Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-27, 11:32   #661
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

UGG-i w dobrej cenie na Limango mozna ustrzelic...

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Huntery granatowe za stowke!!

https://www.limango.pl/shop/hunter/k...wie-outdoorowe
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 16:28   #662
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Śliwkowy z Ministerstwa Dobrego Mydła

Dziękuje
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Krem do ciała Linum - że sklepu Szmaragdowe Żuki , mój najlepszy

Teraz używam masła do ciała Tołpa spa detox relax czy jakoś tak - bardzo dobrze nawilża i pięknie (wg mnie) pachnie

Z balsamów o bardziej płynnej konsystencji, używam mleczka z karite z YR i to chyba jedyne które lubię i do którego wracam nawet jeśli nie jest w gratisie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Piękne opakowanie







Physiogel krem intensywnie nawilżający 100 ml, hypoalergiczny,







A 15 latek bez rodzica, czy w domu musi zostać ?



Ja już mam ochotę protestować jak Niemcy, "Zwróćcie mi moje życie !" "Wolność to nie wszystko, ale bez wolności wszystko jest niczym"

Dziękuję
Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Używał ktoś kremu BB z Bare Minerals?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja przyjaciółka zużyła już któreś z kolei opakowanie. Ja tez kupiłam. Bardzo ładnie wyglada na twarzy. Nie ma dużego krycia. Daje ładny glow. Ale ja chyba mam na niego uczulenie bo już któryś raz mam gorsza cerę jak go zmywam wieczorem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 17:13   #663
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cansada, jak zobaczyłam te kalosze za stówkę (pamiętam je jeszcze u nissiax83 ), no to od razu poczułam dreszczyk emocji. Noszę 37/38 i tak se myślę, że jak będą większe to najwyżej słomą wypełnię (nikogo nie zdziwi jak wyjdzie) jak za małe, to pozostaje metoda sióstr kopciuszkowych. Ale... nie wiem czy jestem na to gotowa.

W temacie ANR EL promocja mega. Mnie do siebie nie przekonało, a miałam kilka przygód z miniaturami i no nie, nie, nie. Choć przez chwilę kusiło... nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to działa. Na kij mi wujowy produkt razy dwa?
Cholera... ciągle kusi.

Gemini jest ok. Asortyment bogaty, ceny całkiem niezłe (ale można znaleźć taniej), wszystko ładnie, pięknie zapakowane, terminy zgodne. Czas oczekiwania na realizację, to teraz chyba do 10 dni.
Na kod zniżkowy trafiłam tylko raz, ale też może i w całej mojej karierze klikacza zaliczyłam z 5 wejść.
Nie mam jednego "aptecznego" pewniaka.
Skaczę sobie z kwiatka na kwiatek.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 17:15   #664
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dziękuje


Dziękuje




Dziękuję



Moja przyjaciółka zużyła już któreś z kolei opakowanie. Ja tez kupiłam. Bardzo ładnie wyglada na twarzy. Nie ma dużego krycia. Daje ładny glow. Ale ja chyba mam na niego uczulenie bo już któryś raz mam gorsza cerę jak go zmywam wieczorem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz napisać jaki masz rodzaj cery i jaki kolor posiadasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 17:49   #665
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Cansada, jak zobaczyłam te kalosze za stówkę (pamiętam je jeszcze u nissiax83 ), no to od razu poczułam dreszczyk emocji. Noszę 37/38 i tak se myślę, że jak będą większe to najwyżej słomą wypełnię (nikogo nie zdziwi jak wyjdzie) jak za małe, to pozostaje metoda sióstr kopciuszkowych. Ale... nie wiem czy jestem na to gotowa.



W temacie ANR EL promocja mega. Mnie do siebie nie przekonało, a miałam kilka przygód z miniaturami i no nie, nie, nie. Choć przez chwilę kusiło... nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to działa. Na kij mi wujowy produkt razy dwa?

Cholera... ciągle kusi.



Gemini jest ok. Asortyment bogaty, ceny całkiem niezłe (ale można znaleźć taniej), wszystko ładnie, pięknie zapakowane, terminy zgodne. Czas oczekiwania na realizację, to teraz chyba do 10 dni.

