Nadmierna potliwość. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-15, 16:07   #1
Jossie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 2

Nadmierna potliwość.


Co zrobić z problematycznym poceniem się pod pachami. Stosuję już wszelkiego rodzaju antyperspiranty np. Antidral i Spirial Creme ale to za mało. Wciąż robią mi się mokre plamy na bluzkach. Nie czuję się z tym zbyt komfortowo. Jeśli ktoś z Was zna jakiś sposób to proszę o odpowiedź.
Jossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-15, 22:09   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Nadmierna potliwość.

Etiaxil do skóry wrażliwej; w aptekach; cena powyżej 30 zł. Więcej w kosmetyku wszechczasów, na fourm gazety wyborczej i na tutejszych forach. Nie było osoby, na którą by nie podziałał. Oczywiście stosuj go, o ile powodem Twojej nadpotliwości nie są problemy zdrowotne.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-16, 14:04   #3
Jossie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 2
Re: Nadmierna potliwość.

Wielkie dzięki. Ostatnio czytalam Samo Zdrowie, tak nawiasem fajne czasopismo, i właśnie stamtąd mam te dwa środki o których pisalam. Etiaxil też tam polecano, ale wybrałam Spirial Creme. No cóż. Przyjdzie mi dla próby wydać kolejne 30 złotych. Ale i tak dzięki.
Dla niektórych mam jeszcze jeden środek ale to pastylki, które polecila mi pani dermatolog. Nie jestem pewna nazwy ale prawdopodobnie nazywa się Abropernol. Te pastylki ssie się 3 razy dziennie ok. 3 miesiące. Mimo to polecam najpierw udać się do dermatologa.
Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów.
justy napisał(a):
> Etiaxil do skóry wrażliwej; w aptekach; cena powyżej 30 zł. Więcej w kosmetyku wszechczasów, na fourm gazety wyborczej i na tutejszych forach. Nie było osoby, na którą by nie podziałał. Oczywiście stosuj go, o ile powodem Twojej nadpotliwości nie są problemy zdrowotne.
Jossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 14:14   #4
Kwikwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 39
nadmierna potliwość!?

Dzień Dobry. Mam problem. Otoż nadmiernie sie pocę. Nie ważne czy to upalny dzień czy nie. Jestem osobą szczypła jedank ostatnio jeszcze schucdłąm, ale to chyba nie ważne. Musże nosic ciemne ubrania żeby nie było widać moich dużych plam pod pachami i przez to gdy założe cos jasnego jestem strasznie spieta i źle się czuje bo to naprwadę widać. One są ogromne!!! Chciałabym nosić kolorowe ciuszki tak jak wiekszość młodych dziewcn (18 lat) Do jakiego lekarza należy sie zgłosic żeby mi pomóg. Stosowałam nawet najszilniejssze antyperspiranty i one niepomagał. Czasmi tak bardzo sie pocę że pot skapuje mi po ręku. To jest okropne. Słyszałam ze są specjanle wkłądki które sie przyszywa do bluzki pod spodem pod pachami i o ne wchłaniaja pot dzięi czemu nie ma go na bluzce. Tylko gdzie takie coś możńa kupic i jak nazywa sie dokładnie ten produkct
Kwikwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 16:58   #5
nowa1010
Raczkowanie
 
Avatar nowa1010
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 391
Dot.: nadmierna potliwość!?

sprawdz w wyszukiwarce-byly juz takie tematy.
Skuteczny jest antidral (tez o nim jest napisane), a takie wkladki widzialam w katalogu
Linki :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+pocenie+si%EA
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+pocenie+si%EA
__________________
nowa1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 11:45   #6
Aga3012
Raczkowanie
 
Avatar Aga3012
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Smile Dot.: nadmierna potliwość!?

oprócz antidralu jest jeszcze etiaxil, jest droższy od antidralu ale dla mnie skuteczniejszy i wydajniejszy.preparaty tego typu stosujesz tylko na noc, na czystą, osuszoną skórę. UWAGA! ważne żeby skóra nie była podrazniona np. goleniem, bo taki preparat wtedy nie pomaga a szkodzi. Przez pierwsze kika tygodni prawdopodobnie bedziesz czuć swędzenie w miejscu, w którym naniosłaś preparat, ale to mija. NIe DRAP SIĘ
proponuję zrobić badania hormonalne, w szczególności tarczycy

pozdrawiam

Aga3012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 07:49   #7
Kwikwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 39
Dot.: nadmierna potliwość!?

