Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-06, 07:38   #31
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

w mixplusie samemu kupuje się karty przecież

ja w sumie mogłabym w plusie zostać , bezlik sms za 8zł i internet za 9 zł , minut nie potrzebuje bo mało gadam. Ale oni w tym mixie nie mają żadnych ciekawych ofert telefonów... a zobowiązanie na 36 doładowań to trochę przegięcie..
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 07:44   #32
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Ja w 36i6 miałam za 3zł nielimitowane smsy do plusa i za 7zł pakiet internetowy. Wydawałam mało miesięcznie.
Brakowało mi jedynie pakietu sms do wszystkich...
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 07:46   #33
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
No ale wtedy to oferta na kartę przecież. Mix to mix, w mixie sami ci doładowują
Brat miał 4 lata mix w plusie (swoją drogą narzekał wyjątkowo mocno) i było tak jak mówię .
Mam mixa w plusie od ok 7 lat i zawsze sama sobie muszę doładować kwotą na którą podpisałam umowę

Radzę plusa z daleka omijać..Baaaaardzo często mi blokują połączenia jak mam mniej niż 1zł (ostatnio 0,97zł), przy źle wysłanym 1 smsie potrafią odesłać 5, że błędny numer i za każde zżera ok 29gr.

Iplus to już cyrk na kołach. Przemilczę bo uciekam od nich 1,5 roku przed czasem ale za 110zł to ja się szarpać nie będę.

Wisienką na torcie jest to, że dostałam fakturę korygującą za którą mam zapłacić 5,05zł bo dezaktywowałam elektroniczną fakturę będąc 400 km od komputera i dostępu do konta (do logowania potrzeba kodu który przychodzi smsem na nr iplusa).



Z polecanych: play
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 08:50   #34
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Mam Play na kartę ale niedługo mam zamiar przejść na abonament (35zł a w tym nielimitowany pakiet internetu, darmowe smsy i połączenia w play )
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 09:10   #35
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Brat miał mixa w orange. Płaciło się dajmy na to co miesiąc 40 zł taki abonament i można to było w całości wygadać, a jak się wygadało, to można było kupić kartę i doładować.
O tym właśnie mówię. Ja tak mam, a brat miał tak w plusie jakis czas temu. Może to u niego nie nazywało się mixem, ale "zachowywało się" całkowicie jak mix w orange
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 10:09   #36
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

u nas wszyscy mają plus i jesteśmy zadowoleni - nie planujemy zmieniać.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 11:59   #37
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

sieć w orange- jako stary klient uważam że dostałam dobre warunki...

5 numerów w orange , każdy po 1200 minut co miesiac ; do tego 180 minut do wszystkich, i internet 1gb. abonament 59 złotych; nigdy nie zdarzyło mi się przekroczyć abonament!
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 12:02   #38
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Ja mam teraz w Plusie:
- 900 minut do wszystkich
- nielimitowane smsy do wszystkich
- nielimitowane rozmowy do Plusa i na stacjonarne
- internet 2GB
- telefon LG L7 za 1zł
- abonament ok. 60-70zł.
- nowy klient, abonament firmowy

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2013-08-06 o 12:23
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 12:05   #39
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Ogólnie widzę, że rządzi Play, zastanowię się, ale odstrasza mnie trochę ten słaby (albo może słaby?) zasięg... A co sądzicie o nowej sieci Nju Mobile?
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 12:19   #40
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Moim zdaniem osoby, które piszą o tym, co dostają w abonamencie, powinny dodawać, jak długo są klientami danej sieci. Bo jednak co innego dostaje się po latach, a co innego na start. Moim zdaniem bezkonkurencyjny jest dla nowych klientów (lub tych przenoszących numer) Play. Ja mam od lat w Orange (karta SIM jeszcze z Idei), ale planuję zmienić, bo wszyscy znajomi i rodzina przeszli do Play, a Orange nic ciekawego mi nie proponuje.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 12:37   #41
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Ja i TŻ mamy abonament w Play i jesteśmy zadowoleni, nie mamy zamiaru zmieniać.
Wcześniej ja miałam abonament w Orange + Plusa na kartę, a TŻ abonament w Erze. Na przejście do Play namówiliśmy już teściową, moich rodziców i babcię i wszyscy są jak na razie zadowoleni
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 13:22   #42
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez BlackCherryLBN Pokaż wiadomość
Ja mam Play Fresh na kartę, co miesiąc kupuje pakiet smsów do wszystkich sieci za 10 zł, internet za 10 zł i 30 minut do wszystkich sieci za 6 zł. Za 26 zł jestem ustawiona na cały miesiąc Polecam
niestety nie ma juz play fresha, chciałam kupić rodzicomi i nie ma. Pisałam nawet do pleja czy mogłabym zmienic taryfę na fresha i nic z tego. wycwanili się
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 13:27   #43
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Ogólnie widzę, że rządzi Play, zastanowię się, ale odstrasza mnie trochę ten słaby (albo może słaby?) zasięg... A co sądzicie o nowej sieci Nju Mobile?
Czy ja wiem, czy taki słaby ten zasięg.. Ja bardziej na Orange narzekałam.
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem osoby, które piszą o tym, co dostają w abonamencie, powinny dodawać, jak długo są klientami danej sieci. Bo jednak co innego dostaje się po latach, a co innego na start. Moim zdaniem bezkonkurencyjny jest dla nowych klientów (lub tych przenoszących numer) Play. Ja mam od lat w Orange (karta SIM jeszcze z Idei), ale planuję zmienić, bo wszyscy znajomi i rodzina przeszli do Play, a Orange nic ciekawego mi nie proponuje.
Ja też 8 lat byłam w orange i przeszłam do play, do którego w lutym ściągam też mamę. Za 39 zł mam 800 min do wszystkich sieci, 250 smsów, darmowe rozmowy na nr stacjonarne i darmowe połączenia w sieci. Wszyscy znajomi dookoła są praktycznie w play więc nie zdarzyło mi się przekroczyć abonamentu.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 13:55   #44
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

