Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-16, 06:56   #841
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Ja jestem z Izy bardzo zadowolona. Tak jak pisałam kilka wątków wcześniej, chodzę zamiennie do Andrzeja i Izy, przy czym ostatnie razy do niej.

Naprawdę super kobitka, poważna, odpowiedzialna i wie co robi. Także ja z czystym sumieniem polecam.
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 14:01   #842
rec
Raczkowanie
 
Avatar rec
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 60
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

A jakie są ceny w tym salonie, brzmi dość elitarnie...
rec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 15:27   #843
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Ja za blond baleyage (2 kolory), włosy do ramion płacę 155.
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 20:32   #844
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez Krysaaa Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich od jakiegoś czasu czytam to super forum i podjęłam pewne kroki.....dziś zadzwoniłam do studio GOKKA wcześniej wspomnianym na osiedlu słoneczne tarasy i chcciałam umówić się do właściciela salonu P.Andrzeja,który ma wolne terminy w marcu 2011r,jednak......To nie jest takie proste,wręcz nierealne-usłyszałam od Pana sekretarki że właściciel obsługuje TYLKO stałych bywalców salonu,a Ja jako nowa nie mam szans,chyba,że do innego pracownika tego salonu.Czy ktoś korzystał z usług innego pracownika tego salonu?
Zastanawiam się nad Panią Izą lub nad salonem WIZARD -właściciel p.Marcin-pomocy Pozdrawiam WSZYSTKICH
Tak, ja też próbowałam się umówić do tego Pana i ta sama odp - nie obsługuje nowych klientów - bzdura, ponieważ dziewczyny się wycwaniły i umawiają się na nazwiska swoich koleżanek - stałych bywalczyń - swoja drogą właściciel jak zgubi klientki to będzie zgodnie z przysłowiem - "Jak trwoga to do Boga" - pierwszy raz słyszę o fryzjerze który nie przyjmuje nowych klientów

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Zuzka86 Pokaż wiadomość
karmeloo,
miałam identyczną sytuację w tym salonie !! Zapuszczałam dłuuugo włosy, żeby mieć równe i nie poniszczone. I weszłam tylko, żeby podciąć końcówki ... z włosów do połowy pleców fryzjer zrobił mi coś strasznego ... pocieniował tak, że najkrótsze miałam zaraz przy uchu :/
współczuję Ci bardzo, bo przechodziłam przez to samo ... jedyne marne pocieszenie, że w końcu włosy odrosną ...
a innym nie polecam tego salonu !

Zuzka - włosy powoli odrastają ale pierwsze 3 tygodnie myślałam, że się zaryczę):Nie reklamowałam fryzury bo mi jakoś tak głupio - co bym miała jej powiedzieć?Jeszcze gorzej by mi zrobiła i dopiero by było!Teraz ścinam włosy w swoim rodzinnym mieście i tylko te odrastające frędzle!ale długo mi zajmie zapuszczenie - na głowie mam na razie garnek

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Ostatnio była śmieszna sytuacja szłam w galerii i fryzjerka która mnie ścinała tak złowrogo się na mnie spojrzała(: Czyżby czytała wizaż?(:

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka_toruń Pokaż wiadomość
Ja jestem z Izy bardzo zadowolona. Tak jak pisałam kilka wątków wcześniej, chodzę zamiennie do Andrzeja i Izy, przy czym ostatnie razy do niej.

Naprawdę super kobitka, poważna, odpowiedzialna i wie co robi. Także ja z czystym sumieniem polecam.

Monika a ile kosztuje tam obcięcie włosów?
__________________
"To jeszcze nie koniec..."

Edytowane przez karmeloo
Czas edycji: 2010-12-28 o 18:34
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 08:06   #845
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Co do ceny strzyżenia to coś ok. 50zł.
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 09:16   #846
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczyny...
Klienci mają swoje prawa...Nie podoba wam się fryzura ? Nie musicie płacić wtedy za usługę. Wystarczy powiedziec wtedy fryzjerce/fryzjerowi, ze fryzura nie jest taka jak chciałam i nie zapłace pani za to strzyżenie, gdyż mi się to nie podoba.
Do roli fryzjera należy przeprosić klientkę i powiedzieć, ze w takiej sytuacji rozumiem i nie musi pani płacić. Wszystko oczywiście grzecznie i bez kłótni.