kupiłam antidral i jest w porżadeczku. dziękuje bardzi
Kwikwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-14, 14:42   #8
wandam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: nadmierna potliwość!?

ja polecam Ci hidrex, aparat do leczenia w domu , super polecam bo mam i uważam , że warto wiedzieć ,że cos takiego jest na rynku
wandam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 22:47   #9
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: nadmierna potliwość!?

Cytat:
Napisane przez wandam Pokaż wiadomość
ja polecam Ci hidrex, aparat do leczenia w domu , super polecam bo mam i uważam , że warto wiedzieć ,że cos takiego jest na rynku
co to jest i ile kosztuje? i jak dziala?
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 22:53   #10
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Re: Nadmierna potliwość.

mi etiaxil pomogl za to dermatolog zapisala mi spirial... i NIC!!! zero efektu bylam zalamana ale odkrylam etiaxil i jest wprost cudowny... wlasciwie uzywalam go dawno temu jakies 2 lata temu zuzylam kilka opakowan moze 3 i problem zniknal na zawsze do dzis juz nie poce sie nadmiernie. oczywiscie gdy jest bardzo goraco lub w czasie wysilku fizycznego poce sie ale normalnie, a nie nadmiernie jak kiedys. mysle ze mialo to podloze psychiczne bo od kiedy poznalam uczucie suchych pach niezaleznie od sytuacji to teraz juz nie musze nic stosowac i jest ok
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 02:34   #11
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Dot.: nadmierna potliwość!?

wlasnie. co to i za ile?
tez mam ten problem, ale antyperspiranty nie pomagaja.
a plamy pod pachami i na plecach to dramat! nie mgoe sie normalnie ubrac- rozebrac
tarczyca w porzadku...:/
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 00:36   #12
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Nadmierna potliwość.

Słuchajcie ja też mam z tym okrpopny problem
Bylam u dermatologa a nawet u kilku i wszystkie powiedzialy ze jak mnie stac to botox ale NIE MAM SIE CO PRZEJMOWAC (!!!!! Wrrrr) bo taka moja uroda!!
Wszystkie to samo mowlily. Jedna mi jakies mazidlo na krosty do smarowania podczas ospy dala i stwierdzila, ze moge tym sie na noc smarowac to moze troche wysuszy skore. Inna polecila antidral ale nic nie pomogl. Kilka lat pozniej przeczytalam o etiaxilu wiec kupilam...
...pierwsze uzycie nie bylo takie straszne jak sie spodziewalam mimo ze wiercilam sie pol nocy bo tak mmnie swedzialy i szczypaly pachy. na drugi dzien byly minimalnie podraznione (mniej wiecej jak po nieostroznym goleniu), ale szybko minelo a nie pocilam sie w ogole przez kolejne 2 dni.
Oczywiscie swiat mi przed oczami zawirowal ze wreszcie pozbylam sie tego problemu, ale kazde kolejne uzycie okazalo sie byc coraz gorsze.
Ostatnim razem kiedy go uzylam nie moglam wytrzymac nawet pol godziny bo pachy mnie szczypaly jakby ktos mi kwas na nie wylal. siedzialam z wata wsadzona pod pachy, ale moja mama stwierdzila ze wyzre mi to skore i kazala m i zmyc...ledwo udalo mi sie dotknac skory reka zeby jakos woda to oblac! wiec weszlam pod prysznic zeby nie trzeba bylo sie dotykac bo strasznie mnie bolalo, ale nawet strumien wody niesamowicie podraznial mi skore
na drugi dzien chodzilam jakbym miala polamane obojczyki, w szkole nie moglam normalnie nosic plecaka a kazdy ruch reka byl niemozliwy bo zrobily mi sie jakies bable, cale pachy mi spuchly a przez kolejny tydzien skora byla doslownie czerwona. przez kilka miesiecy mialam brazowe plamy pod pachami po tym poparzeniu...


