Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-18, 12:14   #541
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87342898]szarlott

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

rany,tak się przyzwyczaiłam ją oglądać,że pierwsze co odpalam kompa ,youtube i szarlott
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 19:44   #542
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Skończyły mi się filmiki do oglądania
Oglądam zmalowaną, adę grotkowską, house of make up, dim, maxineczke, Karolinę Zientek, rlm, kitulca, kiedyś pannę Joannę, ale za bardzo dzieciowo się zrobiło na kanale, więc odsubskrybowałam. Podobnie stylizacje, ale u niej po prostu nie umiem oglądać, coś mnie odpycha
Co innego polecacie?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

la makeup bella
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 07:05   #543
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cześć, czy ktoś z Was miał styczność z książką Arleny Witt dot. gramatyki? Niedawno odkryłam jej kanał, całkiem mi podpasował (chociaż dużo bardziej odpowiadają mi starsze filmiki) i postanowiłam kupić. Bardzo się zajarałam zapewnieniami, że bestseller i w ogóle jak ona mówiła, że ludzie ciągle do niej piszą jak to przerobili całą książkę i jak to ona im pomogła i takie rzeczy. Jak tylko przyszła do mnie, to zaczęłam ją rozwiązywać i... dupa. Weszłam nawet na lubimyczytac, widziałam dużo ocen 10/10, ale jak później doczytałam w innych komentarzach, były to oceny masowo wystawiane z kont, które oceniły tylko i wyłącznie tę jedną pozycję, co dość jasno sugeruje, że konta zostały założone w celu fałszywej promocji. Wszystkie inne opinie były albo ok, albo właśnie podobne do mojej, o czym zaraz. Czuję się po prostu oszukana, bo dostałam wybrakowany produkt, który celowo był promowany przez fałszywe opinie recenzentów.

Co do samej książki. Mój pierwszy problem - nie bardzo wiem dla kogo została stworzona. Ma to być angielska gramatyka z ćwiczeniami. Ale zdecydowanie nie dla osób całkowicie początkujących - jak zresztą podkreśla sama autorka - bo wymaga już jakichś podstaw, chociażby leksykalnych. Z drugiej strony dla osób zaawansowanych również nie, gdyż każdy kto uważał na lekcjach angielskiego w szkole, nie wyniesie z niej zbyt wiele, a robienie ćwiczeń z zakresu jak tworzyć pytania z czasownikiem 'to be' zbyt rozwijające nie jest. Może w takim razie dla osób, które niby ten ang w szkole miały, ale albo nie miały szczęścia do dobrego nauczyciela, albo nie chciało im się przykładać? Pomyślałam sobie: ok, chodzi o usystematyzowanie wiedzy, kilka pierwszych działów musi być takim wprowadzeniem, potem nie będę już się nudzić. Zaznaczę, że nie jestem jakoś super zaawansowana, czasami się zastanawiam jakiego użyć czasu albo niepoprawnie użyję mowy zależnej. Tylko, że właśnie nie. Wszystko co było w tej książce wytlumaczone - już wiedziałam, a czego liczyłam się dowiedzieć ćwicząc gramatykę z nią - dalej tego nie wiem. Mam wrażenie, że wszystko, zwłaszcza jakieś bardziej skomplikowane rzeczy, np. czasy, są zrobione po łebkach, autorka pisała to chyba na kolanie. Dość lakoniczne to jest pod względem treści, za to mamy mnóstwo cytatów z seriali czy filmów, w których został użyty dany czas. Tylko dalej nie mam pewności czemu, a autorka zamiast to wyjaśnić, poświęca przesadnie dużo uwagi jakimś najprostszym rzeczom i wielokrotnie się w tym powtarza. Również sprawdzając klucz i porównując go z moimi odpowiedziami często natrafiałam na rozbieżność i nawet po powtórnym przeczytaniu tekstu z danego materiału dalej nie potrafiłam uzyskać odpowiedzi na moje pytanie. Mam wrażenie, ze gdyby trochę bardziej przyłożono się do treści, może np. kosztem wielu zdjęć autorki w tej książce (w jakim celu?) albo jakichś heheszków, często na gimnazjalnym poziomie ("będę ruchała" - cytat), wyszłoby to lepiej. A tak to mam wrażenie, że ten podręcznik nie powstał po to, żeby stworzyć możliwość samodzielnej nauki języka, a raczej jako jakieś 'dzieło' autorki, która mogła się powygłupiać i zgarnać za to jakiś tam hajs, ale potencjalnych czytelników miała gdzieś. Książka kosztuje 100 zł, a merytorycznej treści nie jest tam wcale więcej niż w dowolnym podręczniku do nauki, tańszym trzykrotnie. A ćwiczenia są tak samo generyczne i nudne jak we wszystkich pozostałych. Typu 3 razy to samo zdanie, ale raz w formie twierdzącej, raz w zaprzeczeniu, a raz w pytaniu i tak 10 razy. Albo ułóż zdanie opisujące co masz w lodówce. I nic więcej. Trochę słabo biorąc pod uwagę to, że podobno miała to być jakaś innowacja i ze autorka nie mogła znaleźć godnego polecenia podręcznika, więc stworzyła swój. Lubiłam ją oglądać, ale teraz czuję się mocno zmanipulowana i zwyczajnie oszukana...