Przede wszystkim potem nie ładnie jest nadawać, ze w tym i tym salonie beznadziejnie mnie ostrzyżono...Świadczy to tylko o was. Pojdziecie do innego fryzjera (mozliwe, ze do znajomego tej poprzedniej fryzjerki) i uslyszy taka opinię o swoim koledze/kolezance po fachu i ...no właśnie.
Takze karmeloo możliwe, ze komus nieodpowiedniemu się zwierzyłaś ze swojego kłopotu co do włosów i pani fryzjerka się tak popatrzyła.
Wiadomo, ze jest wam przykro, bo taka fryzura się nie podoba. Trzeba się jednak liczyć ze słowami potem.

Nie napisałam tego ze złośliwości, ale chcę być w przyszłości fryzjerką i w tych okolicach właśnie.
I nie chciałabym być na miejscu tej fryzjerki, by mnie potem klienci obmawiali.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 04:21   #847
maja77
Przyczajenie
 
Avatar maja77
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Odradzam panią Karolinę z Feminarium. Zapłaciłam sporo kasy a efekt żaden Chciałam aby mi tylko ładnie wycieniowała, jednak pani Karolina miała jakąś swoją wizję mojej nowej fryzury... a mianowicie zaproponowała mi coś odważnego z asymetrycznym cięciem na co ja się nie zgodziłam, bo nie podobają mi się takie fryzury i wiem, że nie czułabym się w niej dobrze. Wtedy fryzjerka wielce niezadowolona, skomentowała to brakiem odwagi z mojej strony dosłownie z łaski podcięła mi włosy tak, że żadnej zmiany nie było widać. Wyrzucony pieniądz Do poprawki poszłam po około 2 tyg... oczywiście do innego fryzjera.
maja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 14:01   #848
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń



__________________
"To jeszcze nie koniec..."

Edytowane przez karmeloo
Czas edycji: 2014-01-25 o 21:07
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 10:52   #849
Krysaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Talking Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Życzę Wszystkim odwiedzającym Forum Wesołych Świąt w miłej rodzinnej atmosferze,bogatego Mikołaja i udanych wizyt u fryzjera w 2011 r
Krysaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 20:22   #850
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

[QUOTE=karmeloo;23916002]Tak, ja też próbowałam się umówić do tego Pana i ta sama odp - nie obsługuje nowych klientów - bzdura, ponieważ dziewczyny się wycwaniły i umawiają się na nazwiska swoich koleżanek - stałych bywalczyń - swoja drogą właściciel jak zgubi klientki to będzie zgodnie z przysłowiem - "Jak trwoga to do Boga" - pierwszy raz słyszę o fryzjerze który nie przyjmuje nowych klientów - to tak jak by ginekolog przyjmował tylko stare klientki

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

A ja myślę, że jednak ginekologa a fryzjera/manicurzystkę, odróżnia to, że do tych ostatnich chodzi się regularnie, w związku z czym klient oczekuje, że nie będzie miał problemu z terminem, kiedy przyjdzie czas zrobienia odrostu włosów/paznokci.
Do ginekologa, poza ciąża, tudzież jakaś stałą chorobą chodzi się sporadycznie, w związku z czym nie ma na nim presji zapewnienia terminu każdej Pani np. co 5 tyg.

Dziewczyna do której chodzę właśnie na paznokcie, także nie przyjmuje nowych klientek, z racji tego, żeby nie stracić tych swoich starych, przez to, że nie mogłaby ich kolokwialnie mówiąc "obrobić.

Myślę, że u Pana Andrzeja jest analogiczna sytuacja. Ma tyle stałych klientek, które chcą i chodzą do niego regularnie, że chcąc być fair względem nich musi ograniczyć liczbę nowych klientów, żeby mieć terminy.

Ponadto nie wydaje mi się, że to możliwe, aby dziewczyny zapisywały się na nazwiska swoich koleżanek, a to dlatego, że w salonie fryzjerzy znają swoje klientki bardzo dobrze. Panuje tam prawdziwie przyjacielska atmosfera, i klientka nie jest kojarzona tylko z imienia i nazwiska, ale także z prywatnej strony jej życia. Także jeśli już, to taki numer może przejść tylko raz.
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 17:38   #851
Krysaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hej Dziewczyny,dzisiaj próbowałam umówić się na wizytę do Salonu GOKKA, tym razem do P.Izy również bardzo chwalonej i........... chyba rzeczywiście jest dobra bo usłyszałam taką samą odp.jak chciałam zapisać się do P.Andrzeja,czyli, że P.Iza nie przyjmuje już Nowych klientów bo nie wyrabia już z obsługą stałych klientek Najgorsze jest to, że im większy mam problem z dostaniem się na wizytę do tego salonu, tym bardziej chcę się tam dostać Może któraś z Was może Mi pomóc? np.jako stała klientka może przekona P.Tomka-recepcjonistka aby mnie gdzieś wcisnął do P.Izy? Pozdrawiam,pa
Krysaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 18:28   #852
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Andrzej tam już nie pracuje...
__________________
"To jeszcze nie koniec..."