ja mam Redbull mobile co miesiac dziekuja mi ze jestem z nimi i przesylaja mozliwosci wlaczenia jakiegos bonusa za darmo przy doladowaniu mozna aktywowac kod i miec za darmo przez miesiac do wszystkich smsy. dodatkowo darmowe pakiety MB na neta (przy doladowaniu - zalene od kwoty im wyzsza tym wiecej mb) i darmowy youtube 10 zl za darmowe smsy do wszystkich sieci za miesiac... nigdy nie zmienie
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 13:57   #45
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Również zmieniałam sieć z Orange na Play. Jakiś różnic w zasięgu nie zauważyłam, jedynie przy łażeniu w górach po totalnych odludziach Play się trochę gubi :P

W Orange miałam telefon na kartę, zdenerwowałam się jak wycofali pakiet sms-ów do wszystkich za 6 zł za miesiąc i zaproponowali pakiet 100 smsów do wszystkich na miesiąc do wszystkich, również za 6 zł Przy czym pakietów po 600 smsów zużywałam dwa na miesiąc

Obecnie mam PlayFresh i kupuję co miesiąc pakiet smsów do wszystkich, doładowanie raz na 3-4 miesiące za 50zł.
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 14:01   #46
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Ogólnie widzę, że rządzi Play, zastanowię się, ale odstrasza mnie trochę ten słaby (albo może słaby?) zasięg... A co sądzicie o nowej sieci Nju Mobile?
mam playa od dłuższego czasu, nigdy nie miałam problemu z zasięgiem
za to mój TŻ ma plusa i często ja mam zasięg, a on nie
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 14:10   #47
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Prawda taka, że sieć trzeba dobrać pod siebie. Ja akurat mam mixplusa od chyba 8 lat i mi w zupełności wystarcza. Większość znajomych mam w plusie, więc mam do nich taniej. Płacę tylko 49gr za pierwszą minutę rozmowy, czyli mogę gadać ze 2h a i tak zapłacę 49gr. SMSy nawet nie wiem ile kosztują. 1000 MMSów mam za darmo. To w standardzie, pakietów obniżających koszty nie używam. Zasięg bardzo dobry, problemów z nimi nigdy nie miałam chociaż to zależy od ilości masztów w okolicy. W jednym miejscu plus będzie miał lepszy zasięg, w innym inna sieć. Jedyny minus, że małe pakiety internetowe są, ale po zużyciu tylko zwalnia i nie pobiera dodatkowych kosztów.
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 14:17   #48
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