Czy ktoś miał podobnie?
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 12:15   #544
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Cześć, czy ktoś z Was miał styczność z książką Arleny Witt dot. gramatyki? Niedawno odkryłam jej kanał, całkiem mi podpasował (chociaż dużo bardziej odpowiadają mi starsze filmiki) i postanowiłam kupić. Bardzo się zajarałam zapewnieniami, że bestseller i w ogóle jak ona mówiła, że ludzie ciągle do niej piszą jak to przerobili całą książkę i jak to ona im pomogła i takie rzeczy. Jak tylko przyszła do mnie, to zaczęłam ją rozwiązywać i... dupa. Weszłam nawet na lubimyczytac, widziałam dużo ocen 10/10, ale jak później doczytałam w innych komentarzach, były to oceny masowo wystawiane z kont, które oceniły tylko i wyłącznie tę jedną pozycję, co dość jasno sugeruje, że konta zostały założone w celu fałszywej promocji. Wszystkie inne opinie były albo ok, albo właśnie podobne do mojej, o czym zaraz. Czuję się po prostu oszukana, bo dostałam wybrakowany produkt, który celowo był promowany przez fałszywe opinie recenzentów.

Co do samej książki. Mój pierwszy problem - nie bardzo wiem dla kogo została stworzona. Ma to być angielska gramatyka z ćwiczeniami. Ale zdecydowanie nie dla osób całkowicie początkujących - jak zresztą podkreśla sama autorka - bo wymaga już jakichś podstaw, chociażby leksykalnych. Z drugiej strony dla osób zaawansowanych również nie, gdyż każdy kto uważał na lekcjach angielskiego w szkole, nie wyniesie z niej zbyt wiele, a robienie ćwiczeń z zakresu jak tworzyć pytania z czasownikiem 'to be' zbyt rozwijające nie jest. Może w takim razie dla osób, które niby ten ang w szkole miały, ale albo nie miały szczęścia do dobrego nauczyciela, albo nie chciało im się przykładać? Pomyślałam sobie: ok, chodzi o usystematyzowanie wiedzy, kilka pierwszych działów musi być takim wprowadzeniem, potem nie będę już się nudzić. Zaznaczę, że nie jestem jakoś super zaawansowana, czasami się zastanawiam jakiego użyć czasu albo niepoprawnie użyję mowy zależnej. Tylko, że właśnie nie. Wszystko co było w tej książce wytlumaczone - już wiedziałam, a czego liczyłam się dowiedzieć ćwicząc gramatykę z nią - dalej tego nie wiem. Mam wrażenie, że wszystko, zwłaszcza jakieś bardziej skomplikowane rzeczy, np. czasy, są zrobione po łebkach, autorka pisała to chyba na kolanie. Dość lakoniczne to jest pod względem treści, za to mamy mnóstwo cytatów z seriali czy filmów, w których został użyty dany czas. Tylko dalej nie mam pewności czemu, a autorka zamiast to wyjaśnić, poświęca przesadnie dużo uwagi jakimś najprostszym rzeczom i wielokrotnie się w tym powtarza. Również sprawdzając klucz i porównując go z moimi odpowiedziami często natrafiałam na rozbieżność i nawet po powtórnym przeczytaniu tekstu z danego materiału dalej nie potrafiłam uzyskać odpowiedzi na moje pytanie. Mam wrażenie, ze gdyby trochę bardziej przyłożono się do treści, może np. kosztem wielu zdjęć autorki w tej książce (w jakim celu?) albo jakichś heheszków, często na gimnazjalnym poziomie ("będę ruchała" - cytat), wyszłoby to lepiej. A tak to mam wrażenie, że ten podręcznik nie powstał po to, żeby stworzyć możliwość samodzielnej nauki języka, a raczej jako jakieś 'dzieło' autorki, która mogła się powygłupiać i zgarnać za to jakiś tam hajs, ale potencjalnych czytelników miała gdzieś. Książka kosztuje 100 zł, a merytorycznej treści nie jest tam wcale więcej niż w dowolnym podręczniku do nauki, tańszym trzykrotnie. A ćwiczenia są tak samo generyczne i nudne jak we wszystkich pozostałych. Typu 3 razy to samo zdanie, ale raz w formie twierdzącej, raz w zaprzeczeniu, a raz w pytaniu i tak 10 razy. Albo ułóż zdanie opisujące co masz w lodówce. I nic więcej. Trochę słabo biorąc pod uwagę to, że podobno miała to być jakaś innowacja i ze autorka nie mogła znaleźć godnego polecenia podręcznika, więc stworzyła swój. Lubiłam ją oglądać, ale teraz czuję się mocno zmanipulowana i zwyczajnie oszukana...