Na kod zniżkowy trafiłam tylko raz, ale też może i w całej mojej karierze klikacza zaliczyłam z 5 wejść.

Nie mam jednego "aptecznego" pewniaka.

Skaczę sobie z kwiatka na kwiatek.

Bo z tym serum to jest tak ze jak używałam to przyzwyczaiłam się do niego i wydawało mi się ze nic nie robi a jak odstawiłam to zauważyłam ze jednak cera nie jest tak ładna jak podczas używania. Kiedyś miałam zapas z podróży przywieziony i używałam przez rok.

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Możesz napisać jaki masz rodzaj cery i jaki kolor posiadasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam vanilla 02 i skore mieszana suche policzki i przetłuszczająca się strefę t. Moja przyjaciółka ma sucha. On daje taki mokry efekt na skórze ale zdrowo wyglada dzięki temu. I mimo ze trochę zaczerwienień miałam to jakoś ładnie niwelował. Zrobię jeszcze jedno podejście jak mi się cera uspokoi bo teraz szaleje po lekach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 18:09   #666
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Bo z tym serum to jest tak ze jak używałam to przyzwyczaiłam się do niego i wydawało mi się ze nic nie robi a jak odstawiłam to zauważyłam ze jednak cera nie jest tak ładna jak podczas używania. Kiedyś miałam zapas z podróży przywieziony i używałam przez rok.




Mam vanilla 02 i skore mieszana suche policzki i przetłuszczająca się strefę t. Moja przyjaciółka ma sucha. On daje taki mokry efekt na skórze ale zdrowo wyglada dzięki temu. I mimo ze trochę zaczerwienień miałam to jakoś ładnie niwelował. Zrobię jeszcze jedno podejście jak mi się cera uspokoi bo teraz szaleje po lekach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też zużyłam dużo tego serum i miałam podobne wrażenie, po jakimś czasie dodatkowo używałam niebieskie EL, ale w zeszłym roku w czasie upałów wróciłam do ANR, teraz nie wzięłam w ofercie, bo jeszcze mam w zapasie na lato.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 18:27   #667
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Bo z tym serum to jest tak ze jak używałam to przyzwyczaiłam się do niego i wydawało mi się ze nic nie robi a jak odstawiłam to zauważyłam ze jednak cera nie jest tak ładna jak podczas używania. Kiedyś miałam zapas z podróży przywieziony i używałam przez rok.
No to ja tak mam z tonikiem złuszczającym Clinique.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-27, 18:41   #668
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Bo z tym serum to jest tak ze jak używałam to przyzwyczaiłam się do niego i wydawało mi się ze nic nie robi a jak odstawiłam to zauważyłam ze jednak cera nie jest tak ładna jak podczas używania. Kiedyś miałam zapas z podróży przywieziony i używałam przez rok.




Mam vanilla 02 i skore mieszana suche policzki i przetłuszczająca się strefę t. Moja przyjaciółka ma sucha. On daje taki mokry efekt na skórze ale zdrowo wyglada dzięki temu. I mimo ze trochę zaczerwienień miałam to jakoś ładnie niwelował. Zrobię jeszcze jedno podejście jak mi się cera uspokoi bo teraz szaleje po lekach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czy ten kolor ma żółte tony? Czy on ciemnieje w ciągu dnia. Czy możesz porównać kolor i stopien ciemności do jakiś podkładów typu EL Double Wear, Dior Backstage lub Mac prolongwear?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 19:09   #669
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Też zużyłam dużo tego serum i miałam podobne wrażenie, po jakimś czasie dodatkowo używałam niebieskie EL, ale w zeszłym roku w czasie upałów wróciłam do ANR, teraz nie wzięłam w ofercie, bo jeszcze mam w zapasie na lato.

Tez to niebieskie miałam raz i tez było super

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No to ja tak mam z tonikiem złuszczającym Clinique.