Edytowane przez karmeloo
Czas edycji: 2014-01-25 o 21:08
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 18:30   #853
kamilii1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Ja też mam przyjemność chodzic do Andrzeja - juz z jakieś 5 lat najpierw do Sunflower gdzie pracował a od ponad roku na Sloneczne Tarasy do jego Studio Gokka.
Zgadzam się z moniczką-toruń jesli chodzi o przyjmowanie przez Andrzeja tylko stałych klientów.
Sama pamietam jak sie oburzylam kiedys jak nie moglam sie do niego dostac. Jak juz to jednak nastapilo i odczekalam 2,5 miesiaca to sobie troche pogadalismy. Sam mi powiedzial ze ze wzgledu na szacunek dla swoich klientow i mozliwosc zapisywania ich regularnie musi tymczasowo zawiesic przyjmowanie nowych klientow, a poza tym pracuje od 8 rano do 20 a czasem i dluzej przez 6 dni w tygodniu i wiecej nie da rady a chce zeby kazda klientka miala perfekcyjnie wykonana usluge i byla zadowolona.
Dlatego tez nie dziwie sie jemu. A ze jest wg mnie najlepszym fryzjerem i ma tyle klientek co ma to moze sobie na to spokojnie pozwolic. Porownywanie go do ginekologa jest kompletnie niewlasciwe Jestem zawsze bardzo zadowolona a spedzony czas w Gokka to pelen relaks i odstereowanie bo ludzie tam pracujacy tworza bardzo mila rodzinna atmosfere (o ktorej wspomniala moniczka) od recepcjonisty przez pania myjaca glowe po samego mistrza Andrzeja (na dodatek bardzo cierpliwego i skromnego faceta) do tego pyszna kawa i zawsze swietna relaksacyjna muzyka. Wszystko w tym salonie jest z najwyzszej polki a przede wszystkim dbalosc o klientow i detale tak jak np wlasnie pyszna kawa, super muzyka czy zawsze aktualna prasa - co nie wszedzie sie zdarza wystrój wnetrza tez odpowiednio zaaranzowany.
POLECAM, POLECAM!!!!!
kamilii1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 18:31   #854
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

__________________
"To jeszcze nie koniec..."

Edytowane przez karmeloo
Czas edycji: 2014-01-25 o 21:08
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 18:48   #855
kamilii1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

A co do kobiecej przebieglosci - skoro to prawda ze za wszelka cene chca sie do Andrzeja kobitki dostac to znaczy ze moje slowa, ze jest najlepszy w tym co robi sie tylko potwierdzaja
z reszta w kazdym zawodzie tak jest - czy ktos jest dobry widac po liczbie klientow. Sa fryzjerzy do ktorych mozna sie dostac w ciagu kilku dni a sa i fryzjerzy do ktorych sie czeka dlugo. To o czyms swiadczy.
kamilii1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 18:51   #856
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez kamilii1 Pokaż wiadomość
A co do kobiecej przebieglosci - skoro to prawda ze za wszelka cene chca sie do Andrzeja kobitki dostac to znaczy ze moje slowa, ze jest najlepszy w tym co robi sie tylko potwierdzaja
z reszta w kazdym zawodzie tak jest - czy ktos jest dobry widac po liczbie klientow. Sa fryzjerzy do ktorych mozna sie dostac w ciagu kilku dni a sa i fryzjerzy do ktorych sie czeka dlugo. To o czyms swiadczy.