Czy ktoś miał podobnie?

Sama książki nie czytałam, ale ostatnio coraz więcej widzę zarzutów głównie pod kątem tego, że Arlena kasuje negatywne opinie, blokuje osoby, które jej wytykają błędy na instagramie itp.

Strasznie mnie to zaskoczyło w sumie, bo śledzę ją od dawna i wydawała mi się rozsądną, zdystansowaną osobą, także miałam na początku mocny konflikt wewnętrzny między tym co wiem, a tym co czytam, ale sporo jest głosów o takich kontrowersyjnych działaniach, więc chyba jakaś prawda w tym jest
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 14:47   #545
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=1b006c1cc4b33fb32b0a741 c96d131cb0dc83f78_5f5d531 644303;87354839]Sama książki nie czytałam, ale ostatnio coraz więcej widzę zarzutów głównie pod kątem tego, że Arlena kasuje negatywne opinie, blokuje osoby, które jej wytykają błędy na instagramie itp.

Strasznie mnie to zaskoczyło w sumie, bo śledzę ją od dawna i wydawała mi się rozsądną, zdystansowaną osobą, także miałam na początku mocny konflikt wewnętrzny między tym co wiem, a tym co czytam, ale sporo jest głosów o takich kontrowersyjnych działaniach, więc chyba jakaś prawda w tym jest [/QUOTE]

Ja też poza tym, że poczułam się oszukana i zawiedziona, to właśnie byłam bardzo zaskoczona. Na filmikach wydaje się bardzo zdystansowana i w ogóle wizerunek jaki tworzy sobie na yt po prostu mnie kupił, zresztą właśnie na filmikach często przemyca jakieś smaczki, widać, że chce przekazać wiedzę i niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy coś dla siebie wyciągnie. Myślałam, że jej książka będzie równie dobra, wszystko zostanie dogłębnie wytłumaczone, a tymczasem nie mogę się oprzeć wrażeniu, że zostało to zrobione byle jak, na kolanie i żeby Arlena mogła się poprzebierać i porobić zdjęcia jak robi głupie miny.

I też właśnie jak ktoś zwrócił uwagę w komentarzach na lubimyczytac, to zauważyłam, że masowo wystawiane 10/10 przez użytkowników z 1 ocenioną pozycją dość mocno kontrastują z większością opinii bardziej zaufanych użytkowników. A na YT nigdy nie widziałam żadnego nieprzychylnego komentarza, nie mówię o jakimś jadzie, ale po prostu innych komentarzach niż 'uwielbiam Gramę, zamówiłem nową książkę od razu jak się dowiedziałem' czy 'uwielbiam ten kanał' i inne miłe komentarze. Takie coś kompletnie mi do niej nie pasuje. Czuję się z tym bardzo źle, tym bardziej, że naprawdę lubię ją oglądać i pewnie będę dalej. Jestem zła na siebie, że kupiłam w ciemno i dałam sie zmanipulować, dużo straciła w moich oczach, wypuszczając i tak zachwalając taki wybrakowany produkt jadąc na swojej popularności i manipulacjach.
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 18:19   #546
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Kacper Beauty Vlog I love box

Hej wizażanie !

wokół Kacper Beauty Vlog wybuchła afera. Pogadajmy o tym!

Drama na youtube zaczęła się od tego, że kilka osób zaczęło rzucać w jego stronę oskarżenia, jakoby Kacper nie był kosmetologiem, a doradzał ludziom kosmetyki.
Podobno dodał video w którym powiedział, że jako kosmetolog może wystawiać recepty.

Co myślicie o całej sytuacji? Czy są wśrod Was osoby, ktore zakupiły i love box?
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 12:45   #547
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Kacper Beauty Vlog I love box

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
Hej wizażanie !



wokół Kacper Beauty Vlog wybuchła afera. Pogadajmy o tym!



Drama na youtube zaczęła się od tego, że kilka osób zaczęło rzucać w jego stronę oskarżenia, jakoby Kacper nie był kosmetologiem, a doradzał ludziom kosmetyki.

Podobno dodał video w którym powiedział, że jako kosmetolog może wystawiać recepty.