Tonik tez kiedyś długo używałam. Uratował mi cerę jak nic nie pomagało. Później okazało się ze to leki mi pogarszają cerę. Była gładka ładna po nim. Teraz po przerwie zaryzykowałam i kupiłam ponownie i dostałam mega wysypu.
To nie było rozsądne z mojej strony bo jestem uczulona na salicylany. Kiedyś jadłam wszystko a teraz unikam salicylanów i pewnie dlatego taki efekt. Szkoda bo go lubiłam bardzo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 19:23   #670
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
A czy ten kolor ma żółte tony? Czy on ciemnieje w ciągu dnia. Czy możesz porównać kolor i stopien ciemności do jakiś podkładów typu EL Double Wear, Dior Backstage lub Mac prolongwear?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Niestety nie mam tych podkładów. On ma żółte tony mocno wydają się nawet lekko pomarańczowe ale bardzo ładnie dopasowuje się do twarzy. U mnie nie ciemnieje.

Wklejam Ci porównanie z tym co mam.
Od lewej loreal true match 4n, cc chanel 20 beige, smashbox studio skin 1.1, lancome teint miracle 010, bare minerals, loreal true match 1.d/1.w
IMG_1588008168.740333.jpg
IMG_1588008178.452232.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez saipan
Czas edycji: 2020-04-27 o 19:44
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 19:47   #671
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Niestety nie mam tych podkładów. On ma żółte tony mocno wydają się nawet lekko pomarańczowe ale bardzo ładnie dopasowuje się do twarzy. U mnie nie ciemnieje.

Wklejam Ci porównanie z tym co mam.
Od lewej loreal true match 4n, cc chanel 20 beige, smashbox studio skin 1.1, lancome teint miracle 010, bare minerals, loreal true match 1.d/1.w
Załącznik 7714394
Załącznik 7714395


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, bardzo Ci dziękuję. Cały czas myślę nad nim lub ewentualnie erborianem. Wolałabym wcześniej sprawdzić kolor stacjonarnie i wziąć próbkę.
Jeśli chciałabyś się go jednak pozbyć odezwij się do mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-27, 20:01   #672
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Super, bardzo Ci dziękuję. Cały czas myślę nad nim lub ewentualnie erborianem. Wolałabym wcześniej sprawdzić kolor stacjonarnie i wziąć próbkę.
Jeśli chciałabyś się go jednak pozbyć odezwij się do mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak chcesz to wyślę Ci próbkę. jak tylko uda mi się na pocztę dostać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 20:36   #673
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Jak chcesz to wyślę Ci próbkę. jak tylko uda mi się na pocztę dostać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo chętnie jak będziesz wiedziała co i jak to daj znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 20:42   #674
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
gemini miała zawsze dobre opinie, poza darmową dostawą nie widziałam kodów, ja częściej kupuję w wapteka, zwykle mi taniej wychodzi
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
chyba jakas sciema z tym polaczeniem. o otwarciu lotnisk mowi sie za kilka miesiecy....ale kto ich tam wie.

oby sytuacja pozwolila na jak najszybsze ruszenie turystyki. jest tak zle ze nawet w centralnej /tv hiszpanskiej mowi sie non stop jaki destrukcyjny wplyw na kanary ma obecna sytuacja. gospodarczo jestesmy najbardziej dotknietym regionem....

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------



grunt to byc przygotowanym.

gemini chyba tylko darmowa wysylka a i to rzadko.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------



kremu BB nie ale sypkie mineraly maja super wiec moze i krem maja dopracowany...tak tylko mysle...

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

w dobrej cenie Filorga anti age mat krem

https://www.limango.pl/shop/filorga/...-i-pielegnacja
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Cansada, jak zobaczyłam te kalosze za stówkę (pamiętam je jeszcze u nissiax83 ), no to od razu poczułam dreszczyk emocji. Noszę 37/38 i tak se myślę, że jak będą większe to najwyżej słomą wypełnię (nikogo nie zdziwi jak wyjdzie) jak za małe, to pozostaje metoda sióstr kopciuszkowych. Ale... nie wiem czy jestem na to gotowa.

W temacie ANR EL promocja mega. Mnie do siebie nie przekonało, a miałam kilka przygód z miniaturami i no nie, nie, nie. Choć przez chwilę kusiło... nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to działa. Na kij mi wujowy produkt razy dwa?
Cholera... ciągle kusi.