I znow musze uzerac sie z tym okropnym uczuciem....z kapiacym potem i z tymi luznymi ubraniami na ktorych nie widac az tak bardzo mokrych plam
na sama mysl o wyjsciu z domu mam zly humor bo wiem ze znowu bede myslec tylko o tym jak bardzo jest mi niewygodnie , nie mowiac juz o podniesieniu reki bo to OKROPNIE nie przyjemne uczucie

Poradzicie cos?
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 00:36   #13
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Nadmierna potliwość.

odam ze mialam etiaxil do skory normalnej. Moze ten do wrazliwej sprobowac? Jak myslicie?
Ja sie troche boje ((

Jejku tak zazdroszcze moim kolezankom ktore moga nosic wszystko i przede wszystkim jest im wygodnie!
A jak slysze jedna z nich, ktora ciagle NARZEKA na to, ze nie moze bluzki ubrudzic bo sie w ogole nie poci, to mam ochote jej do gardla skoczyć!
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 14:32   #14
immortal_20
Raczkowanie
 
Avatar immortal_20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kolobrzeg
Wiadomości: 52
GG do immortal_20
Dot.: Nadmierna potliwość.

Cytat:
Napisane przez Cereal1 Pokaż wiadomość
odam ze mialam etiaxil do skory normalnej. Moze ten do wrazliwej sprobowac? Jak myslicie?
Ja sie troche boje ((

Jejku tak zazdroszcze moim kolezankom ktore moga nosic wszystko i przede wszystkim jest im wygodnie!
A jak slysze jedna z nich, ktora ciagle NARZEKA na to, ze nie moze bluzki ubrudzic bo sie w ogole nie poci, to mam ochote jej do gardla skoczyć!
NO JASNE, ŻE POWINNAS SPRÓBOWAĆ DO SKÓRY WRAŻLIWEJ . Jestem pewna, że nie byłony po nim takich kłopotów jak po tym do skóry normalnej. Chociaż też może szczypać, bo niewiadomo, każdy ma inną skórę i organizm...
Słyszałam, że na nadmierną potliwość pomaga wypijanie dziennie jednej szklanki soku z cytryny, co hamuje gruczoły potowe i zimny prysznic z rana (też hamuje). Nie próbowałam tych sposobów, ponieważ nie mam większych problemów z poceniem się...

Chociaż... Mam pytanie, ile kosztuje ten Antidral i Spiral Creme. Bo Etiaxil około 30 zł, tak?
immortal_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 15:35   #15
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Nadmierna potliwość.

Ja kupowałam Etiaxil dokladnie za 53 zlote i nie wiem czy uda sie gdzies taniej znalezc, a jak juz to raptem kilka zlotych moga spuscic niektore apteki.
Dziekuje za rade Moze sprobuje niedlugo
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 23:20   #16
Behatka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 4
Dot.: Nadmierna potliwość.

SPIRIAL CREME- porażka!!! pieniądze wyrzucone w błoto!!! polecił mi go dermatolog, myślałam, że mi pomoże (bo czytałam wiele niepochlebnych opinii na jego temat) ale się pomyliłam! co ja mam zrobić? te plamy są okropne, strasznie się wstydzę, przecież jak to ktoś zauważy to pierwsze co pomyśli, ze się nie myję! że śmierdzę i takie tam... a staram się jak mogę z tym walczyć!
Behatka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 23:56   #17
zetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
GG do zetka
Dot.: Nadmierna potliwość.

Ja też mam ten problem. Stosowałam Etiaxil, na początk działał ale potem przestał.
Ostatnio zaczęłam chodzić do sauny i zauważyłam że od tego czasu przestałam sie pocić. Polecam może wam też pomoże
zetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 22:22   #18
Alina788
Przyczajenie
 
Avatar Alina788
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: Nadmierna potliwość.