Co myślicie o całej sytuacji? Czy są wśrod Was osoby, ktore zakupiły i love box?
Kosmetologię można zrobić no w takim cosinusie za free ;p papierek też z tego jest a nic nie wymagają starczy egzaminy względnie zaliczać
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-23, 18:20   #548
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Kacper Beauty Vlog I love box

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Kosmetologię można zrobić no w takim cosinusie za free ;p papierek też z tego jest a nic nie wymagają starczy egzaminy względnie zaliczać
tak, z tym, że wokół niego wybuchła niemała drama. Jego profil na fb zniknął, jego moderatorki na grupie same go z niej usunęły po czym zaczął wygrażać się pozwami.

na kafeterii wrze bo Kacper sam zakłada wątki na temat dwoch innych dziewczyn, ktore postanowily powiedzieć glosno o tym, że chlopak myli pojęcia, mówi nieprawdę, doradza przez maila na temat pielęgnacji.

Na jego profilu na fb i linkedin same wyssane z palca informacje - nt zatrudnienia i wyksztalcenia. Studia na uczelni, ktora nie istnieje, bycie prezesem firmy, ktora nie wie o jego istnieniu.

Mowi,ze jest kosmetologiem i ma wlasny gabinet, nagrywa film, w ktorym mowi,ze wystawia recepty (!!!!).

dwa dni temu nastąpiła premiera jego I LOVE BOX. Nie trzeba byc Rutkowskim, firma która rzekomo z nim wspolpracuje... NIE ISTNIEJE, zostala zawieszona X czasu temu.
Boxy kosztowaly 250zł a podobno wartosc kosmetykow to prawie 500zł.
Do tej pory I love box reklamowaly kanały z 400 subami, pudelka kosztowaly 60zł i miały w sobie najtansze kosmetyki z badziewnym składem, a tutaj wyskoczyl on.. Kacper Beauty Vlog... cały na biało... z koreanska pielegnacja, 5 kosmetykami dla kazdego typu skóry..

smierdzi na kilometr!
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 18:47   #549
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Kacper Beauty Vlog I love box

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
tak, z tym, że wokół niego wybuchła niemała drama. Jego profil na fb zniknął, jego moderatorki na grupie same go z niej usunęły po czym zaczął wygrażać się pozwami.



na kafeterii wrze bo Kacper sam zakłada wątki na temat dwoch innych dziewczyn, ktore postanowily powiedzieć glosno o tym, że chlopak myli pojęcia, mówi nieprawdę, doradza przez maila na temat pielęgnacji.



Na jego profilu na fb i linkedin same wyssane z palca informacje - nt zatrudnienia i wyksztalcenia. Studia na uczelni, ktora nie istnieje, bycie prezesem firmy, ktora nie wie o jego istnieniu.



Mowi,ze jest kosmetologiem i ma wlasny gabinet, nagrywa film, w ktorym mowi,ze wystawia recepty (!!!!).



dwa dni temu nastąpiła premiera jego I LOVE BOX. Nie trzeba byc Rutkowskim, firma która rzekomo z nim wspolpracuje... NIE ISTNIEJE, zostala zawieszona X czasu temu.

Boxy kosztowaly 250zł a podobno wartosc kosmetykow to prawie 500zł.

Do tej pory I love box reklamowaly kanały z 400 subami, pudelka kosztowaly 60zł i miały w sobie najtansze kosmetyki z badziewnym składem, a tutaj wyskoczyl on.. Kacper Beauty Vlog... cały na biało... z koreanska pielegnacja, 5 kosmetykami dla kazdego typu skóry..



smierdzi na kilometr!


Dasz linki do tych dziewczyn? Ja z chęcią sie zaznajomię


No właśnie ja kiedyś juz słyszałam o tych ilovebox ale dawno temu.

Zaskoczyło mnie to, ze strona padła i płatność przelewem a rezerwuje sie przez mail...

Zreszta jak widziałam komentarze to sie ubawiłam serio. Jaki tam tłum i jak sie baby rzuciły na te boxy... a z tego co ja widziałam to Kacper faktycznie lubi sie w pielęgnacji koreańskiej

Nagroda pocieszenia to maska z pegami Lol
Tak wiec na yt zachwalamy a jako nagrody wyślemy skład do bani...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 19:01   #550
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Kacper Beauty Vlog I love box

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87358114]Dasz linki do tych dziewczyn? Ja z chęcią sie zaznajomię


No właśnie ja kiedyś juz słyszałam o tych ilovebox ale dawno temu.

Zaskoczyło mnie to, ze strona padła i płatność przelewem a rezerwuje sie przez mail...