Gemini jest ok. Asortyment bogaty, ceny całkiem niezłe (ale można znaleźć taniej), wszystko ładnie, pięknie zapakowane, terminy zgodne. Czas oczekiwania na realizację, to teraz chyba do 10 dni.
Na kod zniżkowy trafiłam tylko raz, ale też może i w całej mojej karierze klikacza zaliczyłam z 5 wejść.
Nie mam jednego "aptecznego" pewniaka.
Skaczę sobie z kwiatka na kwiatek.

dxiekuje Dziewczyny Ja szukam tego nieszczesnego serum z bielendy nawet w sklepie e bielenda brak darmowa dostawa to byłoby super
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 22:09   #675
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Cansada, jak zobaczyłam te kalosze za stówkę (pamiętam je jeszcze u nissiax83 ), no to od razu poczułam dreszczyk emocji. Noszę 37/38 i tak se myślę, że jak będą większe to najwyżej słomą wypełnię (nikogo nie zdziwi jak wyjdzie) jak za małe, to pozostaje metoda sióstr kopciuszkowych. Ale... nie wiem czy jestem na to gotowa.

W temacie ANR EL promocja mega. Mnie do siebie nie przekonało, a miałam kilka przygód z miniaturami i no nie, nie, nie. Choć przez chwilę kusiło... nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to działa. Na kij mi wujowy produkt razy dwa?
Cholera... ciągle kusi.

Gemini jest ok. Asortyment bogaty, ceny całkiem niezłe (ale można znaleźć taniej), wszystko ładnie, pięknie zapakowane, terminy zgodne. Czas oczekiwania na realizację, to teraz chyba do 10 dni.
Na kod zniżkowy trafiłam tylko raz, ale też może i w całej mojej karierze klikacza zaliczyłam z 5 wejść.
Nie mam jednego "aptecznego" pewniaka.
Skaczę sobie z kwiatka na kwiatek.

Z tymi Hunterami to przemysl solidnie!!! wiadomo cena po bandzie bo susza idzie.....po cholere zapychacz do pawlacza przywleczesz do domu!

ja sie przyjaralam innymi butami ale nasze finanse sa w takim stanie ze lepiej jak na ogladaniu tylko zakoncze impreze..

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-04-27 o 22:13
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 22:26   #676
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie jak będziesz wiedziała co i jak to daj znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wyślij mi adres na pw. Po drodze do pracy mijam pocztę to spróbuje tam wejść


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 22:36   #677
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Z tymi Hunterami to przemysl solidnie!!! wiadomo cena po bandzie bo susza idzie.....po cholere zapychacz do pawlacza przywleczesz do domu!

ja sie przyjaralam innymi butami ale nasze finanse sa w takim stanie ze lepiej jak na ogladaniu tylko zakoncze impreze..
A propos hunterów... To ja tam tylko nadmienię, że wieczorem zapokowałam moje i lecą na reklamację... Także może dzięki suszy się nie zepsują bo regularne użytkowanie wybitnie im nie służy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-27, 22:49   #678
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A propos hunterów... To ja tam tylko nadmienię, że wieczorem zapokowałam moje i lecą na reklamację... Także może dzięki suszy się nie zepsują bo regularne użytkowanie wybitnie im nie służy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e no to kijowo....oby reklamacja poszla szybko. Kciuki!

Widzisz Anula...juz nie chcesz Hunterow!!1
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 09:20   #679
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzień dobry
Anula ja mam tak samo z serum ANR - no nie pasuje mi ono ale taka okazja haha więc dumam dalej
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
chyba jakas sciema z tym polaczeniem. o otwarciu lotnisk mowi sie za kilka miesiecy....ale kto ich tam wie.

oby sytuacja pozwolila na jak najszybsze ruszenie turystyki. jest tak zle ze nawet w centralnej /tv hiszpanskiej mowi sie non stop jaki destrukcyjny wplyw na kanary ma obecna sytuacja. gospodarczo jestesmy najbardziej dotknietym regionem....

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------



grunt to byc przygotowanym.

gemini chyba tylko darmowa wysylka a i to rzadko.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------



kremu BB nie ale sypkie mineraly maja super wiec moze i krem maja dopracowany...tak tylko mysle...