PrawdaTo tak jak z lekarzem - mała prowokacja
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 19:04   #857
kamilii1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dokladnie nie ma co debatowac. Wazne ze sa w Polsce, w Toruniu dobre salony i dobrzy fryzjerzy - ze nie wszyscy wyemigrowali hehhehe
Ja ma przyjemnosc chodzic do Gokka i jestem ich ogromna fanka
A ze sa pogloski o "podszywaniu sie pod inne klientki" czy "sztuczny tlok" pffff!!! Jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil A zyczliwych w naszym kraju wielu....
Najlepszego na Nowy rok

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

hhehe same medyczne skojarzenia dzisiaj
swoja droga - wole czekac dlugo do fryzjera niz do lekarza - bo mozna nie doczekac
kamilii1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 20:05   #858
Krysaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Mam pytanie do Kamiliii chciałabym dostać się do GOKKA,ale nie mam zamiaru podszywać się za jakąś znajomą bo zdaję sobie sprawę że ten fryzjer lub fryzjerka( P.Iza) mogliby być oburzeni takim oszustwem skoro Pani jest stałą klientką to czy jeszcze ktoś oprócz P.Andrzeja i P.Izy którzy już nie przyjmują kto potrafi dobrze dopasować fryzurę? pozdrawiam
A co do ginekologa to niestety,albo stety łatwiej tam się dostać niż do dobrego fryzjera,haha
Krysaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 21:24   #859
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez Krysaaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Kamiliii chciałabym dostać się do GOKKA,ale nie mam zamiaru podszywać się za jakąś znajomą bo zdaję sobie sprawę że ten fryzjer lub fryzjerka( P.Iza) mogliby być oburzeni takim oszustwem skoro Pani jest stałą klientką to czy jeszcze ktoś oprócz P.Andrzeja i P.Izy którzy już nie przyjmują kto potrafi dobrze dopasować fryzurę? pozdrawiam
A co do ginekologa to niestety,albo stety łatwiej tam się dostać niż do dobrego fryzjera,haha

Krysaaa, masz w zupełności rację.
Ps. Napisałam o dziewczynach podszywających się na nazwisko innych dziewczyn - znam osobiście tylko 1, a o reszcie tylko słyszałam właśnie od niej, (że tak dziewuchy robią) - piszę - by plotek nie robić. Z drugiej storny co mają niby w Gokka zrobić? zapisuje sie na wizytę Pani X - ich stała klientka, a przychodzi Pani Y - nie maja szansy tego sprawdzić .A jak już Pani Y przyjdzie przecież nie wygonią Swoją drogą naprawdę zazdroszczę dziewczynom które mają swojego ulubionego fryzjera Ja nadal szukam, ale kolejnej wizyty u kogokolwiek boję się
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 16:25   #860
Krysaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

hej Karmeloo, to co robimy w obecnej sytuacji? Do przypadkowego fryzjera żadna z Nas nie chce trafić,skoro w GOKKA nie ma szans,to może Wizard lub Marcello podobno również dobre opinie,ciekawe czy tam też nie obsługują tylko stałej klientelii?
Krysaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 17:37   #861
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Ja bym ryzykowała do Wizardu - ale muszę poczekać aż mi włosy odrosną - bo na razie to nie ma co obcinaćalbo może ten Sunflower?
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 06:49   #862
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczyny, znam jeszcze jedną kobitkę fryzjerkę bardzo dobrą - Lidia Szalla, chodzi do niej moja teściowa i nie mogę odmówić jej tego, że ma fajny kolorek i strzyżenie. Czas oczekiwania na wizytę coś ok. 2 tyg. Minus to cena usług u niej, samo strzyżenie ok. 100.

Byłam dwukrotnie u niej, wszystko extra, czuć fach w jej dłoniach i efekt także extra, ale ceni się. Ma swoj salon, "Atelier Lydia" na ul. Mohna (jedna z bocznych uliczek od Żwirki)

Widziałam też u niej uczesanie ślubne u klientki i wyglądała zjawiskowo, także to jest dobry adres na upięcia z tego co zaobserwowałam.
Lidia Szalla, salon ma na ul. Mohna "Atelier Lydia".
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 20:36   #863
Krysaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczyny czas mnie nagli muszę zapisać się do fryzjera na koniec stycznia lub w lutym bo odrost mam okropny,przypomnijcie proszę kogo polecacie z salonu sunflower na konfekcyjnej p.Asia i ...? nie pamiętam 2 imienia,jeżeli chodzi o opinię MONICZKI( "Atelier Lydia") to skoro strzyżenie ok 100,to moje długie blond strzyżenie plus kolor pewnie ok 250 lub 300 to jednak trochę za dużo,chciałabym max.zmieścić się w 200 zł pozdrawiam,Aha mój kolega chodzi od długiego czasu do SEBASTIANA na KOŚCIUSZKI i jest bardzo zadowolony,ale kobiecej opinii nie znam niestety,pa
Krysaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 21:43   #864
Pacia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