Zreszta jak widziałam komentarze to sie ubawiłam serio. Jaki tam tłum i jak sie baby rzuciły na te boxy... a z tego co ja widziałam to Kacper faktycznie lubi sie w pielęgnacji koreańskiej

Nagroda pocieszenia to maska z pegami Lol
Tak wiec na yt zachwalamy a jako nagrody wyślemy skład do bani...[/QUOTE]

Albicja w krainie składów - nagrała film nt kacpra, ale kacper go zgłosił do yt jako "obraża mój box" jak znajdziesz fanpejdż albicji na facebook ona tam opisuje na bieżąco całą sprawę. Film jest dostępny na wykopie - jak nabijać ludzi w butelkę po szamponie.. głowny film nie działa, ale w komentarzu jest mirror, można go wciąż obejrzeć.

Ja też pozwoliłam sobie trochę pogrzebać. Napisałam do firmy Estee Lauder ponieważ Kacper podaje info, ze był ambasadorem marki na przełomie sierpnia i wrzesnia 2018r.
Napisałam do firmy La Roche Posay, dla której podobno przeprowadzał szkolenia...
Napisałam również do firmy, którą podaje na swoim profilu fb jako jej właściciel - nikt o nim nie słyszał.

Później, po ogłoszeniu tego, że box się wyprzedał próbowałam znaleźć dane firmy i love boxa na ich stronie lub FB.. i co mnie zdziwiło, słaba jakościowo strona, ucieta grafika.
Pogrzebałam, żadnych danych, więc napisałam wiadomość na facebook. Dostalam informacje, że firma to I LOVE COSMETICS Natalia Maria Biernacka. Kacper w swoim filmie mówił wyraźnie, ze chodzi o firmę Boutique Cosmetics.
Znalazłam profil na facebook.. nip-wklepalam w google.. firma nie istnieje. Znalazłam numer telefonu, podany na fanpage - na wyswietlaczu telefonu pojawiły mi się dane BOUTIQUE COSMETICS Wanda Biernacka (wiec sądzę, że osoba spokrewniona z p. Natalią).

Odebrała zziajana kobieta. Powiedziałam,ze próbuję wejść na stronę Boutique cosmetics, ale przeglądarka daje mi komunikat, że nie ma certyfikatu bezpieczeństwa.. na co Pani mi mówi, ze "nie, nie, strona nie działała wczoraj 2 godziny jak się ludzie na boxa rzucili, ale juz teraz wszystko działa bo wie Pani my faktury za certyfikat nie zapłacilismy, ale mamy jeszcze 7 dni na opłacenie"..

zaczęłam pytać o firmę boutique cosmetics, ale Pani nie odpowiadała na moje pytania tylko odnosiła się do Kacpra i jego pudełek.

Cała akcja z podawaniem imienia i nazwiska plus telefon w mailu.. no krzywa, żadna normalna firma by tego nie zrobiła bez zatwierdzenia zgód marketingowych. Moim zdaniem to wygląda jak wyłudzenie danych.

Kacper zaczął straszyć Albicję i jeszcze jedną dziewczynę z insta (Hania..ale niestety wypadło mi nazwisko) pozwami, po zgłoszeniu filmy na yt Albicja musiała podać swoje imię i nazwisko oraz adres temu człowiekowi by youtube przywrocil jej kanał.

Natomiast mitomania Kacpra nie zaczyna się, ani nie kończy w momencie boxow. Polecam obejrzeć film Albicji na wykopie...
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 19:28   #551
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Nie mam fb ale film na wykopie widziałam.
Dziwna sprawa.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-23, 19:38   #552
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87358197]Nie mam fb ale film na wykopie widziałam.
Dziwna sprawa.[/QUOTE]

dużo, dużo więcej się tam zadziało, dlatego jestem ciekawa co o tym myślą inni. I przede wszystkim, czy znajdzie się tu osoba, która kupiła ten box. W jaki sposób należało dokonać platności?

Wyłudzili te numery telefonów..ale nikt mi nie powie, że teraz będą tych ludzi obdzwaniać żeby zamówienia potwierdzić.

Poza tym, strona padła, a Kacper powiedział, że wszystkie zamówienia do godziny 22 zostaną zrealizowane, skąd taka pewnosc skoro mieli tylko 500 boxów? w jaki sposob to policzyli, skoro ktoś mógł zamówić więcej niż jeden?

jeżeli tę firmę prowadzą dwie osoby.. jak chcą spakować i zaadresować 500 przesyłek do 16 grudnia?
Kacper w filmie powiedział,ze wysylka bedzie po 16 grudnia bo, uwaga, firmy specjalnie dla i love boxa produkują te kosmetyki...
szczegolnie na pewno pyunkang yul, wlasnie w Korei się dwoi i troi żeby dostarczyć 600szt produktu do boxu Kacpra.

Nie są to zarty bo 600 pudełek, każde po 250zł ktore idą na konto, ktore nawet nie jest zweryfikowane.. to juz ponad 150tys zlotych..

są to tylko spekulacje, ale jakże wszystko układa się w całość.

