Jak myślicie po co do mnie pisze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-27, 13:11   #1
Olka2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1

Jak myślicie po co do mnie pisze?


Miesiąc temu zerwalam z chłopakiem z którym od dawna nam się nie układało.Tydzień temu napisał do mnie jego najlepszy przyjaciel(nigdy wcześniej nie mieliśmy kontaktu) że teraz ciężko będzie już zobaczyc mnie w ich towarzystwie,jak sie ogólnie czuje po zerwaniu itd.Później pytał czy bylam wcześniej w jakis związkach i ze na powazne związki mam jeszcze czas i teraz lepiej sie bawić.Ja w sumie nie wiedziałam co o tym myslec wiec odpisałam zdawkowo i tyle.Za pare dni napisal co tam,odpisalam mu,popisaliśmy tak ogólnie jak leci i tyle.Nie wiem po co nagle zaczął do mnie pisać i czego chce bo dziwne że nagle po zerwaniu z ex on chce kontaktu.Co o tym myślicie?
Olka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 13:32   #2
dylematka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 43
Dot.: Jak myślicie po co do mnie pisze?

Może chce seksu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dylematka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 14:02   #3
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Jak myślicie po co do mnie pisze?

Cytat:
Napisane przez Olka2000 Pokaż wiadomość
Miesiąc temu zerwalam z chłopakiem z którym od dawna nam się nie układało.Tydzień temu napisał do mnie jego najlepszy przyjaciel(nigdy wcześniej nie mieliśmy kontaktu) że teraz ciężko będzie już zobaczyc mnie w ich towarzystwie,jak sie ogólnie czuje po zerwaniu itd.Później pytał czy bylam wcześniej w jakis związkach i ze na powazne związki mam jeszcze czas i teraz lepiej sie bawić.Ja w sumie nie wiedziałam co o tym myslec wiec odpisałam zdawkowo i tyle.Za pare dni napisal co tam,odpisalam mu,popisaliśmy tak ogólnie jak leci i tyle.Nie wiem po co nagle zaczął do mnie pisać i czego chce bo dziwne że nagle po zerwaniu z ex on chce kontaktu.Co o tym myślicie?

Myślę że to ten sam temat https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276298 i bez sensu dzielisz gówno na atomy.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-27 15:02:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.