Vichy anti-perspiration treatment.Super.Nie pomyl z normalnym kulkowym antiperspirantem Vichy.Ten,który Ci polecam,jest w formie tubki z kremem i w kartonikowym pudełku(antiperspiranty są "gołe",bez pudełka).Ma dopisek"Efficacite 7 jours",bo stosuje się w określony sposób.Najpierw cztery dni,trzy dni odpoczynku.Potem co drugi dzień(dwa dni odpoczynku),w trzecim tygodniu tylko dwa dni i starcza na cały tydzień niepocenia się.Doczytasz w ulotce.najlepiej zacząć w poniedzialek,żeby się nie pogubić.Dla mnie rewlacja,choć przyznam,że nie zawsze wystarcza mi stosowanie przez dwa dni.Jak jest upał albo mam wyjście,to po prostu stosuję częściej.Nie chcę za często,żeby nie zaszkodzić sobie,bo tak sobie myślę,że w końcu pocimy się nie bez powodu!W sezonie jesienno-zimowym wystarcza mi zwykłe Fa lub coś podobnego.Też próbowalam różnych i nic nie pomagało,choć akurat etiaksilu nie znam.Cena-u mnie 36,99,w aptece,gdzie mają Vichy.Daj znać,czy pomogło.
Alina788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 17:22   #19
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Nadmierna potliwość.

Ja też mam taki problem Pocę się nie tylko pod pachami, ale na całym ciele Latem stosuję talk taki dla dzieci, ale nie zawsze można do użyć (nie gdy ma się czarne ubranie) no i u mnie działa chwilowo... Kupiłam już Etiaxil do skóry normalnej, ale wiem że to nie rozwiąże problemu pocenia się na całym ciele... Spróbuję z tą cytryną
Na pewno nie zaszkodzi...
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 11:30   #20
wandam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Nadmierna potliwość.

daj spokój to juz było , duża kasa i tylko krótkotrwały efekt , nie naciągaj ludzi , ja naprawdę już wszysko testowałem i mówię botoxowi NIE!!!
tylko jonoforeza mi pomogła!! i będę wszystkim o tym głośno m ówił , nie dawajcie sie nabierać , są ośrodki gdzie mozna się leczyć jonoforezą próbujcie tej metody tu są gabinety:
http://www.optimed.home.pl/jonoforeza.php
wandam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 12:51   #21
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Nadmierna potliwość.

Jak widzę zarówno botox jak i jonoforeza pomagają zwalczyć nadmierną potliwość ale tylko miejscowo (dłonie, stopy, pachy). A co dla ludzi, którzy pocą się na całym ciele??? (plecy, uda, poprostu wszędzie )
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 15:26   #22
kaka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Nadmierna potliwość.

Ehh nie wiem co z ludźmi którzy pocą się nadmiernie na całym ciele- ja mam problem tylko z pachami więc chyba powinnam się cieszyć- takie szczęście w nieszczęściu:/ Jeśli o mnie chodzi to problem ma podłoże hormonalne- chora tarczyca. Jeśli macie problem z nadmiernym poceniem się to radzę w pierwszej kolejności zrobić sobie badanie TSH- bo możecie miec problem z tarczycą. Ja lecze się od niedawna i niestety nie przynosi to efektów jeśli chodzi o mokre pachy, więc jak będę u swojego endokrynologa to się zapytam co z tym problemem zrobić. Świetnie rozumiem wszystkich którzy nadmiernie się pocą, stres związany z myśleniem w kółko: " mam plamę czy nie", jest okropny i może popsuć nawet najfajniejsze wyjście.... z resztą nie tylko wyjście, bo przecież tak jest CAŁY CZAS
kaka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 20:41   #23
Hardy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nadmierna potliwość.

Witam
Cierpię na nadmierna potliwość rąk i nic do tej pory mi nie pomagało, wiec postanowiłem kupić urządzenie do jonoforezy (czy też galwanizacji sam nie wiem) BIOtronik GALVION DIGI-2( http://www.biotronik.com.pl/aparaty.html ). Używam go już od dłuższego czasu(11 kuracji), ale nic nie pomaga. Dlatego chciałem sie dowiedzieć jak sie powinno prawidłowo obsługiwać to urządzenie bo nie jestem pewien czy dobrze sie nim posługuje. Dłonie zanurzam w wanienkach, ustawiam natężenie prądu na określoną wartość (ok 5) i po 10min przełączam przełącznik z + na - lub na odwrót w zależności od tego jak był wcześniej ustawiony, potem znów zanurzam ręce i po 10 min kuracja skończona. Czy ktoś może mi napisać czy prawidłowo wykonuje ten zabieg ?? proszę o odpowiedź. Z góry dzięki
PzDR
Hardy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 10:14   #24
beakarp
Raczkowanie
 