Poza tym, pod filmem z podziękowaniem za zakup boxa jest 400 komentarzy, a sposród nich tylko 4 od osób ktorym rzekomo udało się kupić pudełko - po wejściu na profil yt -pusto, zero lubianych filmow, kont - jasne, mozna to ukryc, ale ile osob to robi? Az taki przypadek?

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

dodam jeszcze jeden smaczek, zanim Kacper dzisiaj skasował swój profil na fb (lub tylko go ukrył) w relacjach rodzinnych była osoba KINGA BIERNACKA. Moze to tylko zbiezność nazwisk z Paniami Natalią Marią i Wandą.. choć niestety, nie sądzę.
Kinga Biernacka była oznaczona jako siostra Kacpra.
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 19:52   #553
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Dziwna sprawa strona ilove box działa ale druga chce wykraść dane... właśnie weszłam.


Niby nr konta podawali w mailu do wpłaty. Tylko taka była opcja zapłaty... co jest w opisie filmu.


Tylko głupi wyśle kasę na czyjeś konto
Dlaczego jeden pod a dwie strony? Hmm



Ja nie powiem ale nagrodę pocieszenia dostałam tylko to faktycznie było wysłane ze sklepu.

Pytanie czy w ten oto sposób nie chciał wyłapać widzów?

Jakoś nikt sie pod filmami nie chwali, ze dostali nagrody z konkursu...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 20:06   #554
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87358243]Dziwna sprawa strona ilove box działa ale druga chce wykraść dane... właśnie weszłam.


Niby nr konta podawali w mailu do wpłaty. Tylko taka była opcja zapłaty... co jest w opisie filmu.


Tylko głupi wyśle kasę na czyjeś konto
Dlaczego jeden pod a dwie strony? Hmm



Ja nie powiem ale nagrodę pocieszenia dostałam tylko to faktycznie było wysłane ze sklepu.

Pytanie czy w ten oto sposób nie chciał wyłapać widzów?

Jakoś nikt sie pod filmami nie chwali, ze dostali nagrody z konkursu...[/QUOTE]
dokonując zakupu w sklepie i love box podane jest konto do wpłaty, które po sprawdzeniu na stronie gov nie pokazuje się na "białej liście".

Poza tym, grafika ktora obwieszczała pudełko Kacpra była opatrzona adresem boutique cosmetics. I własnie tam nie ma tego certyfikatu, a kobieta ktora odebrała telefon powiedziała mi,ze nie zapłacili faktury i mają 7 dni na zapłatę.. spoko.
Sprawdzając firmę boutique cosmetics, ona nie istnieje! te wszystkie powiązania nazwisk..

poza tym, do tej pory i love box był słabym jakościowo produktem, pokazywały go youtuberki z 400 subskrybcjami, jedna z 19tys która otwarcie powiedziala,ze kosmetyki są kiepskie.. i Kacper.

Skoro firma jest niedziałajca to równie dobrze białe pudelko z naklejką, z tanimi kosmetykami w środku, mógł wysyłać ktokolwiek by tylko zostały pokazane na filmach.

na stronie i love boxa nie ma zadnej informacji,ze pudelko kacpra było w sprzedaży, link pod jego filmem nie działa.

bardzo czekam na rozwój tej całej afery.
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 20:14   #555
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

A mnie co jedno zastanawia czemu ta lascr co tu teraz epopeję pisze aż tak zależy na tym.
Kurde mnie nie dotyczy , mam swój mózg a że jakieś kretynki słuchają no cóż ..
Jedyne jest pewne że gościu rozjaśnił ludziom w głowach żeby patrzyli co kupują itd
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 20:14   #556
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Firma bc co nie ma certyfikatu jest na ceneo ale od kwietnia tego roku albo maja. Opinii zero.

Myśle kiedy pojawił sie Kacper na yt.

Ja tez czekam ciąg dalszy
250zl za 500 boxow
A podobno nawet 600 było. Nagle 100 przybyło hmm

To trochę duża kwota...
Tym bardziej, ze nie wiemy kto sie załapał a moze z automatu leciały maile z danymi do przelewu. Moze to miał być świetny interes.


Akurat ludzi da sie łatwo oszukać.
Tylko ja uwazam, ze każdy ma swój rozum. Jak jesteś głupi i wierzysz na słowo. To Twoja sprawa.




Oczywiście, ze oczy otworzył. Ale tez pokazało jacy ludzie sa leniwi bo proszą Kacpra aby otworzył sklep aby mogły w ciemno kupować... a takich sklepów jest wiele np. Eco verde


Sam rownież poleca składy z pegami. I innymi dziwnymi rzeczami.