witam =o)
wyciszona,uspokojona -mogę opisać moją wizytę w WIZARDZIE
czytałam na forum ze na wizytę długo się czeka otóż mila niespodzianka-już na drugi dzień byłam umówiona z
p. Marcinem. Zacznę moze od opisania mojej poprzedniej fryzury:włosy do pasa w naturalnym kolorze bardzo mocno wycieniowane z prostą grzywą... i tak od dłuzszego czasu.Daleka jestem od zmian jednakże moj obecny fryz z lekka mi się znudził.Pozwoliłam ściąć je do ramion ale tylko pod warunkiem ze fryzura będzie całkiem inna od poprzedniej(była możliwość zmiany- włosy już odrosły, a grzywa sięgała do czubka nosa) noooo i stało się- fryzurę mam identyczną jak poprzednia tyle ze włos do ramion
Cięcie profesjonalne ale... uśmiech i zachwyt na mojej twarzy się nie pojawił, a na to czekałam. długo powtarzałam sobie że to tylko włosy i niedługo odrosną.Już pogodziłam się z widokiem Układają się FAJNIE.w sumie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło-wzmocnią się PS. Marcin -sympatyczny,koszt wizyty (mycie,strzyżenie) 50 zł
POZDRAWIAM GORĄCO
Pacia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 21:15   #865
Krysaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hej dziewczyny,coś tak ucichło na Naszym forum może odezwie się ktoś kto odwiedza salon SUNFLOWER? chodzi mi o kolor i obcięcie,przy czym wspomne, że ma włosy do połowy pleców i potrzebuję zmiany,ale sama nie wiem jakiej potrzebuję rady ze strony fachowca pozdrawiam Wszystkich
Krysaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 14:17   #866
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

witam Drogie Panie otóż szukam jakiegoś dobrego fryzjera/fryzjerki na terenie Torunia do ułożenia włosów na studniówkę, która jest 21stycznia... wiem wiem mało czasu zostało.. ja obecnie też mam mało czasu, żeby poczytać cały wątek.. więc jakbym mogła prosić tak w skrócie do kogo najlepiej...
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:50   #867
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez kropeeczka Pokaż wiadomość
witam Drogie Panie otóż szukam jakiegoś dobrego fryzjera/fryzjerki na terenie Torunia do ułożenia włosów na studniówkę, która jest 21stycznia... wiem wiem mało czasu zostało.. ja obecnie też mam mało czasu, żeby poczytać cały wątek.. więc jakbym mogła prosić tak w skrócie do kogo najlepiej...
Ja na upięcie poszłabym do p. Lidki Szalli. Kilka wątków wcześniej pisałam, że coprawda nie czesałam się u niej, ale widziałam dziewczynę uczesaną na ślub i wyglądała poprostu pięknie.

Fajnie czesze także jedna fryzjerka w Kleopatrze - p. Iwona.
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:33   #868
karolcia399
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

witam
a czy ma moze ktoras z Was namiar na p. Kamile ze Swiata Fryzur na prostej?? jakis czas juz jej tam nie ma i nie wiem gdzie moge jej szukac
karolcia399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:24   #869
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

ja bym chciała zobaczyc przykladowe zdjęcia uczesania przez daną fryzjerkę... nie chciałabym wyjść w dzień studniówki z chełmem na głowie...

a makijażystkę dobrą w Toruniu znacie?
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 23:04   #870
queen0power
Raczkowanie
 
Avatar queen0power
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 438
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczyny, mam dlugie wlosy bez grzywki i nie bylam jeszcze u zadnego fryzjera w Toruniu. szukam kogos, kto zrobilby mi fryzure jak na zdjeciu (po prawej) lub doradzil cos fajnego pasujacego do twarzy bez dzikiego cieniowania. Mozecie kogos polecic? najbardziej zachwalane wizard i studio gokka, ale z tego co czytam,to ciezko sie tam dostac. wiecie moze jak wygladaja takie strzyzenia cenowo?

Edytowane przez queen0power
Czas edycji: 2013-01-16 o 12:41
queen0power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.