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

w dobrej cenie Filorga anti age mat krem

https://www.limango.pl/shop/filorga/...-i-pielegnacja
Dziś czytałam wypowiedź jakiejś hiszpańskiej minister że planują w lipcu sierpniu otworzyć na wyspach hotele dla Hiszpanów tylko i jak będzie ok to od października by otwierali dla reszty świata. Więc nie wiem czy te lotu w maju dojdą do skutku ja mam nadal nieodwołalny lot w maju na Maltę - ciekawe co bedzie. Bo ja to bym chętnie poleciała haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-28, 09:35   #680
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Anula ja mam tak samo z serum ANR - no nie pasuje mi ono ale taka okazja haha więc dumam dalej Dziś czytałam wypowiedź jakiejś hiszpańskiej minister że planują w lipcu sierpniu otworzyć na wyspach hotele dla Hiszpanów tylko i jak będzie ok to od października by otwierali dla reszty świata. Więc nie wiem czy te lotu w maju dojdą do skutku ja mam nadal nieodwołalny lot w maju na Maltę - ciekawe co bedzie. Bo ja to bym chętnie poleciała haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
masz kliknięte to serum? Bo ja nie zdążyłam, jak nie będziesz brała to możesz mi oddać zamówienie
Ewentualnie, jak któraś z Was ma na przelew, to chętnie odkupię
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 11:27   #681
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Anula ja mam tak samo z serum ANR - no nie pasuje mi ono ale taka okazja haha więc dumam dalej Dziś czytałam wypowiedź jakiejś hiszpańskiej minister że planują w lipcu sierpniu otworzyć na wyspach hotele dla Hiszpanów tylko i jak będzie ok to od października by otwierali dla reszty świata. Więc nie wiem czy te lotu w maju dojdą do skutku ja mam nadal nieodwołalny lot w maju na Maltę - ciekawe co bedzie. Bo ja to bym chętnie poleciała haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ostatnie wypowiedzi to faktycznie w czerwcu chca aby ruch miedzy wyspami ruszyl, potem z Hiszpania ladowa polaczenia a nastepnie reszta swiata. Ale lobby hotelowe cisnie....oni wiedza ze z ruchu pomiedzy wyspami kasy nie ma. Jak Hiszpanie beda biedni to za co beda jezdzic na wakacje na kanary, pojada na pobliskie wybrzeza niedaleko swoich domow a maja w czym wybierac. Wiec taka opcja dla biznesu to bankructwo.

dzis rano donosza ze planuja otworzyc polaczenia miedzynarodowe w sierpniu

https://www.canarias7.es/economia/ca...jxxdi2G-EYrm_w

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-04-28 o 11:40
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 11:45   #682
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
masz kliknięte to serum? Bo ja nie zdążyłam, jak nie będziesz brała to możesz mi oddać zamówienie
Ewentualnie, jak któraś z Was ma na przelew, to chętnie odkupię
Nie kliknelam jestem ostatnio twarda szykuje się na kryzys - oszczędzam
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ostatnie wypowiedzi to faktycznie w czerwcu chca aby ruch miedzy wyspami ruszyl, potem z Hiszpania ladowa polaczenia a nastepnie reszta swiata. Ale lobby hotelowe cisnie....oni wiedza ze z ruchu pomiedzy wyspami kasy nie ma. Jak Hiszpanie beda biedni to za co beda jezdzic na wakacje na kanary, pojada na pobliskie wybrzeza niedaleko swoich domow a maja w czym wybierac. Wiec taka opcja dla biznesu to bankructwo.