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2019-11-23 o 20:17
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 20:27   #557
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ja widzę stronę na fb Kacpra
https://www.facebook.com/ShaitanYoutube
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 20:44   #558
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja widzę stronę na fb Kacpra
https://www.facebook.com/ShaitanYoutube
strona jest, jak najbardziej, jego prywatny profil został ukryty lub usunięty.
Adminki jego grupy usunęły go przedwczoraj z niej, a on im się później wygrażał pozwami za przywłaszczenie mienia :P
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-23, 20:47   #559
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
A mnie co jedno zastanawia czemu ta lascr co tu teraz epopeję pisze aż tak zależy na tym.
Kurde mnie nie dotyczy , mam swój mózg a że jakieś kretynki słuchają no cóż ..
Jedyne jest pewne że gościu rozjaśnił ludziom w głowach żeby patrzyli co kupują itd
nikomu nie kazałam swojej epopei czytać, ale widząc taki przekręt chcialam się tym podzielić- moze ktoś kupil boxa, a go jeszcze nie opłacił. Na kafeterii wątki spadały w ciągu 10 minut, kiedyś duzo udzielałam się na wizażu więc spróbowałam napisać tutaj.

No właśnie, uważasz, że rozjaśnił? czy do końca? myli nazwy składników, nie stosuje nazewnictwa poprawnie. To może przysporzyć więcej kłopotów niż pożytku.
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-24, 12:53   #560
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Dla mnie gość jest ewidentnym oszustem. Wyłudzanie zdjęć osób chorych na raka, robienie afery i ukrywanie dyplomu ukończenia uczelni. Do tego mówienie o możliwości wystawiania jakiś recept.

Teraz jakieś podejrzane boxy, robienie dramy za drama, błędy w jego filmach.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 13:39   #561
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
No właśnie, uważasz, że rozjaśnił? czy do końca? myli nazwy składników, nie stosuje nazewnictwa poprawnie. To może przysporzyć więcej kłopotów niż pożytku.
Ja juz pisalam, ze koles wybiorczo okresla szkodliwe substancje i faktycznie nieprzyjemnie sie go sluchalo i zdecydowanie go za eksperta uwazac nie mozna i bylo to widac juz dawno temu, ale akurat trzeba przyznac, ze slusznie zjechal wszystkie te wysokopolkowe marki. Typu Chanel, Dior, Estee Lauder. Za to plus, bo po komentarzach bylo widac, ze dla masy dziewczyn bylo to olsnieniem.
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 13:43   #562
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
A mnie co jedno zastanawia czemu ta lascr co tu teraz epopeję pisze aż tak zależy na tym.
Kurde mnie nie dotyczy , mam swój mózg a że jakieś kretynki słuchają no cóż ..
Jedyne jest pewne że gościu rozjaśnił ludziom w głowach żeby patrzyli co kupują itd
dzisiaj na instagramie ilove boxa proszą o dosłanie na maila @wp.pl adresu do wysyłki...

każda normalna firma przecież czeka do konca awarii i wtedy zaczyna sprzedaż, a nie jakies wyłudzanie danych na mail, przez firme, która zreszta nie istnieje w zadnym rejestrze...

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Ja juz pisalam, ze koles wybiorczo okresla szkodliwe substancje i faktycznie nieprzyjemnie sie go sluchalo i zdecydowanie go za eksperta uwazac nie mozna i bylo to widac juz dawno temu, ale akurat trzeba przyznac, ze slusznie zjechal wszystkie te wysokopolkowe marki. Typu Chanel, Dior, Estee Lauder. Za to plus, bo po komentarzach bylo widac, ze dla masy dziewczyn bylo to olsnieniem.
jasne, zgadzam się z tym, że kosmetyki ww nie są cudowne - ALE przypomnę, Kacper twierdził na linkedin i na fb, że był AMBASADOREM estee lauder i że robił szkolenia dla la roche posay.
w dodatku ma informację, że jest menadżerem dywizyjnym w avon, ktory zjechał w swoim drugim filmiku na kanale- oczywiscie slusznie bo to słabe kosmetyki.
No,ale jak to jest? menadżer dywizyjny avon i nie popiera swoich produktów?

informacje wyżej na temat tych firm sprawdziłam - zadna z nich o nim nawet nie słyszała, w avon był jedynie konsultantem.
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 18:20   #563
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
jasne, zgadzam się z tym, że kosmetyki ww nie są cudowne - ALE przypomnę, Kacper twierdził na linkedin i na fb, że był AMBASADOREM estee lauder i że robił szkolenia dla la roche posay.
w dodatku ma informację, że jest menadżerem dywizyjnym w avon, ktory zjechał w swoim drugim filmiku na kanale- oczywiscie slusznie bo to słabe kosmetyki.
No,ale jak to jest? menadżer dywizyjny avon i nie popiera swoich produktów?

informacje wyżej na temat tych firm sprawdziłam - zadna z nich o nim nawet nie słyszała, w avon był jedynie konsultantem.
No, ale w jaki sposob to niby sie wyklucza? Koles pewnie zgrywa wtajemniczonego, ktory sie nawrocil i ktory pewnie zrezygnowal z posad tam jak sie okazalo, ze produkuja shit. Pracowal/nie pracowal, niewazne, nie musi im robic dobrego PR, bo po co?
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 18:37   #564
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ja uwazam, że trzeba dystansu do tego. Na dzień dzisiejszy nie ma poszkodowanych.
Wiec nie mogłabym wypisywać, ze to oszust...