to prawda, że ofertę trzeba skroić pod siebie
zależy też, czy ktoś ma swój telefon czy woli od opertatora i spłacać go później przez kilka miesięcy
w PL nie ma niewiadomo jak dużo operatorów, nie problem wejść na stronę każdego z nich znaleźć opcję najkorzystniejszą dla siebie
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 15:21   #49
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Prawda taka, że sieć trzeba dobrać pod siebie. Ja akurat mam mixplusa od chyba 8 lat i mi w zupełności wystarcza. Większość znajomych mam w plusie, więc mam do nich taniej. Płacę tylko 49gr za pierwszą minutę rozmowy, czyli mogę gadać ze 2h a i tak zapłacę 49gr. SMSy nawet nie wiem ile kosztują. 1000 MMSów mam za darmo. To w standardzie, pakietów obniżających koszty nie używam. Zasięg bardzo dobry, problemów z nimi nigdy nie miałam chociaż to zależy od ilości masztów w okolicy. W jednym miejscu plus będzie miał lepszy zasięg, w innym inna sieć. Jedyny minus, że małe pakiety internetowe są, ale po zużyciu tylko zwalnia i nie pobiera dodatkowych kosztów.
Moja rodzina i większość znajomych też mają w Plusie, ale mimo to, ciągle jest coś. A to Plus coś zaproponuje i się z tego nie wywiąże, a to nagle znikają mi pieniadze z konta (serio! nie używałam przez pewien czas telefonu, bo byłam za granicą i karta była wyjęta i nagle okazało się, że mam mniej kasy) albo ciągle te same ceny dla stałych klientów. Tak naprawdę to oni klienta mają gdzieś.
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 16:35   #50
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Moja rodzina i większość znajomych też mają w Plusie, ale mimo to, ciągle jest coś. A to Plus coś zaproponuje i się z tego nie wywiąże, a to nagle znikają mi pieniadze z konta (serio! nie używałam przez pewien czas telefonu, bo byłam za granicą i karta była wyjęta i nagle okazało się, że mam mniej kasy) albo ciągle te same ceny dla stałych klientów. Tak naprawdę to oni klienta mają gdzieś.
miałam w plusie i nadal mam drugi numer i znikania pieniędzy nigdy nie zauważyłam, a spisuję sobie co jakiś czas stan konta, dlatego wiem

za znikanie pieniędzy często są odpowiedzialni sami właściciele telefonu bo nie wiedzą, że łączą się z internetem albo wysyłają gdzieś niby darmowego smsa, a później płacą za otrzymane

ale nie neguję tego, że taki proceder istnieje-w Twoim przypadku przy wyłączonym telefonie musiała zawinić sieć
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 17:11   #51
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Ja mam akurat w plusie i jestem zadowolona. Oczywiście nie można mieć wszystkiego, ale akurat podpisywałam umowę w Bezliku 1,5 roku temu z telefonem Samsung Wave i mimo że skonczyła już mi się umowa to ja trwam w Plusie na razie z tym samym telefonem. Czasem wydaję więcej niż 30 zł miesięcznie, ale mogę się zmieścić. Mam pakiet minut 21 minut za 6 zł(biorę 2 misiecznie zazwyczaj) do wszystkich sieci-wychodzi 0.29 gr za minutę, bezlik smsow do plusa (mam chłopaka w plusie bardzo dużo piszemy) nie wiem ile kosztuje chyba 7 zł i bezlik rozmów do plusa -płacę tylko za pierwszą minutę połączenia chyba 8 zł na mc. Jedyne czego mi brakuje to smsy do wszystkich sieci, choć teoretycznie mogę wykupić jakiś tam pakiet gdzue smsy wychodzą za 15 gr(tak płacę 29gr), ale wtedy z pakietu szło by mi tez do plusa więc to bez sensu. Internet używam często biorę taki za 7 zł na miesiąc bez limitu. 33 zł miesięcznie wychodzi mnie i jak dla mnie super. Wcześniej byłam jeszcze wtedy w Erze i w życiu już nie polecam. A w playu niby tak super fajnie,ale jak ktoś z poza sieci dzwoni to ma masakrę na koncie
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 17:22   #52
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

W Orange,płacę abonament za około bodajże 30 czy 40 zł. Mam darmowy numer i ileś tam darmowych smsów już nawet nie wiem ile. Umowa mi się kończy w marcu 2014,a od czerwca 2013 dzwoni do mnie typ codziennie po 3-4 razy dziennie,bo usilnie chcą zabrać mi ten darmowy numer. Teraz to albo odrzucam albo nie odbieram. ICh namolność to przegięcie,ale mogą być spokojni ja od nich telefonu nie odbiorę i przejdę do play jak tylko umowa się skończy i będzie the end dla orange
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 17:28   #53
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
No ale wtedy to oferta na kartę przecież. Mix to mix, w mixie sami ci doładowują
Brat miał 4 lata mix w plusie (swoją drogą narzekał wyjątkowo mocno) i było tak jak mówię .
Ja mam mix z Plusa i co miesiac sama musze doładować telefon
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 18:28   #54
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Chyba zmienię na Playa, bo widzę, że jest bardzo chwalony. Wykorzystam doładowania z Plusa, które mi zostały i nigdy więcej do niego nie wrócę!
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.