefonicznej zapewniła mnie iz ona robi cosmelan na same plamy i koszt wynosi 300 zl jednak po dojechaniu na miejsce okazało sie iż cosmelan kosztuje 1500 i robi go na całą twarz niemacie pojecia jakabyłam wściekła cały dzień zmarnowany kupe kilometróe 2,5godziny jazdy w jedna stronę juz niemówiąco paliwie i zapłacie za wizyte która niebyła mi potrzebna następnym razem dobrze sie zastanowię czy jechać
Dziewczyny czy któraś z was wie gdzie mozna kupić Cosmelan 2 ale trochę taniej w internecie jest 512 zł a może któras z was zamawia ze strony zachodniej ja niestety nieznam angielskiego ani niemieckiego może przy zakupie 2 kremów będzie taniej
me-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 17:58   #59
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 717
Dot.: Cosmelan

Cytat:
Napisane przez vivaxyz Pokaż wiadomość
Proszę o rade. Jestem po zabiegu cosmelanem (zabieg wykonany był w lutym)
Czyli cosmelan 1 ( maska) a jak czesto i jak dlugo uzywalas kremu cosmelan 2 ?

Napisz cos wiecej

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 717 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 18:55   #60
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Cosmelan

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180689
Wątek przez mnie nie czytany, ale to pewnie o tym samym, więc może tam popytasz.
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.