I czytałam jego komentarze. I ma racje w tym, ze jego zycie prywatne to prywatne a nie yt...
Ukrył prywatny profil. Nic dziwnego...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 19:05   #565
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87360713]Ja uwazam, że trzeba dystansu do tego. Na dzień dzisiejszy nie ma poszkodowanych.
Wiec nie mogłabym wypisywać, ze to oszust...

I czytałam jego komentarze. I ma racje w tym, ze jego zycie prywatne to prywatne a nie yt...
Ukrył prywatny profil. Nic dziwnego...[/QUOTE]
Też tak uważam.

Niejaka Albicja ( czy jakoś tak ) zakłada konto na ig dopiero w listopadzie, by najeżdżać m.in. na Kacpra.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 10:48   #566
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
No, ale w jaki sposob to niby sie wyklucza? Koles pewnie zgrywa wtajemniczonego, ktory sie nawrocil i ktory pewnie zrezygnowal z posad tam jak sie okazalo, ze produkuja shit. Pracowal/nie pracowal, niewazne, nie musi im robic dobrego PR, bo po co?
no w taki, że nigdy nie współpracował z tymi markami...

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87360713]Ja uwazam, że trzeba dystansu do tego. Na dzień dzisiejszy nie ma poszkodowanych.
Wiec nie mogłabym wypisywać, ze to oszust...

I czytałam jego komentarze. I ma racje w tym, ze jego zycie prywatne to prywatne a nie yt...
Ukrył prywatny profil. Nic dziwnego...[/QUOTE]

zycie prywatne, ktore sam upublicznił, mówiąc, że studiował kosmetologię w szkole, ktora nie istnieje, że współpracował z markami, które nie wiedzą o jego istnieniu.

Dodatkowo pofatygowałam się, zgodnie ze wskazówką i love boxa by skontaktować się z firmami, które biorą udział w boxie. Dzisiaj dostałam odpowiedź od jednej, że dostali maila na temat wyceny balsamu, ale nie podjęli jeszcze decyzji

w związku z tymi mailami, jedna z firm wczoraj przekazała moje dane do i love box, który... upublicznil je na swoim profilu facebook mówic, że jestem blogerką która używa fałszywego imienia i nazwiska. Kiedy odezwałam się w tym komentarzu, że jestem zawiedzioną klientką, a nie oszustką zaczęli prowokować lincz na mnie.
Jednak wiele osób się odezwało, nie po ich myśli, że ich PR-owiec i prawnik chyba pojechali na urlop, że takie rzeczy dzieją się na ich fanpagu.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Też tak uważam.

Niejaka Albicja ( czy jakoś tak ) zakłada konto na ig dopiero w listopadzie, by najeżdżać m.in. na Kacpra.
polecam Wam w takim razie zapoznać się z ostatnim postem na instagramie @hania.glowacka


tyle ode mnie, człowiek który oskarża innych o kłamstwa a sam je sieje na każdym kroku, w dodatku upubliczniając dane wielu osób, zastraszając je, życząc śmierci .. blokując inne komenatrze niż te pozytywne w jego stronę.. dla mnie to już dalej niż dno.

znalazło się wiele poszkodowanych dziewczyn. Kacper załozył drugi profil na fb na dane tej samej osoby, próbując komuś wmówić, że to ktoś się pod niego podszywa.

hmm.. może Ramona?
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet

Edytowane przez mtynai
Czas edycji: 2019-11-25 o 10:54
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 10:57   #567
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Taki biedny Kacpi, wszyscy się na niego uwzięli
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 11:09   #568
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Wrzucam screeny z insta tej Hani
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 11:12   #569
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=1b006c1cc4b33fb32b0a741 c96d131cb0dc83f78_5f5d531 644303;87362623]Wrzucam screeny z insta tej Hani[/QUOTE]

A kto to w ogóle jest ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 12:30   #570
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87362562]Taki biedny Kacpi, wszyscy się na niego uwzięli [/QUOTE]

cos tam musi mieć za uszami.
Jednak czytając to jakies dane już wyciekły...


Nie chcę stawać po czyjeś stronie. Ale trzymam kciuki aby sprawa się wyjaśniła.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 12:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.