Avatar beakarp
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 427
Dot.: Nadmierna potliwość.

no właśnie, też podczepiam się pod watek: mój chłopak strasznie się poci, latem po prostu z niego kapie, i to na całym ciele. Czy sa jakieś ziółka, lub tabletki na ten problem?
beakarp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 11:10   #25
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Nadmierna potliwość.

Podbijam pytanie
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 11:21   #26
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Nadmierna potliwość.

no ja tez bym chiala widziec jak chociaz troche zmniejszyc to pocenie
ja poce sie okropnie tzn tak ze po nogach ciekną mi struzki potu nawet gdy nic nie robię .Dla mnie najgorszy czas jet przed burza albo gdy jest duszno -ze mnie sie leje po prostu. Stosuje antidral -nawet dziła ale tylko pod pachami a plecy,twarz nogi? Bylam u lekarz zbadac serce-wszystko w porzadku, hormony tez badalam -ok wiec ja nie wiem co mam robic. Botox odpada bo zdecydowanie za drogi. Dziewczyny wy macie problem bo pocicie sie tylko pod pachami- a co ja mam powiedziec- jak ze mnie sie leje wszedzie , spływa mi makijaż, mam otarcia miedzy udami-koszmar!!!
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 11:36   #27
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Nadmierna potliwość.

abar18 - ja mam tak samo jak Ty Pocę się na całym ciele (nogi, plecy), dosłownie wszędzie Wczoraj pierwszy raz użyłam pod pachy Etiazil (na razie nie mam mokrej koszulki ) Ale problem dalej zostaje nierozwiązany, bo pocenie na całym ciele nadal jest Niestety nie wiem co pomoże ...
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 12:36   #28
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Nadmierna potliwość.

ja ide w srode do lekarza z tymi wynikami, ktore mi zlecil. Mialam nadzieje ze moze bedzie cos nie tak i mi przepisze cudowny lek na :niepocenie". Ja sie boje , ze on mi powie ze taka juz"moja uroda" i bede sie musiala pocic do konca zycia))
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 13:14   #29
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Nadmierna potliwość.

Ja również polecam Etiaxil. Też bardzo się pocę, dziś np. mam wolny dzień, okna w mieszkaniu pootwierane, a czuję jak mi po plecach i brzuchu spływają kropelki potu. No taki nasz los, pocenie się normalna sprawa. Ważne by być czystym i mieć bezwonny ten cały pot. A wracając do etiaxilu , pod pachy jak najbardziej, polecam wersję dla skóry wrażliwej. TŻowi kupiła etiaxil lation do stop i tez bardzo sobie chwali. A na problemy z potem na resztę ciała moga pomóc , no może nie tyle pomoc co zniwelować trochę objawy, ubrania z mikrofibry. Mam z tego materiały bieliznę i kupiłam w Gattcie podkoszulki, które zakładam pod koszulę lub marynarkę (praca biurowa, nie ma zmiłuj, że gorąco) i tez bardzo mi to pomaga. Są to materiały, które w jakiś sposób pot wydobywają na "zewnątrz" i nie musisz się kisić z tym wszystkim. Mój TŻ teraz z lubością nosi sportowe podkoszulki zazwyczaj firmy Nike z systemem dry fit czy jakoś tak i to tez jest super sprawa na takie upały.
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 13:01   #30
Kolonia91r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nadmierna potliwość.

rozumiem doskonale. Nienawidzę jak ktos mówi ze taka już moja uroda. oni ie wiedzą jaki to jest stres i życie w ciągłym napięciu. Ja na szczęscie już nie mam problemu bo używam ANTIDRALU. Polecam. warto przetrzymać to szczypanie dla suchych paszek
Kolonia91r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 08:09:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.