dzis rano donosza ze planuja otworzyc polaczenia miedzynarodowe w sierpniu

https://www.canarias7.es/economia/ca...jxxdi2G-EYrm_w
Wiem jak to potrwa jeszcze trochę to będzie mnóstwo dramatów ludzkich i jakiś wirus to będzie ich najmniejszy problem. W pl natomiast chcą w pierwszej kolejności hotele otwierać - nie wiem kto ma w nich siedzieć jak granice zamkniete, kwarantanna 14 dni, samoloty nie latają. Ok może Polacy się rzuca w góry czy na mazury w maju, ale taki Kraków to nie żyje z polskich turystów. Restauracje nadal mają być pozamykane a hotele otwarte. To co Ci turyści jesc będą ? All inclusive się stanie modny w Zakopanem ? dziwne to jakieś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 11:52   #683
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Nie kliknelam jestem ostatnio twarda szykuje się na kryzys - oszczędzam Wiem jak to potrwa jeszcze trochę to będzie mnóstwo dramatów ludzkich i jakiś wirus to będzie ich najmniejszy problem. W pl natomiast chcą w pierwszej kolejności hotele otwierać - nie wiem kto ma w nich siedzieć jak granice zamkniete, kwarantanna 14 dni, samoloty nie latają. Ok może Polacy się rzuca w góry czy na mazury w maju, ale taki Kraków to nie żyje z polskich turystów. Restauracje nadal mają być pozamykane a hotele otwarte. To co Ci turyści jesc będą ? All inclusive się stanie modny w Zakopanem ? dziwne to jakieś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja też nie kliknęłam i teraz ciutek żałuję ale dalej oszczędzam - wczoraj zakupiłam podkaszarkę, a dzisiaj przyjdzie zbiornik na deszczówkę- jutro ma padać

Dziwne jest to odmrażanie ...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 12:04   #684
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja też nie kliknęłam i teraz ciutek żałuję ale dalej oszczędzam - wczoraj zakupiłam podkaszarkę, a dzisiaj przyjdzie zbiornik na deszczówkę- jutro ma padać

Dziwne jest to odmrażanie ...
Również nie kliknęłam serum, żałuję, bo je uwielbiam.
Jak przestaję używać, to stan skóry mi się pogarsza - zaczynają się krosty i wielkie pory.
A zostało mi tylko jakieś 20 ml obecnie.

Wczoraj oficjalnie anulowali mi Sycylię w połowie czerwca.
Na Ibizę lecieć nie chcę we wrześniu jeśli koncerty będą odwołane.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 12:07   #685
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
UGG-i w dobrej cenie na Limango mozna ustrzelic...

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Huntery granatowe za stowke!!

https://www.limango.pl/shop/hunter/k...wie-outdoorowe
I po co dziś tu wlazłam Kupiłam hunterki, ale w wersji gloss, o te: https://www.limango.pl/shop/hunter/k...00914?q=hunter, jestem ich bardzo ciekawa, już od kilku lat chciałam coś z tej firmy, ale cena za gumiaki odstraszała
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 12:19   #686
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
I po co dziś tu wlazłam Kupiłam hunterki, ale w wersji gloss, o te: https://www.limango.pl/shop/hunter/k...00914?q=hunter, jestem ich bardzo ciekawa, już od kilku lat chciałam coś z tej firmy, ale cena za gumiaki odstraszała
na mnie nie ma rozmiaru, to dobrze bo też zawsze o nich marzyłam

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Również nie kliknęłam serum, żałuję, bo je uwielbiam.
Jak przestaję używać, to stan skóry mi się pogarsza - zaczynają się krosty i wielkie pory.
A zostało mi tylko jakieś 20 ml obecnie.

Wczoraj oficjalnie anulowali mi Sycylię w połowie czerwca.
Na Ibizę lecieć nie chcę we wrześniu jeśli koncerty będą odwołane.
Mi anulowali Majorkę z 17.05 przełożyłam na początek września, ale nie napalam się na wyjazd...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 12:20   #687
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
na mnie nie ma rozmiaru, to dobrze bo też zawsze o nich marzyłam

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------


Mi anulowali Majorkę z 17.05 przełożyłam na początek września, ale nie napalam się na wyjazd...
Ja wzięłam voucher
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 12:22   #688
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja wzięłam voucher
u mnie się nie dało, też chciałam. To było na początku kwietnia i loty oficjalnie jeszcze nie były odwołane i tui nie miało voucherów.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 13:13   #689
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
I po co dziś tu wlazłam Kupiłam hunterki, ale w wersji gloss, o te: https://www.limango.pl/shop/hunter/k...00914?q=hunter, jestem ich bardzo ciekawa, już od kilku lat chciałam coś z tej firmy, ale cena za gumiaki odstraszała


tez zawsze chcialam hunterki ale ceny zabijaly. dobrze ze mojego numeru brak! bo by bylo kolejne chciejstwo.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 13:27   #690
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Sephora
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.